Jak skończyć relację opartą wyłącznie na przyjemności? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-08, 11:57   #1
lipali95
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 80

Jak skończyć relację opartą wyłącznie na przyjemności?


Witam, mam pytanie odnośnie mojej relacji z chłopakiem. To był mój kolega, pewnego dnia na imprezie doszło między nami do pocałunku. On powiedział że chciał tego od dawna, że nie żałuje. Mimo to, potem nie wspominał o żadnym kolejnym zbliżeniu, a po tym pocałunku zaczęłam czuć, że się do siebie w ten sposób zbliżyliśmy. Przez kilka tygodni traktowalismy się dalej jak przyjaciele, pisaliśmy sporadycznie i widywaliśmy się na zajęciach. Pewnej niedzieli on poprosił i spotkanie, bo chciał żebym dala mu swoje notatki. Na luzie się spotkaliśmy, ale jako że potrzebował pomocy z tymi notatkami, pojechaliśmy do domku letniskowego jego babci gdzie ja zaczęłam mu wszystko tłumaczyć, piliśmy herbatę i rozmawialiśmy. Potem on powiedział, że mu się bardzo podobam i zapytał czy ten nasz pierwszy pocałunek był dlatego, że on też mi się podoba. Powiedziałam, że wtedy czynnikiem który sprawił że to zrobiliśmy, był alkohol, bo nie spodziewałam się że tak się stanie, ale nie jest mi obcy. Zbliżył się, zaczęliśmy się całować, potem przenieśliśmy się na łóżko, lekko się popieściliśmy, chciał mnie dotykać ale powiedziałam, że to przesada, więc skończyło się na delikatnych pieszczotach. Potem, na pożegnanie calowalismy się długo. Pisaliśmy ze sobą dalej kilka dni, aż w końcu powiedziałam przy temacie, że nie dajesz nie rady z obliczeniami, więc on jako dobry matematyk zaproponował pomoc, przyjechał po mnie, znowu pojechaliśmy do jego babci, tłumaczył mi kilka godzin rachunki i później powiedział że jestem wspaniała, bo dałam sobie radę, następnie zaczęliśmy się całować i znów skończyło się tak jak za pierwszym razem, z tym że już chyba niestety na większych czułościach, dotykaliśmy się już bardziej, pieściliśmy się długo i calowalismy się ciągle. Był czuły, delikatny, po tym jak skończyliśmy jeszcze całował mnie subtelnie jak wychodziliśmy, w ogóle taka jakby więź emocjonalna.. Na pożegnanie oczywiście tak samo różne czułości, buziaki, mizianie. Z tym że kolejnego dnia nadal na powitanie było "cześć... (moje imię)" z wielką radością jak zawsze, ale kończy się to na powitaniu jakby nic nie zaszło. Po ostatnim związku nie wiem czy chciałabym się wiązać, nie wiem czy on coś dla mnie znaczy, ale i tak widzę że on widocznie uważa, że jestem jego przyjaciółka która może zrobić mu dobrze. Źle się teraz z tym czuję, że tak pozwoliłam się mu potraktować... Że robiłam z nim takie rzeczy. Wczoraj napisał że może mnie odwieźć do domu jak załatwi swoje sprawy, ale długo mu schodziło, więc jakoś pojechałam okazją, bo nie miałam tyle czasu. Zapytał czy dałam sobie radę, przeprosił że tak wyszło. A wczoraj chciałam spróbować z nim porozmawiać na ten temat, powiedzieć że tak nie łoże być. Myślicie że on będzie chciał się ze mną jeszcze spotkać na tego typu spędzenie czasu? I proszę, doradźcie mi co mam mu powiedzieć na temat tego, że nie możemy się tak zabawiać. Myślę że on nie czuje nic do mnie, ale moja koleżanka mówi że może on nie umie tego okazać, dlatego powinnam być delikatna w rozmowie, a nie drastycznie mu wygarnąć, bo doskonale wiem że to jest chłopak nieśmiały, wrażliwy, a nie typ kobieciarza, który przeleci każdą, bo wydaje się zupełnie inny. Dlatego proszę Was dziewczyny o rady. Co robić, co mówić. Nie oceniajcie mojego postępowania, po prostu doradźcie co zrobić w takiej sytuacji w jakiej jestem. Pozdrawiam serdecznie.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Edytowane przez lipali95
Czas edycji: 2014-03-08 o 12:04
lipali95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-08, 12:18   #2
szynka_w_toscie
Zadomowienie
 
Avatar szynka_w_toscie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 1 800
Dot.: Jak skończyć relację opartą wyłącznie na przyjemności?

Cytat:
Napisane przez lipali95 Pokaż wiadomość
Witam, mam pytanie odnośnie mojej relacji z chłopakiem. To był mój kolega, pewnego dnia na imprezie doszło między nami do pocałunku. On powiedział że chciał tego od dawna, że nie żałuje. Mimo to, potem nie wspominał o żadnym kolejnym zbliżeniu, a po tym pocałunku zaczęłam czuć, że się do siebie w ten sposób zbliżyliśmy. Przez kilka tygodni traktowalismy się dalej jak przyjaciele, pisaliśmy sporadycznie i widywaliśmy się na zajęciach. Pewnej niedzieli on poprosił i spotkanie, bo chciał żebym dala mu swoje notatki. Na luzie się spotkaliśmy, ale jako że potrzebował pomocy z tymi notatkami, pojechaliśmy do domku letniskowego jego babci gdzie ja zaczęłam mu wszystko tłumaczyć, piliśmy herbatę i rozmawialiśmy. Potem on powiedział, że mu się bardzo podobam i zapytał czy ten nasz pierwszy pocałunek był dlatego, że on też mi się podoba. Powiedziałam, że wtedy czynnikiem który sprawił że to zrobiliśmy, był alkohol, bo nie spodziewałam się że tak się stanie, ale nie jest mi obcy. Zbliżył się, zaczęliśmy się całować, potem przenieśliśmy się na łóżko, lekko się popieściliśmy, chciał mnie dotykać ale powiedziałam, że to przesada, więc skończyło się na delikatnych pieszczotach. Potem, na pożegnanie calowalismy się długo. Pisaliśmy ze sobą dalej kilka dni, aż w końcu powiedziałam przy temacie, że nie dajesz nie rady z obliczeniami, więc on jako dobry matematyk zaproponował pomoc, przyjechał po mnie, znowu pojechaliśmy do jego babci, tłumaczył mi kilka godzin rachunki i później powiedział że jestem wspaniała, bo dałam sobie radę, następnie zaczęliśmy się całować i znów skończyło się tak jak za pierwszym razem, z tym że już chyba niestety na większych czułościach, dotykaliśmy się już bardziej, pieściliśmy się długo i calowalismy się ciągle. Był czuły, delikatny, po tym jak skończyliśmy jeszcze całował mnie subtelnie jak wychodziliśmy, w ogóle taka jakby więź emocjonalna.. Na pożegnanie oczywiście tak samo różne czułości, buziaki, mizianie. Z tym że kolejnego dnia nadal na powitanie było "cześć... (moje imię)" z wielką radością jak zawsze, ale kończy się to na powitaniu jakby nic nie zaszło. Po ostatnim związku nie wiem czy chciałabym się wiązać, nie wiem czy on coś dla mnie znaczy, ale i tak widzę że on widocznie uważa, że jestem jego przyjaciółka która może zrobić mu dobrze. Źle się teraz z tym czuję, że tak pozwoliłam się mu potraktować... Że robiłam z nim takie rzeczy. Wczoraj napisał że może mnie odwieźć do domu jak załatwi swoje sprawy, ale długo mu schodziło, więc jakoś pojechałam okazją, bo nie miałam tyle czasu. Zapytał czy dałam sobie radę, przeprosił że tak wyszło. A wczoraj chciałam spróbować z nim porozmawiać na ten temat, powiedzieć że tak nie łoże być. Myślicie że on będzie chciał się ze mną jeszcze spotkać na tego typu spędzenie czasu? I proszę, doradźcie mi co mam mu powiedzieć na temat tego, że nie możemy się tak zabawiać. Myślę że on nie czuje nic do mnie, ale moja koleżanka mówi że może on nie umie tego okazać, dlatego powinnam być delikatna w rozmowie, a nie drastycznie mu wygarnąć, bo doskonale wiem że to jest chłopak nieśmiały, wrażliwy, a nie typ kobieciarza, który przeleci każdą, bo wydaje się zupełnie inny. Dlatego proszę Was dziewczyny o rady. Co robić, co mówić. Nie oceniajcie mojego postępowania, po prostu doradźcie co zrobić w takiej sytuacji w jakiej jestem. Pozdrawiam serdecznie.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Moim zdaniem on chyba nie ma wobec Ciebie poważniejszych zamiarów. Nawet nie było go stać na to, żeby Ciebie zaprosić na normalną randkę.
Powiedz mu, że szukasz poważnego związku, a nie tylko obściskiwania i całowania od czasu do czasu. I że już więcej nie pozwolisz żeby do tego doszło. Zobaczysz jak zareaguje
__________________
"When I let a day go by without talking to you...
then that day's just no good."
A.
szynka_w_toscie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-08, 12:40   #3
kolejna_wizazanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 276
Dot.: Jak skończyć relację opartą wyłącznie na przyjemności?

Znaczy jemu tylko "dobrze" robiłaś, sobie nie? Robiłaś to wbrew sobie? Jeśli tak, to następnym razem tego nie rób. Powiedz zdecydowanie "nie", to czego on oczekuje jest bez znaczenia. Napisz, że źle się czujesz tak się zachowując i postanowiłaś tego więcej nie robić. Nic w tym złego.

Ale jeśli Ci się po prostu podoba to zaproś go na coś normalnego, poza uczelnią, jakiś film, jakąś imprezę, po jego reakcji - albo wprost wyrażonym komunikacie słownym - poznasz czy chodzi mu tylko o seks.

To że nie całuje Cię na uczelni (piszesz, że mówi tylko cześć, jakby ci to przeszkadzało) to przecież oczywiste, w końcu nie jesteście formalnie razem a na uni pewnie macie znajomych, więc może nie chce ci sprawiać problemów i prowokować pytań.

Edytowane przez kolejna_wizazanka
Czas edycji: 2014-03-08 o 12:42
kolejna_wizazanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-08, 13:17   #4
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Jak skończyć relację opartą wyłącznie na przyjemności?

lipali95 - może to nie typ kobieciarza, ale bardzo przemyślnie zorganizował Wasze schadzki Domek letniskowy na korepetycje - serio, w domu nie można?

Moim zdaniem mylisz bliskość emocjonalną z namiętnością i flirtem. Posiadanie kochanka wcale nie musi polegać na odwaleniu swojego i rozejściu się bez słowa. Opisywane przez Ciebie zachowania są normalne w takich relacjach i nie muszą świadczyć o głębszym uczuciu.

Od czasu Waszego pierwszego pocałunku minęło już trochę czasu i nie wygląda na to, abyście byli parą. Zaproponuj mu spotkanie w miejscu publicznym, wybadaj grunt, obserwuj jego zachowanie i na zakończenie miłego wieczoru nie daj się zaprosić na obściskiwanie, bo facet dla seksu zniesie nawet kilkugodzinne buszowanie po galerii

Pamiętaj, że gdy będziesz go pytać, jak widzi Waszą znajomość, nie powinnaś tego robić wirtualnie, tylko w cztery oczy. Przygotuj wcześniej swoją reakcję na odpowiedź, że spotykacie się jedynie dla zabawy, aby nie dać się ponieść emocjom i nie zrobić czegoś głupiego, co wykluczy Cię ze wspólnego towarzystwa. Nawet jeśli dałaś się okręcić wokół palca, nie zrobiłaś nic złego, spędziłaś miło czas i nie masz się czego wstydzić.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-08, 13:23   #5
lipali95
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 80
Dot.: Jak skończyć relację opartą wyłącznie na przyjemności?

Cytat:
Napisane przez kolejna_wizazanka Pokaż wiadomość
Znaczy jemu tylko "dobrze" robiłaś, sobie nie? Robiłaś to wbrew sobie? Jeśli tak, to następnym razem tego nie rób. Powiedz zdecydowanie "nie", to czego on oczekuje jest bez znaczenia. Napisz, że źle się czujesz tak się zachowując i postanowiłaś tego więcej nie robić. Nic w tym złego.

Ale jeśli Ci się po prostu podoba to zaproś go na coś normalnego, poza uczelnią, jakiś film, jakąś imprezę, po jego reakcji - albo wprost wyrażonym komunikacie słownym - poznasz czy chodzi mu tylko o seks.

To że nie całuje Cię na uczelni (piszesz, że mówi tylko cześć, jakby ci to przeszkadzało) to przecież oczywiste, w końcu nie jesteście formalnie razem a na uni pewnie macie znajomych, więc może nie chce ci sprawiać problemów i prowokować pytań.

Nie robiłam tego wbrew sobie, sprawiało nam to obojgu przyjemność. Nie nalega na seks, po prostu te przyjemności były "nagrodą" po nauce. Boję się, że on powie że przecież do tej pory to mi się podobało i zdziwi się, że tak reaguję, a wtedy nie będę umiała znaleźć odpowiedniego argumentu.
lipali95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-08, 13:32   #6
dziewczyna__Bonda
Raczkowanie
 
Avatar dziewczyna__Bonda
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 246
Dot.: Jak skończyć relację opartą wyłącznie na przyjemności?

moim zdaniem facet nie zrobił nic złego, nie robił nic wbrew Tobie, powiedziałaś stop było stop, był czuły delikatny, nie protestowałaś więc o co chodzi? poza tym tylko jemu było dobrze? jeśli tego nie chciałaś było powiedzieć: nie, jeśli chciałaś to też nie rozumieniem gadania...
__________________
"Już wiele razy słyszałam, że nic nie trwa wiecznie. Ponoć gdy czujemy się naprawdę szczęśliwi, to coś musi, za przeproszeniem, je*nąć, aby człowiekowi nie było za dobrze."
dziewczyna__Bonda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-08, 13:34   #7
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Jak skończyć relację opartą wyłącznie na przyjemności?

Cytat:
Napisane przez lipali95 Pokaż wiadomość
Nie robiłam tego wbrew sobie, sprawiało nam to obojgu przyjemność. Nie nalega na seks, po prostu te przyjemności były "nagrodą" po nauce. Boję się, że on powie że przecież do tej pory to mi się podobało i zdziwi się, że tak reaguję, a wtedy nie będę umiała znaleźć odpowiedniego argumentu.
Wystarczy powiedzieć mu, że nie spodziewałaś się, że zaczniesz się angażować, więc wolałabyś skupić się na spotkaniach tylko na matematyce. Dwa, trzy zdania.

Z jednej strony dasz mu sygnał, że mogłabyś chcieć czegoś więcej, a z drugiej strony wyjaśnisz, że nie jesteś beznadziejnie w nim zakochana, więc parę miłych wieczorów nie wpłynie negatywnie na Waszą relację.

Jest inteligentny, zrozumie kosza.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-08, 13:34   #8
dziewczyna__Bonda
Raczkowanie
 
Avatar dziewczyna__Bonda
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 246
Dot.: Jak skończyć relację opartą wyłącznie na przyjemności?

Cytat:
Napisane przez lipali95 Pokaż wiadomość
Nie robiłam tego wbrew sobie, sprawiało nam to obojgu przyjemność. Nie nalega na seks, po prostu te przyjemności były "nagrodą" po nauce. Boję się, że on powie że przecież do tej pory to mi się podobało i zdziwi się, że tak reaguję, a wtedy nie będę umiała znaleźć odpowiedniego argumentu.
nie potrzebujesz argumentu by powiedzieć że nie chcesz już tak...

"nagroda" po nauce? może po prostu było miło i tak wyszło.. jakby było przed nauką to nie byłaby to nagroda?
__________________
"Już wiele razy słyszałam, że nic nie trwa wiecznie. Ponoć gdy czujemy się naprawdę szczęśliwi, to coś musi, za przeproszeniem, je*nąć, aby człowiekowi nie było za dobrze."
dziewczyna__Bonda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-08, 13:36   #9
lipali95
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 80
Dot.: Jak skończyć relację opartą wyłącznie na przyjemności?

Cytat:
Napisane przez dziewczyna__Bonda Pokaż wiadomość
moim zdaniem facet nie zrobił nic złego, nie robił nic wbrew Tobie, powiedziałaś stop było stop, był czuły delikatny, nie protestowałaś więc o co chodzi? poza tym tylko jemu było dobrze? jeśli tego nie chciałaś było powiedzieć: nie, jeśli chciałaś to też nie rozumieniem gadania...

No tak było, z tym że moje pytanie dotyczy tego jak wybadać jego zamiary. Nie szukam przygody, myślałam że to coś dla niego znaczy, że może będzie chciał się mną być, a ja nie jestem dziewczyną do towarzystwa i to, że się przyjaznilismy nie znaczy, że teraz mamy się pieścić gdy on ma ochotę, bo nie szukam przygody. Problem w tym, że nie wiem czy jest tak jak mówię, czy on może faktycznie ma zamiar na coś poważnego, dlatego pytam o rady jak przeprowadzić taką rozmowę, co zrobić.

Edytowane przez lipali95
Czas edycji: 2014-03-08 o 13:41
lipali95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-08, 13:42   #10
dziewczyna__Bonda
Raczkowanie
 
Avatar dziewczyna__Bonda
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 246
Dot.: Jak skończyć relację opartą wyłącznie na przyjemności?

powiedzieć że Ci było miło, ale nie szukasz tylko przyjemności, czegoś przelotnego więc lepiej byście się skupili na nauce... możesz też następnym razem odmówić, zobaczysz jak zareaguje albo zaproponować naukę u Ciebie, u niego w domu, w bibliotece...
__________________
"Już wiele razy słyszałam, że nic nie trwa wiecznie. Ponoć gdy czujemy się naprawdę szczęśliwi, to coś musi, za przeproszeniem, je*nąć, aby człowiekowi nie było za dobrze."
dziewczyna__Bonda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-08, 13:43   #11
anjuta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 5 462
Dot.: Jak skończyć relację opartą wyłącznie na przyjemności?

po co zakładasz 2 takie same wątki?
anjuta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-08, 13:53   #12
lipali95
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 80
Dot.: Jak skończyć relację opartą wyłącznie na przyjemności?

Bo nie zauważyłam, że dodał się pierwszy, bo miałam problem z telefonem.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 14:53 ---------- Poprzedni post napisano o 14:48 ----------

Cytat:
Napisane przez dziewczyna__Bonda Pokaż wiadomość
powiedzieć że Ci było miło, ale nie szukasz tylko przyjemności, czegoś przelotnego więc lepiej byście się skupili na nauce... możesz też następnym razem odmówić, zobaczysz jak zareaguje albo zaproponować naukę u Ciebie, u niego w domu, w bibliotece...
No tak, więc powiem że było fajnie, ale taka zabawa nie jest dla mnie interesująca, bo nie szukam na dłuższą metę takich przygód. Chociaż jeśli chodzi o naukę u mnie, czy u niego to też nie byłby to raczej problem, bo raz nawet proponował że może wytłumaczy mi matematykę u mnie, z tym że nie chciałam tego, bo chodzi o relację z rodzicami, nie chciałam żeby widzieli że przyprowadzam do domu kolejnego chłopaka skoro wiedzieli jak dopiero co cierpiałam po ostatnim.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
lipali95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-08, 13:57   #13
dziewczyna__Bonda
Raczkowanie
 
Avatar dziewczyna__Bonda
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 246
Dot.: Jak skończyć relację opartą wyłącznie na przyjemności?

więc powiedz że u Ciebie nie, w domku jego babci też nie, u niego... albo w bibliotece, jeśli odmówi, to będzie jasne że chce tylko poświntuszyć
__________________
"Już wiele razy słyszałam, że nic nie trwa wiecznie. Ponoć gdy czujemy się naprawdę szczęśliwi, to coś musi, za przeproszeniem, je*nąć, aby człowiekowi nie było za dobrze."
dziewczyna__Bonda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-08, 14:00   #14
anjuta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 5 462
Dot.: Jak skończyć relację opartą wyłącznie na przyjemności?

Cytat:
Napisane przez lipali95 Pokaż wiadomość
Bo nie zauważyłam, że dodał się pierwszy, bo miałam problem z telefonem.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 14:53 ---------- Poprzedni post napisano o 14:48 ----------



No tak, więc powiem że było fajnie, ale taka zabawa nie jest dla mnie interesująca, bo nie szukam na dłuższą metę takich przygód. Chociaż jeśli chodzi o naukę u mnie, czy u niego to też nie byłby to raczej problem, bo raz nawet proponował że może wytłumaczy mi matematykę u mnie, z tym że nie chciałam tego, bo chodzi o relację z rodzicami, nie chciałam żeby widzieli że przyprowadzam do domu kolejnego chłopaka skoro wiedzieli jak dopiero co cierpiałam po ostatnim.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ok, przekopiowałam z tamtego wątku

olać, ochłodzić stosunki.
czy Ty nie jesteś przypadkiem ta laską, którą opisywał jakiś czas temu pewien facet, że spotyka się z nią tylko dlatego, że ona daje mu notatki i pomaga w nauce?
anjuta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-08, 14:11   #15
lipali95
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 80
Dot.: Jak skończyć relację opartą wyłącznie na przyjemności?

Cytat:
Napisane przez anjuta Pokaż wiadomość
ok, przekopiowałam z tamtego wątku

olać, ochłodzić stosunki.
czy Ty nie jesteś przypadkiem ta laską, którą opisywał jakiś czas temu pewien facet, że spotyka się z nią tylko dlatego, że ona daje mu notatki i pomaga w nauce?

Haha no ja nie wiem, ale nie sądzę żeby ten mój "przyjaciel" opisywał takie sytuacje na wizażu, więc wątpię.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
lipali95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-08, 14:14   #16
dziewczyna__Bonda
Raczkowanie
 
Avatar dziewczyna__Bonda
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 246
Dot.: Jak skończyć relację opartą wyłącznie na przyjemności?

on autorce też pomaga więc może to nie ten
__________________
"Już wiele razy słyszałam, że nic nie trwa wiecznie. Ponoć gdy czujemy się naprawdę szczęśliwi, to coś musi, za przeproszeniem, je*nąć, aby człowiekowi nie było za dobrze."
dziewczyna__Bonda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-08, 14:24   #17
lipali95
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 80
Dot.: Jak skończyć relację opartą wyłącznie na przyjemności?

Cytat:
Napisane przez dziewczyna__Bonda Pokaż wiadomość
on autorce też pomaga więc może to nie ten
Dokładnie, właściwie to ja udzielam mu jedynie wskazówek, a jeśli chodzi o rachunki to sam proponuje pomoc
lipali95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-08, 14:31   #18
Medussaa
Raczkowanie
 
Avatar Medussaa
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 303
Dot.: Jak skończyć relację opartą wyłącznie na przyjemności?

Ale czemu sama nie zrobisz kroku do przodu i nie zapytasz go wprost czy widzisz w tym coś głębszego i poważnego czy tylko podziękowania w czułościach i pocałunkach za wytłumaczenie danego tematu.
Medussaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-08, 14:32   #19
lipali95
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 80
Dot.: Jak skończyć relację opartą wyłącznie na przyjemności?

Cytat:
Napisane przez Medussaa Pokaż wiadomość
Ale czemu sama nie zrobisz kroku do przodu i nie zapytasz go wprost czy widzisz w tym coś głębszego i poważnego czy tylko podziękowania w czułościach i pocałunkach za wytłumaczenie danego tematu.
Nie do końca rozumiem to, co napisałaś.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
lipali95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-08, 14:39   #20
dziewczyna__Bonda
Raczkowanie
 
Avatar dziewczyna__Bonda
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 246
Dot.: Jak skończyć relację opartą wyłącznie na przyjemności?

dlaczego wprost go nie zapytasz czy z jego strony to coś poważnego czy tylko nauka plus późniejsza zabawa...
__________________
"Już wiele razy słyszałam, że nic nie trwa wiecznie. Ponoć gdy czujemy się naprawdę szczęśliwi, to coś musi, za przeproszeniem, je*nąć, aby człowiekowi nie było za dobrze."
dziewczyna__Bonda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-08, 15:00   #21
lipali95
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 80
Dot.: Jak skończyć relację opartą wyłącznie na przyjemności?

Cytat:
Napisane przez dziewczyna__Bonda Pokaż wiadomość
dlaczego wprost go nie zapytasz czy z jego strony to coś poważnego czy tylko nauka plus późniejsza zabawa...
No teraz to chyba już zapytam jeśli zaproponuje spotkanie. To znaczy chyba najpierw wykonam to, co mam wykonać. Czyli np. nauka. A później gdy będzie chciał mnie pocałować to wtedy powiem że nie możemy się sobą bawić, bo nie jestem tym zainteresowana. Już widzę jego minę i słyszę jego słowa w odpowiedzi... W ogóle nie wiem co mnie podkusilo żeby za drugim razem już zgodzić się na coś większego, gdy nie mam pewności czego on chce.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
lipali95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-08, 15:22   #22
dziewczyna__Bonda
Raczkowanie
 
Avatar dziewczyna__Bonda
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 246
Dot.: Jak skończyć relację opartą wyłącznie na przyjemności?

kawa na ławe
__________________
"Już wiele razy słyszałam, że nic nie trwa wiecznie. Ponoć gdy czujemy się naprawdę szczęśliwi, to coś musi, za przeproszeniem, je*nąć, aby człowiekowi nie było za dobrze."
dziewczyna__Bonda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-08, 17:15   #23
Pazurka
Zakorzenienie
 
Avatar Pazurka
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 201
Dot.: Jak skończyć relację opartą wyłącznie na przyjemności?

Cytat:
Napisane przez anjuta Pokaż wiadomość
po co zakładasz 2 takie same wątki?
Też się zastanawiam po co...
__________________
"Każdy drań jest draniem, ale niektórzy dranie, to naprawdę dranie" (Terry Pratchett)
Pazurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-08, 17:20   #24
lipali95
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 80
Dot.: Jak skończyć relację opartą wyłącznie na przyjemności?

Cytat:
Napisane przez Pazurka Pokaż wiadomość
Też się zastanawiam po co...
Już na to odpowiedziałam.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
lipali95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-08, 17:32   #25
Tony_Montana
Raczkowanie
 
Avatar Tony_Montana
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 253
Dot.: Jak skończyć relację opartą wyłącznie na przyjemności?

Serio masz 13 lat i potrzebujesz rady?
Tony_Montana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-08, 17:55   #26
lipali95
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 80
Dot.: Jak skończyć relację opartą wyłącznie na przyjemności?

Cytat:
Napisane przez Tony_Montana Pokaż wiadomość
Serio masz 13 lat i potrzebujesz rady?
Nie, nie mam 13 lat. Jeśli Ci coś nie odpowiada to po co komentujesz? W treści pytania napisałam, że ocena mojego zachowania jest tu nieistotna.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
lipali95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-08, 18:40   #27
pimky
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 11
Dot.: Jak skończyć relację opartą wyłącznie na przyjemności?

Co tak naskakujecie? Z takim gościem łatwo zgłupieć, fakt, że nie zadbał o to, żeby sprawa była jasna czy chce być z Tobą, czy nie, już go stawia w złym świetle (moim zdaniem). W takiej relacji czułabym się jak jakiś "czasoumilacz", a o ile dobrze zrozumiałam, nie tego szukasz.
Fajnie, że zdecydowałaś się to załatwić konkretnie, daj znać jak poszło
pimky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-08, 18:53   #28
lipali95
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 80
Dot.: Jak skończyć relację opartą wyłącznie na przyjemności?

Cytat:
Napisane przez pimky Pokaż wiadomość
Co tak naskakujecie? Z takim gościem łatwo zgłupieć, fakt, że nie zadbał o to, żeby sprawa była jasna czy chce być z Tobą, czy nie, już go stawia w złym świetle (moim zdaniem). W takiej relacji czułabym się jak jakiś "czasoumilacz", a o ile dobrze zrozumiałam, nie tego szukasz.
Fajnie, że zdecydowałaś się to załatwić konkretnie, daj znać jak poszło
Dokładnie, nie szukam czegoś takiego. Było dobrze jak się przyjaźniliśmy, to potem doszło do czegoś więcej i juz w pewnych momentach zaczęłam myśleć, że może będzie z tego coś poważnego, ale sam fakt, że po skończonej "zabawie" on następnego dnia mija mnie słowem "cześć" i mimo tego, że uśmiecha się i mówi to entuzjastycznie jak zawsze, to jednak po tym do czego doszło, wydaje się że powinno to trochę inaczej wyglądać. Facetów ciężko jest jednoznacznie zrozumieć, stąd moje pytanie tutaj, prośba o radę. Chcę to załatwić i jeśli tylko będzie jeszcze chciał się ze mną spotkać w normalnym celu, a następnie skończy się czymś takim to dzieki Waszym radom, zapytam go wprost. Z jednej strony może sprawa jest jasna ale z drugiej jednak chłopak sugeruje mi swoją pomoc, gdy nie mam jak wrócić do domu i wie, że się bardzo spieszę. Toteż wygląda na to, że chce mi pomóc. I to właśnie często mnie w nim myli. Bo z jednej strony może myśleć o własnej przyjemności, ale z drugiej sam oferuje swoją pomoc, gdy czegoś potrzebuję, dlatego waham się czy chodzi mu o tę przyjemność wyłącznie. Odrobinę zrozumienia...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
lipali95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-08 19:53:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:25.