Lublin - Siłownia i Fitness - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-07-20, 19:53   #1
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn

Lublin - Siłownia i Fitness


No właśnie jak w tytule, polecacie jakiś fitnessclub w Lublinie?
Szukałam na forum, ale niewiele informacji było na ten temat

Zastanawiam się nad K1 (Kleeberga), Magnum (w Pałacu Parysów) i Paco (na Kiepury-Czechów)
Chciałabym zapisać się na siłownię i aerobic
A może polecacie jakiś inny club? Tylko, żeby zajęcia były prowadzone też w wakacje .

A może któraś z lubelskich Wizażanek chce się zapisać na dniach na siłownię/aerobic? Razem na pewno byłoby raźniej. Ja w poniedziałek chcę kupić karnet na siłownie i aerobic b/o
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-20, 21:05   #2
madzia_g
Zakorzenienie
 
Avatar madzia_g
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: LBN:):):):)
Wiadomości: 4 352
Dot.: Lublin-fitnesscluby-który polecacie?

ja chdzilam i do Parysów i na K1.. u Parysow jest super tylko drogo.. tzn silownia 90 zl... ale bez ograniczen... Na K1 jest taniej 65 zl za miesiac 3 razy w tygodniu ale trener Ci moze pojechac od wejscia.. ja dostalam dawke informacji na temat tego jak to ja duzo waze itp i trener nie powie tego raz a bedzie to mowil za kazdym razem jak przyjdziesz... w dodatku smierdzi mu z ust ;p
__________________
wymiana ciuchy+ kosmetyki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post33278604
madzia_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-20, 21:10   #3
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Lublin-fitnesscluby-który polecacie?

Cytat:
Napisane przez madzia_g Pokaż wiadomość
ja chdzilam i do Parysów i na K1.. u Parysow jest super tylko drogo.. tzn silownia 90 zl... ale bez ograniczen... Na K1 jest taniej 65 zl za miesiac 3 razy w tygodniu ale trener Ci moze pojechac od wejscia.. ja dostalam dawke informacji na temat tego jak to ja duzo waze itp i trener nie powie tego raz a bedzie to mowil za kazdym razem jak przyjdziesz... w dodatku smierdzi mu z ust ;p
Ha ha ha, brzmi nieźle

W K1 siłownia+aerobic płaciłbym pewnie koło 100-110 zł b/o
W Magnum 120zł
I w Paco 110 zł.
Więc różnic nie ma dużych
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-20, 21:19   #4
madzia_g
Zakorzenienie
 
Avatar madzia_g
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: LBN:):):):)
Wiadomości: 4 352
Dot.: Lublin-fitnesscluby-który polecacie?

to ja bym wybrala Magnum polecam naprawde fajnie sie cwiczy mila atmosfera.. no a do K1 bys miala blisko ;p
__________________
wymiana ciuchy+ kosmetyki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post33278604
madzia_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-21, 11:47   #5
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Lublin-fitnesscluby-który polecacie?

Do Paco też mam blisko dość
Chyba właśnie na Magnum się zdecyduję
Ale pomyślę...
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-21, 20:58   #6
wunia83
Zadomowienie
 
Avatar wunia83
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 133
Dot.: Lublin-fitnesscluby-który polecacie?

Szczerze... Jestem chwilowo rozczarowana lubelskimi siłowniami... A konkretniej osobami zatrudnionymi tam w charakterze "trenerów"

Zaliczyłam Paco na Czechowie, Strefę w Leclercu, K1 i Formułę Fitness na Węglinie. Oprócz Formuły Fitness nigdzie nie spotkałam trenera, który zająłby się mną od A do Z, cierpliwie po sto razy tłumacząc co i jak, zwracając uwagę na moją postawę, oddech i prawidłowe napięcie mięśni podczas ćwiczeń - serdecznie pozdrawiam pana Roberta, który jest współwłaścicielem klubu i przez jakiś czas pracował jako trener (przez duże T) z powodu braku personelu. Kiedy pan Robert w końcu znalazł pracownika, ja, zmęczona poszukiwaniami trenera idealnego, przestałam chodzić na siłownię

Sorry za takie rozżalenie i goryczkę w tym poście, ale jak czytam w babskich gazetach porady w stylu: "zaufaj trenerowi - on jest do tego przeszkolony" albo "skonsultuj się z trenerem, on Cię zważy, zmierzy poziom tłuszczu i zapyta o Twój ogólny stan zdrowia", to szkoda mi się robi, że nie mieszkam w Wawie, gdzie tak to być może wygląda. Bo tutaj u nas najczęściej chłopaki z siłki albo instruktorki od fitnessu byli bardziej kompetentni od tak zwanych "trenerów". Myślę, że to dobry pomysł podczepić się, przynajmniej na początek, do jakiegoś kumpla/brata regularnie korzystającego z siłowni - może się okazać, że wie więcej niż pracownik klubu niestety...

Co innego jeśli chodzi o aerobik, jest naprawdę super, uważam, że w Lublinie instruktorki są naprawdę na poziomie, sale dobrze wyposażone, wiadomo, że nie wszystkie, ale ogólnie jest gdzie i z kim poćwiczyć
__________________
"Sticks and stones may break my bones, but words can never hurt me"
wunia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-21, 21:02   #7
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Lublin-fitnesscluby-który polecacie?

Cytat:
Napisane przez wunia83 Pokaż wiadomość
Szczerze... Jestem chwilowo rozczarowana lubelskimi siłowniami... A konkretniej osobami zatrudnionymi tam w charakterze "trenerów"

Zaliczyłam Paco na Czechowie, Strefę w Leclercu, K1 i Formułę Fitness na Węglinie. Oprócz Formuły Fitness nigdzie nie spotkałam trenera, który zająłby się mną od A do Z, cierpliwie po sto razy tłumacząc co i jak, zwracając uwagę na moją postawę, oddech i prawidłowe napięcie mięśni podczas ćwiczeń - serdecznie pozdrawiam pana Roberta, który jest współwłaścicielem klubu i przez jakiś czas pracował jako trener (przez duże T) z powodu braku personelu. Kiedy pan Robert w końcu znalazł pracownika, ja, zmęczona poszukiwaniami trenera idealnego, przestałam chodzić na siłownię

Sorry za takie rozżalenie i goryczkę w tym poście, ale jak czytam w babskich gazetach porady w stylu: "zaufaj trenerowi - on jest do tego przeszkolony" albo "skonsultuj się z trenerem, on Cię zważy, zmierzy poziom tłuszczu i zapyta o Twój ogólny stan zdrowia", to szkoda mi się robi, że nie mieszkam w Wawie, gdzie tak to być może wygląda. Bo tutaj u nas najczęściej chłopaki z siłki albo instruktorki od fitnessu byli bardziej kompetentni od tak zwanych "trenerów". Myślę, że to dobry pomysł podczepić się, przynajmniej na początek, do jakiegoś kumpla/brata regularnie korzystającego z siłowni - może się okazać, że wie więcej niż pracownik klubu niestety...

Co innego jeśli chodzi o aerobik, jest naprawdę super, uważam, że w Lublinie instruktorki są naprawdę na poziomie, sale dobrze wyposażone, wiadomo, że nie wszystkie, ale ogólnie jest gdzie i z kim poćwiczyć
Hm, a na aerobic gdzie warto się zapisać?
Bo jak się będę zapisywać, to chciałabym do jednego klubu (względy finansowe ).

Niestety, ze znajomych nikt nie ćwiczy, poza bratem, ale on w domu zrobił sobie siłownie i raczej chce brzydko mówiąc "przypakować" a ja schudnąć
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-21, 21:24   #8
wunia83
Zadomowienie
 
Avatar wunia83
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 133
Dot.: Lublin-fitnesscluby-który polecacie?

Cytat:
Napisane przez layla_lbn Pokaż wiadomość
Hm, a na aerobic gdzie warto się zapisać? Bo jak się będę zapisywać, to chciałabym do jednego klubu (względy finansowe ).
Na aerobic to właściwie bez różnicy - instruktorki "jeżdżą" po klubach, niektóre pracują nawet w trzech czy czterech i tak śmigają od jednego do drugiego. Poza tym zawsze masz wybór - pójdziesz na zajęcia do jednej, nie spodoba Ci się, ale masz jeszcze pięć innych instruktorek do wyboru, nic straconego. Co innego z trenerami na siłowni, tu wyboru nie masz

Czytałam ostatnio na forum gazety o chłopaku, który pracuje w Paco, jest dietetykiem co prawda, ale skończył AWF w Wawie - jest o nim na stronce Paco http://www.paco.pl/dietetyk/. Napisał chyba trzy książki w tej tematyce, stworzył program walki z otyłością w szkole, więc może to nie będzie kolejny typo pt: "umówisz się ze mną na kawkę mała?" Jest napisane, że układa diety i indywidualne programy na siłowni, na pewno nie za darmo ale może taki człowiek coś by pomógł. Na forum gazety czytałam, że ktoś z jego pomocą schudł 7kg, nigdy nie wiadomo, czy to nie kryptoreklama, ale może warto spróbować...

Layla, gdybyś się czegoś dowiedziała, np. ile ten pan bierze za konsultacje/ułożenie programu ćwiczeń, to pisz, może też się skuszę. Boję się tak ćwiczyć bez profesjonalnego "nadzoru" - można sobie więcej krzywdy zrobić niż pomóc
__________________
"Sticks and stones may break my bones, but words can never hurt me"
wunia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-22, 10:49   #9
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Lublin-fitnesscluby-który polecacie?

Cytat:
Napisane przez wunia83 Pokaż wiadomość
Na aerobic to właściwie bez różnicy - instruktorki "jeżdżą" po klubach, niektóre pracują nawet w trzech czy czterech i tak śmigają od jednego do drugiego. Poza tym zawsze masz wybór - pójdziesz na zajęcia do jednej, nie spodoba Ci się, ale masz jeszcze pięć innych instruktorek do wyboru, nic straconego. Co innego z trenerami na siłowni, tu wyboru nie masz

Czytałam ostatnio na forum gazety o chłopaku, który pracuje w Paco, jest dietetykiem co prawda, ale skończył AWF w Wawie - jest o nim na stronce Paco http://www.paco.pl/dietetyk/. Napisał chyba trzy książki w tej tematyce, stworzył program walki z otyłością w szkole, więc może to nie będzie kolejny typo pt: "umówisz się ze mną na kawkę mała?" Jest napisane, że układa diety i indywidualne programy na siłowni, na pewno nie za darmo ale może taki człowiek coś by pomógł. Na forum gazety czytałam, że ktoś z jego pomocą schudł 7kg, nigdy nie wiadomo, czy to nie kryptoreklama, ale może warto spróbować...

Layla, gdybyś się czegoś dowiedziała, np. ile ten pan bierze za konsultacje/ułożenie programu ćwiczeń, to pisz, może też się skuszę. Boję się tak ćwiczyć bez profesjonalnego "nadzoru" - można sobie więcej krzywdy zrobić niż pomóc
Jednorazowa "lekcja" z trenerem kosztuje 50zł , ale ja nie wiem, czy to konkretnie u niego
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-28, 12:10   #10
kasienka2883
Rozeznanie
 
Avatar kasienka2883
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 671
Dot.: Lublin-fitnesscluby-który polecacie?

Co do siłowni nie mam zdania, bo nie chodzę , ale aerobik mogę polecić w Paco, do K1 chodziłam wcześniej i średnio byłam zadowolona (śmierdząca wykładzina podłogowa to porażka), poza tym mały wybór zajęć (brak mojego ulubionego stepu). Natomiast w Paco (chodzę na Kiepury, w ogóle layla_lbn musimy gdzieś koło siebie chyba mieszkać z tego co się zorientowałam) jest całkiem fajnie, chociaż teraz w wakacje jest mniej godzin i mniejszy wybór, ale i tak zajęcia są na wysokim poziomie. Płace za karnet 3-miesięczny 180 zł za aerobik bez ograniczeń, co jak dla mnie całkiem się opłaca.
Pozdrawiam.
kasienka2883 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-28, 13:14   #11
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Lublin-fitnesscluby-który polecacie?

Cytat:
Napisane przez kasienka2883 Pokaż wiadomość
Co do siłowni nie mam zdania, bo nie chodzę , ale aerobik mogę polecić w Paco, do K1 chodziłam wcześniej i średnio byłam zadowolona (śmierdząca wykładzina podłogowa to porażka), poza tym mały wybór zajęć (brak mojego ulubionego stepu). Natomiast w Paco (chodzę na Kiepury, w ogóle layla_lbn musimy gdzieś koło siebie chyba mieszkać z tego co się zorientowałam) jest całkiem fajnie, chociaż teraz w wakacje jest mniej godzin i mniejszy wybór, ale i tak zajęcia są na wysokim poziomie. Płace za karnet 3-miesięczny 180 zł za aerobik bez ograniczeń, co jak dla mnie całkiem się opłaca.
Pozdrawiam.
Włąśnie widzę, że w wakacje wszędzie jakoś mało tych zajęć jest i może poczekam do roku akademickiego

A mieszkam na Wiejskiej, na przeciwko Ustronia

A daleko an piechotę jest na Kiepury?
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-28, 16:17   #12
kasienka2883
Rozeznanie
 
Avatar kasienka2883
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 671
Dot.: Lublin-fitnesscluby-który polecacie?

hehe, ja mieszkam na Rudnickiej
Na piechotę to pewnie około 25-30 minut, ja jeżdżę samochodem.
Plan godzinowy w wakacje wygląda teraz tak:
pon - 2h (Q step i TBC) 18.00 i 19.00
wt - 1h (TBC) 19.00
śr - 1h (BUP) 19.00
czw - 1h (BS) 19.00
pt - 1h (Step i brzuch) 19.00

Ja chodzę zawsze w pon, czw i pt, jak mam czas to zaliczę i wt i śr, jak na początek to chyba wystarczająco godzin, ja wcześniej to po godzinie padałąm ze zmęczenia, teraz juz trochę lepiej
kasienka2883 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-04, 12:56   #13
201703061232
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 605
Dot.: Lublin-fitnesscluby-który polecacie?

A co powiecie o aerobiku w Samsonie?? W roku akademickim jest bardzo duzy wybór. Zastanawiam sie nad fat burning i body sculp . Nigdy nigdzie nie ćwiczyłam ( oprócz wf), więc proszę o pomoc jeśli chodzi o wybór klubu. W samsonie oprócz duzego wyboru zajęc plusem dla mnie jest cena ( 139 zl na 3 miesiace b/o) i to ze mam blisko
201703061232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-28, 11:25   #14
SELKA*
Zakorzenienie
 
Avatar SELKA*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 7 678
Dot.: Lublin-fitnesscluby-który polecacie?

Hej dziewczynki! Czy znacie jakiś godny polecenia klub fitness, a konkretnie aerobik w okolicach Nałkowksich?
__________________
1.06.2009 Bartuś
1.05.2012 Hania
6/2017
SELKA* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-28, 21:18   #15
arba
Raczkowanie
 
Avatar arba
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 161
Dot.: Lublin-fitnesscluby-który polecacie?

Jeżeli chodzi o aerobik to z czystym sumieniem mogę polecić Drago na Juranda. Aerobik bez ograniczeń - 70 zł. Duża sala, świetne instruktorki, raczej dla lubiących wysiłek i wyzwania. Zajęcia od rana do 21 chyba. Jest z czego wybrać.
Fajna siłownia jest na Watykańskiej 4(Czuby) w Klubie Arena. Bardzo duża sala (kiedyś tam kino było podobno), wysoka przestronna.
Salka do aerobiku niewielka, małe grupy ale coś można dla siebie wybrać. Chodzę tylko na zajęcia wzmacniające mięśnie i tam instruktorki są ok a zajęcia dosyć intensywne. Wiem że jest jeszcze pilates (zachwalany) i standardowy aerobik (?) i salsa (coś jak taniec ale nie byłam)
Jest jeszcze spining (jazda na rowerze stacjonarnym w grupie) na wysokim poziomie.
Ja za karnet bez ograniczeń za spining i aerobik płacę 89 zł. A połączenie spiningu i ćwiczeń typowo wzmacniających w moim wypadku świetnie się sprawdza.
arba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-04, 11:58   #16
bojkka
Rozeznanie
 
Avatar bojkka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 639
Dot.: Lublin-fitnesscluby-który polecacie?

a slyszalyscie cos o "sportesse" (al krasnickie, naprzeciwko obi) i o "fit klub" na wojciechowskiej?
bojkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-10, 12:09   #17
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomości: 3 641
Dot.: Lublin-fitnesscluby-który polecacie?

podlaczam sie pod pytanie Gdzie warto sie zapisac ? Myslalam o K1,bo jest niedaleko mnie,ale widze,ze odradzacie.Zastanawiam sie jeszce nd aqua fitnessem Moze macie jakies sprawdzone miejsca ?
karoolaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-14, 10:49   #18
marzena0607
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 28
Dot.: Lublin-fitnesscluby-który polecacie?

Hej a jaki klub polecicie w okolicach LSM ? Interesuje mnie aerobic
marzena0607 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-15, 09:31   #19
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomości: 3 641
Dot.: Lublin-fitnesscluby-który polecacie?

up up
karoolaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-03, 16:47   #20
Marbella85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 158
Dot.: Lublin-fitnesscluby-który polecacie?

Hej, ja moge polecić Strefe w Leclercu. Klub jest bardzo duzy, sa dwie sale do fitness wiec wybor zajec tez spory. Ja chodzilam tam kiedys na BUP jak prowadzila zajecia p. Aneta, bylo super, teraz jak jest na BUP nie wiem. Jezeli chodzi o silowne to tez jest bardzo przestronna, co dla mnie jest akurat bardzo wazne bo nie tloku na silowni. Co do instruktorow, to tez ok, jak sie ich poprosi to wszystko wytlumacza, pomoga. I co najwazniejsze, klub jest otwarty w niedziele, co dla mnie ma duze znaczenie, bo czasami to jedyny dzien w tygodniu kiedy moge poćwiczyć.
Marbella85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-03, 17:40   #21
wunia83
Zadomowienie
 
Avatar wunia83
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 133
Dot.: Lublin-fitnesscluby-który polecacie?

Cytat:
Napisane przez karoolaaa Pokaż wiadomość
podlaczam sie pod pytanie Gdzie warto sie zapisac ? Myslalam o K1,bo jest niedaleko mnie,ale widze,ze odradzacie.Zastanawiam sie jeszce nd aqua fitnessem Moze macie jakies sprawdzone miejsca ?
Karola, ja chodziłam na aquafitness na basen na Jaczewskiego. Tam dwie firmy podnajmują ten basenik rehabilitacyjny i prowadzą aerobik w wodzie. Ja chodziłam do pani Agnieszki i mam mieszane odczucia. Forma zajęć bardzo mi odpowiada, pani Agnieszka super prowadzi, ma dużo energii, którą zaraża innych - to tak zwana baba z jajem. Ale... w sezonie zwycięża chęć zysku i wpuszcza na zajęcia zbyt dużo osób, przez to jest tak tłoczno, że nie ma się za bardzo gdzie ruszyć... Może ta druga firma bardziej pilnuje ilości osób?
__________________
"Sticks and stones may break my bones, but words can never hurt me"
wunia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 12:32   #22
eme
Raczkowanie
 
Avatar eme
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 43
Dot.: Lublin-fitnesscluby-który polecacie?

Cześc Dziewczyny,
macie jakieś sprawdzone miejsca do których można wybrac się na aqua aerobic? znalazłam kilka miejsc (m.in.mosir), ale ceny mnie odstraszają. warto?
pozdrawiam
eme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-13, 10:53   #23
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomości: 3 641
Dot.: Lublin-fitnesscluby-który polecacie?

up up
karoolaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 10:20   #24
brando
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3
Thumbs up Dot.: Lublin-fitnesscluby-który polecacie?

Ja chodzilam do Paco do tegi dietetyka ktory ukladal diete i rowniez mialam z nim cwiczenia na silowni(za 3 razy w tygodniu placilam 90zl-za tydzien a za ukladanie diet przez 3 miesiace 200 zl). Wygladalo to tak ze on mi mowil ile i na jakiej maszynie mam cwiczyc zajmowal sie tylko mna i caly czas siedzial obok liczyl itp. Ogolnie mi sie podoba;lo i schudlam pare kilo.

Teraz chodze do Paco na aerobik(step, fitball,dance chociaz sa tez inne) ja chodze teraz i wczesniej na Zana. Instruktorki sa bardzo fajne i super prowadza zajecia. Karnet na miesiac bez ograniczen kosztuje 85 zl ale naprawde warto.
brando jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-28, 22:48   #25
fionka87
Raczkowanie
 
Avatar fionka87
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: szczecin;)
Wiadomości: 109
Dot.: Lublin-fitnesscluby-który polecacie?

hej dziewczyny macie jakies sprawdzone miejsce gdzie mozna byloby sobie pocwiczyc takze w neidziele.;p? zalezy mi na tym dlatego ze na tygodniu pracuje...a moze wiecei cos wiecej na temat globusa-MIASTO KOBIET???
fionka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-12, 19:51   #26
cheer
Zakorzenienie
 
Avatar cheer
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 525
Dot.: Lublin-fitnesscluby-który polecacie?

Dziewczyny, możecie powiedzieć coś więcej jeszcze o Magnum w Pałacu Parysów?
Zastanawiam się nad tym miejscem.
No i mam blisko, wracając z pracy mijam PP i nie będzie "zmiłuj", widok tego budynku nie pozwoli mi tak szybko zrezygnować
__________________
Wymienię
cheer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-12, 19:53   #27
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Lublin-fitnesscluby-który polecacie?

Cytat:
Napisane przez cheer Pokaż wiadomość
Dziewczyny, możecie powiedzieć coś więcej jeszcze o Magnum w Pałacu Parysów?
Zastanawiam się nad tym miejscem.
No i mam blisko, wracając z pracy mijam PP i nie będzie "zmiłuj", widok tego budynku nie pozwoli mi tak szybko zrezygnować
A 180zl/m-c nie zalamuje Cie? +na poczatek 100zł wpisowego ;-)

180zl-to chyba byla silka+aero
a 160zł sama siłownia ;-)

Ale moge sie mylic..

fionka87-strefa jest w nd. otwarta..
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-12, 20:35   #28
201703061232
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 605
Dot.: Lublin-fitnesscluby-który polecacie?

http://www.miastokobiet.net/
201703061232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-13, 15:13   #29
mmagdaa_p
Zakorzenienie
 
Avatar mmagdaa_p
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Middle Of Somewhere
Wiadomości: 3 937
Dot.: Lublin-fitnesscluby-który polecacie?

Dziewczyny chce któraś z Was zapisać się do miasta kobiet?
__________________
Jedyne czego żałuję w życiu, to tego, że nie jestem kimś innym.
mmagdaa_p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-13, 16:54   #30
wunia83
Zadomowienie
 
Avatar wunia83
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 133
Dot.: Lublin-fitnesscluby-który polecacie?

Magda, ja tam chodzę Polecam - jest bardzo fajnie

Tzn. jeśli chodzi o aerobik, to na razie się rozkręcają, ale nie powiem na nich złego słowa, bo z tygodnia na tydzień widać poprawę. Ja na początku byłam trochę rozczarowana, zajęcia w porównaniu do Paco trochę hmmm mniej zaawansowane choreograficznie i kondycyjnie, ale widać, że się rozwijają, więc nie mam im za złe. Jedyne co mi się naprawdę nie podoba to pilates, jakoś tak nieprofesjonalnie to wygląda. Ale inne zajęcia super

Za to jeśli zależy Ci na siłowni, to poczekałabym na Twoim miejscu z zapisem do 24 lipca, bo pani Luiza (ta super instruktorka) jest teraz na urlopie. Jest wprawdzie na zastępstwo jakiś taki chłopaczek, uprzejmy, wszystko pokaże, ale ...sam programu nie ułoży, nie wypyta się tak o zdrowie, dietę, o to, co chcesz osiągnąć ćwiczeniami.

Fionko, ja chodziłam do strefy z tych samych względów co Ty (praca cały tydzień) i uważam, że nie warto. Nie wiem, jakiego zdania są inne dziewczyny, ktore tam chodziły, ale jak dla mnie to właściciele przestali zupełnie dbać o ten klub. Na sali jest brudno, magnetofon wyłącza się w trakcie zajęć, klima nie działa, niektóre zajęcia były odwoływane z powodu małej liczby osób. Nie polecam innymi słowy
__________________
"Sticks and stones may break my bones, but words can never hurt me"
wunia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-05-22 22:35:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:15.