Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12 - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-01-03, 18:13   #2581
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
Za późno.przeczytalam-wysłałam zwrot bo stwierdziłam,ze jej na pewno nie chce bo jest duuuzo za dużą dla mnie. Przepraszam
nie przepraszaj tak tylko napisałam, jako jeden z pomysłów
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-04, 12:35   #2582
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
ja zapinałam na wcześniejszą dziurkę i planowałam uciąć nadmiar, ale w sumie tego nie zrobiłam i dobrze, bo przy dokładaniu korali długość jest idealna
więc zawsze można ją po prostu zapełnić

Ja ucięłam, ale potem z powrotem połączyłam na duże srebrne ogniwko bo okazało się że tych parę centymetrów też się czasem przydaje: w niektórych stylizacjach bransoletka lepiej wygląda za zegarkiem, a w niektórych przed, czasem też noszę ją na szyi
Poza tym to ogniwko i końcówkę zawsze można zdjąć i będzie krótsza, ale widziałam, że nasza Ania Trojaczki na fotkach, w którejś z części tego wątku, miała taki węzełek na czerwonej skórce i bardzo fajnie to wygladało.

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
Tzn że murano z Trolli nie wchodzą na te słynna bezgwintowke z Pandory? Bo zamierzałam ja kiedyś nabyć głównie ze względu na te murano
Mowa była o tym:
Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
pandorowe skórki i żmijki moments mają takie same gwinty; więc jeśli któreś korale wchodzą na skórki to i na żmijki wchodzą; a niektóre Trolle wchodzą.
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda

Edytowane przez Noor
Czas edycji: 2017-01-04 o 12:40
Noor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-06, 19:07   #2583
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 798
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

dopiero zaczynam przygodę z Pandorą i mam głupie pytanie : czym różni się klips od separatora ?
__________________
21 lat z WIZAŻEM





Edytowane przez Gonia
Czas edycji: 2017-01-06 o 19:09
Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-06, 20:26   #2584
susse
Zakorzenienie
 
Avatar susse
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 202
Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Cytat:
Napisane przez Gonia Pokaż wiadomość
dopiero zaczynam przygodę z Pandorą i mam głupie pytanie : czym różni się klips od separatora ?

Klips zapinasz na bransoletce albo na gwincie, żeby charmsy się nie przesuwały. Separator to taki mniejszy charms możesz sobie nim rozdzielić te większe, ale to element ruchomy


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
susse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-06, 20:31   #2585
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 798
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Cytat:
Napisane przez susse Pokaż wiadomość
Klips zapinasz na bransoletce albo na gwincie, żeby charmsy się nie przesuwały. Separator to taki mniejszy charms możesz sobie nim rozdzielić te większe, ale to element ruchomy


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


super, bardzo Ci dziękuję czyli potrzebuje klipsa a w sumie to chyba dwóch
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-07, 14:19   #2586
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charmmyds, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Mysle nad pierscionkiem z Pandory. Widzę ze najmniejszy to generalnie 15-stka. Ja noszę złote pierścionki no name i ich rozmiar waha się od 12-14 . Stąd pytanie,jak wypada ich rozmiarowka?15 -stka(ich 48) może wypadac mniejsza?
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-07, 15:38   #2587
tamtaglista
Zakorzenienie
 
Avatar tamtaglista
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 411
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charmmyds, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
Mysle nad pierscionkiem z Pandory. Widzę ze najmniejszy to generalnie 15-stka. Ja noszę złote pierścionki no name i ich rozmiar waha się od 12-14 . Stąd pytanie,jak wypada ich rozmiarowka?15 -stka(ich 48) może wypadac mniejsza?
ja noszę 14 a pierścionek od nich mam 52 na moje trzeba mierzyć
__________________
Nie odpowiadam za to, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem
blog
tamtaglista jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-01-07, 18:32   #2588
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charmmyds, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Cytat:
Napisane przez tamtaglista Pokaż wiadomość
ja noszę 14 a pierścionek od nich mam 52 na moje trzeba mierzyć
Rozumiem,dzięki
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-08, 16:16   #2589
Diedra
Raczkowanie
 
Avatar Diedra
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 122
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Pandorowe 48 to absolutnie nie 15-stka Raczej 9-tka, ewentualnie 8.5. Normalnie noszę 8-kę i ich 48 jest odrobinę luźniejsze, ale zdecydowanie mniejsze od klasycznej 10-tki.

Jeśli nosisz 12-14, zmierz raczej 52-54.

Edytowane przez Diedra
Czas edycji: 2017-01-08 o 16:19
Diedra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-08, 18:15   #2590
tamtaglista
Zakorzenienie
 
Avatar tamtaglista
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 411
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Moja 52 jest mi luźna, wchodzi spokojnie na środkowy palec, ale lubię mieć swobodę wyboru chyba jak będę w Polsce to sprawdzę jaki to rozmiar u jubilera.
__________________
Nie odpowiadam za to, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem
blog
tamtaglista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-08, 19:23   #2591
Kiniaa92a
Zakorzenienie
 
Avatar Kiniaa92a
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 853
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Dziewczyny znacie jakieś facebookowe grupy o tematyce bransoletek modułowych? Niekoniecznie sama Pandora. Z góry dzięki za odpowiedź
Kiniaa92a jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-09, 05:21   #2592
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Jest kilka Pandorowych, ale te, które widziałam, to grupy zamknięte, a szkoda w sumie.
Dzięki za odpowiedzi w kwestii pierścionków, trzeba będzie kiedyś przymierzyć i dopiero myśleć o ewentualnym zakupie. Zastanawiałam się nad jednym pierscionkiem z wyprzedaży dostępnym online, jakby doczekał -50proc., to chętnie bym go przygarnęła, ale chyba "w ciemno" nie ma sensu.

Edytowane przez bleuclair
Czas edycji: 2017-01-09 o 05:23
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-09, 15:51   #2593
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Jest już wyprzedaż -50proc. Zanim się zorientowałam to nie było już niebieskiej fasetki ani fasetki motyl. Kliknalam łańcuszek zabezpieczający 5 cm do drugiej bransoletki na przyszłość na przyszłość charms essence spokój świątecznego misia druga zawieszke księżyc i gwiazdą będą mi służyć za klipsy bo ledwo przechodzi przez gwinty a K lipsow nie mam i mistyczny kwiat
Marzyła mi się jeszcze bransoletka bangle z zapieciem płatek śniegu 17 cm ew.19cm ale wiadomo że to nierealne
W ogóle to jestem zła, bo rano specjalnie wczoraj sprawdzałam stronę Pandory, nadal widniał tam baner -30proc, ceny też były -30przynajmniej dwóch rzeczy, któe sprawdzałam, a ludzie pisali,że wyprzedaż ruszyła wczoraj o północy Ja miałam straszny młyn w pracy, nie miałam kiedy zajrzeć,zresztą myślę, po co, przecież nie ma poglębienia, zresztą wiele osób mówiło,że poglębienie 10.01 czyli dzisiaj i dopiero stojąc na jednej nodze w komunikacji miejskiej po godzinie 16 zauważyłam,że jest info o wyprzedaży. Tylko,nie było już wtedy ani dwutonowych korali (zwłaszcza na klipsach mi zależało), ani niebieskiej fasetki, o bransoletce nie wspominając
Miałam po pracy atakować stacjonarnie w Lublinie,ale podobno wczoraj nie było już nigdzie ani jednej rzeczy z promocji, więc musztarda po obiedzie

Edytowane przez bleuclair
Czas edycji: 2017-01-10 o 05:48
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-11, 10:47   #2594
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Dziewczyny pomocy robiła któraś z Was zwroylt rzeczy ze sklepu internetowego? Czy moglabym zwrócić dwie rzeczy z zamówienia od razu kiedy kurier je dostarczy? Czy to jest nierealne? Pytam,ponieważ dzisiaj również zrobiłam zamówienie i na estore i w Karkosiku i chyba przeholowalam. W związku z tym chyba chce oddać dwie rzeczy z

Edytowane przez bleuclair
Czas edycji: 2017-01-11 o 13:13
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-11, 20:50   #2595
susse
Zakorzenienie
 
Avatar susse
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 202
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
Jest już wyprzedaż -50proc. Zanim się zorientowałam to nie było już niebieskiej fasetki ani fasetki motyl. Kliknalam łańcuszek zabezpieczający 5 cm do drugiej bransoletki na przyszłość na przyszłość charms essence spokój świątecznego misia druga zawieszke księżyc i gwiazdą będą mi służyć za klipsy bo ledwo przechodzi przez gwinty a K lipsow nie mam i mistyczny kwiat
Marzyła mi się jeszcze bransoletka bangle z zapieciem płatek śniegu 17 cm ew.19cm ale wiadomo że to nierealne
W ogóle to jestem zła, bo rano specjalnie wczoraj sprawdzałam stronę Pandory, nadal widniał tam baner -30proc, ceny też były -30przynajmniej dwóch rzeczy, któe sprawdzałam, a ludzie pisali,że wyprzedaż ruszyła wczoraj o północy Ja miałam straszny młyn w pracy, nie miałam kiedy zajrzeć,zresztą myślę, po co, przecież nie ma poglębienia, zresztą wiele osób mówiło,że poglębienie 10.01 czyli dzisiaj i dopiero stojąc na jednej nodze w komunikacji miejskiej po godzinie 16 zauważyłam,że jest info o wyprzedaży. Tylko,nie było już wtedy ani dwutonowych korali (zwłaszcza na klipsach mi zależało), ani niebieskiej fasetki, o bransoletce nie wspominając
Miałam po pracy atakować stacjonarnie w Lublinie,ale podobno wczoraj nie było już nigdzie ani jednej rzeczy z promocji, więc musztarda po obiedzie

Ja się dzisiaj obkupiłam na wyprzedaży Kupiłam sobie klubowego, którego nie planowałam Oprócz tego dwie skórki, różowa i błękitną A online zamówiłam takie wiszące serduszko pace, mistyczny ażurowy kwiat, ażurowe listki i spokój na essence, ale nie wiem czy nie pójdzie w świat


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
susse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-11, 21:06   #2596
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Ja cały czas dumam nad niebieską skórką. Jest piękna.

Dziewczyny, powiedzcie, czy można wymienić produkt na inny produkt w Pandorze stacjonarnej? Kupiłam separatorki kwiatki, ale tak sobie myślę, że może je oddam i w zamian wezmę błękitną skórkę. Można tak?
__________________
Wewnętrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnętrznie: szampon/żel do mycia ciała glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost włosów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-12, 05:08   #2597
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Cytat:
Napisane przez susse Pokaż wiadomość
Ja się dzisiaj obkupiłam na wyprzedaży Kupiłam sobie klubowego, którego nie planowałam Oprócz tego dwie skórki, różowa i błękitną A online zamówiłam takie wiszące serduszko pace, mistyczny ażurowy kwiat, ażurowe listki i spokój na essence, ale nie wiem czy nie pójdzie w świat


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To i Was naprawdę fajne sa te salony. W Lublinie w żadnym nie było NIC już pierwszego dnia promocji. Dziwne to mi do wydaje ze wszystko poszło na -30proc. Myślicie że mogłabym robić zwrot w dużej kopercie? Ubezpieczyć czy zwykłym ekonomicznym za potwierdzeniem odbioru?
Wahał się czy nie oddać łańcuszka zabezpieczającego (może być za dlugi 5 cm na 18stke skoro teraz noszę 4 cm na 17. Świątecznego misia (bo to chyba dziecinne i w sumie noszenie tylko w swieta,mistyczny ażurowe kwiat (sama nie wiem mam już wersję Pave) i jeszcze niebieski esence-spokój albo pomyślność nie pamiętam nazwy
Zostają za to na pewno dwa charmsy na essence mądrość,niebieska fasetka i zawieszka księżyc i gwiazdą. A nad tymi czterema muszę pomyśleć. Czy oddając większość jednego zamówienia każą mi zwrócić koszty dostawy-była darmowa?

Edytowane przez bleuclair
Czas edycji: 2017-01-12 o 06:18
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-12, 07:43   #2598
funk_you
Wtajemniczenie
 
Avatar funk_you
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 2 549
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Uwaga na grupie Pandorowej pojawiła się informacja. Jest weekend zakupów z jakąś gazetą gracją chyba. 1-3.04 promocja w pandorze na bransoletki. Kup jedną, druga gratis. Juhuuuu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
funk_you jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-12, 08:40   #2599
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Cytat:
Napisane przez funk_you Pokaż wiadomość
Uwaga na grupie Pandorowej pojawiła się informacja. Jest weekend zakupów z jakąś gazetą gracją chyba. 1-3.04 promocja w pandorze na bransoletki. Kup jedną, druga gratis. Juhuuuu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To już wiadomo co będzie w kwietniu? amoze chodzio luty?jesli o luty to czy Sa juz gazety w sprzedazy? Czy kupujac w sklepie internetowtm one sa w ogole potrzebne?alesuper kupie akurat dwie bo potrzebuje

Edytowane przez bleuclair
Czas edycji: 2017-01-12 o 08:43
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-12, 08:57   #2600
lucciola
Zakorzenienie
 
Avatar lucciola
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 208
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Cytat:
Napisane przez Maria221 Pokaż wiadomość
Ja cały czas dumam nad niebieską skórką. Jest piękna.

Dziewczyny, powiedzcie, czy można wymienić produkt na inny produkt w Pandorze stacjonarnej? Kupiłam separatorki kwiatki, ale tak sobie myślę, że może je oddam i w zamian wezmę błękitną skórkę. Można tak?
lucciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-12, 10:53   #2601
susse
Zakorzenienie
 
Avatar susse
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 202
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
To już wiadomo co będzie w kwietniu? amoze chodzio luty?jesli o luty to czy Sa juz gazety w sprzedazy? Czy kupujac w sklepie internetowtm one sa w ogole potrzebne?alesuper kupie akurat dwie bo potrzebuje

Weekend 1-3.04


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
susse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-12, 11:13   #2602
funk_you
Wtajemniczenie
 
Avatar funk_you
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 2 549
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Tak, tak wiadomo już co będzie w kwietniu. Wyraźnie napisałam od 1 do 3 kwietnia. Nie potrzeba tej gazety do zakupu, co roku są tam kody do różnych sklepów i zniżki. To bardziej informacja o tym niż kod.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Edytowane przez funk_you
Czas edycji: 2017-01-12 o 11:14
funk_you jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-12, 12:32   #2603
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Cytat:
Napisane przez funk_you Pokaż wiadomość
Tak, tak wiadomo już co będzie w kwietniu. Wyraźnie napisałam od 1 do 3 kwietnia. Nie potrzeba tej gazety do zakupu, co roku są tam kody do różnych sklepów i zniżki. To bardziej informacja o tym niż kod.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To jeszcze masa czasu-oby sie potwierdzilo
Odebrałam pierwsze zamówienie i podjęłam męska decyzje-odsyłam świątecznego misia i essence spokoj. Brawo ja
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-12, 16:26   #2604
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Cytat:
Napisane przez funk_you Pokaż wiadomość
Uwaga na grupie Pandorowej pojawiła się informacja. Jest weekend zakupów z jakąś gazetą gracją chyba. 1-3.04 promocja w pandorze na bransoletki. Kup jedną, druga gratis. Juhuuuu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To się cieszę, bo bardzo bym chciała Essence. Moze znajdzie się tutaj osoba do podziału bransoletek Essence??

bleuclair--> no ja właśnie idę jutro wymienić łańcuszek zabezpieczający na błękitną bransoletkę. Mam ten 5 cm i bransoletkę 16, moim zdaniem zdecydowanie za długi, na pewno nie uchroni mnie przed zgubieniem bransoletki.
__________________
Wewnętrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnętrznie: szampon/żel do mycia ciała glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost włosów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-12, 17:34   #2605
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Cytat:
Napisane przez Maria221 Pokaż wiadomość
To się cieszę, bo bardzo bym chciała Essence. Moze znajdzie się tutaj osoba do podziału bransoletek Essence??

bleuclair--> no ja właśnie idę jutro wymienić łańcuszek zabezpieczający na błękitną bransoletkę. Mam ten 5 cm i bransoletkę 16, moim zdaniem zdecydowanie za długi, na pewno nie uchroni mnie przed zgubieniem bransoletki.
A ja łańcuszek chyba jednak zostawię sprawdzilam i z mojej 17stki nie spadnie z ręki więc najwyŻej jeśli kupię 18 to przerzucę ten 4 cm do niej a ten wloze na 17stke gorszy mam problem teraz bo jednak sobie myślę że te essence sa strasznie małe i nie wiem czy nie oddać wszystkich charmsow essence ciężko tak ocenić kiedy na oczy nie widziało się tej bransoletki tyle co w necie
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-12, 18:06   #2606
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

bleuclair--> bo Essence fajnie wygląda, jak są 2 - 3 bransoletki albo z rzemykową.
__________________
Wewnętrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnętrznie: szampon/żel do mycia ciała glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost włosów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-12, 18:15   #2607
susse
Zakorzenienie
 
Avatar susse
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 202
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Pytałam dzisiaj w salonie o kwietniową promocję, ale Panie mi powiedziały, ze jej już ma nie być, bo firma zrezygnowała z niej. Już nic z tego nie rozumiem


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
susse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-12, 19:13   #2608
funk_you
Wtajemniczenie
 
Avatar funk_you
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 2 549
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Też uzyskałam taką informację jak byłam w salonie w październiku. Na grupie pojawił się jakiś skan, że taka promocja będzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
funk_you jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-12, 21:28   #2609
susse
Zakorzenienie
 
Avatar susse
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 202
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Cytat:
Napisane przez funk_you Pokaż wiadomość
Też uzyskałam taką informację jak byłam w salonie w październiku. Na grupie pojawił się jakiś skan, że taka promocja będzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Widziałam Nie pozostaje nam nic innego jak czekać na kwiecień
susse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-13, 05:34   #2610
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Cytat:
Napisane przez Maria221 Pokaż wiadomość
bleuclair--> bo Essence fajnie wygląda, jak są 2 - 3 bransoletki albo z rzemykową.
To chyba jednak nie dla mnie. Zrobię zwrot.
Cytat:
Napisane przez susse Pokaż wiadomość
Widziałam Nie pozostaje nam nic innego jak czekać na kwiecień
Oby jednak to była prawda
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-06-17 22:53:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:22.