rozpocznij ze mną dietę 1200 kcal - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-14, 20:09   #1
aniadi2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 46
Red face

rozpocznij ze mną dietę 1200 kcal


moje odchudanie to właśnie walenie głowa o mur...nic,nic i nic
widziałam na necie już kilka ciekawych diet , dieta 1200 kcal najbardziej wydaje mi sie ciekawa i skuteczna mimo że długotrwała...
chciałabym ją rozpocząćnie mam jednak motywacji nie mam z kim
może znajdzie się chętna osoba z którą zaczniemy odchudzanie czekam...

Edytowane przez aniadi2
Czas edycji: 2011-07-27 o 09:29
aniadi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-14, 20:16   #2
morsmordre
sajkolidżist
 
Avatar morsmordre
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Beskidy
Wiadomości: 11 771
Dot.: rozpocznij ze mną dietę 1200 kcal

Masz link do jakiejś konkretnej strony opisującej tę dietę?
__________________
Wymieniam się

2017: 34
2018: 4
morsmordre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-14, 20:36   #3
aniadi2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 46
Dot.: rozpocznij ze mną dietę 1200 kcal

wiesz znalazłam już kiedyś na necie zapisałam sobie kilka jadłospisów ale na 1000 kcal ale zwiększysz porcje i uzyskasz 1200 kcal do dobry sposób bo np. jak poczujesz większy głód to zwiększysz porcję i gotowe...
oto pierwszy dzień:

ŚNIADANIE:
- 1 bułka pełnoziarnista z margaryną, - 2 cienkie plasterki wędliny drobiowej, - kilka plasterków świeżego ogórka, - herbata lub kawa bez cukru DRUGIE ŚNIADANIE:
- 1 jabłko OBIAD:
- 10 dag piersi kurczaka uduszonej na oliwie z warzywami, - 1/2 szklanki ryżu ugotowanego na sypko PODWIECZOREK:
2 biszkopty
KOLACJA:
sałatka z tuńczyka (120 g tuńczyka w sosie własnym wymieszaj z 2 łyżkami kukurydzy i 2 łyżkami gotowanego ryżu, dopraw do smaku solą i pieprzem), 1 szklanka soku owocowego

wiesz wydaje mi się że przepisy ogólnie dostępne jak masz ochotę to możemy zacząć odchudzanie ja mam dużo do zrzucenia, bez ćwiczen się nie obędzie....

---------- Dopisano o 21:36 ---------- Poprzedni post napisano o 21:25 ----------

no cóż ,look-nę tu jutro może ktoś się zmobilizuję to wybierzemy się na zakupy i od wtorku pełnąparą zaczniemy...czekam
aniadi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-14, 20:40   #4
strzalka44
Wtajemniczenie
 
Avatar strzalka44
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 2 287
GG do strzalka44
Dot.: rozpocznij ze mną dietę 1200 kcal

A może zamiast jakiś tam diet może pora zacząć się zdrowo i rozsądnie odżywiać ? Proponuje przeczytanie wszystkich podwieszonych wątków na tym forum (tych które znajdują się na samej górze) .
Tam są przykładowe jadłospisy na Redukcję, rozpiska co i w jakich proporcjach powinno się jeść polecam też wątek 'Nasze codzienne jadłospisy' tam można podpatrzeć co jedzą odchudzające się dziewczyny.
Taką dietą daleko nie zajdziesz. Bo jabłko i 2 biszkopty to żaden posiłek niestety...
Przy takich małych i bezwartościowych posiłkach ciągle będziesz chodzić głodna, wytrzymasz może 2-3 dni rzucisz się na lodówkę czy jakieś słodycze, a później będą wyrzuty sumienia i złość na samą siebie.
__________________
... i ślubuję Ci ...

...Liwia ur. 3.05.2015, 3820 g, 58 cm...

Edytowane przez strzalka44
Czas edycji: 2010-11-14 o 20:42
strzalka44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-14, 21:38   #5
aniadi2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 46
Angry Dot.: rozpocznij ze mną dietę 1200 kcal

jakies 3 lata temu pzez równe 3 miesiace jadłam jedynie suchary 2 razy w tygodniu ok17stej robiłam sobie pokrojone plasterki papryki baklazana pomidora z papryczka ostra w piątek jadlam samą rybę w niedziele pozwalałam sobie na mała łyzeczkę rosołku...6 dni w tygodniu osto ćwiczyłam wszystkie partie ciała...od czasu do czasu pozwoliłam dobie na jedno góra dwa ciasteczka....i schudłam 15 kg.--to bardzo mało a nie popuszczałam ani trochę i ty mi mówisz o racjonalnym odżywianiu ...a co to znaczy zdrowe jedzie nie z własnego ogródka czy co???
A co w przepisie są jakieś cuda jest ok. a to tylko na jeden dzień ja mam jadłos[is na cały tydzień i jest on optymalnie zbilansowany tak aby dostarczyc mi wszystkich niezbędnych do życia minerałów protein węglowodanów cukrów itp.
myślisz że tera zsiedzę i nic nie robie robiłam sobie wszystkie badania łącznie z tarczycą i wszystko jest ok a nic nie mogę zrzucic.
a jem zdrowo bo tak karmię moje dzieci regularne posiłki bogate w warzywa i owoce mam syna 8letniego który ma dużo energii i córkę 8-miesięczną której muszę gotować smaczne jedzonka.
Słodycze dla mnie mogą nie istnieć...dla moich dzieci również no nie mogę do końca powiedzieć tego o córce bo ona wciąga chyba wszystko co jej się da......
długo tu mówić troche mnie poddenerwowałaś no ale cóż....
ja wiem że nie wszyscy maja takie problemy wiekszość jest szczupłych ludzi wpadłam dzisiaj na podobne forum ale stwiedziłam że tam dzieczyny odchudzaja sie z 'kości na ości' a nawet bym powiedziała że z 'ości na popiół' ....
aniadi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-14, 22:04   #6
strzalka44
Wtajemniczenie
 
Avatar strzalka44
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 2 287
GG do strzalka44
Dot.: rozpocznij ze mną dietę 1200 kcal

Jest cały dział poświęcony wspólnemu odchudzaniu, są tam osoby z taka nadwagą jaką masz Ty. Dopisz się do nich, popytaj jak zaczynały, jakie miały efekty co jedzą.
Sama widzisz na głodówce (bo inaczej tego się nie da nazwać) zgubiłaś 15 kg ale podejrzewam że bardzo szybko one wróciły. Takim odżywianiem rozwalasz sobie tylko metabolizm i faktycznie dojdzie do takiej sytuacji że zjesz listek sałaty a twój organizm będzie go pakował w zapasy
Ja nie pisze tego złośliwie. Próbuję pomóc.
I nie wiem co gotujesz dzieciom ale zupełnie inne potrzeby ma dorastające dziecko a inne dorosły człowiek. Twoja dieta musi być tylko Twoja. Spokojnie, poczytaj rozeznaj się troszkę na forum i nie rezygnuj pochopnie Pozdrawiam trzymam za Ciebie kciuki
__________________
... i ślubuję Ci ...

...Liwia ur. 3.05.2015, 3820 g, 58 cm...
strzalka44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-14, 22:19   #7
Winky
Zadomowienie
 
Avatar Winky
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 231
Dot.: rozpocznij ze mną dietę 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez aniadi2 Pokaż wiadomość
walenie głowa o mór...nic,nic i nic
Lepiej sobie słownik ortograficzny poczytaj lub ucz się języka polskiego, odchudzanie zostaw sobie na późniejsze lata, jak dorośniesz.
__________________
Kochać i tracić, pragnąć i żałować;
Padać boleśnie i znów się podnosić.
Krzyczeć tęsknocie: PRECZ! i błagać: PROWADŹ! -
Oto jest życie: nic a jakże dosyć...
Winky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-15, 05:04   #8
aniadi2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 46
Dot.: rozpocznij ze mną dietę 1200 kcal

Winky o czym ty mówisz!? Ja mogę to poprawioć jeden błąd który ogólnie nie ma wielkiego znaczenia dyktanda tu nie piszę...tu jest mowa o czymś innym ale jak wejdę na twoje forum to na pewno sprawdzę twoją pisownię w końcu tutaj dużo sie nie rozpisałaś a spójrz jak ja dużo napisałał....szkoda moich słów...zastanów się nad wtrącaniem swoich 'pięciu groszy' w wątki nie dotyczące ciebie

Edytowane przez aniadi2
Czas edycji: 2010-11-15 o 05:28
aniadi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-15, 17:02   #9
kolorowatecza
Zakorzenienie
 
Avatar kolorowatecza
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 244
Dot.: rozpocznij ze mną dietę 1200 kcal

A ja proponuje o poczytaniu nt. MŻ-WR, 10 PŻ, R,U,P i Dukanie.
Zamiast katować się 1200 kcal zapoznać się z podstawowymi informacjami nt. zdrowego sposobu odżywiania no i oczywiście o ćwiczeniach : aeroby, siłowe, interwały..
__________________
Jesteś architektem moich snów, projektantem uśmiechu, wynalazcą szczęścia


cel na ten rok - rzucić palenie. Raz na zawsze!
kolorowatecza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-15, 20:39   #10
aniadi2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 46
Dot.: rozpocznij ze mną dietę 1200 kcal

LUDZIE JAKIE KATOWANIE jak dla mnie to jadłospis idealny jasnę trochę bym nie których rzeczy dodała zamieszczam jadłospis na kolejne dni i sami się przekonajcie:

Dieta 1200 kalorii
6-8 kg w ciągu miesiąca Codzienny jadłospis ma tylko 1200 kalorii. Dieta jest tak zbilansowana, aby dostarczyć organizmowi niezbędnych składników, a więc są w niej białka, tłuszcze, węglowodany, witaminy i mikroelementy. Wszystko w odpowiednich ilościach i „odchudzone”. Zasady diety:
Zaplanuj 5 posiłków dziennie: śniadanie (350 kcal), drugie śniadanie (150 kcal), obiad (400 kcal), podwieczorek (150 kcal) i kolację (250 kcal). Przez miesiąc z tej diety mogą korzystać wszyscy. Dłuższe jej stosowanie wymaga konsultacji z lekarzem. Dietę 1200 kalorii żywieniowcy uważają za jedną z bezpieczniejszych. Osoby ciężko pracujące fizycznie przekonają się jednak, że 1200 kalorii dziennie to zbyt mało. Mogą zatem wybrać podobną dietę, dostarczając organizmowi np. 1500 kcal.
dzień pierwszy

ŚNIADANIE:
- 2 bułka pełnoziarnista z margaryną, - 4 cienkie plasterki wędliny drobiowej, - kilka plasterków świeżego ogórka, - herbata lub kawa bez cukru
DRUGIE ŚNIADANIE:
- 1 jabłko
OBIAD:
- 20 dag piersi kurczaka uduszonej na oliwie z warzywami, - 1/2 szklanki ryżu ugotowanego na sypko PODWIECZOREK:
2 biszkopty
KOLACJA:
sałatka z tuńczyka (120 g tuńczyka w sosie własnym wymieszaj z 3 łyżkami kukurydzy i 3 łyżkami gotowanego ryżu, dopraw do smaku solą i pieprzem), 1 szklanka soku owocowego dzień drugi

ŚNIADANIE:
2 tost z odrobiną odtłuszczonej margaryny, dżemu lub marmolady o obniżonej zawartości cukru, herbata lub kawa bez cukru
DRUGIE ŚNIADANIE:
1 nektarynka
OBIAD:
1 kotlet schabowy - usuń tłuszcz z mięsa, posmaruj je 1 łyżeczką margaryny, posyp suszoną cebulą i drobno pokrojoną szałwią, grilluj ok. 8 minut z każdej strony
PODWIECZOREK:
2 herbatniki i jagurt
KOLACJA:
ziemniaki z fasolą - obierz 1 ziemniaka, nakłuj go widelcem, posyp przyprawą do grilla i piecz w piekarniku (190 stopni) 1 godzinę. Podgrzej 100 g fasoli z puszki. Ziemniaka z wierzchu natnij na krzyż i ściśnij boki, aby się otworzył. Nałóż na wierzch fasolę, posyp startym serem cheddar (10 g) i zapiecz, aż się roztopi. dzień trzeci

ŚNIADANIE:
- 1 pieczone jajo, - 1 kawałek pełnoziarnistego pieczywa chrupkiego z odrobiną niskotłuszczowej margaryny, - kawa lub herbata z mlekiem Pieczone jajo
- 1/2 łyżeczki niskotłuszczowej margaryny - 1 jajo - 2 łyżeczki odtłuszczonej śmietany - sól - świeżo zmielony pieprz Wysmaruj margaryną kokilkę do zapiekania. Wbij do środka jajo, na nie nałóż śmietankę. Oprósz solą oraz pieprzem i piecz 8-10 minut w piekarniku uprzednio nagrzanym do temperatury 200 stopni.
DRUGIE ŚNIADANIE:
1 banan lub 20 dag serka homogenizowanego
OBIAD:
gulasz z bekonu - podsmaż na margarynie bekon (1 mały stek) z 1/2 pokrojonej w plasterki cebuli, 1/2 pora oraz 1 marchwka, dodaj 1/2 jabłka, 60 g brukselki, 3/4 szklanki bulionu, sól i pieprz oraz przyprawę do zup. Gotuj 20 minut, a następnie dodaj 1/2 łyżki posiekanej natki pietruszki.
PODWIECZOREK: 1 mandarynka i 1 ogórek (mandarynkę podziel na cząstki, kawałek ogórka pokrój na taką samą liczbę plasterków, nadziej po jednym na wykałaczkę)
KOLACJA:
zapiekanka z warzyw - rozpuść na patelni 1/2 łyżki margaryny i ułóż na niej warstwę pokrojonych w plasterki ziemniaków (50 g), cebuli i startego sera cheddar (10 g), przypraw solą i pieprzem, ułóż następną warstwę. Duś pod przykryciem ok. 30 minut. Zapiekankę posyp pozostałym serem, patelnię wstaw do piekarnika i piecz bez przykrycia, aż ser się zarumieni. dzień czwarty

ŚNIADANIE:
berlińska przekąska, kawa lub herbata Berlińska przekąska
- 2 kromka pumpernikla - 2 łyżeczka chudego serka topionego
2 plasterek szynki westfalskiej
- 1 duży pokrojony w plasterki pomidor - 1 gałązka pietruszki Posmaruj pumpernikiel serem, połóż na niego szynkę i plastry pomidora, udekoruj pietruszką.
DRUGIE ŚNIADANIE:
- 1 opakowanie chudego serka wiejskiego
OBIAD:
- stek z szynki lub bekonu (ok. 175 g) Usuń tłuszcz z mięsa. Posmaruj stek 1 łyżeczką roztopionej margaryny i piecz w piekarniku kilka minut z każdej strony

PODWIECZOREK:
- 1 kiwi z serkiem (kiwi schłódź, zetnij czubek, miąższ wymieszaj z 1 łyżeczką chudego serka wiejskiego)
KOLACJA:
kiełki fasoli z krewetkami (1 kromkę chleba posmaruj odrobiną margaryny, wymieszaj garstkę kiełków fasoli z 1 łyżką obranych krewetek i małym kawałkiem posiekanego ogórka, dodaj kilka kropli sosu sojowego i sok z cytryny, ułóż na chlebie i posyp pieprzem)
dzień piąty

ŚNIADANIE:
- 1 szklanka soku pomarańczowego, serowy tost francuski Serowy tost francuski (3 porcje)
- 1 łyżeczka startego sera cheddar - 2 łyżeczki niskotłuszczowej margaryny - 1 łyżeczka posiekanej natki pietruszki - szczypta pieprzu cayenne - 3 kromki bagietki, grubości 5 mm Wymieszaj ser z margaryną, pietruszką i pieprzem cayenne. Zapiecz kromki bułki z jednej strony. Rozprowadź serową mieszankę po nieopieczonej stronie kromki i włóż bagietki z powrotem do opiekacza, aż się zrumienią. DRUGIE ŚNIADANIE:
- 3 suszone morele
OBIAD:
- szaszłyki z sosem orzechowym
Szaszłyki z sosem orzechowym (4 porcje)
- 1 szklanka orzechów włoskich w kawałkach - 2 posiekane cebule dymki - 4 łyżki bulionu wołowego z 1/2 kostki - 3 łyżki soku cytrynowego - 1/4 łyżki mielonego imbiru - 450 g chudej wołowiny na pieczeń - sól - świeżo zmielony czarny pieprz - 1 szklanka twarożku - 1/2 szklanki ryżu ugotowanego na sypko Zmiksuj na gładką masę w blenderze lub malakserze orzechy, cebulę, bulion, sok z cytryny, imbir, sól i pieprz. Nadziej mięso na patyczki i ułóż je na ruszcie do pieczenia. Z wierzchu posmaruj odrobiną sosu orzechowego. Grilluj, a gdy mięso zmięknie, przełóż je na ogrzane talerze. Rozmieszaj twarożek z resztą sosu orzechowego. Jedz w małych naczyniach z mięsem i ryżem. PODWIECZOREK:
pomidory z twarożkiem (2 pomidory przekrój na pół, usuń gniazda nasienne, napełnij serkiem wiejskim wymieszanym ze szczypiorkiem) KOLACJA:
- specjał z salami i szpinakiem Specjał z salami i szpinakiem
Rozgnieć 50 g rozmrożonego szpinaku z 1 łyżką niskotłuszczowego miękkiego sera, dopraw gałką muszkatołową i rozprowadź na kawałku pumpernikla. Kromkę przekrój na pół. Udekoruj każdą połówkę cienkimi plasterkami salami, przekrojonego i złożonego na kształt rożków. Przybierz listkiem pietruszki. dzień szósty

ŚNIADANIE:
- 2 plasterki żółtego sera, - 1 mały pomidor, - 1 kromka cienko posmarowanego pieczywa, - kawa lub herbata DRUGIE ŚNIADANIE:
- 1 małe opakowanie niskotłuszczowego jogurtu owocowego OBIAD:
- ryż z jajem Ryż z jajem (4 porcje)
- 1 opakowanie ryżu z warzywami - 4 jaja Wsyp paczkę ryżu na dużą patelnię, dodaj wodę, doprowadź do wrzenia, przykryj i gotuj 15 minut. Zdejmij pokrywkę i zrób 4 zagłębienia w ryżu. Do każdego z nich wbij jajo. Ponownie przykryj i gotuj przez kolejne 5 minut, aż jaja się zetną. Ryż jedz na ciepło, zaraz po przygotowaniu. PODWIECZOREK:
- 3 suszone śliwki (śliwki natnij z boku, usuń pestkę, w środek włóż nadziewaną zieloną oliwkę) KOLACJA:
- 1 kanapka z wątrobianką, - 1 szklanka soku owocowego Kanapka z wątrobianką
Rozgnieć 2 łyżeczki niskotłuszczowej margaryny z 1 łyżką żurawiny do mięs i rozsmaruj na kromce chleba bez skórki. Przekrój kromkę na pół. Na wierzchu każdej połówki ułóż po 2 cienkie pasterki wątrobianki.
__________________
"Don't take life seriously. You'll never get out of it alive"

Zuzia 10 Stycznia 2010


1, 2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12, 13,14,15,16,17,18,1 9,20,21,22,23,24,25,26,28 ,29,30
aniadi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 06:16   #11
aniadi2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 46
Dot.: rozpocznij ze mną dietę 1200 kcal

ok nie chce cie to nie więc chyba zaczne sama jak pojadę dzisiaj na zakupy i będe jak w blogu opisywać wszystko sama może ktoś w trakcie się jeszcze przyłączy.
Dzisiaj musze poszukać czegoś jeszcze w necie tzn może więcej jadłospisów żebym miała wybór bo muszę przyznać że nie wszystko mi pasuje,
Kiedys znalazłam fajną tabele kaloryczną muszę zerknąć na nią po po jedzeniu lub przed chcem sprawdzać tabele ile co miało kcal. w moim posiłku.
trzymajcie za mnie kciuki napisze jutro co i jak.
__________________
"Don't take life seriously. You'll never get out of it alive"

Zuzia 10 Stycznia 2010


1, 2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12, 13,14,15,16,17,18,1 9,20,21,22,23,24,25,26,28 ,29,30
aniadi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-16, 17:39   #12
kolorowatecza
Zakorzenienie
 
Avatar kolorowatecza
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 244
Dot.: rozpocznij ze mną dietę 1200 kcal

Przyjemnego efektu jojo
__________________
Jesteś architektem moich snów, projektantem uśmiechu, wynalazcą szczęścia


cel na ten rok - rzucić palenie. Raz na zawsze!
kolorowatecza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 19:57   #13
aniadi2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 46
Dot.: rozpocznij ze mną dietę 1200 kcal

Poczytaj może na internecie bo cos słabo jesteś poinformowana
Więc wyjaśniam przez miesiąc stosowania diety 1200kalorii przechodzisz na inny etap, czyli aby utrzymać wagę zwiększasz ilość kalorii np do 1500-1600 i znowu stosujesz się do tego następnie wchodzisz na 2000kcal i musisz to trzymać takie życie i ja o tym wiem że nigdy nie wyjdę z tych kalorii ale chyba tylko w ten sposób dam radę zawsze lubiłam cyferki więc będzie OK!!
ZROZUMIANE?
__________________
"Don't take life seriously. You'll never get out of it alive"

Zuzia 10 Stycznia 2010


1, 2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12, 13,14,15,16,17,18,1 9,20,21,22,23,24,25,26,28 ,29,30
aniadi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 11:54   #14
aniadi2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 46
Dot.: rozpocznij ze mną dietę 1200 kcal

no to zaczęłam pierwszy dzień!!!
Znalazłam fajną stronkę gdzie mozna sobie za pomocą kalkulatora obliczyć dokładnie co ile ma kalorii no super!!
PodajęL: http://www.tabele-kalorii.pl/kalorie...t-mielony.html

mam mieć na obiadek kotleta mielonego duszonego nie pieczonego -dusze go na wodzie -wię musiałam najpierw sprawdzic ile ma on kalorii do tej pory mam niecałe 100kcal ale to początek

niestety zapomniałam sie i zjadłam jedną delicję u babci na kawie dlatego tyle wyszło kalorii ale nie jadłam sniadania bo mi się nie chciało więc ciasteczko wypełnia lukę
To muszę się jakość trzymać
__________________
"Don't take life seriously. You'll never get out of it alive"

Zuzia 10 Stycznia 2010


1, 2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12, 13,14,15,16,17,18,1 9,20,21,22,23,24,25,26,28 ,29,30
aniadi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 12:13   #15
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: rozpocznij ze mną dietę 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez aniadi2 Pokaż wiadomość
no to zaczęłam pierwszy dzień!!!
Znalazłam fajną stronkę gdzie mozna sobie za pomocą kalkulatora obliczyć dokładnie co ile ma kalorii no super!!
PodajęL: http://www.tabele-kalorii.pl/kalorie...t-mielony.html

mam mieć na obiadek kotleta mielonego duszonego nie pieczonego -dusze go na wodzie -wię musiałam najpierw sprawdzic ile ma on kalorii do tej pory mam niecałe 100kcal ale to początek

niestety zapomniałam sie i zjadłam jedną delicję u babci na kawie dlatego tyle wyszło kalorii ale nie jadłam sniadania bo mi się nie chciało więc ciasteczko wypełnia lukę
To muszę się jakość trzymać
śniadanie jest NAJWAŻNIEJSZE
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 13:22   #16
strzalka44
Wtajemniczenie
 
Avatar strzalka44
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 2 287
GG do strzalka44
Dot.: rozpocznij ze mną dietę 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez aniadi2 Pokaż wiadomość
no to zaczęłam pierwszy dzień!!!

niestety zapomniałam sie i zjadłam jedną delicję u babci na kawie dlatego tyle wyszło kalorii ale nie jadłam sniadania bo mi się nie chciało więc ciasteczko wypełnia lukę
To muszę się jakość trzymać
Po co ty się męczysz zjedz 2 tabliczki czekolady mlecznej przez cały dzień i też Ci wyjdzie 1000 kcal do tego daj jakiejś jabłko czy marchekę żeby były 'witaminki' i zobacz jak będzie zdrowo no i mało kcal więc na pewno schudniesz
__________________
... i ślubuję Ci ...

...Liwia ur. 3.05.2015, 3820 g, 58 cm...
strzalka44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 15:24   #17
aniadi2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 46
Dot.: rozpocznij ze mną dietę 1200 kcal

może i będzie 100 tylko gdzie te wartości odżywcze potrzebne do życia chcesz to sobie sama jedz czekoladę --ja nawet nie lubie czekolady ale na pewno będę jadła jeden tafelek nie jest smiertelny ale gorzkiej bo taka lubie
__________________
"Don't take life seriously. You'll never get out of it alive"

Zuzia 10 Stycznia 2010


1, 2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12, 13,14,15,16,17,18,1 9,20,21,22,23,24,25,26,28 ,29,30
aniadi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 17:24   #18
strzalka44
Wtajemniczenie
 
Avatar strzalka44
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 2 287
GG do strzalka44
Dot.: rozpocznij ze mną dietę 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez aniadi2 Pokaż wiadomość
może i będzie 100 tylko gdzie te wartości odżywcze potrzebne do życia chcesz to sobie sama jedz czekoladę --ja nawet nie lubie czekolady ale na pewno będę jadła jeden tafelek nie jest smiertelny ale gorzkiej bo taka lubie
No to napisz co takiego odżywczego dzisiaj zjadłaś ?
Śniadanie już Ci odpadło, podstawowy błąd.
Ja czekoladę lubię i jeść będę za jakiś czas, a o mój jadłospis się nie martw jak na razie wszyscy mówią że jest ok i nie szukam w tabelach kalorycznych każdego produktu którego jem
__________________
... i ślubuję Ci ...

...Liwia ur. 3.05.2015, 3820 g, 58 cm...
strzalka44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 06:10   #19
aniadi2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 46
Dot.: rozpocznij ze mną dietę 1200 kcal

zjadłam gruszkę, zjadłam obiad składakący się z: klopsika z mięsa mielonego z ziemniaków(potas, magnez, żelazo) polanych lekko sosem pomidorowym(potas, wit zgrupy B,a zawarty w pomidorze błonnik wspomaga odżywianie, jest jeszcze wit, PP, i wieleinnych nie pamiętam w tej chwili),i pare plasterków ogórka.
Zjadłam jeszcze kilka rzeczy, wypiłam 3 herbaty z łyżeczką cukru i kawę itp. to co to jest mało dzisiaj planuje śniadanie to kromka chleba z wędliną drobiową i pomidorem, wawka potem 1 marchewka z jabłkiem (utarta na tarce) na obiad jeszczenie wim ale na kolacje bedzie tuńczyk w sosie własnym z 3łyż kukurydzy i 3 łyż. ryżu.
Po obiedzie też jakaś przekąska ale nie zastanawiałam się jaka może jogurt naturalny.
Chciałabym wziąć priobiotyk ale nie wiem czy coś takiego ma kalorie??? Jak tak to chyba znikoma ilość.
__________________
"Don't take life seriously. You'll never get out of it alive"

Zuzia 10 Stycznia 2010


1, 2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12, 13,14,15,16,17,18,1 9,20,21,22,23,24,25,26,28 ,29,30
aniadi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-18, 14:24   #20
aniadi2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 46
Dot.: rozpocznij ze mną dietę 1200 kcal

no jestem w połowie dnia 2go i jest super, nie czuje głodu nie podjadam bo sie pilnuję, do tej pory rano zjadłam kanapke z wedlina i pomidorem potem kawa z łyzką cukru potem obiad:ziemniaki z barszczem białym z marszewką porem i pietruszką oraz jedna biała kiełbaska...
__________________
"Don't take life seriously. You'll never get out of it alive"

Zuzia 10 Stycznia 2010


1, 2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12, 13,14,15,16,17,18,1 9,20,21,22,23,24,25,26,28 ,29,30
aniadi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-19, 07:58   #21
aniadi2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 46
Dot.: rozpocznij ze mną dietę 1200 kcal

no wczoraj po południu miałam lekki kryzys---mojego męża naszła ochota na słodycze i wyciągnął czekoladę i żelki(które na prawdę lubie) całe szczęście że jakoś dałam radę on sie smiał i powiedział że mam ćwiczyć silną wolę.No dziasiaj leciutko burczało mi w brzuchu ale mi przeszło jestem lekko przeziębiona... taka pogoda...
no po pierwszym załamaniu
Dzisiaj chce iść na siłownie troche jestem żmęczona ale to z raza moje 5-6 godzinne spanie mi nie sprzyja.
Mam za swoje zamiast kłaśc się spać to siedzę do 12-1 w nocy i oglądam tv lub szperam na internecie, a rano karmie córke i wyprawiam syna do szkoły.
----------------------------------------------------------------------
Dzisiaj będzie rybka rano kanapka z białkiem jajka ryba miruna nie wiem jak sobie ją jeszcze zrobie chyba na parze bo wolę niż gotowaną lubię też grilowaną ale nie chce mi się rozkładać grila ele. na jedną rybkę.
__________________
"Don't take life seriously. You'll never get out of it alive"

Zuzia 10 Stycznia 2010


1, 2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12, 13,14,15,16,17,18,1 9,20,21,22,23,24,25,26,28 ,29,30
aniadi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 15:50   #22
aniadi2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 46
Dot.: rozpocznij ze mną dietę 1200 kcal

Nadal na diecie
Ostatnio nie miałam czasu pisać ale muszę w końcu,.
Tak jak widzicie nadal na diecie 1200 kalorii i jest dobrze w zasadzie mało to sie różni od mojego dotychczasowego jedzenie jednak kontroluje ciągle kaloryczność produktów i uważam aby nie przekroczyć 1200kcal.
Np. dzisiaj miałam rosół z makaronem więc zjadłam go z jednym ziemniakiem i na drugie gotowane mięsko bez skóry z buraczkami.
Uważam na to aby jeść 5 razy w ciągu dnia....

To życze innym sukcesu trzymajcie kciuki napiszę za kilka dni...
__________________
"Don't take life seriously. You'll never get out of it alive"

Zuzia 10 Stycznia 2010


1, 2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12, 13,14,15,16,17,18,1 9,20,21,22,23,24,25,26,28 ,29,30
aniadi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 12:04   #23
aniadi2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 46
Dot.: rozpocznij ze mną dietę 1200 kcal

No już straciłam rachubę który to dzień ciągle trzymam się diety 1200kcal i 5 posiłków w ciągu dnia.
I jest Super schudłam 4 kg. nie ukrywam że ciągnie mnie do przekąsek jak nigdy dopiero na tej diecie zauważyłam że dużo podjadałam między posiłkami i jadłam dużo kaloryczne dania bo chyba takie lubiłam, teraz jem co chce a przy zakupach uważam co kupuje-bo przecież potem jest to w mojej lodówce.
Ostatnio przeglądałam dietę kapuścianą i zastanawiam się czy nie zastosuje jej przez tydzień ona też jest niskokaloryczna i w zasadzie je się wszystko co lubię.
No to na razie
__________________
"Don't take life seriously. You'll never get out of it alive"

Zuzia 10 Stycznia 2010


1, 2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12, 13,14,15,16,17,18,1 9,20,21,22,23,24,25,26,28 ,29,30
aniadi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 09:27   #24
aniadi2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 46
Dot.: rozpocznij ze mną dietę 1200 kcal

witam! Minęło troche czasu ...
z przykrościa musze stwierdzić że nie trzymałam się diety długo...
ale...
to ile schudłam UTRZYMUJE aie i nie jest tak jak niektóre sądziły że będzie efekt jojo
Niedługo prawdopodobnie znou rozpocznę dietkę na pewno wejdę na to forum lub przylącze się do innego podobnego a które jest bardziej aktualne mam nadzieję że na wizaz.
Mocno wlczylam o ten sposób odchudzania ja myśle że znajdą się osoby chętne do takiego lub podobnego sposobu odchudzania.

To na razie
__________________
"Don't take life seriously. You'll never get out of it alive"

Zuzia 10 Stycznia 2010


1, 2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12, 13,14,15,16,17,18,1 9,20,21,22,23,24,25,26,28 ,29,30
aniadi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-29, 08:44   #25
Ankhi
Rozeznanie
 
Avatar Ankhi
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 503
Dot.: rozpocznij ze mną dietę 1200 kcal

Ja jem zawsze takie porcje i nie mam problemów z utrzymaniem wagi. Nie chodzę głodna, jak potrzebuję czegoś więcej to zapycham się owocami, a jeśli zjem za dużo albo słodkości to spalam to na orbitreku.
__________________
Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on właśnie to robi!
Ankhi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-30, 09:16   #26
aneczka828
Raczkowanie
 
Avatar aneczka828
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 376
Dot.: rozpocznij ze mną dietę 1200 kcal

... też jem koło 1200 kcal...
aneczka828 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:40.