Studentki od 2015 roku ;) - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-11-04, 11:47   #2401
Maddis
Wtajemniczenie
 
Avatar Maddis
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 2 697
Dot.: Studentki 2015/2016

My nawet z deltą nic jeszcze nie liczyliśmy. Teraz mamy ciągi, ale czasami na tej matmie przestaję ogarniać ;/ Dobrze, że chociaż do tablicy chodzimy od końca, to się zawsze gdzieś do przodu wcisnę
Maddis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-04, 15:47   #2402
mc266
Zakorzenienie
 
Avatar mc266
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 479
Dot.: Studentki 2015/2016

My z delty korzystaliśmy tylko jak w zadaniu trzeba było podstawić pomocniczą niewiadomą i wychodziło równanie kwadratowe.
__________________

mc266 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-07, 08:32   #2403
blueon
Raczkowanie
 
Avatar blueon
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 282
Dot.: Studentki 2015/2016

Co tu tak cicho? Halo, halo
Co u was? Opowiadajcie. Ja sobie jestem chora, ale muszę z tym walczyć i dzisiaj czeka mnie dosyć sporo nauki. Na szczęście jestem w domu więc jakoś przyjemniej jest cię uczyć
blueon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-07, 18:53   #2404
kejtiiq
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 76
Dot.: Studentki 2015/2016

Halo halo. Dawno sie nie odzywalam ze wzgledu na brak czasu. Kierunek jest swietny. Ludzie tez. Najgorsze są kolokwia na ktore musze uczyc sie od zera. Na szczescie tez jestem w domciu a tu jakos wszystko łatwiej przychodzi i mozna sie skupic. Xd
kejtiiq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-07, 19:33   #2405
mc266
Zakorzenienie
 
Avatar mc266
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 479
Dot.: Studentki 2015/2016

U mnie na razie powoli do przodu. Wszystkie kolokwia do tej pory zaliczyłam i z tego się cieszę. Jedynie z fizyki kolokwium wstępne i kartkówka poszły mi beznadziejnie, ale on z tego chyba nie wystawia ocen Trochę brakuje mi czasu, bo mam porozrzucane zajęcia i wiadomo jak to wtedy jest. Muszę zacząć lepiej organizować sobie czas, bo jeszcze trochę i zacznę mieć problem, żeby się ze wszystkim wyrobić.
__________________

mc266 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-08, 08:49   #2406
blueon
Raczkowanie
 
Avatar blueon
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 282
Dot.: Studentki 2015/2016

U mnie jeszcze kolokwiów nie ma żadnych, ale są co zajęcia kartkówki z fizyki. Były 3 do tej pory i dwóch nie zaliczyłam, co do jednej to jeszcze nie wiem, ale też ciężko to widzę. Na szczęście one się w ogóle nie wliczają i są tylko dla prowadzącego jesli przy wystawianiu oceny ktoś będzie miał między 2/3 czy tam 3/4.
Co gorsze - nie mam kompletnie czasu na fizykę, bo musze się jej uczyć dosłownie od zera, a wolę systematycznie ogarniać np. matmę i przez to z fiza jestem daleko w tyle i nie wiem no. Jakoś nie umiem się zorganizować
blueon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-08, 13:16   #2407
Ginarella
Zadomowienie
 
Avatar Ginarella
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 004
Dot.: Studentki 2015/2016

Ja miałem dwa kolokwia i oba zaliczyłam - jeden na 4,5 a drugi na 5. I jeszcze miałam wejściówkę której się obawiam, że będę musiała poprawiać... No i wtorek mam tragiczny bo dwa kolokwia i prezentacja do wygloszenia...
__________________
Accept what you cant't change.
Change what you can't accept.


Instagram
Ginarella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-08, 17:00   #2408
mikasa5
Zadomowienie
 
Avatar mikasa5
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 520
Dot.: Studentki 2015/2016

I ja się może poudzielam
Pierwszy tydzień był porażką, po pierwszych ćwiczeniach z anatomii miałam ochotę wracać do domu i jedno wielkie "Boże, jak ja mam się nauczyć tych wszystkich pierdół na kościach!! I co mnie obchodzą świńskie i krowie kości, skoro chcę leczyć małe zwierzęta...", ale już ogarnęłam i jaka to satysfakcja jak się wie, co gdzie jest Dużo namieszała mi też łacina, bo nie miałam z nią nigdy styczności i na początku było przez to dwa razy więcej nauki. We wtorek pierwsze koło, jak go nie zaliczę za 3 podejściem, to mnie wywalą... Też Was ciągle straszą na uczelni, że z pierwszego roku najłatwiej wylecieć? I wiadomo, na każdych ćwiczeniach wejściówka. I łączę się w bólu odnośnie fizyki- u mnie to nosi dumną nazwę biofizyka i siedzę nad tym dłużej niż nad anatomią....
__________________
wymiana

Edytowane przez mikasa5
Czas edycji: 2015-11-08 o 17:02
mikasa5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-08, 18:07   #2409
jeff
Rozeznanie
 
Avatar jeff
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 512
Dot.: Studentki 2015/2016

dziewczyny drogie! jak czytam, ze macie same kolokwia, mega nauki, totalny brak czasu, to az mi sie slabo robi u mnie poki co, nic sie nie robi a do tego zaczynam myslec: "po co isc na wyklad z prawa, jak bede pozniej czekac na ang..? pojde tylko na angielski"
jeff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-08, 18:15   #2410
mc266
Zakorzenienie
 
Avatar mc266
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 479
Dot.: Studentki 2015/2016

Ja to często mam dylemat iść na wykład czy nie, będzie ważny czy tylko stracę czas. Zazwyczaj chodzę, bo obawiam się, że potem z niektórych przedmiotów mogłabym przestać ogarniać o co chodzi.
__________________

mc266 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-08, 18:38   #2411
Enpleurs
profesor nadzwyczajny
 
Avatar Enpleurs
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: W
Wiadomości: 243
Dot.: Studentki 2015/2016

Cytat:
Napisane przez mikasa5 Pokaż wiadomość
I ja się może poudzielam
Pierwszy tydzień był porażką, po pierwszych ćwiczeniach z anatomii miałam ochotę wracać do domu i jedno wielkie "Boże, jak ja mam się nauczyć tych wszystkich pierdół na kościach!! I co mnie obchodzą świńskie i krowie kości, skoro chcę leczyć małe zwierzęta...", ale już ogarnęłam i jaka to satysfakcja jak się wie, co gdzie jest Dużo namieszała mi też łacina, bo nie miałam z nią nigdy styczności i na początku było przez to dwa razy więcej nauki. We wtorek pierwsze koło, jak go nie zaliczę za 3 podejściem, to mnie wywalą... Też Was ciągle straszą na uczelni, że z pierwszego roku najłatwiej wylecieć? I wiadomo, na każdych ćwiczeniach wejściówka. I łączę się w bólu odnośnie fizyki- u mnie to nosi dumną nazwę biofizyka i siedzę nad tym dłużej niż nad anatomią....

Oo czyżby weta? W jakim mieście?
Enpleurs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-08, 19:25   #2412
mikasa5
Zadomowienie
 
Avatar mikasa5
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 520
Dot.: Studentki 2015/2016

Cytat:
Napisane przez Enpleurs Pokaż wiadomość
Oo czyżby weta? W jakim mieście?
Tak, w Olsztynie
__________________
wymiana
mikasa5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-08, 19:48   #2413
Ginarella
Zadomowienie
 
Avatar Ginarella
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 004
Dot.: Studentki 2015/2016

U nas zazwyczaj na większości jest wymagana obecność na wykładach więc nie mam takich dylematów.
__________________
Accept what you cant't change.
Change what you can't accept.


Instagram
Ginarella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-09, 14:33   #2414
good_morning
Przyczajenie
 
Avatar good_morning
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 7
Dot.: Studentki 2015/2016

Cytat:
Napisane przez Ginarella Pokaż wiadomość
U nas zazwyczaj na większości jest wymagana obecność na wykładach więc nie mam takich dylematów.
u nas niby też, ale lista obecności krąży w zależności od humoru wykładowców i czasem niektórym uda się tak nie przyjść, że nic nie tracą. Za to ja z poprzedniego tygodnia wspominam wykład z fizyki, na którym były całki i równania różniczkowe.. Gdzie nie mieliśmy tego na matmie i to były tylko zmarnowane 2h, szczególnie, że babka z fizyki nie sprawdza nigdy obecności :/
good_morning jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-10, 10:06   #2415
mc266
Zakorzenienie
 
Avatar mc266
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 479
Dot.: Studentki 2015/2016

U nas czasem jak idzie lista wpisują osoby, których nie ma.
__________________

mc266 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-10, 20:16   #2416
Maddis
Wtajemniczenie
 
Avatar Maddis
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 2 697
Dot.: Studentki 2015/2016

Cytat:
Napisane przez jeff Pokaż wiadomość
dziewczyny drogie! jak czytam, ze macie same kolokwia, mega nauki, totalny brak czasu, to az mi sie slabo robi u mnie poki co, nic sie nie robi a do tego zaczynam myslec: "po co isc na wyklad z prawa, jak bede pozniej czekac na ang..? pojde tylko na angielski"
Ja raz nie poszłam i akurat puściła listę na zerówkę
A byłaś dziś na własności? Ja się do Was pofatygowałam i muszę powiedzieć, że ciekawie, nie taka nuda jak u nas, jeszcze wykładowca nigdy nie wychodził
Maddis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-10, 21:39   #2417
jeff
Rozeznanie
 
Avatar jeff
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 512
Dot.: Studentki 2015/2016

Cytat:
Napisane przez Maddis Pokaż wiadomość
Ja raz nie poszłam i akurat puściła listę na zerówkę
A byłaś dziś na własności? Ja się do Was pofatygowałam i muszę powiedzieć, że ciekawie, nie taka nuda jak u nas, jeszcze wykładowca nigdy nie wychodził
dzisiaj nigdzie nie bylam, dopadly mnie kobiece dolegliwosci i umieram z bolu w akademiku
jeff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-10, 21:56   #2418
Maddis
Wtajemniczenie
 
Avatar Maddis
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 2 697
Dot.: Studentki 2015/2016

Cytat:
Napisane przez jeff Pokaż wiadomość
dzisiaj nigdzie nie bylam, dopadly mnie kobiece dolegliwosci i umieram z bolu w akademiku
Współczuję, trzymaj się tam
Ale widowisko przegapiłaś, myślałam, że to tylko z msg są teksty w stylu 'może pan obudzić kolegę? dziękuję', a tu babka wstaje i mówi, że wróci za 5 min, jak się uspokoimy. Normalnie przedszkole , ale efekt był, bo niektórzy aż zaniemówili z wrażenia
Maddis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-10, 22:14   #2419
jeff
Rozeznanie
 
Avatar jeff
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 512
Dot.: Studentki 2015/2016

Cytat:
Napisane przez Maddis Pokaż wiadomość
Współczuję, trzymaj się tam
Ale widowisko przegapiłaś, myślałam, że to tylko z msg są teksty w stylu 'może pan obudzić kolegę? dziękuję', a tu babka wstaje i mówi, że wróci za 5 min, jak się uspokoimy. Normalnie przedszkole , ale efekt był, bo niektórzy aż zaniemówili z wrażenia
dziekuje caly dzien myslalam, zeby na poprawe humoru obejrzec jakas glupkowata komedie, a tu wystarczylo przyjsc na wlasnosc.. ta babka w ogole wydaje mi sie taka jakas "dziwna", taka przesadnie kulturalna czy dystyngowana.. nawet nie umiem znalezc slowa, ale mam nadzieje, ze wiesz o co mi chodzi poza tym zawsze na poczatku kazdych zajec byl mini-wyklad, ze jesli na sali sa jakies osoby z msg to maja natychmiast wyjsc, bo cos tam. albo ankiety - jak wypelni ja osoba z msg to bedzie najgorsza rzecz na swiecie i zepsuje cale badania.. ja jej nie rozumiem
jeff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-10, 22:38   #2420
Maddis
Wtajemniczenie
 
Avatar Maddis
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 2 697
Dot.: Studentki 2015/2016

Cytat:
Napisane przez jeff Pokaż wiadomość
dziekuje caly dzien myslalam, zeby na poprawe humoru obejrzec jakas glupkowata komedie, a tu wystarczylo przyjsc na wlasnosc.. ta babka w ogole wydaje mi sie taka jakas "dziwna", taka przesadnie kulturalna czy dystyngowana.. nawet nie umiem znalezc slowa, ale mam nadzieje, ze wiesz o co mi chodzi poza tym zawsze na poczatku kazdych zajec byl mini-wyklad, ze jesli na sali sa jakies osoby z msg to maja natychmiast wyjsc, bo cos tam. albo ankiety - jak wypelni ja osoba z msg to bedzie najgorsza rzecz na swiecie i zepsuje cale badania.. ja jej nie rozumiem
Wiem, wiem o co chodzi, dwa tygodnie temu chwilę się spóźniłam i jak weszłam, to ona latała właśnie z tymi ankietami po sali, to aż sprawdziłam czy dobrze trafiłam Nam też wtedy mówiła, żebyśmy wybili swoim kolegom z głowy przychodzenie na wcześniejszy wykład dla ekonomii, a dziś właśnie słuchałam relacji koleżanki, która poszła z kolegą na ten wykład i już całkiem nie wiedzieli, co zrobić z tą ankietą, ale ostatecznie zepsuli jej badanie

Mi się dziś nie chciało wracać w ten deszcz do domu i za 2 godz znowu lecieć na wykład, to sobie poszłam wcześniej, chociaż tam więcej osób wykłady prowadziło, szczególnie z tyłu
Maddis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-11, 08:28   #2421
Ginarella
Zadomowienie
 
Avatar Ginarella
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 004
Dot.: Studentki 2015/2016

Zaliczyłam na 3 wejściówkę z fizjologii uff Ale z tej wczorajszej niestety nie będzie tak kolorowo...
__________________
Accept what you cant't change.
Change what you can't accept.


Instagram
Ginarella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-11, 08:41   #2422
jeff
Rozeznanie
 
Avatar jeff
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 512
Dot.: Studentki 2015/2016

Cytat:
Napisane przez Maddis Pokaż wiadomość
a dziś właśnie słuchałam relacji koleżanki, która poszła z kolegą na ten wykład i już całkiem nie wiedzieli, co zrobić z tą ankietą, ale ostatecznie zepsuli jej badanie

Mi się dziś nie chciało wracać w ten deszcz do domu i za 2 godz znowu lecieć na wykład, to sobie poszłam wcześniej, chociaż tam więcej osób wykłady prowadziło, szczególnie z tyłu
ojojoj, i cale badanie do powtorki i jeszcze zlapanie i ukaranie winnych temu nielegalnemu procederowi

fajnie jak sie mieszka blisko, ja idac na uczelnie nie wracam do mojego wygwizdowa, bo wolne dwie godziny to malo, zeby pojsc do akademika.. jak ja bym chciala mieszkac blizej

Ginarella, gratulacje!
jeff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-11, 09:13   #2423
Puola
Zadomowienie
 
Avatar Puola
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1 961
Dot.: Studentki 2015/2016

Cześć
Jak dawno mnie tu nie było!
Przeprowadziłam się i nareszcie mam spokój

Na razie wszystko zaliczam. No dobra- może oprócz wejściówki z fonetyki, ale ona została anulowania, bo prawie nikt nie zaliczył

Dziś spędzę cały dzień nad książkami
__________________
„Erfolg hat nur, wer etwas tut, während er auf dem Erfolg wartet.”
Puola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-11, 10:35   #2424
mc266
Zakorzenienie
 
Avatar mc266
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 479
Dot.: Studentki 2015/2016

Cytat:
Napisane przez jeff Pokaż wiadomość
fajnie jak sie mieszka blisko, ja idac na uczelnie nie wracam do mojego wygwizdowa, bo wolne dwie godziny to malo, zeby pojsc do akademika.. jak ja bym chciala mieszkac blizej
Też bym chciała mieszkać bliżej. Jadę 20 min autobusem. Jak mam przerwę krótszą niż trzy godziny, to nieopłaca mi się wracać. Zazwyczaj idę wtedy do czytelni coś się pouczyć. A jak mam dłuższą niż trzy godziny, to wracam na mieszkanie, zazwyczaj żeby zjeść obiad. Tracę wtedy na dojazd wtedy w tę i z powrotem około półtorej godziny.
__________________

mc266 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-11, 10:56   #2425
mikasa5
Zadomowienie
 
Avatar mikasa5
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 520
Dot.: Studentki 2015/2016

Cytat:
Napisane przez mc266 Pokaż wiadomość
Też bym chciała mieszkać bliżej. Jadę 20 min autobusem. Jak mam przerwę krótszą niż trzy godziny, to nieopłaca mi się wracać. Zazwyczaj idę wtedy do czytelni coś się pouczyć. A jak mam dłuższą niż trzy godziny, to wracam na mieszkanie, zazwyczaj żeby zjeść obiad. Tracę wtedy na dojazd wtedy w tę i z powrotem około półtorej godziny.
Ja też tak mam+ w Olsztynie co chwilę są światła i zazwyczaj na każdym autobus stoi... Więc dojazd to czasami nawet i pół godziny.

Zdałam wczorajsze koło z kości na 4,5 i to w pierwszym terminie
__________________
wymiana
mikasa5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-11, 11:00   #2426
mc266
Zakorzenienie
 
Avatar mc266
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 479
Dot.: Studentki 2015/2016

Cytat:
Napisane przez mikasa5 Pokaż wiadomość
Ja też tak mam+ w Olsztynie co chwilę są światła i zazwyczaj na każdym autobus stoi... Więc dojazd to czasami nawet i pół godziny.

Zdałam wczorajsze koło z kości na 4,5 i to w pierwszym terminie
Ja jadę przez centrum miasta, co chwilę gdzieś autobus stoi. Dlatego 20 min to jeździ praktycznie tylko w rozkładzie

A no to gratuluję
__________________

mc266 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-11, 13:37   #2427
blemish
Raczkowanie
 
Avatar blemish
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 363
Dot.: Studentki 2015/2016

Jest tu w ogóle ktoś na niestacjonarnych?
blemish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-11, 15:08   #2428
Maddis
Wtajemniczenie
 
Avatar Maddis
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 2 697
Dot.: Studentki 2015/2016

Cytat:
Napisane przez jeff Pokaż wiadomość
ojojoj, i cale badanie do powtorki i jeszcze zlapanie i ukaranie winnych temu nielegalnemu procederowi

fajnie jak sie mieszka blisko, ja idac na uczelnie nie wracam do mojego wygwizdowa, bo wolne dwie godziny to malo, zeby pojsc do akademika.. jak ja bym chciala mieszkac blizej

Ginarella, gratulacje!
E tam, będzie żyła w błogiej nieświadomości

Nie mieszkasz w akademiku w Sopocie? Ja zazdroszczę tym osobom, bo sobie praktycznie w kapciach mogą na wykład polecieć. Ja mam ok 15 min pieszo, ale na te chłodniejsze miesiące chyba będę musiała przestawić się na autobus.


Cytat:
Napisane przez blemish Pokaż wiadomość
Jest tu w ogóle ktoś na niestacjonarnych?
Są tu takie osoby, ale ostatnio mało się udzielają
Maddis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-11, 15:16   #2429
jeff
Rozeznanie
 
Avatar jeff
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 512
Dot.: Studentki 2015/2016

Cytat:
Napisane przez Maddis Pokaż wiadomość
E tam, będzie żyła w błogiej nieświadomości

Nie mieszkasz w akademiku w Sopocie?
zaskocze cie, ale w Sopocie jest jeszcze jeden akademik, w sumie to pare metrow od gdanska, z ktorego jest straaasznie daleko na uczelnie tez mam zamiar przeniesc sie na autobus, ale wlasnie dowiedzialam sie, ze musze wyrobic kare miejska i w ogole.. takze autobusy zostawiam na grudzien
jeff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-11, 15:28   #2430
Maddis
Wtajemniczenie
 
Avatar Maddis
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 2 697
Dot.: Studentki 2015/2016

Cytat:
Napisane przez jeff Pokaż wiadomość
zaskocze cie, ale w Sopocie jest jeszcze jeden akademik, w sumie to pare metrow od gdanska, z ktorego jest straaasznie daleko na uczelnie tez mam zamiar przeniesc sie na autobus, ale wlasnie dowiedzialam sie, ze musze wyrobic kare miejska i w ogole.. takze autobusy zostawiam na grudzien
Serio? Jak przeglądałam akademiki, to byłam pewna, że są tylko dwa Też właśnie w grudniu będę musiała ogarnąć ten bilet, tylko nie wiem czy mi się to opłaci. Teraz zrobiłam sobie zapas biletów, ale muszę poszukać innego kiosku, bo tamten facet mnie przeraża
Maddis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-08-17 16:32:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:14.