Bukiety ślubne cz.III - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-25, 12:35   #541
paulinka_bulinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 28
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Witam. Czy może mi ktoś powiedzieć jakie rośliny zostały użyte w tym bukiecie? Roże to roże Amnezja a reszta?
paulinka_bulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-28, 13:22   #542
nemosek
Zakorzenienie
 
Avatar nemosek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 645
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Cytat:
Napisane przez signa Pokaż wiadomość
Jesli lubisz kalie (domyslam sie, ze chodzi bardziej o cantadeskie) to tez super pomysl, a jesli mowisz ze "dobrze wyglada" to taki bukiecik bedzie dodatowo super pomyslem, bo wyciagnie Cie i wysmukli
Dodatkowo ich zaleta jest ogromna trwalosc i to, ze maja bardzo duzo pieknych kolorkow
Cantedeskie są piękne.Bardzo mi się podobały.Są bardzo subtelne.Sama miałam je mieć do ślubu ale zmieniłam ostatecznie na goździki ze storczykiem.Coś jak na zdjęciu, ale trochę inny kolor
__________________
 Titek 6.11.2013  

 Nasz Dzień 

II 8.03.2013
Ja & Ty 02.07.2003



Kciuki dla Anulki

Edytowane przez nemosek
Czas edycji: 2010-08-28 o 13:25
nemosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-28, 16:10   #543
akazqa
Raczkowanie
 
Avatar akazqa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 98
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Cytat:
Napisane przez nemosek Pokaż wiadomość
Cantedeskie są piękne.Bardzo mi się podobały.Są bardzo subtelne.Sama miałam je mieć do ślubu ale zmieniłam ostatecznie na goździki ze storczykiem.Coś jak na zdjęciu, ale trochę inny kolor

jeśli możesz proszę pokaż zdjęcie swojego bukietu, mi tez się marzą goździki ze storczykiem, ciekawa jestem jak Twój wyszedł ;-)
akazqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 13:38   #544
nemosek
Zakorzenienie
 
Avatar nemosek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 645
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Cytat:
Napisane przez akazqa Pokaż wiadomość
jeśli możesz proszę pokaż zdjęcie swojego bukietu, mi tez się marzą goździki ze storczykiem, ciekawa jestem jak Twój wyszedł ;-)
Mój bukiecik był z różowych goździków, miał być intensywniejszy róż , ale w sumie chyba dobrze że taki kolor został bo pasował do szarfy.Na dole wystawało trochę zieleniny plus dół ozdobiony był jeszcze eustomą. A na górze śliczne storczyki jak motylki Osobiście nie żałuję, że nie miałam kalii bo bukiecik był bardzo wdzięczny i uroczy
Na zdjęciu średnio go widać, niestety póki co nie mam dokładniejszej fotki
__________________
 Titek 6.11.2013  

 Nasz Dzień 

II 8.03.2013
Ja & Ty 02.07.2003



Kciuki dla Anulki
nemosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 18:26   #545
kassshiraaa
Raczkowanie
 
Avatar kassshiraaa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 42
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Proszę Was o radę Oto moja suknia (i ja w niej) tyle, że moja będzie biała. Szukam bukietu, ślub w październiku, myslalam o jesiennych kolorach, nie wiem tylko jaki ksztalt bukietu będzie najlepszy
Pomóżcie kobiety!
__________________
09.10.2010. - Nasz dzień



Kiedy patrzy się razem w górę, niebo się przybliża...
kassshiraaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-30, 16:08   #546
akazqa
Raczkowanie
 
Avatar akazqa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 98
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Cytat:
Napisane przez nemosek Pokaż wiadomość
Mój bukiecik był z różowych goździków, miał być intensywniejszy róż , ale w sumie chyba dobrze że taki kolor został bo pasował do szarfy.Na dole wystawało trochę zieleniny plus dół ozdobiony był jeszcze eustomą. A na górze śliczne storczyki jak motylki Osobiście nie żałuję, że nie miałam kalii bo bukiecik był bardzo wdzięczny i uroczy
Na zdjęciu średnio go widać, niestety póki co nie mam dokładniejszej fotki
Twój bukiet był naprawde prześliczy! Mi się osobiście dużo bardziej podoba niż "oryginał" ;-) idealnie pasował do szarfy i krawata TŻ! Gratuluję bo naprawdę wygladaliście super.
akazqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-30, 17:31   #547
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

witam, co prawda bukiet juz wybralam ale chcialabym zrobic sama jakąś fajną kompozycję na mój stół weselny z róż w kolorze biało-różowym,różowym intensywnym, coś z fioletem. może mi cos poradzicie??chcialabym aby ta kompozycja byla szeroka na metr i nie za wysoka. może ktos mi podpowie jak sie obsługowac gąbką florystyczną?
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-30, 19:22   #548
i like it
Rozeznanie
 
Avatar i like it
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 786
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Dziewczyny bardzo proszę o pomoc.... nie wiem jaki bukiet będzie pasował do mojej troszke nietypowej sukni. zdjęcia załączam poniżej wysoka (180) ciemniejsza karnacja ciemne oczka i ciemne włosy ślub 16.10.2010 Help!
i like it jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-30, 19:24   #549
i like it
Rozeznanie
 
Avatar i like it
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 786
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Ach zapomniałam na dole nie będzie tego czarnego tiulu...
i like it jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-30, 20:23   #550
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

ja myśle ze jak na sukni masz róże to warto to przenieść do bukietu.
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-30, 21:53   #551
i like it
Rozeznanie
 
Avatar i like it
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 786
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

super dzieki! to już coś ja totalnie straciłam głowe.... to chyba stres mnie powoli dopada ;P a jak myślicie jaki kolor kwiatów z jakimi dodatkami?chciałabym coś z pazurkiem zeby do reszty pasowało czekam na propozycje
i like it jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-30, 22:00   #552
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

mysle ze sama suknia jest wystarczajaco mocna więc raczej postawiłabym na bardziej stonowany bukiet w formie i kolorze.jak bedzie jakis nietypowy bukiet to przysloni troche charakter sukni,a powinien byc jej dopełnieniem.
a jakby był bukiet np. z jakis bladoróżowych kwiatów (włącznie z różą), w formie podłużnej i np.akcent nawiązujący do sukni w spostaci wstążki na rączce bukietu w kolorze wstążki na sukni?
jestes wysoka czy niska?jak niska to bukiet długi cię troche wysmukli.nie znam sie jakos specjalnie ale może coś takiego by ci pasowalo?
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam

Edytowane przez zetafon
Czas edycji: 2010-08-30 o 22:04
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 09:56   #553
quiatuszek
Raczkowanie
 
Avatar quiatuszek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 429
GG do quiatuszek
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Cytat:
Napisane przez i like it Pokaż wiadomość
Dziewczyny bardzo proszę o pomoc.... nie wiem jaki bukiet będzie pasował do mojej troszke nietypowej sukni. zdjęcia załączam poniżej wysoka (180) ciemniejsza karnacja ciemne oczka i ciemne włosy ślub 16.10.2010 Help!
Prześliczna suknia
Z kwiatów typowałabym cantadeschie, ewentualnie róże. Najlepiej w kolorze białym lub nawiązującym do zdobień na sukni (ciemna śliwka).
To moje propozycje:

http://www.wedding.w8w.pl/KWIATY/Buk...ides/036d.html
http://www.wedding.w8w.pl/KWIATY/Buk.../Bouque14.html
http://www.wedding.w8w.pl/KWIATY/Buk.../P1010430.html
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post14589609 <--- futrzana kamizelka, trencz, torba worek, żabot... NOWY WĄTEK
quiatuszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 17:38   #554
i like it
Rozeznanie
 
Avatar i like it
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 786
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

dziękuje dziewczyny jesteście super powoli zaczynam sobie wyobrażać mój wymarzony bukiet quiatuszku dziekuje za linki druga propozycja bardzo mi sie podoba tyle że bez tych małych białych kwiatków.... macie jeszcze jakies pomysły dalej jestem otwarta na propozycje
i like it jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 18:27   #555
lucky_201
Raczkowanie
 
Avatar lucky_201
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 147
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

A to bedzie mój bukiecik tylko zamiast róż bedzie zielony gożdzik- wiecie takie zielone smieszne kulki
lucky_201 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 19:45   #556
nemosek
Zakorzenienie
 
Avatar nemosek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 645
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Cytat:
Napisane przez akazqa Pokaż wiadomość
Twój bukiet był naprawde prześliczy! Mi się osobiście dużo bardziej podoba niż "oryginał" ;-) idealnie pasował do szarfy i krawata TŻ! Gratuluję bo naprawdę wygladaliście super.
Dziękuję bardzo Kochana jesteś
__________________
 Titek 6.11.2013  

 Nasz Dzień 

II 8.03.2013
Ja & Ty 02.07.2003



Kciuki dla Anulki
nemosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 20:15   #557
quiatuszek
Raczkowanie
 
Avatar quiatuszek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 429
GG do quiatuszek
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Cytat:
Napisane przez i like it Pokaż wiadomość
dziękuje dziewczyny jesteście super powoli zaczynam sobie wyobrażać mój wymarzony bukiet quiatuszku dziekuje za linki druga propozycja bardzo mi sie podoba tyle że bez tych małych białych kwiatków.... macie jeszcze jakies pomysły dalej jestem otwarta na propozycje
A co powiesz na kamelię?
http://www.wedding.w8w.pl/KWIATY/Buk...lides/349.html
http://www.wedding.w8w.pl/KWIATY/Buk...es/445445.html
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post14589609 <--- futrzana kamizelka, trencz, torba worek, żabot... NOWY WĄTEK
quiatuszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 21:09   #558
olinka malinka
Raczkowanie
 
Avatar olinka malinka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: z Wenus :)
Wiadomości: 76
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Drogie Wizażanki, proszę, pomóżcie. Mam duży problem z wyborem bukietu. Nie dość, że suknia jest dosyć strojna (a ja jestem średniej budowy ciała, waga w normie, ale do fugury modelki mi daleko), to jeszcze potrzebuję w wiązance zachować jakiś niebieski akcent . Farbowane na niebiesko kwiaty odpadają, bo za bardzo mnie stresowałyby. Ślub 2 października. Myślałam o okragłej wiązance (o puchatej kulce która nawiazywałaby do sukni) z białych róż i eustomy z jakimś akcentem niebieskim(kokarda, koraliki?), byle bez zielonych liści,ale nic takiego nie mogę znaleźć. Czy eustoma jest dostepna w październiku? W załączeniu moja suknia. Wzrost z obcasem 170cm. Fryzura i kolor włosów podobne jak na zdjeciu.
__________________
Jestem żoną!

Edytowane przez olinka malinka
Czas edycji: 2010-08-31 o 21:11
olinka malinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 22:24   #559
ewalena
Zadomowienie
 
Avatar ewalena
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 586
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Cytat:
Napisane przez i like it Pokaż wiadomość
Dziewczyny bardzo proszę o pomoc.... nie wiem jaki bukiet będzie pasował do mojej troszke nietypowej sukni. zdjęcia załączam poniżej wysoka (180) ciemniejsza karnacja ciemne oczka i ciemne włosy ślub 16.10.2010 Help!
Suknia o niezwyklej i trudnej dla florysty formie. Tak jak napisała Zetafon - bukiet musi być prostym dopełnieniem. Najdoskonalsza i zarazem prosta forma to kula. Kwiaty to różę ze wskazaniem na odmianę Hokus Pokus (prawie czarna z kremowymi plamkami) doskonale będą pasowały do koloru wstęgi i róży pod biustem. Osobiście nie polecam form wydłużanych bo będą przecinały drapowania i co gorsze linię drapowań i tiulu co spowoduje że ani bukiet ani suknia nie będą widoczne nie polecam także bukietu z różnych gatunkowo i wielkościowo kwiatów. Suknia jest wystarczająco ekspresyjna
Gratuluję odwagi - cudnie by było gdyby jeszcze można było odpiąć np. po oczepinach tiulowy dół sukni.

Edytowane przez ewalena
Czas edycji: 2010-08-31 o 22:28
ewalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-31, 22:43   #560
ewalena
Zadomowienie
 
Avatar ewalena
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 586
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Cytat:
Napisane przez olinka malinka Pokaż wiadomość
Drogie Wizażanki, proszę, pomóżcie. Mam duży problem z wyborem bukietu. Nie dość, że suknia jest dosyć strojna (a ja jestem średniej budowy ciała, waga w normie, ale do fugury modelki mi daleko), to jeszcze potrzebuję w wiązance zachować jakiś niebieski akcent . Farbowane na niebiesko kwiaty odpadają, bo za bardzo mnie stresowałyby. Ślub 2 października. Myślałam o okragłej wiązance (o puchatej kulce która nawiazywałaby do sukni) z białych róż i eustomy z jakimś akcentem niebieskim(kokarda, koraliki?), byle bez zielonych liści,ale nic takiego nie mogę znaleźć. Czy eustoma jest dostepna w październiku? W załączeniu moja suknia. Wzrost z obcasem 170cm. Fryzura i kolor włosów podobne jak na zdjeciu.
Polecam podstawę z białej eustomy(jest w październiku) a środek z niebieskiej hortensji.
Mam gdzieś podobny bukiet(będę szukała zdjęcia)jedynie zamiast eustomy jest biała chryzantema drobno gałązkowa.
Hortensja jest bezpieczna i powinna być (jest sprowadzana z Holandii)

Edytowane przez ewalena
Czas edycji: 2010-08-31 o 22:46
ewalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 22:52   #561
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

ewaleno a mozesz cos mi podpowiedziec odnosnie kompozycji kwiatowej na stół młodych.chce sama sobie zrobic takie coś,dł ok metra, podłużne, z różami w odcieniu jakiejs fuksji z fioletem.wazon juz znalazłam o kształcie prostokąta,jest dosc płytki, może ma z 15 cm wysokości.wiem ze przydałąby sie gąbka florystyczna ale nie mam pomysłu na kompozycje.w necie nic nie znalazłam a chcialam cos prostego i eleganckiego.
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 09:54   #562
olinka malinka
Raczkowanie
 
Avatar olinka malinka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: z Wenus :)
Wiadomości: 76
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Cytat:
Napisane przez olinka malinka
Drogie Wizażanki, proszę, pomóżcie. Mam duży problem z wyborem bukietu. Nie dość, że suknia jest dosyć strojna (a ja jestem średniej budowy ciała, waga w normie, ale do fugury modelki mi daleko), to jeszcze potrzebuję w wiązance zachować jakiś niebieski akcent . Farbowane na niebiesko kwiaty odpadają, bo za bardzo mnie stresowałyby. Ślub 2 października. Myślałam o okragłej wiązance (o puchatej kulce która nawiazywałaby do sukni) z białych róż i eustomy z jakimś akcentem niebieskim(kokarda, koraliki?), byle bez zielonych liści,ale nic takiego nie mogę znaleźć. Czy eustoma jest dostepna w październiku? W załączeniu moja suknia. Wzrost z obcasem 170cm. Fryzura i kolor włosów podobne jak na zdjeciu.
Cytat:
Napisane przez ewalena Pokaż wiadomość
Polecam podstawę z białej eustomy(jest w październiku) a środek z niebieskiej hortensji.
Mam gdzieś podobny bukiet(będę szukała zdjęcia)jedynie zamiast eustomy jest biała chryzantema drobno gałązkowa.
Hortensja jest bezpieczna i powinna być (jest sprowadzana z Holandii)
Zdjęcie 1 - Czy taki bukiet masz na myśli? Tylko zamiast róż eustomy?
Zdjęcie 2 - Jakie kwiaty zostały użyte w tej wiązance? Eustomy?
Zdjęcie 3 - jeszcze ten bukiet wpadł mi w oko, ale białe kwiaty na tle białej sukienki chyba za bardzo zleją się. I tu są same róze, a to już mi się raczej opatrzyło i i te małe drobniutkie kwiatki tez nie w moim guscie, chociaz można je czymś zastąpić.

Z tych obrazków, które wkleiłam, najbardziej podoba mi się 1. Ale znając babcie i ciotki, będzie gadanie, że hortensja jest kwiatem cmentarnym. 3 bukiet opatrzony, nie ma tu nic orginalnego, żadnego powiewu nowości.
Więc zostaje bukiet nr 2, ale:
a) czy białe róże i białe eustomy nie zleją się z białą suknią? może rosną niebieskie eustomy? dodać do niego jakieś niebieskie koraliki/kryształki?
Nie masz może przykładów bukietów białych kwiatów z niebieskimi koralikami czy kryształkami - nic nie mogę takiego znaleźć w sieci. Chciałabym zobaczyć jakby to wyglądało.
b) kształt bukietu lepszy taki jak na zdjęciu [pół kulki] czy pełna kulka jak na zdjęciu trzecim? [żeby dodatkowo mnie nie pogrubił]
__________________
Jestem żoną!

Edytowane przez olinka malinka
Czas edycji: 2010-09-01 o 10:08 Powód: Załączenie zdjęć
olinka malinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 14:09   #563
ewalena
Zadomowienie
 
Avatar ewalena
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 586
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Cytat:
Napisane przez olinka malinka Pokaż wiadomość
Zdjęcie 1 - Czy taki bukiet masz na myśli? Tylko zamiast róż eustomy?
Zdjęcie 2 - Jakie kwiaty zostały użyte w tej wiązance? Eustomy?
Zdjęcie 3 - jeszcze ten bukiet wpadł mi w oko, ale białe kwiaty na tle białej sukienki chyba za bardzo zleją się. I tu są same róze, a to już mi się raczej opatrzyło i i te małe drobniutkie kwiatki tez nie w moim guscie, chociaz można je czymś zastąpić.

Z tych obrazków, które wkleiłam, najbardziej podoba mi się 1. Ale znając babcie i ciotki, będzie gadanie, że hortensja jest kwiatem cmentarnym. 3 bukiet opatrzony, nie ma tu nic orginalnego, żadnego powiewu nowości.
Więc zostaje bukiet nr 2, ale:
a) czy białe róże i białe eustomy nie zleją się z białą suknią? może rosną niebieskie eustomy? dodać do niego jakieś niebieskie koraliki/kryształki?
Nie masz może przykładów bukietów białych kwiatów z niebieskimi koralikami czy kryształkami - nic nie mogę takiego znaleźć w sieci. Chciałabym zobaczyć jakby to wyglądało.
b) kształt bukietu lepszy taki jak na zdjęciu [pół kulki] czy pełna kulka jak na zdjęciu trzecim? [żeby dodatkowo mnie nie pogrubił]

Pół kulka potrzebuje jakiejś podstawki z liści, tiulu.Kształt 3 b.dobry.
Pamiętaj biel kwiatów nie jest idealna a najbliższa bieli jest róża Akito, inne mają odcienie zielonkawe, kremowe. Aby bukiet wyglądał pięknie proponuję kremowo-zielona eustomę wymieszać z białą i dodać biało-kremową różę miedzy te kwiaty powklejała bym (klej florystyczny) pojedyncze kwiatki hortensji (to kwiat raczej ogródkowy ja nigdy nie spotkałam go na cmentarzu , choć na cmentarzu spotkam krzaki róż)
Rączkę wykończyła bym wstążka w niebieskim kolorze.
Koraliki można dodać jeśli nie wkleisz hortensji.
Niestety nie mam zdjęć o które pytasz.

Edytowane przez ewalena
Czas edycji: 2010-09-01 o 14:13
ewalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 17:01   #564
olinka malinka
Raczkowanie
 
Avatar olinka malinka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: z Wenus :)
Wiadomości: 76
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Cytat:
Napisane przez ewalena Pokaż wiadomość
Pół kulka potrzebuje jakiejś podstawki z liści, tiulu.Kształt 3 b.dobry.
Pamiętaj biel kwiatów nie jest idealna a najbliższa bieli jest róża Akito, inne mają odcienie zielonkawe, kremowe. Aby bukiet wyglądał pięknie proponuję kremowo-zielona eustomę wymieszać z białą i dodać biało-kremową różę miedzy te kwiaty powklejała bym (klej florystyczny) pojedyncze kwiatki hortensji (to kwiat raczej ogródkowy ja nigdy nie spotkałam go na cmentarzu , choć na cmentarzu spotkam krzaki róż)
Rączkę wykończyła bym wstążka w niebieskim kolorze.
Koraliki można dodać jeśli nie wkleisz hortensji.
Niestety nie mam zdjęć o które pytasz.
Ewalenko, piszesz, że pomiędzy róze i eustomy powklejałabyś pojedyncze kwiatki horensji. Ale do czego je konkretnie przykleić?
Bardzo dziękuję za pomoc
__________________
Jestem żoną!
olinka malinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 21:51   #565
i like it
Rozeznanie
 
Avatar i like it
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 786
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Cytat:
Napisane przez ewalena Pokaż wiadomość
Suknia o niezwyklej i trudnej dla florysty formie. Tak jak napisała Zetafon - bukiet musi być prostym dopełnieniem. Najdoskonalsza i zarazem prosta forma to kula. Kwiaty to różę ze wskazaniem na odmianę Hokus Pokus (prawie czarna z kremowymi plamkami) doskonale będą pasowały do koloru wstęgi i róży pod biustem. Osobiście nie polecam form wydłużanych bo będą przecinały drapowania i co gorsze linię drapowań i tiulu co spowoduje że ani bukiet ani suknia nie będą widoczne nie polecam także bukietu z różnych gatunkowo i wielkościowo kwiatów. Suknia jest wystarczająco ekspresyjna
Gratuluję odwagi - cudnie by było gdyby jeszcze można było odpiąć np. po oczepinach tiulowy dół sukni.
achh dziękuje bardzo mi pomogłaś! a suknia... ma odpinany cały dolny tiul hihi jak szaleć to szaleć teraz tylko czas znaleźć osobę która stworzy mi cudo z hokus pokus
i like it jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 10:13   #566
liwaczka
Raczkowanie
 
Avatar liwaczka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 231
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Cytat:
Napisane przez olinka malinka Pokaż wiadomość
Ewalenko, piszesz, że pomiędzy róze i eustomy powklejałabyś pojedyncze kwiatki horensji. Ale do czego je konkretnie przykleić?
Bardzo dziękuję za pomoc
Może te fotki się do czegoś przydadzą, hortensja wklejana jest do tego, co jest tzn do róż, eustomy, do czegokolwiek aby się trzymała
__________________
Jestem jedną z tych szczęśliwych osób,
którym udało się w życiu połączyć pracę z pasją


Nasza mała niespodzianka
liwaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 11:01   #567
damareyo
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 104
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Cytat:
Napisane przez liwaczka Pokaż wiadomość
Może te fotki się do czegoś przydadzą, hortensja wklejana jest do tego, co jest tzn do róż, eustomy, do czegokolwiek aby się trzymała
Bardzo ładne bukiety
damareyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 12:03   #568
mysia_21kr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Okolice Krakowa
Wiadomości: 25
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Cytat:
Napisane przez olinka malinka Pokaż wiadomość
Drogie Wizażanki, proszę, pomóżcie. Mam duży problem z wyborem bukietu. Nie dość, że suknia jest dosyć strojna (a ja jestem średniej budowy ciała, waga w normie, ale do fugury modelki mi daleko), to jeszcze potrzebuję w wiązance zachować jakiś niebieski akcent . Farbowane na niebiesko kwiaty odpadają, bo za bardzo mnie stresowałyby. Ślub 2 października. Myślałam o okragłej wiązance (o puchatej kulce która nawiazywałaby do sukni) z białych róż i eustomy z jakimś akcentem niebieskim(kokarda, koraliki?), byle bez zielonych liści,ale nic takiego nie mogę znaleźć. Czy eustoma jest dostepna w październiku? W załączeniu moja suknia. Wzrost z obcasem 170cm. Fryzura i kolor włosów podobne jak na zdjeciu.

fajna suknia, w moim stylu, moja wygląda tak:
http://www.evita.com.pl/szczegoly-pr...2010,2156.html

myślałam też nad bukietem i wymysliłam goździki a dokładniej taka kulkę, cos takiego jak poniżej:

http://forum.we-dwoje.pl/files/carnations3_154.jpg

lub bardziej intensywny kolor:
http://img69.imageshack.us/img69/619/dsc0520cr.jpg


co myslicie??
__________________
Mój Ślub ==> 06.08.2011r
mysia_21kr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 13:37   #569
ania2631
Wtajemniczenie
 
Avatar ania2631
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Morze
Wiadomości: 2 645
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Cytat:
Napisane przez mysia_21kr Pokaż wiadomość
fajna suknia, w moim stylu, moja wygląda tak:
http://www.evita.com.pl/szczegoly-pr...2010,2156.html

myślałam też nad bukietem i wymysliłam goździki a dokładniej taka kulkę, cos takiego jak poniżej:

http://forum.we-dwoje.pl/files/carnations3_154.jpg

lub bardziej intensywny kolor:
http://img69.imageshack.us/img69/619/dsc0520cr.jpg


co myslicie??
Postawiłabym na ten perwszy bukiet...Jest subtelniejszy i lekki....doda sukni zwiewności.
ania2631 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 19:34   #570
ewalena
Zadomowienie
 
Avatar ewalena
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 586
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Cytat:
Napisane przez olinka malinka Pokaż wiadomość
Ewalenko, piszesz, że pomiędzy róze i eustomy powklejałabyś pojedyncze kwiatki horensji. Ale do czego je konkretnie przykleić?
Bardzo dziękuję za pomoc
Przykleja się j do płatków innych kwiatów w bukiecie. W kwiaciarni będą wiedzieli jak to zrobić.
ewalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-07-10 16:28:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:19.