Cześć tu Sławek - chcę poznać wasze zdanie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-02-13, 11:16   #1
slawkkkooo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3

Cześć tu Sławek - chcę poznać wasze zdanie


Witam, tu 27letni Sławek

Nie wiem czy w dobrym dziale pisze,no ale niby tuta metamorfozy włosów, a jakby nie patrzeć temat mnie ten dotyczy a mianowicie wypadanie włosów. Na tą chwilę nie jestem łysy jak kolano, mam jeszcze jako tako włosy, ale środek jest bardzo słaby, przerzedził mi się ładnie. Jest to moj kompleks. Od 4 lat siedze na innym forum i czytam odnosnie przeszczepów. Mam wszystko gotowe, paszport, uzbierałem odpowiednia ilosc gotówki... ale mi brakuje chyba przysłowiowych "jaj". Przeszkadza mi to chciałbym to zrobić, ale mam wielki dylemat a mianowicie osoby 3cie. Nie chciałbym by ktoś jak na mnie spojrzy powiedział ze jestem dziwoląg, ze nie mam "jaj", ze nie potrafie przyjac na klate tego ze sie starzeje... ze jestem słaby, taki pedałek co o siebie dba aż nad to.

O tym,że chce zrobić wiedzą moi najblizsi, jakie ich zdanie ?

Moja dziewczyna - czy bedziesz miał włoski czy nie i tak bedziesz mój, to tak w skrócie

Mama - przesadzasz, jak zwykle coś w sobie chcesz zmienić, zaakceptuj siebie ( czemu jak zwykle? W gimnazjum jak to gimnazjum hormony grają główną rolę, wtedy ani dzieciak ani dorosły. Był to etap bunty. Jak to dzieciaki w tym wieku trochę się biją tzw "solówki". Miałem taką jedną, wygrać wygrałem ale przypłaciłem to złamanym nosem, nie chciałem isc do lekarza na nastawienie bo chciałem byc wtedy "męski". Efekt ? Garb na nosie... Dostałem na 18stkę pieniadze na kurs prawa jazdy, a ukratkiem pojechalem do Wwa by mi Pani spilowala tylko ten garb, nadal mam wielki nos ale mi on nie przeszkadza chodzilo mi tylko o usuniecie pamiatki po walce)

Brat - ja tego na Twoim miejscu bym nie robil, moze kiedys, teraz to zbieraj hajs na mieszkanie a nie na takie rzeczy.


W skórcie, chce to zrobic ale nie chce by ktoś na mnie patrzył jak na dziwadło co robi operacje, chodze na silownie biegam ogolnie prowadze sportowy tryb zycia lubie o siebie dbac, kocham rywalizacje... Startuje w biegach, w tym roku chce zaliczyc bieg z przeszkodami. Troche mi nie jest milo jak spotykam sie z paczka kumpli, kazdy ma wlosy a ja juz oznaki i to nie lekkie wypadania.


Chcialbym poznac wasze zdanie, to nie jest tak ze chce miec wlosy jak aktor z "Hoooollllyyyywwwoooo ddd" nie nie.. Chce jedynie zagescic srodek, mam tez zakola ale mi nie przeszkadzaja nie mam 18lat. Sa osoby na forum dotyczacym łysienia, ze mają naprawde piekne geste wlosy ale chca sobie obnizyć linie wlosow o 1-2cm, albo nie maja zakoli ale mimo to robia itp. Ja poprostu chce miec jako takie wlosy i nic wiecej. Wiem,ze lepiej bym zrobil teraz poki mam slowe poniewaz glowa po zabiegu bedzie czerwona pare miesiecy a jak mam swoje to moglbym je zakryc swoimi.


Za każda odpowiedz szczerze dziekuje, nawet jak będą nie miłe byle by były szczere


Pozdrawiam Sławek !
slawkkkooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-13, 13:26   #2
dorrotka00
Przyczajenie
 
Avatar dorrotka00
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3
Dot.: Czesc tu Sławek - chce poznac wasze zdanie

Jeżeli bardzo tego chcesz i myślisz już o tym od kilku lat to moim zdaniem powinieneś. Widać, że to nie jest jakiś tam Twój kaprys i tylko do Ciebie należy decyzja. jeżeli wiesz, że będziesz czuł się o wiele lepiej to do boju
__________________
Żyjemy tak jak śnimy – samotnie.
J. Conrad
dorrotka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-13, 22:04   #3
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Czesc tu Sławek - chce poznac wasze zdanie

Ja bym sie nie zastanawiala i robiła. Powodzenia!
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-13 23:04:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:26.