Sukienka - jakie dodatki? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-08-29, 00:09   #1
Neyve
Raczkowanie
 
Avatar Neyve
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 275

Sukienka - jakie dodatki?


Hej dziewczyny
Kupiłam taką sukienkę i planuje założyć do niej czarne klasyczne zamszowe szpilki w szpic. Okazja oficjalno-zawodowa, godziny wczesne popołudniowe.
Zastanawiam się nad rajstopami (cieliste matowe?) i nad torebką. Torebkę muszę kupić bo nie mam nic co by pasowało także nie pogardzę linkami . Z góry dziękuje za pomysły i propozycje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sukienkaaa.jpg (235,9 KB, 44 załadowań)
Neyve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-31, 16:52   #2
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Sukienka - jakie dodatki?

jeśli okazja jest oficjalna, zawodowa, to ta kiecka się nie nadaje.
do klubu na wieczór będzie okej, na koktailową imprezę po 18 - również. ale w innych sytuacjach - nie.
wiele oczywiście zależy od charakteru pracy, którą wykonujesz, ale wg mnie sukienka choć ładna, jest nieprofesjonalna. nie zdradzasz co to za uroczystość, ale jestem sobie w stanie wyobrazić kilka okazji "za dnia" i niestety w każdym wypadku swoją pracownicę bym odesłała do domu z prośbą o dostosowanie stroju do okoliczności.

pomijając kwestię okazji - co do proponowanych butów to one oczywiście pasują. torebka powinna być niezbyt duża, ale raczej klasyczna w formie (pudełeczko na łańcuszku/paski), natomiast na wieczór - sprawdzi się i kopertówka, i torebka-puzderko, nawet w bardziej odważnych kolorach
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam

Edytowane przez pani_smith
Czas edycji: 2015-08-31 o 16:55
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-31, 22:46   #3
Neyve
Raczkowanie
 
Avatar Neyve
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 275
Dot.: Sukienka - jakie dodatki?

Hm no widzisz, a chciałam się ubrać inaczej niż 99% kobiet które przychodzą w czarnych rozkloszowanych sukienkach :P Spotkanie ma charakter zapoznawczego dla nowych pracowników, wydawało mi się, że zakryte ramiona, brak dużego dekoltu i długość do kolan (jestem niska, ta sukienka jest na mnie dużo dłuższa) będzie na taką okazją odpowiednia.
Nie wiem kompletnie gdzie szukać tego typu ubrań. Przejrzałam to co mi się kojarzyło z dresscodem tylko Mango, Zara itp i nie znalazłam nic co by mi wpadło w oko a przy okazji nie było na ramiączkach albo nie miało gołych pleców :/
Neyve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-01, 08:59   #4
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Sukienka - jakie dodatki?

pracowy dress code to wcale niekoniecznie rozkloszowana sukienka z rękawem do łokcia. po prostu koronki i prześwity przed 18 i w pracy... zwłaszcza w czarnym kolorze - wyglądają trochę zbyt wyzywająco (ale ja prowadzę taki rodzaj firmy, w którym profesjonalny look przede wszystkim, więc nie uznaję kompromisów).
pomijając banki, gdzie nawet kolor lakieru do paznokci jest określony, o ile nie masz narzuconego możesz śmiało wybrać coś w kolorze - oczywiście nie krzykliwa czerwień czy róż, ale bordo - już tak, podobnie błękit czy kobalt zamiast typowego codziennego granatu (zwłaszcza obecnie, gdy temperatury sprzyjają lżeszym i bardziej radosnym barwom)
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-06, 11:57   #5
Vera_S
Raczkowanie
 
Avatar Vera_S
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 76
Dot.: Sukienka - jakie dodatki?

torebka nie, raczej kopertowke, doda oficjalu, rajstopy zwykle czarne 15den matowe, makijaz naturalny, paznocie ciemne lub nude,
Vera_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-06 12:57:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:35.