Imię dla dziecka - wątek zbiorczy - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-28, 15:32   #91
sylwia622
Rozeznanie
 
Avatar sylwia622
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 888
Dot.: Wybierz oryginalne imie dla dziecka !

Ja nazwe mojego synka- Cyprian- bardzo podoba mi sie to imie
__________________
Gdzie są wszyscy ...
... przyjaciele ??
sylwia622 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-28, 15:33   #92
KoOfeinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Złocieniec
Wiadomości: 39
Dot.: Wybierz oryginalne imie dla dziecka !

b

Edytowane przez KoOfeinka
Czas edycji: 2008-06-03 o 23:51
KoOfeinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-28, 15:55   #93
torunskagwiazda
Raczkowanie
 
Avatar torunskagwiazda
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 305
Dot.: Wybierz oryginalne imie dla dziecka !

Dla chłopców:Kosma,Lolek,Miko łaj
Dziewczynki:Matylda,Ameli a

Sylwia622 :Mój brat ma na imie CyprianJak tak dalej pojdzie to,to imie chyba przestanie niebawem byc orginalne. ;p
__________________
My.Dzieci Indygo.

kosmetyczny:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=7899132

ciuszkowy:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=7899145


torunskagwiazda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-28, 16:03   #94
Roksana S.
Raczkowanie
 
Avatar Roksana S.
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: miasto powiatowe
Wiadomości: 185
Dot.: Wybierz oryginalne imie dla dziecka !

Mój synek ma na imię Amadeusz, podobają mi się jeszcze Bruno, Ernest, Leon, Olgierd, Karol i Piotr. Dla dziewczynki podobają mi się: Nadia, Sandra, Marika, Malwina i Miriam. Z tych bardziej popularnych Karolina.
Roksana S. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-28, 16:06   #95
sylwia622
Rozeznanie
 
Avatar sylwia622
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 888
Dot.: Wybierz oryginalne imie dla dziecka !

Cytat:
Napisane przez torunskagwiazda
Mój brat ma na imie CyprianJak tak dalej pojdzie to,to imie chyba przestanie niebawem byc orginalne. ;p
W takim razie ma bardzo ladne imie
Ja osobiscie nie znam żadnego Cyrpiana
__________________
Gdzie są wszyscy ...
... przyjaciele ??
sylwia622 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-28, 16:10   #96
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Wybierz oryginalne imie dla dziecka !

Cytat:
Napisane przez serafina
nie mowie tutaj o imionach śmiesznych jak np.Hiacynta

Kiedy moja Eryka wrocila ze szkoly powiedziala mi,ze cieszy sie ze ma fajne imie
Wytłumacz mi jedno - dlaczego akurtat imię Eryka jest ładne, a Hiacynta śmieszne? A dlaczego np. nie na odwrót?

Żeby nie było wątpliwości - nie neguję żadnego z tych imion ani żadnego nie uważam za śmieszne; nie mam zamiaru wywoływać kłótni. Po prostu zaciekawiły mnie zasady twojej klasyfikacji.
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-28, 16:11   #97
lilithin
Wtajemniczenie
 
Avatar lilithin
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 534
Dot.: Wybierz oryginalne imie dla dziecka !

a mi sie nie podobaja jakies zagraniczne imiona. ludzie, mieszkamy w Polsce, po co na sile zangielszczac imiona? nie jestem fanatyczka lpr czy radia maryja, wrecz przeciwnie, ale moim zdaniem takie imoina brzmia po prostu smiesznie.
lilithin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-28, 16:29   #98
wild_rose
Raczkowanie
 
Avatar wild_rose
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 192
Dot.: Wybierz oryginalne imie dla dziecka !

Cytat:
Napisane przez lilithin
a mi sie nie podobaja jakies zagraniczne imiona. ludzie, mieszkamy w Polsce, po co na sile zangielszczac imiona? nie jestem fanatyczka lpr czy radia maryja, wrecz przeciwnie, ale moim zdaniem takie imoina brzmia po prostu smiesznie.
zgadzam sie z lilithin Dżesika,Nadia jak dla prostytutki , Denis kojarzy mi sie z penis, a Eryk można dac na imię chłopcu, ale dziewczynce(Eryka)???? pomyłka jakas:/ szkoda tej dziewczynki, to tak jak Kazimiera co się wzięła od Kazimierza. Są imiona typowo męskie i robienie do nich żeńskich odpowiedników jest po prostu śmieszne.
__________________
moje kolczyki ręcznie robione http://republika.pl/ulao83/
wild_rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-28, 16:42   #99
sylwia622
Rozeznanie
 
Avatar sylwia622
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 888
Dot.: Wybierz oryginalne imie dla dziecka !

Cytat:
Napisane przez wild_rose
Eryk można dac na imię chłopcu, ale dziewczynce(Eryka)???? pomyłka jakas:/ szkoda tej dziewczynki, to tak jak Kazimiera co się wzięła od Kazimierza. Są imiona typowo męskie i robienie do nich żeńskich odpowiedników jest po prostu śmieszne.
Uważam że nie powinnas w ten sposob się wypowiadac a wrecz nasmiewac z imienia Eryka- jak widzisz dziewczynka jest zadowolona ze swojego imienia wiec komentarz "pomyłka jakas:/ szkoda tej dziewczynki" wg mnie jest tutaj nie na miejscu.
__________________
Gdzie są wszyscy ...
... przyjaciele ??
sylwia622 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-28, 16:58   #100
Jula
Zakorzenienie
 
Avatar Jula
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: wizaż
Wiadomości: 4 671
Dot.: Wybierz oryginalne imie dla dziecka !

Cytat:
Napisane przez sylwi_2005
A moja córcia to Nadia i wiem że w moim mieście nie ma jeszcze takiego imienia(tak powiedziała pani w urzędzie)
Ale fajnie Moje bejbe też będzie miec tak na imie i mam nadzieję, że nigdy nie będzie modne. Sama mam dość oryginalne imię i takie też dostana moje potencjalne dzieci. To, że zyjemy w Polsce nie znaczy, że wszyscy muszą miec na imię Ania czy Tomek.
__________________
"Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.

/T.Pratchett, "Blask Fantastyczny"/


Jula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-28, 18:20   #101
serafina
Raczkowanie
 
Avatar serafina
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 99
Dot.: Wybierz oryginalne imie dla dziecka !

primavera : Takie imie mi przyszło na myśl .. bo znam taka dziewczyne o imieniu Hiacynta i mowia na nia 'chwast'

wild_rose - mnie sie podoba imie Eryka .. i zobacz ile fajnych imion jest wzietych od imion meskich.Wole eryke niż kolejną kasie :P
serafina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-28, 20:46   #102
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Wybierz oryginalne imie dla dziecka !

Cytat:
Napisane przez serafina
primavera : Takie imie mi przyszło na myśl .. bo znam taka dziewczyne o imieniu Hiacynta i mowia na nia 'chwast'
Serafino - a gdyby tak ktoś skrytykował imię twojej córki i zaliczył je do śmiesznych, bo jamu sie kojarzy z czymś tam...albo ktoś wymyślił jakieś przezwiska od tego imienia - to byłoby ci miło?

Wild-rose - uważam, że twój komentarz jest brdzo nie na miejscu.

lilith - zgadzam sie z tobą ; mam wrażenie, że ludzie na siłę chcą swoim dzieciom nadać jakieś super-zagraniczne (najlepiej) imiona - ...tylko po co?
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-28, 21:03   #103
kostka.kr
Zadomowienie
 
Avatar kostka.kr
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 458
GG do kostka.kr
Dot.: Wybierz oryginalne imie dla dziecka !

A ja myślę, niech każdy rodzic daje na imię swojemu dziecku jak mu się podoba, biorąc poprawkę na to, żeby dziecko w przyszłości nie miało pretensji o imię. Ja mam na imię Agnieszka i bardzo jestem zadowolona z tego imienia, mimo że w podstawówce było nas 5, a w liceum w klasie 3. Miałam mieć na imię Olga, ale dzięki tacie tego imienia nie posiadam i bardzo się z tego cieszę!!!
__________________
"Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy:
cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się ze wszystkich sił, tego czego się pragnie."
Paulo Coelho

kostka.kr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-28, 21:09   #104
dinga
Raczkowanie
 
Avatar dinga
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 232
GG do dinga
Smile Dot.: Wybierz oryginalne imie dla dziecka !

A mój syn ma na imię Mikołaj i uważam że to najładniejsze imię dla chłopca a jednocześnie oryginalne i nie często spotykane
dinga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-28, 21:09   #105
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Wybierz oryginalne imie dla dziecka !

Wild_Rose ciekawi mnie jak Ty masz na imię i z jakimi "zawodami" może się komuś kojarzy... Gratuluję taktu, nie ma co!!!!

Natomiast jeżeli chodzi o imię Nadia to chyba niedługo przestanie być mało popularne, bo od dawna wymarzyłam sobie to imię dla mojej córeczki (oczywiście jak ją urodzę ) albo Natasza
Lubię imiona oryginalne ale bez udziwnień, chociaz to wszystko pojęcie względne i jestem jak najbardziej daleka od negowania upodobań innych. Jeżeli komuś sie podoba i dziecku - to pełnia szczęscia
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-28, 21:17   #106
marcelina73
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 983
Dot.: Wybierz oryginalne imie dla dziecka !

Tak....
A czy ktoś nazwał już dziecko Prins lub Britnij?
marcelina73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-28, 21:25   #107
vretka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 111
GG do vretka
Dot.: Wybierz oryginalne imie dla dziecka !

Odnoszę wrażenie, że przekonanie o tym, że wybieramy oryginalne imię dla dziecka często bywa mylne. To, że nie ma żadnego Oskara czy Mikołaja wśród naszych znajomych, nie oznacza, że imię to jest niepopularne wśród świeżo upieczonych mam. Zastanawiam mnie bowiem fakt, jak to się dzieje, że za każdym razem, jak słyszę, że jakieś imię jest nietuzinkowe, mam wrażenie, że o jego oryginalności słyszałam już nie raz, właśnie z ust rodziców kilkulatków

Proponuję zapoznanie się z treścią tej strony. Myślę, że może zainteresować

http://www.gorny.najlepsze.pl/imiona/

Edytowane przez vretka
Czas edycji: 2006-01-28 o 21:51
vretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-28, 22:22   #108
marciszonek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 456
GG do marciszonek
Dot.: Wybierz oryginalne imie dla dziecka !

ja tam sie bronie przed stosowaniem takich okreslen: to jest najladniejsze, to najbrzydsze, to smieszne...
ładne jest to, które sie komu podoba.
mnie podoba sie wiele, corke mam marysie i tak samo podoba mi sie bardzo duzo imion dla dziewczynki (to imie wybral akurat tatus, choc ja mu w tym pomoglam).
kazde jest ladne, bo wybrane z serduszka, tak jak sie wymarzylo dla dziecka
a ja jestem marta, czy to smiesznie?

www.mariabartus.prv.pl
marciszonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-28, 22:31   #109
Roksana S.
Raczkowanie
 
Avatar Roksana S.
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: miasto powiatowe
Wiadomości: 185
Dot.: Wybierz oryginalne imie dla dziecka !

Cytat:
Napisane przez vretka
Odnoszę wrażenie, że przekonanie o tym, że wybieramy oryginalne imię dla dziecka często bywa mylne. To, że nie ma żadnego Oskara czy Mikołaja wśród naszych znajomych, nie oznacza, że imię to jest niepopularne wśród świeżo upieczonych mam. Zastanawiam mnie bowiem fakt, jak to się dzieje, że za każdym razem, jak słyszę, że jakieś imię jest nietuzinkowe, mam wrażenie, że o jego oryginalności słyszałam już nie raz, właśnie z ust rodziców kilkulatków

Proponuję zapoznanie się z treścią tej strony. Myślę, że może zainteresować

http://www.gorny.najlepsze.pl/imiona/
Świetna stronka, polecam wszystkim. Cieszę się, że od lipca 2004r. w Warszawie urodziło się tylko 2 Amadeuszów i imię to zajmuje dopiero 120 miejsce w tej klasyfikacji ! Mój Amadeusz nie urodził sie w Warszawie i prawdopodobnie jest jednym lub jednym z kilku w moim mieście. Kiedy mąż zapisywał imię synka w urzędzie, pani urzędniczka zrozumiała "Mateusz". Zdziwił ją nasz wybór ( jednak po chwili dodała "śliczne imię, takie eleganckie i romantyczne") i powiedziała mężowi, że przez całe lata jej pracy nasz synek jest pierwszym Amadeuszem którego "zapisuje". Możecie się ze mnie śmiać, ale mnie to bardzo ucieszyło, bo chciałam żeby mój synek miał oryginalne imię. I udało się. Wątpię, żeby np za 10 lat w szkole poznał jeszcze kilku Amadeuszów. A nawet jeśli tak by się stało, to raczej mało prawdopodobne by imię Amadeusz było kiedyś tak oklepane jak np Kacper czy Igor ( które to imiona przez wielu nieświadomych rodziców uważane są za oryginalne - zauważyłam takie opinie wśród moich znajomych ). Dla mnie imię Amadeusz jest najpiękniejszym męskim imieniem jakie słyszałam, ale to oczywiście tylko moja subiektywna opinia, bo przecież dla każdej mamy właśnie imię jej dziecka jest najpiękniejsze. Dobrze, że jest tak wiele imion, dzięki temu każda z nas może wybrać takie jakie lubi. Pozdrawiam wszystkie mamuśki oraz przyszłe mamusie.
Roksana S. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-28, 22:33   #110
Roksana S.
Raczkowanie
 
Avatar Roksana S.
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: miasto powiatowe
Wiadomości: 185
Dot.: Wybierz oryginalne imie dla dziecka !

Cytat:
Napisane przez dinga
A mój syn ma na imię Mikołaj i uważam że to najładniejsze imię dla chłopca a jednocześnie oryginalne i nie często spotykane
Niestety imię Mikołaj jest bardzo popularne.......
Roksana S. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-28, 22:33   #111
marcelina73
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 983
Dot.: Wybierz oryginalne imie dla dziecka !

Cytat:
Napisane przez marciszonek
ja tam sie bronie przed stosowaniem takich okreslen: to jest najladniejsze, to najbrzydsze, to smieszne...
ładne jest to, które sie komu podoba.
mnie podoba sie wiele, corke mam marysie i tak samo podoba mi sie bardzo duzo imion dla dziewczynki (to imie wybral akurat tatus, choc ja mu w tym pomoglam).
kazde jest ladne, bo wybrane z serduszka, tak jak sie wymarzylo dla dziecka
a ja jestem marta, czy to smiesznie?

www.mariabartus.prv.pl
No... dokładnie. Czyli jak mi się coś podoba najbardziej, to mogę powiedzieć, że jest najładniejsze, jak mi się coś nie podoba najbardziej to mogę powiedzieć "najbrzydzsze", a jak mnie coś śmieszy, to mogę powiedzieć, że to "śmieszne"? Dobrze zrozumiałam?

A "Marta" mnie akurat nie śmieszy, wiec nie powiem, że to "śmieszne", podoba mi się nie najbardziej, więc nie powiem, że "najładniejsze" , również nie jest tak, że nie podoba mi się najbardziej, więc nie powiem, że "najbrzydsze"

Ale "Martę" mam bratową więc chociażby z tego powodu pozdrawiam.
marcelina73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-28, 22:35   #112
marciszonek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 456
GG do marciszonek
Dot.: Wybierz oryginalne imie dla dziecka !

jeszcze jedno na temat imion dzieci: nie kazda mama chce na sile, aby jej dziecko mialo jedyne w swoim rodzaju imie, nie kazda bowiem mysli tylko o tym w czasie ciazy. nie znaczy to, ze imie wybiera "po macoszemu", znaczy to tyle, ze sa tez wazniejsze sprawy i inne powody do radosci, jak to ze dziecko jest jedyne w okolicy z takim imieniem

i nie krzyczcie na mnie, ze tak napisalam, po prostu tak uwazam...
ja nie szukalam oryginalnego imienia dla corki, dlatego tez chcialam sie na ten temat wypowiedziec
marciszonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-28, 22:39   #113
vretka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 111
GG do vretka
Dot.: Wybierz oryginalne imie dla dziecka !

Cytat:
Napisane przez Roksana S.
Świetna stronka, polecam wszystkim. Cieszę się, że od lipca 2004r. w Warszawie urodziło się tylko 2 Amadeuszów i imię to zajmuje dopiero 120 miejsce w tej klasyfikacji ! Mój Amadeusz nie urodził sie w Warszawie i prawdopodobnie jest jednym lub jednym z kilku w moim mieście. Kiedy mąż zapisywał imię synka w urzędzie, pani urzędniczka zrozumiała "Mateusz". Zdziwił ją nasz wybór ( jednak po chwili dodała "śliczne imię, takie eleganckie i romantyczne") i powiedziała mężowi, że przez całe lata jej pracy nasz synek jest pierwszym Amadeuszem którego "zapisuje". Możecie się ze mnie śmiać, ale mnie to bardzo ucieszyło, bo chciałam żeby mój synek miał oryginalne imię. I udało się. Wątpię, żeby np za 10 lat w szkole poznał jeszcze kilku Amadeuszów. A nawet jeśli tak by się stało, to raczej mało prawdopodobne by imię Amadeusz było kiedyś tak oklepane jak np Kacper czy Igor ( które to imiona przez wielu nieświadomych rodziców uważane są za oryginalne - zauważyłam takie opinie wśród moich znajomych ). Dla mnie imię Amadeusz jest najpiękniejszym męskim imieniem jakie słyszałam, ale to oczywiście tylko moja subiektywna opinia, bo przecież dla każdej mamy właśnie imię jej dziecka jest najpiękniejsze. Dobrze, że jest tak wiele imion, dzięki temu każda z nas może wybrać takie jakie lubi. Pozdrawiam wszystkie mamuśki oraz przyszłe mamusie.
W tym roku obchodzimy okrągłą rocznicę urodzin Wolfganga Amadeusza Mozarda, a imię Amadeusz w pierwszej kolejności kojarzy się najczęściej właśnie z osobą tego wybitnego kompozytora, więc kto wie czy w tym roku nie pojawi się nieco więcej chłopców noszących to jakby nie było ciekawe i piękne imię

btw Jak zdrobnić imię Amadeusz? Przyznam, że nic nie przychodzi mi do głowy
vretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-28, 22:40   #114
marciszonek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 456
GG do marciszonek
Dot.: Wybierz oryginalne imie dla dziecka !

marcelina73!!
mozesz mowic co zechcesz!
chodzilo mi o to,ze bronie sie przed stosowaniem np:imie romek jest najbrzydsze, bo moge tym kogos urazic, w koncu kogos synek moze miec tak na imie i zwyczajnie bedzie mu przykro. tak dziecku jak i rodzicowi.
ale swoje zdanie powiem, jak ktos zapyta
a marta-hm, ja sobie imienia nie wybieralam, chociaz az tak bardzo nie narzekam i nie cierpie z tego powodu
pozdrawiam
marciszonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-28, 22:42   #115
marcelina73
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 983
Dot.: Wybierz oryginalne imie dla dziecka !

Cytat:
Napisane przez marciszonek
ja tam sie bronie przed stosowaniem takich okreslen: to jest najladniejsze, to najbrzydsze, to smieszne...
ładne jest to, które sie komu podoba.
mnie podoba sie wiele, corke mam marysie i tak samo podoba mi sie bardzo duzo imion dla dziewczynki (to imie wybral akurat tatus, choc ja mu w tym pomoglam).
kazde jest ladne, bo wybrane z serduszka, tak jak sie wymarzylo dla dziecka
a ja jestem marta, czy to smiesznie?

www.mariabartus.prv.pl
I pozwolę sobie na jeszcze jedną uwagę osobistą: Maria podoba mi się miliooooooooooonyyyyyyy razy bardziej niż moja przykładowa Britnij (i wiele, wiele, wiele,wiele, wiele, innych).
Akurat ja znam jedną małą Marysię, ale tylko jedną. U mnie więc Marysia jest bardzo oryginalnym imieniem dla małej dziewczynki, tu królują Wiktorie, Patrycje, Julie, Weroniki, Andżeliki ...
marcelina73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-28, 22:44   #116
marciszonek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 456
GG do marciszonek
Dot.: Wybierz oryginalne imie dla dziecka !

tak milo mi sie zrobilo na serduszku...

fajnie, ze marysia tez sie komus podoba
marciszonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-28, 22:46   #117
marciszonek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 456
GG do marciszonek
Dot.: Wybierz oryginalne imie dla dziecka !

ja znam jeszcze duzo takich: zuzanna, aleksandra, oliwia, nie mowiac juz o agnieszkach, kasiach i aniach... w kazdym wieku!
marciszonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-28, 22:49   #118
marcelina73
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 983
Dot.: Wybierz oryginalne imie dla dziecka !

A tak, faktycznie, ostatnio OLIWIA - u mnie też, mam nawet taką małą w rodzinie. A jej siostra jest Nikola.
marcelina73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-28, 23:08   #119
wredziulek
Zadomowienie
 
Avatar wredziulek
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 035
Dot.: Wybierz oryginalne imie dla dziecka !

A mi się wydaje, że to nieważne-popularne czy niepopularne, ważne czy ładne. Oczywiście dla każdego ładne jest coś innego.
__________________
kosmetyki
książki
wredziulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-28, 23:11   #120
marciszonek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 456
GG do marciszonek
Dot.: Wybierz oryginalne imie dla dziecka !

no wlasnie, o tym wczesniej pisalam...
marciszonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-25 18:59:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:18.