Cycki cyckami, ale kolejne śluby są jeszcze przed nami ! :D PM2013, cz. 56 ! - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-06-26, 20:50   #1021
siasz
Raczkowanie
 
Avatar siasz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 204
Dot.: Cycki cyckami, ale kolejne śluby są jeszcze przed nami ! :D PM2013, cz. 56 !

Ja byłam dzisiaj na mojej sali i jest piękna a jeszcze piękniej jest na zewnątrz a jakby się komuś znudziło na naszym weselu lub poprawinach (oczywiście nie znudzi no ale różne są osoby ;p) to zaraz obok jest park liniowy i sama z chęcią bym sobie poszła albo tam zrobiła parę zdjęć

A na dodatek dowiedziałam się, że moja chrzestna ma operacje trzy tygodnie przed ślubem
__________________
29-04-2012
siasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-26, 20:50   #1022
missbennet
Zakorzenienie
 
Avatar missbennet
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 698
Dot.: Cycki cyckami, ale kolejne śluby są jeszcze przed nami ! :D PM2013, cz. 56 !

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Wiem, rozumiem...
Wujek męża miał ablację. Pół roku spokoju, a potem znowu. Tylko że on to ma bardzo często migotania. Bywa że co tydzień.
tata tak samo... trochę spokoju i migotanie...
missbennet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-26, 20:53   #1023
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Cycki cyckami, ale kolejne śluby są jeszcze przed nami ! :D PM2013, cz. 56 !

Cytat:
Napisane przez missbennet Pokaż wiadomość
tata tak samo... trochę spokoju i migotanie...
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-26, 20:57   #1024
missbennet
Zakorzenienie
 
Avatar missbennet
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 698
Dot.: Cycki cyckami, ale kolejne śluby są jeszcze przed nami ! :D PM2013, cz. 56 !

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
a jak twój mąż?
missbennet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-26, 21:08   #1025
koral_owa
Raczkowanie
 
Avatar koral_owa
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 416
Dot.: Cycki cyckami, ale kolejne śluby są jeszcze przed nami ! :D PM2013, cz. 56 !

Cytat:
Napisane przez siasz Pokaż wiadomość
Ja byłam dzisiaj na mojej sali i jest piękna a jeszcze piękniej jest na zewnątrz a jakby się komuś znudziło na naszym weselu lub poprawinach (oczywiście nie znudzi no ale różne są osoby ;p) to zaraz obok jest park liniowy i sama z chęcią bym sobie poszła albo tam zrobiła parę zdjęć

A na dodatek dowiedziałam się, że moja chrzestna ma operacje trzy tygodnie przed ślubem
wrzuć link sali
poważna ta operacja?

co do chrzestnej, to chyba Wam nie opowiadałam, jak moja pięknie się wykręciła od przyjścia na ślub. Zadzwoniłam, żeby się zapytać kiedy możemy przyjść z zaproszeniem a ona od razu powiedziała, że nie przyjdzie i podała 3 głupie powody. Fakt, nie mamy prawie wcale ze sobą kontaktu ale mimo to liczyłam, że będzie
koral_owa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-26, 21:11   #1026
Dzindzej
Zakorzenienie
 
Avatar Dzindzej
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 327
Dot.: Cycki cyckami, ale kolejne śluby są jeszcze przed nami ! :D PM2013, cz. 56 !

kamila2709 nie jest źle, salę wystarczy trochę "podrasować", wspominałaś, że masz Panią od dekoracji więc na pewno wspólnie wymyślicie coś fajnego.. organza w innym kolorze, kwiaty na stół, może jakieś świece.. będzie dobrze
__________________
"Człowiek mało nauczy się z sukcesu, ale dużo z niepowodzenia"


Studia.

Cel: -6kg
Dzindzej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-26, 21:17   #1027
Kyiia
Zakorzenienie
 
Avatar Kyiia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 3 869
Dot.: Cycki cyckami, ale kolejne śluby są jeszcze przed nami ! :D PM2013, cz. 56 !

Cytat:
Napisane przez koral_owa Pokaż wiadomość
wrzuć link sali
poważna ta operacja?

co do chrzestnej, to chyba Wam nie opowiadałam, jak moja pięknie się wykręciła od przyjścia na ślub. Zadzwoniłam, żeby się zapytać kiedy możemy przyjść z zaproszeniem a ona od razu powiedziała, że nie przyjdzie i podała 3 głupie powody. Fakt, nie mamy prawie wcale ze sobą kontaktu ale mimo to liczyłam, że będzie
Moja też nie przyszła. Znaczy na ślubie była, ale na wesele powiedziała że nie przyjedzie Bo to dla niej szopka i szkoda jej czasu na "coś takiego". I że ma nadzieję że jej córka nie wpadnie na tak "genialny" pomysł jak ja i nie wyjdzie za mąż. A pies ją ganiał.
__________________
Jednego odesłano - i następnie stracono - za nieudaną próbę zabójstwa wyższego rangą studenta, drugi został zabity na arenie w czasie ćwiczeń, a trzeci umarł z przyczyn naturalnych - sztylet w sercu naturalnie powoduje śmierć.

Kyiia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-26, 21:17   #1028
siasz
Raczkowanie
 
Avatar siasz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 204
Dot.: Cycki cyckami, ale kolejne śluby są jeszcze przed nami ! :D PM2013, cz. 56 !

Cytat:
Napisane przez koral_owa Pokaż wiadomość
wrzuć link sali
poważna ta operacja?

co do chrzestnej, to chyba Wam nie opowiadałam, jak moja pięknie się wykręciła od przyjścia na ślub. Zadzwoniłam, żeby się zapytać kiedy możemy przyjść z zaproszeniem a ona od razu powiedziała, że nie przyjdzie i podała 3 głupie powody. Fakt, nie mamy prawie wcale ze sobą kontaktu ale mimo to liczyłam, że będzie
Dokładnie nie wiem czy poważna ale chyba tak bo nikt nam nie chce powiedzieć dokładnie o co chodzi, żebyśmy się tym jeszcze nie stresowali. A ja jestem naprawdę bardzo blisko ze swoją chrzestną, tak więc strasznie mnie to zmartwiło. Chciałabym, żeby bawiła się na moim ślubie do samego rana. Mam nadzieję, że przez te 3 tygodnie jej się polepszy. Tu jest link do zdjęć sali, tylko troszeczkę się teraz różni http://www.sala-weselna-jarzebina.pl...elna-jarzebina
__________________
29-04-2012
siasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-26, 21:18   #1029
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Cycki cyckami, ale kolejne śluby są jeszcze przed nami ! :D PM2013, cz. 56 !

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Piękna kuchnia! W moim stylu Co to macie położone na ścianach? My myślimy o lacobelu, a tu widzę jakąś alternatywę Komody też super, lubię jak tak stoją jedna przy drugiej i zgrywają się szufladami, co zresztą widać w mojej własnej sypialni
Dziękować to są takie duże płytki, 30x90cm, z fakturą (w sensie że nie są płaskie). Też bylismy napaleni na lacobel, ale nie robi się go jak jest płyta gazowa

Miałam mieć jutro przymiarkę, ale jednak będzie w przyszłym tygodniu za to wybiorę się po kinkiet do sypialni i farbę do włosów
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-26, 21:25   #1030
koral_owa
Raczkowanie
 
Avatar koral_owa
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 416
Dot.: Cycki cyckami, ale kolejne śluby są jeszcze przed nami ! :D PM2013, cz. 56 !

Cytat:
Napisane przez Kyiia Pokaż wiadomość
Moja też nie przyszła. Znaczy na ślubie była, ale na wesele powiedziała że nie przyjedzie Bo to dla niej szopka i szkoda jej czasu na "coś takiego". I że ma nadzieję że jej córka nie wpadnie na tak "genialny" pomysł jak ja i nie wyjdzie za mąż. A pies ją ganiał.
masz rację
przez chwilę mi się przykro zrobiło ale teraz też tak uważam.

Cytat:
Napisane przez siasz Pokaż wiadomość
Dokładnie nie wiem czy poważna ale chyba tak bo nikt nam nie chce powiedzieć dokładnie o co chodzi, żebyśmy się tym jeszcze nie stresowali. A ja jestem naprawdę bardzo blisko ze swoją chrzestną, tak więc strasznie mnie to zmartwiło. Chciałabym, żeby bawiła się na moim ślubie do samego rana. Mam nadzieję, że przez te 3 tygodnie jej się polepszy. Tu jest link do zdjęć sali, tylko troszeczkę się teraz różni http://www.sala-weselna-jarzebina.pl...elna-jarzebina
to współczuję, doszedł Ci jeszcze jeden stres.
oby z chrzestną wszystko było dobrze.

a sala super i fajnie wygląda taras, zwłaszcza nocą


lecę spać, dobranoc

Edytowane przez koral_owa
Czas edycji: 2013-06-26 o 21:27
koral_owa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-26, 21:28   #1031
siasz
Raczkowanie
 
Avatar siasz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 204
Dot.: Cycki cyckami, ale kolejne śluby są jeszcze przed nami ! :D PM2013, cz. 56 !

Cytat:
Napisane przez koral_owa Pokaż wiadomość
masz rację
przez chwilę mi się przykro zrobiło ale teraz też tak uważam
to współczuję, doszedł Ci jeszcze jeden stres.
oby z chrzestną wszystko było dobrze.

a sala super i fajnie wygląda taras, zwłaszcza nocą
Na zdjęciach i tak nie wygląda tak ładnie, jak na żywo A nocą tam jest pięknie Szkoda tylko, że nie możemy mieć sztucznych ogni ani lampionów
__________________
29-04-2012
siasz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-26, 21:31   #1032
Misia89p
Wtajemniczenie
 
Avatar Misia89p
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 785
Dot.: Cycki cyckami, ale kolejne śluby są jeszcze przed nami ! :D PM2013, cz. 56 !

Cytat:
Napisane przez ennostiel Pokaż wiadomość
Rany, wracam pociągiem z tej rozmowy. Wyglada że mam spore szanse Decyzje mam poznać już jutro!
super

Perfuzja dużo zdrówka dla Teściowej
__________________
Szczęśliwa Żonka

26 marca
II kreseczki
Synuś Dawiduś
21.11.2014
Misia89p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-26, 21:34   #1033
tusia0708
Zakorzenienie
 
Avatar tusia0708
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 348
Odp: Cycki cyckami, ale kolejne śluby są jeszcze przed nami ! :D PM2013, cz. 56 !

Perfuzja za teściową! Niech szybko wraca do zdrowia.

Ennostiel praca będzie na 100%

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

tusia0708 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-26, 21:36   #1034
Kyiia
Zakorzenienie
 
Avatar Kyiia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 3 869
Dot.: Cycki cyckami, ale kolejne śluby są jeszcze przed nami ! :D PM2013, cz. 56 !

Kilka nowych zdjęć się pojawiło w moim wątku Więc zapraszam

A i poprawiłam już, więc widać Z rozpędu widocznie usunęłam je z serwera
__________________
Jednego odesłano - i następnie stracono - za nieudaną próbę zabójstwa wyższego rangą studenta, drugi został zabity na arenie w czasie ćwiczeń, a trzeci umarł z przyczyn naturalnych - sztylet w sercu naturalnie powoduje śmierć.

Kyiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-26, 21:37   #1035
AnonimowaMoni
Zakorzenienie
 
Avatar AnonimowaMoni
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 3 618
Dot.: Cycki cyckami, ale kolejne śluby są jeszcze przed nami ! :D PM2013, cz. 56 !

Wiecie co??

Jestem taka szczęśliwa,że wychodzę za mojego Tżcika
AnonimowaMoni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-26, 21:44   #1036
tusia0708
Zakorzenienie
 
Avatar tusia0708
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 348
Odp: Dot.: Cycki cyckami, ale kolejne śluby są jeszcze przed nami ! :D PM2013, cz.

Cytat:
Napisane przez AnonimowaMoni Pokaż wiadomość
Wiecie co??

Jestem taka szczęśliwa,że wychodzę za mojego Tżcika
a ja taka szczęśliwa że mam męża!

I tak myślę... Ciekawe czy którakolwiek z nas będzie kiedyś żałowała... Wiem że tak nie powinnam...ale

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

tusia0708 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-26, 21:47   #1037
AnonimowaMoni
Zakorzenienie
 
Avatar AnonimowaMoni
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 3 618
Dot.: Odp: Dot.: Cycki cyckami, ale kolejne śluby są jeszcze przed nami ! :D PM2013

Cytat:
Napisane przez tusia0708 Pokaż wiadomość
a ja taka szczęśliwa że mam męża!

I tak myślę... Ciekawe czy którakolwiek z nas będzie kiedyś żałowała... Wiem że tak nie powinnam...ale

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

I się Tobie wcale nie dziwię Wiesz, jeszcze 2 lata temu to bym wyśmiała kogoś, jakby mi powiedział to co się dzisiaj dzieje- zaręczyny, wylot ślub...

Dzisiaj żadna z nas nie zakłada,że będzie żałowała, ale jak wiemy życie pisze różne scenariusze. Mam jednak nadzieję,że wszystkim nam się uda dotrwać
AnonimowaMoni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-26, 21:50   #1038
tusia0708
Zakorzenienie
 
Avatar tusia0708
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 348
Odp: Cycki cyckami, ale kolejne śluby są jeszcze przed nami ! :D PM2013, cz. 56 !

Ja też w pełnym szczęściu jeżeli każda będzie pielęgnować uczucia w związku. Tego potrzeba wiele... Ślub,ślub,ślub, opadają emocje i trzeba żyć dalej... Trzeba mierzyć się z problemami... Mam nadzieję że my większość mamy już za sobą

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

tusia0708 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-26, 21:52   #1039
siasz
Raczkowanie
 
Avatar siasz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 204
Dot.: Odp: Dot.: Cycki cyckami, ale kolejne śluby są jeszcze przed nami ! :D PM2013

Cytat:
Napisane przez AnonimowaMoni Pokaż wiadomość
I się Tobie wcale nie dziwię Wiesz, jeszcze 2 lata temu to bym wyśmiała kogoś, jakby mi powiedział to co się dzisiaj dzieje- zaręczyny, wylot ślub...

Dzisiaj żadna z nas nie zakłada,że będzie żałowała, ale jak wiemy życie pisze różne scenariusze. Mam jednak nadzieję,że wszystkim nam się uda dotrwać
Też czasami zastanawiam się czy kiedyś będzie inaczej zwłaszcza, że trójka znajomych właśnie się rozwodzi a tacy byli szczęśliwi (jedni maja już dwójkę dzieci w wieku 2 i 3 lata )
__________________
29-04-2012
siasz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-26, 21:54   #1040
AnonimowaMoni
Zakorzenienie
 
Avatar AnonimowaMoni
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 3 618
Dot.: Odp: Cycki cyckami, ale kolejne śluby są jeszcze przed nami ! :D PM2013, cz.

Cytat:
Napisane przez tusia0708 Pokaż wiadomość
Ja też w pełnym szczęściu jeżeli każda będzie pielęgnować uczucia w związku. Tego potrzeba wiele... Ślub,ślub,ślub, opadają emocje i trzeba żyć dalej... Trzeba mierzyć się z problemami... Mam nadzieję że my większość mamy już za sobą

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Oj tak Od roku się żyje ślubem, przygotowaniami... a kiedy jest po wszystkim nastaje codzienność.
My mamy sporo przed sobą, ale myślę,że jeśli są chęci to damy radę

Związek to niestety praca, praca, praca i jeszcze raz praca. Ogromna ilość pokory i zrozumienia dla drugiej osoby.
AnonimowaMoni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-26, 21:56   #1041
burlesque90
Zakorzenienie
 
Avatar burlesque90
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Miasto Królów Polskich:)
Wiadomości: 5 952
Dot.: Odp: Dot.: Cycki cyckami, ale kolejne śluby są jeszcze przed nami ! :D PM2013

Cytat:
Napisane przez FlightlessBird Pokaż wiadomość
ahh ani nie mów
Jak oni mogli jej pozwolić to zaśpiewać słysząc ją na próbach, powinni jej podziękować
Porażka straszna...

Cytat:
Napisane przez ennostiel Pokaż wiadomość
Rany, wracam pociągiem z tej rozmowy. Wyglada że mam spore szanse Decyzje mam poznać już jutro!


Cytat:
Napisane przez Dzindzej Pokaż wiadomość
Sama nie wiem. Stresuje się. I to mocno. Jutro będzie miesiąc do ślubu!
Spokojnie! Kurczę..przecież ślub, to nie jest jakaś katastrofa! Tzn ja nie powiem, bo też się trochę stresuję, no ale bez przesady...

Cytat:
Napisane przez perfuzja Pokaż wiadomość
TZ wlasnie odwiozl swoją mamę do szpitala
Cytat:
Napisane przez perfuzja Pokaż wiadomość
Od lat choruje na serce. Dzisiaj złe sie czuła i poprosiła męża, zeby ja zawiózł do lekarza. A lekarz skierował ja do szpitala. Tyle wiem.
Cytat:
Napisane przez gosius91 Pokaż wiadomość
perfuzja Twoja tesciowa do szpitala, i moj dziadek tez teraz jest w drodze na pogotowie - cos mu sie wbiło w oko podobniez
Dziewczyny - trzymam kciuki za Waszych bliskich

Cytat:
Napisane przez zielona87 Pokaż wiadomość
Ja Paznokcie maluje odzywka eveline dodatkowo a wlosy olejuje wiec w sumie nie wiem czy to zasługa preparatu czy tych zabiegów,ale paznokcie MAM (a obgryzalam 20 lat do krwi) i wlosy nie leca juz tak strasznie
Chyba muszę to wypróbować

Cytat:
Napisane przez tusia0708 Pokaż wiadomość
a ja taka szczęśliwa że mam męża!

I tak myślę... Ciekawe czy którakolwiek z nas będzie kiedyś żałowała... Wiem że tak nie powinnam...ale

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Wierzę, że każda z nas będzie zawsze przeszczęśliwa ze swoim Mężem

A ja jeszcze raz to powtórzę i idę spać....
__________________
24 VIII 2013


burlesque90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-26, 21:56   #1042
tusia0708
Zakorzenienie
 
Avatar tusia0708
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 348
Odp: Cycki cyckami, ale kolejne śluby są jeszcze przed nami ! :D PM2013, cz. 56 !

Ale poruszyłam temat

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

tusia0708 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-26, 21:57   #1043
siasz
Raczkowanie
 
Avatar siasz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 204
Dot.: Odp: Cycki cyckami, ale kolejne śluby są jeszcze przed nami ! :D PM2013, cz.

Cytat:
Napisane przez AnonimowaMoni Pokaż wiadomość
Oj tak Od roku się żyje ślubem, przygotowaniami... a kiedy jest po wszystkim nastaje codzienność.
My mamy sporo przed sobą, ale myślę,że jeśli są chęci to damy radę

Związek to niestety praca, praca, praca i jeszcze raz praca. Ogromna ilość pokory i zrozumienia dla drugiej osoby.
Całe szczęście u nas będzie ślub, a później już razem zamieszkamy w swoim mieszkaniu bez osób trzecich i zamierzamy się sobą nacieszyć!
__________________
29-04-2012
siasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-26, 22:01   #1044
AnonimowaMoni
Zakorzenienie
 
Avatar AnonimowaMoni
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 3 618
Dot.: Odp: Dot.: Cycki cyckami, ale kolejne śluby są jeszcze przed nami ! :D PM2013

Cytat:
Napisane przez siasz Pokaż wiadomość
Też czasami zastanawiam się czy kiedyś będzie inaczej zwłaszcza, że trójka znajomych właśnie się rozwodzi a tacy byli szczęśliwi (jedni maja już dwójkę dzieci w wieku 2 i 3 lata )
Wiesz, moja znajoma już rok po ślubie mówiła,że chce odejść... teraz są 4 lata po ślubie i jakoś to się kula, ale wcale szczęśliwi nie są. No ale... tam jedno warte drugiego.

Wiesz, też czasem myślę co będzie za kilka lat, ale nie ma co się martwić i bać na zapas. Tylko dbać o siebie

I raz jeszcze- gorąco polecam obejrzenie filmu "Fireproof" Warto walczyć, nawet kiedy już myślisz,że ta druga osoba Cię nie kocha.

---------- Dopisano o 23:01 ---------- Poprzedni post napisano o 22:58 ----------

Cytat:
Napisane przez tusia0708 Pokaż wiadomość
Ale poruszyłam temat

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Oj tam Tuśka, nie można tylko słodko pierdzieć przez cały wątek
AnonimowaMoni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-26, 22:04   #1045
tusia0708
Zakorzenienie
 
Avatar tusia0708
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 348
Odp: Cycki cyckami, ale kolejne śluby są jeszcze przed nami ! :D PM2013, cz. 56 !

Bo to w sumie też o ślubach. Przeraża mnie jak w dzisiejszych czasach łatwo podejmuje się decyzję o rozwodzie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

tusia0708 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-26, 22:05   #1046
amarela
Zakorzenienie
 
Avatar amarela
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 226
Dot.: Cycki cyckami, ale kolejne śluby są jeszcze przed nami ! :D PM2013, cz. 56 !

Cytat:
Napisane przez Kyiia Pokaż wiadomość
Moja też nie przyszła. Znaczy na ślubie była, ale na wesele powiedziała że nie przyjedzie Bo to dla niej szopka i szkoda jej czasu na "coś takiego". I że ma nadzieję że jej córka nie wpadnie na tak "genialny" pomysł jak ja i nie wyjdzie za mąż. A pies ją ganiał.
moja chrzestna tez nie przyjedzie, bo wyjeżdża za granicę i jej się nie opłaca przyjeżdżać dokładnie tak pies ją ganiał

Cytat:
Napisane przez AnonimowaMoni Pokaż wiadomość
I się Tobie wcale nie dziwię Wiesz, jeszcze 2 lata temu to bym wyśmiała kogoś, jakby mi powiedział to co się dzisiaj dzieje- zaręczyny, wylot ślub...

Dzisiaj żadna z nas nie zakłada,że będzie żałowała, ale jak wiemy życie pisze różne scenariusze. Mam jednak nadzieję,że wszystkim nam się uda dotrwać
według statystyk rozwodzi się co trzecie małżeństwo ale to na pewno te dziewczyny co nie siedzą na wizażu
__________________
03.08.2013
amarela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-26, 22:08   #1047
burlesque90
Zakorzenienie
 
Avatar burlesque90
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Miasto Królów Polskich:)
Wiadomości: 5 952
Dot.: Odp: Cycki cyckami, ale kolejne śluby są jeszcze przed nami ! :D PM2013, cz.

Cytat:
Napisane przez tusia0708 Pokaż wiadomość
Bo to w sumie też o ślubach. Przeraża mnie jak w dzisiejszych czasach łatwo podejmuje się decyzję o rozwodzie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Bo z drugiej strony łatwo podejmuje się decyzję o ślubie, nie będąc pewnym siebie i tej drugiej osoby.
Są ludzie, którzy po tygodniu znajomości wiedzą, że to jest właśnie TO i potem są szczęśliwi do końca życia ze sobą. Są tacy, co dobrze się nie znają, ale dochodzą do wniosku, że ślub można wziąć. A są też tacy, co x lat są ze sobą, a tak naprawdę się nie znają.
Tego nigdy się nie przewidzi. Bo może być dobrze, a może być źle.
__________________
24 VIII 2013


burlesque90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-26, 22:08   #1048
AnonimowaMoni
Zakorzenienie
 
Avatar AnonimowaMoni
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 3 618
Dot.: Odp: Cycki cyckami, ale kolejne śluby są jeszcze przed nami ! :D PM2013, cz.

Cytat:
Napisane przez tusia0708 Pokaż wiadomość
Bo to w sumie też o ślubach. Przeraża mnie jak w dzisiejszych czasach łatwo podejmuje się decyzję o rozwodzie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Niestety tak.

Nie wiem, nie chcę tutaj włazić na grząski, religijny grunt. Ale po prostu chyba kiedyś, dla naszych babć i chyba jeszcze rodziców - akurat ślub kościelny miał jakieś większe znaczenie i przysięga była bardziej wiążąca, ludzie patrząc przez pryzmat przysięgi starali się naprawiać te związki. Dzisiaj jak coś nie pasuje to ludzie robią sobie ( brzydko mówiąc) z gęby cholewę. A przysięga jest nic niewarta. Oczywiście nie mówię o ekstremach typy przemoc, alkoholizm i te sprawy. I ogólnie ludzie chyba siebie bardziej szanowali. Takie ja mam przynajmniej wrażenie - patrząc na pary ze stażem małżeńskim 30-40 lat.
AnonimowaMoni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-26, 22:11   #1049
burlesque90
Zakorzenienie
 
Avatar burlesque90
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Miasto Królów Polskich:)
Wiadomości: 5 952
Dot.: Odp: Cycki cyckami, ale kolejne śluby są jeszcze przed nami ! :D PM2013, cz.

Cytat:
Napisane przez AnonimowaMoni Pokaż wiadomość
Niestety tak.

Nie wiem, nie chcę tutaj włazić na grząski, religijny grunt. Ale po prostu chyba kiedyś, dla naszych babć i chyba jeszcze rodziców - akurat ślub kościelny miał jakieś większe znaczenie i przysięga była bardziej wiążąca, ludzie patrząc przez pryzmat przysięgi starali się naprawiać te związki. Dzisiaj jak coś nie pasuje to ludzie robią sobie ( brzydko mówiąc) z gęby cholewę. A przysięga jest nic niewarta. Oczywiście nie mówię o ekstremach typy przemoc, alkoholizm i te sprawy. I ogólnie ludzie chyba siebie bardziej szanowali. Takie ja mam przynajmniej wrażenie - patrząc na pary ze stażem małżeńskim 30-40 lat.
Może ludzie wtedy bardziej walczyli o siebie? Nie poddawali się tak łatwo?
__________________
24 VIII 2013


burlesque90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-26, 22:12   #1050
AnonimowaMoni
Zakorzenienie
 
Avatar AnonimowaMoni
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 3 618
Dot.: Odp: Cycki cyckami, ale kolejne śluby są jeszcze przed nami ! :D PM2013, cz.

Cytat:
Napisane przez burlesque90 Pokaż wiadomość
Bo z drugiej strony łatwo podejmuje się decyzję o ślubie, nie będąc pewnym siebie i tej drugiej osoby.
Są ludzie, którzy po tygodniu znajomości wiedzą, że to jest właśnie TO i potem są szczęśliwi do końca życia ze sobą. Są tacy, co dobrze się nie znają, ale dochodzą do wniosku, że ślub można wziąć. A są też tacy, co x lat są ze sobą, a tak naprawdę się nie znają.
Tego nigdy się nie przewidzi. Bo może być dobrze, a może być źle.

Tak zahaczając o temat - Tż zna już wiekowe małżeństwo. Po tygodniu znajomości były oświadczyny, po 2 miesiącach ślub i do dziś, po tylu latach są piękną i szczęśliwą parą
AnonimowaMoni jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:40.