Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej - Strona 124 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-04-20, 10:47   #3691
asia10933
Rozeznanie
 
Avatar asia10933
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 977
Dot.: Co sądzisz o moim blogu?

Cytat:
Napisane przez Elfia4 Pokaż wiadomość
Pół wizażu weszło sprawdzić czy dziewczyny z wątku mają rację pisząc o tym blogu, więc oglądalność poszybowała w górę jak rakieta kosmiczna
Mówię o ogólnej oglądalności a nie tylko o tej po moim poście tutaj.

Jaki sens jest pisać o innych kosmetykach, być może drogich, które nie są dostępne dla każdego. Mój blog ma dotrzeć do przeciętnych osób, które kupują kosmetyki w zwykłych drogeriach i nie są po studiach chemicznych żeby znać się na składzie. Po drugie zdjęcia staram się robić tak, żeby skład był widoczny, nie ma sensu przepisywać informacji które zapewnia producent na etykietach.
__________________
Facet jest jak burak cukrowy co z tego że słodki jak i tak burak

http://jzabawa11.blogspot.com/
asia10933 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-20, 10:55   #3692
isza89
tree hugger
 
Avatar isza89
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: wild west
Wiadomości: 1 444
Dot.: Co sądzisz o moim blogu?

Cytat:
Napisane przez asia10933 Pokaż wiadomość
Mój blog ma dotrzeć do przeciętnych osób, które kupują kosmetyki w zwykłych drogeriach i nie są po studiach chemicznych żeby znać się na składzie. Po drugie zdjęcia staram się robić tak, żeby skład był widoczny, nie ma sensu przepisywać informacji które zapewnia producent na etykietach.
Nie o to chodzi, żeby przepisywać skład, tylko żeby wytłumaczyć temu przeciętnemu człowiekowi bez studiów chemicznych, do którego się zwracasz, na co zadziała mu tak zachwalana przez producenta witamina B5 w żelu pod prysznic ISANA Creme Dusche Witaminy i Jogurt. Wygładzi/złuszczy/odżywi? Jest dobra dla wrażliwej skóry czy może podrażnić? Bo że ona jest, to widzi na opakowaniu, ale z tego niewiele dla niego wynika.

No ale to Twój blog i prowadzisz go, jak zechcesz. Widziałam ostatnio bloga, na którym ktoś codziennie wrzucał zdjęcia martwych kotków i też miało to jakąś tam oglądalność, więc co kto lubi.
__________________
Nie potrafię zmierzyć się z codziennością, choć nadal zdarza mi się wierzyć w cuda i marzyć o lataniu.

Edytowane przez isza89
Czas edycji: 2014-04-20 o 10:58
isza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-20, 11:09   #3693
asia10933
Rozeznanie
 
Avatar asia10933
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 977
Dot.: Co sądzisz o moim blogu?

Witamina B5 nawilża, pozostawia skórę gładką i miękką. Przyśpiesza porost włosów, przeciwdziała siwieniu i koi. Ale jakie ma to odniesienie do tego żelu skoro żel przesuszył mi tylko skórę....
__________________
Facet jest jak burak cukrowy co z tego że słodki jak i tak burak

http://jzabawa11.blogspot.com/
asia10933 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-20, 11:22   #3694
isza89
tree hugger
 
Avatar isza89
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: wild west
Wiadomości: 1 444
Dot.: Co sądzisz o moim blogu?

Cytat:
Napisane przez asia10933 Pokaż wiadomość
Witamina B5 nawilża, pozostawia skórę gładką i miękką. Przyśpiesza porost włosów, przeciwdziała siwieniu i koi. Ale jakie ma to odniesienie do tego żelu skoro żel przesuszył mi tylko skórę....
No właśnie takie, jak teraz napisałaś. Że powinien zadziałać nawilżająco (tego nie napisałaś w notce, dowiedziałam się dopiero w tej chwili), a przesuszył (tego też nie ma w notce na blogu). Gdybyś napisała w takiej formie, jak teraz, to czytelnik wyniósłby informacje, że:
1) wit. B5 nawilża,
2) generalnie warto szukać kosmetyków z wit. B5,
3) ten konkretny kosmetyk nie działa, jak należy.
W takiej formie, jak jest na blogu wyniosłam tylko tyle, że ten kosmetyk słabo się pieni, więc nie wiadomo, o co w ogóle chodzi z tą wit. B5. Łapiesz różnicę?
__________________
Nie potrafię zmierzyć się z codziennością, choć nadal zdarza mi się wierzyć w cuda i marzyć o lataniu.

Edytowane przez isza89
Czas edycji: 2014-04-20 o 11:26
isza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-20, 11:30   #3695
asia10933
Rozeznanie
 
Avatar asia10933
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 977
Dot.: Co sądzisz o moim blogu?

Ja jako odbiorca chciałabym usłyszeć tylko informacje 3, nie działa jak nalezy znaczy nie warto kupować i tyle
__________________
Facet jest jak burak cukrowy co z tego że słodki jak i tak burak

http://jzabawa11.blogspot.com/
asia10933 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-20, 11:32   #3696
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Co sądzisz o moim blogu?

Cytat:
Napisane przez asia10933 Pokaż wiadomość
Ja jako odbiorca chciałabym usłyszeć tylko informacje 3, nie działa jak nalezy znaczy nie warto kupować i tyle
tragedia..
chwast jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-20, 11:46   #3697
isza89
tree hugger
 
Avatar isza89
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: wild west
Wiadomości: 1 444
Dot.: Co sądzisz o moim blogu?

Cytat:
Napisane przez asia10933 Pokaż wiadomość
Ja jako odbiorca chciałabym usłyszeć tylko informacje 3, nie działa jak nalezy znaczy nie warto kupować i tyle
Czyli jesteś niewymagającym odbiorcą piszącym do innych niewymagających odbiorców. No ok. Aczkolwiek w tym przypadku blog jest bez sensu moim zdaniem, bo informacje, które w nim zamieszczasz bez problemu znajdę np. na KWC, gdzie jest opisanych o wiele więcej produktów i przez różne osoby.
__________________
Nie potrafię zmierzyć się z codziennością, choć nadal zdarza mi się wierzyć w cuda i marzyć o lataniu.
isza89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-20, 11:53   #3698
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Co sądzisz o moim blogu?

Cytat:
Napisane przez isza89 Pokaż wiadomość
Widziałabym ten blog z białym tłem z zielenią jako motywem przewodnim (nagłówek, tytuły notek, obrazki) plus trochę eko-akcentów w kolorach ziemi. Jakiś wzór chemiczny też można by w to wpleść - w końcu piszesz od chemiczno-biologicznej strony. Do tych kategorii jakieś ładne buttony by się przydały, np. jako drewniane tabliczki z wypalonym napisem albo napisy na liściach. Plus pomyślałabym o zróżnicowaniu czcionek - moim zdaniem fajnie wygląda całość (notki, opisy) napisana prostą czarną czcionką (typu Verdana czy Century Gothic), a tytuł czymś bardziej ozdobnym i w kolorze. Nie wiem tylko, jak to wygląda na blogspocie od strony technicznej. Można dowolnie modyfikować kod źródłowy?

---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 11:33 ----------

W ogóle jakby Ci pasowała taka minimalistyczno-eko-zielona wizja, to możesz mi podesłać te fotki, o których myślałaś do nagłówka, żebym mogła poczuć klimat tego bloga widziany Twoimi oczami, to mogę spróbować coś wymyślić. Plus koniecznie parametry, jakie powinien mieć.
Ja właśnie na blogspocie nie ogarniam np. jak się robi ramki. Kiedyś miałam bloga na onecie, to tam wszystko potrafiłam zrobić. Tutaj nie wiem jak ramki. Będę wdzięczna za tę wiedzę, może to faktycznie wygladać fajnie, takie ramki każdego tytułu w formie ''drewnianej'' jakby napisane na drewnie. Co do czcionki to chyba właśnie używam Verandy o ile dobrze pamiętam .

Co do tych obrazków, po prostu mam sporo swoich zdjęć, różnych warzyw, owoców, produktów, potraw, zwierzaków, roślin itp. i myślałam o wrzuceniu tego do photoshopa na białą stronę, obrobienie ramkami, kolorystycznie itp. i danie jako nagłówek, do tego dorzuciła bym kilka typowo biologiczno-chemicznych obrazków. Tylko wydaje mi się to właśnie mało orginalne, takie estetyczne posklejanie wielu obrazków w formie nagłówka. Może się jednak mylę?

---------- Dopisano o 12:51 ---------- Poprzedni post napisano o 12:51 ----------

Cytat:
Napisane przez _Judith_ Pokaż wiadomość

Tylko ja darowałabym sobie tabliczki i liście.
Zrobiłabym mniejszy nagłówek z rzeczami, które kojarzą się ze zdrowym jedzeniem, kojarzą się ogółowi a nie specom, czyli warzywa głównie.

Można łatwo zmienić rodzaj czcionki we wszystkim
Jak można zmienić odgórnie rodzaj czcionki w notkach, bo nie mam pojęcia?

---------- Dopisano o 12:53 ---------- Poprzedni post napisano o 12:51 ----------

Cytat:
Napisane przez asia10933 Pokaż wiadomość
Mówię o ogólnej oglądalności a nie tylko o tej po moim poście tutaj.

Jaki sens jest pisać o innych kosmetykach, być może drogich, które nie są dostępne dla każdego. Mój blog ma dotrzeć do przeciętnych osób, które kupują kosmetyki w zwykłych drogeriach i nie są po studiach chemicznych żeby znać się na składzie. Po drugie zdjęcia staram się robić tak, żeby skład był widoczny, nie ma sensu przepisywać informacji które zapewnia producent na etykietach.
Porządne kosmetyki niedrogeryjne wcale nie muszą być drogie. Właśnie napisałam notkę o tanim i dobrym kosmetyku. Możesz zajrzeć. A takich jest naprawdę dużo. Tylko trzeba umieć czytać składy i przetestować na sobie, by coś sensownego o tym powiedzieć i by nie pisać takich rzeczy, jakie Ty tutaj piszesz.

Przy okazji, jest to moja pierwsza recenzja kosmetyku, więc była bym wdzięczna za opinie, czy ciekawa, czy przydatna itp. Link w podpisie.
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-20, 11:56   #3699
201604191001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 646
Dot.: Co sądzisz o moim blogu?

Szablon -> dostosuj -> zaawansowane -> tekst strony I inne też tam są. Obserwujesz zmiany na żywo, więc od razu widać co się zmienia i jak.
201604191001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-20, 11:58   #3700
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Co sądzisz o moim blogu?

Cytat:
Napisane przez asia10933 Pokaż wiadomość
Ja jako odbiorca chciałabym usłyszeć tylko informacje 3, nie działa jak nalezy znaczy nie warto kupować i tyle
Ale jaki to ma sens, lepiej wiedzieć jak działa dana substancja, ile jej jest (w zależności od kolejności w składzie), czy w składzie mamy jakieś szkodliwe np. konserwanty, albo np. silikony, czy mamy coś co może wybitnie uczulać.

A tak bardziej praktycznie to witaminy B5 w kremach jest tyle co nic, warto zainwestować w maść Alantan Plus, ma prowitaminę B5, która w skórze przekształca się we właściwą witaminę, do tego zawiera alantoninę. Ten kosmetyk jako następny planuję zrecenzować w przyszłości, jest naprawdę świetny.

Edytowane przez 201605161006
Czas edycji: 2014-04-20 o 12:00
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-20, 12:04   #3701
isza89
tree hugger
 
Avatar isza89
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: wild west
Wiadomości: 1 444
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej

Cytat:
pszczoły należą do rządu
Nie powinno być rzędu?

---------- Dopisano o 13:04 ---------- Poprzedni post napisano o 12:59 ----------

Jak już się czepiam, to tu nie powinno być przecinka.
Cytat:
Zamieszczone przeze mnie informacje na blogu nie mają charakteru wizyty u lekarza, czy dietetyka, a oceny leków, suplementów, kosmetyków są moimi subiektywnymi opiniami (które staram się merytorycznie uzasadniać).
W ogóle lepiej by brzmiało: Zamieszczone przeze mnie na blogu informacje [...] leków, suplementów i kosmetyków...
__________________
Nie potrafię zmierzyć się z codziennością, choć nadal zdarza mi się wierzyć w cuda i marzyć o lataniu.
isza89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-20, 12:07   #3702
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Co sądzisz o moim blogu?

Hej Dziewczyny

A co myślicie o moim blogu? Chodzi mi głównie o grafikę
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-20, 12:36   #3703
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Co sądzisz o moim blogu?

Cytat:
Napisane przez _Judith_ Pokaż wiadomość
Szablon -> dostosuj -> zaawansowane -> tekst strony I inne też tam są. Obserwujesz zmiany na żywo, więc od razu widać co się zmienia i jak.
Dzięki, już zmieniłam. Była 12stka, teraz jest 14stka. Chyba już jest ok?

Zastanawiam się też, czy pogrubianie ważniejszych fragmentów wygląda dobrze, czy lepiej to pousuwać?

---------- Dopisano o 13:29 ---------- Poprzedni post napisano o 13:28 ----------

Cytat:
Napisane przez isza89 Pokaż wiadomość
Nie powinno być rzędu?

---------- Dopisano o 13:04 ---------- Poprzedni post napisano o 12:59 ----------

Jak już się czepiam, to tu nie powinno być przecinka.

W ogóle lepiej by brzmiało: Zamieszczone przeze mnie na blogu informacje [...] leków, suplementów i kosmetyków...
Faktycznie, już poprawiłam, dzięki .
A co sądzisz o samej notce, recenzji, ciekawa jest, przydatna, zachęca do dalszego czytania? Czegoś w niej brakuje?

---------- Dopisano o 13:36 ---------- Poprzedni post napisano o 13:29 ----------

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny

A co myślicie o moim blogu? Chodzi mi głównie o grafikę
Tematyka podobna do tego co wrzucała Asia i widać tutaj progres w stosunku do tamtego bloga. Notki są napisane zdecydowanie poprawniej i więcej w nich sensownych informacji dla przeciętnego czytelnika. Ja jednak radziła bym dodać w każdej takiej notce trochę o składzie. To samo co radziłam i tam, czyli czy zawiera jakieś substancje chroniące skórę przed nadmiernym parowaniem wody, czy jakieś konserwanty, antyutleniacze, barwniki itp. itd. bo to dość istotne informacje zwłaszcza dla świadomych konsumentów.

A właśnie, jak ustawić poprawnie czas na blogu? Bo obecnie mój blog prezentuje godzinę innej strefy czasowej .

Edytowane przez 201605161006
Czas edycji: 2014-04-20 o 12:44
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-20, 13:01   #3704
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Co sądzisz o moim blogu?

Cytat:
Napisane przez takasobie93 Pokaż wiadomość
Tematyka podobna do tego co wrzucała Asia i widać tutaj progres w stosunku do tamtego bloga. Notki są napisane zdecydowanie poprawniej i więcej w nich sensownych informacji dla przeciętnego czytelnika. Ja jednak radziła bym dodać w każdej takiej notce trochę o składzie. To samo co radziłam i tam, czyli czy zawiera jakieś substancje chroniące skórę przed nadmiernym parowaniem wody, czy jakieś konserwanty, antyutleniacze, barwniki itp. itd. bo to dość istotne informacje zwłaszcza dla świadomych konsumentów.

A właśnie, jak ustawić poprawnie czas na blogu? Bo obecnie mój blog prezentuje godzinę innej strefy czasowej .
Powiem Ci szczerze, że dopiero zaczynam się bawić w rozszyfrowywanie składów, więc nie chcę pisać bajek na blogu czy przepisywać informacji deska w deskę z innych stron

A co do czasu, to w ustawieniach bloga go zmieniasz Ale dokładnie Ci nie powiem gdzie, bo mi akurat teraz blog nie działa jak i większość stron internetowych przez jakiegoś wirusa
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-20, 13:08   #3705
isza89
tree hugger
 
Avatar isza89
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: wild west
Wiadomości: 1 444
Dot.: Co sądzisz o moim blogu?

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny

A co myślicie o moim blogu? Chodzi mi głównie o grafikę
Generalnie mi się podoba, jest przejrzyście, konsekwentnie i spójnie, ALE Twój blog trochę mnie przytłacza. Jest jakiś taki... zbyt duży? Napompowany? No nie wiem, jak to inaczej określić - chodzi mi o to, że brakuje mi tam jakiegoś oddechu, marginesu. Dodałabym mu nieco pustej przestrzeni na pewno u góry (między nagłówkiem a pierwszą notką aż się o to prosi), po bokach chyba też. Obejrzałam bloga w 3 różnych przeglądarkach i w każdej odnoszę podobne wrażenie.
__________________
Nie potrafię zmierzyć się z codziennością, choć nadal zdarza mi się wierzyć w cuda i marzyć o lataniu.
isza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-20, 13:16   #3706
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Co sądzisz o moim blogu?

Cytat:
Napisane przez isza89 Pokaż wiadomość
Generalnie mi się podoba, jest przejrzyście, konsekwentnie i spójnie, ALE Twój blog trochę mnie przytłacza. Jest jakiś taki... zbyt duży? Napompowany? No nie wiem, jak to inaczej określić - chodzi mi o to, że brakuje mi tam jakiegoś oddechu, marginesu. Dodałabym mu nieco pustej przestrzeni na pewno u góry (między nagłówkiem a pierwszą notką aż się o to prosi), po bokach chyba też. Obejrzałam bloga w 3 różnych przeglądarkach i w każdej odnoszę podobne wrażenie.
Dzięki za opinię, zmienię to Faktycznie odstęp między nagłówkiem a datą notki jest zbyt mały
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-20, 15:13   #3707
isza89
tree hugger
 
Avatar isza89
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: wild west
Wiadomości: 1 444
Dot.: Co sądzisz o moim blogu?

Cytat:
Napisane przez takasobie93 Pokaż wiadomość
Dzięki, już zmieniłam. Była 12stka, teraz jest 14stka. Chyba już jest ok?

Zastanawiam się też, czy pogrubianie ważniejszych fragmentów wygląda dobrze, czy lepiej to pousuwać?

---------- Dopisano o 13:29 ---------- Poprzedni post napisano o 13:28 ----------



Faktycznie, już poprawiłam, dzięki .
A co sądzisz o samej notce, recenzji, ciekawa jest, przydatna, zachęca do dalszego czytania? Czegoś w niej brakuje?
Osobiście podoba mi się to pogrubianie - jak się czegoś szuka w konkretnej notce, to można po słowach kluczowych bez wczytywania się w całość znaleźć fragment, który nas interesuje. Sama notka jest jak najbardziej ok pod względem merytorycznym - dużo informacji podanych w przystępny sposób. Przyczepiłabym się do paru stylistycznych potknięć:
Cytat:
Jeśli widzicie coś jak pszczoła,
Jeśli widzicie coś, co wygląda jak pszczoła...
Cytat:
Działanie maści propolisowej to przede wszystkim właściwości bakteriobójcze.
Działanie to właściwości - to brzmi dla mnie jakoś niekoniecznie dobrze.
Cytat:
Jeśli się skaleczymy to błona podstawna
Tu przecinek przed to powinien być.
Cytat:
Dlatego kosmetyk ten dobry jest na poparzenia, niewielkie rany, czy na noc na twarz dla cery suchej.
Tu natomiast przed czy nie powinno być przecinka. To działa na takiej zasadzie jak słowo lub.
Cytat:
Według producenta maść tą należy nakładać trzy razy dziennie,
Tu masz biernik, więc powinno być tę maść.
Cytat:
na pewno zdziała więcej, niż te wszystkie maseczki w saszetkach z drogerii.
Jeżeli po niż nie ma orzeczenia lub choćby bezokolicznika, to nie stawiamy przed nim przecinka.
Cytat:
zawiera wartościowe związki chemiczne pomagające regenerować skórę, odżywić ją, co ważne jest skuteczna, także jak najbardziej polecam.
To brzmiałoby lepiej, gdyby było osobnym zdaniem zaczynającym się np. od słowa ponadto i gdyby przed co ważne dodać a -> a co ważne...

Grammar nazi ze mnie okrutny wychodzi. W ogóle to trafiłam tu przypadkiem, bo przeniesiono tu jakiś inny temat, ale zaczęłam się rozpisywać, jakbym co najmniej ekspertem od blogów była. Jakby coś, to nie jestem i mnie hamujcie. W załączniku dodaję przykład stylistyki, w jakiej widziałabym Twój nagłówek (jak są zbyt ostre kolory, to przepraszam - efekt kalibracji monitora pod przyciemniającą wszystko drukarkę).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg takasobie.jpg (35,6 KB, 10 załadowań)
__________________
Nie potrafię zmierzyć się z codziennością, choć nadal zdarza mi się wierzyć w cuda i marzyć o lataniu.

Edytowane przez isza89
Czas edycji: 2014-04-20 o 15:21
isza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-20, 15:42   #3708
asia10933
Rozeznanie
 
Avatar asia10933
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 977
Dot.: Co sądzisz o moim blogu?

może i kosmetyki niedrogeryjne nie są drogie ale jak mam zapłacić jeszcze koszty przesyłki....
__________________
Facet jest jak burak cukrowy co z tego że słodki jak i tak burak

http://jzabawa11.blogspot.com/
asia10933 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-20, 15:43   #3709
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Co sądzisz o moim blogu?

Cytat:
Napisane przez asia10933 Pokaż wiadomość
może i kosmetyki niedrogeryjne nie są drogie ale jak mam zapłacić jeszcze koszty przesyłki....
To wtedy warto wziąć więcej kosmetyków, przesyłka rozłoży się między nie i nie będzie taka odczuwalna To mój sposób.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-20, 15:44   #3710
Jokerowy
Przyczajenie
 
Avatar Jokerowy
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Wiadomości: 22
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej

A co powiecie o moim? Co prawda niedawno zacząłem i nigdy wcześniej nie prowadziłem bloga więc każda rada się przyda Adres jest w stopce.
__________________
Bum!
Jokerowy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-20, 15:55   #3711
isza89
tree hugger
 
Avatar isza89
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: wild west
Wiadomości: 1 444
Dot.: Co sądzisz o moim blogu?

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Powiem Ci szczerze, że dopiero zaczynam się bawić w rozszyfrowywanie składów, więc nie chcę pisać bajek na blogu czy przepisywać informacji deska w deskę z innych stron
No to się czuje, że dopiero w to wchodzisz, ale prezentujesz w sumie ciekawy poziom szczegółowości - coś pomiędzy samą opinią a analizowaniem każdego składnika. Widać, że powoli drążysz temat. Jest w tym dużo szczerości i autentyczności, przynajmniej ja tak to odczułam. Pokazywanie drogi i procesu uczenia się też może być bardzo ciekawe.
__________________
Nie potrafię zmierzyć się z codziennością, choć nadal zdarza mi się wierzyć w cuda i marzyć o lataniu.
isza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-20, 16:56   #3712
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Co sądzisz o moim blogu?

Cytat:
Napisane przez asia10933 Pokaż wiadomość
może i kosmetyki niedrogeryjne nie są drogie ale jak mam zapłacić jeszcze koszty przesyłki....
Kosmetyki niedrogeryjne, to też kosmetyki apteczne, jak np. ten, który opisałam na blogu, jak alantan plus, maść z witaminą A, linoeparol, sylveco, Ziaja med, olej rycynowy (w teorii to jest lek ale w praktyce kosmetyk) i wiele innych. Tylko tu nie chodzi tylko o to, ale po prostu o to, żebyś pisała ciekawiej, trochę bardziej poprawnie po polsku, dodała coś o składzie pod tym kątem co wcześniej podawałam.

---------- Dopisano o 17:51 ---------- Poprzedni post napisano o 17:50 ----------

Cytat:
Napisane przez isza89 Pokaż wiadomość
Osobiście podoba mi się to pogrubianie - jak się czegoś szuka w konkretnej notce, to można po słowach kluczowych bez wczytywania się w całość znaleźć fragment, który nas interesuje. Sama notka jest jak najbardziej ok pod względem merytorycznym - dużo informacji podanych w przystępny sposób. Przyczepiłabym się do paru stylistycznych potknięć:

Jeśli widzicie coś, co wygląda jak pszczoła...

Działanie to właściwości - to brzmi dla mnie jakoś niekoniecznie dobrze.

Tu przecinek przed to powinien być.

Tu natomiast przed czy nie powinno być przecinka. To działa na takiej zasadzie jak słowo lub.

Tu masz biernik, więc powinno być tę maść.

Jeżeli po niż nie ma orzeczenia lub choćby bezokolicznika, to nie stawiamy przed nim przecinka.

To brzmiałoby lepiej, gdyby było osobnym zdaniem zaczynającym się np. od słowa ponadto i gdyby przed co ważne dodać a -> a co ważne...

Grammar nazi ze mnie okrutny wychodzi. W ogóle to trafiłam tu przypadkiem, bo przeniesiono tu jakiś inny temat, ale zaczęłam się rozpisywać, jakbym co najmniej ekspertem od blogów była. Jakby coś, to nie jestem i mnie hamujcie. W załączniku dodaję przykład stylistyki, w jakiej widziałabym Twój nagłówek (jak są zbyt ostre kolory, to przepraszam - efekt kalibracji monitora pod przyciemniającą wszystko drukarkę).
Dzięki, poprawiałam. Nie poprawiłam tylko tego na końcu, bo akurat pisanie długaśnych zdań to mój znak rozpoznawczy, nie raz ktoś kto nie wiedział na jakimś forum że ja to ja, od razu mnie po tym rozpoznawał . I nie robię tego celowo, taki już mam styl pisania, tworzenie długich zdań. Co do nagłówka to wygląda super, tylko moje zdjęcia przy takim ładnym to po prostu bledną.

Jeszcze mam taki problem, że chciałam dodać jeszcze jedną zakładkę na górze pt. ''Inne'' (chcę tam pisać czasem notki o innych sprawach, ale związanych z biologią, czy moimi zainteresowaniami, o czym pisałam w notce powitalnej i o mnie). Tylko gdy ją dodaje to ona idzie na dół i mam już dwie linijki zakładek, a nie chcę tak, chciała bym żeby była jedna linia zakładek i nie wiem co tu zrobić.

---------- Dopisano o 17:54 ---------- Poprzedni post napisano o 17:51 ----------

Cytat:
Napisane przez isza89 Pokaż wiadomość
No to się czuje, że dopiero w to wchodzisz, ale prezentujesz w sumie ciekawy poziom szczegółowości - coś pomiędzy samą opinią a analizowaniem każdego składnika. Widać, że powoli drążysz temat. Jest w tym dużo szczerości i autentyczności, przynajmniej ja tak to odczułam. Pokazywanie drogi i procesu uczenia się też może być bardzo ciekawe.
Dokładnie, mogła by nawet napisać notkę o tym jak czytać składy, gdy już się tego nauczy, podać opisy podstawowych substancji często spotykanych w kosmetykach. Widziałam już takie notki i o ile dobrze są napisane to mogą być naprawdę przydatne. Sama na początku ogarnęłam trochę składy dzięki notce na jakimś blogu.

---------- Dopisano o 17:56 ---------- Poprzedni post napisano o 17:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Jokerowy Pokaż wiadomość
A co powiecie o moim? Co prawda niedawno zacząłem i nigdy wcześniej nie prowadziłem bloga więc każda rada się przyda Adres jest w stopce.
Jeśli chodzi o wygląd to jest całkiem ładny, poukładany. A czemu prowadzisz bloga o Oriflame? Jesteś fanem tej marki, czy to jest odpłatna praca?

Edytowane przez 201605161006
Czas edycji: 2014-04-20 o 16:56
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-20, 17:53   #3713
Jokerowy
Przyczajenie
 
Avatar Jokerowy
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Wiadomości: 22
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej

Pracujemy z narzeczoną w Oriflame to w pewnym sensie reklama. Testowaliśmy pewną część kosmetyków i dalej to robimy i chcemy to opisać na blogu może uda się nam skusić kogoś na zakup lub na prace z nami :P
__________________
Bum!
Jokerowy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-20, 18:21   #3714
isza89
tree hugger
 
Avatar isza89
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: wild west
Wiadomości: 1 444
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej

Cytat:
Napisane przez Jokerowy Pokaż wiadomość
A co powiecie o moim? Co prawda niedawno zacząłem i nigdy wcześniej nie prowadziłem bloga więc każda rada się przyda Adres jest w stopce.
Bardzo podoba mi się to rozwiązanie z kolorowym tłem pod spodem i białym tłem notek. Co do kolorystyki, to trzymałabym się jakiegoś stałego połączenia kilku pasujących do siebie kolorów. Biel, czerń i czerwień (róż?) wyglądają spójnie, a ten niebieski w tytułach i linkach sprawia już wrażenie przypadkowego. Może lepiej wyglądałby tam ciemny czerwony/bordowy - taki jak w jednej z notek. Zrezygnowałabym za to już z tego fioletu i ogólnie z nadmiaru kolorów, bo to zaburza przejrzystość. Podobnie nie przemawia do mnie to wytłuszczenie i pokolorowanie całej notki - wtedy zamiast zwracać uwagę na najważniejsze fragmenty mamy wrażenie, że wszystko do nas krzyczy (przynajmniej ja tak to odczytałam). Nagłówek też jest do poprawki - w tej chwili wygląda, jakby się skurczył w praniu i stoi w kącie, bo mu smutno. No i na koniec najważniejsze - interpunkcja i stylistyka - leży i kwiczy jak rozjechana żaba na drodze. Nie dam rady wypisać wszystkich byków, mimo że notek macie niewiele. Błędy pojawiają się też w opisie, tytułach - no wszędzie. Naprawdę warto poświęcić trochę czasu i popracować nad tym aspektem, poczytać nieco w internecie o poprawnej polszczyźnie, bo takim niechlujnym podejściem do języka tworzycie wrażenie braku profesjonalizmu, a nie o to przecież Wam chodzi - chcecie się pokazać jako para poważnych i wiarygodnych sprzedawców.

---------- Dopisano o 19:21 ---------- Poprzedni post napisano o 19:19 ----------

Cytat:
Napisane przez takasobie93 Pokaż wiadomość
Dzięki, poprawiałam. Nie poprawiłam tylko tego na końcu, bo akurat pisanie długaśnych zdań to mój znak rozpoznawczy, nie raz ktoś kto nie wiedział na jakimś forum że ja to ja, od razu mnie po tym rozpoznawał . I nie robię tego celowo, taki już mam styl pisania, tworzenie długich zdań. Co do nagłówka to wygląda super, tylko moje zdjęcia przy takim ładnym to po prostu bledną.

Jeszcze mam taki problem, że chciałam dodać jeszcze jedną zakładkę na górze pt. ''Inne'' (chcę tam pisać czasem notki o innych sprawach, ale związanych z biologią, czy moimi zainteresowaniami, o czym pisałam w notce powitalnej i o mnie). Tylko gdy ją dodaje to ona idzie na dół i mam już dwie linijki zakładek, a nie chcę tak, chciała bym żeby była jedna linia zakładek i nie wiem co tu zrobić.
Luz, jak taki Twój styl, to jasne, że zostaw. Z zakładkami niestety nie pomogę, nigdy nie bawiłam się blogspotem.
__________________
Nie potrafię zmierzyć się z codziennością, choć nadal zdarza mi się wierzyć w cuda i marzyć o lataniu.
isza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-20, 18:25   #3715
SOCKI
Zakorzenienie
 
Avatar SOCKI
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szwajcaria
Wiadomości: 3 567
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej

Cytat:
Napisane przez Jokerowy Pokaż wiadomość
Pracujemy z narzeczoną w Oriflame to w pewnym sensie reklama. Testowaliśmy pewną część kosmetyków i dalej to robimy i chcemy to opisać na blogu może uda się nam skusić kogoś na zakup lub na prace z nami :P
Blog reklamowy, z dwiema raptem notkami, nie ma co oceniać. Jak ktoś chce pooglądać reklamy to sobie włącza TVN.

Prowadząc taki blog macie niewielką grupę potencjalnych odbiorców bo czytać o tych promocjach będą tylko nieliczne fanki Oriflame, które nie mają swoich ulubionych konsultantek albo nie czytają wizażowego wątku o Oriflame/KWC. No i dziewczyny, które ewentualnie będą chciały do Was dołączyć, ale spójrzmy na to szczerze, ile ich może być? Jedna? Dwie?

No i mam nadzieję, że ta firma od zupy pomidorowej Wam nie zapłaciła za tego byka w ich nazwie

Cytat:
Np. Taka smaczna zupka pomidorowa kosztuje 95,92zł za 392g. Cenę można zatuszować tym że zupka ta starcza na 14 porcji i jest w 100% naturalna (wiem bo sam czytałem skład) no i co najważniejsze da się ją zjeść można dodać ryżu i mamy prawdziwą odchudzającą pomidorówkę . Sam nie próbowałem kuracji odchudzającej bo ostatnimi czasy i tak udało mi się zrzucić parę kilo (nie chciał bym zniknąć :P), ale ludzie w komentarzach naprawdę cenią sobie ten produkt czyli musi działać . Zupę można dostać też o smaku szparagowym, mi osobiście bardziej smakuje pomidorowa.
Czytałeś skład, to mogłeś go przepisać na bloga, co czytelnikowi po Twojej wiedzy skoro ją ukrywasz?

"Da się ją zjeść" wow.

Odchudzająca zupa z ryżem. No niestety albo rybki albo akwarium. Albo kosmetyki, albo odchudzanie bo niestety dwa w jednym Cię przerosło.

O błędach nie mówię, bo aż przykro na to patrzeć.
__________________
Wymiana książkowa, czyli porządki styczniowe

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post44413363

Edytowane przez SOCKI
Czas edycji: 2014-04-20 o 18:27
SOCKI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-20, 18:29   #3716
instigateforus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 3
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej

Z góry przepraszam za zaśmiecanie wątku , ale również-jak koleżanki kilka postów wcześniej, chciałabym poznać wasze opinie na temat nowego bloga ,który wraz z siostrą uruchomiłyśmy wczoraj: http://instigateforus.blogspot.com/
taaak kolejny blog modowy w morzu blogów modowych
Grafika nie jest jeszcze dopracowana tak jakbyśmy chciały-cały pasek menu będzie wymieniany ... po zakupie lepszego modelu aparatu jakość zdjęć też na pewno będzie lepsza...ale mniejsza z tym -zależy mi głównie na opinii na temat koncepcji dodawanych zdjęć... czy podoba wam się pomysł połączenia fotografii i mody z rysunkiem i grafiką???
instigateforus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-20, 18:44   #3717
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej

Cytat:
Napisane przez SOCKI Pokaż wiadomość
Blog reklamowy, z dwiema raptem notkami, nie ma co oceniać. Jak ktoś chce pooglądać reklamy to sobie włącza TVN.

Prowadząc taki blog macie niewielką grupę potencjalnych odbiorców bo czytać o tych promocjach będą tylko nieliczne fanki Oriflame, które nie mają swoich ulubionych konsultantek albo nie czytają wizażowego wątku o Oriflame/KWC. No i dziewczyny, które ewentualnie będą chciały do Was dołączyć, ale spójrzmy na to szczerze, ile ich może być? Jedna? Dwie?

No i mam nadzieję, że ta firma od zupy pomidorowej Wam nie zapłaciła za tego byka w ich nazwie



Czytałeś skład, to mogłeś go przepisać na bloga, co czytelnikowi po Twojej wiedzy skoro ją ukrywasz?

"Da się ją zjeść" wow.

Odchudzająca zupa z ryżem. No niestety albo rybki albo akwarium. Albo kosmetyki, albo odchudzanie bo niestety dwa w jednym Cię przerosło.

O błędach nie mówię, bo aż przykro na to patrzeć.
Widzę, że ostro krytykujesz, więc teraz proszę, jeśli możesz, powiedz co sądzisz o moim blogu .

---------- Dopisano o 19:42 ---------- Poprzedni post napisano o 19:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Jokerowy Pokaż wiadomość
Pracujemy z narzeczoną w Oriflame to w pewnym sensie reklama. Testowaliśmy pewną część kosmetyków i dalej to robimy i chcemy to opisać na blogu może uda się nam skusić kogoś na zakup lub na prace z nami :P
Tak ogólnie to blogi reklamowe muszą być opłacane, inaczej podpis będzie zbanowany, jak tylko moderator zobaczy.

---------- Dopisano o 19:44 ---------- Poprzedni post napisano o 19:42 ----------

Cytat:
Napisane przez instigateforus Pokaż wiadomość
Z góry przepraszam za zaśmiecanie wątku , ale również-jak koleżanki kilka postów wcześniej, chciałabym poznać wasze opinie na temat nowego bloga ,który wraz z siostrą uruchomiłyśmy wczoraj: http://instigateforus.blogspot.com/
taaak kolejny blog modowy w morzu blogów modowych
Grafika nie jest jeszcze dopracowana tak jakbyśmy chciały-cały pasek menu będzie wymieniany ... po zakupie lepszego modelu aparatu jakość zdjęć też na pewno będzie lepsza...ale mniejsza z tym -zależy mi głównie na opinii na temat koncepcji dodawanych zdjęć... czy podoba wam się pomysł połączenia fotografii i mody z rysunkiem i grafiką???
Wiesz, ja mam pomysł na oryginalnego bloga modowego. Bo to co jest u Ciebie jest na setkach innych. A mnie i na pewno wiele, wiele osób zainteresował by blog modowy ale odnośnie stylu terenowego, turystycznego, wycieczkowego, sportowego, myśliwskiego, wojskowego itp. Jeszcze nigdy nie widziałam bloga z taką damską modą, a naprawdę bardzo bym chciała coś takiego, sensownie prowadzonego poczytać. Jest sporo dziewczyn co ubiera się na sportowo/terenowo itp., inne od czasu do czasu lubią ubrać takie ciuchy, inne choć na co dzień nie noszą, to wybierając się na wycieczkę, w góry itp. chętnie poczytają. Było by oryginalnie, naprawdę. Bo takie tam sukienki, bluzki i inne takie to na każdym blogu modowym można zobaczyć. Jak wygodnie, ale też ładnie ubrać się w góry? Gdzie można kupić fajną czapkę patrolówkę, gdzie damskie bojówki, moda damskich bojówek, gdzie buty do chodzenia po górach, różne typy, jakieś sportowe bluzki, termoaktywne, rękawiczki do jazdy na rowerze, takie też z uciętymi ''palcami'', jaka kurtka na zimę, jaka na wiosnę, jaka na lato, jak dobrać dobry kaptur do deszczowej pogody, gdzie kupić fajny plecak, pojemny i wygodny, jednocześnie dobrze wyglądający, jakieś propozycje. No naprawdę masa pomysłów. Mogła byś go zareklamować na forach sportowych, podróżniczych, wojskowych, naukowych, to nie są takie masówki jak Wizaż, więc tam każdy zauważy i łatwo też znajdziesz stałych czytelników. Masz naprawdę ładną sylwetkę i twarz, a do takich ciuchów jest to ważne, bo wiadomo że brzydka dziewczyna ładniej wyjdzie w makijażu i sukience, niż bojówkach, plecaku, traperach, zielonej kurtce itd. itd. itd., więc masz dodatkowy atut pozwalający Ci na realizację tego pomysłu.

Edytowane przez 201605161006
Czas edycji: 2014-04-20 o 18:55
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-20, 18:55   #3718
SOCKI
Zakorzenienie
 
Avatar SOCKI
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szwajcaria
Wiadomości: 3 567
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej

Cytat:
Napisane przez takasobie93 Pokaż wiadomość
Widzę, że ostro krytykujesz, więc teraz proszę, jeśli możesz, powiedz co sądzisz o moim blogu .

Wiesz to nie jest tak, że ja jestem wredna i się czepiam i nigdy nic o nikim dobrego nie napiszę. Ale niestety blog jest formą przekazu pisemnego i każdy blog, nawet ten z najpiękniejszą grafiką, którego stylistyka nie jest na poziomie co najmniej poprawnym, jest wyrazem braku szacunku do potencjalnego czytelnika i jawną manifestacją tego, że autor uważa czytelnika za osobę mało wymagającą. Nie każdy musi być Mickiewiczem i Miodkiem w jednym. Ja również popełniam błędy i umiem to przyznać. Ale umiejętność pisania w prosty, logiczny sposób nabywa się w podstawówce, a popełnianie byków ortograficznych przy funkcji podkreślania ich w każdej niemal przeglądarce jest zwyczajną ignorancją i lenistwem. Jeśli ktoś ma problem z językiem i jest tego świadom może zawsze poprosić kogoś o korektę i poradę.

No to tyle na moje usprawiedliwienie
Na Twój blog zerknę później i może będę milsza
__________________
Wymiana książkowa, czyli porządki styczniowe

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post44413363
SOCKI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-20, 18:57   #3719
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej

Cytat:
Napisane przez SOCKI Pokaż wiadomość
Wiesz to nie jest tak, że ja jestem wredna i się czepiam i nigdy nic o nikim dobrego nie napiszę. Ale niestety blog jest formą przekazu pisemnego i każdy blog, nawet ten z najpiękniejszą grafiką, którego stylistyka nie jest na poziomie co najmniej poprawnym, jest wyrazem braku szacunku do potencjalnego czytelnika i jawną manifestacją tego, że autor uważa czytelnika za osobę mało wymagającą. Nie każdy musi być Mickiewiczem i Miodkiem w jednym. Ja również popełniam błędy i umiem to przyznać. Ale umiejętność pisania w prosty, logiczny sposób nabywa się w podstawówce, a popełnianie byków ortograficznych przy funkcji podkreślania ich w każdej niemal przeglądarce jest zwyczajną ignorancją i lenistwem. Jeśli ktoś ma problem z językiem i jest tego świadom może zawsze poprosić kogoś o korektę i poradę.

No to tyle na moje usprawiedliwienie
Na Twój blog zerknę później i może będę milsza
To nie był przytyk w Twoją stronę, zresztą z Twoją krytyką tamtych blogów w dużej mierze się zgadzam. Ale skoro jesteś wymagająca, to zależało by mi byś i Ty spojrzała i oceniła, zwłaszcza pod kątem notek, bo co do wyglądu to już mi Wizażanki sporo doradziły, ale też kolejnymi poradami nie pogardzę .
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-20, 19:00   #3720
isza89
tree hugger
 
Avatar isza89
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: wild west
Wiadomości: 1 444
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej

Cytat:
Napisane przez instigateforus Pokaż wiadomość
Z góry przepraszam za zaśmiecanie wątku , ale również-jak koleżanki kilka postów wcześniej, chciałabym poznać wasze opinie na temat nowego bloga ,który wraz z siostrą uruchomiłyśmy wczoraj: http://instigateforus.blogspot.com/
taaak kolejny blog modowy w morzu blogów modowych
Grafika nie jest jeszcze dopracowana tak jakbyśmy chciały-cały pasek menu będzie wymieniany ... po zakupie lepszego modelu aparatu jakość zdjęć też na pewno będzie lepsza...ale mniejsza z tym -zależy mi głównie na opinii na temat koncepcji dodawanych zdjęć... czy podoba wam się pomysł połączenia fotografii i mody z rysunkiem i grafiką???
Tak bez wgłębiania się w szczegóły, skoro jeszcze nie jest to finalny efekt, to sam pomysł bardzo mi się podoba. Ciekawa graficzna konwencja - to Was mocno wyróżnia moim zdaniem, bo na takim rysunkowym tle jak to dzisiejsze (najlepsze, reszta kojarzy mi się raczej ze stylistyką zdjęć ciuchów z allegro) nie widziałam jeszcze prezentowanej mody. Poszłabym zdecydowanie w tym kierunku - postać na rysunkowym tle. Na samej modzie się nie znam, więc się nie będę wypowiadać, ale pisać bez wątpienia potrafisz - jak dopracujecie szczegóły, to myślę, że macie szansę nie być tylko kolejnym blogiem o modzie. Jeśli mogę coś podpowiedzieć, to chętnie przeczytałabym na bocznym pasku jakąś krótką charakterystykę Was - autorek, może nawet jakieś zdjęcia mogłyby się pojawić. Możecie napisać o sobie nawzajem albo każda o sobie - nie wątpię, że znajdziecie na to jakiś ciekawy pomysł. Powodzenia!
__________________
Nie potrafię zmierzyć się z codziennością, choć nadal zdarza mi się wierzyć w cuda i marzyć o lataniu.
isza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-29 20:25:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:39.