Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej - Strona 125 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-04-20, 19:09   #3721
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej

Gdyby spodobał Ci się mój pomysł, to tak jak pisze Isza (w ogóle cokolwiek byś wybrała, czy została przy tym co teraz), zostań przy tym tle rysunkowym, bo faktycznie wygląda to fajnie.
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-20, 19:16   #3722
instigateforus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 3
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej

Naprawdę dziękuję za wszystkie podpowiedzi i rady ... i cieszę się, że pomysł się podoba Aktualnie pracujemy właśnie nad zakładką O NAS więc mam nadzieję ,że za niedługo obie przestaniemy być tylko anonimowym hasłem "instigate" Za kilka dni dodamy także więcej postów - na chwilę obecną wciąż pracujemy nad tłami pod zdjęcia - stos szkiców na biurku rośnie z godziny na godzinę ha ha
instigateforus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-20, 20:04   #3723
Jokerowy
Przyczajenie
 
Avatar Jokerowy
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Wiadomości: 22
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej

No aż się przestraszyłem jak przeczytałem że tyle robię błędów :P biorę się za poprawianie. A co do stwierdzenia "da się ją zjeść" na co zwróciła uwagę jedna z was to staram się podchodzić do sprawy z lekkim humorem i własnymi spostrzeżeniami co do produktu, a nie przepisywać wszystko co każe producent.
__________________
Bum!
Jokerowy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-20, 20:10   #3724
201604191001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 646
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej

To http://3.bp.blogspot.com/-DhnG-6XE4k...+instigate.jpg jest po prostu za☠☠☠iste! Tamte zdjecia z poprzedniego posta slabsze ale to jest rewelacyjne. Olowkowe, akwarelowe tez, och jes, chce wiecej



Co do blogu reklamowego Oriflame to reklama na wizazu jest platna. Jesli otrzymuje sie profity z bloga lub jest silnie powiazany z jedna marka trzeba wykupic reklame, zeby moc miec go w podpisie. Dopoki ktos was nie podpierniczy do moderacji to sie uchowacie pewnie aleeeeee...


Mam ochote poprosic Socki i Isza o krytyke ale chyba jeszcze sie wstrzymam
201604191001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-20, 20:13   #3725
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej

A tak przy okazji znacie jakieś blogi o takiej modzie, o jakiej pisałam? Moda damska w stylu sportowym/terenowym/wycieczkowym/turystycznym itp.?

Judith, moim zdaniem Twój blog jest świetny.
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-20, 20:25   #3726
201604191001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 646
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej

Dzieki, ale mistrzem jezyka ojczystego to ja nie jestem


Ja nie znam takiego. Dobra nisza
201604191001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-20, 20:44   #3727
isza89
tree hugger
 
Avatar isza89
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: wild west
Wiadomości: 1 444
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej

Cytat:
Napisane przez _Judith_ Pokaż wiadomość
Mam ochote poprosic Socki i Isza o krytyke ale chyba jeszcze sie wstrzymam
Wstrzymaj się. W moim przypadku najlepiej dożywotnio. Jestem architektem z alergią na osiedla domów-klonów w historyzującej stylistyce i obawiam się, że cała reszta bloga mogłaby niesłusznie oberwać rykoszetem moich poglądów. Poza tym sam wstęp do tej krytyki mógłby być kilkutomowy. Także z całą sympatią do Ciebie, Judith, ale Twojego bloga nie tykam.
__________________
Nie potrafię zmierzyć się z codziennością, choć nadal zdarza mi się wierzyć w cuda i marzyć o lataniu.
isza89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-20, 20:47   #3728
201604191001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 646
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej

Haha, nie, ja chcialam pytac o skladnie itd Ale wezme sobie do serca Twoja rade
201604191001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-20, 20:56   #3729
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej

A wiecie może jak zachęcić czytelników do komentowania? W taki naturalny, niewymuszający sposób?

Pytanie o bloga modowego nadal aktualne, nie mogę takiego znaleźć. Naprawdę przydałby się.
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-20, 21:00   #3730
asia10933
Rozeznanie
 
Avatar asia10933
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 977
Dot.: Co sądzisz o moim blogu?

[QUOTE=takasobie93;4610803 1]Kosmetyki niedrogeryjne, to też kosmetyki apteczne, jak np. ten, który opisałam na blogu, jak alantan plus, maść z witaminą A, linoeparol, sylveco, Ziaja med, olej rycynowy (w teorii to jest lek ale w praktyce kosmetyk) i wiele innych. Tylko tu nie chodzi tylko o to, ale po prostu o to, żebyś pisała ciekawiej, trochę bardziej poprawnie po polsku, dodała coś o składzie pod tym kątem co wcześniej podawałam.

Ok zobacze co z tego wyjdzie
__________________
Facet jest jak burak cukrowy co z tego że słodki jak i tak burak

http://jzabawa11.blogspot.com/
asia10933 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-21, 09:49   #3731
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Co sądzisz o moim blogu?

Powodzenia .

Co do mojego bloga, to zastanawiam się nad zmianą linka. Bo w sumie piszę nie tylko o odżywianiu, ale też suplementy, kosmetyki, zioła, przepisy... Tylko kompletnie nie mam pomysłu. Jaki link odzwierciedliłby tę tematykę.

SOCKI, czekam na Twoją krytykę, opinię .

Edytowane przez 201605161006
Czas edycji: 2014-04-21 o 10:25
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-21, 10:58   #3732
SOCKI
Zakorzenienie
 
Avatar SOCKI
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szwajcaria
Wiadomości: 3 567
Dot.: Co sądzisz o moim blogu?

Takasobie93 no to biorę się za Twój.

I szczerze mówiąc to mnie się całkiem podoba to, co stworzyłaś, bo merytorycznie jest bardzo dobrze. Widać, że masz wiedzę. Blog jest "o czymś", co niestety nie jest aż tak oczywiste w polskiej blogosferze.

Do jednej rzeczy się mocno przyczepię: przepisów. Masz dziewczyno wiedzę i potrafisz ją ciekawie przedstawić. Po co Ci w takim razie zapchajdziury w stylu Fashionelki? To oczywiście jest pytanie retoryczne, sama napisałaś w jednej notce, że z braku czasu wstawiasz kit, żeby Ci blog nie umarł. Zdecydowanie widziałabym bloga bez tych wstawek, bo blogów kulinarnych jest mnóstwo i tam właśnie wchodzą ludzie szukający przepisu na ciasto od pizzy. Ty chcesz być chyba kojarzona z analizą jedzenia, a nie "lajfstajlem".

Dobrym przykładem jest blog lusterko.net jednej z wizażanek. Święcił triumfy parę lat temu, był kopalnią wiedzy o kosmetykach Essence i Catrice. Teraz rzadko zaglądam bo ciągle są tam "Instamixy", świeczki, coś o wystroju i inne tego typu rzeczy. To już nie jest blog kosmetyczny, tylko lajfstajlowy. I o ile jako ten pierwszy był świetny, o tyle teraz jest zwyczajnie przeciętny (pomimo całej mojej niesłabnącej sympatii do autorki).

Jeśli nie masz czasu na napisanie długiego posta o jakimś składniku możesz:
a) nie pisać nic wcale. O wiele lepszym blogiem jest blog aktualizowany rzadziej, ale spójny i przekazujący konkretną wiedzę.
b) zrobić post o czymś stricte związanym ze zdrowym żywieniem. Może jakaś książka (ale nie poradniki Chodakowskiej i tym podobne bzdurki), na studiach na pewno wielokrotnie spotkałaś się z dobrymi naukowymi pozycjami o dietetyce. Chodzi o udowodnienie, że masz wiedzę i nie musisz ratować się zapchajdziurami, żeby blog nie umarł. A napisanie posta o dokumencie, książce czy magazynie będzie zajmowało na pewno mniej czasu niż te propolisy, spiruliny i inne dziwolągi.

Co do wyglądu, tak jak dziewczyny już wspomniały, jest zbyt zielono. Nagłówek ginie w tej trawie, ale chyba już coś z tym kombinujesz, więc zostawię to Wam.

Opis też mógłby być wyrównany, bardzo brzydko to wygląda.
Popracowałabym też nad samym jego tekstem, jest troszkę za długi i ma w sobie za dużo zbędnych informacji.

Cytat:
Jestem Magda. Mam 20 lat. Studiuję biologię i jej zagadnieniami się zajmuję. Regularnie odbywam praktyki w tym zakresie i staram się poszerzać swoją wiedzę na różne sposoby. Założyłam bloga, ponieważ chciałabym przekazywać cenne informacje z zakresu dietetyki, bromatologii, toksykologii, biochemii, farmakologii i innych. Pisanie artykułów to, podobnie jak z udzielaniem korepetycji - utrwalanie swojej wiedzy, a niejednokrotnie także nabywanie nowej. Określenie ''płaszczoobrosła'' pochodzi z systematyki mięczaków - płaszczoobrosłe to podgromada głowonogów. Spodobało mi się i wydało oryginalne na tyle, że postanowiłam użyć go jako nicka. Moimi zainteresowaniami, poza zagadnieniami z zakresu biologii, są także podróże, książki, gry komputerowe i filmy oraz tematyka postapokaliptyczna. Zdjęcia i teksty zamieszczone na blogu są moimi, wyjątkiem są zdjęcia, do których podaję źródło. Nie zezwalam na ich kopiowanie, modyfikowanie itd. chyba, że za moją zgodą (kontakt poniżej) i podaniem źródła. Zapraszam do odwiedzania, czytania, komentowania bloga.
Tak naprawdę tylko pogrubione zwroty są niezbędne. Zaczęłabym od wyjaśnienia co znaczy "płaszczoobrosła", potem o celu bloga, a na końcu kilka słów o Tobie, imieniu, wieku i studiach. Nick jest chwytliwy, ludzi zaciekawi co oznacza, a teraz mogą się tego nie dowiedzieć zmęczeni czytaniem o "jakiejś Magdzie studiującej i robiącej praktyki". Opis powinien być takim wabikiem na czytelnika.
A jeśli na przykład interesuje Cię tematyka post apokaliptyczna to może warto o tym wspomnieć przy okazji notki o jedzeniu karaluchów, które dobrze wpływają na zęby. Nie, żeby to była prawda, ale to tylko przykład. Wplataj informacje o sobie w notki, ale próbuj zachować w tym spójność.

Zadbaj jeż o jakoś zdjęć, bo lepiej wstawić darmowe, albo tanie zdjęcia o ładnej jakości i dużej rozdzielczości, niż wstawiać małe, ciemne i nijakie (jak na przykład to).

Parę błędów wychwyciłam, ale to już napiszę Ci na PW, bo za długo się mądrzę i kto to będzie czytał.

---------- Dopisano o 11:53 ---------- Poprzedni post napisano o 11:37 ----------

Cytat:
Napisane przez _Judith_ Pokaż wiadomość
Mam ochote poprosic Socki i Isza o krytyke ale chyba jeszcze sie wstrzymam
Niespodzianka! Ja podczytuję Twojego bloga i jeszcze żaden grom z nieba mnie nie trafił, więc nie może być tak źle Masz styl pisania typowo mówiony, gawędziarski i o ile wszyscy moi profesorowie zawsze powtarzali "Praca pisemna nie może być pisana językiem mówionym!" to u Ciebie jakoś to nie razi. Pisać umiesz, kanciasto nie jest, a i tematyka bloga jest dość luźna. Nie starasz się być ekspertką od gładzi i tapet, dlatego gawędziarstwo nie przeszkadza. Kropki wstawiasz, przecinki czasem też (), akapity robisz, zaczynasz zdanie z dużej litery i odmieniasz rzeczowniki. To czego ja mam się czepiać

Dodatkowy plus za wygląd bloga, bardzo ładny i dziwnie znajomy (mam wrażenie, że masz coś wspólnego z tym portalem na N).

Podsumowując

---------- Dopisano o 11:58 ---------- Poprzedni post napisano o 11:53 ----------

Cytat:
Napisane przez takasobie93 Pokaż wiadomość
Powodzenia .

Co do mojego bloga, to zastanawiam się nad zmianą linka. Bo w sumie piszę nie tylko o odżywianiu, ale też suplementy, kosmetyki, zioła, przepisy... Tylko kompletnie nie mam pomysłu. Jaki link odzwierciedliłby tę tematykę.

SOCKI, czekam na Twoją krytykę, opinię .
Może zostaw tylko płaszczoobrosłą, słowo jest super.
A krytyka już jest, tylko nie bić
__________________
Wymiana książkowa, czyli porządki styczniowe

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post44413363

Edytowane przez SOCKI
Czas edycji: 2014-04-21 o 10:38
SOCKI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-21, 11:01   #3733
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Co sądzisz o moim blogu?

Cytat:
Napisane przez SOCKI Pokaż wiadomość
Takasobie93 no to biorę się za Twój.

I szczerze mówiąc to mnie się całkiem podoba to, co stworzyłaś, bo merytorycznie jest bardzo dobrze. Widać, że masz wiedzę. Blog jest "o czymś", co niestety nie jest aż tak oczywiste w polskiej blogosferze.

Do jednej rzeczy się mocno przyczepię: przepisów. Masz dziewczyno wiedzę i potrafisz ją ciekawie przedstawić. Po co Ci w takim razie zapchajdziury w stylu Fashionelki? To oczywiście jest pytanie retoryczne, sama napisałaś w jednej notce, że z braku czasu wstawiasz kit, żeby Ci blog nie umarł. Zdecydowanie widziałabym bloga bez tych wstawek, bo blogów kulinarnych jest mnóstwo i tam właśnie wchodzą ludzie szukający przepisu na ciasto od pizzy. Ty chcesz być chyba kojarzona z analizą jedzenia, a nie "lajfstajlem".

Dobrym przykładem jest blog lusterko.net jednej z wizażanek. Święcił triumfy parę lat temu, był kopalnią wiedzy o kosmetykach Essence i Catrice. Teraz rzadko zaglądam bo ciągle są tam "Instamixy", świeczki, coś o wystroju i inne tego typu rzeczy. To już nie jest blog kosmetyczny, tylko lajfstajlowy. I o ile jako ten pierwszy był świetny, o tyle teraz jest zwyczajnie przeciętny (pomimo całej mojej niesłabnącej sympatii do autorki).

Jeśli nie masz czasu na napisanie długiego posta o jakimś składniku możesz:
a) nie pisać nic wcale. O wiele lepszym blogiem jest blog aktualizowany rzadziej, ale spójny i przekazujący konkretną wiedzę.
b) zrobić post o czymś stricte związanym ze zdrowym żywieniem. Może jakaś książka (ale nie poradniki Chodakowskiej i tym podobne bzdurki), na studiach na pewno wielokrotnie spotkałaś się z dobrymi naukowymi pozycjami o dietetyce. Chodzi o udowodnienie, że masz wiedzę i nie musisz ratować się zapchajdziurami, żeby blog nie umarł. A napisanie posta o dokumencie, książce czy magazynie będzie zajmowało na pewno mniej czasu niż te propolisy, spiruliny i inne dziwolągi.

Co do wyglądu, tak jak dziewczyny już wspomniały, jest zbyt zielono. Nagłówek ginie w tej trawie, ale chyba już coś z tym kombinujesz, więc zostawię to Wam.

Opis też mógłby być wyrównany, bardzo brzydko to wygląda.
Popracowałabym też nad samym jego tekstem, jest troszkę za długi i ma w sobie za dużo zbędnych informacji.

Tak naprawdę tylko pogrubione zwroty są niezbędne. Zaczęłabym od wyjaśnienia co znaczy "płaszczoobrosła", potem o celu bloga, a na końcu kilka słów o Tobie, imieniu, wieku i studiach. Nick jest chwytliwy, ludzi zaciekawi co oznacza, a teraz mogą się tego nie dowiedzieć zmęczeni czytaniem o "jakiejś Magdzie studiującej i robiącej praktyki". Opis powinien być takim wabikiem na czytelnika.
A jeśli na przykład interesuje Cię tematyka post apokaliptyczna to może warto o tym wspomnieć przy okazji notki o jedzeniu karaluchów, które dobrze wpływają na zęby. Nie, żeby to była prawda, ale to tylko przykład. Wplataj informacje o sobie w notki, ale próbuj zachować w tym spójność.

Zadbaj jeż o jakoś zdjęć, bo lepiej wstawić darmowe, albo tanie zdjęcia o ładnej jakości i dużej rozdzielczości, niż wstawiać małe, ciemne i nijakie (jak na przykład to).

Parę błędów wychwyciłam, ale to już napiszę Ci na PW, bo za długo się mądrzę i kto to będzie czytał.
Jeśli chodzi o przepisy, to mam tylko kilka swoich przepisów, jak mi się skończą, to przestanę je wrzucać No i staram się te przepisy formułować tak, by były to zdrowe dania. Do pizzy otręby itd. na przykład. Faktycznie są to takie zapchajdziury, ale staram się by były to przydatne zapchajdziury. Podobnie z kosmetykami. Mam kilkanaście sprawdzonych o dobrych składach i jak opiszę już wszystkie, to potem też przestanę aż do znalezienia czegoś nowego, pisać o nich, ale jednak chciała bym od czasu do czasu napisać o kosmetyku. Zwłaszcza że te, które promuję będą tanie, o dobrym składzie i naprawdę skuteczne. Jak maść propolisowa. Wiem, że to wszystko to są takie zapchajdziury na moment, w którym nie mam czasu napisać nic większego, ale staram się by były ciekawe i przydatne i trochę urozmaicały bloga. Co do spiruliny to akurat nie rozumiem czemu ją tu wymieniłaś, ta notka raczej jest typowo pod tematykę bloga . Opisałam ją konkretnie pod kątem zawartych związków chemicznych, no i w 100% wpasowuje się w podstawową tematykę. Ma też w statystykach największą odwiedzalność ta notka.

Co do opisu o mnie i nagłówka oraz opisu to tutaj całkowicie masz rację, poprawię to i dzięki . Zastanawiam się w ogóle nad zmianą linka. Co do nagłówka to planuję wrzucić coś takiego jak zaproponowała Isza, tylko nie mam za bardzo pomysłu jak to wykonać, zwłaszcza że nie mam takich ładnych zdjęć jak to, które ona przedstawiła. Jakość zdjęć wynika z aparatu, czasem wyjdą dobrej jakości jak te maści propolisowej, czasem marnej jak to co wstawiasz, czy pomidora. Postaram się zwracać na to bardziej uwagę i robić zdjęcia aż do momentu gdy będą ładne i ostre. Czasem trochę to trwa. Pomysł wplatania moich zainteresowań w tematyczne notki też mi się spodobał. Chociaż mam w głowie kilka pomysłów, które pasowały by do zakładki ''inne'', bo nie będą pasowały typowo do tematyki bloga, ale chciała bym je napisać.

Zastanawiam się jeszcze jak pisać notki o suplementach diety by jednocześnie nie robić reklam producentom. To chyba jest niewykonalne. Dlatego pewnie ta zakładka też będzie dość uboga w notki, ale mam kilka bardzo dobrych suplementów wytypowanych i chciała bym je opisać i polecić.

Dzięki za wszelkie rady .

---------- Dopisano o 12:01 ---------- Poprzedni post napisano o 11:59 ----------

Cytat:
Napisane przez SOCKI Pokaż wiadomość


Może zostaw tylko płaszczoobrosłą, słowo jest super.
A krytyka już jest, tylko nie bić
Może faktycznie dobrym pomysłem będzie zostawienie samego ''płaszczoobrosła''. Tylko wówczas link nic nie mówi o blogu. Ale może to nieważne.
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-21, 11:09   #3734
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Co sądzisz o moim blogu?

No plaszczoobrosla o wiele lepiej samo, a co do reszty to po to nadaje sie tytul bloga nie
chwast jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-21, 11:09   #3735
SOCKI
Zakorzenienie
 
Avatar SOCKI
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szwajcaria
Wiadomości: 3 567
Dot.: Co sądzisz o moim blogu?

Cytat:
Napisane przez takasobie93 Pokaż wiadomość
Co do spiruliny to akurat nie rozumiem czemu ją tu wymieniłaś, ta notka raczej jest typowo pod tematykę bloga . Opisałam ją konkretnie pod kątem zawartych związków chemicznych, no i w 100% wpasowuje się w podstawową tematykę. Ma też w statystykach największą odwiedzalność ta notka.
Źle mnie zrozumiałaś Ja traktuję ten post o maści propolisowej na równi ze spiruliną, nie jest dla mnie zapchajdziurą. Opisałaś ją rzetelnie, przeanalizowałaś składniki wzdłuż i wszerz i dlatego to nie odstaje od profilu bloga jak te przepisy. O to właśnie mi w tym zdaniu chodziło. Taka spirulina, czy właściwości maści propolisowej są to dłuższe, bardziej wymagające pod względem wiedzy notki, nie tak jak wspomniane przeze mnie recenzje książek czy dokumentów.

Cytat:
A napisanie posta o dokumencie, książce czy magazynie będzie zajmowało na pewno mniej czasu niż te propolisy, spiruliny i inne dziwolągi.
__________________
Wymiana książkowa, czyli porządki styczniowe

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post44413363
SOCKI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-21, 11:19   #3736
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Co sądzisz o moim blogu?

Ok, poprawiłam już linka, opis na nagłówku, opis o mnie i strefę czasową zmieniłam na prawidłową. Po zmianie linka musiałam też pozmieniać linki w zakładkach i odsyłacze w każdej notce, trochę roboty było .

Edytowane przez 201605161006
Czas edycji: 2014-04-21 o 11:54
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-21, 12:38   #3737
201604191001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 646
Dot.: Co sądzisz o moim blogu?

Cytat:
Napisane przez SOCKI Pokaż wiadomość
Niespodzianka! Ja podczytuję Twojego bloga i jeszcze żaden grom z nieba mnie nie trafił, więc nie może być tak źle Masz styl pisania typowo mówiony, gawędziarski i o ile wszyscy moi profesorowie zawsze powtarzali "Praca pisemna nie może być pisana językiem mówionym!" to u Ciebie jakoś to nie razi. Pisać umiesz, kanciasto nie jest, a i tematyka bloga jest dość luźna. Nie starasz się być ekspertką od gładzi i tapet, dlatego gawędziarstwo nie przeszkadza. Kropki wstawiasz, przecinki czasem też (), akapity robisz, zaczynasz zdanie z dużej litery i odmieniasz rzeczowniki. To czego ja mam się czepiać

Dodatkowy plus za wygląd bloga, bardzo ładny i dziwnie znajomy (mam wrażenie, że masz coś wspólnego z tym portalem na N).

Podsumowując
Alleluja!
Przyznaję bez bicia, że jak jest okazja to podsyłam tekst komuś znajomemu, żeby te przecinki ustawił we właściwych miejscach, bo ja mam do nich stosunek dość luźny
Na N.? Te co są niekoniecznie fashion? One miały kiedyś kółka, niestety jest to popularny motyw. Ale nie mam z nimi nic wspólnego oprócz wielbienia Kociego Oka. Też niestety
Dzięki, czyli nie jest źle, przynajmniej nie tak żeby biło po oczach
201604191001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-21, 16:03   #3738
magyarparaszt
Ha ha ha ha ha
 
Avatar magyarparaszt
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Mur.
Wiadomości: 7 547
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej

Hej

Niech mi ktoś powie, czy moja czcionka notkowa jest wyraźna Bo właśnie zmieniłam i hmmmm mam mieszane uczucia.

Prośbę kieruję szczególnie do kretów typu Dżudit

Dzięki!
__________________
mięsem tylko rzucam


magyarparaszt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-21, 16:12   #3739
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej

Cytat:
Napisane przez magyarparaszt Pokaż wiadomość
Hej

Niech mi ktoś powie, czy moja czcionka notkowa jest wyraźna Bo właśnie zmieniłam i hmmmm mam mieszane uczucia.

Prośbę kieruję szczególnie do kretów typu Dżudit

Dzięki!
u mnie wygląda jakoś dziwnie
chwast jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-21, 16:24   #3740
isza89
tree hugger
 
Avatar isza89
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: wild west
Wiadomości: 1 444
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
u mnie wygląda jakoś dziwnie
U mnie też. Mam takie wrażenie, jakbym po pijaku czytała.
__________________
Nie potrafię zmierzyć się z codziennością, choć nadal zdarza mi się wierzyć w cuda i marzyć o lataniu.
isza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-21, 17:21   #3741
magyarparaszt
Ha ha ha ha ha
 
Avatar magyarparaszt
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Mur.
Wiadomości: 7 547
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej

Cytat:
Napisane przez isza89 Pokaż wiadomość
U mnie też. Mam takie wrażenie, jakbym po pijaku czytała.
O, no właśnie.
A może teraz?
__________________
mięsem tylko rzucam


magyarparaszt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-21, 17:59   #3742
Jokerowy
Przyczajenie
 
Avatar Jokerowy
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Wiadomości: 22
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej

Cytat:
Napisane przez magyarparaszt Pokaż wiadomość
O, no właśnie.
A może teraz?
Teraz lepiej czcionka jest duża i wyraźna. Dobrze czyta się notki.
__________________
Bum!
Jokerowy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-21, 18:11   #3743
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej

Cytat:
Napisane przez magyarparaszt Pokaż wiadomość
O, no właśnie.
A może teraz?
teraz git
chwast jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-21, 19:05   #3744
isza89
tree hugger
 
Avatar isza89
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: wild west
Wiadomości: 1 444
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej

Cytat:
Napisane przez magyarparaszt Pokaż wiadomość
O, no właśnie.
A może teraz?
W notkach już czytelnie (a bez okularów jestem), ale czytając coś w bocznym pasku nadal mam wrażenie lekkiego rauszu. Pozdrowienia dla Alberta!
__________________
Nie potrafię zmierzyć się z codziennością, choć nadal zdarza mi się wierzyć w cuda i marzyć o lataniu.
isza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-21, 19:09   #3745
magyarparaszt
Ha ha ha ha ha
 
Avatar magyarparaszt
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Mur.
Wiadomości: 7 547
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej

Cytat:
Napisane przez isza89 Pokaż wiadomość
W notkach już czytelnie (a bez okularów jestem), ale czytając coś w bocznym pasku nadal mam wrażenie lekkiego rauszu. Pozdrowienia dla Alberta!
Ale popacz, czujesz się pijana bez alkoholu Fajnie, co?

Alberty pozdrowione
__________________
mięsem tylko rzucam


magyarparaszt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-21, 19:33   #3746
isza89
tree hugger
 
Avatar isza89
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: wild west
Wiadomości: 1 444
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej

Cytat:
Napisane przez magyarparaszt Pokaż wiadomość
Ale popacz, czujesz się pijana bez alkoholu Fajnie, co?

Alberty pozdrowione
Mam coś podobnego, jak zapomnę wziąć leki. Niefajnie.
__________________
Nie potrafię zmierzyć się z codziennością, choć nadal zdarza mi się wierzyć w cuda i marzyć o lataniu.
isza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-21, 20:30   #3747
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej

Cytat:
Napisane przez SOCKI Pokaż wiadomość
Blog reklamowy, z dwiema raptem notkami, nie ma co oceniać. Jak ktoś chce pooglądać reklamy to sobie włącza TVN.
Tekst o wyhodowaniu sobie pięknego ciałka rządzi
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-21, 21:17   #3748
201604191001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 646
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej

Magy, uprzejmie melduję, że wszystko widzę Nie wiem jak było chwilę wcześniej ale teraz gitolo.
201604191001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-21, 21:24   #3749
SOCKI
Zakorzenienie
 
Avatar SOCKI
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szwajcaria
Wiadomości: 3 567
Dot.: Co sądzisz o moim blogu?

Cytat:
Napisane przez _Judith_ Pokaż wiadomość
Alleluja!
Przyznaję bez bicia, że jak jest okazja to podsyłam tekst komuś znajomemu, żeby te przecinki ustawił we właściwych miejscach, bo ja mam do nich stosunek dość luźny
Na N.? Te co są niekoniecznie fashion? One miały kiedyś kółka, niestety jest to popularny motyw. Ale nie mam z nimi nic wspólnego oprócz wielbienia Kociego Oka. Też niestety
Dzięki, czyli nie jest źle, przynajmniej nie tak żeby biło po oczach
No i jak widać, nawet mając "luźne" podejście do interpunkcji można szanować potencjalnego czytelnika.

Tak, chodziło mi o te brzydkie i grube babska A rękę bym sobie dała obciąć, żeś z ich bandy! I teraz bym no...ręki nie miała
A Kot jest świetny, umila mi długaśne poranne podróże do pracy.
__________________
Wymiana książkowa, czyli porządki styczniowe

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post44413363
SOCKI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 08:20   #3750
Gorska_Kozica
Zakorzenienie
 
Avatar Gorska_Kozica
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 4 956
GG do Gorska_Kozica
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej



Jak wszyscy, to wszyscy. Chętnie przyjmę Wasze uwagi na klatę. Ja wprawdzie kosmetyczna nie jestem, ale będę wdzięczna za sugestie. Będzie mnie cieszyć, jak nie uciekniecie po pierwszym zerknięciu.
Gorska_Kozica jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-29 20:25:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:11.