Dieta niełączenia i pogaduchy stosujących cz.II - Strona 141 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-27, 08:50   #4201
jukaba
Zadomowienie
 
Avatar jukaba
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 403
Dot.: Dieta niełączenia i pogaduchy stosujących cz.II

zagląda, zagląda
ja zaliczyłam tydzień temu takie zatrucie, że TZ musiał mnie pod kroplówke podłączyć i z racji tego ciągnie mnie do najprostszego jedzenia np: chleb z masłem i ogórkiem czyli niełączenie siłą rzeczy
jukaba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-27, 09:36   #4202
Beatryczyk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 102
Dot.: Dieta niełączenia i pogaduchy stosujących cz.II

jukaba: To współczuje Życzę szybkiego powrotu do zdrowia.

A ja to dziewczyny chciałabym schudnąć jeszcze z 5 kg do końca maja A ostatnio to ciężko mi to idzie, co zrzucę przez 5 dni to na weekendzie nadrabiam, a to przez to, że jak jestem z TŻ to oboje dostajemy takiego apetytu, że pochłaniam za duże ilości i zwłaszcza słodycze

Chciałabym powrócić do diety niełączenia, bo ostatnio to tylko stosuje mż Normalnie potrzebuje kopa w tyłek bo chcę ładnie wyglądać w dniu swojego ślubu
__________________
W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca. P. Coelho

Ślub 13.07.2013 r.

Było - 64 kg
Jest - 53 kg
Cel - 48 kg
!!!
Beatryczyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-27, 09:40   #4203
jukaba
Zadomowienie
 
Avatar jukaba
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 403
Dot.: Dieta niełączenia i pogaduchy stosujących cz.II

Cytat:
Napisane przez Beatryczyk Pokaż wiadomość
jukaba: To współczuje Życzę szybkiego powrotu do zdrowia.

A ja to dziewczyny chciałabym schudnąć jeszcze z 5 kg do końca maja A ostatnio to ciężko mi to idzie, co zrzucę przez 5 dni to na weekendzie nadrabiam, a to przez to, że jak jestem z TŻ to oboje dostajemy takiego apetytu, że pochłaniam za duże ilości i zwłaszcza słodycze

Chciałabym powrócić do diety niełączenia, bo ostatnio to tylko stosuje mż Normalnie potrzebuje kopa w tyłek bo chcę ładnie wyglądać w dniu swojego ślubu
dzięki

no to chyba lepszego motywatora nie ma...
jukaba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-28, 09:59   #4204
harlow0
Raczkowanie
 
Avatar harlow0
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 356
Dot.: Dieta niełączenia i pogaduchy stosujących cz.II

część dziewuszki! ja schudłam na razie ok 1,5-2kg
ostatnio szukałam czegoś nowego do spróbowaania i znalazłam - pycha gulasz z ciecierzycy. no i przy okazji pomyślałam, że się muszę nim z wami podzielić http://wegetarianka.blox.pl/2011/02/...istaKomentarzy niebo w gębie, polecam!
harlow0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-22, 15:23   #4205
Przeczyszczenie
Raczkowanie
 
Avatar Przeczyszczenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 51
Dot.: Dieta niełączenia i pogaduchy stosujących cz.II

Hej hej wam
Jestem tu pierwszy raz i chciałabym się przyłączyć do waszej społeczności stosujących dietę niełączenia c:
Oto spośród wielu różnych diet znalazłam właśnie tą i stwierdziłam, że będzie dla mnie najlepsza, gdyż nie wymaga aż tak drastycznych wyrzeczeń
W związku z tym mam do was parę pytań, które mnie nurtują
-Po pierwsze: szynka. Chodzi mi o taką zwykłą szynkę na kanapkę. Czytałam w paru źródłach, że jest to produkt zaliczający się do grupy neutralnych, jednak trochę się gubię wiedząc, że mięso jest zaliczane do białka. Czy wiecie coś na ten temat.??
-Po drugie: owsianka. BAAARDZO ją lubię lecz ze względu na tą dietę dziś zrobiłam ją na wodzie. No tak, wszystko fajnie, jeszcze dorzuciłam banana dla smaku...którego jak się okazało nie było w ogóle Zdecydowanie bardziej smakuje mi na mleku. Ma któraś z was jakieś sposoby na smaczną owsiankę, a żeby jednocześnie dostosowywała się do diety.??
-No i trzecie pytanie: czy macie jakieś pomysły na inne, najlepiej łatwe, śniadanka
-Jeszcze takie jedno : jak jest z boczkiem.? czy jak w czerwonej kapuście mam trochę kawałków boczku (niestety nie ma innego wyjścia- mama gotuje ) to czy to jest wbrew zasadom diety.? W sumie to jest chyba białko, ale nie jestem pewna, dlatego pytam

Pokornie proszę o odpowiedź, z góry dziękuję
__________________
Wzrost: 167,
Waga: 63,
Cel: 55
II Cel: 50

Skalpel Ewy Chodakowskiej- od 22.04
Przeczyszczenie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-25, 09:02   #4206
aga.fisia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 381
Dot.: Dieta niełączenia i pogaduchy stosujących cz.II

Jest tu ktoś jeszcze?
Ja jestem załamana... na diecie jestem od poniedziałku, czyli piąty dzień. Nie spodziewałąm się że nawet 1kg w tym czasie poleci...Ale ... ja 1 kg utyłam. A trzymam się ściśle tej diety co do calika.... No dobra, jeden grzech wczoraj popełniłam. Wypiłam 40ml likieru..... Czy któraś z Was też tak ma???

---------- Dopisano o 10:02 ---------- Poprzedni post napisano o 09:44 ----------

Podam przykładowe menu z wczoraj, może jednak coś robię nie tak...

Śniadanie: 2 jabłka

II śniadanie: sałatka ---> rucola, szynka, ser pleśniowy (odrobina), pomidor, kukurydza, sos miodowo-musztardowy

obiad: bulion warzywny z gotowanym mięsem, grzybami shitake, makaronem sojowym (czytałam że można bo to makaron z rośliny), cebulą.

podwieczorek: kubek koktajlu z mleka i jagód

kolacja: 2 jajka na miękko, plasterek cieńki serka żółtego

I tak od poniedziałku.....
aga.fisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-10, 21:59   #4207
aga.fisia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 381
Dot.: Dieta niełączenia i pogaduchy stosujących cz.II

Cytat:
Napisane przez harlow0 Pokaż wiadomość
mięso- jakiekolwiek = białko, makaron = węgle.
wcinaj albo makaron + pomidory lub mięsko mielone + pomidory

Ja mam taką metodę na spaghetti - mam nadzieje, że dobrą...

Pomidory + Mięsko + Makaron.....sojowy!

Czytałam że sojowy jest jedynym który można łączyć z mięskiem.
aga.fisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-02, 20:28   #4208
cichy_podmuch_wiatru
Rozeznanie
 
Avatar cichy_podmuch_wiatru
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 682
Dot.: Dieta niełączenia i pogaduchy stosujących cz.II

Witam

Czy ktoś tu jeszcze zagląda?
Od 27 grudnia jestem na diecie rozdzielnej i muszę powiedzieć, że to był strzał w dziesiątkę! Czuję się zdecydowanie lepiej, pozbyłam się wzdęć i gazów, z czego się bardzo cieszę Dodatkowo schudłam 1,5 kg więc nie jest źle. W tym tygodniu zapisuję się na fitness i mam nadzieję, że efekty będą jeszcze lepsze. Do tej pory nie zwracałam uwagi, o której godzinie jem węglowodany, a o której białka, ale postanowiłam nieco zmienić jadłospis i sprawdzić, czy jeśli węgle będę na I i II śniadanie, a na obiad i kolację białko, to czy nie będę się czuła jeszcze lepiej.
W międzyczasie miałam małe grzeszki, sylwester, obiad u teściów i jutrzejszy obiad u moich rodziców ale poza tym trzymam się niełączenia, bo to naprawdę działa i przede wszystkim nie czuję głodu. Przestałam to traktować tak naprawdę jako dietę ale zdrowe odżywanie, więc może dlatego jeszcze się trzymam

Pozdrawiam.
Mam nadzieję, że wątek zostanie reaktywowany
cichy_podmuch_wiatru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-21, 15:43   #4209
jolkas1paula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 308
Dot.: Dieta niełączenia i pogaduchy stosujących cz.II

wyczytalam ze gotowane pomidory "staja sie białkiem" czyli spagetti i sos pomidorowy odpada????????
oraz nie wiem co z hummusem, mozna go laczyc z kanapka? prosze o odpowiedz
jolkas1paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-21 16:43:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:43.