kosmetyki dostepne w USA - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-01, 00:32   #781
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Candy Supcio

Co do kosmetykow Cover Girl to moje pierwsze kosmetyki tutaj byly wlasnie z tej firmy-pamietam ze b lubilam ich puder transparentny.Do tej pory uzywam tez tuszow Cover Girl.

Co do kosmetykow naturalnych i terminu przydatnosci-wiesz w sumie sie nad tym bardzo nie zastanawialam bo ostatnio staram sie kosmetyki zuzywac szybko-wiem ze nawet te" naturalne"-maja jakies tam konserwanty ktore jednak pozwalaja zachowac swiezosc.

Co do maseczek to ja polecam firmy BOOT'S glinke zielona-mozna ja dostac w Target.
Niewiem o jakiej maseczce Palmersa mowisz-bo ja w swoich zbiorach widzialam tylko balsam Palmersa.

Co do tej stronki z kosmetykami z Polski-to tam jest maly wybor-ja lubie Avene i niektore rzeczy zamawiam z drugstore.com-niestety nie maja najwazniejszego czyli filtrow....
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-01, 02:54   #782
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Od tego siedzenia przy komputerze mam chyba jakies zwidy....ale faktycznie cos mi sie zdawalo,ze widzialam u Ciebie Elfie maseczke Palmersa,z zielonymi napisami....?Skoro jednak jej nie masz moglabys napisac jak sie sprawuje ich balsam ?.Dzisiaj bylam w Aid Rite i wachalam jakis ich krem do ciala Coca Butter,jakos nigdy nie interesowalam sie tymi kosmetykami,bo zawsze znajduja sie na najnizszych polkach...wiec stwierdzilam,ze chyba sa nie sa najlepszej jakosci.Hm...po odkreceniu wieczka zobaczylam tylko brazowa tresciwa,przypominajaca wosk mase,na dodatek nie pachniala za rewelacyjnie.Jestem ciekawa w takim razie jak taki gesty,woskowaty,bo na taki wygladal krem sie rozprowadza na skorze.
Rozgladam sie jednak za Glossem do ciala Palmersa,taki w tubce,kiedys posmarowalam sobie w sklepie reke tym kremikiem i skora wygladala rewelacyjnie!!!!Od razu skojarzyla mi sie J Lo i jej bosko blyszczaca skora.Niestety nigdzie juz nie moge znalesc tego Glossu.
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-01, 03:01   #783
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez Candy Supcio Pokaż wiadomość
Od tego siedzenia przy komputerze mam chyba jakies zwidy....ale faktycznie cos mi sie zdawalo,ze widzialam u Ciebie Elfie maseczke Palmersa,z zielonymi napisami....?Skoro jednak jej nie masz moglabys napisac jak sie sprawuje ich balsam ?.Dzisiaj bylam w Aid Rite i wachalam jakis ich krem do ciala Coca Butter,jakos nigdy nie interesowalam sie tymi kosmetykami,bo zawsze znajduja sie na najnizszych polkach...wiec stwierdzilam,ze chyba sa nie sa najlepszej jakosci.Hm...po odkreceniu wieczka zobaczylam tylko brazowa tresciwa,przypominajaca wosk mase,na dodatek nie pachniala za rewelacyjnie.Jestem ciekawa w takim razie jak taki gesty,woskowaty,bo na taki wygladal krem sie rozprowadza na skorze.
Rozgladam sie jednak za Glossem do ciala Palmersa,taki w tubce,kiedys posmarowalam sobie w sklepie reke tym kremikiem i skora wygladala rewelacyjnie!!!!Od razu skojarzyla mi sie J Lo i jej bosko blyszczaca skora.Niestety nigdzie juz nie moge znalesc tego Glossu.
Z zielonymi napisami to byla chyba maseczka z glinki zielonej queen helene-fajna jest-kupilam ja w sklepie Sallys beauty supply,widzialam ja tez w walgreens-fajna,tania i dobrze oczyszcza cere.

Co do Plamersa to ten balsam cocoa butter-jest b dobry jezeli chodzi o nawilzanie- ale nie wrocilam do niego-jestem zapachowym wrazliwcem i zapach zbyt intensywny byl-teraz uzywam balsamu eucerin dla skory suchej-swietnie nawilza i nie ma zapachu.
A tego Glossu to nigdy nie widzialam

Jak masz jakies pytania to pytaj-ja wlasciwie mase kosmetykow przetestowalam- ale bardziej pod wzgledem skory suchej i wrazliwej mam orientacje.Teraz przechodze na minimalizm zarowno w pielegnacjii jak i w kolorowce-bo za duzo kasy wydawalam na zbedne kosmetyki.mam tez skore b sklonna do zapychania i niestety z tradzikeim na plecach.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-01, 14:59   #784
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

A jakich antyperspirantow uzywacie???Elfiku masz jakis skuteczny i sprawdzony specyfik???U mnie z poceniem sie jest koszmar,zwlaszcza w sytuacjach wyjatkowo stresujacych,albo latem kiedy slonce ostro grzeje...
Uzywam tych dostepnych w drogeriach np.Dove,ale nie sparawdza sie w moim przypadku i szukam czegos mocniejszego.
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-01, 15:26   #785
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Mam pytanie o kosmetyki Bigelow- czy one są dostępne tak normalnie czy to jakas sieć sklepików, czy może tylko internetowo?
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-01, 22:03   #786
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

No wic bylam dzis w Rite Aid i zakupilam antyperspirat Certain Dri A.M Roll-On.Zobaczymy czy faktycznie jest skuteczny.Kosztowal $6.49

Rzyrafko ja niestety nie znam tych kosmetykow.
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-01, 22:15   #787
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

http://www.bigelowchemists.com/index...eff8d65d600a1f
o to mi chodzi
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-01, 23:00   #788
poulette
Wtajemniczenie
 
Avatar poulette
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z sypialni. ;)
Wiadomości: 2 767
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez Candy Supcio Pokaż wiadomość
Hej Babeczki!Swoim watkiem zachecilyscie mnie do wyprobowania kosmetykow organicznych.Nigdy tak naprawde nie interesowalam sie nimi i omijalam sklepowe polki z napisem Organic.Mam jednak do was Kochane pytanko-czy kosmetyki organiczne psuja sie szybciej od tych nieorganicznych??????
Tego wlasnie nie znosze w amerykanskich kosmetykach-zadko kiedy mozna znalesc date produkcji i date do kiedy kosmetyk mozemy spojnie uzywac.Wrrrr...

Ja od jakis 2 lat uzywam w wiekszosci kosmetykow organicznych i jeszcze nic mi sie nigdy nie zepsulo. Oprocz jednego kremu pod oczy, ale to dlatego, ze nie bardzo mi podszedl i uzywalam go raz na jakis czas, i po 2 latach w koncu sie zwazyl....
To fakt, ze ciezko znalezc date na kosmetykach w USA, ale na tych organicznych to wlasnie prawie zawsze jest.
poulette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-02, 00:32   #789
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Dokladnie bardzo ciezko jest znalesc na amerykanskich kosmetykach daty waznosci,ale wydaje mi sie,ze schodza w miare regularnie i chyba jeszcze nigdy nie przytrafilo mi sie kupic zepsuty kosmetyk.Unikam malych sklepikow,zwlaszcza kiedy widze na polkach i produktach "tony" kurzu...)))
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-02, 05:04   #790
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez Candy Supcio Pokaż wiadomość
No wic bylam dzis w Rite Aid i zakupilam antyperspirat Certain Dri A.M Roll-On.Zobaczymy czy faktycznie jest skuteczny.Kosztowal $6.49

Rzyrafko ja niestety nie znam tych kosmetykow.
dobrze ze kupilas ten certain dri-ja go mam -jest b skuteczny jezeli sie b pocisz-powinnas byc zadowolona

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
niestety-pierwszy raz slysze o tych kosmetykach......
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-02, 20:34   #791
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Elfiku dzisiaj pierwszy raz zastosowalam Certain Dri i musze powiedziec,ze to bedzie kosmetyk,bez ktorego sie juz nie obede.Co prawda paszki byly troche mokre,ale przy goracu jakie panuje na dworzu to chyab normalka,tymbardziej,ze do pracy musze ubierac sie w unifrom.Najwazniejsze,ze nie "ferdzialam"
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-03, 00:58   #792
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Aha,widzialam Elfiku,ze polecasz na rogowacenie mieszkowe Amlactin Lotion.Sprawdzalam na drugstore.com i faktycznie ma dobre recenzje.Czy sama uzywalas ten preparat???
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-03, 03:37   #793
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Czy ktokolwiek z was uzywal kosmetykow NYX????http://www.nyxcosmetics.com/index.htm

Czasami widze ich "mazidla" w Rite Aid i zastanawiam sie jak z jakoscia tych kosmetykow,bo wygladaja kuszaco.
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-04, 02:26   #794
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez Candy Supcio Pokaż wiadomość
Elfiku dzisiaj pierwszy raz zastosowalam Certain Dri i musze powiedziec,ze to bedzie kosmetyk,bez ktorego sie juz nie obede.Co prawda paszki byly troche mokre,ale przy goracu jakie panuje na dworzu to chyab normalka,tymbardziej,ze do pracy musze ubierac sie w unifrom.Najwazniejsze,ze nie "ferdzialam"
Super ze ci przypadl do gustu-ja tez uzywam go gdy sie b poce..dziala

Cytat:
Napisane przez Candy Supcio Pokaż wiadomość
Aha,widzialam Elfiku,ze polecasz na rogowacenie mieszkowe Amlactin Lotion.Sprawdzalam na drugstore.com i faktycznie ma dobre recenzje.Czy sama uzywalas ten preparat???
Tak uzywam ten lotion-fajnie wygladza-ja mam tradzik na plecach-ale nie jestem pewna czy to jest to rogowacenie czy raczej hormony-w kazdym badz razie lotion fajnie wygladza.

Cytat:
Napisane przez Candy Supcio Pokaż wiadomość
Czy ktokolwiek z was uzywal kosmetykow NYX????http://www.nyxcosmetics.com/index.htm

Czasami widze ich "mazidla" w Rite Aid i zastanawiam sie jak z jakoscia tych kosmetykow,bo wygladaja kuszaco.
Slyszalam ze cienie tej firmy sa dobre-ale sama nie probowalam
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-04, 10:21   #795
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez Candy Supcio Pokaż wiadomość
Rzyrafko ja niestety nie znam tych kosmetykow.
Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
niestety-pierwszy raz slysze o tych kosmetykach......
Szkoda, dzięki za odp
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-04, 23:14   #796
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Wracajac dzisiaj z pracy zaszlam do Rite Aid.Bylam tam po raz pierwszy i bardzo mile zaskoczyl mnie ten sklep.Przede wszystkim sproty wybor kosmetykow Milani,NYC,Wet'n Wild...czyli tanich firm kosmetycznych,ktore maja w swojej ofercie prawdziwe perelki.
Dzisiaj jednak zwrocilam uwage na limitowana,letnia kolekcje Revlona.Mieli sliczne cienie do powiek i fajne korektory z rozswietlaczami zapakowane w pudeleczka.Oczywiscie swietne pudry brazujace,emulsje,blyszcz yki i lakiery do paznokci.Napewno niedlugo tam wroce,bo wszytkie koesmetyki wygladaly BOSKO
Poniewaz nie mialam za bardzo $ przy sobie kupilam jedynie maske do twarzy firmy Queen Helen,oczyszczajaca mietowa.Kosztowala zaledwie ok.4 $.

Milani...bony jakie cudne blyszczyki widzialam.Kolorki jasne,sliczne,z mieniacymi sie drobinkami....musze je miec.
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-04, 23:16   #797
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Hey dziewczyny
Wklejam zdjecia mojej obecnej pielegnacjii(bo duzo sie zmienilo)
Przeszlam glownie na kosmetyki naturalne i fragrance free(bo jestem wrazliwcem)

-Demakijaz
-Twarz
-Cialo
-Wlosy
-Rozne(probki itp)
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-04, 23:26   #798
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Elfiku ja mam ochotke ostanio na kosmetyki Eucerin,zwlaszcza te Redness,nie wiem czy tak sie poprawnie pisze.W kazdym badz razie ostanio widzialam promocje na ich kosmetyki,a szukam czegos co pomoze mi na moje wiecznie czerwone poliki....A co tam masz fajnego do wloskow Matrixa???????
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-04, 23:28   #799
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Niewiem czy wklejalam juz tu swoja kolorowke?Zdjecia nie sa nowe-wiele z tego odeszlo-no i podklady EDM wymienilam na Lumiere(podklad na ostatnim zdjeciu to moj ulubiony-uzywam go codziennie)

Wklejam
Dziewczyny moze Wy powklejacie zdjecia czego uzywacie?
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-04, 23:31   #800
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez Candy Supcio Pokaż wiadomość
Elfiku ja mam ochotke ostanio na kosmetyki Eucerin,zwlaszcza te Redness,nie wiem czy tak sie poprawnie pisze.W kazdym badz razie ostanio widzialam promocje na ich kosmetyki,a szukam czegos co pomoze mi na moje wiecznie czerwone poliki....A co tam masz fajnego do wloskow Matrixa???????

Na czerwone poliki polecam...podklady mineralne-kamufluja a takze goja skore.
Co do tej serii eucerin Redness to musze poszukac opinii-na razie wszystko co mam Eucerin to mi b odpowiada.

Ten matrix-to odzywka w sprayu nawilzajaca-b fajna
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-04, 23:44   #801
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Podklady mineralne sa chyba teraz na topie,ale czy one sa tylko konsystencji pudrowej???Ja slyszalam jedynie o pudrach mineralnych,ktore bardzo ladnie kryja,wiec uzywa sie ich zamiast klasycznego fluidu...hm...nie wiem czy mam dobre informacje.
Czasami w Sephorze widze pudry mineralne,ale jakos nie chce mi sie wierzyc,ze sam puder jest w stanie zdzialac tyle co dobry podklad.
Niestety,moja buzka wymaga fluidu,ale nie lubie mocnego makijazu,wiec podklad nakladam w minimalnej ilosci.Po za tym nie mam az tak ogromnych problemow z cera, owszem...czerwone policzki,choc nie mocno,od czasu do czasu jakies grudki lub pryszczyki,no i cienie pod oczami,z ktorymi radzi sobie(poki co)korektor.
Jak to jest z tymi "podkladami"mineralnymi?? ????????????


Ps.Fotki zaczne umieszaczac jak sie uporam z Windows Vista,bo jestem zielona w tych sprawach i mam problem z wysylaniem fotek.........a "tego dobra kosmetycznego" mam.....
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-04, 23:55   #802
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Ja uzywam podkladow mineralnych "pudrowych".Moj ulubiony Lumiere kryje super a wyglada b naturalnie-nie ma uczucia ciezkosci na twarzy.Ja tez nie wierzylam w ich cudowna moc dopoki nie sprobowalam

Tak wyglada ten puder mineralny na mojej twarzy-tu akurat nalozylam sam puder-zwykle klade go na filtr.Plusem jest tez szybka aplikacja-kilka ruchow pedzlem i gotowe
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-05, 00:01   #803
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Faktycznie wyglada ladnie i co najwazniejsze naturalnie,a taki wlasnie look lubie najbardziej.Elfiku wiem,ze bardzo lubisz kosmetyki Milani.Czy probowalas blyszczykow tej firmy?????
Dzis widzialam przesliczne blyszczyki z aplikatorem,jasne kolorki z blyszczacymi drobinkami,moze uzywalas?
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-05, 00:05   #804
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez Candy Supcio Pokaż wiadomość
Faktycznie wyglada ladnie i co najwazniejsze naturalnie,a taki wlasnie look lubie najbardziej.Elfiku wiem,ze bardzo lubisz kosmetyki Milani.Czy probowalas blyszczykow tej firmy?????
Dzis widzialam przesliczne blyszczyki z aplikatorem,jasne kolorki z blyszczacymi drobinkami,moze uzywalas?

Podklady mineralne polecam-szczegolnie wrazliwcom


Co do Milani-mam tylko roz i cienie-blyszczykow nie probowalam-chcialabym sprobowac wiecej kosmetykow Milani-ale u mnie ostanio zlikwidowali ich stoisko w Walgreens...Musialabys poczytac opinie o blysczykach na forum makeupalley
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-05, 12:24   #805
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

CzarnyElfie, mam pytanko co do ceny matrix biolage i tego rozświetlacza urban decay. Pamiętasz może ile mniej więcej kosztują te kosmetyki?
Chciałam jeszcze zapytać o wybór kremów z filtrem. Jest duży?

Tak wogóle to się przywitam. Nie mieszkam jeszcze w USA ale wyjeżdżam w wakacje jako au pair na rok więc chcę się już zorientować co warto nabyć
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-05, 13:00   #806
Suri
Rozeznanie
 
Avatar Suri
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 595
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Nikt mi nie odpowiedział w wątku "Do dziewczyn z USA", więc pytam tutaj:
Czy w USA dostępny jest podkład Estee Lauder "Ideal Matte Refinishing Makeup SPF 8" -> http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=5170
Nie widzę go w amerykańskich internetowych sklepach ani na stronie www Estee Lauder .
__________________
Lepsza jest uboga mądrość niż głupie bogactwo.
Diogenes
Suri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 00:40   #807
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Suri,niestety ja nie potrafie Ci pomoc,bo najzwyczajniej w swiecie nie wiem,czy taki podklad jest dostepny czy nie.

No wiec wczoraj wyprobowalam po raz pierwszy maseczke mietowa Queen Helen i musze powiedziec,ze jestem zachwycona!!!!!!!!!!!!:ju pi:
Maseczke polozylam na twarz wczesniej potraktowana peelingiem St.Ives morelowym bodajze.Po ok.20 minutach zmylam ja,moze nawet przetrzymalam oja na buzi dluzej.Ku mojemu zaskoczeniu(nie spodziewalam sie cudow)........cera mojej twarzy byla:
1.rozjasniona
2.oczyszczona,ciemne kropeczki na nosie zbladly
3.wygladzona
Co najwazniejsze od razu to wszystko zauwazylam!!!!P O L E C A M ! ! !


Dzisiaj kupialm nowa maseczke firmy Queen Helene Mud Packa Masque.
Ochotke mam jeszcze na kakowy peeling z tej serii,pachnie boooosko i ogolnie odkrylam fajne sklepiki z kosmetykami,ktorych nigdzie nie moglam dostac.
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 18:28   #808
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez abercrombie&fitch Pokaż wiadomość
CzarnyElfie, mam pytanko co do ceny matrix biolage i tego rozświetlacza urban decay. Pamiętasz może ile mniej więcej kosztują te kosmetyki?
Chciałam jeszcze zapytać o wybór kremów z filtrem. Jest duży?

Tak wogóle to się przywitam. Nie mieszkam jeszcze w USA ale wyjeżdżam w wakacje jako au pair na rok więc chcę się już zorientować co warto nabyć
Czesc
Matrix spray-$15+tax
Urban decay(to jest baza pod cienie)-$15

Co do filtrow to wybor jest duzy-ale ja wole filtry europejskie.Wiekszosc filtrow dostepnych w usa jest niestabilna z tego co mi wiadomo.

Cytat:
Napisane przez Suri Pokaż wiadomość
Nikt mi nie odpowiedział w wątku "Do dziewczyn z USA", więc pytam tutaj:
Czy w USA dostępny jest podkład Estee Lauder "Ideal Matte Refinishing Makeup SPF 8" -> http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=5170
Nie widzę go w amerykańskich internetowych sklepach ani na stronie www Estee Lauder .

Niestety nie mam pojecia.....ale jak nastepnym razem bede na stoisku EL to moge sie zapytac czy jest-najpredzej to jednak bedzie w nastepnym tygodniu.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 18:40   #809
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez Candy Supcio Pokaż wiadomość
Suri,niestety ja nie potrafie Ci pomoc,bo najzwyczajniej w swiecie nie wiem,czy taki podklad jest dostepny czy nie.

No wiec wczoraj wyprobowalam po raz pierwszy maseczke mietowa Queen Helen i musze powiedziec,ze jestem zachwycona!!!!!!!!!!!!:ju pi:
Maseczke polozylam na twarz wczesniej potraktowana peelingiem St.Ives morelowym bodajze.Po ok.20 minutach zmylam ja,moze nawet przetrzymalam oja na buzi dluzej.Ku mojemu zaskoczeniu(nie spodziewalam sie cudow)........cera mojej twarzy byla:
1.rozjasniona
2.oczyszczona,ciemne kropeczki na nosie zbladly
3.wygladzona
Co najwazniejsze od razu to wszystko zauwazylam!!!!P O L E C A M ! ! !


Dzisiaj kupialm nowa maseczke firmy Queen Helene Mud Packa Masque.
Ochotke mam jeszcze na kakowy peeling z tej serii,pachnie boooosko i ogolnie odkrylam fajne sklepiki z kosmetykami,ktorych nigdzie nie moglam dostac.

Candy

Mialam obie te maski queen helene i sa b dobre
Ja kupowalam te kosmetyki w moim ulubionym sklepie sallys beauty supply(wklejam zdjecie).

Warto wybrac sie do tego sklepu poniewaz maja b dobre kosmetyki firmy Palladio,bardzo tanie pedzelki firmy beauty secrets i duzo fajnych kosmetkow do wlosow(b dobre jakosciowo a tanie).Ale im reklame zrobilamale ten sklep jest naprawde super
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-07, 00:32   #810
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Hmm.....Elfiku sklep wyglada zachecajaco,musze obadac,czy znajde go w New York...Wlasnie szukam jakis niedrogich,ale dobrych pedzli do pudrow,bo te w Sephorze sa chyba dosc drogie i jakos tak zawsze zal mi wydac kase na pedzel,pomimo tego,ze jest niezbedny.Boje sie jednak kupowac w ciemno,bo calkiem niedawno przytrafilo mi sie cos zabawnego zwiazanego z nowo zakupionym pedzlem.No wiec pare miesiecy temu wybralam sie do Rite Aid i trafilam na fajne pedzle.Wtedy potrzebowalam do pudru,wiec kupilam dosc duzy pedzel firmy Posh.Zrobilam na nie bardzo dobre wrazenie,bo mial mieciutki wlosie i fajnie rozprowadzal puder.No wiec uzylam go po raz pierwszy przed wyjsciem do szkoly.W metrze spotkalam kolezanke i widzialam,ze jakis zbyt czesto zerka na moja twarz,ale nie pytalam,czy cos ze mna nie tak....Dojechalysmy do szkoly,stoimi sobie na zewnatrz,az w koncu moja kumpela mowi"Masz lusterko???Spojrz co masz na twarzy..."Wyjmuje male lusterko z torebki...od razu buraka strzelilam....wiecie co mialam.....kilka dlugich pedzlowych wlosow na twarzy!!!Tak,to nowy pedzel "gubi"wlosie....a ja byc moze malujac sie przy nieodpowiednim oswietleniu,nawet tego nie zauwazylam.....nie wiem jak to mozliwe...ale naprawde nie wiedzialam nic na mojej twarzy
Od tej pory nie uzywam tego pedzla,chociaz wyglada tak milo....


Co do maseczek Queene Helene preferuja mietowa.Wczoraj wyprobowalam ta druga i jest o.k,ale fajniejsza cere mialam po tej mietowej.Dla kazdego cos innego.Mimo wszystko teraz szykuje sie na olejek kakaowy QH,pachnie cudnie,a opalone nogi wysmarownae tym olejkiem beda wygladaly really hot!!!!!
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-07 15:03:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:09.