Zorac raz jeszcze - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-12-15, 09:59   #1291
zielonooka_p
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: zza winkla ;-)
Wiadomości: 61
Dot.: Zorac raz jeszcze

Mam już zorac 0,005 % ... i ptyanie: czy można go stosować kiedy biorę również solarin max (zawiera beta-karoten)? Może niepotrzebnie ale boje się ewentualnych przebarwień
zielonooka_p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-15, 10:25   #1292
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez zielonooka_p Pokaż wiadomość
Mam już zorac 0,005 % ... i ptyanie: czy można go stosować kiedy biorę również solarin max (zawiera beta-karoten)? Może niepotrzebnie ale boje się ewentualnych przebarwień
Kurcze przeczytałam, czy można go stosować kiedy biorę również SOLARIUM i włosy mi stanęły dęba przez chwilę

Beta-karoten można
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-15, 10:57   #1293
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Zorac raz jeszcze

miałam to samo Basiu
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-15, 11:02   #1294
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez Basia39 Pokaż wiadomość
Kurcze przeczytałam, czy można go stosować kiedy biorę również SOLARIUM i włosy mi stanęły dęba przez chwilę
Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
miałam to samo Basiu
Tępicielki zapędów solaryjnych
Chyba, że to jakieś ukryte pragnienia dochodzą do głosu?
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-15, 11:10   #1295
zielonooka_p
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: zza winkla ;-)
Wiadomości: 61
Dot.: Zorac raz jeszcze

Dzięki Basiu! Solarium - nigdy nie byłam i się nie wybieram, wogóle unikam słońca, bo momentalnie się spiekam. A beta karoten? Dość szybko barwi mi skórę i stąd obawy o przebarwienia. Pozdrawiam
zielonooka_p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-15, 11:12   #1296
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość
Tępicielki zapędów solaryjnych
Chyba, że to jakieś ukryte pragnienia dochodzą do głosu?

Brrr, wiesz jak się dziś przeraziłam, gdy zobaczyłam moją sisotrę? Klasyczna grudniowa czekolada... coś jej się z głową w tym roku stało
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-15, 15:24   #1297
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Brrr, wiesz jak się dziś przeraziłam, gdy zobaczyłam moją sisotrę? Klasyczna grudniowa czekolada... coś jej się z głową w tym roku stało
Ahh
Czasami nie moge jak patrzę na niektóre dziewczyny - czekoladowo-pomarańczowa skóra do tego biała krótka kurteczka, która nadaje kontrastu, białe buciki, krótka spódniczka. Pięknie po prostu...Trochę off topicowo
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-15, 16:25   #1298
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS Pokaż wiadomość
Ahh
Czasami nie moge jak patrzę na niektóre dziewczyny - czekoladowo-pomarańczowa skóra do tego biała krótka kurteczka, która nadaje kontrastu, białe buciki, krótka spódniczka
.... a pod białą krótką kurteczką krótka bluzeczka spod której widać brązowy brzuszek z kolczykiem w pępku ...
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-16, 00:12   #1299
guia
Zadomowienie
 
Avatar guia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Północ-Południe ;)
Wiadomości: 1 120
GG do guia
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Brrr, wiesz jak się dziś przeraziłam, gdy zobaczyłam moją sisotrę? Klasyczna grudniowa czekolada... coś jej się z głową w tym roku stało
Też mam taką. Robi z siebie kalifornijską blondynkę u progu polskiej zimy I nie przetłumaczysz
guia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-16, 13:41   #1300
lolitka123
Rozeznanie
 
Avatar lolitka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 807
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez Basia39 Pokaż wiadomość
.... a pod białą krótką kurteczką krótka bluzeczka spod której widać brązowy brzuszek z kolczykiem w pępku ...
a z kurteczki wystają brązowe dłonie z kilometrowymi tipsami. A z brązowej twarzy osypuja sie cienie i tusz a spod pudru nie widac rysow twarzy

przepraszam, ale nie moglam sie powstrzymac.. ja nie wiem jak tym dziewczynom może sie podobac takie cos..
__________________
mró.
lolitka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-17, 20:16   #1301
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Zorac raz jeszcze

Marianno - skorzystałam z twojej rady i dziś zorac nakładał mi mąż .
Mam dosyć zmywania czerwonego lakieru i nakładania go na nowo z powodu jakiegoś głupiego zoracu.
Kurcze co to za granda, żeby lakier zżerać tak nachalnie .

Mąż bardzo się dziwował co to za paskudztwo i dlaczego zżera lakier, ale poradził sobie znakomicie i to najważniesze .
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-17, 20:28   #1302
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Zorac raz jeszcze

lolitko, tez sie dziwię jak moze się to dziewczynom podobać...facetą zreszta czasami tez

mi też zorac zżera lakier wrr co nałożę to go nie ma kiedyś się zastanawiałam co sie z nim dzieje
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-17, 20:49   #1303
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Zorac raz jeszcze

klaraveritas, dokształć się najpierw, zanim nazwiesz obłędem zachowanie oparte na naukowych podstawach i kogoś niepotrzebnie obrazisz. po Twoich postach widać, że nie masz pojęcia o promieniowaniu UV i jego wpływie na skórę poddaną działaniu kwasów. a ewentualne przebarwienia mogą Cię otrzeźwić szybciej niż zmarszczki. poza tym, Zorac też działa przeciwzmarszczkowo... jeśli uzupełnisz braki w wiedzy i nadal postanowisz nie używać filtrów, Twoje prawo, Twoja sprawa. ale odmienne poglądy nie dają Ci prawa do wyśmiewania się z kogoś. to raczej niewiedza wzbudza śmiech... czasami politowanie, czasami zgrozę.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-17, 22:42   #1304
Michał84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 286
Dot.: Zorac raz jeszcze

.............

Edytowane przez Michał84
Czas edycji: 2014-08-12 o 13:16
Michał84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-18, 03:53   #1305
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez Michał84 Pokaż wiadomość
Musze troche pomarudzic,bo niemam gdzie,a po prostu czuje taka potrzebe A mianowicie musze ponarzekac na Zorac,a raczej to co,zrobil ostatnio z moja twarza;/No masakra po prostu.Jeszcze rowno tydzien temu,mialem na twarzy z 2 male wypryski,przebarwienia zaczely widocznie blednac,i ogolnie bylo calkiem calkiem,natomiast to co teraz mam na twarzy,no to..brak slow;/Strasznie mnie wysypalo,i co najgorsze,niewiem nawet od czego;/Moge jedynie podejrzewac,ze to albo wina Fluide Extreme,ktorego znow zaczalem uzywac od czwartku(chociaz to jest raczej watpliwe-w koncu atheliosa uzywam od maja i do tej pory nic takiego sie nie zdarzalo),albo kwestia bardzo zlej diety w ostatnim tyg(tzn duzo frytek,smazonych ryb,jedzenia z kfc,keczupu,itp:-/)lub tez wysyp spowodowany po prostu uzywaniem Zoracu,ktory dopiero treaz sie pojawil..ehh..ciezko bedzie sie doprowadzic do porzadku przed Swietami,znow pewnie czekaja mnie dociekania rodziny,i ich pytania ,w stylu:" co mi sie stalo",i "czemu znow tak kiepsko wygladam"(pisze znow,bo rowno rok temu,w czasie zeszlych Swiat mialem wysyp po kwasach AHA u derm).A potem znow zlote rady typu: idz do derm,lub pij bratka.no dzizas

Michał
- przejdź na dietę świąteczną - powinna być mniej wypryskogenna.
Ja stawiam na fast food jako winowajcę.
Będzie dobrze - trzymaj się.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-18, 06:47   #1306
lolitka123
Rozeznanie
 
Avatar lolitka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 807
Dot.: Zorac raz jeszcze

a spytam z ciekawosci - czy od złego jedzenia powstają raczej ropne wypryski, czy zaskórniki? czy nie ma na to reguły?
__________________
mró.
lolitka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-18, 08:37   #1307
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Zorac raz jeszcze

Ja jestem właśnie w trakcie przedświątecznej serii 3-nocnej pod rząd.
Oblezę konkretnie, a potem przez święta linieć nie zamierzam.
Podobna operacja przed Sylwestrem.
Wszystkie aplikacje zwalę na TŻ-ta

Erato - a jak u ciebie? Na Sylwestra oprócz kiecki planowałaś piękną pozoracową cerę - spełni się?
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-18, 12:32   #1308
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez lolitka123 Pokaż wiadomość
a spytam z ciekawosci - czy od złego jedzenia powstają raczej ropne wypryski, czy zaskórniki? czy nie ma na to reguły?
Jak zwykle zdania uczonych są podzielone Jedni twierdzą, że np. czekolada ma pryszczogenne działanie, ale ostatnio coraz więcej czytam relacji, że jednak jedzenie nie ma na to żadnego wpływu. Z doświadczeń na sobie - diety takie, śmakie, ziółka, brak słodyczy albo brak czegośtam - stwierdzam, że na mnie rodzaj diety nie miał najmniejszego wpływu, jeśli chodzi o trądzik.

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Ja jestem właśnie w trakcie przedświątecznej serii 3-nocnej pod rząd.
Oblezę konkretnie, a potem przez święta linieć nie zamierzam.
Podobna operacja przed Sylwestrem.
Wszystkie aplikacje zwalę na TŻ-ta

Erato - a jak u ciebie? Na Sylwestra oprócz kiecki planowałaś piękną pozoracową cerę - spełni się?
Kiecki nie będzie tylko spodnie A cera pozoracowa jak najbardziej Teraz cały czas lecę systemem poniedziałek-czwartek-piątek, trzech dni pod rząd nie daję rady, zresztą to nie ma sensu, bo łuszczenie nie jest większe, tylko przesusz dramatyczny Ostatnie zorakowanie planuję w tym tygodniu tradycyjnie czwartek-piątek, a potem daję sobie tydzień odpoczynku od Zoracu, do sylwka tylko na kwasach Ma się nic a nic nie łuszczyć
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-18, 13:46   #1309
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Zorac raz jeszcze

Ja teraz lecę na Zoraku 0,05 dwa razy w tygodniu poniedziałek-czwartek
Smaruje się już nim teraz po całości, oczy, usta, szyja, dekold. Sensacji jakichkolwiek brak, nawet sie nie łuszczę. Chyba lepiej się spisuje niż Retin przynajmniej jesli chodzi o dekold, bo tu po Retinie często miałam niespodzianki (bardziej wrażliwa skóra niż na twarzy). Zobaczymy jak długo
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-18, 14:32   #1310
zielonooka_p
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: zza winkla ;-)
Wiadomości: 61
Dot.: Zorac raz jeszcze

Ja tymczasem chyba przegiełam ... Poleciałam zorakiem 2 noce pod rząd, (nabrałam odwagi po tym jak po pierwszej nocy nic się nie działo), teraz zaczynam się lekko łuszczyć ale na szczęście nie mam podraznień ( i oby tak dalej).
zielonooka_p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-18, 14:39   #1311
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez zielonooka_p Pokaż wiadomość
Ja tymczasem chyba przegiełam ... Poleciałam zorakiem 2 noce pod rząd, (nabrałam odwagi po tym jak po pierwszej nocy nic się nie działo), teraz zaczynam się lekko łuszczyć ale na szczęście nie mam podraznień ( i oby tak dalej).
No tak, jeśli ma wystąpic przesuszenie, łusczenie, czy podrażnienie to zazwyczaj dopiero na 3 dzień od aplikacji, na drugi dzień to rzadko cokolwiek widać
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-18, 14:46   #1312
zielonooka_p
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: zza winkla ;-)
Wiadomości: 61
Dot.: Zorac raz jeszcze

aaa! Czyli będzie się działo?!
zielonooka_p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-18, 14:56   #1313
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez zielonooka_p Pokaż wiadomość
aaa! Czyli będzie się działo?!
No zobaczysz, może nie będzie tak źle, w każdym razie na początku nie powinno się nakładać zoracu dwa dni pod rząd, bo nie znasz jeszcze reakcji swojej skóry. Łatwo nabawić się silnego podrażnienia, a potem leczyć jego skutki.
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-18, 18:09   #1314
klaraveritas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 24
Dot.: Zorac raz jeszcze

Witam,

Mam pytanie do was... moim problemem tradziku bylo glownie straszne przetluszczanie. dopiero odkad uzywam zoracu, moja twarz nie produkuje wielkich ilosci serum a co za tym idzie tradzik prawie znikl. Tyle ze powstaje problem... otoz Zoracu latem nie wolno uzywac... czyli jezeli odstawie juz na wiosne to jak myslicie, problem z przetluszczeniem wroci?? Bo tego obawiam sie najbardziej... Prosze doradzcie mi cos bo juz zaczynam sie bac

A i jeszcze jedno pytanie... czy tonik pichtowy ma jakies reakcje fotogenne, czy nie powduje zadnych reakcji na slonce?
klaraveritas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-18, 19:16   #1315
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Zorac raz jeszcze

a ja po tym jak zrezygnowałam z Zoracu, calkiem zmieniłam pielęgnację i teraz wygląda tak : rano pod filtr lotion Paula, a wieczorem liqui a po godzinie acne derm.. nareszcie żadnego łuszczenia, zero buraka, cera jasniutka.. i co najwazniejsze.. nareszcie widzę jak znikają zaskórniki na nosie, co prawda przyznaję się bez bicia że czasem jkiemuś pomogę, ale juz nie powracają na nowo...moj nos nigdy wcześniej tak dobrze nie wyglądał
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-19, 10:12   #1316
marianna
Rozeznanie
 
Avatar marianna
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 933
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez klaraveritas Pokaż wiadomość
Witam,

Mam pytanie do was... moim problemem tradziku bylo glownie straszne przetluszczanie. dopiero odkad uzywam zoracu, moja twarz nie produkuje wielkich ilosci serum a co za tym idzie tradzik prawie znikl. Tyle ze powstaje problem... otoz Zoracu latem nie wolno uzywac... czyli jezeli odstawie juz na wiosne to jak myslicie, problem z przetluszczeniem wroci?? Bo tego obawiam sie najbardziej... Prosze doradzcie mi cos bo juz zaczynam sie bac

A i jeszcze jedno pytanie... czy tonik pichtowy ma jakies reakcje fotogenne, czy nie powduje zadnych reakcji na slonce?
Cały czas myslę jak Ci odpowiedzieć ....

W przypadku gdy ktoś nie używa fotostabilnych filtrów przeciwsłonecznych - zorac latem jest absolutnie niewskazany !
jeśli przeżyjesz sumienną aplikację filtra latem - to stosowanie kuracji "podtrzymującej" działanie zoracu jest dopuszczalne

skóra po odstawieniu jakiegoś specyfkiu powraca do stanu wyjściowego - w zalezności od cech osobniczych może to zając od dwóch do trzech miesięcy...

czyli można zaryzykować: zorac max długo jak pogoda pozwoli - filtry obowiązkowo - odpuścić na maj ,czerwiec, lipiec - i w sierpniu powoli wracać do kuracji.

Basia na BU swego czasu pisała, że max przerwa w kuracji retinoidowej wynosi dwa miesiące. Taka przerwa nie powinna powodować skutków ubocznych takich samych jak przy rozpoczęciu kuracji od zera (czyli podrażnienie, łuszczenie, nadwrażliwość itp.).
__________________
<= <= <= to jest kot davinci'ego
marianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-19, 10:19   #1317
zielonooka_p
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: zza winkla ;-)
Wiadomości: 61
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez Basia39 Pokaż wiadomość
No zobaczysz, może nie będzie tak źle, w każdym razie na początku nie powinno się nakładać zoracu dwa dni pod rząd, bo nie znasz jeszcze reakcji swojej skóry. Łatwo nabawić się silnego podrażnienia, a potem leczyć jego skutki.
Basiu, jak często mogę nakładać zorac? Mimo wczesniejszych obaw i ku mojemu wielkiemu zaskoczeniu (wczesniej miałam sporo przeróżnych problemów z cerą) dziś wszysko jest ok. Lekko złuszczyła mi sie skóra na policzkach i na nosie ( resztki pożegnałam przy porannym myciu), nie było żadnego podraznienia ani buraka. A jak tam Twoje zorakowanie? Pozdrawiam !
zielonooka_p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-19, 10:25   #1318
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Zorac raz jeszcze

Na poczatku stosuj jeden lub dwa razy w tygodniu, z przerwami pomiędzy na nawilżenie.
Przy zbyt częstej aplikacji poza podrażnieniem i łuszczeniem bardzo łatwo o przesuszenie cery.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-19, 13:07   #1319
Voodia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 832
Dot.: Zorac raz jeszcze

Pokornie wracam na wątek

Postanowiłam zacząć stosować Zorak na...pośladki Mam tam trochę rozstępów, może Zorak poradzi sobie z nimi lepiej niż sizalowa rękawica

Jestem po pierwszej nocce i na razie szczęśliwie nic mnie nie piecze
Voodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-19, 13:45   #1320
GosiaAnia
Raczkowanie
 
Avatar GosiaAnia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 86
Dot.: Zorac raz jeszcze

Nie radzę sobie z zajadami po zoracu...Wiem, że ta kwestia była poruszona wcześniej, ale korzystałam z Waszych porad i nie pomaga
Jak nakładam zorac, to smaruję usta wazeliną, ale nic to nie daje, mimo że nakładam go na policzki i czoło... Potem traktuję te złośliwe zajady tribioticiem i tormentiolem i nic... A tak bym chciała sobie porządnie ziewnąć

OT: Voodia, jaki cudny avatar!
GosiaAnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-20 09:57:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:11.