Kosmetyki LAVERA - ZBIORCZY - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-23, 17:14   #61
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Kosmetyki LAVERA-ZBIORCZY

Co mogę powiedzieć o kosmetykach Lavery?
- żel Waniliowe jabłko jest delikatne, zapach gumy do żucia, bardzo słodki, dosyć wydajny.
- sole do kąpieli - nieco zbyt intensywne zapachy, ale są wyjątki.
- seria basic sprawdzona na próbkach jakoś umknęła mojej uwadze czyli nie odznaczała się jakoś znacząco
żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 09:03   #62
Narnijkar
Zadomowienie
 
Avatar Narnijkar
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Zielone Lubusko-Wielkopolskie Wzgórze:-)
Wiadomości: 1 252
GG do Narnijkar
Dot.: Kosmetyki LAVERA-ZBIORCZY

Dziekuję Żurawinko!
__________________
Szukam FM Musc Ravageur, L'Artisan Safran Troublant,
Narnijkar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-11, 16:53   #63
6b9c8065205bfbba4ea470e2960397c9df0c22c2_60247381d4d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5
Mity na temat SLS w kosmetykach ekologicznych

Cytat:
Napisane przez sylwiahh Pokaż wiadomość
Zwracam honor kosmetykom Lavera Po stosowaniu przez dwa miesiące tych kosmetyków muszę powiedzieć że spisują się całkiem nieźle. Szczególnie dobrze sprawuje się duet dla dziecka olwika do kąpieli i szampon do ciała i włosów dla niemowląt. Poczatkowo używałam samej oliwki i udało się dzięki niej "uleczyć" szorstkości na udach mojego malucha. Teraz od czasu do czasu funduję mu kąpiel z "bombelkami" (Używam do tego odrobiny tego szamponu dla niemowląt z Lavery) i obowiazkowo trochę oliwki do wody. Stan skóry jest dobry, nie pojawiają się zaczerwienienia. Jestem bardzo zadowolona ponieważ do tej pory nie udało mi się osiągnąć takiego efektu. Zawsze było coś nie tak. A tym razem jest ok. Jeżeli chodzi o mnie to mam żel z serii Neutral. Jest całkiem niezły, pod warunkiem że akurat nie mam zaostrzenia AZS. Wtedy tylko oliwka. Bardzo przyjemnie pachnie (cytryną?). Do dzisiaj nie udało mi się dowiedzieć czym się różni SLS zwykły od tego z Lavery (pod wzgledem chemicznym) ale ewidentnie jest różnica w działaniu na skórę. Dalej uważam że sprzedawcy w Polsce nie powinni zaklejać oryginalnych składów .

Droga Sylwiahh, bardzo często spotykam się na forach z podobnymi wątpliwościami co do "sls" stosowanego w kosmetykach naturalnych - stąd uznałam, że temat jest wart dokładniejszego omówienia.
Mianowicie istnieją 3 związki o bardzo podobnej nazwie.
Stosowany przez Laverę sodium laureth sulfoacetate nie jest tą samą substancją co drażniący sodium laureth sulfate (czyli SLES bądź lauretosiarczan sodowy) oraz sodium lauryl sulfate (laurylosiarczan sodu bądź SLS, przed którym tak się wszyscy przestrzegają) . Zarówno SLS jak i SLES są tanimi detergentami i środkami powierzchniowo-czynnymi o właściwościach pieniących, powszechnie dodawanymi do szamponów, środków czyszczących, płynów do kąpieli, mydeł, past do zębów itp., będącymi często przyczyną podrażnień skóry:

http://en.wikipedia.org/wiki/Sodium_lauryl_sulfate (niestety tylko po angielsku)

Natomiast sodium laureth sulfoacetate zawarty w certyfikowanych kosmetykach ekologicznych (np. Lavera) jest otrzymywany z orzecha kokosowego i oleju palmowego. Jest to bezpieczny i przyjazny dla skóry środek powierzchniowo-czynny o właściwościach pieniących, który nie wysusza skóry, dobrze rozpuszcza się w wodzie, dzięki czemu łatwo się spłukuje, nie powodując podrażnień.

Więcej na:
http://pegasussoaps.blogspot.com/200...um-lauryl.html

Mam nadzieję, że to wyjaśnienie usunie Wasze wątpliwości i nie zrazicie się niepotrzebnie do kosmetyków ekologicznych


6b9c8065205bfbba4ea470e2960397c9df0c22c2_60247381d4d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 18:28   #64
kamisia2000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 2
Dot.: Kosmetyki LAVERA-ZBIORCZY

Gdzie można dostać kosmetyki Lavera w Poznaniu oprócz sklepu "Bliżej natury" na Podgórnej - tam akurat jest mały wybór.
kamisia2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-06, 15:20   #65
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Lavera czy ktoś zna?

A ja polecam balsamy do ciała !!! Wszystkie są fantastyczne No i krem różany jest fajniusi
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 10:46   #66
6b9c8065205bfbba4ea470e2960397c9df0c22c2_60247381d4d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5
Dot.: Lavera czy ktoś zna?

jeszcze jedna, chyba nowa, strona z Laverą (mają niższe ceny):
www.greenline-sklep.pl
6b9c8065205bfbba4ea470e2960397c9df0c22c2_60247381d4d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 12:08   #67
mglista_noc
Raczkowanie
 
Avatar mglista_noc
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 379
Dot.: Kosmetyki LAVERA-ZBIORCZY

Selene, a który krem różany miałaś ten na dzień czy na noc? Zastanawiam się właśnie nad tym nawilżającym na dzień, boję się tylko czy nie przybędzie po nim zaskórników...Wcześniej miałam fluid aloesowy i byłam zadowolona, ale chciałam spróbować czegoś innego - trochę bardziej nawilżającego właśnie.
mglista_noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-05, 15:41   #68
ROZALKA1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1
Dot.: Kosmetyki LAVERA-ZBIORCZY

Rzeczywiście produkty Lavery przeznaczone dla dzieci są bardzo dobre, szczególnie polecam krem do twarzy Lavera Baby dla dzieci i niemowląt http://www.kosmetykionline.pl/produc...001-50ml-.html. Ale moja znajoma z powodzeniem stosuje dla swoich dzieci (skóra alergiczna) kosmetyki polskiej firmy Mackar i twierdzi, iż są bardzo dobre ,znajdziecie je np. tutaj http://www.kosmetykionline.pl/search...ol&counter=all . Ja osobiście nie próbowałam. Ale wypróbowałam L. Baby żel pod prysznic ido włosów i też mogę go spokojnie polecić Kto chce coś więcej poczytać o produkcie, można np. tu http://www.kosmetykionline.pl/produc...06-200ml-.html

ROZALKA1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-03, 20:06   #69
julkap
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4
Dot.: Kosmetyki LAVERA-ZBIORCZY

Lavera ma swój sklep internetowy: www.lavera.com.pl - są tam dostępne wszystkie ich kosmetyki. Jestem użytkowniczką ich kosmetyków od 2006 roku - byłam na wyjeździe w gospodarstwie agroturystycznym, właścicielka którego miała w łazience darmowe próbki wszystkich ich kosmetyków. Od tamtej pory stosuje te kosmetyki nieprzerwanie. Ponieważ mam bardzo wrażliwą cerę ze skłonnością do alergii, muszę powiedzieć, że Lavera jest jedną z niewielu firm, kosmetyki której mogę używać w ciemno. Mój nr 1 to linia dla cery mieszanej z nagietkiem : krem przywracający równowagę i żel do mycia twarzy. Na zimę polecam ochronny Baby and Kinder Neutral - krem do twarzy. Bardzo cenię ich szampon przeciwłupieżowy z bławatkiem - włosy wyglądają dobrze, a skóra głowy nie jest podraźniona. Mój pasierb (lat 15, trądzik) używa żel i tonik z miętą do cery tłustej i młodzieńczej i bardzo chwali, cera mu się poprawiła. Z eksluzywnej linii Lavere polecam jedynie fluid wygładzajacy brąz (ciemny lub jasny) - cera jest naprawdę rozpromieniona, nie zatyka pory. Pozostałe kosmetyki z tej linii są za drogie i nie powalają na kolana - zresztą Lavera chyba wycofała się z tej serii. Z nowości bardzo dobre są Bio żele po prysznic i balsamy do ciała. Moje ulubione to Morela i Dzika Róża. Używam też ich cienie do powiek i kredkę do oczu - nie podraźniają, ale też nie jest to żadna rewelacja. Niestety, Lavera nie ma dobrego, jak dla mnie kremu pod oczy.
julkap jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 14:01   #70
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Kosmetyki LAVERA-ZBIORCZY

UP

Właśnie stoję przed decyzją by kliknąć w sklepie internetowym kilka kosmetyków z Lavery:
[linki pod nazwą odsyłają do zdjęć]

- Szampon mleczko Mango


- Odżywka mleczko Mango


- Body Spa Krem pod prysznic z pomarańczą i rokitnikiem


- Bardzo mocno utrwalający spray do włosów



Bardzo dużo czytałam na temat tej firmy.
Szampon i odżywka podobno świetne, właśnie z mleczkiem mango. Mam problemy ze skórą głowy, drogeryjnych szamponów już od wielu lat nie używam, ale te fryzjerskie też strasznie uczulają. Teraz używam Nuxe z miodem ale też coś zaczęło mi wychodzić.

Co do spreju do włosów to wiem, że utrwala naprawdę mocno ale nie boję się tego bo odleję sobie część do atomizerka z Sephory który daje taką mgiełkę to i opanuję tę moc (firmowy Lavery nie do końca dobrze rozpyla). Muszę w końcu przestać używać standardowych lakierów bo wiem, że duże spustoszenie robią na moich włosach i skórze głowy

Co do kremu pod prysznic nie do końca wiem który zapach wziąć - pomarańcz czy jednak różany... Nie chcę pachnieć jak babcia więc chyba kupię pomarańczowy. Chyba, że różany ma obłędną woń - ktoś zna???



Dziewczyny jeżeli używacie kosmetyków tej firmy to dajcie znać co warto kupić a czego unikać
__________________

Edytowane przez SiSleyS
Czas edycji: 2010-06-08 o 14:05 Powód: fotki
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-12, 14:52   #71
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Kosmetyki LAVERA-ZBIORCZY

Kosmetyki wczoraj do mnie dotarły. Póki co wypróbowałam sprej do włosów. Tak jak pisałam wlałam go do atomizerka z Sephory i dzięki temu daje lekką mgiełkę. Utrwala dobrze i na razie za wiele nie mogę o nim powiedzieć. Oczywiście ma w składzie alkohol ale lakier bez niego tworzyłby na głowie zmokłą kurę. Ten składnik jeszcze przeżyję bo nie ma za to innych świństw.

Póki co będę obserwować czy nie obciąża włosów ani też czy nie przetłuszcza ich szybciej


Krem pod prysznic pięknie pachnie pomarańczkami. Myślałam, że zapach będzie strasznie chemiczny a jest bardzo przyjemny. Dobrze, że nie wzięłam różanego. Myłam nim dłonie i delikatnie pachniały - nienachalnie czego się obawiałam.

Szampon i odżywkę użyję jutro lub pojutrze, oczywiście zdam relację - póki co wąchałam i zapach jest cudowny!


Kupowałam na stronie:
http://www.sklep.zdrowe-kosmetyki.pl/
Jestem zadowolona z obsługi - realizacja przesyłki bardzo szybka, dostałam też 4 próbki Lavery.
__________________

Edytowane przez SiSleyS
Czas edycji: 2010-06-12 o 14:53
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-13, 12:39   #72
julkap
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4
Dot.: Kosmetyki LAVERA-ZBIORCZY

A ja bardzo lubię różaną serię Lavery, zwłaszcza w nowej odsłonie BIO - rewelacyjnie nawilża, pięknie i nie natarczywie pachnie, skóra jest jedwabista i gładka
julkap jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-10, 09:34   #73
dawn_avalon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4
Dot.: Kosmetyki LAVERA-ZBIORCZY

Ja z Lavery uwielbiam całą serię Body Spa - zapachy powalające i opakowania się całkiem nieźle prezentują na mojej łazienkowej półce Mają też bardzo fajne kremy do rąk - zarówno te z serii Body Spa jak i inne. W ogóle jestem wielką fanką kosmetyków naturalnych i eko, bo moja skóra odżyła po ich stosowaniu. Na szczęście jest u nas coraz więcej sklepów z takimi kosmetykami. Ja najczęściej się zaopatruję tu: http://matique.pl/ mają bardzo duży wybór i przystępne ceny. W ogóle dobrze, że dociera do nas coraz więcej ekokosmetyków różnych marek, szkoda tylko, że w Polsce jeszcze świadomość na ten temat jest tylko wśród nielicznych, co innego np. w Stanach, UK, Niemczech czy Francji. Tam jest z tym dużo lepiej, ale może i u nas wkrótce sie to zmieni.
dawn_avalon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-10, 15:21   #74
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Kosmetyki LAVERA-ZBIORCZY

Odżywka do włosów mleczko różane to chyba najlepsza maska jaką stosowałam. Nie obciąża włosów, są gładkie i dobrze się rozczesują, do tego pachnie różami. Jest wydajna, bo nie trzeba jej dużo nakładać.
Szampon z tej serii też mogę polecić. Ma trochę glutowatą konsystencję, ale bardzo dobrze myje.

Zgadzam się też z opiniami powyżej, że nie wszystko z Lavery jest warte swojej ceny i też nie znalazłam tam dobrego kremu pod oczy.
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-12, 18:55   #75
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: Lavera czy ktoś zna?

Cytat:
Napisane przez Lili Natura Pokaż wiadomość
spam
A ja chciałabym bezwstydnie przypomnieć, że wizaż to nie jest tablica z bezpłatnymi reklamami i ogłoszeniami. Regulamin, cennik i inne! Zapraszam gorąco!

Edytowane przez Lexie
Czas edycji: 2010-10-13 o 10:46
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 12:23   #76
adriannamucha
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 46
Dot.: Kosmetyki LAVERA-ZBIORCZY

Ja również od dłuższego czasu stosuję kosmetyki Lavery. Poniżej moje opinie o niektórych z nich

Krem intensywnie pielegnujący z liposomami - seria różana
krem doskonale nawilża, mam cerę mieszaną czasem ja czymś przesuszę wtedy ten krem przychodzi mi z ratunkiem Ładnie pachnie różą, bardzo wydajny

Żel pod oczy dzika róża - również seria różana dobrze nawilża skórę wokół oczy, ładnie pachnie róża tak jakby ten zapach był wchłaniany przez oczy

Krem przywracający równowagę z nagietkiem do cery mieszanej - świetny do stosowania na dzień doskonale matowi skórę, przy tym nieziemsko pachnie aż chciałaby się go zjeść

Szampony do włosów
migdałowy - moim włosom dodaję objętość, włosy łatwo sie po nim rozczesują nie są sianowate, szampon wydajny, ładny zapach migdałów
pomarańczowy - cudnie pachnie, włosy łatwo się rozczesują wydajny

Żele pod prysznic kokosowy - dobrze się pieni, ładny zapach kokosy, nawilża skórę wydajny

Poki co tyle bo więcej nie pamiętam.

Ale ogólnie jestem bardzo zadowolona z Lavery i polecam tym którzy jej jeszcze nie stosowali
adriannamucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 12:08   #77
Jezebel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 41
Dot.: Kosmetyki LAVERA-ZBIORCZY

Z Lavery przetestowałam większość kosmetyków. Uwielbiam żele pod prysznic, peelingi do ciała, antyperspirant miód + mleko, olejek do ciała. Kremy do twarzy ciężko się wchłaniają, zdecydowanie wolę krem eco cosmetics z rokitnikiem, ten w opakowaniu z pompką.

Bardzo dobra jest maseczka nawilżająca do twarzy.
A tonik aloesowy wprost uwielbiam
__________________
www.pomoz-amelce.pl
Jezebel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-02, 22:03   #78
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Kosmetyki LAVERA-ZBIORCZY

Odświeżam, bo interesują mnie kremy Lavery.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-03, 08:24   #79
francuzzka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 419
Dot.: Kosmetyki LAVERA-ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Odświeżam, bo interesują mnie kremy Lavery.
a jaki konkretnie cię interesuje?

ja miała różany z liposomami opisywany wczesniej, bardzo fajny krem, doskonale nawilza jednak ja mam cerę mieszana wiec dla mnie za ciezki uzywma go na noc

fluid mietowy dobrze matowi i nawilża polecany do cery mieszanej

żel pod oczy różany
, bardzo go lubie jest bardzo delikatny, ładnie nawilża delikatnie pachnie
francuzzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-03, 18:29   #80
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Kosmetyki LAVERA-ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez francuzzka Pokaż wiadomość
a jaki konkretnie cię interesuje?

ja miała różany z liposomami opisywany wczesniej, bardzo fajny krem, doskonale nawilza jednak ja mam cerę mieszana wiec dla mnie za ciezki uzywma go na noc

fluid mietowy dobrze matowi i nawilża polecany do cery mieszanej

żel pod oczy różany
, bardzo go lubie jest bardzo delikatny, ładnie nawilża delikatnie pachnie
Też jesteś z Wrocławia. Ja mam skórę mieszaną z niespodziankami, trochę wysuszoną ze względu na retinoidy. Myślałam o tym z nagietkiem albo tym z serii Basic (o ten http://www.lavera.com.pl/p585-krem.nawilzajacy.htm). Różany odradzasz, więc go sobie skreślę.
__________________
...it's about practice.

Edytowane przez lemka
Czas edycji: 2011-07-03 o 18:33 Powód: dopisek
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-03, 19:23   #81
francuzzka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 419
Dot.: Kosmetyki LAVERA-ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Też jesteś z Wrocławia. Ja mam skórę mieszaną z niespodziankami, trochę wysuszoną ze względu na retinoidy. Myślałam o tym z nagietkiem albo tym z serii Basic (o ten http://www.lavera.com.pl/p585-krem.nawilzajacy.htm). Różany odradzasz, więc go sobie skreślę.
tak tak z Wrocławia
no to może ten http://www.kosmetyki-natury.eu/Fluid...30_ml-416.html


a czy to koniecznie musi być lavera?
francuzzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-03, 20:08   #82
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Kosmetyki LAVERA-ZBIORCZY

Nie musi, ale nie chciałabym, żeby mnie zapchał. Unikam też aloesu, bo w niektórych kosmetykach mnie podrażnia oraz wszelkich rozgrzewających substancji (naczynka). A zamawiasz w internecie te kremy, czy znasz we Wroclawiu jakiś sklep z kosmetykami naturalnymi? Teraz Helfy ponoć są obok Kazimierza.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 19:42   #83
makki
Raczkowanie
 
Avatar makki
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 78
Dot.: Kosmetyki LAVERA-ZBIORCZY

Zainteresował mnie ten krem do twarzy samoopalający- nagietek
http://www.kosmetyki-natury.eu/Samoo...30_ml-411.html

Miał ktoś z nim do czynienia ? Jeśli tak to proszę o jakieś informację
makki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-25, 16:53   #84
jolkas1paula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 308
Dot.: Kosmetyki LAVERA-ZBIORCZY

chcialabym zapytac jaka jest roznica miedzy samoopalaczem do twarzy i ciala tym pomaranczowym, a tym jasnym z serii bio?????? z gory dziekuje-bo jak patrzylam na sklad na allegro to maja niby taki sam, ale ten z bio jest 10 zl tanszy
jolkas1paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-31, 18:02   #85
francuzzka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 419
Dot.: Kosmetyki LAVERA-ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Nie musi, ale nie chciałabym, żeby mnie zapchał. Unikam też aloesu, bo w niektórych kosmetykach mnie podrażnia oraz wszelkich rozgrzewających substancji (naczynka). A zamawiasz w internecie te kremy, czy znasz we Wroclawiu jakiś sklep z kosmetykami naturalnymi? Teraz Helfy ponoć są obok Kazimierza.
mój ulubiony sklep to www.kosmetyki-natury.eu mozesz umówić się też na odbiór osobisty na Klecinie

---------- Dopisano o 19:02 ---------- Poprzedni post napisano o 19:00 ----------

Cytat:
Napisane przez makki Pokaż wiadomość
Zainteresował mnie ten krem do twarzy samoopalający- nagietek
http://www.kosmetyki-natury.eu/Samoo...30_ml-411.html

Miał ktoś z nim do czynienia ? Jeśli tak to proszę o jakieś informację

Ja ma krem samoopalający Lavery do twarzy i ciała jest bardzo dobry, delikatna naturalne opalenizna. Myślę ze ten nagietkowy też jest ok. Także kupuj bez wachania.

Z Lavery polecam również szampon różany do włosów zniszczonych, ładnie pachnie, nie plącze włosów bardzo dobry jest też szampon mango. Z tej serii godne polecania są tez odzywki i maski różana i mango.
francuzzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-14, 19:02   #86
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Kosmetyki LAVERA-ZBIORCZY

dziewczyny nie wiecie może gdzie w warszawie mogę dostać kosmetyki kolorowe np. podkład tej firmy?? byłam dziś w arkadii w sklepie ze zdrową żywnością ale nie ma kolorówki:/
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-14, 21:47   #87
dziolcha86
Zadomowienie
 
Avatar dziolcha86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: The World
Wiadomości: 1 215
Dot.: Kosmetyki LAVERA-ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Pokaż wiadomość
dziewczyny nie wiecie może gdzie w warszawie mogę dostać kosmetyki kolorowe np. podkład tej firmy?? byłam dziś w arkadii w sklepie ze zdrową żywnością ale nie ma kolorówki:/
Wystarczy wejść na stronkę Lavera
http://www.lavera.com.pl/s181-gdzie.kupic.htm
__________________
Marcelinka
Laureńka
dziolcha86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-14, 22:17   #88
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Kosmetyki LAVERA-ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez dziolcha86 Pokaż wiadomość
Wystarczy wejść na stronkę Lavera
http://www.lavera.com.pl/s181-gdzie.kupic.htm
co mi po tej stronce jak ide do punktu i mają tylko kremy, nie chce mi sie jeździć po całej warszawie i szukać, może juz ktoś wyhaczył gdzie mają podkłady
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-14, 22:53   #89
dziolcha86
Zadomowienie
 
Avatar dziolcha86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: The World
Wiadomości: 1 215
Dot.: Kosmetyki LAVERA-ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Pokaż wiadomość
co mi po tej stronce jak ide do punktu i mają tylko kremy, nie chce mi sie jeździć po całej warszawie i szukać, może juz ktoś wyhaczył gdzie mają podkłady
W sklepie ze zdrową żywnością w którym teoretycznie powinien być ten podkład także nie jest dostępny (CH Targówek)
Najlepiej podzwonić i popytać.
Ja narazie zrezygnowałam z jego zakupu, ale na wiosnę się skuszę
__________________
Marcelinka
Laureńka
dziolcha86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-14, 23:17   #90
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Kosmetyki LAVERA-ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez dziolcha86 Pokaż wiadomość
W sklepie ze zdrową żywnością w którym teoretycznie powinien być ten podkład także nie jest dostępny (CH Targówek)
Najlepiej podzwonić i popytać.
Ja narazie zrezygnowałam z jego zakupu, ale na wiosnę się skuszę
dobry pomysł, albo maila napisać ciekawa jestem czy mają próbki
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-21 11:36:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:29.