WŁOCŁAWEK-Szukam kogoś z kim będę mogła pobiegać i poćwiczyć. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-03, 12:08   #1
mandragona
Marudziara
 
Avatar mandragona
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Z Krainy Kota ...
Wiadomości: 9 061

WŁOCŁAWEK-Szukam kogoś z kim będę mogła pobiegać i poćwiczyć.


Szukam kogoś z kim będę mogła pobiegać i poćwiczyć.
Samej ciężko się zmotywować a poza tym nudno tak.
Może są wśród nas osoby z Włocławka które przyłączyły by się do mnie?




10 powodów aby zacząć


Zdrowie i siła

Uprawianie sportów aerobowych - takich jak bieganie - wzmacnia serce, usprawnia pracę płuc i krwiobiegu. Dzięki temu jesteśmy sprawniejsi, wytrzymalsi i zmniejszamy ryzyko chorób układu krążenia, na które umiera większość Polaków.

Wolność

Biegacz jest wolnym człowiekiem. Może oddawać się swojej pasji w towarzystwie, w samotności, o dowolnej porze dnia i nocy, w lesie i na ulicy. Może biegać tak szybko jak chce i tak daleko jak pragnie. Krótko mówiąc wybrał sport, który można uprawiać z intensywnością stosowną do wieku i możliwości.

Radość

Badania wykazują, że bieganie jest wspaniałym środkiem antystresowym. W walce z początkami depresji wygrywa z lekarstwami w pigułkach. Biegający cieszą się większą energią, pewnością siebie i lepszym samopoczuciem. Potrafią cieszyć się prostymi rzeczami: zielenią drzew, szumem wiatru, deszczem i słońcem.

Szczupła sylwetka

Jeśli zaczynasz biegać aby zrzucić parę kilogramów to mam dla Ciebie dobrą wiadomość: bieganie to jeden z najintensywniej spalających tłuszcz sportów jakie można wybrać. Jest doskonałym składnikiem mądrego programu odchudzającego. Dodatkowo regularne bieganie skłania do zmiany diety na zróżnicowaną, bogatą w witaminy i mikroelementy, a ubogą w zgubne dla Ciebie tłuszcze. No i woda - będziesz pić dużo wody.

Drobiazgi, detale, szczegóły... a kysz!

Bieganie to prosty sport. Nie będziesz potrzebować kilogramów sprzętu i grubego portfela. Twoje całe wyposażenie to porządne buty. Twoja sala treningowa to cały świat. Jak mówią w pewnej znanej firmie "Just do it".

Przyjaciele

Biegacze to otwarci ludzie. Wspólna pasja i doświadczenia łączą ich tak, że pierwszy raz spotkaną osobę często traktuje się jak starego druha. Zanikają różnice wieku. Kiedy zaś biegasz z kimś regularnie - poznajecie się naprawdę od podszewki i na wylot. Od dziś jesteśmy na "ty"!

Ile mam lat? Ile mam lat?

Bieganie to sport na całe życie. Biegają dwudziestolatki i siedemdziesięciolatki. I nigdy nie jest za późno aby spróbować - wystarczy robić to mądrze.

Perfekcja

Regularne bieganie zmienia człowieka nie tylko fizycznie, ale i umysłowo. Staje się bardziej "czysty" i pragnie tę czystość pielęgnować. Bardziej dba o odpowiednie odżywianie, stara się poprawić swój tryb życia, zmniejsza ilość pochłanianego alkoholu i innych używek, lepiej śpi.

Mózg na 102

Nie tylko nogi biegacza są silne. Silny jest także jego umysł. Podczas treningów może wiele przemyśleć, na wiele spraw spojrzeć z zupełnie innej perspektywy. Zagłębić się w siebie. Bieganie powoduje, że stajesz się bardziej dojrzałym i niezależnym człowiekiem, który ma w sobie radość dziecka.

Nie, nie jesteś mięczakiem!

Jednym z fenomenów biegania są postępy jakich można dokonać. Zdyszany po stu metrach truchtu osobnik pokonuje pierwszy kilometr, pięć, dziesięć... biega coraz szybciej i coraz dalej. Nie dowiesz się jak wielką satysfakcję daje łamanie własnych barier dopóki tego nie posmakujesz!
__________________


mandragona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 13:28   #2
InkaPinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 22
Dot.: WŁOCŁAWEK-Szukam kogoś z kim będę mogła pobiegać i poćwiczyć.

ja bym chciała z Toba poćwiczyć, ale niestety mieszkam daleko od Wrocławka nie mam z kim biegać, a samej to... bardzo cięzko. życzę sukcesów
InkaPinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 13:33   #3
Aanulek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Somewhere in your dreams
Wiadomości: 121
Dot.: WŁOCŁAWEK-Szukam kogoś z kim będę mogła pobiegać i poćwiczyć.

Ja jestem we Włocławku jeszcze gdzieś tak ze 2-3tygodnie... Ale w bieganiu jestem raczej cieńka, chociaż w maju trochę próbowałam
Aanulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 15:44   #4
aneczka240
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka240
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 134
Dot.: WŁOCŁAWEK-Szukam kogoś z kim będę mogła pobiegać i poćwiczyć.

mandragona, świetna propozycja A kiedy Ty byś chciała biegać, tzn mniej więcej w jakim czasie, bo ja jak na razie to jestem w miarę wolna, ale w październiku będzie trudno
__________________


15

aneczka240 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 22:13   #5
mandragona
Marudziara
 
Avatar mandragona
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Z Krainy Kota ...
Wiadomości: 9 061
Dot.: WŁOCŁAWEK-Szukam kogoś z kim będę mogła pobiegać i poćwiczyć.

Osoby które chcą brać udział w biegach zapraszam na PW
__________________


mandragona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-12, 16:56   #6
lanalee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 214
Dot.: WŁOCŁAWEK-Szukam kogoś z kim będę mogła pobiegać i poćwiczyć.

ja rowniez poszukuje osoby towarzyszacej do porannego biegania i prosze o prywatna wiadomosc
lanalee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-25, 11:35   #7
TeemoLannister
Raczkowanie
 
Avatar TeemoLannister
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 78
Dot.: WŁOCŁAWEK-Szukam kogoś z kim będę mogła pobiegać i poćwiczyć.

sam jestem z Włocławka
TeemoLannister jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-27, 19:43   #8
mandragona
Marudziara
 
Avatar mandragona
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Z Krainy Kota ...
Wiadomości: 9 061
Dot.: WŁOCŁAWEK-Szukam kogoś z kim będę mogła pobiegać i poćwiczyć.

Osoby, które wyrażają chęć do wspólnego biegania Proszę o wiadomość prywatną
Pozdrawiam
__________________


mandragona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-27 20:43:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:50.