Jesienne odchudzanie :) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-09-03, 10:05   #61
Roisin92
Rozeznanie
 
Avatar Roisin92
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Rypin
Wiadomości: 988
Dot.: Jesienne odchudzanie :)

Dzień dobry wszystkim
Zaraz wsiadam na rower, a potem śniadanie, czyli ulubiona owsianka
Miłego dnia i udanego dietkowania
__________________

'Psycho, groupie, coccaine, crazy..'


Roisin92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-03, 10:15   #62
201609102148
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7 330
Dot.: Jesienne odchudzanie :)

Cytat:
Napisane przez Roisin92 Pokaż wiadomość
Dzień dobry wszystkim
Zaraz wsiadam na rower, a potem śniadanie, czyli ulubiona owsianka
Miłego dnia i udanego dietkowania


późno wstajesz ja już drugie śniadanie :P
201609102148 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-03, 10:54   #63
Katalonkaaa
Zadomowienie
 
Avatar Katalonkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 767
GG do Katalonkaaa
Dot.: Jesienne odchudzanie :)

Mogę dołączyć? Ciężko wchodzić do nowej grupy, a tutaj dopiero zaczynacie

Walczę o siebie (mam nadzieję, że już po raz ostatni) od prawie 6 tygodni. Założyłam nawet swój dziennik na fitnesowym.

Łatwiej mi chudnąć właśnie w okresie jesieni i zimy bo nie wychodzę za często z domu i nie narażam się na pokusy
Katalonkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-03, 11:32   #64
201609102148
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7 330
Dot.: Jesienne odchudzanie :)

Cytat:
Napisane przez Katalonkaaa Pokaż wiadomość
Mogę dołączyć? Ciężko wchodzić do nowej grupy, a tutaj dopiero zaczynacie





Walczę o siebie (mam nadzieję, że już po raz ostatni) od prawie 6 tygodni. Założyłam nawet swój dziennik na fitnesowym.





Łatwiej mi chudnąć właśnie w okresie jesieni i zimy bo nie wychodzę za często z domu i nie narażam się na pokusy


jasne, każdy jest tutaj mile widziany

Napisz coś więcej może? Jaki cel, jaki start, jakie metody?
201609102148 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-03, 11:37   #65
truskaffka
Zakorzenienie
 
Avatar truskaffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: abc
Wiadomości: 4 294
Dot.: Jesienne odchudzanie :)

Dołączam do Was !

Co prawda nie jest moim celem chudnięcie, ale nauczenie się na nowo zdrowych nawyków (wpadłam przez dietę w kompulsy)

u Was motywacji na pewno brakować nie będzie, więc się podczepiam.

Śniadanko było wzorowe----> później zawaliłam. Start poprawy od teraz, a jutro już na czysto cały dzień jak i każdy następny mam nadzieję...

powodzenia wszystkim Nam życzę
__________________
(..) did you ever know
there's a light inside your bones
the hope that you can't hide
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-03, 12:30   #66
Roisin92
Rozeznanie
 
Avatar Roisin92
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Rypin
Wiadomości: 988
Dot.: Jesienne odchudzanie :)

Cytat:
Napisane przez Farmakopea Pokaż wiadomość
późno wstajesz ja już drugie śniadanie :P
wakacje
__________________

'Psycho, groupie, coccaine, crazy..'


Roisin92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-03, 16:00   #67
201609102148
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7 330
Dot.: Jesienne odchudzanie :)

Cytat:
Napisane przez truskaffka Pokaż wiadomość
Dołączam do Was !

Co prawda nie jest moim celem chudnięcie, ale nauczenie się na nowo zdrowych nawyków (wpadłam przez dietę w kompulsy)

u Was motywacji na pewno brakować nie będzie, więc się podczepiam.

Śniadanko było wzorowe----> później zawaliłam. Start poprawy od teraz, a jutro już na czysto cały dzień jak i każdy następny mam nadzieję...

powodzenia wszystkim Nam życzę


witamy, witamy i też powodzenia!
201609102148 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-03, 16:05   #68
stokrotenka18
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotenka18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 11 185
Dot.: Jesienne odchudzanie :)

Cytat:
Napisane przez Katalonkaaa Pokaż wiadomość
Mogę dołączyć? Ciężko wchodzić do nowej grupy, a tutaj dopiero zaczynacie

Walczę o siebie (mam nadzieję, że już po raz ostatni) od prawie 6 tygodni. Założyłam nawet swój dziennik na fitnesowym.

Łatwiej mi chudnąć właśnie w okresie jesieni i zimy bo nie wychodzę za często z domu i nie narażam się na pokusy
jasne!
witamy
Cytat:
Napisane przez truskaffka Pokaż wiadomość
Dołączam do Was !

Co prawda nie jest moim celem chudnięcie, ale nauczenie się na nowo zdrowych nawyków (wpadłam przez dietę w kompulsy)

u Was motywacji na pewno brakować nie będzie, więc się podczepiam.

Śniadanko było wzorowe----> później zawaliłam. Start poprawy od teraz, a jutro już na czysto cały dzień jak i każdy następny mam nadzieję...

powodzenia wszystkim Nam życzę
i ćwiczymy


i jak Wam idzie?

Mam nadzieję że lepiej niż mi bo ja ćwiczę wpuszczanie kropel do nosa i [przechylanie kubka z herbatą
__________________
Dobro wraca


"Matka nie musi wszystkiego rozumieć – wystarczy, żeby kochała i ochraniała. No i była dumna."
Paulo Coelho
stokrotenka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-03, 16:39   #69
Dietetykana100
Przyczajenie
 
Avatar Dietetykana100
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2
Dot.: Jesienne odchudzanie :)

Dziewczęta a czemu nie chcecie rozpocząć dietowania licząc kalorie.
Mówicie, że tak Wam ciężko odejść od pewnych nawyków a licząc kalorie można by od czasu do czasu ( albo częściej) pozwolić sobie na coś gorszego a waga dalej leciała by w dół. Wszystko byłoby pod kontrolą.

Co do założycielki tematu to niestety jaka pora roku by nie była to aktywność= praca mięśni= generowanie ciepła= pocenie się. Niestety ;-(

Co do treningów to polecam spróbować każdego z tych które wymieniłaś i zobaczyć, który Ci pasuje. Jedni wolą Chodakowską , ciągłą motywację i miłe słówka. Jedni Melby, która skupia się raczej na ćwiczeniu. Kwestia gustu.

Podsumowując życzę powodzenia założycielce tematu i Wszystkim którzy dołączyli. Super sprawa, że jest forum gdzie można się dzielić wszystkim i wspólnie działać.

Pozdrawiam i jeszcze raz powodzenia !
Dietetykana100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-03, 18:03   #70
201609102148
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7 330
Dot.: Jesienne odchudzanie :)

Cytat:
Napisane przez Dietetykana100 Pokaż wiadomość
Dziewczęta a czemu nie chcecie rozpocząć dietowania licząc kalorie.
Mówicie, że tak Wam ciężko odejść od pewnych nawyków a licząc kalorie można by od czasu do czasu ( albo częściej) pozwolić sobie na coś gorszego a waga dalej leciała by w dół. Wszystko byłoby pod kontrolą.

Co do założycielki tematu to niestety jaka pora roku by nie była to aktywność= praca mięśni= generowanie ciepła= pocenie się. Niestety ;-(

Co do treningów to polecam spróbować każdego z tych które wymieniłaś i zobaczyć, który Ci pasuje. Jedni wolą Chodakowską , ciągłą motywację i miłe słówka. Jedni Melby, która skupia się raczej na ćwiczeniu. Kwestia gustu.

Podsumowując życzę powodzenia założycielce tematu i Wszystkim którzy dołączyli. Super sprawa, że jest forum gdzie można się dzielić wszystkim i wspólnie działać.

Pozdrawiam i jeszcze raz powodzenia !


co do pocenia- wiem, wiem. Ale ja np. latem w ogóle nie funkcjonuję. Jesienią z przyjemnością jeżdżę na rowerze czy biegam, latem mam wrażenie, że mi parzy powietrze płuca...
201609102148 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-03, 19:46   #71
Dietetykana100
Przyczajenie
 
Avatar Dietetykana100
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2
Dot.: Jesienne odchudzanie :)

Coś w tym jest. Dlatego ja biegnę/ jadę do pobliskiego lasu ( tylko 1,5km ). Ponadto bieganie w odpowiednim stroju po mieście mnie zawstydza, bo wszyscy się patrzą jak na ufoludka Do tego światła itp.,więcej stania/ łamania prawa niż sportu. W lesie przyjemniejsze powietrze, w lato nie ma takiego żaru, znajomi ludzie, mili, witający się za każdym razem nawet jak się nie zna, ahhh jak miło na duszy mi się zrobiło
__________________
Dietetyka na 100%
http://www.dietetykana100.blogsp ot.com
Dietetykana100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-04, 08:30   #72
Katalonkaaa
Zadomowienie
 
Avatar Katalonkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 767
GG do Katalonkaaa
Dot.: Jesienne odchudzanie :)

Cytat:
Napisane przez Farmakopea Pokaż wiadomość
jasne, każdy jest tutaj mile widziany

Napisz coś więcej może? Jaki cel, jaki start, jakie metody?
Mam 22 lata, w sumie zawsze miałam za dużo kilogramów, od dziecka byłam pulpetem, za mną długa historia odchudzania- niekoniecznie zdrowego- zaczynałam od głodówek w gimnazjum- brawa dla mnie - potem wpadłam przez to w kompulsy, znów głodówki itd. Ćwiczenia też wypróbowałam przeróżne. Ogólnie mam strasznie rozwalony metabolizm W zeszłym roku w sierpniu moja waga pokazała 91kg! To mnie załamało i wzięłam się za siebie, zaczęłam ćwiczyć z Ewą, jadłam mało, odstawiłam antyki i tak do marca zeszłam do 72kg mimo wielu przerw np w urodziny czy święta kiedy opychałam się do granic niemożliwości :/ Później stres związany ze studiami i sesja spowodowały że rzuciłam to wszystko.

Teraz walczę od prawie 6tygodni- waga startowa 76,5kg, ćwiczę Body revolution z Jillian Michaels i staram się zdrowo odżywiać. Uznałam że będę się ważyć i mierzyć co 2 tygodnie- tak aby na pewno zauważyć jakieś spadki i nie stracić motywacji- po pierwszych dwóch tygodniach waga spadła, ale po kolejnych dwóch był wzrost Kolejne ważenie i mierzenie w niedzielę, oby było lepiej Nie ustalam sobie jakiegoś konkretnego celu, chcę po prostu wyglądać w miarę dobrze, chociaż za 65kg bym się nie obraziła

Moja dieta z wczoraj:

śniadanie- jajecznica z 3 jajek z pieczarkami, pomidor, 2 kromki pieczywa Wasa
II śniadanie - kilka śliwek
obiad- placek z mąki kukurydzianej z ciecierzycą, papryką, cukinią, marchewką i cebulą z sosem czosnkowym na bazie jogurtu naturalnego
kolacja- sałatka z tuńczyka w sosie własnym, sałaty, pomidora, papryki, rzepy z resztką jogurtu naturalnego, skroplone wszystko sokiem z cytryny

Nie mam pomysłu na dzisiejsze śniadanie- mam smak na owsiankę, ale zawsze po godzinie jestem już głodna
Katalonkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-04, 08:47   #73
201609102148
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7 330
Dot.: Jesienne odchudzanie :)

Ja na śniadanie sobie zawsze folguję i zjadam tyle, co Ty wczoraj na obiad może zjedz owsiankę i coś oprócz niej?
201609102148 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-04, 09:29   #74
Katalonkaaa
Zadomowienie
 
Avatar Katalonkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 767
GG do Katalonkaaa
Dot.: Jesienne odchudzanie :)

No i była owsianka na mleku z nektarynką Wczoraj na obiad zjadłam 2 takie placki Za jakąś godzinkę trening. Miłego dnia dziewczyny!
Katalonkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-04, 12:38   #75
Roisin92
Rozeznanie
 
Avatar Roisin92
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Rypin
Wiadomości: 988
Dot.: Jesienne odchudzanie :)

Hej kochane
Dzisiaj od rana spotkała mnie miła niespodzianka - waga pokazała 62,5 kg, czyli spadek, muszę zaktualizować podpis

Wstawię Wam mój planowany na dzisiaj jadłospis, być może będziecie miały jakieś uwagi, które mi pomogą.
Ś: owsianka na wodzie (5 łyżek płatków owsianych) z wkrojonym jabłkiem
IIŚ: Activia, jabłko
O: miseczka zupy pomidorowej z brązowym ryżem
K: jajecznica z dwóch jaj z pomidorem i groszkiem, kromka pieczywa ciemnego z chudą wędliną
Piątego posiłku nie ma i nie mam jak go dodać, ponieważ za późno wstaję i za wcześnie chodzę spać, żeby się wyrobić
__________________

'Psycho, groupie, coccaine, crazy..'



Edytowane przez Roisin92
Czas edycji: 2014-09-04 o 12:40
Roisin92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-04, 13:16   #76
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Jesienne odchudzanie :)

Cytat:
Napisane przez Roisin92 Pokaż wiadomość
Hej kochane
Dzisiaj od rana spotkała mnie miła niespodzianka - waga pokazała 62,5 kg, czyli spadek, muszę zaktualizować podpis

Wstawię Wam mój planowany na dzisiaj jadłospis, być może będziecie miały jakieś uwagi, które mi pomogą.
Ś: owsianka na wodzie (5 łyżek płatków owsianych) z wkrojonym jabłkiem
IIŚ: Activia, jabłko
O: miseczka zupy pomidorowej z brązowym ryżem
K: jajecznica z dwóch jaj z pomidorem i groszkiem, kromka pieczywa ciemnego z chudą wędliną
Piątego posiłku nie ma i nie mam jak go dodać, ponieważ za późno wstaję i za wcześnie chodzę spać, żeby się wyrobić
zasadnicza uwaga jest taka, że jesz za mało białka. białko powinno być w każdym posiłku i kropka.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-04, 13:17   #77
Katalonkaaa
Zadomowienie
 
Avatar Katalonkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 767
GG do Katalonkaaa
Dot.: Jesienne odchudzanie :)

Moim zdaniem Activia nie jest dobrym pomysłem, za dużo w niej cukru. Lepiej zjedz jogurt naturalny i dołóż swoje owoce
Katalonkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-04, 16:10   #78
201609102148
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7 330
Dot.: Jesienne odchudzanie :)

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
zasadnicza uwaga jest taka, że jesz za mało białka. białko powinno być w każdym posiłku i kropka.


a ja mam właśnie problem mam ograniczać białko, bo obciąża nerki, a to właśnie nerki mi zachorzały... Cóż, będę więc odżywiać się normalnie, ale zdrowiej do czasu, aż mi się wyniki unormują, czyli za jakieś dwa tygodnie. Nie wracam do słodyczy na pewno żadnych i ograniczam mączne produkty (i resztę praktycznie robię jak do tej pory), ale z wciskania białka do każdego posiłku muszę póki co zrezygnować może mimo to uda mi się utrzymać "tempo".

Za to mam dwie dobre wiadomości

Czuję się już na tyle dobrze, że powoli wdrażam się w aktywności fizyczne- dzisiaj łagodnie, rowerek, ale w weekend, jeśli dalej będzie okej, chcę zacząć jakiś poważniejszy trening. Muszę oblukac, co jest, i znaleźć coś łagodnego dla pleców :P

Druga jest taka, że te zrzucone trzy kilo chyba spadły z dobrych miejsc wczoraj dawno nie widziany kolega powiedział, że fantastycznie wyglądam (no raczej!), rownież jak wystroiłam się na egzamin była różnica- sama widzę, ze dawno ciuchy tak na mnie dobrze nie leżały raz, że dzięki zdrowszemu jedzeniu pozbyłam się wzdęć, które są moją prawdziwą zmorą, dwa, zrzucanie zaczęło się od najlepszego z mozliwych miejsc- widocznie zredukowały mi się "boczki" nad linią spodni, a chyba nigdzie każdy gram nie robi aż takiej różnicy

To budujące
201609102148 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-04, 16:37   #79
Dzwoneczek_24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 4
Dot.: Jesienne odchudzanie :)

Cześć dziewczyny, mogę do Was dołączyc? Jestem załamana i nie mogę już patrzec na siebie w lustrze. Rzuciłam palenie i teraz żałuję, bo cały czas tyję. Przy wzroście 168 cm ważę w tej chwili 85 kg... Nigdy nie byłam szczupła, ale jeszcze niedawno ważyłam 67 kg... Nie wiem, co mam zrobic, brak mi motywacji. Zawsze potrafiłam zebrac się do kupy, a teraz jest mi strasznie trudno. Mam pracę siedzącą, więc siedzę i jem. Brak mi energii, nie mam na nic siły. Tak bardzo chcę schudnąc, ale nie potrafię... Pomóżcie.
Dzwoneczek_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-04, 16:45   #80
201609102148
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7 330
Dot.: Jesienne odchudzanie :)

Cytat:
Napisane przez Dzwoneczek_24 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, mogę do Was dołączyc? Jestem załamana i nie mogę już patrzec na siebie w lustrze. Rzuciłam palenie i teraz żałuję, bo cały czas tyję. Przy wzroście 168 cm ważę w tej chwili 85 kg... Nigdy nie byłam szczupła, ale jeszcze niedawno ważyłam 67 kg... Nie wiem, co mam zrobic, brak mi motywacji. Zawsze potrafiłam zebrac się do kupy, a teraz jest mi strasznie trudno. Mam pracę siedzącą, więc siedzę i jem. Brak mi energii, nie mam na nic siły. Tak bardzo chcę schudnąc, ale nie potrafię... Pomóżcie.


pewnie, zapraszamy

Wiem, co czujesz, sama niedawno (no, może nie tak niedawno, bo w lutym zaczęłam) rzucałam palenie i wiem, jakie to ciężkie. Wiem też, jak może odbijać się na wadze ja wtedy z jednego uzależnienia wskoczyłam w drugie- od słodyczy, właśnie z nim walczę.

Na początek powiedz, co chciałabyś osiągnąć, coś pomyślimy <3

P.S. Brakuje Ci motywacji, by zacząć? Mogę podzielić się sposobem, który podziałał na mnie
201609102148 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-04, 16:51   #81
Dzwoneczek_24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 4
Dot.: Jesienne odchudzanie :)

Chciałabym pozbyć się 20 kg, czuję się fatalnie we własnym ciele, jakby nie należało do mnie, to jakaś masakra, płakać mi się chce. Nie umiem się zmotywować, przez kilka dni się pilnuję i uważam na to, co jem aż w końcu przychodzi kryzys i rzucam się na słodycze, żeby zajeść smutki. Wkurza mnie to, bo zawsze byłam wesołą dziewczyną, a teraz dobija mnie to okropne ciało. Jakie masz rady co do motywacji?
Dzwoneczek_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-04, 16:55   #82
Vault101
Raczkowanie
 
Avatar Vault101
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 165
Dot.: Jesienne odchudzanie :)

Witam wszystkie nowe dziewczyny! nie mam czasu na nic, nie sprzyja to diecie i sportowi, ale trzymam się!

Robimy jakieś oficjalne pomiary i wrzucamy do 1 posta? To byłoby całkiem motywujące
__________________

Vault101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-04, 17:18   #83
201609102148
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7 330
Dot.: Jesienne odchudzanie :)

Cytat:
Napisane przez Vault101 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie nowe dziewczyny! nie mam czasu na nic, nie sprzyja to diecie i sportowi, ale trzymam się!

Robimy jakieś oficjalne pomiary i wrzucamy do 1 posta? To byłoby całkiem motywujące


mam taki plan, ale muszę się dorwać do komputera, bo na tapatalku to by była orka na ugorze. Spróbuje to jeszcze dziś wieczorem ogarnąć

---------- Dopisano o 18:18 ---------- Poprzedni post napisano o 18:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Dzwoneczek_24 Pokaż wiadomość
Chciałabym pozbyć się 20 kg, czuję się fatalnie we własnym ciele, jakby nie należało do mnie, to jakaś masakra, płakać mi się chce. Nie umiem się zmotywować, przez kilka dni się pilnuję i uważam na to, co jem aż w końcu przychodzi kryzys i rzucam się na słodycze, żeby zajeść smutki. Wkurza mnie to, bo zawsze byłam wesołą dziewczyną, a teraz dobija mnie to okropne ciało. Jakie masz rady co do motywacji?
Też bym chciała pozbyć się prawie 20kg, więc wiem, jak taka ilość może przerażać i demotywować zarazem. Damy radę, głowa do góry!

Wiesz, co mi pomogło? Zrobiłam... Odwrotnie większość osób jak schudnie, to wtedy stawia na totalną zmianę imidżu, farbuje włosy itd. A ja zaczęłam od tego, że zmieniłam fryzurę, kupiłam trochę nowych kosmetyków, jakiegoś ciucha.. I tak patrzę teraz na siebie w lustrze i myślę "no farma, fajna z Ciebie babeczka, już tylko to sadełko zostało" i jakoś mi tak lżej i nie rozpaczam, jak z 69,5 robi się 69,7 na następny dzień
201609102148 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-04, 17:34   #84
Roisin92
Rozeznanie
 
Avatar Roisin92
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Rypin
Wiadomości: 988
Dot.: Jesienne odchudzanie :)

Cytat:
Napisane przez Vault101 Pokaż wiadomość

Robimy jakieś oficjalne pomiary i wrzucamy do 1 posta? To byłoby całkiem motywujące
Taaaak!
To będzie dobra motywacja, żeby za jakiś czas pochwalić się nowymi, lepszymi wymiarami
Ja mierzyłam się 2 września, więc wrzucam swoje:
biust - 87 cm
talia - 68 cm
biodra - 97 cm
udo - 57 cm

---------- Dopisano o 18:33 ---------- Poprzedni post napisano o 18:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Farmakopea Pokaż wiadomość

Wiesz, co mi pomogło? Zrobiłam... Odwrotnie większość osób jak schudnie, to wtedy stawia na totalną zmianę imidżu, farbuje włosy itd. A ja zaczęłam od tego, że zmieniłam fryzurę, kupiłam trochę nowych kosmetyków, jakiegoś ciucha.. I tak patrzę teraz na siebie w lustrze i myślę "no farma, fajna z Ciebie babeczka, już tylko to sadełko zostało" i jakoś mi tak lżej i nie rozpaczam, jak z 69,5 robi się 69,7 na następny dzień
Bardzo dobre podejście

---------- Dopisano o 18:34 ---------- Poprzedni post napisano o 18:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Farmakopea Pokaż wiadomość
Druga jest taka, że te zrzucone trzy kilo chyba spadły z dobrych miejsc wczoraj dawno nie widziany kolega powiedział, że fantastycznie wyglądam (no raczej!), rownież jak wystroiłam się na egzamin była różnica- sama widzę, ze dawno ciuchy tak na mnie dobrze nie leżały raz, że dzięki zdrowszemu jedzeniu pozbyłam się wzdęć, które są moją prawdziwą zmorą, dwa, zrzucanie zaczęło się od najlepszego z mozliwych miejsc- widocznie zredukowały mi się "boczki" nad linią spodni, a chyba nigdzie każdy gram nie robi aż takiej różnicy

To budujące
To prawda, chyba każdy milimetr mniej w "boczkach" robi różnicę, czekam niecierpliwie kiedy moje spadną
__________________

'Psycho, groupie, coccaine, crazy..'


Roisin92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-04, 17:42   #85
201609102148
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7 330
Dot.: Jesienne odchudzanie :)

Cytat:
Napisane przez Roisin92 Pokaż wiadomość
Taaaak!
To będzie dobra motywacja, żeby za jakiś czas pochwalić się nowymi, lepszymi wymiarami
Ja mierzyłam się 2 września, więc wrzucam swoje:
biust - 87 cm
talia - 68 cm
biodra - 97 cm
udo - 57 cm

---------- Dopisano o 18:33 ---------- Poprzedni post napisano o 18:31 ----------

Bardzo dobre podejście
Dzięki <3 Wagi z pierwszego tygodnia wyszukam, bo każda z nas chyba wpisywała A właśnie... Tak myślę, żeby pisać 1. tydzień, 2. tydzień itd., bo codziennie nowa duszyczka się pojawia i tak będzie może przejrzyściej A i tak ustaliłyśmy, że kolejne ważenia mamy w poniedziałki.

No to, reszta laseczek, wpisujcie swoje wymiary (chyba, że ktoś ma obiekcje? nie ma tu dyktatury )
201609102148 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-04, 17:59   #86
Dzwoneczek_24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 4
Dot.: Jesienne odchudzanie :)

Cytat:
Napisane przez Farmakopea Pokaż wiadomość
mam taki plan, ale muszę się dorwać do komputera, bo na tapatalku to by była orka na ugorze. Spróbuje to jeszcze dziś wieczorem ogarnąć

---------- Dopisano o 18:18 ---------- Poprzedni post napisano o 18:12 ----------



Też bym chciała pozbyć się prawie 20kg, więc wiem, jak taka ilość może przerażać i demotywować zarazem. Damy radę, głowa do góry!

Wiesz, co mi pomogło? Zrobiłam... Odwrotnie większość osób jak schudnie, to wtedy stawia na totalną zmianę imidżu, farbuje włosy itd. A ja zaczęłam od tego, że zmieniłam fryzurę, kupiłam trochę nowych kosmetyków, jakiegoś ciucha.. I tak patrzę teraz na siebie w lustrze i myślę "no farma, fajna z Ciebie babeczka, już tylko to sadełko zostało" i jakoś mi tak lżej i nie rozpaczam, jak z 69,5 robi się 69,7 na następny dzień

Świetnie to rozegrałaś Chętnie bym ufarbowała włosy na rudo, ale nie chcę ich niszczyć :-P Ale wymyślę coś innego, dziękuję Ci za wsparcie, to bardzo pomocne. Od tech chwili wypowiadam wojnę moim 20 kilogramom!! Mam nadzieję, że razem nam się uda pozbyć nadwagi. Zrobię jeszcze wieczorem trening z Ewą Chodakowską na dobry początek Powodzenia dziewczyny!!
Dzwoneczek_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-04, 18:11   #87
201609102148
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7 330
Dot.: Jesienne odchudzanie :)

Cytat:
Napisane przez Dzwoneczek_24 Pokaż wiadomość
Świetnie to rozegrałaś Chętnie bym ufarbowała włosy na rudo, ale nie chcę ich niszczyć :-P Ale wymyślę coś innego, dziękuję Ci za wsparcie, to bardzo pomocne. Od tech chwili wypowiadam wojnę moim 20 kilogramom!! Mam nadzieję, że razem nam się uda pozbyć nadwagi. Zrobię jeszcze wieczorem trening z Ewą Chodakowską na dobry początek Powodzenia dziewczyny!!
Byłam kiedyś ruda, ale to był zdecydowanie zły wybór Mam bardzo ciepły, kremowo-złoty odcień skóry i z rudym łbem cała wydawałam się żóła W chłodnych odcieniach mi lepiej, czyli teraz stay natural :P

Jeśli nie chcesz włosów niszczyć, to może chociaż trochę inaczej przystrzyż? Wielkie zmiany zaczynają się od rzeczy małych
Chociaż ja akurat zaczęłam z grubej rury- mam kręcone włosy, po wyprostowaniu sięgały do pasa- ciachnęłam je równo z linią żuchwy jak się bawić, to się bawić!
201609102148 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-04, 18:21   #88
Dzwoneczek_24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 4
Dot.: Jesienne odchudzanie :)

Cytat:
Napisane przez Farmakopea Pokaż wiadomość
Byłam kiedyś ruda, ale to był zdecydowanie zły wybór Mam bardzo ciepły, kremowo-złoty odcień skóry i z rudym łbem cała wydawałam się żóła W chłodnych odcieniach mi lepiej, czyli teraz stay natural :P

Jeśli nie chcesz włosów niszczyć, to może chociaż trochę inaczej przystrzyż? Wielkie zmiany zaczynają się od rzeczy małych
Chociaż ja akurat zaczęłam z grubej rury- mam kręcone włosy, po wyprostowaniu sięgały do pasa- ciachnęłam je równo z linią żuchwy jak się bawić, to się bawić!
O żesz Ty! To musimy byc podobne Ja mam długie, kręcone włosy, ale za nic ich nie obetnę, więc poeksperymentowac mogę albo z ciuchami, albo z makijażem Podziwiam Cię za tak ekstremalną zmianę Ale siebie widze w rudym, swoje włosy mam już na końcach prawie złote od słońca, myślę, że dobrze bym się w nim czuła, może kiedyś ;-)
Dzwoneczek_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-04, 18:31   #89
201609102148
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7 330
Dot.: Jesienne odchudzanie :)

Kurde, nie dam rady ogarnąć tych postępów do pierwszego posta Komputer wciąż w naprawie, miał być na wtorek, a dzisiaj ciągle niegotowy
Są dwa wyjścia:
1. Poczekamy aż te lenie z serwisu ogarną tyłki i zrobią, co do nich należy.
2. Ktoś pomoże?
201609102148 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-04, 22:11   #90
Katalonkaaa
Zadomowienie
 
Avatar Katalonkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 767
GG do Katalonkaaa
Dot.: Jesienne odchudzanie :)

Dzwoneczku powodzenia Ci życzę
Farma- chyba tylko Ty możesz ogarnąć pierwszy post, ewentualnie któryś moderator :-P

Ostatnie pomiary robiłam 10 dni temu, w niedzielę kolejne więc podam Wam to razem, i tak nie trzeba się spieszyć do pierwszego posta ;-)
Serio będziemy się ważyć co tydzień? Ja się tego boję
Katalonkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-20 16:30:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:30.