Ostre cięcie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-04-05, 22:34   #1
megamag
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 488

Ostre cięcie


W sobotę obejrzałam pierwszy odcinek i chyba się wciągnę. Program jest o rewolucjach w salonach fryzjerskich. Dwóch mistrzów fryzjerstwa przyjeżdża do niezbyt dobrze prosperującego salonu i mówi właścicielom co mają zmienić. Nie tylko jak strzyc, ale jaki zrobić wystrój, jak obsługiwać klienta, żeby się dobrze czuł i chciał wracać. A na koniec jest test z gwiazdą, fryzjerki w salonie robią włosy jakiejś znanej osobie, a gwiazda ocenia. Ktoś jeszcze ogląda?
megamag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-05, 22:39   #2
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: Ostre cięcie

Cytat:
Napisane przez megamag Pokaż wiadomość
W sobotę obejrzałam pierwszy odcinek i chyba się wciągnę. Program jest o rewolucjach w salonach fryzjerskich. Dwóch mistrzów fryzjerstwa przyjeżdża do niezbyt dobrze prosperującego salonu i mówi właścicielom co mają zmienić. Nie tylko jak strzyc, ale jaki zrobić wystrój, jak obsługiwać klienta, żeby się dobrze czuł i chciał wracać. A na koniec jest test z gwiazdą, fryzjerki w salonie robią włosy jakiejś znanej osobie, a gwiazda ocenia. Ktoś jeszcze ogląda?
gdzie to oglądałaś?
bo dałabym sobie rękę uciąć że to dopiero jutro będzie
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-06, 10:04   #3
Mustique
Lena
 
Avatar Mustique
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 12 229
Dot.: Ostre cięcie

ja oglądałam na ttv... fajny program... ale te fryzjerki to jakaś masakra. nie wiem, ale ja bym do ich salonu jakoś nie poszła pomimo rad ekspertów. nie przekonały mnie po metamorfozie. nawet ten test z gwiazdą wyszedł jakoś tak .. sama nie wiem... co one zrobiły z tymi włosami? bo według mnie nic, to co każdy może zrobić w domu... ale to jest moja opinia...

dla mnie jedyny plus co zyskały to nowe fryzury prosto od mistrzów.. wiem złośliwa jestem...

a gdzie ten zakład się mieści? bo nie patrzyłam od początku...
__________________
Mała, Wredna, Bezczelna..
ale jakże zadowolona z siebie!

Edytowane przez Mustique
Czas edycji: 2013-04-06 o 10:06
Mustique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-06, 12:06   #4
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: Ostre cięcie

Cytat:
Napisane przez Mustique Pokaż wiadomość
ja oglądałam na ttv... fajny program... ale te fryzjerki to jakaś masakra. nie wiem, ale ja bym do ich salonu jakoś nie poszła pomimo rad ekspertów. nie przekonały mnie po metamorfozie. nawet ten test z gwiazdą wyszedł jakoś tak .. sama nie wiem... co one zrobiły z tymi włosami? bo według mnie nic, to co każdy może zrobić w domu... ale to jest moja opinia...

dla mnie jedyny plus co zyskały to nowe fryzury prosto od mistrzów.. wiem złośliwa jestem...

a gdzie ten zakład się mieści? bo nie patrzyłam od początku...
właśnie obejrzałam ale zapomniałam gdzie to było jakaś długa nazwa.
Dzisiaj będzie drugi odcinek?
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-06, 17:11   #5
EnergyMan
Raczkowanie
 
Avatar EnergyMan
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: poland
Wiadomości: 252
Dot.: Ostre cięcie

Wczoraj był pierwszy z tego, co zrozumiałem. Nawet ciekawe moze by czym jeszcze zaskoczą nas zacni fryzjerzy... Już wiemy jakich knajp unikać, teraz jakich fryzjerów się dowiemy
EnergyMan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-06, 23:06   #6
megamag
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 488
Dot.: Ostre cięcie

Cytat:
Napisane przez Gofrzyca Pokaż wiadomość
właśnie obejrzałam ale zapomniałam gdzie to było jakaś długa nazwa.
Dzisiaj będzie drugi odcinek?
Międzybrodzie Bielskie (nie pamiętałam, wpisałam w google) nie mam pojęcia, gdzie to jest, ale na pewno jakieś małe miasto.

Z tymi odcinakami to nie wiem do końca, bo ja właśnie na TTV oglądałam, a tam powtarzają programy, więc pewnie będą powtarzać pierwszy.

Fryzjerki nie były takie złe (chociaż jak trzymały podstawioną klientkę 4 godz to przegięły). Szefowa była straszna, stała nad pracownicami jak gestapo, jakbym była klientką, to bym się jej przestraszyła.
megamag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 00:02   #7
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: Ostre cięcie

[QUOTE=Mustique;40161040]ja oglądałam na ttv./QUOTE]

podalabys mi link do tego odcinka bo jakos ne moge go znalezc?
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-07, 07:29   #8
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: Ostre cięcie

to takie kuchenne rewolucje w salonie fryzjerskim ?
__________________

2004 - Boisz się, że ludzie z internetu odnajdą cię w prawdziwym życiu.

2014 - Boisz się, że ludzie z prawdziwego życia odnajdą cię w internecie.



dezire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 08:47   #9
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Ostre cięcie

Cytat:
Napisane przez megamag Pokaż wiadomość
W sobotę obejrzałam pierwszy odcinek i chyba się wciągnę. Program jest o rewolucjach w salonach fryzjerskich. Dwóch mistrzów fryzjerstwa przyjeżdża do niezbyt dobrze prosperującego salonu i mówi właścicielom co mają zmienić. Nie tylko jak strzyc, ale jaki zrobić wystrój, jak obsługiwać klienta, żeby się dobrze czuł i chciał wracać. A na koniec jest test z gwiazdą, fryzjerki w salonie robią włosy jakiejś znanej osobie, a gwiazda ocenia. Ktoś jeszcze ogląda?
ja oglądam też mi się ten program spodobał. ale wg mnie rewolucji to oni nie dokonują - nie nauczysz starego psa nowych sztuczek. zwłaszcza w tak krótkim czasie.

a swoją drogą, jakiśtam ekspert powiedział, że jedna klientka zostawia w salonie 1000zł rocznie. jakim cudem oni do tego doszli? naprawdę tyle wydajecie?
Cytat:
Napisane przez dezire Pokaż wiadomość
to takie kuchenne rewolucje w salonie fryzjerskim ?

leci na ttv, a potem ten sam odcinek na tvn.
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 09:05   #10
funk_you
Wtajemniczenie
 
Avatar funk_you
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 2 549
Dot.: Ostre cięcie

Szukałam na tvn playerze bo były kiedyś tam programy z ttv ale nie ma. Ktoś może pomóc?
funk_you jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 12:03   #11
Mustique
Lena
 
Avatar Mustique
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 12 229
Dot.: Ostre cięcie

[QUOTE=Wanilka5;40174319]
Cytat:
Napisane przez Mustique Pokaż wiadomość
ja oglądałam na ttv./QUOTE]

podalabys mi link do tego odcinka bo jakos ne moge go znalezc?
niestety nie pomogę, bo ja oglądałam w tv na ttv.. nie w necie
__________________
Mała, Wredna, Bezczelna..
ale jakże zadowolona z siebie!
Mustique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-07, 12:26   #12
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: Ostre cięcie

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
a swoją drogą, jakiśtam ekspert powiedział, że jedna klientka zostawia w salonie 1000zł rocznie. jakim cudem oni do tego doszli? naprawdę tyle wydajecie?
na bank nie
na samo obcinanie jakieś 5 dyszek rocznie
a jak już mi jakieś farbowanie czy jak ostatnio dekoloryzacja to jakieś 130 zł.

---------- Dopisano o 13:26 ---------- Poprzedni post napisano o 13:24 ----------

Dzisiaj na ttv będzie bodajze o 14.45 ten pierwszy odcinek.
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 12:27   #13
Mustique
Lena
 
Avatar Mustique
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 12 229
Dot.: Ostre cięcie

ale dziewczyny, to też zalezy jaki klient i jaki salon.. może on liczył osoby z górnej półki.. bo jak wiemy celebryci potrafią na jedno posiedzenie taką kasę wydać...

są klienci i klienci.. jedni będą chodzić tylko podciąć raz na ruski rok.. a inni będą chodzić systematycznie co miesiąc, a nawet parę razy w miesiącu...

ale standardowy klient tyle nie wydaje na fryzjera w ciągu roku.. tak mi sie wydaje.
__________________
Mała, Wredna, Bezczelna..
ale jakże zadowolona z siebie!
Mustique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 19:23   #14
EnergyMan
Raczkowanie
 
Avatar EnergyMan
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: poland
Wiadomości: 252
Dot.: Ostre cięcie

Cytat:
Napisane przez Gofrzyca Pokaż wiadomość
na bank nie
na samo obcinanie jakieś 5 dyszek rocznie
a jak już mi jakieś farbowanie czy jak ostatnio dekoloryzacja to jakieś 130 zł.

---------- Dopisano o 13:26 ---------- Poprzedni post napisano o 13:24 ----------

Dzisiaj na ttv będzie bodajze o 14.45 ten pierwszy odcinek.
Ja akurat pracuję przy zakładzie fryzjerskim i trochę się z panią znam. Są takie osoby i to nie tak mało. Jest taka babcia, która przychodzi 2-3 razy w miesiącu i za każdym razem 50-60 zł. Jakieś maski i układanie. Są też kobietki, które co miesąc farbują i strzygą, żeby zachować niezmieniony fryz- 150 zł... Sam uważam strzyżenie z myciem za 25 zł za szaleństwo
EnergyMan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 20:30   #15
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: Ostre cięcie

Cytat:
Napisane przez EnergyMan Pokaż wiadomość
Ja akurat pracuję przy zakładzie fryzjerskim i trochę się z panią znam. Są takie osoby i to nie tak mało. Jest taka babcia, która przychodzi 2-3 razy w miesiącu i za każdym razem 50-60 zł. Jakieś maski i układanie. Są też kobietki, które co miesąc farbują i strzygą, żeby zachować niezmieniony fryz- 150 zł... Sam uważam strzyżenie z myciem za 25 zł za szaleństwo
no ale to garstka takich osób jest
u mnie ostatnim razem mycie i strzyżenie 15 zł A było i tak ze płaciłam mniej.
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 22:13   #16
megamag
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 488
Dot.: Ostre cięcie

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
a swoją drogą, jakiśtam ekspert powiedział, że jedna klientka zostawia w salonie 1000zł rocznie. jakim cudem oni do tego doszli? naprawdę tyle wydajecie?
Rocznie? Myślę, że to możliwe. Ja nie mam zbyt tanich fryzjerów w okolicy, jak zapłacę 50 zł to myślę, że jest ok. Niektórzy zaśpiewaliby 80 zł. A tylko się strzygę, tak co 2 miesiące. A jakbym się chciała farbować u fryzjera, a nie w domu? Zostawiałabym minimum ze 150 zł jak nie więcej. A jakby jeszcze chcieć przychodzić włosy układać? 1000 zł rocznie daje jakieś 80 zł miesięcznie. Myślę, że da się zrobić.
megamag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 08:06   #17
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Ostre cięcie

Cytat:
Napisane przez megamag Pokaż wiadomość
Rocznie? Myślę, że to możliwe. Ja nie mam zbyt tanich fryzjerów w okolicy, jak zapłacę 50 zł to myślę, że jest ok. Niektórzy zaśpiewaliby 80 zł. A tylko się strzygę, tak co 2 miesiące. A jakbym się chciała farbować u fryzjera, a nie w domu? Zostawiałabym minimum ze 150 zł jak nie więcej. A jakby jeszcze chcieć przychodzić włosy układać? 1000 zł rocznie daje jakieś 80 zł miesięcznie. Myślę, że da się zrobić.
ja za samo ścięcie płacę 50zł, za farbę i ścięcie ok. 12o, a i tak fryzjer widzi mnie tylko 3 razy w roku. ze względu na cenę nie farbuję u fryzjera.za profesjonalną farbę zapłacę ok. 30zł, 90zł zostaje w kieszeni.
nie znam osób, które by tak często (kilka razy w miesiącu) i na takie drogie zabiegi (farba, jakieś odnowy czy cuś) przychodziły do salonu. po prostu kwota 1000zł na statystyczną Polkę to wg mnie zdecydowanie za dużo.


piszesz "A jakbym się chciała farbować u fryzjera, a nie w domu?" i tu jest właśnie sedno sprawy. nie jestem pewna czy ilość tych osób podnosi statystyczny wynik do takiego poziomu.
__________________

Edytowane przez tekila901
Czas edycji: 2013-04-08 o 08:09
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 08:45   #18
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: Ostre cięcie

Ja płacę 250 co 2 miesiące (farba i cięcie), a jak farbowałam na blond, to 300 na miesiąc + raz na jakiś czas taki program odnowy za 100 zł. I tak mam zniżkę, bo do mojego fryzjera chodzę od 9 lat Tak więc ten 1000 to standard.
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 19:35   #19
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: Ostre cięcie

ogladalam go wczoraj ten program niby fajny ale strasznie mi sie nie podobalo jak ten Pan z kolczykami w brwi... krzyczal na te Dziewczyny i przeklinal..
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-08, 20:53   #20
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: Ostre cięcie

W tym momncie dziękuję Bogu za swoją mieścinę matko 5 dych za obcięcie ALe to jest jakiś sposób na moje zapuszczanie włosów
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 22:41   #21
megamag
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 488
Dot.: Ostre cięcie

Cytat:
Napisane przez Wanilka5 Pokaż wiadomość
ogladalam go wczoraj ten program niby fajny ale strasznie mi sie nie podobalo jak ten Pan z kolczykami w brwi... krzyczal na te Dziewczyny i przeklinal..
Myślę, że oni muszą trochę pokrzyczeć. Wiesz, żeby się więcej działo. Jakby nie krzyczeli, to by nie przyciągało takiej uwagi.

A co do tych cen jeszcze, to pamiętajmy że statystyka to tylko średnia, jak ktoś wydaje bardzo dużo to ją zawyża (tak jak ze średnią krajową), więc ja w te 1000 zł wierzę.

Edytowane przez megamag
Czas edycji: 2013-04-08 o 22:42
megamag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 08:54   #22
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Ostre cięcie

Cytat:
Napisane przez Gofrzyca Pokaż wiadomość
W tym momncie dziękuję Bogu za swoją mieścinę matko 5 dych za obcięcie ALe to jest jakiś sposób na moje zapuszczanie włosów
u mnie w mieście znajdziesz też takiego fryzjera, który i za 15zł zetnie Ci włosy. ale ja nauczona niemiłymi doświadczeniami wolę dać 50zł i wyglądać super (odkąd zmieniłam fryzjera słyszę same komplementy na temat fryzury. babeczka po prostu potrafi ją dobrać indywidualnie dla każdego), niż zapłacić mniej i nie wyróżniać się z tłumu.
Cytat:
Napisane przez megamag Pokaż wiadomość
Myślę, że oni muszą trochę pokrzyczeć. Wiesz, żeby się więcej działo. Jakby nie krzyczeli, to by nie przyciągało takiej uwagi.

A co do tych cen jeszcze, to pamiętajmy że statystyka to tylko średnia, jak ktoś wydaje bardzo dużo to ją zawyża (tak jak ze średnią krajową), więc ja w te 1000 zł wierzę.
Magda Gesler też krzyczy! i rzuca talerzami

no dobra, jak do statystyk wliczymy zakłady fryzjerskie, gdzie klientki pchają się drzwiami i oknami, a nie tylko takie, jakie prezentują w tym programie, to faktycznie te statystyki mogą tak wyglądać. ale i tak osobiście nie znam takich osób, które by wydawały 1000zł rocznie na fryzjera.
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 09:49   #23
jagata
Wtajemniczenie
 
Avatar jagata
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 807
Dot.: Ostre cięcie

Ten Pan Andrzej, to kiedyś pracował w jednym z krakowskich klubów fryzjerskich (albo ma sobowtóra) i tam parę lat temu ceny za ścięcie włosów wahały się od 100 do 300 zł w zależności od długości włosów. Jak dochodziła koloryzacja, to cena wzrastała.
I mogę powiedzieć, że dziewczyny tam wracały i płaciły tyle bo po doborze fryzury i ścięciu do następnej wizyty nic nie musiały robić z włosami.
Ogólnie podobał mi się ten odcinek. A najbardziej to jak pokazali jak czasem w salonach nie dba się o porządek. To co wyciągnął z maszynki, to mnie całkowicie przeraziło...
Myślę, że oni będą wybierać z każdego salonu osobę, która najlepiej sobie radzi i jej będą powierzać czesanie gwiazdy. W tak krótkim czasie ciężko kogokolwiek nauczyć czegoś nowego.
__________________
MY 05.05.2012
Pina 01.05.2014
jagata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 11:07   #24
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: Ostre cięcie

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
u mnie w mieście znajdziesz też takiego fryzjera, który i za 15zł zetnie Ci włosy. ale ja nauczona niemiłymi doświadczeniami wolę dać 50zł i wyglądać super (odkąd zmieniłam fryzjera słyszę same komplementy na temat fryzury. babeczka po prostu potrafi ją dobrać indywidualnie dla każdego), niż zapłacić mniej i nie wyróżniać się z tłumu.
No akurat ta moja fryzjerka sprawdzona jest, bo u mnie mini zagłębie "salonów" fryzjerskich W odległości ok 200 metrów od siebie jest 3
Pamiętam jak raz poszłam do innej to całą w strachu siedziała bo kobitka wręcz bała się dotknąć moich włosów, siedziałam z godzinę przy zwykłym obcięciu gdzie normalnie siedze góra 30 minut z suszeniem już.
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 21:20   #25
megamag
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 488
Dot.: Ostre cięcie

Cytat:
Napisane przez jagata Pokaż wiadomość
Ten Pan Andrzej, to kiedyś pracował w jednym z krakowskich klubów fryzjerskich (albo ma sobowtóra) i tam parę lat temu ceny za ścięcie włosów wahały się od 100 do 300 zł w zależności od długości włosów. Jak dochodziła koloryzacja, to cena wzrastała.
I mogę powiedzieć, że dziewczyny tam wracały i płaciły tyle bo po doborze fryzury i ścięciu do następnej wizyty nic nie musiały robić z włosami.
Ogólnie podobał mi się ten odcinek. A najbardziej to jak pokazali jak czasem w salonach nie dba się o porządek. To co wyciągnął z maszynki, to mnie całkowicie przeraziło...
Myślę, że oni będą wybierać z każdego salonu osobę, która najlepiej sobie radzi i jej będą powierzać czesanie gwiazdy. W tak krótkim czasie ciężko kogokolwiek nauczyć czegoś nowego.
W sensie Wierzbicki? Pewnie to był on, chociaż ja jeszcze nigdy nie byłam u aż tak znanych fryzjerów. Chociaż czasem mnie korci, żeby tak raz pójść i powiedzieć fryzjerowi, żeby robił co chciał. Swoją drogą te fryzjerki w programie fajnie ostrzygł.

No maszynka była obleśna, sorry ale ja tam swoją maszynkę, którą golę nogi czyszczę za każdym razem, chociaż używam jej tylko ja.
megamag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-12, 17:45   #26
Tici
Raczkowanie
 
Avatar Tici
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 462
Dot.: Ostre cięcie

W tamtym salonie ciężko było zachować spokój. :Przecież te ręczniki papierowe uzywane po kilka razy, ta zawieszka na drzwi jak z monopolowego itd. No i ludzie się potem dziwią, że im biznes nie chodzi. Dla mnie to jest przeginka.
Tici jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-14, 07:57   #27
Mustique
Lena
 
Avatar Mustique
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 12 229
Dot.: Ostre cięcie

też mi sie wydaje że tego jednego mistrza fryzjerskiego gdzieś widziałam... pewnie jak szukałam w necie fryzjera w Krakowie to moze mi sie gdzieś pokazał na jakiejś stronie internetowej zakładu...

oglądnęłam drugi odcinek i chyba na tym zakończę. wszystko na jedno kopyto- ale w sumie, wszystkie te programy typu metamorfozy, rewolucje są na jedno kopyto- więc czego ja się spodziewam??? ale po raz kolejny stwierdzam że zakład fryzjerski to zyskał po takiej metamorfozie tylko i wyłacznie nowe fryzury pracownic jestem złośliwa.. gwiazda która zostaje zaproszona ma robioną jakąś fryzurę, ale raczej bez fatygi (bo tak na chłopski rozum, która osoba z pierwszych stron gazet da się pod nożyczki nieznanej fryzjerki?). pokazanie jakie kto ma umiejętności to wg mnie zaproponowanie podcięcia, może zmiana koloru (albo wydobycie z koloru blasku), ułożenie fryzury.. a tutaj na razie widzę mycie włosów, i uczesanie, które zrobiłabym sobie sama przed lusterkiem...

a propo 2 odcinka, ten zakład fryzjerski - jako wystrój bardzo mi sie podobał...
__________________
Mała, Wredna, Bezczelna..
ale jakże zadowolona z siebie!
Mustique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-14, 13:29   #28
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: Ostre cięcie

Musti-ja bd za 15minut ogladac 2 odcinek i wtedy bede mogla go ocenic
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-15, 22:11   #29
Mararena
Raczkowanie
 
Avatar Mararena
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 203
Dot.: Ostre cięcie

Mi się chyba drugi bardziej podobał. Ale dla mnie zupełnie inny. Problemem były pracownice, które ja szczerze mówiąc wywaliłabym na kopach! A, że układ programu taki sam, to tak jest chyba we wszystkich programach, więc w sumie wszystkie są na jedno kopytko.

PS. A skąd jest ten drugi fryzjer, bo chyba nie z Krk?
Mararena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-16, 21:37   #30
megamag
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 488
Dot.: Ostre cięcie

Kurcze, przegapiłam drugi odcinek, to się nie wypowiem. Może jakaś powtórka będzie.

Jakby mi to, że każdy odcinek ma taką samą formułę przeszkadzało, to bym niczego nie oglądała. Każdy program ma powtarzającą się formułę, czy to jest talent show, Top model, show Majewskiego czy nawet takie serial jak House. Tam też zawsze ktoś ma jakiś dziwny przypadek medyczny, a cały odcinek myślą, co to.
megamag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-05-12 15:35:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:13.