Ostatnio obejrzane filmy cz. VII - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-05-11, 11:30   #151
iixi
Zakorzenienie
 
Avatar iixi
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 12 293
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Mnie też, tak na 8,5/10, mój TŻ też się rewelacyjnie na tym bawił
mój to w ogóle chciał wyłączyć niedługo po tym jak się zaczęło. ;p a później zasnął bo stwierdził, że lepiej się wyspać niż to oglądać ;p
__________________
„Kiedy masz jeden z tych dni, w czasie których czujesz się, jakbyś miał jakiś ciężar na barkach….
zacznij robić przysiady!”

BLOG

iixi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-11, 11:55   #152
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Cytat:
Napisane przez psycho_social Pokaż wiadomość
Prawda? Mam podobne spostrzeżenia. Ale w Europie jest podobnie, takie Berlinale jest festiwalem na maksa upolitycznionym. Szansę na wygraną mają zazwyczaj tylko filmy z jakimś "gorącym" mocno wyeksponowanym konfliktem politycznym albo społecznym. W efekcie większość wygranych to mega przeciętniaki (widziałam większość). Dochodzi do takich kuriozalnych sytuacji, że np. wywalają z konkursu głównego film, który na niego zasługuje, żeby zrobić miejsce nagranemu trzęsącą się kamerą "filmowi" z Iraku, którego rezyser jest obecnie w więzieniu. I się solidaryzować trzeba Żenua.
Prawda, teraz tak jest już chyba wszędzie.
Poza tym mało co z nagradzanych filmów mi się obecnie podoba, przeważnie są przereklamowane.
Może jest to kwestia tego, że ciężko jest zrobić coś oryginalnego, bo prawie wszystko już było, nie wiem.

Cytat:
Napisane przez iixi Pokaż wiadomość
mój to w ogóle chciał wyłączyć niedługo po tym jak się zaczęło. ;p a później zasnął bo stwierdził, że lepiej się wyspać niż to oglądać ;p
Kwestia gustu
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-11, 11:59   #153
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Mnie też, tak na 8,5/10, mój TŻ też się rewelacyjnie na tym bawił

Kurde, poza odświeżaniem ulubionych klasyków mam ostatnio dobrą passę, jeżeli chodzi o filmy, aż się boję teraz coś nowego obejrzeć, boję się, że mi się nie spodoba i znowu nadejdzie czas średnich filmów
Problemy pierwszego świata normalnie
Też mam na 8 ocenione.
Haha Również posiadam takie mega ważne rozterki i przemyślenia.
Mnie ostatnio zawodzą wszystkie nowe filmy, te lepsze oceniłam maksymalnie na naciągane 7.
Pokładam nadzieje w It Follows,Wiek Adaline,Mad Max,Poltergeist,Ex Machina,Aloha.
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-11, 12:03   #154
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Pokaż wiadomość
Też mam na 8 ocenione.
Haha Również posiadam takie mega ważne rozterki i przemyślenia.
Mnie ostatnio zawodzą wszystkie nowe filmy, te lepsze oceniłam maksymalnie na naciągane 7.
Pokładam nadzieje w It Follows,Wiek Adaline,Mad Max,Poltergeist,Ex Machina,Aloha.
It follows i Ex machina już widziałam, obydwa naprawdę dobre, chociaż pierwszy bardzo nietypowy.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-11, 13:21   #155
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
It follows
(...)
Byłaś w kinie, czy można już gdzieś w necie? Jakby co to PW, bo zanim się wybrałam do kina... przestali to u mnie grać.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-11, 13:22   #156
kosovitz
Chimay
 
Avatar kosovitz
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 11 566
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
It follows i Ex machina już widziałam, obydwa naprawdę dobre, chociaż pierwszy bardzo nietypowy.
i bez twista
__________________
"Life is like a box of chocolates. You start with a tasty full pack and then slowly all the good stuff goes until you're left with the crap that no-one else wants."

Zagłosuj na Paczkomat
kosovitz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-11, 14:08   #157
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Byłaś w kinie, czy można już gdzieś w necie? Jakby co to PW, bo zanim się wybrałam do kina... przestali to u mnie grać.
Jest na torrentach do ściągnięcia, całkiem niezła jakość, ale niestety z wbudowanymi koreańskimi napisami.

Cytat:
Napisane przez kosovitz Pokaż wiadomość
i bez twista
Bez
Ale to jeden z tych filmów, gdzie na koniec nic się nie wyjaśnia, bo wszystko wiadomo od początku.
Za to jest klimat
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-11, 14:12   #158
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Dzwoneczek i bestia z Nibylandii - przyjemna, lekka bajka
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-11, 15:11   #159
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Jest na torrentach do ściągnięcia, całkiem niezła jakość, ale niestety z wbudowanymi koreańskimi napisami.
(...)
Dzięki.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-12, 07:26   #160
a ga ta
Zakorzenienie
 
Avatar a ga ta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 114
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Noc żywych kretynów(2004), ocena 7/10
Dawno się nie uśmiałam do łez. Film tak głupi, że aż śmieszny. Cudowny "odmóżdżacz"
__________________
Książki 2024: 6

Mój Blog
Facebook
Instagram
a ga ta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-12, 07:49   #161
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

A most violent year-Bardzo porządny film. Podobał mi się,chociaż to zupełnie nie moja bajka. Świetnie zagrany,historia dosyć realistyczna,piękne zdjęcia. Ostrzegam,że film jest bardzo wolny ale wciągający. 8/10
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-12, 09:20   #162
kofi81
Zakorzenienie
 
Avatar kofi81
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 026
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Marzyciel

Piękny film
kofi81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-12, 09:37   #163
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Zauroczenie/ Crush (2012)-- film o nastolatkach, a dokładnie nastolatce, która popada w obsesję dotyczącą szkolnej gwiazdy piłki nożnej. Można obejrzeć, ale nie jest to kino do zapamiętania na długo. Plus za nieoczekiwany zryw akcji, choć plakat filmowy jest spojlerowym przegięciem 5/10
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-12, 10:05   #164
kosovitz
Chimay
 
Avatar kosovitz
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 11 566
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Botched
Film w zamierzeniu głupi, ale śmieszny, przez większość czasu tylko głupi. Najlepsze są momenty ze zwierzętami , Borys też czasem coś dobrego palnie.
__________________
"Life is like a box of chocolates. You start with a tasty full pack and then slowly all the good stuff goes until you're left with the crap that no-one else wants."

Zagłosuj na Paczkomat
kosovitz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-12, 13:14   #165
Kasia Wij
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 115
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

See No Evil mimo iż lubię takie filmy, ten okazał się średni dla mnie.
Kasia Wij jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-12, 21:15   #166
kofi81
Zakorzenienie
 
Avatar kofi81
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 026
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Szefowie wrogowie 2

7/10

Można się pośmiać
Podobnie jak część pierwsza, i dwójka mnie nie zawiodła.
kofi81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-12, 21:17   #167
iixi
Zakorzenienie
 
Avatar iixi
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 12 293
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Bezwstydny Mortdecai - całkiem przyjemny film, momentami nawet się nieźle pośmiałam. ale jak na Deppa to średnio się postarał. ogólnie oglądało się przyjemnie 6/10
__________________
„Kiedy masz jeden z tych dni, w czasie których czujesz się, jakbyś miał jakiś ciężar na barkach….
zacznij robić przysiady!”

BLOG

iixi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-13, 10:07   #168
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

"Blind" z 2014. Idealny na pierwszą i ostatnią randkę z kimś, kto nam mało pasuje..

Trochę śmieszny, trochę dziwny, niby nic nowego, ale nie jest źle. Naciągane 7 (bo 6 juz za nisko).
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-13, 17:40   #169
kofi81
Zakorzenienie
 
Avatar kofi81
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 026
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

"Pani z przedszkola"

Długo myślałam, co napisać o tym filmie i moich odczuciach po seansie.

Historia niebanalna, ale jednak taka rozmyta, rozmemłana ...
Chyba mi się nie podobało.
kofi81 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-13, 19:52   #170
peach_passion
Zakorzenienie
 
Avatar peach_passion
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 12 318
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

szybcy i wściekli 7 - jestem fanką całej serii, ale ta część była wg mnie słabsza niż poprzednia. mimo wszystko 7/10

avengers czas ultrona - fajna rozrywka, ale miałam większe oczekiwania. 6,5/10

paddington - sama nie wiem... trochę średnio, nawet jak na film familijny. 6/10
peach_passion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-13, 20:49   #171
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

W sobotę obejrzałam film "Przeszłość". To film reżysera "Rozstania", które na pewno wkrótce obejrzę. Co do "Przeszłości" to na początku zastanawiałam się o co chodzi, pewien czas niejasne były relacje między bohaterami, jak dla mnie trochę za długi. Początkowo przez nawet też dłuższy czas film wyglądał jak wycinek z życia rodziny po prostu, bez większej fabuły, potem jednak to się zmieniło. Na pewno aktorzy zagrali całkiem dobrze. Film według mnie pokazuje konsekwencje wyborów, to jak przez nieodpowiedzialność dorosłych cierpią dzieci. Nie polubiłam głównej bohaterki, nie umiała zupełnie panować nad swoimi emocjami i krzywdziła tym innych. Trzeba przyznać, że zagrała swoją rolę bardzo dobrze, więc jej postać jest realistyczna, ciężko ją polubić. Właściwie jedynym normalnym jak dla mnie był jej były facet i bardzo go polubiłam. Być może brakowało mi trochę bardziej złożonych osobowości, może bohaterkę mogli pokazać bardziej z różnych stron, byłaby ciekawszą postacią, a nie tylko po prostu tak antypatyczną, w sumie jej facet obecny tak samo. Niemniej, film skłania do refleksji.

Jest dosyć trudny w odbiorze, ale warty obejrzenia. Pokazuje też jak czasem ludzie za swoje wybory obwiniają innych, zamiast wziąć za nie odpowiedzialność, jak swoim postępowaniem egoistycznie zabierają dzieciom szansę na stabilny dom, liczy się dla nich tylko "ja", a dzieci mają się dostosować. Okropna postawa. Film nie jest jakiś świetny, ale słyszałam, że inne reżysera lepsze. Niemniej jest na niezłym/dobrym poziomie. Nie ukrywam, że jest dołujący, mało tutaj jakiejś nadziei czy akcentów, które by przełamywały to co dzieje się w filmie i to też pewien minus, ale ogólnie warto obejrzeć. Zakończenie trochę dla mnie średnio wyszło jeszcze. No ale ogólna ocena 7/10. Myślę, że mogę polecić, ale tak, z nastawieniem, że jest trudniejszy w odbiorze i przez pewien czasem ciężej oglądać, ale warto mimo tego dalej oglądać, bo moim zdaniem film ogólnie wartościowy.
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-14, 01:54   #172
psycho_social
doktór potwór
 
Avatar psycho_social
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 2 636
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Cytat:
Napisane przez Candy_lips Pokaż wiadomość
W sobotę obejrzałam film "Przeszłość". To film reżysera "Rozstania", które na pewno wkrótce obejrzę. Co do "Przeszłości" to na początku zastanawiałam się o co chodzi, pewien czas niejasne były relacje między bohaterami, jak dla mnie trochę za długi. Początkowo przez nawet też dłuższy czas film wyglądał jak wycinek z życia rodziny po prostu, bez większej fabuły, potem jednak to się zmieniło. Na pewno aktorzy zagrali całkiem dobrze. Film według mnie pokazuje konsekwencje wyborów, to jak przez nieodpowiedzialność dorosłych cierpią dzieci. Nie polubiłam głównej bohaterki, nie umiała zupełnie panować nad swoimi emocjami i krzywdziła tym innych. Trzeba przyznać, że zagrała swoją rolę bardzo dobrze, więc jej postać jest realistyczna, ciężko ją polubić. Właściwie jedynym normalnym jak dla mnie był jej były facet i bardzo go polubiłam. Być może brakowało mi trochę bardziej złożonych osobowości, może bohaterkę mogli pokazać bardziej z różnych stron, byłaby ciekawszą postacią, a nie tylko po prostu tak antypatyczną, w sumie jej facet obecny tak samo. Niemniej, film skłania do refleksji.

Jest dosyć trudny w odbiorze, ale warty obejrzenia. Pokazuje też jak czasem ludzie za swoje wybory obwiniają innych, zamiast wziąć za nie odpowiedzialność, jak swoim postępowaniem egoistycznie zabierają dzieciom szansę na stabilny dom, liczy się dla nich tylko "ja", a dzieci mają się dostosować. Okropna postawa. Film nie jest jakiś świetny, ale słyszałam, że inne reżysera lepsze. Niemniej jest na niezłym/dobrym poziomie. Nie ukrywam, że jest dołujący, mało tutaj jakiejś nadziei czy akcentów, które by przełamywały to co dzieje się w filmie i to też pewien minus, ale ogólnie warto obejrzeć. Zakończenie trochę dla mnie średnio wyszło jeszcze. No ale ogólna ocena 7/10. Myślę, że mogę polecić, ale tak, z nastawieniem, że jest trudniejszy w odbiorze i przez pewien czasem ciężej oglądać, ale warto mimo tego dalej oglądać, bo moim zdaniem film ogólnie wartościowy.
Oceniłam tak samo. Według mnie to jest najsłabszy film tego reżysera. Widziałam wszystkie jego irańskie filmy, są świetne,a "Rozstanie" to w ogóle klasa, wspaniały film. "Przeszłość" wydała mi się zbyt przekombinowana.
__________________
You look 100% better when I can't see you.

Ja idę, on się patrzy.
psycho_social jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-14, 13:00   #173
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Cytat:
Napisane przez Niebieskooka arystokratka Pokaż wiadomość
\"Salt" - co prawda fascynacja Angeliną już dawno mi przeszła, ale nadal lubię oglądać filmy z nią w roli głównej. Niezły film akcji, choć Olbrychski psuł mi nieco tę spójną całość. 8/10
Zgadzam się dobry film. W 2015 miała wyjść 2 część ale ponoć Jolie zrezygnowała ze scenariusza i nie będzie... ciekawe czy to prawda ?

U mnie film 9/10 zarobił.
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-14, 13:01   #174
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Oczy Julii -- to bardziej kryminał/ thriller a nie horror. W stylu El Cuerpo. Myślę, że spodoba się osobom, którym wcześniej El Cuerpo przypadł do gustu. Mnie jednak nie oczarował, myślałam, że fabuła będzie zmierzała trochę w innym kierunku. Nie nudziłam się, ale nie wiem czy szybko obejrzę ponownie. Za to niewątpliwym plusem jest uroda głównej aktorki, jak na osobę po 40 r.ż w tamtym okresie to pięknie wyglądała! 5/10
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-14, 13:09   #175
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Jupiter ascending (2015) - 3/10.
Ładne obrazki i dobrze zagrany czarny charakter. Tyle dobrego ma ten film do zaoferowania.
Bo poza Redmaynem aktorstwo fatalne, a fabuła głupiutka. Byłabym zła, gdybym poszła na to do kina.
Cytat:
Napisane przez Ombligo Pokaż wiadomość
Też to wczoraj oglądałam i zgadzam się w 100%! Byłam w szoku jak widziałam "aktorstwo" Kunis. Nigdy nie uważałam ją za wybitnie zdolną (w reszcie filmów, jakie z nią widziałam była dla mnie przeciętna), ale w Jupiterze tragedia. Tatum nawet ok. Sam film też oceniłam na 3/10
Ogólnie ten film porażka, nastawiłam się na coś lepszego po zwiastunach i tak jak Kasztanka3 mówi -> szkoda by było wydać kasę na bilet do kina, na film trwający 2h z hakiem. Totalne dno, jedynie za kostiumy niektóre Kunis dałam jedną gwiazdkę wyżej.

Także film zarobił u mnie 2/10.


Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Na Tatuma patrzeć nie mogłam, ta charakteryzacja i makijaż
Kunis wypadła fatalnie, nie jest jakąś wybitną aktorką, ale jak się przyłoży, to gra lepiej, a tu nic.
No i fabuła to po prostu dno, niezbyt mądra i przemyślana bajeczka.
Jak go zobaczyłam to śmiać mi się chciało Masakra... okropna charakteryzacja Jak elf jakiś niedorobiony wyglądał a nie jak dobrze chyba pamiętam na wilkołaka Ok-ro-pny
Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Ja go lubię w komediach, w 21 i 22 Jump Street wypadł fajnie, a tutaj to porażka i jeszcze ten wygląd
Jeżeli chodzi o aktorstwo w tym filmie, to jedynie Redmayne nie nawalił.
Dokładnie .

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Siódmy syn jest strasznie marny, niewiele lepszy od Jupiter ascending.
No nie... ten 7 syn też taki kiepski ? Mam go zamiar obejrzeć teraz na dniach go ale już się obawiam, że również kiepski będzie
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-14, 13:11   #176
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Cytat:
Napisane przez Kamilaa21 Pokaż wiadomość
No nie... ten 7 syn też taki kiepski ? Mam go zamiar obejrzeć teraz na dniach go ale już się obawiam, że również kiepski będzie
Nie aż taki kiepski, ciut lepszy, ale też 4/10, raczej nie więcej
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-14, 13:15   #177
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Nie aż taki kiepski, ciut lepszy, ale też 4/10, raczej nie więcej
A tak się zapowiada przez zwiastun fajnie...

O ja jeszcze wczoraj w końcu dorwałam po roku czekania na ten film :

Wkręceni 2 -
2014 - 5/10

Ogólnie spoko ta część, nie jest lepsza od poprzedniej ani w sumie gorsza... trochę się pośmiałam, także było ok
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-14, 13:16   #178
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Cytat:
Napisane przez Kamilaa21 Pokaż wiadomość
A tak się zapowiada przez zwiastun fajnie...
Taka baja o czarownicach, w moim odczuciu bardziej dla młodszej młodzieży, niż dla dorosłych.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-14, 15:32   #179
iixi
Zakorzenienie
 
Avatar iixi
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 12 293
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Nie aż taki kiepski, ciut lepszy, ale też 4/10, raczej nie więcej
też go mam na 4 ocenione. kiepski w każdym razie. a po zwiastunie to nawet planowałam iść do kina, dobrze że tego nie zrobiłam ;p
__________________
„Kiedy masz jeden z tych dni, w czasie których czujesz się, jakbyś miał jakiś ciężar na barkach….
zacznij robić przysiady!”

BLOG

iixi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-15, 06:28   #180
psycho_social
doktór potwór
 
Avatar psycho_social
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 2 636
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

"Birdman" Technicznie to jest chyba film bezbłędny, bardzo dopracowany, aktorsko też nieźle, chociaż jak dla mnie bez fajerwerków (najlepszy był Norton). Jednak jako całość film mi się nie podobał. I nie, nie zmęczył mnie, nie pogubiłam się. Zrozumiałe było dla mnie wszystko, problem w tym, że aż nadto. Humor i dialogi w tym filmie są dla mnie słabe, zbyt oczywiste, momentami wręcz żenujące (np. monolog córki o facebooku, ależ to było sztuczne i płyciutkie). Satyra na dzisiejsze Hollywood strasznie powierzchowna i chwilami wręcz prymitywna (tekst o blockbusterach? Litości. Subtelniej się nie dało? Albo ta rozmowa z panią krytyk.). 100 razy bardziej podobały mi się mniej efekciarskie, dziwaczne, niepokojące "Mapy gwiazd". "Birdman" mnie rozczarował, ale o montażu, reżyserii i prowadzeniu kamery złego słowa nie powiem: na granicy perfekcji. Szkoda, że o niczym. Innaritu jest niezwykle sprawnym reżyserem, ale jednocześnie strasznym banalistą. 5/10.
__________________
You look 100% better when I can't see you.

Ja idę, on się patrzy.
psycho_social jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-05-05 16:49:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:10.