Schudnąć z 80 kg...może razem będzie łatwiej :-)) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-02-01, 13:39   #1
_agacik_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 10

Schudnąć z 80 kg...może razem będzie łatwiej :-))


Cześć, postanowiłam założyć nowy wątek bo jakoś nie pasuję do żadnego już istniejącego, nie jestem już studentką, nie mam do zrzucenia jakiś 5 kg tylko ciut więcej.
Mam 33 lata i jestem mamą 2 dzieci i w tej chwili moja praca to dom i dzieci. Mam nadzieję, znajdą się inne zmotywowane mamy i nie tylko. Nigdy tak naprawdę się nie odchudzałam, raczej starałam się zbijać wagę ćwiczeniami tylko zapału starczało mi mniej więcej na 2 - 3 tygodnie. Mam nadzieję, że pomożecie mi się zmotywować i tym razem się uda)) Od jutra znów mam zamiar odpalić Chodakowską ) Mam 172 cm wzrostu i ważę ok 80 kg. Chciałabym schudnąć ok. 12- 15 kg. Mam zamiar zdrowo się odżywiać, ale bez jakiejś drakońskiej diety, no i oczywiście ćwiczyć. Tylko tym razem nie narzucę sobie tempa takiego jak zwykle (trening 5x w tygodniu), bo boję się że znów mi nie starczy zapału na dłużej niż 3 tygodnie. Tym razem zaczynam spokojnie. Jutro Skalpel, a dziś bez kolacji, a na podwieczorek owoce.


Zapraszam wszystkie odchudzające się mamy, 30-latki, dziewczyny z podobna wagą

Edytowane przez _agacik_
Czas edycji: 2016-02-01 o 15:03
_agacik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-01, 17:00   #2
widiaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 49
Dot.: Schudnąć z 80 kg...może razem będzie łatwiej :-))

Razem zawsze łatwiej.Witam,mam 37 lat,również dwójkę pociech1 października przy wzroście 168 cm ważyłam 81 kg,teraz 71Jak waga pokaże 66 to to powiem sobie:jestem wielka,udało sięWażąc 81 kg nie wyglądałam tragicznie ale teraz lubię ubrać się w samą bieliznę i przyglądać się sobie w lustrze.Odstawiłam słodycze, przekąski, pieczywo,napoi słodkich nie piłam,fast foodów nie jadłam,więc to nie problem. Zaczęłam jeść śniadania,jem regularnie,mniejsze porcje,unikam smażonego,piekę,gotuję na parze,piję mnóstwo wody,zielonej i czerwonej herbaty,przestałam słodzić kawę i codziennie ćwiczę.Chodakowska jest super ale wydaje mi się,że dla kogoś kto nigdy nie ćwiczył jest zbyt trudna. Wytrwałości życzę i służę radą.
widiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-28, 10:54   #3
Hellgen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4
Dot.: Schudnąć z 80 kg...może razem będzie łatwiej :-))

Można dołączyć? Dzieci nie mam, ale podobną wagę a zawsze mnie takie grupy motywowały. Zawsze miałam problem z wagą, ale teraz mieszkam za granicą i niestety tutejsze jedzenie totalnie mi nie służy Zamierzam wrócić do Polski w normalnym stanie sprzed wyjazdu...
Hellgen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-28 11:54:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:06.