Plan na 2016 rok - schudnąć 30kg. - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-02-22, 09:18   #61
37ana
Rozeznanie
 
Avatar 37ana
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 624
Dot.: Plan na 2016 rok - schudnąć 30kg.

Cytat:
Napisane przez kajszkowa Pokaż wiadomość
Hejka dziewczyny ... Już jestem , byłam na weekendowym wypadzie w PL
Widzę , że jest nas więcej .... SUPER bo fakt jakoś dziwnie cicho było czasami
Ja mam zamiar tu się często udzielać i szukać u was wielkiego wsparcia w mojej walce a teraz już naszej wspólnej bitwie ... hi hi hi
Powiem wam ,że u mnie z tą aktywnością sportową to tez jest ciężki temat , orbitrek stoi na środku pokoju a ja go mijam jak by go wcale nie było ... po prostu moja kondycja jest zerowa i całe 10 min ćwiczeń mnie wykańcza , a co dopiero biegac na tym pół godziny
Mam nadzieje ,że jutro moja waga pokarze zdecydowanie mniej bo już dwa tyg uczciwej dietki powinno przynieść oczekiwany efekt.

Pa pa , pzdr K.
Zazdroszczę co tego orbiteka szkoda że ja nie mam zawsze chciałam sobie kupić ale zawsze coś innego wypadło.
A mogłabym z tobą poćwiczyć.

---------- Dopisano o 09:18 ---------- Poprzedni post napisano o 09:14 ----------

Dziewczyny nie poddajemy się mimo małych słuch to damy radę i aby polepszyć wam chumor ja weszłam nadwagę i jest 95.7 czyli zero w dół ale co mam się dziwić prawie nic nie robię.
Zaraz wstaje bo już leżę godzinę z dupą na łóżku. Muszę jakąś kawkę zapodać i płatki kukurydziane.
__________________
Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od pierwszego kroku.
Zaczęłam biegac

Ignacy 25.12.2015
37ana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-22, 11:30   #62
kajszkowa
Przyczajenie
 
Avatar kajszkowa
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Bayern DE
Wiadomości: 26
Dot.: Plan na 2016 rok - schudnąć 30kg.

37ana , nawet nie wiesz jak bardzo mi tu na emigracji brakuje takiej bratniej duszy która by mnie motywowała i ze mną ramie w ramie zrzucała te zbędne kilogramy taka która w czasie największego zwątpienia wyciagnie cię choćby nawet za włosy do klubu fitness.... Ale dobrze ,że mam Was !!!

Ewcia , Ty kochana sie nie poddawaj !! Nigdy ale to przenigdy .... PAMIĘTAJ ... bo jak nie Ty to KTO ?
Może podziel się z nami swoją wiedzą na temat IG , co można i nie można łączyć w naszej diecie
kajszkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-22, 12:27   #63
37ana
Rozeznanie
 
Avatar 37ana
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 624
Dot.: Plan na 2016 rok - schudnąć 30kg.

Cytat:
Napisane przez kajszkowa Pokaż wiadomość
37ana , nawet nie wiesz jak bardzo mi tu na emigracji brakuje takiej bratniej duszy która by mnie motywowała i ze mną ramie w ramie zrzucała te zbędne kilogramy taka która w czasie największego zwątpienia wyciagnie cię choćby nawet za włosy do klubu fitness.... Ale dobrze ,że mam Was !!!

Ewcia , Ty kochana sie nie poddawaj !! Nigdy ale to przenigdy .... PAMIĘTAJ ... bo jak nie Ty to KTO ?
Może podziel się z nami swoją wiedzą na temat IG , co można i nie można łączyć w naszej diecie
Mnie też kogoś takiego brakuje, mam tutylko jedna znajoma jest chuda jak patyk i do tego leniwa że nawet na spacer nie mogę ją wyciągnąć. Straszne.
Ja dzisiaj już po obiadku zjadłam to co wczoraj czyli sos z żołądkow z kaszą gryczaną. Chyba zrobię sobie jeszcze kawkę. Za godzinę zbieram się i jadę po córkę do przedszkola niestety dzisiaj nie będzie spaceru bo pada.
Już dzisiaj zrobiłam podstoli oraz słoniny na boczki.
Mam jeszcze do zrobienia przysiady i brzuszki.
Brzuszki mam zamiar robić na tzw huśtawce to taki bardzo tani przyrząd który trochę pomaga przy kręgosłupie.
A jak u was spowiadać się
__________________
Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od pierwszego kroku.
Zaczęłam biegac

Ignacy 25.12.2015
37ana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-22, 13:15   #64
kajszkowa
Przyczajenie
 
Avatar kajszkowa
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Bayern DE
Wiadomości: 26
Dot.: Plan na 2016 rok - schudnąć 30kg.

Ja też już po obiadku
- brązowy ryż
-filet z kurczaka
- mix sałat z pomidorem , ogórkiem i słonecznikiem

Od tygodnia wdrożyłam do swojej diety codzienne jedzenie grejpfruta tak do południa a Wy jakie owoce najczęściej podjadacie ?
kajszkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-22, 14:26   #65
martula13
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 524
GG do martula13
Dot.: Plan na 2016 rok - schudnąć 30kg.

Cytat:
Napisane przez kajszkowa Pokaż wiadomość
Ja też już po obiadku
- brązowy ryż
-filet z kurczaka
- mix sałat z pomidorem , ogórkiem i słonecznikiem

Od tygodnia wdrożyłam do swojej diety codzienne jedzenie grejpfruta tak do południa a Wy jakie owoce najczęściej podjadacie ?
Ja chyba najczęsciej te sezonowe Obecnie u mnie pojawiają sie :jabłka, pomarańcze, banany, gruszki, kiwi

Też jestem po obiedzie (średnio dietetyczny), zapiekanka makaronowa(makaron razowy) z kurczakiem piewczarkami i serem :P
A na jutro chyba sobie przygotuje makaron ze szpinakiem i kurczaka Macie jakieś fajne, tanie i dietetyczne przepisy?
__________________
dążę do minimalizacji
trzymam się diety
oszczędzam
dbam o siebie
wytrwam w mych postanowieniach
martula13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-22, 15:13   #66
marzulek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 5
Dot.: Plan na 2016 rok - schudnąć 30kg.

Hejka dziewczynki Ja w niedzielę pozwoliłam sobie trochę za dużo, ale od dziś znowu ostro trzymam się planu mż. Ważę się zawsze w sobotę więc zobaczymy czy coś przez ten tydzień spadnie ....

Limonka, zagłębiłam się trochę w metodę, którą Ty przyjęłaś czyli te metabolic balance i przyznam szczerze, że ta dieta do łatwych nie należy. No może żadna do łatwych nie należy, ale ta jest wyjątkowo ciężka, także gratuluję Ci samozaparcia no i oczywiście utraty kg życzę dalszych sukcesów Tobie i oczywiście wszystkim nam obecnym na tym forum

Kajszkowa Brawo!!!

Trzymajmy się dziewczynki
marzulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-22, 17:55   #67
37ana
Rozeznanie
 
Avatar 37ana
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 624
Dot.: Plan na 2016 rok - schudnąć 30kg.

Wspomnialyscie po szpinaku i ja chyba ma trochę w lodówce więc się jutro skuszę.
__________________
Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od pierwszego kroku.
Zaczęłam biegac

Ignacy 25.12.2015
37ana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-22, 18:33   #68
martula13
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 524
GG do martula13
Dot.: Plan na 2016 rok - schudnąć 30kg.

Cytat:
Napisane przez 37ana Pokaż wiadomość
Wspomnialyscie po szpinaku i ja chyba ma trochę w lodówce więc się jutro skuszę.
Ja mam jutro zamiar robić Lubie szpinak ale z dużą ilością czosnku i ja robię z serem fetą
__________________
dążę do minimalizacji
trzymam się diety
oszczędzam
dbam o siebie
wytrwam w mych postanowieniach
martula13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-23, 06:23   #69
37ana
Rozeznanie
 
Avatar 37ana
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 624
Dot.: Plan na 2016 rok - schudnąć 30kg.

Ja też robię z czosnkiem i z feta i dodaje jej szczęście trochę gałki muszkatołowej
__________________
Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od pierwszego kroku.
Zaczęłam biegac

Ignacy 25.12.2015
37ana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-23, 07:06   #70
Larissa24
Raczkowanie
 
Avatar Larissa24
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 36
Dot.: Plan na 2016 rok - schudnąć 30kg.

Witam wszystkich!
U mnie też nie najlepiej... Od ostatniego tygodnia tylko - 0,5 kg, a przecież wcinałam zupę kapuścianą przez 3 dni... Fatalna pogoda i jeszcze okres dostałam, ach....
Larissa24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-23, 08:03   #71
ewa 81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 245
Dot.: Plan na 2016 rok - schudnąć 30kg.

Larissa24 - jutro będzie lepiej

U mnie dziś szaro ,buro i chyba będzie padać ,a do tego mam mega lenia

Wrzucam fotki z tabelą IG węglowodanów oraz ogólne zasady diety redukcyjnej - źródło -poradnia leczenia otyłości -Pani profesor ....choć troszkę inaczej sobie wyobrażałam wizytę w takiej poradni -liczyłam na badania, że znajdą przyczynę tycia a nie tylko dadzą wskazówki teoretyczne chociaż żeby za tą teorią szedł spadek wagi






---------- Dopisano o 09:03 ---------- Poprzedni post napisano o 08:56 ----------

Jeszcze pytanko :
spotkałyście gdzieś taki talerz ,albo okrągły ale dzielony na 3 -1/2 i 2 x 1/4 ? chcę taki kupić -nie koniecznie przez neta -wolę aby dotarł w całości ,i używać w proporcjach -1/2 warzyw-1/4 węglowodany ( kasze ,ryż ,makarony itd ) 1/4 mięsko ,ryby itd .
http://skleppieknydom.pl/talerze/234...☠☠
ewa 81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-23, 08:38   #72
kajszkowa
Przyczajenie
 
Avatar kajszkowa
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Bayern DE
Wiadomości: 26
Dot.: Plan na 2016 rok - schudnąć 30kg.

Hejka dziewczyny ,

u mnie robi się biało a w moim rejonie to rzadkość
Dzieci już mam dorosłe bo tak można by było iść poszaleć na tym białym puchu.
Larisa - nie poddawaj się ! Może to taki zastój z ubytkiem wagi ale jak załapie to poleci nie wiadomo kiedy
Macie już "pomysła "na obiadek ?
U mnie dzis placuszki z cukini . A tak swoja drogą to dzis przede mną do ugotowania trzy obiady
Syn robi "mase " więc ryz i kurczak na okrągło , a mój chłopina chudy więc je co popadnie
Nie wiem jak u was ale irytuje mnie pomału ta stronka ( od wczoraj nie idzie się z niej wylogować ) też tak macie? A w ogóle jest trochę do bani ...

---------- Dopisano o 09:38 ---------- Poprzedni post napisano o 09:32 ----------

Cytat:
Napisane przez ewa 81 Pokaż wiadomość
Larissa24 - jutro będzie lepiej

U mnie dziś szaro ,buro i chyba będzie padać ,a do tego mam mega lenia

Wrzucam fotki z tabelą IG węglowodanów oraz ogólne zasady diety redukcyjnej - źródło -poradnia leczenia otyłości -Pani profesor ....choć troszkę inaczej sobie wyobrażałam wizytę w takiej poradni -liczyłam na badania, że znajdą przyczynę tycia a nie tylko dadzą wskazówki teoretyczne chociaż żeby za tą teorią szedł spadek wagi






---------- Dopisano o 09:03 ---------- Poprzedni post napisano o 08:56 ----------

Jeszcze pytanko :
spotkałyście gdzieś taki talerz ,albo okrągły ale dzielony na 3 -1/2 i 2 x 1/4 ? chcę taki kupić -nie koniecznie przez neta -wolę aby dotarł w całości ,i używać w proporcjach -1/2 warzyw-1/4 węglowodany ( kasze ,ryż ,makarony itd ) 1/4 mięsko ,ryby itd .
http://skleppieknydom.pl/talerze/234...☠☠
Ewcia , fajny pomysł z tym talerzem ale ja zamówiłam wczoraj sobie wage kuchenną i mam zamiar bardziej rygorystycznie podchodzić do szykowania dań..... będę wszystko ważyć co do grama aby w ten sposób ograniczać nadmierne porcje
kajszkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-23, 15:13   #73
37ana
Rozeznanie
 
Avatar 37ana
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 624
Dot.: Plan na 2016 rok - schudnąć 30kg.

Cytat:
Napisane przez Larissa24 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich!
U mnie też nie najlepiej... Od ostatniego tygodnia tylko - 0,5 kg, a przecież wcinałam zupę kapuścianą przez 3 dni... Fatalna pogoda i jeszcze okres dostałam, ach....
Może to właśnie przez to że masz @ ogólnie nie powinnaś się ważyć w czasie @

---------- Dopisano o 15:13 ---------- Poprzedni post napisano o 15:07 ----------

Też mam wagę kuchenna sprawdzała się jak swego czasu byłam na diecie 1600 kcal. Takie zastanawiam czy do niej nie wrócić końcu się sprawdzała. Ale jadłam wszystko tylko sprawdzałam ile ma kcal wszystko wpisywałam sobie w raka stronkę na internecie i wiedziałam ile tych kcal jem.
__________________
Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od pierwszego kroku.
Zaczęłam biegac

Ignacy 25.12.2015
37ana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-23, 18:36   #74
kajszkowa
Przyczajenie
 
Avatar kajszkowa
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Bayern DE
Wiadomości: 26
Dot.: Plan na 2016 rok - schudnąć 30kg.

37ana - czy z czegoś takiego korzystałaś ?
http://www.tabele-kalorii.pl/


Dałam dziś czadu na moim domowym sprzęcie
Całe 15 min uczciwego pedałowania ....

A jak u Was dziś dziewczynki ?
kajszkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-24, 06:41   #75
37ana
Rozeznanie
 
Avatar 37ana
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 624
Dot.: Plan na 2016 rok - schudnąć 30kg.

Cytat:
Napisane przez kajszkowa Pokaż wiadomość
37ana - czy z czegoś takiego korzystałaś ?
http://www.tabele-kalorii.pl/


Dałam dziś czadu na moim domowym sprzęcie
Całe 15 min uczciwego pedałowania ....

A jak u Was dziś dziewczynki ?
Dokładnie tak właśnie z tego.
Może ktoś powie że to takie sobie ale mnie bardzo pasowało jak nawet jak czegoś tam nie było to robiłam zdjęcie opisywałam i znalazłam aby wstawili i po kilku dniach się pojawiało.
Wiecbylam zadowolona i zacznę z tego korzystać zwłaszcza że teraz to mogę robić na telefonie.
Muszę odkurzyć wagę.
Jeśli choć o wczoraj to miałam wrażenie prawnego lenia muszę się wziąć do kupy
__________________
Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od pierwszego kroku.
Zaczęłam biegac

Ignacy 25.12.2015
37ana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-24, 07:48   #76
kajszkowa
Przyczajenie
 
Avatar kajszkowa
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Bayern DE
Wiadomości: 26
Dot.: Plan na 2016 rok - schudnąć 30kg.

Dzieńdoberek dziewczyny

Właśnie obejrzałam w "Pytaniu na Śniadanie" wywiad Gacy z głuchoniemą dziewczyną ... Normalnie , aż mi się łezka w oku zakręciła a tak swoją drogą jakie macie opinie o Gaca System ?

Lece zaparzyć kawkę

Miłego dnia
kajszkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-24, 09:27   #77
37ana
Rozeznanie
 
Avatar 37ana
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 624
Dot.: Plan na 2016 rok - schudnąć 30kg.

Nie znam tej organizacji TVN Oby oglądam ale dopiero co włączyłam więc chyba minęłam ten wywiad
Co do diety to sukces dzisiaj zrobiłam sobie śniadanko 4 plasterki wędlinki sałatka z mix sałat do tego groszek z marchewką
Pora się wziąć jeszcze za ćwiczenia ale jedyne dzisiaj które robiłam to hysianie mojego synka na rękach
__________________
Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od pierwszego kroku.
Zaczęłam biegac

Ignacy 25.12.2015
37ana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-24, 12:32   #78
widiaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 49
Dot.: Plan na 2016 rok - schudnąć 30kg.

U mnie z ćwiczeniami początkowo było nędznie,operowane kolano ograniczało mnie bardzo.teraz nie zasnę jak nie poćwiczę choć odrobinę.Po pewnym czasie gimnastyka wchodzi w nawyk,uwierzcie mi,im więcej,dłużej ćwiczycie tym bardziej się chce a jak efekty widać to człowiek taki zastrzyk energii dostaje,ze aż miło.ja ćwiczę nawet jak na nos padam,lżej,delikatniej ale ćwiczę,zaczyna mnie to relaksować
spodnie i sukienki w rozmiarze 40 dużo przyjemniej się nosi niż te w rozmiarze 44 a co to będzie jak 38 uda się włożyć?po prostu nirwana
widiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-24, 15:22   #79
37ana
Rozeznanie
 
Avatar 37ana
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 624
Dot.: Plan na 2016 rok - schudnąć 30kg.

No pocwiczylam dzisiaj chyba z 20 min i nawę brzuszki zrobiłam.
Na obszarze ad miałam ziemniaki niesolone na parze do tego pierś z kurczaka na parze i groszek z marchewką
Teraz jestem już po podwievzorku owocowy i mała kromeczka chleba.
Moje słuchy to trochę pieczonej piersi od córki i parę biszkoptów
__________________
Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od pierwszego kroku.
Zaczęłam biegac

Ignacy 25.12.2015
37ana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-25, 06:55   #80
37ana
Rozeznanie
 
Avatar 37ana
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 624
Dot.: Plan na 2016 rok - schudnąć 30kg.

gdzie się wszyscy podziewacie! mam nadzieję że nie przy lodówce
__________________
Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od pierwszego kroku.
Zaczęłam biegac

Ignacy 25.12.2015
37ana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-25, 13:38   #81
kajszkowa
Przyczajenie
 
Avatar kajszkowa
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Bayern DE
Wiadomości: 26
Dot.: Plan na 2016 rok - schudnąć 30kg.

H A HA HA .....

37ana powaliłaś mnie tym tekstem

Ale fakt jakoś tu bardzo cicho nie wspomnę , że założycielka tematu przepadła na całego
Dziewczyny gdzie jesteście ???

kajszkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-25, 15:02   #82
37ana
Rozeznanie
 
Avatar 37ana
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 624
Dot.: Plan na 2016 rok - schudnąć 30kg.

Zalozycielka tematu chyba chciała tylko zareklamować swego bloga i to nagle. Fajnie że go ma ale mogła pochwalić się nim na istniejących forach o odchudzaniu.
Ale gdzie reszta to nie wiem czyżby się poddały? To palą ich po grzbiecie
Ja dzisiaj zwiększyła trochę kalorycznosc dniA. Teraz to wychodzi mi 1800kcal dzisiejszego dnia wczoraj było za mało i byłam zmęczona strasznie.
Zjadłam obiadek zupkę na szczęście ukraiński bez zabierania. Robię sobie drugie danie na później czyli pierś z kurczaka i ziemniaki na parze a na kolację zjem rybkę na parze i to tyle na poobiedzie

---------- Dopisano o 15:02 ---------- Poprzedni post napisano o 15:01 ----------

Dodam na koniec ze ćwiczyłam bioderka luda i brzuch
__________________
Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od pierwszego kroku.
Zaczęłam biegac

Ignacy 25.12.2015
37ana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-25, 15:23   #83
ewa 81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 245
Dot.: Plan na 2016 rok - schudnąć 30kg.

Cytat:
Napisane przez 37ana Pokaż wiadomość
gdzie się wszyscy podziewacie! mam nadzieję że nie przy lodówce

Padłam

Ziemniaki nie są wskazane ( wysoki IG) lepiej je zastąpić ciemnymi zbożami,pełnoziarnistymi -kasze ,ryż (nie biały ),makaron

Ja jestem i nigdzie się nie wybieram
Pochwalę się załapałam się do testu na Wizaz -będę się testowo "odchudzać " z Therm Line zobaczymy jakie będą efekty
ewa 81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-25, 17:49   #84
Limonka1978
Przyczajenie
 
Avatar Limonka1978
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 13
Dot.: Plan na 2016 rok - schudnąć 30kg.

hej hej
Ja niestety ciągle przy garach i przy lodówce ale w dobrym tego słowa znaczeniu jedzonko na następny dzień dla mnie no i mężulka nie mogę zaniedbywać dla każdego coś dobrego
A ostatnio jakoś mnie mały dołek dopadł bo waga stanęła na dwa dni ale już pomału spada
Ewcia GRATULACJE no proszę proszę super fajnie że ci się udało trzymam kciukasy kochana
37ana co do ćwiczen to z każdym dniem napewno będzie dużo lepiej bo kondycja wzrośnie jeszcze będziesz w maratonach biegać
Miłego wieczorku dziewczynki a jutro już weekendzik
Limonka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-25, 19:40   #85
37ana
Rozeznanie
 
Avatar 37ana
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 624
Dot.: Plan na 2016 rok - schudnąć 30kg.

Cytat:
Napisane przez ewa 81 Pokaż wiadomość
Padłam

Ziemniaki nie są wskazane ( wysoki IG) lepiej je zastąpić ciemnymi zbożami,pełnoziarnistymi -kasze ,ryż (nie biały ),makaron

Ja jestem i nigdzie się nie wybieram
Pochwalę się załapałam się do testu na Wizaz -będę się testowo "odchudzać " z Therm Line zobaczymy jakie będą efekty
Zazdroszczę testów też chciałam ale niestety. Jestem początkująca w tych testach to nie wiem co i jak tam pisać.
Co do ziemniaków to chyba sobie nie dam rady ich odmówić zjem JE bez soli i na parze wolę już z chlebem się pożegnać niż z ziemniakimi

---------- Dopisano o 19:40 ---------- Poprzedni post napisano o 19:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Limonka1978 Pokaż wiadomość
hej hej
Ja niestety ciągle przy garach i przy lodówce ale w dobrym tego słowa znaczeniu jedzonko na następny dzień dla mnie no i mężulka nie mogę zaniedbywać dla każdego coś dobrego
A ostatnio jakoś mnie mały dołek dopadł bo waga stanęła na dwa dni ale już pomału spada
Ewcia GRATULACJE no proszę proszę super fajnie że ci się udało trzymam kciukasy kochana
37ana co do ćwiczen to z każdym dniem napewno będzie dużo lepiej bo kondycja wzrośnie jeszcze będziesz w maratonach biegać
Miłego wieczorku dziewczynki a jutro już weekendzik
Bieganie odpada bo mam cyce jak donice i grozi to trzęsienie ziemi
__________________
Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od pierwszego kroku.
Zaczęłam biegac

Ignacy 25.12.2015
37ana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-26, 06:57   #86
Larissa24
Raczkowanie
 
Avatar Larissa24
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 36
Dot.: Plan na 2016 rok - schudnąć 30kg.

Hej hej!

Limonka1978 fajnie, że weekendzik, bo odpoczniemy od pracy, ale na odchudzanie (przynajmniej u mnie) nie wpływa on najlepiej...

37ana ja również jem ziemniaki i chleb w sumie też, bo do pracy najłatwiej przygotować kanapkę... Jem właściwie wszystko, z wyjątkiem słodyczy, słonych przekąsek i fast foodów. Odnośnie Twojego biustu, nie wiem czy dobrze doczytałam, ale czy Ty karmisz piersią?
Larissa24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-26, 07:32   #87
37ana
Rozeznanie
 
Avatar 37ana
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 624
Dot.: Plan na 2016 rok - schudnąć 30kg.

Larissa nie nie karmię.
No jakbym karmiłam to odpada odchudzanie
Miałam kiepski wczoraj wieczór zamiast zjeść rybę i ziemniaki na parze to dzieciaki zmusiły mnie do pieczenia churrosow i oczywiście się skusiłam na kilka. :ajtyajty:
Ma którąś dobry przepis na ciasto marchewkowe nie lubię gotowanej marchewki ale takiego ciasta jeszcze nie próbowałam dodam że jestem kiepska kucharka jeśli chodzi o pieczenie ale podobno każdy to ciasto da radę zrobić
__________________
Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od pierwszego kroku.
Zaczęłam biegac

Ignacy 25.12.2015
37ana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-26, 08:08   #88
kajszkowa
Przyczajenie
 
Avatar kajszkowa
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Bayern DE
Wiadomości: 26
Dot.: Plan na 2016 rok - schudnąć 30kg.

Hejka wszystkim

tak u mnie już weekend i biorę się zaraz za ogarnięcie mojej chałupy za oknem normalnie wiosnaa ż się milej robi na duszy a była by pełnia szczęścia jak by i tego sadła było mniej

Tak dziewczynki dajcie może jakiś słodki przepis aby sobie umilić ten weekendzik
kajszkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-26, 11:28   #89
37ana
Rozeznanie
 
Avatar 37ana
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 624
Dot.: Plan na 2016 rok - schudnąć 30kg.

No ja chce na ciasto marchewkowe ale chyba znajdę szybciej na internecie niż tu bo tu cicho i głucho
Więc na Weekend kupiłam sobie likierek oczywiście nie wypije wszystkiego ale małe co nieco
__________________
Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od pierwszego kroku.
Zaczęłam biegac

Ignacy 25.12.2015
37ana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-27, 06:31   #90
szczesliwamama30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 57
Dot.: Plan na 2016 rok - schudnąć 30kg.

Dziewczyny czy mogę dołączyć? Odchudzałam sie trylion razy, ale zawsze rzucałam sie na lodowkemam ogromny problem z kompulsywnym jedzeniem, ale wierze ze przy Waszym wsparciu uda mi sie z tego wyjsc i osiągnąć swój wymarzony cel-55 kg, obecnie waZe 80 kg, mam 160 cm wzrostu. Dzis wstałam z takim pozytywnym nastawieniem, ze musi sie udać!
szczesliwamama30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-20 23:15:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:16.