Zdjęcia za darmo na terenie woj. Śląskiego - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Fotografia, sprzęt fotograficzny, galerie zdjęć

Notka

Fotografia, sprzęt fotograficzny, galerie zdjęć Miejsce dla miłośników fotografowania. Tutaj dowiesz się wszystkiego na temat sprzętu fotograficznego, metod fotografowania. Możesz zamieścić zdjęcia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-17, 07:09   #1
FotoZdjecia007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 9

Zdjęcia za darmo na terenie woj. Śląskiego


Witam,
Jako, żę interesuje sie fotografią i pierwsze kroki w tej dziedzinie mam już za sobą to chętnie zrobiłabym zdjęcia na Waszym weselu, chrzcinach, urodzinach jak i również zdjęcia dla osób które chcą mieć własne zdjęcia portretowe. Jestem kreatywna i mam dużo pomysłów. Oczywiście zdjęcia wykonane będą nieodpłatnie w zamian za możliwość wzbogacenia mojego portfolio i publikacji wybranych zdjęć w internecie. Zdjęcia moge wykonać na terenie woj. Śląskiego.
__________________
Zdjęcia za darmo - wzbogacenie portfolio - dojazd na terenie Śląska
FotoZdjecia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-17, 07:14   #2
izzie
Zakorzenienie
 
Avatar izzie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Wiadomości: 6 856
GG do izzie
Dot.: Zdjęcia za darmo na terenie woj. Śląskiego

Okolice Bielska-Białej wchodzą w grę ?
izzie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-17, 07:16   #3
FotoZdjecia007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 9
Dot.: Zdjęcia za darmo na terenie woj. Śląskiego

Okolice Bielska-Białej również.
__________________
Zdjęcia za darmo - wzbogacenie portfolio - dojazd na terenie Śląska
FotoZdjecia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-17, 07:18   #4
izzie
Zakorzenienie
 
Avatar izzie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Wiadomości: 6 856
GG do izzie
Dot.: Zdjęcia za darmo na terenie woj. Śląskiego

Hehe to szkoda że nie mam wesela wcześniej bo dopiero 29.czerwca
izzie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-18, 18:27   #5
apows
Zadomowienie
 
Avatar apows
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 168
Dot.: Zdjęcia za darmo na terenie woj. Śląskiego

Cytat:
Napisane przez FotoZdjecia007 Pokaż wiadomość
Witam,
Jako, żę interesuje sie fotografią i pierwsze kroki w tej dziedzinie mam już za sobą to chętnie zrobiłabym zdjęcia na Waszym weselu, chrzcinach, urodzinach jak i również zdjęcia dla osób które chcą mieć własne zdjęcia portretowe. Jestem kreatywna i mam dużo pomysłów. Oczywiście zdjęcia wykonane będą nieodpłatnie w zamian za możliwość wzbogacenia mojego portfolio i publikacji wybranych zdjęć w internecie. Zdjęcia moge wykonać na terenie woj. Śląskiego.
Ciekawy pomysł. Na pewno znajdziesz wielu chętnych. Czy okolice Raciborza też wchodzą w grę? Byłyby to zdjęcia portretowe.
__________________
Zapraszam na mój blog http://podwierzba.blogspot.com/
apows jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-18, 20:15   #6
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Zdjęcia za darmo na terenie woj. Śląskiego

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-19, 08:43   #7
magrad
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 988
Dot.: Zdjęcia za darmo na terenie woj. Śląskiego

Cytat:
Napisane przez mm444 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Na szczęście nie każdy na hasło "za darmo" traci rozsądek

Pokazanie dotychczasowych zdjęć powinno zwiększyć zainteresowanie, to taka sugestia na przyszłość
magrad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-19, 13:41   #8
FotoZdjecia007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 9
Dot.: Zdjęcia za darmo na terenie woj. Śląskiego

Cytat:
Napisane przez mm444 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Tak jak napisałam w pierwszym poście pierwsze kroki na drodze profesjonalnego fotografa mam już za sobą, ale to wciąż za mało, żeby zostać głównym fotografem, stąd moje ogłoszenie.
Zrobię wam zdjęcia nieodpłatnie w zamian za możliwość zrobienia tych zdjęć i dysponowania nimi, np. do portfolio, póki co nie mam jeszcze możliwości robienia albumów itd. Na weselu mogę być drugim fotografem, posiadam uprawnienia do robienia zdjęć w kościele, w czasie Mszy św., więc zdjęcia z chrzcin także mogę zrobić (upoważnienie do fotograowania podczas celebracji liturgicznych).
Jeśli chodzi o przykładowe zdjęcia to niebawem umieszczę takie.
__________________
Zdjęcia za darmo - wzbogacenie portfolio - dojazd na terenie Śląska
FotoZdjecia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-19, 18:08   #9
magrad
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 988
Dot.: Zdjęcia za darmo na terenie woj. Śląskiego

Cytat:
Napisane przez FotoZdjecia007 Pokaż wiadomość
póki co nie mam jeszcze możliwości robienia albumów itd.
Nie żartuj. Możesz przecież zamówić normalne odbitki w dobrym labie i wkleić do odpowiednio dobrego albumu w taki sposób, aby utworzyły całą historię dnia, możesz też jako fotograf, czyli osoba z tzw. zmysłem artystycznym, przygotować fotoksiążkę (nawet w darmowym GIMPie) i wysłać do naświetlenia/wydrukowania w dowolnym laboratorium.

Cytat:
Napisane przez FotoZdjecia007 Pokaż wiadomość
(...) posiadam uprawnienia do robienia zdjęć w kościele, w czasie Mszy św., więc zdjęcia z chrzcin także mogę zrobić (upoważnienie do fotograowania podczas celebracji liturgicznych)
W kwestii formalnej: nie ma czegoś takiego, jak "upoważnienie do fotografowania". To co masz jest tylko informacją dla księdza, że uczestniczyłaś w kursie, i (jeśli pilnie słuchałaś tego co mówili na kursie) to wiesz, że do niczego Cię nie upoważnia. Decyzja czy udzielić zgody na fotografowanie każdorazowo zależy od księdza, m.in dlatego zawsze trzeba się zgłaszać wcześniej i prosić o zgodę, a nie informować, że "ja będę robić zdjęcia" - drobna różnica, ale może powodować zupełnie inne skutki

Edytowane przez magrad
Czas edycji: 2012-11-19 o 18:13
magrad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-19, 18:35   #10
FotoZdjecia007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 9
Dot.: Zdjęcia za darmo na terenie woj. Śląskiego

Cytat:
Napisane przez magrad Pokaż wiadomość
Nie żartuj. Możesz przecież zamówić normalne odbitki w dobrym labie i wkleić do odpowiednio dobrego albumu w taki sposób, aby utworzyły całą historię dnia, możesz też jako fotograf, czyli osoba z tzw. zmysłem artystycznym, przygotować fotoksiążkę (nawet w darmowym GIMPie) i wysłać do naświetlenia/wydrukowania w dowolnym laboratorium.
Oczywiście, że mogę ale takie coś to każdy może zrobić. A skoro robię zdjęcia nieodpłatnie to kwestię albumu pozostawiam "zleceniodawcy".

Cytat:
Napisane przez magrad Pokaż wiadomość
W kwestii formalnej: nie ma czegoś takiego, jak "upoważnienie do fotografowania". To co masz jest tylko informacją dla księdza, że uczestniczyłaś w kursie, i (jeśli pilnie słuchałaś tego co mówili na kursie) to wiesz, że do niczego Cię nie upoważnia. Decyzja czy udzielić zgody na fotografowanie każdorazowo zależy od księdza, m.in dlatego zawsze trzeba się zgłaszać wcześniej i prosić o zgodę, a nie informować, że "ja będę robić zdjęcia" - drobna różnica, ale może powodować zupełnie inne skutki
Yhm. Wiem, że księża zwykle dają zgodę każdemu, kogo podsunie para młoda - wszyscy chcą być zadowoleni. Tyle, że osoby z upoważnieniem zwykle wiedzą także, co, gdzie i kiedy można.
Poza tym dziękuję za wszelkie uwagi. Ale temat założyłam w innym celu. Jeśli nie jesteś zainteresowana sesją, to nie zaglądaj tutaj i nie zaśmiecaj wątku. Bez spiny
__________________
Zdjęcia za darmo - wzbogacenie portfolio - dojazd na terenie Śląska
FotoZdjecia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-19, 20:02   #11
magrad
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 988
Dot.: Zdjęcia za darmo na terenie woj. Śląskiego

Cytat:
Napisane przez FotoZdjecia007 Pokaż wiadomość
Yhm. Wiem, że księża zwykle dają zgodę każdemu, kogo podsunie para młoda - wszyscy chcą być zadowoleni. Tyle, że osoby z upoważnieniem zwykle wiedzą także, co, gdzie i kiedy można.
Jak widać nadal myślisz, że to jest "upoważnienie" zezwalające na coś
Nie życzę Ci lekko podpitego kapłana, który będzie chciał Cię przekonać, że nie umiesz robić zdjęć i tylko "ten Pan Fotograf co zwykle" zrobi najlepsze zdjęcia, i właściwie ma czas i możemy do niego zadzwonić i poczekać z rozpoczęciem ślubu (autentyk, wszystko kilka minut przed rozpoczęciem mszy, w pewnym momencie myślałem, że świadek da mu po twarzy-miał jeszcze inne zastrzeżenia, wątpliwości i odpisanie pełnych danych z mojego zaświadczenia o kursie było drobiazgiem).
Cytat:
Napisane przez FotoZdjecia007 Pokaż wiadomość
Poza tym dziękuję za wszelkie uwagi. Ale temat założyłam w innym celu. Jeśli nie jesteś zainteresowana sesją, to nie zaglądaj tutaj i nie zaśmiecaj wątku. Bez spiny
Wiesz, to jest forum dyskusyjne, na którym jestem takim samym gościem jak Ty. Co za tym idzie wiążące polecenia mogę przyjąć tylko od moderatorów, a jeśli takich poleceń nie dostanę, mam prawo komentować dowolne wpisy, w taki sposób, jaki uznam za właściwy.
I tak mi właśnie przyszło do głowy-czy swoich klientów też zamierzasz traktować w podobny sposób, tzn. "jak coś się nie podoba, to dajcie mi spokój" (żeby nie napisać dosadniej)?
Bez spiny
magrad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-19, 20:37   #12
izzie
Zakorzenienie
 
Avatar izzie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Wiadomości: 6 856
GG do izzie
Dot.: Zdjęcia za darmo na terenie woj. Śląskiego

A ja tam się cieszę z takiego ogłoszenia. I tak miałam brać amatora do fotografowania bo żal mi wywalić tysiaka na zdjęcia, więc w takim układzie i wilk byłby syty i owca cała
izzie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-20, 11:08   #13
unedandizette
Przyczajenie
 
Avatar unedandizette
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Kraków :)
Wiadomości: 8
Dot.: Zdjęcia za darmo na terenie woj. Śląskiego

Cytat:
Napisane przez izzie Pokaż wiadomość
A ja tam się cieszę z takiego ogłoszenia. I tak miałam brać amatora do fotografowania bo żal mi wywalić tysiaka na zdjęcia, więc w takim układzie i wilk byłby syty i owca cała
Przeglądnij sobie tę stronę http://youarenotaphotographer.com/ i zastanów się czy chcesz mieć takie zdjęcia jakie tam są czy piękną sesję z której będziesz dumna i będziesz mogła pokazywać swoim wnukom bez wstydu. Zresztą, to jest niekończąca się kłótnia między fotografami, po raz kolejny apeluję do autorki wątku o przesłanie próbki zdjęć.
__________________
Mój blog podróżniczy - serdecznie zapraszam!


Moda, uroda po trochu o wszystkim - blog na którym ciągle nie mogę się rozkręcić...
unedandizette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-20, 12:10   #14
izzie
Zakorzenienie
 
Avatar izzie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Wiadomości: 6 856
GG do izzie
Dot.: Zdjęcia za darmo na terenie woj. Śląskiego

W całej ceremonii chyba chodzi o coś więcej niż o cudne zdjęcia o równowartości mojej sukni ślubnej. Moja mama pokazując zdjęcia ze swojego ślubu swoim wnukom ( o dziwo zrobione nie przez profesjonalistę ! ) nie wygląda na zawstydzoną
izzie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-24, 19:13   #15
monikabielas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1
Dot.: Zdjęcia za darmo na terenie woj. Śląskiego

Witam, byłabym zainteresowana sesją zdjęciową mojej niespełna 2 letniej córeczki. Jesteśmy z Imielina. Proszę o kontakt mailowy. monikabielas@wp.pl
monikabielas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 21:20   #16
Czarnulka_90
Przyczajenie
 
Avatar Czarnulka_90
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 25
Dot.: Zdjęcia za darmo na terenie woj. Śląskiego

Szkoda że nie na terenie dolnego Śląska
__________________
Belissa, Drożdze, Nafta A+E, Olejek Rycynowy, WAX, Matrix odbudowa , Olej kokosowy, olej HEENARA, bez prostowania!!!

Cel : + 10 cm
Czarnulka_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-30, 14:12   #17
CINOLKA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2
Dot.: Zdjęcia za darmo na terenie woj. Śląskiego

Witam, jestem zainteresowana sesją zdjęciową mojej córeczki,która przyszła na świat 26-10-2012. lokalizacja to okolice Częstochowy Podaję maila :fafinka@gmail.com
CINOLKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-30, 16:43   #18
neonka88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 25
Dot.: Zdjęcia za darmo na terenie woj. Śląskiego

a Ruda Śląska?
neonka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-14, 11:46   #19
aneczka1776
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1
GG do aneczka1776
Dot.: Zdjęcia za darmo na terenie woj. Śląskiego

witam jestem bardzo zainteresowana współpraca ślub mamy 14 i 15 wrzenia tego roku w myszkowie jest to woj ślaskie, jezeli chcesz miec pole do popisu na naszym slubie zadzwon do mnie 725904333 , nie mamy fotografa na ślubie we wzgledu ze mamy malenkie dziecko oszczedzamy wiecc jesli jestes zainteresowany/wana współpraca to zadzwon pozdrawiam
aneczka1776 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fotografia, sprzęt fotograficzny, galerie zdjęć


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:52.