rozpaczliwie poszukuję... chętnie się podzielę... - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-11-17, 12:25   #301
alraune
Zadomowienie
 
Avatar alraune
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 281
GG do alraune
Dot.: rozpaczliwie poszukuję... chętnie się podzielę...

Cytat:
Napisane przez Szumak
A to Ty Beliczku mnie ta Aquolina omotalas . Odkrylam ostatnio przypadkiem male zrodelko Aquoliny w Poznaniu i w poszukiwaniu Pink Sugar przepatrzylam wszystko buteleczka po buteleczce, ale niestety rzeczonego PS nie znalazlam a pani z obslugi w ogole nie wiedziala, o co ja drecze..
A gdzie to byłó, bo mi Amaro odpisalo, ze Pink Sugar jest na Pilickiej w sklepie Avocado - tylko jakoś nie mogę się zmobilizowac, żeby jechać na Ogrody. A teraz nie wiem czy warto??
alraune jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-17, 12:33   #302
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: rozpaczliwie poszukuję... chętnie się podzielę...

Ja jestem tak zdesperowana na ten "Pink sugar", że chyba kupię w ciemno
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-17, 12:50   #303
Szumak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 492
GG do Szumak
Dot.: rozpaczliwie poszukuję... chętnie się podzielę...

Cytat:
Napisane przez alraune
A gdzie to byłó, bo mi Amaro odpisalo, ze Pink Sugar jest na Pilickiej w sklepie Avocado - tylko jakoś nie mogę się zmobilizowac, żeby jechać na Ogrody. A teraz nie wiem czy warto??
O kruca, gdzie ta Pilicka? Ja widzialam Aquoline w czyms w rodzaju giga-apteki chyba, w King Cross, ale jako rzeklam Pink Sugar nie mieli w zadnej postaci A na ta Pilicka to bym popedzila zabaczyc, co za slodycz Beliczka tak kusi a i moze jaki blotterek by sie wysepilo i poslalo w strone Gdyni..
Szumak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-17, 12:51   #304
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: rozpaczliwie poszukuję... chętnie się podzielę...

Cytat:
Napisane przez Szumak
O kruca, gdzie ta Pilicka? Ja widzialam Aquoline w czyms w rodzaju giga-apteki chyba, w King Cross, ale jako rzeklam Pink Sugar nie mieli w zadnej postaci A na ta Pilicka to bym popedzila zabaczyc, co za slodycz Beliczka tak kusi a i moze jaki blotterek by sie wysepilo i poslalo w strone Gdyni..
Szumaczku, ja za blotterek odwdzięczę się
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-17, 13:00   #305
Szumak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 492
GG do Szumak
Dot.: rozpaczliwie poszukuję... chętnie się podzielę...

Cytat:
Napisane przez beliczek
Szumaczku, ja za blotterek odwdzięczę się
Beliczku, nie ma sprawy, tylko, zeby dziad Pink Sugar tam siedzial i wysepic sie dal - ja z samej zzerajacej mnie ciekawosci tam popedze, ale dopiero jutro albo pojutrze uda sie
Szumak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-17, 13:12   #306
alraune
Zadomowienie
 
Avatar alraune
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 281
GG do alraune
Dot.: rozpaczliwie poszukuję... chętnie się podzielę...

Pilicka jest kawałek za ogrodami - za skrzyżowaniem Polskiej z Dąbrowskiego.... W zyciu tam nie byłam, nie sorry, byłam jak robiłam kurs prawa jazdy (oczywisćei skończyło sie na kursie, bo po 2 podejściach do placu wymiękłam)...
alraune jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-17, 13:32   #307
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: rozpaczliwie poszukuję... chętnie się podzielę...

Cytat:
Napisane przez Szumak
Olu
Dziękuję za dobre słowo dziewczyny, ech ciężko ciężko ale takie jest życie, staram się nie załamywać, choc to takie trudne - ja już przeryczałam trzy ostatnie tygodnie, i nie mam totalnie siły - ale staram się myslec o tych wszystkich szczęśliwych chwilach spędzonych razem, o tym, że moja psica jest teraz gdzieś u góry, zdrowa i bez cierpienia, że patrzy na mnie i na pewno ją kiedys spotkam po tej drugiej stronie...

Wiem, że mój pies był ze mną szczęśliwy całe 14 lat i tylko to się liczy!

Żeby już zejść z tego smętnego tematu - obiecałam już więcej nie ryczeć, wystarczy że moja siostra jest w stanie histerii - poproszę E i Szumaka o sprecyzowanie, co dziewczyny by chciały ewentualnie? Fiolki mi zeszły doszczętnie ale coś tam się moczy Szumaku, pamiętam - Fleur de Shanghai i co jeszcze oprócz tego? A Ewka?

Buziaki dla wszystkich, zwłaszcza psiarzy
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-17, 13:39   #308
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: rozpaczliwie poszukuję... chętnie się podzielę...

Cytat:
Napisane przez Smoczyca
Dziękuję za dobre słowo dziewczyny, ech ciężko ciężko ale takie jest życie, staram się nie załamywać, choc to takie trudne - ja już przeryczałam trzy ostatnie tygodnie, i nie mam totalnie siły - ale staram się myslec o tych wszystkich szczęśliwych chwilach spędzonych razem, o tym, że moja psica jest teraz gdzieś u góry, zdrowa i bez cierpienia, że patrzy na mnie i na pewno ją kiedys spotkam po tej drugiej stronie...

Wiem, że mój pies był ze mną szczęśliwy całe 14 lat i tylko to się liczy!

Żeby już zejść z tego smętnego tematu - obiecałam już więcej nie ryczeć, wystarczy że moja siostra jest w stanie histerii - poproszę E i Szumaka o sprecyzowanie, co dziewczyny by chciały ewentualnie? Fiolki mi zeszły doszczętnie ale coś tam się moczy Szumaku, pamiętam - Fleur de Shanghai i co jeszcze oprócz tego? A Ewka?

Buziaki dla wszystkich, zwłaszcza psiarzy
Olu, nawet nie wiesz jak doskonale Cię rozumiem kiedyś napiszę Ci coś na ten temat na priva.

A co do zapachów - Olu, ja przypuszczam, że na widok Twej kolekcji bym dostała palpitacji, tudzież inych zawałów i naprawdę bym nie wiedziała co wybrać Zresztą, przecież nie dlatego Ci fioleczkę wyślę, by dostać coś w zamian Umówmy się tak - jak coś mnie bardzo, bardzo zaciekawi, to dam znać A na razie wcale się nie przejmuj
E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-17, 13:41   #309
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: rozpaczliwie poszukuję... chętnie się podzielę...

Olunia, strasznie mi przykro... Nie ma takich słów, które coś tu pomogą... Twoja psina miała długie i piękne życie przy Was, to najważniejsze. A czas naprawdę leczy najgorsze rany.

Wracając do tematu: do Beliczka w sprawie Aquoliny mówi się :wcześniej nie pisałam, bo musiałam przeryć swoje szuflady, wiedziałam że próbka gdzieś być musi. No i mam, haha! Zużyta tak gdzieś w 2/3, ale sobie wypróbujesz jeszcze. W ciemno nie kupuj, bo to słodycz dzika, nie musi wcale się spodobać! Napisz proszę adres w PW.

p.s. Dziękuję za przemiłą PW w zeszłym tygodnu i kajam się niniejszym publicznie za brak odzewu, ale już sama nie wiem w co ręce włożyć. Odpiszę w końcu na pewno!
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-17, 13:49   #310
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: rozpaczliwie poszukuję... chętnie się podzielę...

I jeszcze dodam, czego właśnie rozpaczliwie poszukuję (założyłam nawet na tą okoliczność odrębny wątek, ale nikt tam nie zagląda, może tu dopisze mi szczęście ): pustej butelki po jakiejkolwiek wodzie z serii AA! Może być cała, a może być sam korek/atomizer.
Kupiłam na Allegro tester AA bez atomizera (zgubiony) i nie da rady tego używać, a inne końcówki nie pasują (próbowałam). No i Wam, kochane, próbki porobić będę mogła..
Znajdzie się coś?... Pokrywam koszt wysyłki i dorzucam coś fajnego do powąchania!
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-17, 16:08   #311
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: rozpaczliwie poszukuję... chętnie się podzielę...

Cytat:
Napisane przez pixie7
Olunia, strasznie mi przykro... Nie ma takich słów, które coś tu pomogą... Twoja psina miała długie i piękne życie przy Was, to najważniejsze. A czas naprawdę leczy najgorsze rany.

Wracając do tematu: do Beliczka w sprawie Aquoliny mówi się :wcześniej nie pisałam, bo musiałam przeryć swoje szuflady, wiedziałam że próbka gdzieś być musi. No i mam, haha! Zużyta tak gdzieś w 2/3, ale sobie wypróbujesz jeszcze. W ciemno nie kupuj, bo to słodycz dzika, nie musi wcale się spodobać! Napisz proszę adres w PW.

p.s. Dziękuję za przemiłą PW w zeszłym tygodnu i kajam się niniejszym publicznie za brak odzewu, ale już sama nie wiem w co ręce włożyć. Odpiszę w końcu na pewno!
Kochana Pixie
Ja już się nie mogę doczekać
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-17, 16:26   #312
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: rozpaczliwie poszukuję... chętnie się podzielę...

Cytat:
Napisane przez beliczek
Kochana Pixie
Ja już się nie mogę doczekać
Już śmiga paczuszka, jutro powinna być.
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-17, 16:59   #313
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: rozpaczliwie poszukuję... chętnie się podzielę...

Cytat:
Napisane przez pixie7
Już śmiga paczuszka, jutro powinna być.

Dziękuję Pixie.
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-17, 18:08   #314
ignis
Przyczajenie
 
Avatar ignis
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: Żuławy
Wiadomości: 23
Dot.: rozpaczliwie poszukuję... chętnie się podzielę...

chyba oszalalam.. na punkcie skin trussardiego i to w te (nie)pogode.. pieknie mi sie rozwinal na nadgarstku, a ciekawam, jak sie rozwinie na szyi.. macie moze jakas marną koncówke, lub probke? w zamian oferuje cos od siebie (mam probki miss dior cherie, hallowen, premier jour i moze cos jeszcze by sie znalazlo?) prooosze..<mina_kota_ze_s hrek2>
pozdrawiam
ignis
__________________
Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było
ignis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-17, 18:13   #315
Baubo
Rozeznanie
 
Avatar Baubo
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Już nie Śląsk -teraz Brighton
Wiadomości: 555
Dot.: rozpaczliwie poszukuję... chętnie się podzielę...

A co Wy na to, żeby założyć wątek "Rozpaczliwie poszukuję...II". Ten zaczyna się rozrastać bardzo i po malutku można się pogubić
Baubo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-17, 18:16   #316
sitc
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 902
Dot.: rozpaczliwie poszukuję... chętnie się podzielę...

Cytat:
Napisane przez Baubo
A co Wy na to, żeby założyć wątek "Rozpaczliwie poszukuję...II". Ten zaczyna się rozrastać bardzo i po malutku można się pogubić
Baubo bardzo, bardzo dobry pomysł. Jestem za, będzie napewno bardziej czytelnie!
sitc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-17, 18:24   #317
Baubo
Rozeznanie
 
Avatar Baubo
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Już nie Śląsk -teraz Brighton
Wiadomości: 555
Dot.: rozpaczliwie poszukuję... chętnie się podzielę...

Cytat:
Napisane przez sitc
Baubo bardzo, bardzo dobry pomysł. Jestem za, będzie napewno bardziej czytelnie!
Napisałam do koko, bo ona jest autorką tego
Baubo jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:21.