Dekolorowyzacja z czarnego + grzywka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-19, 13:38   #1
Kejt z Perry
Przyczajenie
 
Avatar Kejt z Perry
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 3
GG do Kejt z Perry
Smile

Dekolorowyzacja z czarnego + grzywka


Hej
Chciałabym zrobić sobie dekolorowyzację z czarnego - który noszę od sierpnia 2008 roku na kolor brązowy,ale jakiś taki ładny tylko nie wiem jaka farba będzie dobra. W załącznikach podaje kolrowy jakie mnie interesują.
Chciałabym też zrobić sobie jakąś grzywke (zawsze nosiłam na skos ale już mi się znudziła) dodam, że mam wysokie czoło i nosze okulary - prostokątne oprawki - jak większość teraz i nie wiem jaka grzywka będzie mi pasować:/
Mam nadzieję,że coś mi poradzicie! Licze na was i z góry dziękuje za odpowiedzi


PS.do dekoloryzacji juz raz uzylam loreala ale juz nie pamietam jaki i spisal sie okej.chodzi mi bardziej o farbe ktora moglabym polozyc po dekoloryzacji zeby uzyskac taki kolor jak na tych zdjeciach.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg img%20(7).jpg (80,3 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img%20(18).jpg (17,5 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img%20(217).jpg (25,0 KB, 18 załadowań)

Edytowane przez Kejt z Perry
Czas edycji: 2009-03-20 o 08:19
Kejt z Perry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-19, 15:12   #2
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekolorowyzacja z czarnego + grzywka

dekoloryzacji farbą nie zrobisz na pewno....tylko dekoloryzatorem lub rozjaśniaczem i na to farba, najlepiej pokaż swoje zdjęcie to poradzimy co pasuje
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-19, 17:40   #3
moorph
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 420
GG do moorph
Dot.: Dekolorowyzacja z czarnego + grzywka

Dekolorowyzacja?
Przepraszam, ale nie moge sie oprzec, pierwszy raz spotykam sie z tego typu zabiegiem

O dekoloryzacji watkow na forum jest cale mnostwo, polecam wyszukiwarke
moorph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-19, 19:26   #4
Agula 88
Zakorzenienie
 
Avatar Agula 88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Malinowa chatka
Wiadomości: 3 890
Dot.: Dekolorowyzacja z czarnego + grzywka

Cytat:
Napisane przez moorph Pokaż wiadomość
Dekolorowyzacja?
Przepraszam, ale nie moge sie oprzec, pierwszy raz spotykam sie z tego typu zabiegiem

O dekoloryzacji watkow na forum jest cale mnostwo, polecam wyszukiwarke
nie powiem chamskie to jest naśmiewanie się z kogoś a co do wątku jest dużo wątków o dekoloryzacji wystarczy troszkę poszukać
np

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...=dekoloryzacja

Edytowane przez Agula 88
Czas edycji: 2009-03-19 o 19:29
Agula 88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-19, 21:35   #5
moorph
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 420
GG do moorph
Dot.: Dekolorowyzacja z czarnego + grzywka

Cytat:
Napisane przez Agula 88 Pokaż wiadomość
nie powiem chamskie to jest naśmiewanie się z kogoś a co do wątku jest dużo wątków o dekoloryzacji wystarczy troszkę poszukać
np

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...=dekoloryzacja
Mylisz pojecia ''nasmiewania'' z ''rozbawieniem''. I to z Twojej strony jest bezczelnosc, skoro nazywasz mnie chamem. Nie wspomne juz o tym, ze niemalze dublujesz moja wypowiedz ''O dekoloryzacji watkow na forum jest cale mnostwo, polecam wyszukiwarke'', nie wnoszac przy tym nic do tematu.
moorph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 08:18   #6
Kejt z Perry
Przyczajenie
 
Avatar Kejt z Perry
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 3
GG do Kejt z Perry
Dot.: Dekolorowyzacja z czarnego + grzywka

No i co z tego że jest.ale moja dekoloryzacja i ja potrzebuje porady wiec po co mam doczepiac sie do jakiegos watku?a to ze jest pełno to wiem bo juz duzo czytalam ;] wiec nie jestem idiotka za ktora mnie uwazasz widze na moim forum nie masz nic do powedzenia madrego to z niego wyjdz i sie nie wypowiadaj bo tylko czas marnuje na czytanie czegos co w ogole mnie nie interesuje.
Kejt z Perry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 13:49   #7
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: Dekolorowyzacja z czarnego + grzywka

Cytat:
Napisane przez Kejt z Perry Pokaż wiadomość
No i co z tego że jest.ale moja dekoloryzacja i ja potrzebuje porady wiec po co mam doczepiac sie do jakiegos watku?a to ze jest pełno to wiem bo juz duzo czytalam ;] wiec nie jestem idiotka za ktora mnie uwazasz widze na moim forum nie masz nic do powedzenia madrego to z niego wyjdz i sie nie wypowiadaj bo tylko czas marnuje na czytanie czegos co w ogole mnie nie interesuje.
Co?! Po to jest wątek zbiorczy o dekoloryzacji żeby nie zaśmiecać "wizażu" identycznymi postami, które właśnie NIC NOWEGO NIE WNOSZĄ. Po drugie nikt idiotką Cię nie nazwał. Po trzecie jakie TWOJE forum? A po czwarte mam nadzieję, że pozostałe Wizażanki nie będą się fatygowały by odpowiedzieć na temat, który w ogóle ich nie interesuje [nie dotyczy].
__________________
Życie w Dubaju z mojej perspektywy

KLIK

Edytowane przez Anethka
Czas edycji: 2009-03-20 o 13:50
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-20, 16:34   #8
Agula 88
Zakorzenienie
 
Avatar Agula 88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Malinowa chatka
Wiadomości: 3 890
Dot.: Dekolorowyzacja z czarnego + grzywka

Cytat:
Napisane przez moorph Pokaż wiadomość
Mylisz pojecia ''nasmiewania'' z ''rozbawieniem''. I to z Twojej strony jest bezczelnosc, skoro nazywasz mnie chamem. Nie wspomne juz o tym, ze niemalze dublujesz moja wypowiedz ''O dekoloryzacji watkow na forum jest cale mnostwo, polecam wyszukiwarke'', nie wnoszac przy tym nic do tematu.
Po pierwsze nie zdublowałam Cie a napisałam swoją wiadomość po drugie przekierowałam dziewczynę na wątek o dekoloryzacji zamiast pokazywać bezczelnie jak mnie to rozbawiło a po trzecie autorka nie jest warta rad jeżeli pisze w ten sposób.Moja droga nie chodzi o podczepianie a poczytanie dużo można się dowiedzieć i będziesz obcykana co i jak po to są takie duże wątki np o dekoloryzacji a by nie było setki typu mam czarne włosy chce brązowe wystarczy wejść na ten ogólny poczytać i wszystko jasne.

Edytowane przez Agula 88
Czas edycji: 2009-03-20 o 16:38
Agula 88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 17:04   #9
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekolorowyzacja z czarnego + grzywka

OMG kłócą sie jak dzieci w piaskownicy....;| no aż żal to czytać...zamiast pomagać to sie kłócicie kto kogo obraża.... Agula 88 nie napisała że moorph jest chamem ;| tylko że jego zachowanie jest chamskie ..no ale widac że moorph zachowuje sie jak dizecko

Kejt z Perry to nie twoje foróm tylko wątek który założyłaś, który można szybko usunąć z powodu zaśmiecania. i lepiej dopisuj sie do istniejących watków , zamiast pisania osobno, bo tam wszystko napisane...prosze nie usuwać mojej wiaodmosci (wiem że offtop) prosze zamknąć wątek

---------- Dopisano o 18:04 ---------- Poprzedni post napisano o 18:03 ----------

OMG kłócą sie jak dzieci w piaskownicy....;| no aż żal to czytać...zamiast pomagać to sie kłócicie kto kogo obraża.... Agula 88 nie napisała że moorph jest chamem ;| tylko że jego zachowanie jest chamskie ..no ale widac że moorph zachowuje sie jak dizecko

Kejt z Perry to nie twoje foróm tylko wątek który założyłaś, który można szybko usunąć z powodu zaśmiecania. i lepiej dopisuj sie do istniejących watków , zamiast pisania osobno, bo tam wszystko napisane...prosze nie usuwać mojej wiadomosci (wiem że offtop) prosze zamknąć wątek
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 22:30   #10
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Dekolorowyzacja z czarnego + grzywka

watkow o dekoloryzacji jest wiele i mozna odpowiedz znalesc jak sie tylko troszke postara
ten nie wnosi niczego nowego a rzeczywiscie zasmieca forum

Kejt z Perry ty chyba nie za barzdo zapoznalas sie regulaminem forum...

watek zamykam
a zaintersowanych zapraszam do lektury na temat dekoloryzacja
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:40.