Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? - Strona 132 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-08, 10:25   #3931
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
W ciąży nie jestem jeszcze Kiedyś tarczycę badałam jak nie mogłam zajść w pierwszą ciążę i było ok, ale plam wtedy też nie było
Kurczę zawsze się boję wszelkich badań. Nie chcę już zaśmiecać wątku, to tylko zapytam, czy to badanie wątrobowe jest z krwi czy jakieś inne, bardziej skomplikowane ?.
Tarczyca potrafi nagle dać o sobie znać. Ja jestem panikara ;-) Więc po prostu wolałabym się zbadać dla świętego spokoju. Próby wątrobowe to normalne badania z krwii, tylko nie pamiętam czy trzeba być na czczo... Zawsze robiłam dodatkowo trójglicerydy i do któregoś badania nie można było jeść ale nie pamiętam do którego
April007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 10:30   #3932
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez April007 Pokaż wiadomość
Tarczyca potrafi nagle dać o sobie znać. Ja jestem panikara ;-) Więc po prostu wolałabym się zbadać dla świętego spokoju. Próby wątrobowe to normalne badania z krwii, tylko nie pamiętam czy trzeba być na czczo... Zawsze robiłam dodatkowo trójglicerydy i do któregoś badania nie można było jeść ale nie pamiętam do którego
Z byciem na czczo nie bedzie problemu, bo ze strachu i tak nic nie przełknę A te trójglicerydy to co takiego ?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 10:35   #3933
SilverStorm
Zakorzenienie
 
Avatar SilverStorm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 5 479
GG do SilverStorm
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Witam

Mam nadzieję, że trafiłam do odpowiedniego wątku

Postaram się przedstawić swoją historię w jak największym skrócie, aby Was nie zanudzić.

No więc do rzeczy
Mam 22 lata i dość kapryśną cerę. Mieszana, świecąca się (zwłaszcza na nosie), rozszerzone pory, no i te wypryski na brodzie (nie dość, że użeram się z trądzikiem różowatym, to jeszcze średnio raz na tydzień wyskakuje mi jakaś dodatkowa "niespodzianka" na twarzy)
Na to wszystko bardzo mi pomaga maseczka z zieloną glinką, ale niestety nie mogę jej nakładać każdego dnia.

Trafiłam kiedyś na ten wątek i Biochemia Urody trochę mnie zaciekawiła Odwiedziłam ich stronkę i......zamarłam. Hydrolaty (tak to się chyba pisze ), olejki myjące, kwasy......to dla mnie czarna magia jest

Kochane, czy taki laik jak ja może coś tam znaleźć dla siebie i przy okazji nie "rozjuszyć" i tak już rozkapryszonej cery......?

__________________
All around the faithless wait full of expectations
They will never see the beauty in the imperfections
The more I show
The less they know
SilverStorm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 13:52   #3934
illa22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 71
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Było pełno wątku na temat: kwasów, kwc biochemiczne, ogólnej pielęgnacji różnego rodzaju cer. Poszukaj a na pewno coś znajdziesz . Jeśli chodzi BU (Biochemie urody - sklep), to rzeczywiście jest tam bardzo duży wybór, produktów odpowiednich dla różnego rodzaju cer. Jeśli jesteś zainteresowana poradami dotyczącymi pielęgnacji wejdz na wątek "ocena pielęgnacji dla początkujących z kwasami...." Tam na pewno wizażanki Ci doradzą.Życze miłej lektury mi dużo pomogła
illa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 14:56   #3935
princeska69
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Zabki
Wiadomości: 3 550
GG do princeska69 Send a message via Skype™ to princeska69
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez April007 Pokaż wiadomość
Tarczyca potrafi nagle dać o sobie znać. Ja jestem panikara ;-) Więc po prostu wolałabym się zbadać dla świętego spokoju. Próby wątrobowe to normalne badania z krwii, tylko nie pamiętam czy trzeba być na czczo... Zawsze robiłam dodatkowo trójglicerydy i do któregoś badania nie można było jeść ale nie pamiętam do którego

Ja mialam te badania powtarzane chyba z 11 razy Zawsze na czczo, naszczesci e nic strasznego w nich nie ma. Gorzej tylko jak trafi sie na dwoch lekarzy. Jeden za wszelka cene probowal udowodnic, ze mam tarczyce, drugi, ze cukrzyce
princeska69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 15:25   #3936
koko19891
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 424
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Jeśli chcecie jak najbardziej wiarygodny wynik to dzień przed od godziny 15 tylko woda !! w moim przypadku to się sprawdza w szczególności jeśli chodzi o cukier .
__________________
koko19891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 15:35   #3937
katty86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 634
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Dostałam swoje pierwsze zamówienie z BU.
Dopiero wieczorem sobie się pobawię,ale ostrożnie bo jakaś wysypka mi powychodziła i w ogóle mam podrażnione policzki.
Czy hydrolat z kocanki i rumianku można bezpiecznie stosować?Czy potrafią podrażnić?W sumie rumianku się nie boję,bo dość często przemywam twarz herbatą z rumianku,a jak jest z kocanką?
I jeszcze jedno.Kocanki zamówiłam 200ml i buteleczka jest nalana do pełna(ta większa),a rumianku 100% i buteleczka nie jest pełna (tak ze 2 cm od góry mniej).Zawsze jest tak,czy źle trafiłam?
katty86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-08, 15:36   #3938
Limonatka
Zakorzenienie
 
Avatar Limonatka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice/Wrocław
Wiadomości: 3 557
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

użyłam wczoraj i dziś hydrolatu rozmarynowy i muszę powiedzieć, że podoba mi się - jak na razie mogę ocenić zapach - taki rozmarynowy lekko i ma też w sobie coś aptecznego dzięki zcemu mam uczucie, że jest zdrowy dla mojej skóry
wypróbowałam też pudru bambusowego z jedwabiem i muszę stwierdzić że chyba wolałam dry flo. Dry flo jakieś mniej "tępe" jest... ale może muszę przerzucić ten puder bambusowy do lepszego opakowania i będzie lepiej się nakładać pędzlem
__________________

Limonatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 15:49   #3939
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

hudrolat z kocanki raczej nie zaszkodzi,ale przy wysypce to ja bym jednak uważała.
dziewczyny,warto kupic ten puder perłowy??
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 15:52   #3940
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Puder bambusowy jest bardzo drobny i do wszystkiego się przykleja, faktycznie lepiej go przesypać do pustego opakowania po czymś innym.

Tak jak Limonatka prócz tego pudru mam również hydrolat rozmarynowy. To mój pierwszy hydrolat w życiu, toników nie lubię. Jest bardzo leciutki, odświeża skórę, wygląda po nim ładnie, nie świeci się, nie lepi, nie brudzi. Po paru użyciach mam dobre wrażenia, zachęcające. Czuję, że szybko zużyję
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 16:08   #3941
illa22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 71
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Dzisiaj przesyłak z BU została wysłana a przelew robiłam w środe wieczorem, mam nadzieje, że nie długo dojdzie. Zamówiłam Serum antyok.Amla-C15E i Żel hialuronowy z alantoiną i pantenolem i oprócz tego pare innych rzeczy, ale własnie w stosunku do tych dwóch mam pytanie. Za dwa tygodnie jade do Egiptu myślicie, że moge używać tych dwóch rzeczy (przecież kwasy) bez rygorystycznego używania filtrów, poprostu wiem, że nie będe miała czasu co jakiś czas aplikować kolejną jego warstwę, a poza tym woda, nurkowanie... oczywiście nie zamierzam leżeć plackiem na plarzy a raczej aktywnie spędzać czas. Jak myślicie nie nabawie się przebarwień, czy może lepiej ukręcić sobie serum i żel jak wróce? ale nie wiem czy tak długo wytrzyma
illa22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-08, 16:10   #3942
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
hudrolat z kocanki raczej nie zaszkodzi,ale przy wysypce to ja bym jednak uważała.
dziewczyny,warto kupic ten puder perłowy??
Opisałam się dziś rano o perłowym, pare postów wyżej
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=3936

Agabil tez go zachwalała wielokrotnie
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 16:30   #3943
katty86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 634
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
hudrolat z kocanki raczej nie zaszkodzi,ale przy wysypce to ja bym jednak uważała.
dziewczyny,warto kupic ten puder perłowy??
To nie jest taka typowa wysypka.Raczej z podrażnienia albo zapchania.
Ale ok,będę uważała.
katty86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 16:47   #3944
mysha25xx
Rozeznanie
 
Avatar mysha25xx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 774
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Podeszłam bardzo sceptycznie do perłowego z BU (dziewczyny zachwalały ten z NP), ale po przeczytaniu wszystkich ochów i achów, nałozyłam go rano na liliputza przy pomocy pędzla do podkładu (ten płaski) z EDM. Faktycznie buzia jest ładnie wygładzona, zmatowiona, rozjaśniona, bardzo bardzo minimalnie bieli, pory zwężone. Potem dałam na to podklad mineralny-super efekt, buzia gladka, podklad niewidoczny, skora jedwabista, nawet korektora juz nie uzywałam. Matuje lepiej i na dłużej od ryżowego EDM.Myślicie, ze mogę do perlowego dać odrobine jedwabiu w proszku?Nie za duzo tego dobrego?
mysha25xx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 17:09   #3945
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez illa22 Pokaż wiadomość
Dzisiaj przesyłak z BU została wysłana a przelew robiłam w środe wieczorem, mam nadzieje, że nie długo dojdzie. Zamówiłam Serum antyok.Amla-C15E i Żel hialuronowy z alantoiną i pantenolem i oprócz tego pare innych rzeczy, ale własnie w stosunku do tych dwóch mam pytanie. Za dwa tygodnie jade do Egiptu myślicie, że moge używać tych dwóch rzeczy (przecież kwasy) bez rygorystycznego używania filtrów, poprostu wiem, że nie będe miała czasu co jakiś czas aplikować kolejną jego warstwę, a poza tym woda, nurkowanie... oczywiście nie zamierzam leżeć plackiem na plarzy a raczej aktywnie spędzać czas. Jak myślicie nie nabawie się przebarwień, czy może lepiej ukręcić sobie serum i żel jak wróce? ale nie wiem czy tak długo wytrzyma
To nie są kwasy, przy których należy unikać słońca. Co do filtrów w Egipcie, to jest absolutna konieczność i brak czasu nie jest wymówką, tym bardziej że będziesz nad wodą.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 17:13   #3946
koko19891
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 424
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Do Egiptu to wez ze sobą zapas tego filtru ! Ja byłem 3 lata temu w Tunezji i sobie olałem filtry i w ogóle, a byłem w lipcu ! i efekty tego pokazały się pół roku temu !
__________________
koko19891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 17:24   #3947
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

koko19891 - o, Wizażanek Trzeba będzie tytuł wątku zmodyfikować
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 18:14   #3948
illa22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 71
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Wiem właśnie, że trzeba, ale chodziło mi o to, że co 2 godziny będzie ciężko a myślałam, że po serum z wit C, będe musiała jeszcze bardziej uważać niż normalnie. Zazwyczaj nakładam kolejną warstwe filtra po jakiś 4 godzinach i oczywiście po każdym wyjściu z wody. Czyli te składniki nie uwrażliwiają, aż tak jak kwasy... co ja bym bez Was zrobiła - dziękuje. W takim razie jak tylko dojdzie zamówienie to odrazu zabieram się za kręcenie Jeszcze raz wielkie dzięki
illa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 19:00   #3949
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Z byciem na czczo nie bedzie problemu, bo ze strachu i tak nic nie przełknę A te trójglicerydy to co takiego ?
A to badałam ich poziom przy zażywaniu retinoidów - w sumie już nie pamiętam po co :P Kazali to robiłam

Cytat:
Ja mialam te badania powtarzane chyba z 11 razy Zawsze na czczo, naszczesci e nic strasznego w nich nie ma. Gorzej tylko jak trafi sie na dwoch lekarzy. Jeden za wszelka cene probowal udowodnic, ze mam tarczyce, drugi, ze cukrzyce
Hm... ja zwykle sama patrzyłam, bo na wynikach obok wypisane były normy ;-) Konsultowałam je tylko kiedy któreś nie mieściło się w normie
April007 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-08, 19:49   #3950
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez katty86 Pokaż wiadomość
Dostałam swoje pierwsze zamówienie z BU.
Dopiero wieczorem sobie się pobawię,ale ostrożnie bo jakaś wysypka mi powychodziła i w ogóle mam podrażnione policzki.
Czy hydrolat z kocanki i rumianku można bezpiecznie stosować?Czy potrafią podrażnić?W sumie rumianku się nie boję,bo dość często przemywam twarz herbatą z rumianku,a jak jest z kocanką?
I jeszcze jedno.Kocanki zamówiłam 200ml i buteleczka jest nalana do pełna(ta większa),a rumianku 100% i buteleczka nie jest pełna (tak ze 2 cm od góry mniej).Zawsze jest tak,czy źle trafiłam?
....
a czytałas w ogóle opis tych hydrolatów przed zamówieniem czy niekoniecznie przecież oba mają własnie specjalne własciwosci łagodzące podrażnienia i rumien ....a skoro używałas juz naparu z rumianku to znaczy,ze nic Ci nie bedzie po hydrolatach.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 20:13   #3951
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez April007 Pokaż wiadomość
A to badałam ich poziom przy zażywaniu retinoidów - w sumie już nie pamiętam po co :P Kazali to robiłam



Hm... ja zwykle sama patrzyłam, bo na wynikach obok wypisane były normy ;-) Konsultowałam je tylko kiedy któreś nie mieściło się w normie
To tak jak ja
Badane robiłaś ze skerowaniem czy prywatnie Bo dzisiaj już laboratorium było zamknięte i nie wiem czy w poniedziałek lecieć do lekarza rodzinnego po skierowanie na badanie czy jest tanie i sama moge sobie zrobić
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 20:16   #3952
LouLou25
Zakorzenienie
 
Avatar LouLou25
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 843
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

nie wytrzymalam i upolowalam puder bambusowy z jedwabiem ( + jeszcze jakis drobiazgi ) ciekawe czy to rzeczywiscie takie cudo skrobia mnie przypchala bardzo ostatnio, chociaz mat swietny; zobaczymy jak bedzie z bamboo
__________________

sure. fine. whatever.


LouLou25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 20:29   #3953
koko19891
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 424
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
koko19891 - o, Wizażanek Trzeba będzie tytuł wątku zmodyfikować
oj tam bez przesady Wojtek jestem , albo jak to jedna z was określiła jestem rodzynkiem w waszym babskim cieście hehe
__________________
koko19891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 21:49   #3954
Ghost19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 244
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez katty86 Pokaż wiadomość
Dostałam swoje pierwsze zamówienie z BU.
Dopiero wieczorem sobie się pobawię,ale ostrożnie bo jakaś wysypka mi powychodziła i w ogóle mam podrażnione policzki.
Czy hydrolat z kocanki i rumianku można bezpiecznie stosować?Czy potrafią podrażnić?W sumie rumianku się nie boję,bo dość często przemywam twarz herbatą z rumianku,a jak jest z kocanką?
I jeszcze jedno.Kocanki zamówiłam 200ml i buteleczka jest nalana do pełna(ta większa),a rumianku 100% i buteleczka nie jest pełna (tak ze 2 cm od góry mniej).Zawsze jest tak,czy źle trafiłam?
Ja z kocanki ukręciłam kremik pod oczy z ceramidami, ale bardzo szczypie po aplikacji. Na twarzy nie zaznałam żadnego podrażnienia, a wręcz przeciwnie. Ładnie niweluje rumień.
Ghost19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 21:55   #3955
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość

Od wczoraj testuję puder perłowy i jestem oczarowana

Dziewczyny, zakochałam sie w sobie
Efekt: buzia jak z fotoszopa Rysy złagodzone, równy koloryt, miejscowe rozświetlenie. Bomba


Szkoda ze ten puder jest limitowanką a na ZSK ani na Mazidłach nie ma.
Niedługo składam zamówienie na BU i napewno go kupię

Znam to uczucie , zamawiam perłowy

Ta limitowana seria , to chwyt marketingowy zwiększa obroty .
Lub testują produkt na nas , zakochamy się w nim , będzie na stałe
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 22:02   #3956
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
dziewczyny,warto kupic ten puder perłowy??
Ja go traktuję jak kosmetyk do pielęgnacji. Po użyciu buzia jest bardzo ładna, taka delikatna i mięciutka.... Nawet zrezygnowałam z podkładu .
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 22:44   #3957
honey1012
Wtajemniczenie
 
Avatar honey1012
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 2 772
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Hey dziewczyny te które uzywaly juz toniku z kwasem PHA moga sie wypowiedziec na temat jego dzialania? cz nawila/zapycha/czy jest po nim wysyp itd ? z gory dzieki
__________________
''Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę!''






SZCŚLIWA
honey1012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 22:55   #3958
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez honey1012 Pokaż wiadomość
Hey dziewczyny te które uzywaly juz toniku z kwasem PHA moga sie wypowiedziec na temat jego dzialania? cz nawila/zapycha/czy jest po nim wysyp itd ? z gory dzieki
Nie wiele pomoge , dopiero raz użyłam . Mnie nic nie zapycha .
Tonik jest miły i przyjemny , troche szczypie , ale jestem po kwasach , może dlatego. Rano twarz ładna , zwężone pory. Przez te wszystkie dodatki nawilżające zostawia wyraźną warstwe na skórze . Ja to lubie , wszystkie te toniki z kwasami z BU , takie są . Nie da się już nic więcej nałożyć , ale ja też nie czuje takiej potrzeby.
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 01:25   #3959
princeska69
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Zabki
Wiadomości: 3 550
GG do princeska69 Send a message via Skype™ to princeska69
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez koko19891 Pokaż wiadomość
oj tam bez przesady Wojtek jestem , albo jak to jedna z was określiła jestem rodzynkiem w waszym babskim cieście hehe
a ja myslalam, ze tutaj facetow nie ma ale bardzo dobrze, dbajacy o siebie facet to marzenie nie jednej kobiety


Kurcze mam ochote zamowic jeszcze kilka rzeczy z BU, ale denerwuje mnie ten dlugi czas oczekiwania. Ten tonik PHA mozna tez w innym sklepie kupic?

Zrobilam dzis dla mamy krem z kwasem liponowym
princeska69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 06:57   #3960
mosutatsu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 777
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez princeska69 Pokaż wiadomość
a ja myslalam, ze tutaj facetow nie ma ale bardzo dobrze, dbajacy o siebie facet to marzenie nie jednej kobiety
Są, są
Jestem tego kolejnym przykładem
__________________
Oficjalny tester La Roche Posay Anthelios
Wmianka:
mazidłowa mineralna różności
mosutatsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:29.