Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-16, 10:24   #2761
Magdalenka22
Raczkowanie
 
Avatar Magdalenka22
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 413
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez cremova Pokaż wiadomość
Cudo! ale z dlugoscia wystarcza mi moje do pasa
Dzieki
Wiesz ja uwazam,ze kazdy dlugi wlos wyglada ladnie jak jest zdrowy czy ich dlugosc siega do kolan czy do pasa,oczywiscie tak dlugi wlos wymaga pielegnacji itp. i nie kazdemu pasuje.

---------- Dopisano o 11:24 ---------- Poprzedni post napisano o 11:17 ----------

Cytat:
Napisane przez KarolinaK Pokaż wiadomość
No pogratulowac Ci moge cierpliwosci w zapuszczaniu ich no i przy rozczesywaniu
Ale wlasnych nie chcialabym takich ze wzgledu na wygode
Bardzo zdrowe podejcie
Wlosy rozczesuje czesto,rano,przed snem,po przyjsciu do domu,to zalezy od pogody i czy wlosy mialam rozpuszczone czy zwiazane,jednak rozczesywanie nie sprawia mi wiekszych problemow,wlosy siegaja mi za tylek wiec nie musze zbyt wysoka rak unosic aby je rozczesac,zwlaszcza konce wlosow
Magdalenka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-16, 11:16   #2762
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Ja wlosów nie myje juz codziennie z konieczności ale z przyzwyczajenia w okresie dojrzewania przetłuszczały mi sie bardzo ,musiałam myc codziennie...pozniej odkryłam wcierki i moge myc co drugi trzeci dzien
ale ja nie lubie...spie z wlosami zwiazanymi to mi sie robia zagniecenia od gumki..spie z rozpuszczonymi to mam kazdy w inna stronie..a ja lubie miec świeże puszyste wlosy

Magdalenka nadal podziwiam cie za cierpliwosc...mnie np niemiłosiernie wkurza choćby to ze siedze w tramwaju i co chwile ktos mnie za wlosy ciągnie przypadkiem albo jak ktos dotyka moich wlosow i mowi ale dłuuugie wow...i mizia wlosy ..nie nawidze tego mam wrazenie ze zaraz bede miała tłusty olej na glowie przez takie masaże koleżanek xD no a przeciez moje wlosy nie dosięgają twoim do piet
chodzisz czasem do fryzjera? chyba z podziwu nie moga wyjść...
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-16, 12:50   #2763
Magdalenka22
Raczkowanie
 
Avatar Magdalenka22
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 413
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez milusiaam Pokaż wiadomość
Ja wlosów nie myje juz codziennie z konieczności ale z przyzwyczajenia w okresie dojrzewania przetłuszczały mi sie bardzo ,musiałam myc codziennie...pozniej odkryłam wcierki i moge myc co drugi trzeci dzien
ale ja nie lubie...spie z wlosami zwiazanymi to mi sie robia zagniecenia od gumki..spie z rozpuszczonymi to mam kazdy w inna stronie..a ja lubie miec świeże puszyste wlosy

Magdalenka nadal podziwiam cie za cierpliwosc...mnie np niemiłosiernie wkurza choćby to ze siedze w tramwaju i co chwile ktos mnie za wlosy ciągnie przypadkiem albo jak ktos dotyka moich wlosow i mowi ale dłuuugie wow...i mizia wlosy ..nie nawidze tego mam wrazenie ze zaraz bede miała tłusty olej na glowie przez takie masaże koleżanek xD no a przeciez moje wlosy nie dosięgają twoim do piet
chodzisz czasem do fryzjera? chyba z podziwu nie moga wyjść...
Powinnas zwiazywac cienka frotka nigdy gumka
Do fryzjera nie chodze,moja mama w przeszlosci podcinala mi koncowki a teraz robi to moj TZ profesjonalnymi fryzjerskimi nozyczkami i chyba ma dobra reke

---------- Dopisano o 13:50 ---------- Poprzedni post napisano o 13:38 ----------

Wydaje mi sie,ze powinnas delikatnie powiedziec kolezanka,ze sobie nie zyczysz aby dotykaly i szarpaly twoich wlosowMnie bardzo czesto sie zdaza , ze ludzie np.w sklepie ale rowniez na ulicy podchodz do mnie i chca dotknac moich wlosow,badz pytaja szie o ich dlugosc i czy to prawdziwe...badz slysze komentarze za moimi plecami jakie ja to dlugie wlosy mam...
czasem jest to mile ale bywa rowniez denerwujace zwlaszcza jak chce byc anonimawa i spokojnie zrobic np.zakupy.Ogolnie spotykam sie
z milymi komentarzami,prawie kazdy przechodzacy ogladnie sie przewaznie mezczyzni,ale rowniez co prawda zadziej zdazaja sie negatywne komentarze na temat moich wlosow i wydaje mi sie,ze to jest kwestia gustu,zadziej zazdrosci, wiele osob podziwia ale sami nie chcieli by miec tak dlugich wlosow.
Magdalenka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-16, 18:10   #2764
Noc(nik)
Zadomowienie
 
Avatar Noc(nik)
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Planeta Ziemia, Polska
Wiadomości: 1 241
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Magdalenka22 jestem bardzo ciekawa jak wygląda twoja buźka przy takich włosach? Na żywo nie spotkałam jeszcze takiej osoby, a zdjęcia w internecie ukazują zazwyczaj stronę pleców. Włosy owszem, piękne, ale jakoś wątpie czy są twarzowe .
__________________

Noc(nik) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-16, 23:35   #2765
Ejli
Zadomowienie
 
Avatar Ejli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 842
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Przeglądnęłam prawie cały wątek, zostało mi kilka stron i część pierwsza . Dziewczyny, jestem pod wrażeniem! Zmotywowałyście mnie do dbania o włosy. Wprawdzie nie są złe, bo gęste, grube, ale niezbyt zadbane... Podziwiam wasze łepetynki;-) i gratuluję tak pięknych, zdrowych włosów!

Magdalenka22, Ty to w ogóle jesteś zjawiskowa. Nie wiem jak włosy przy takiej długości mogą być tak zadbane. No i piękny kolor. Co ile myjesz głowę? Nie przetłuszczają Ci się włosy? Jej, moje marzenie. Jak je jeszcze czeszesz? Cudocudocudo!
__________________
Ogrody opuściły swoje drzewa

I'm going slightly mad
Ejli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 04:51   #2766
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Ja nigdy na zywo nie widzialam takich wlosow jakie ma Magdalenka. Są niesamowite, mi sie wydaje ze od pasa w dol to wlosy jakos wolna rosna i nie wiem jak mozna takie długie zapuscic
Choc ja podobnie jak Kolezanka wyzej tak długich wlosow u siebie nie chcialabym Ale u Magdalenki to wyglada niesamowicie
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 08:38   #2767
Magdalenka22
Raczkowanie
 
Avatar Magdalenka22
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 413
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez Noc(nik) Pokaż wiadomość
Magdalenka22 jestem bardzo ciekawa jak wygląda twoja buźka przy takich włosach? Na żywo nie spotkałam jeszcze takiej osoby, a zdjęcia w internecie ukazują zazwyczaj stronę pleców. Włosy owszem, piękne, ale jakoś wątpie czy są twarzowe .
Buzke mam owalna podobno najpiekniejsza z typow twarzy...
ale tak serio,mam mase zdjec zrobionych o tylu i przodu i bym mogla nie jedno zamiescic,ale jakos nie mam zaufania do wklejania prywatnych zdjec na forach

---------- Dopisano o 09:35 ---------- Poprzedni post napisano o 09:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Ejli Pokaż wiadomość
Przeglądnęłam prawie cały wątek, zostało mi kilka stron i część pierwsza . Dziewczyny, jestem pod wrażeniem! Zmotywowałyście mnie do dbania o włosy. Wprawdzie nie są złe, bo gęste, grube, ale niezbyt zadbane... Podziwiam wasze łepetynki;-) i gratuluję tak pięknych, zdrowych włosów!

Magdalenka22, Ty to w ogóle jesteś zjawiskowa. Nie wiem jak włosy przy takiej długości mogą być tak zadbane. No i piękny kolor. Co ile myjesz głowę? Nie przetłuszczają Ci się włosy? Jej, moje marzenie. Jak je jeszcze czeszesz? Cudocudocudo!
Dziekuje
Ja swoich wlosow nigdy nie farbowalam i nie farbuje jestem naturalna blondyna,nie susze,nie prostuje....no i oczywiscie jem bogate w skladniki i witaminy pozywieniemoze moze wlasnie wlos wyglada tak a nie inaczej.....,wlosy myje przewarznie raz na tydzien badz co dwa tygodnie,poniewaz nie przetluszczaja mi sie sa normalne.Jak juz musze zwiazac wlosy to upinam je w koka lub zaplatam w warkocza,czasem w kitke, musze sobie sama radzic poniewaz wiekszosc fryzjerek nie ma pomysu co do upiecia moich wlosow,poniewaz sa za dlugie i ciezkie wiec nie kazda fryzure mozna uczesac

---------- Dopisano o 09:38 ---------- Poprzedni post napisano o 09:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ja nigdy na zywo nie widzialam takich wlosow jakie ma Magdalenka. Są niesamowite, mi sie wydaje ze od pasa w dol to wlosy jakos wolna rosna i nie wiem jak mozna takie długie zapuscic
Choc ja podobnie jak Kolezanka wyzej tak długich wlosow u siebie nie chcialabym Ale u Magdalenki to wyglada niesamowicie
Dziekuje
Tak jak wyzej pisalam to kwestia gustu,przyzwyczjenia,wygo dy,no i oczywiscie nie kazdemu pasuje dlugi wlos nie kazdy wyglada atrakcyjnie
Magdalenka22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-17, 11:48   #2768
Cogata
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 812
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez Magdalenka22 Pokaż wiadomość
Tez tak uwazam dbanie o wlosy powinno byc przyjemnoscia i milo,ze tak do tego podchodzisz,ale mycie codzienne wlosow bylo byo dla mnie zdecydowanie udreka...
Jak dbaszo swoje wlosy aby poprawic ich kondycje?
wiesz co zawiodłam się na wszelkich szamponach z linii PRO, obecnie uzywam najzwyklejszej Ziai Plantica z pszenica i odzywki z tej samej serii
http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/Plantica_Odz...0ml_p4639.html

na końcowki daje balsam bez spłukiwania Joanny z apteczki babuni fakt mam troche podniszczone, od nadmiernego prostowania, ale obecnie jest z nimi co raz lepiej. mozliwe, ze gdybym miala czas na zabawy w wcieranie tego wszystkiego o czym sie naczytalam na wizazu, to byloby z nimi jeszcze lepiej, ale wyznaje tez zasade, ze co za duzo to nie zdrowo
Cogata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 13:00   #2769
patycek
Rozeznanie
 
Avatar patycek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 884
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Magdalenka co Ty opowiadasz przecież te włosy są ewidentnie farbowane, widoczne jest to chociażby przy odrostach, jakoś mi się nie chce wierzyć że te włosy są Twoje jeśli zrobisz nowe zdjęcie włosów z kartką "wizaż" to osobiście Cię przeproszę za to że nie uwierzyłam, ale jak na razie jestem w 90 % pewna że to nie Twoje.
patycek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 13:26   #2770
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez patycek Pokaż wiadomość
Magdalenka co Ty opowiadasz przecież te włosy są ewidentnie farbowane, widoczne jest to chociażby przy odrostach, jakoś mi się nie chce wierzyć że te włosy są Twoje jeśli zrobisz nowe zdjęcie włosów z kartką "wizaż" to osobiście Cię przeproszę za to że nie uwierzyłam, ale jak na razie jestem w 90 % pewna że to nie Twoje.
Magdalenka już wcześniej wrzucała zdjęcia swoich włosów na Wizaż, więc nie ma powodu, żeby jej nie wierzyć.
W ogóle, to skąd podejrzenia, że to nie jej włosy? Są naprawdę przepiękne, ale żeby miała wrzucać cudze zdjęcia na to forum?
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 13:57   #2771
Magdalenka22
Raczkowanie
 
Avatar Magdalenka22
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 413
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez patycek Pokaż wiadomość
Magdalenka co Ty opowiadasz przecież te włosy są ewidentnie farbowane, widoczne jest to chociażby przy odrostach, jakoś mi się nie chce wierzyć że te włosy są Twoje jeśli zrobisz nowe zdjęcie włosów z kartką "wizaż" to osobiście Cię przeproszę za to że nie uwierzyłam, ale jak na razie jestem w 90 % pewna że to nie Twoje.
Wybacz ale wlosow nigdddyyyyyyy nie farbowalam i nie farbuje!
Odrosty ?Jakie odrosty
To jest forum pochwal sie swoimi wlosami wiec wkleilam dobrowolnie swoje zdjecie wlosow nie muszac nikomu nic udowadniac,dlaczego mialambym wklejac cudze to chyba rowniez nielegalne?
To nie jest moje pierwsze zdjecie wklejone na wizazu,tak jak kolezanka rowniez tutaj wspomnialajakis czas rok czy wiecej wkleilam swoje fotki wlosow , rowniez twarz bylo podajze troche widac...
Tak jak wczesniej wspomnialam mam mase zdjec swoich wlosow od tylu i przodu profesjonalnych i mniej profesjonalnchy zrobionych przez mojego TZ,i moglambym zasypac forum nimi,ale nie mam zaufania do wklejania prywatnych zdjec na forach....
Pobuszuj troszke moze znajdziesz wiecej moich fotek tu wklejonych

---------- Dopisano o 14:57 ---------- Poprzedni post napisano o 14:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
Magdalenka już wcześniej wrzucała zdjęcia swoich włosów na Wizaż, więc nie ma powodu, żeby jej nie wierzyć.
W ogóle, to skąd podejrzenia, że to nie jej włosy? Są naprawdę przepiękne, ale żeby miała wrzucać cudze zdjęcia na to forum?
Tak to prawda wklejalam juz raz swoje zdjecia wlosow,milo,ze zauwazylas
Magdalenka22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-17, 14:05   #2772
roxks
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 31
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

a to moje

Edytowane przez roxks
Czas edycji: 2010-03-17 o 14:11
roxks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 14:15   #2773
patycek
Rozeznanie
 
Avatar patycek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 884
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Magdaleno jestem człowiekiem małej wiary nie wierzę po prostu że ktokolwiek na kuli ziemskiej może mieć takie włosy
Ale ok, nie ma co zaprzeczać, w każdym razie ja nadal nie wierzę ale podziwiam i zazdroszczę.
patycek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 14:52   #2774
Magdalenka22
Raczkowanie
 
Avatar Magdalenka22
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 413
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez patycek Pokaż wiadomość
Magdaleno jestem człowiekiem małej wiary nie wierzę po prostu że ktokolwiek na kuli ziemskiej może mieć takie włosy
Ale ok, nie ma co zaprzeczać, w każdym razie ja nadal nie wierzę ale podziwiam i zazdroszczę.
Zdziwilasbys sie poniewaz sa i jest nas dosyc sporo , przy niektorych moje wlosy wysiadaja

---------- Dopisano o 15:52 ---------- Poprzedni post napisano o 15:50 ----------

Cytat:
Napisane przez roxks Pokaż wiadomość
a to moje
Ladna dlugosc i kolorek
Naturalne?
Magdalenka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 19:56   #2775
roxks
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 31
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez Magdalenka22 Pokaż wiadomość
Ladna dlugosc i kolorek
Naturalne?
owszem.
roxks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 19:04   #2776
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez Magdalenka22 Pokaż wiadomość
Witajcie bardzo fajny watek
Ja mam bardzo dlugieee wlosy za tylek....
toz to niemozliwe!
takich pieknych wlosow nie widzialam jeszcze na wizazu

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 20:03 ----------

Cytat:
Napisane przez roxks Pokaż wiadomość
a to moje
sliczne
dlugie i piekny kolor
w loczkach juz w ogole bosko wygladasz
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 08:47   #2777
Renia90
Zakorzenienie
 
Avatar Renia90
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 872
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez roxks Pokaż wiadomość
a to moje
piękne kolor naturalny-super!
__________________

"Robienie czegoś najlepiej jak się potrafi jest ważniejsze niż bycie najlepszym" /Shannon Miller/

KLIKnij raz dziennie i pomóż
i jeszcze tutaj!
Renia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 10:11   #2778
little.b.blue
Zakorzenienie
 
Avatar little.b.blue
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 248
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Magdalenka a co to masz przy czubku głowy jak nie odrosty po farbie? że niby naturalnie nagle ciemne zaczęły Ci rosnąć?

i nie, nie piszę tego z zazdrości bo mi się te włosy nie podobają, po prostu to ewidentnie wygląda jak ciemne odrosty.
__________________
Książki w 2017: 10
Nie palę od 25/02/2017

Invisalign od 20/03/2016
little.b.blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 11:10   #2779
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez little.b.blue Pokaż wiadomość
Magdalenka a co to masz przy czubku głowy jak nie odrosty po farbie? że niby naturalnie nagle ciemne zaczęły Ci rosnąć?
Nie wiem, skąd to zdziwienie, u naturalnych blondynek to całkowicie normalne. Włosy u nasady są ciemniejsze, niż te na długości, rozjaśnione słońcem. Oczywiście, nie wiem, jak jest w przypadku tej konkretnej osoby, ale to co widać na zdjęciu to wcale nie muszą być odrosty
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-20, 12:05   #2780
JulitaJ
Raczkowanie
 
Avatar JulitaJ
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 103
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

O ja nie mogę, nie było mnie 2 tygodnie i tyle pięknych czupryn w wątku.
Muszę wziąć Magdalenkę w obronę. I przepraszam, ale będzie obraźliwie. Ja wierzę, że ona ma naturalny kolor włosów i nie wyobrażam sobie, żeby miała farbę nakładać przy takiej długości. A wam się ludzie od tego farbowania w głowach poprzewracało i jak widzicie ładny kolor z refleksami, to uważacie, że na pewno farbowany, łudzicie się, że można mieć taki ładny farbowany kolor włosów.
Wszystkie naturalne włosy mają refleksy, ciemniejsze włosy u nasady głowy i jaśniejsze na końcach. Ciemniejsze są również włosy jakby pod spodem, te na które nie operuje słońce. Ja mimo, że mam włosy rudy blond, to włosy z tyłu głowy, przy karku mam praktycznie szare. Im dłuższe włosy, tym różnica w kolorze na długości jest wyraźniejsza, ponieważ włosy są tak naprawdę wypalane przez słońce (tak mi fryzjerka tłumaczyła), poza tym wycierają się mechanicznie. Stąd się biorą refleksy, całe pasma jaśniejszych włosów nawet u brunetek.
Jednolity kolor włosów to tylko czarny kolor albo farbowany.
Dziękuję.
__________________
Obym był zdrowa i silna, czego i Wam Wizażanki życzę
JulitaJ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 12:13   #2781
little.b.blue
Zakorzenienie
 
Avatar little.b.blue
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 248
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

no przepraszam, po prostu dla mnie wygląda to bardzo nienaturalnie, dlatego pytam.
w moim przypadku też mam przy głowie nieco inny kolor, ale jest to stopniowe i przechodzi łagodnie a na tym zdjęciu po prostu wygląda to jak najzwyklejsze odrosty.

Julita, myślę, że przesadzasz z tym przewracaniem się w głowie.
__________________
Książki w 2017: 10
Nie palę od 25/02/2017

Invisalign od 20/03/2016
little.b.blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 13:22   #2782
nimrodel
Rozeznanie
 
Avatar nimrodel
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 895
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

a tu moje włoski. fotka robiona na komórce.
nimrodel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 14:56   #2783
Michalinaaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 378
GG do Michalinaaaaa
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

a to moje :
__________________

suck my
(not existent)
dick.


Michalinaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 16:54   #2784
JulitaJ
Raczkowanie
 
Avatar JulitaJ
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 103
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Wcale nie przesadzam, jak już nawet fryzjerki nie umieją rozpoznać naturalnych włosów. Zdarzyło mi się 2 razy, że mi fryzjerka nie chciała uwierzyć, że mam naturalne włosy, bo jak to tak nie farbować. To ją pocieszyłam, że jak osiwieję od tych komentarzy, to się pofarbuję.
__________________
Obym był zdrowa i silna, czego i Wam Wizażanki życzę
JulitaJ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 17:29   #2785
little.b.blue
Zakorzenienie
 
Avatar little.b.blue
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 248
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

miałam na myśli to, że nas obrażasz tak pisząc więc wyhamuj trochę.
__________________
Książki w 2017: 10
Nie palę od 25/02/2017

Invisalign od 20/03/2016
little.b.blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 18:52   #2786
Muffi
Wtajemniczenie
 
Avatar Muffi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 2 543
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez Ehinokokus Pokaż wiadomość
Ładne bardzo Takie Ogniste.
Wklejam i swoje
(Już chyba przewijało się tu zdjęcie moich włosów kilka lat temu)
O MÓJ BOŻE.



Najpiękniejsze włosy, jakie widziałam w swoim życiu.
Będą mi się od dziś, po nocach śniły
__________________
najważniejsze jest podejście, a dzisiaj mam złe.
Muffi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 19:26   #2787
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

to są odrosty, nic innego
to, że niektórzy się nie potrafią kapnąć nie znaczy że te osoby które umieją i są nie tyle co spostrzegawcze bo to idealnie widać nie znaczy że coś z nimi nie tak
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 19:39   #2788
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

To nie są całkowicie naturalne włoski, bo Magdalenka kiedyś pisała ,że jednak jakieś tam pasemka sobie zrobiła. Więc chyba jej jeszcze nie odrosły do końca na takiej długości.
majreg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 20:22   #2789
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
to są odrosty, nic innego
to, że niektórzy się nie potrafią kapnąć nie znaczy że te osoby które umieją i są nie tyle co spostrzegawcze bo to idealnie widać nie znaczy że coś z nimi nie tak
ale naprawde zdarzaja sie takie wlosy rozjasnione przez slonce. sama tak mialam, naturalny ciemny blond, a w lato mi jasnialy i robily sie duzo jasniejsze pasemka. gdy lato minelo u gory mialam ciemniejsze i wygladalo jakby mi odrastaly . nie bylo osoby ktora by sie nie pytala czy to farbowane. w koncu sie wkurzylam i pofarbowalam wlosy na braz, ktory o dziwo nikt nie chcial uwierzyc ze jest farbowany ale nie wiem jak to jest z wlosami Magdalenki, chcialam tylko zaznaczyc ze i takie rzeczy sie zdarzaja na glowie
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 20:25   #2790
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez untouchable Pokaż wiadomość
ale naprawde zdarzaja sie takie wlosy rozjasnione przez slonce. sama tak mialam, naturalny ciemny blond, a w lato mi jasnialy i robily sie duzo jasniejsze pasemka. gdy lato minelo u gory mialam ciemniejsze i wygladalo jakby mi odrastaly . nie bylo osoby ktora by sie nie pytala czy to farbowane. w koncu sie wkurzylam i pofarbowalam wlosy na braz, ktory o dziwo nikt nie chcial uwierzyc ze jest farbowany ale nie wiem jak to jest z wlosami Magdalenki, chcialam tylko zaznaczyc ze i takie rzeczy sie zdarzaja na glowie
wiem jak wyglądają włosy rozjaśnione słońcem
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:57.