Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-12, 17:08   #2101
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez axxxa Pokaż wiadomość
hmm ciekawa ta woda chyba ja wypróbuje bo znalazlam w opisie ze na przetluszczajace wlasy jest dobra.Ta co tu jest nie ma alkoholu tak wiec moze nie wysuszy mi wlosow jeszcze bardziej. Wkleje moje foty wlosow moze mi doradzicie co z nimi zrobic ba za 2 tyg mam wizyte u fryzjera.A wiec poszukuje inspiracji co do koloru i sciecia.
Mialam loczki z prostownicy na wlasnym weselu wyszly super trzymaly sie kolejna 4 dni ale jak mi to wysuszylo i popalilo wlosy..tylko widzialam jak dym lecial...
A i jeszcze znalazlam takie cos na koncowki,miala z was moze ktoras?dobre to to?
http://www.hairstore.pl/Wella_Lifete...0_ml-1368.html
ta wode to sie stosuje tylko na skalp, a na włosy nie-żeby ich nie wysuszać
kolorek z fotki nr 1 baaardzo mi się podoba widze delikatne refleksy czy to pozostałości po pasemkach??
a jaki bys chciala teraz sobie zrobic??
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-12, 17:11   #2102
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
enchanted -hehe kolekcjonerki to z nas niezłe ja sobie zawsze tłumacze, że ten szampon ma inne własciwosci niz te wszystkie inne które stoją w łazience i koniecznie musze go kupic ;D
no to prawda, ze kerastase cenowo zabija, ja szamponu też bym nie kupowała, bardziej myslałam nad kąpielą do włosów mieszanych
Ale my dziewczyny tutaj chyba tak mamy z tym kolekcjonowaniem
_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-12, 17:18   #2103
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Kotka - własnie kupiłam jantarka na allegro jeszcze jest kilka. Moja mama padnie jak zobaczy kolejny kosmetyk do wlosow
no ale co poradzic.. hasło 'przyspiesza porost' jakos dziwnie na mnie działa

Adzi - taak, chyba jeszcze z czasow komuny. Generalnie jak zapytałam o tą wodę brzozową, to pani zrobiła na mnie wieeelkie oczy no coż, kto by pomyślał, że mimo tych wszystkich super kosmetyków z silikonami w końcu zaczniemy wracać do natury i sposobów naszych babc
No szczerze mówiąc to ja powróciłam do natury i bardzo dobrze mi z tym.Nawet zrywałam ostatnio pokrzywę i zrobiłam wcierkę.A co.

---------- Dopisano o 18:16 ---------- Poprzedni post napisano o 18:15 ----------

Cytat:
Napisane przez axxxa Pokaż wiadomość
[IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/Axiorka/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot.png[/IMG]to tylko na skora glowy stosowac? myslalam zawsze ze to jakies plukanki z tego sie robi albo cos.ide zaraz do sklepu po to "cudo"
OOoo nie zwróciłam uwagi na nią.Jutro się wybiorę i poczytam czy tez ma alkohol.

---------- Dopisano o 18:18 ---------- Poprzedni post napisano o 18:16 ----------

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Ale my dziewczyny tutaj chyba tak mamy z tym kolekcjonowaniem
Oj tak,tak zgadzam się(małego świrka to my mamy).Ostatnio nawet mój przyjaciel był u mnie w łazience i zobaczył pod prysznicem szampon dla dzieci.I mówi :Ale nic nie mówiłaś ze masz dzieci.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2010-10-12 o 17:19
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-12, 17:20   #2104
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
kolorek z fotki nr 1 baaardzo mi się podoba widze delikatne refleksy czy to pozostałości po pasemkach??
a jaki bys chciala teraz sobie zrobic??
Zgadzam się kolor z pierwszego zdjęcia cudny czym robiłaś ostatnio?
_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-12, 17:22   #2105
axxxa
Zadomowienie
 
Avatar axxxa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Szczecin/Chorzow
Wiadomości: 1 075
GG do axxxa
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

infatuated zdjecie 1 jest bez lampy a 3 jest z lampa i odrazu jest inny odcien. ten odrost zolto-rudawy mi nie odpowiada chyba i chyba to jedynie bede zmieniala.kiedys mialam biale wlosy bo je rozjasnialam i mylam fioletowa joanna i mialam takie zniszczone no ale nie dbalam o nie wcale bo myslalam ze sama odzywka starczy.A teraz mam takie naturalne bardziej i nie wiem czy takie zostawic cza je bardziej rozjasnic?
__________________



ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA o kosmetykach


http://axxxasworld.blogspot.com/


albo stylizacji rzęs
http://lvlinsrzesy.blogspot.com/






Laura 28.09.2012


"lepiej zrobic cokolwiec niz nie zrobic nic"

axxxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-12, 17:36   #2106
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Oj tak,tak zgadzam się(małego świrka to my mamy).Ostatnio nawet mój przyjaciel był u mnie w łazience i zobaczył pod prysznicem szampon dla dzieci.I mówi :Ale nic nie mówiłaś ze masz dzieci.
Hehehe moja Mama też się zdziwiała, jak do domku przyszłam z Babydreamem coś se tam pomyślała, ale rozwiałam jej myśli nieczyste

---------- Dopisano o 18:36 ---------- Poprzedni post napisano o 18:33 ----------

Cytat:
Napisane przez axxxa Pokaż wiadomość
infatuated zdjecie 1 jest bez lampy a 3 jest z lampa i odrazu jest inny odcien. ten odrost zolto-rudawy mi nie odpowiada chyba i chyba to jedynie bede zmieniala.kiedys mialam biale wlosy bo je rozjasnialam i mylam fioletowa joanna i mialam takie zniszczone no ale nie dbalam o nie wcale bo myslalam ze sama odzywka starczy.A teraz mam takie naturalne bardziej i nie wiem czy takie zostawic cza je bardziej rozjasnic?
Ja bym zostawiła tak jak jest, bo kolor bardzo mi się podoba zajęłabym się jedynie odrostem
_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-12, 17:47   #2107
axxxa
Zadomowienie
 
Avatar axxxa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Szczecin/Chorzow
Wiadomości: 1 075
GG do axxxa
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

_eNchaNted_ robialam ostatnio tylko pasemka i na to jakis kolor touch jakis zmieszany bezowy z jakims tam, zawsze oddaje sie w rece fryzjerow i oni mi tam modza na glowie. Tylko ze teraz przez caly rok zapuszczalam i nic nie zmienialam ze wzgledu na slub a ze juz po slubie to chce cos zmienic. Caly czas to samo to sie chce odmiany...wiecie jak to jest.
__________________



ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA o kosmetykach


http://axxxasworld.blogspot.com/


albo stylizacji rzęs
http://lvlinsrzesy.blogspot.com/






Laura 28.09.2012


"lepiej zrobic cokolwiec niz nie zrobic nic"

axxxa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-12, 17:52   #2108
Melman93
Przyczajenie
 
Avatar Melman93
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 25
GG do Melman93
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Witam! Chciałabym na wstępie oznajmić że jestem tu po poradę, a wybrałam wasze forum ponieważ wydaje się najprofesjonalniejsze!
Więc, naturalny mój kolor włosów to brąz, farbowane wiele razy na mahoń, teraz zachciało mi się blondu. I teraz co zrobić, odwieczny problem, a konkretnej odpowiedzi nigdzie nie ma. Rozjaśnianie stopniowe pasemkami nie wchodzi w grę, za młoda jestem na takie postarzanie! Więc położyłam sobie blond farbę do ciemnych włosów, i tak mam teraz rude, co było oczywiste, jednakże moje 2 centymetrowe odrosty świetnie załapały blond farbę i faktycznie są platynowe. Pytanie: co zrobić, czy położyć teraz dekoloryzator a później farbę w kolorze blondu. Czy wypalić włosy rozjaśniaczem. Pierwszą metodę poleciła mi fryzjerka, drugą natomiast pan w sklepie. Serdecznie dziękuje za jakąkolwiek pomoc! Pozdrawiam Serdecznie. Magdalena
__________________
Nigdzie nie jest napisane, że zawsze mam rację.
Pozdrawiam!
Melman93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-12, 18:02   #2109
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez axxxa Pokaż wiadomość
_eNchaNted_ robialam ostatnio tylko pasemka i na to jakis kolor touch jakis zmieszany bezowy z jakims tam, zawsze oddaje sie w rece fryzjerow i oni mi tam modza na glowie. Tylko ze teraz przez caly rok zapuszczalam i nic nie zmienialam ze wzgledu na slub a ze juz po slubie to chce cos zmienic. Caly czas to samo to sie chce odmiany...wiecie jak to jest.
Odmiana? To może zmiana fryzurki? Jakieś podcięcie? Teraz już po weselichu to możesz zaszaleć
A naturalne włoski masz ciemne? Ciężko sie rozjaśniają?

PS. I gratulacje z okazji ślubu

---------- Dopisano o 19:02 ---------- Poprzedni post napisano o 18:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Melman93 Pokaż wiadomość
Witam! Chciałabym na wstępie oznajmić że jestem tu po poradę, a wybrałam wasze forum ponieważ wydaje się najprofesjonalniejsze!
Więc, naturalny mój kolor włosów to brąz, farbowane wiele razy na mahoń, teraz zachciało mi się blondu. I teraz co zrobić, odwieczny problem, a konkretnej odpowiedzi nigdzie nie ma. Rozjaśnianie stopniowe pasemkami nie wchodzi w grę, za młoda jestem na takie postarzanie! Więc położyłam sobie blond farbę do ciemnych włosów, i tak mam teraz rude, co było oczywiste, jednakże moje 2 centymetrowe odrosty świetnie załapały blond farbę i faktycznie są platynowe. Pytanie: co zrobić, czy położyć teraz dekoloryzator a później farbę w kolorze blondu. Czy wypalić włosy rozjaśniaczem. Pierwszą metodę poleciła mi fryzjerka, drugą natomiast pan w sklepie. Serdecznie dziękuje za jakąkolwiek pomoc! Pozdrawiam Serdecznie. Magdalena
Po pierwsze jak możesz wklej zdjęcia, będzie łatwiej
Po drugie jaką farbkę użyłaś, że z naturalnego brązu zrobiło Ci platyne?
_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-12, 18:05   #2110
axxxa
Zadomowienie
 
Avatar axxxa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Szczecin/Chorzow
Wiadomości: 1 075
GG do axxxa
no alasnie mysle nad scieciem moze nad jakas grzywka? moje naturlane to takie mysie nijakie a rozjasniaja sie dosc szybko.myslalam nad takimi.

Ps._eNchaNted_ dziekuje
__________________



ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA o kosmetykach


http://axxxasworld.blogspot.com/


albo stylizacji rzęs
http://lvlinsrzesy.blogspot.com/






Laura 28.09.2012


"lepiej zrobic cokolwiec niz nie zrobic nic"


Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-10-12 o 20:13 Powód: post pod postem/korzystaj z opcji edycji i multicytowania.
axxxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-12, 18:16   #2111
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
noo jej mina poprawiła mi humor na reszte dnia

hmm..ale chyba o innym mówimy bo ten moj nie pachniał winogronami a nt balsamu się nie wypowiem, bo ja używałam w duecie z maską...byłam mega zadowolona
to teraz nr 1 mowisz, że YR?
mowilam o tym http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...iszczonych.htm
Tak teraz moj nr 1 to YR

Cytat:
Napisane przez axxxa Pokaż wiadomość
Fajnie ze znalazlam ten watek bo tu duzo fajnych porad macie dziewczyny.Nie macie nic przeciwko ze sie przylacze?

Tez kiedys slyszalam taka teorie do mycia szybko przetluszczajacych sie wlosow zeby tylko skore glowy myc a one pod wplywem splywajacego szamponu sie umyja same ,zeby ich nie szorowac i nie trzec bo im to szkodzi. Nie probowolam tak bo zastanawiam sie czy przez to ze te konce beda mokre to one nie beda ciezkie i takie oklapniete jak juz wyschna do konca?

Moge zapytyc czy ty blondbunny jestes fryzjerka?
Witaj


Bunny zdrowka zycze
Ewcia loczki przeboskie pisalam juz zreszta
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-12, 18:22   #2112
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez axxxa Pokaż wiadomość
no alasnie mysle nad scieciem moze nad jakas grzywka? moje naturlane to takie mysie nijakie a rozjasniaja sie dosc szybko.myslalam nad takimi.
Ta druga fryzurka bardzo ładna. A miałaś grzywke kiedyś? I czy włoski Ci się nie falują, bo wtedy z ułożeniem jest katorga.
_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-12, 18:27   #2113
axxxa
Zadomowienie
 
Avatar axxxa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Szczecin/Chorzow
Wiadomości: 1 075
GG do axxxa
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

mialam grzywke ale tylko na bok taka licha bo zawsze mi fryzjerki odradzala gesta z przodu. a wlosy moje sa proste i nie maja tendencji do krecenia sie,jedynie jak je zakrece sama jakos a i tak efekt nie trzyma sie zbyt dlugo. talko ze ja nie przepadam za wloskami prosto obcietymi b o czuje sie jak w namiocie a prosta grzywka chyba tego wymaga co?
__________________



ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA o kosmetykach


http://axxxasworld.blogspot.com/


albo stylizacji rzęs
http://lvlinsrzesy.blogspot.com/






Laura 28.09.2012


"lepiej zrobic cokolwiec niz nie zrobic nic"

axxxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-12, 18:28   #2114
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

witam,potrzebuje Waszej fachowej porady,podczytuje Was i widze,ze macie doswiadczenie w samodzielnej koloryzacji,otoz mam duzy odrost w kolorze jasny braz,wiem ze bez podkladu sie nie obejdzie ,wiec mam takie pytanie-po podkladzie za pare dni chce wyrownac reszte wlosow ,wiec chce polozyc farbe wellaton 12/0.najpierw dac ja na odrosty czy odrazu na calos?ile trzymac farbe na odroscie dlugo,a na dlugosci pare minut?chce tylko ,zeby kolor byl w miare rowny na dlugosci
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-12, 18:41   #2115
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Snow dziękuję

Axxxa gratulacje

Dziewczyny odpowiedzcie proszę co z tymi moimi włoskami
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-12, 18:59   #2116
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez axxxa Pokaż wiadomość
mialam grzywke ale tylko na bok taka licha bo zawsze mi fryzjerki odradzala gesta z przodu. a wlosy moje sa proste i nie maja tendencji do krecenia sie,jedynie jak je zakrece sama jakos a i tak efekt nie trzyma sie zbyt dlugo. talko ze ja nie przepadam za wloskami prosto obcietymi b o czuje sie jak w namiocie a prosta grzywka chyba tego wymaga co?
Jak masz proste to zazdroszcze
Grzywke prostą możesz mieć, a reszte włosków możesz pocieniować jak pójdziesz do salonu to pani powinna Ci poradzić

---------- Dopisano o 19:59 ---------- Poprzedni post napisano o 19:47 ----------

Cytat:
Napisane przez astra85 Pokaż wiadomość
witam,potrzebuje Waszej fachowej porady,podczytuje Was i widze,ze macie doswiadczenie w samodzielnej koloryzacji,otoz mam duzy odrost w kolorze jasny braz,wiem ze bez podkladu sie nie obejdzie ,wiec mam takie pytanie-po podkladzie za pare dni chce wyrownac reszte wlosow ,wiec chce polozyc farbe wellaton 12/0.najpierw dac ja na odrosty czy odrazu na calos?ile trzymac farbe na odroscie dlugo,a na dlugosci pare minut?chce tylko ,zeby kolor byl w miare rowny na dlugosci
Ja robiłam tak:
Nałóżyłam na odrost podkład. Poczekałam aż włoski się przetłuszczą, ale jak zależy Ci na czasie możesz od razu nakładać farbkę jaką chcesz. Najpierw dałam na odrost na jakieś 35min. Później przeciągnęłam na całość jeszcze na 10 Wiem, że niektóre Dziewczyny spieniają, malaksują i wtedy jeszcze troszke tak trzymają
_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-12, 19:01   #2117
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
no chciałabym, bo słyszałam, że wychodzi bieluto, no na moich może idelana biel nie wyjdzie, ale podejrzewam, że lepiej niż deluxe, mniej żółto a wiesz kiedy maja byc??

Jeżli Ci to cos pomoże to tu jest zdjęcie moich włosów, loczki były robione prostownicą

a tak swoją drogą dziewczyny tutaj na tym zdjęciu włosy robiłam loreal stockholm i śliczny ten kolorek, tylko szkoda, że nie pokrył żółci po deluxe
Piękne te loki, ach.. włoski rośnijcie szybciej bo ja żadnych wariacji z włosami nie mogę poczynić

CO do XXL czystej platyny to fakt wychodzi biało jak śnieg Mamy zbliżony kolor odrostów więc myślę, że Tobie też wyszłoby jak i mnie. I nie musiałabyś farbować dwukrotnie


No i ja tez chora jestem ale co poradzić taka pogoda, rano zimno później ciepło, człowiek się porozbiera i na wieczór znów piździ .. i jak tu się ubrać :/
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-12, 19:04   #2118
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Piękne te loki, ach.. włoski rośnijcie szybciej bo ja żadnych wariacji z włosami nie mogę poczynić

CO do XXL czystej platyny to fakt wychodzi biało jak śnieg Mamy zbliżony kolor odrostów więc myślę, że Tobie też wyszłoby jak i mnie. I nie musiałabyś farbować dwukrotnie


No i ja tez chora jestem ale co poradzić taka pogoda, rano zimno później ciepło, człowiek się porozbiera i na wieczór znów piździ .. i jak tu się ubrać :/
dziękuję
no właśnie, dlatego mam nadzieję, że za niedługo dadzą jakieś nowe xxl

no i wszystkie chorują...
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-12, 19:20   #2119
axxxa
Zadomowienie
 
Avatar axxxa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Szczecin/Chorzow
Wiadomości: 1 075
GG do axxxa
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

EwCiA000 dziekuje

3majcie sie zdrowo dziewczynki-blondynki,nie chorowac tylko sie kurowac
__________________



ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA o kosmetykach


http://axxxasworld.blogspot.com/


albo stylizacji rzęs
http://lvlinsrzesy.blogspot.com/






Laura 28.09.2012


"lepiej zrobic cokolwiec niz nie zrobic nic"

axxxa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-12, 19:35   #2120
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
dziękuję
no właśnie, dlatego mam nadzieję, że za niedługo dadzą jakieś nowe xxl

no i wszystkie chorują...
No właśnie te XXLki. A jest gdzieś w sieci jakaś wzmianka o tym? Bo ja mam w domku jeszcze jedną czystą platynę. Przyda mi się do kolejnego farbowania


Zdrówka Dziewczyny
_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-12, 19:43   #2121
kedud86
Raczkowanie
 
Avatar kedud86
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 284
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez astra85 Pokaż wiadomość
witam,potrzebuje Waszej fachowej porady,podczytuje Was i widze,ze macie doswiadczenie w samodzielnej koloryzacji,otoz mam duzy odrost w kolorze jasny braz,wiem ze bez podkladu sie nie obejdzie ,wiec mam takie pytanie-po podkladzie za pare dni chce wyrownac reszte wlosow ,wiec chce polozyc farbe wellaton 12/0.najpierw dac ja na odrosty czy odrazu na calos?ile trzymac farbe na odroscie dlugo,a na dlugosci pare minut?chce tylko ,zeby kolor byl w miare rowny na dlugosci
ja osobiście nie polecam wellatonu bo bardzo wysusza włosy. jezeli bedziesz robic podkład to wystarczy Ci jakaś delikatniejsza farbka na 9% albo nawet na 6%, a wellaton jest na 12% i sianko robi. zrobisz jak zechcesz ale moze poszukaj jeszcze.
kedud86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-12, 19:57   #2122
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez kedud86 Pokaż wiadomość
ja osobiście nie polecam wellatonu bo bardzo wysusza włosy. jezeli bedziesz robic podkład to wystarczy Ci jakaś delikatniejsza farbka na 9% albo nawet na 6%, a wellaton jest na 12% i sianko robi. zrobisz jak zechcesz ale moze poszukaj jeszcze.
ja także nie polecam wellatonu

Enchanted no właśnie nie ma nic napisane...
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-12, 20:54   #2123
Melman93
Przyczajenie
 
Avatar Melman93
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 25
GG do Melman93
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Oj widzę że długi wątek, nie wiem czy mój temat jakoś będzie widać na tle problemów i pytań innych. Wstawiam zdjęcie obecnego koloru

Tak jak mówiłam z mahoniu jest rudy a z naturalnych blond, tak więc co teraz dekolor i farba czy rozjaśniacz? Ten efekt z ciemniejszych farbowanych wlosów uzyskałam dzięki palette o odcieniu platynowy blond (z tyłu opakowania było napisane, specjalnie do ciemnych włosów, byłam ciekawa co wyjdzie)
__________________
Nigdzie nie jest napisane, że zawsze mam rację.
Pozdrawiam!

Edytowane przez Melman93
Czas edycji: 2010-10-12 o 20:59
Melman93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-12, 21:25   #2124
xoxomolly
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Melman93 Pokaż wiadomość
Oj widzę że długi wątek, nie wiem czy mój temat jakoś będzie widać na tle problemów i pytań innych. Wstawiam zdjęcie obecnego koloru

Tak jak mówiłam z mahoniu jest rudy a z naturalnych blond, tak więc co teraz dekolor i farba czy rozjaśniacz? Ten efekt z ciemniejszych farbowanych wlosów uzyskałam dzięki palette o odcieniu platynowy blond (z tyłu opakowania było napisane, specjalnie do ciemnych włosów, byłam ciekawa co wyjdzie)
Melman byłam w takiej samej sytuacji jak ty tyle że robiłam tak z ciemnych czekoladowych ale wyszlo cos takiego własnie
tak więc byłam o porade u fryzjera i trzeba było zdjąć kolor, a później wyrównać odrosty z resztą włosów i dodatkowo mam lekki balejaż, takim oto sposbem mam teraz kolor wyjściowy i czekam na farbowanie blond, musze tylko znaleść jakiegoś dobrego fryzjera gdzie farbowanie jest w przystepnej cenie bo jednak boje sie sama farbowac
xoxomolly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-12, 22:11   #2125
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

infatuated

korca mnie te farby londy
Twoj kolorek cudny po 89 .... zastanawia mnie jeszcze 10/10 skandynawski .... czekam na odrosty i dylemat co tu zrobic
__________________
W myślach wszystko ma początek!
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-13, 00:33   #2126
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość
infatuated

korca mnie te farby londy
Twoj kolorek cudny po 89 .... zastanawia mnie jeszcze 10/10 skandynawski .... czekam na odrosty i dylemat co tu zrobic
w internecie pudełko 89 pokazują takie jak Ty wkleiłaś ale w naturze wygląda inaczej, już wstawiałam ale dla przypomnienia jeszcze raz trochę to dziwne bo kolory na tych pudełkach znacznie sie różnią, a przede wszystkim tonacje...;P
jutro porobie fotki włosów i postaram się uchwycić najwłaściwszy odcien to może coś Ci pomoze w podjęciu decyzji
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-13, 06:25   #2127
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
w internecie pudełko 89 pokazują takie jak Ty wkleiłaś ale w naturze wygląda inaczej, już wstawiałam ale dla przypomnienia jeszcze raz trochę to dziwne bo kolory na tych pudełkach znacznie sie różnią, a przede wszystkim tonacje...;P
jutro porobie fotki włosów i postaram się uchwycić najwłaściwszy odcien to może coś Ci pomoze w podjęciu decyzji

dziekuje kochana czekam na fotki
hmmm nie wiem albo szate graficzna pudełka zmienili albo na zła patrze



myłam wczoraj włoski metoda OMO super .... krecone bo krecone (same wyschły) milutkie w dotyku i o obciazenia myłam odzywka rossmana issana
__________________
W myślach wszystko ma początek!
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-13, 06:39   #2128
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Ale piszecie

Yatamanka kupiłas ten cement Kerastase?
Pytam bo sama chce coś kupic termicznego i moze kupie znowu Kerastase a moze cos innego

W ogóle dziś ide do sklepu fryzjerskiego. Chyba kupię maskę którą snowhitee polecała Matrixa.

Ewcia Ty juz odrost masz duzy, a czekasz Rozumiem że jestes już bliska ktorejs z opcji-balejaż albo podkład?

Kotka wklej zdjęcia jak uczesze Cie fryzjerka. Taka chamska, ale jak ladnie Cie obciełaDużo Ci skróciła?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-13, 07:26   #2129
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość



Ja robiłam tak:
Nałóżyłam na odrost podkład. Poczekałam aż włoski się przetłuszczą, ale jak zależy Ci na czasie możesz od razu nakładać farbkę jaką chcesz. Najpierw dałam na odrost na jakieś 35min. Później przeciągnęłam na całość jeszcze na 10 Wiem, że niektóre Dziewczyny spieniają, malaksują i wtedy jeszcze troszke tak trzymają
dzieki za odpowiedz

---------- Dopisano o 08:26 ---------- Poprzedni post napisano o 08:22 ----------

Cytat:
Napisane przez kedud86 Pokaż wiadomość
ja osobiście nie polecam wellatonu bo bardzo wysusza włosy. jezeli bedziesz robic podkład to wystarczy Ci jakaś delikatniejsza farbka na 9% albo nawet na 6%, a wellaton jest na 12% i sianko robi. zrobisz jak zechcesz ale moze poszukaj jeszcze.
myslalam,ze wellaton jest delikaty i nie niszy wlosow ,ale dzieki za oswiecenie,w takim razie musze poszukac czegos innego bo nie chce sianka,scielam wlosy z dlugosci do lopatek po ramiona,wiec mam w dobrej formie i nie chce ich zniszczyc.musze poczytac o farbach,chyba ,ze mi cos polecicie
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-13, 07:35   #2130
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

wiecie co, nie moge juz patrzec na swój odrost. Z tyłu mam 3,5-4cm!!! a z przodu 2,5cm. Masakra. Od farbowania minęło 6 tygodni. I teraz się zastanawiam, czy zrobic po prostu garnier color naturals 8, czy zmieszac ją z nutrissem beżowym 89. Wyjdzie mi bardzo ciepło, ale chce tym razem takie złote, nie za ciemne, wiec dlatego domieszam nutriisse, bo on mi lepiej rozjasnia. Farbowanie w poniedziałek 18 października.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:02.