Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV - Strona 150 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-20, 20:22   #4471
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Princesska no ja widze te rudawe pasemka Ja bymna Twoim miejscu pewnie zrobila tak jak Bunny pisze, rozumiem i tez na swieta chcialabym jak najlepiej wygladac Swoja droga widze, ze majiblond ostro sie spiera co? Po farbowaniu praktycznie te pasemka byly niewidoczne.
Heh no co Wy
a ja myslalam,ze znow bedziecie krzyczec,że farbuje wlosy
Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
hehe kochana u nas w stolicy to niestety takie ceny są
Balejaz jest od 220-250zl(w zależnosci od salonu-mowie o długich włosach)
także same refleksy mnie tak wyniosły
o jaa to mnie nie stac na takiego fryzjera
ile farb mozna za to kupić

Cytat:
Napisane przez rabbitka Pokaż wiadomość
Princesska normalnie zwariowałam jak przeczytałam, że będziesz czekać, aż sama zostaniesz w domu, żeby nikt nie widział, że znów farbujesz to już obsesja chyba, mam nadzieje, że efekt będzie zadowalający!
U mnie też znów spadł śnieg, oby się do Świąt utrzymał! a mnie też choróbsko dorwało.. a tu tyle do sprzątanie i do przygotowania..
u mnie jest tyle tego śniegu
i nikt go nawet nie zbiera tylko takie kupy są przy chodnikach,że się chodzić nie da
a co do farbowania to heh wole to niż słuchać marudzenia,a i tak nikt roznicy nie widzi
pokaz wlosy
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 20:24   #4472
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
dziekuje Wam za miłe słowa kochane jesteście




wstaw fotki obecnego kolorku ale jest żółto jak kurczaczek czy ciemny żółty?

wellaton Dziewczyny mówiły, że wysusza to może nie.
Zwykle po podkładzie są tu na wątku stosowane przez Dziewczyny farby n&e 522, syoss 9-5 albo zobacz jak Kotce pieknie wyszedł nutrisse albo może c12 jak Bunny robi?



jestem u chlopaka i niestety nie mam kabla do telefonu
wlosy sa bardzo jasne, zolty kurczak

Edytowane przez Skarb90
Czas edycji: 2010-12-20 o 20:27
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 20:27   #4473
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Dzieki kochane za wiare we mnie Jutro postaram sie cyknac jakas fotke
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 20:36   #4474
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Princesska - Ty to jestes crazy naprawde to farbowanko takie się robi nielegalne

Skarb90-jak jest już jasno to nie jest zle
Teraz wystarczy ochłodzić kolor. Cos na pewno z popielem musisz połozyc.
Poczekamy, az dziewczyny cos doradza. Choc ja pamietam te farbki, które wczesniej wymieniłam
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 20:40   #4475
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
ślicznie wyszło
dobrze,że jesteś zadowolona



to już zgoda??



czekamy na efekty
Chyba zgoda

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
infatuated pięknie wyszło

Mam taki problem za jakieś niecałe 3 tygodnie studniówka. Chce mieć spięte na bok włoski. Ale niestety od spodu są one ciemne dlatego chce je pofarbować. Byłam dziś u fryzjerki mówię jej ,że chce jasny beżowy perłowy blond, np. taki jak ma Kręglicka na zdjęciu (któraś z was dawała wcześniej) a ta pokazuje mi jakieś zółte ciemne blondy;/ super obcina włoski ale chyba nie zna się na farbowaniu. kiedyś jak poszłam zrobić odrosty bo miałam pasemka koleżanki powiedziały ,że odrost i tak mam i że chyba zrobiła mi na odwal się.
Nie wiem co robić, pokazała mi palete ale nie ma koloru jaki chce!
co by mi rozjaśniło ciemniejsze włosy od spodu i dało ładny beżowo perłowy blond. Byłam w Rossmanie i oglądałam próbniki super jest 101 garnier superrozjaśniający beżowy blond. Ale na pudełku to taki zółciasty, więc czym tu się sugerować? Ta excellka 9,13 co farbuje Infatuated dałaby radę mi rozjaśnić i ujednoliciłaby kolor? czy warto próbować samej czy jednak iść do tej fryzjerki?
Jeśli fryzjerka nie ma na palecie koloru jaki ci odpowiada to idź do innej która pracuje na innych farbach. Zazwyczaj te większe salony pracują na 2-3 firmach wiec zawsze sie coś dobierze.
Na twoim miejscu skupiłabym sie na perłowych blondach, a beze odpuściła bo lubią wychodzić żólte albo rudawe.

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
HEJ dziewczynki jestem cały czas z wami śledzę wątek na bierząco .Chciałam wam powiedzieć że macie piękne włoski szczególnie blond bunny i nie słuchaj złośliwych uwag bo to tylko z zazdrości że potrafisz zadbać o taką długość nie jedna z nas chciałaby takie włoski.
Kotka super ci wyszło widać że farbka Ci dopasowała.
Agatau kolorek jest piękny taki jednolity i pasuje do twojej urody.
Infatuated PIĘKNIE chciałabym uzyskać taki jednolity odcień i te refleksy super!
ja niestety się wyłamie bo będę farbować w jutro lub w środe ale nie mogę patrzeć już na mój odrost .
Trzymam kciuki za wszystkie blondi dziś farbujące żeby wam wyszło pięknie!!!
Dziękuję kochana

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
ile zaplacilas???
Strasznie duzo
ja za balejaz ( farby le cher) zaplacilam 100 zł
bo ona Ci tylko refleksy robila??
No,ale najwazniejsze,że zadowolona jesteś
No dużo faktycznie... Nie pomyślałabym że tyle za refleksy wezmą... chyba sie zacznę w tym specjalizowac

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
infatuated
Jejku czy ty chcesz zabic. Piekne te wloski Ci zrobila. Poprostu chyba juz 10 razybogladalam Twoje fotki.
Ja tez takie chce.

Bunny trzymam kciuki z resza wiem ze wyjda jak zawsze super. Dasz tez fotki jutro w dziennym swietle

---------- Dopisano o 20:13 ---------- Poprzedni post napisano o 20:11 ----------

infatuated
Jejku czy ty chcesz zabic. Piekne te wloski Ci zrobila. Poprostu chyba juz 10 razybogladalam Twoje fotki.
Ja tez takie chce.
A jak na Worsow i galerie Mokotow to nie przeplacilas. Wiem ile kosztuje fryzjer w Warszawie.

Bunny trzymam kciuki z resza wiem ze wyjda jak zawsze super. Dasz tez fotki jutro w dziennym swietle

---------- Dopisano o 20:17 ---------- Poprzedni post napisano o 20:13 ----------

Sorry dziewczyny ze zdublowalam wypowiedz ale pisze z tel. Komputer juz spakowany a na tal. Jeszcze musze pocwiczyc wszystkie tryki.
Dam fotki jutro bo w świetle żarówkowym to lipa. Ale wyszlo super jak zawsze i mega lodowato.

Cytat:
Napisane przez Patrunia Pokaż wiadomość
Bunny masz śliczne włoski jeszcze nigdy nie widziałam takiego ślicznego blondu i takiej długosci włosów. Ja tez tak chce nie słuchaj zazdrosnych wrednych bab
PS.a mogłabys mi powiedziec jaki ja mam kolor <poziom> swoich włosków- odrostów??
Wydaje mi sie że jakieś 6 ale zdjecie za slabe do oceny.

Cytat:
Napisane przez Patrunia Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny.... możecie mi cos naisać na temat rozjasniacza Joanny do całości?? dobry jest?? bardzo niszczy włosy?? prosze o opinie..
Bardzo niszczy. Poza tym rozjasniacz to ostatecznosć.

Cytat:
Napisane przez rabbitka Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny!
ja też już po farbowaniu robiłam palette c10 (mama mi przez przypadek kupiła zamiast c12, ale mały odrost był to postanowiłam zaryzykować) jeszcze nie wiem czy zadowolona jestem bo siedzę z maską na włoskach
Kotka super wyszło, chyba nawet lepiej niż za pierwszym razem szczęściara jesteś, że znalazłaś już farbę, która Ci tak ładnie wychodzi
Bunny takie włosy to marzenie, gęste, w dobrej kondycji i taki jaśniutki kolorek, nie przejmuj się zazdrośnicami!
Agata bardzo ładny kolor i odrost wyrównany, to pewnie wina zdjęcia albo moich ustawień, ale podobnie jak Snow, ja się refleksów nie mogę dopatrzyć najważniejsze, ze zadowolona jesteś!
Infatuated cudnie wyszło po prostu brak mi słów!
Snow czekam na zdjęcia, żeby znów się poślinić do Twoich włosów
Princesska normalnie zwariowałam jak przeczytałam, że będziesz czekać, aż sama zostaniesz w domu, żeby nikt nie widział, że znów farbujesz to już obsesja chyba, mam nadzieje, że efekt będzie zadowalający!
U mnie też znów spadł śnieg, oby się do Świąt utrzymał! a mnie też choróbsko dorwało.. a tu tyle do sprzątanie i do przygotowania..
Dziękuję A c10 daje podobny kolor tylko ton ciemniejszy i bardziej platynowy niz mroźny. Raz kiedyś zrobiłam nia ale dla mnie za słaba.

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Niby tak, ale mnie by to przeszkadzało tak do połowy wybielone



Też mam - najgorszy jest tył walczę z lusterkiem dodatkowym szczotką i suszarką Męczę się minimum 30 min a i tak nie wychodzi tak ładnie



Nadal ubolewam, że mieszkasz tak daleko
Na pewno przyszłabym do Ciebie na farbowanko



Jeszcze ładniej niż poprzednio - super.



Jaki słodziak



Jak ta 219 ma wodę 12% to nie możesz do niej dodawać aktywatora rozjaśniania bo popalisz włosy ! spróbuj tego skandynawskiego



Nie, nie - szamponetka i tak nie da sobie z tym rady. Zgadzam się z Bunny.



Ciężko stwierdzić, ale wydaje mi się, że są w porządku - nie wiem o co im chodzi :/



To mój monitor czy odrosty wyszły złoto ? Ale tak czy tak efekt całościowy miodzio





TLU, cascada ten przepis to może wam na priva wyślę ?

Ehh dziewczynki tak się fatalnie czuje żołądek mnie maltretuje Aż się boję, że się nie doczłapię do fryzjera
ja też ubolewam, bo z chęcią bym sie waszymi wloskami pobawiła.
To na którą ty do fryza idziesz? Na nockę???

Cytat:
Napisane przez Patrunia Pokaż wiadomość
A powiedzcie mi czy jakbym do palette 100pernament color dodała zamiast wody 9% to 12%?można tak??

Używała któraś może rozjaśniacza leo platin albo venita?? Boze nie wie juz nie wiem co mam zrobic z włosami zeby wyszedł ładny kolorek bez żadnego zóltka na głowie śledze wasz watke od dawna, pytam, a tu sporadyczne odpowiedzi (mówiące delikatnie "nie mamy na ciebie czasu, wolimy swoje towarzystwo")
PS.Kurde myslałam, że ktos na tym wątku mi pomoże ale widze ze nic z tego....
Nie można dawać 12% wody do farby 100 bo spalisz włosy.
nie chodzi o to że nie chcemy ci pomóc tylko nie zadałaś sobie trudu by przeczytać chociaż kilkanaście stron wątku- nie mówię o 4 wątkach.
Nie dalaś podstawowych zdjęć- naturalne wlosy, co masz teraz, co byś chciała, nie opisałaś historii farbowań. Dlatego nie mozemy ci pomóc.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 20:45   #4476
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Infatuated dla mojego TŻta włosy mogą być: blond,rude, brązowe albo czarne ewentualnie jakieś niebieski zielone czy jakieś, różne dziwolągi chodzą po świecie, ewentualnie jak wie,że farbuje to powie " no ładnie Ci wyszło" a i tak on pewnie różnicy nie widzi
to po co mam słuchać jego marudzenia,że znów farbuję włosy?
Bunny to dobrze, ja ze swoim też miałam separację ale już jest ok i było miłe "pogodzenie się" to chyba najlepsze w kłótniach

zaraz jade do domku farbkowac się
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 20:51   #4477
Nikola17
Zadomowienie
 
Avatar Nikola17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 138
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość


Jeśli fryzjerka nie ma na palecie koloru jaki ci odpowiada to idź do innej która pracuje na innych farbach. Zazwyczaj te większe salony pracują na 2-3 firmach wiec zawsze sie coś dobierze.
Na twoim miejscu skupiłabym sie na perłowych blondach, a beze odpuściła bo lubią wychodzić żólte albo rudawe.


niestety mieszkam w niezbyt wielkim mieście więc zwykle pracują na kosmetykach jednej firmy. Ta moja fryzjerka pokazywała mi palete Ducastel czy coś takiego. A z takich sklepowych farb co wyszłoby mi ładnie perłowo? chciałabym takie jak u Kręglickiej
Nikola17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-20, 21:02   #4478
madzia_lena
Przyczajenie
 
Avatar madzia_lena
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wrocław/Wałbrzych
Wiadomości: 28
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Jak ta 219 ma wodę 12% to nie możesz do niej dodawać aktywatora rozjaśniania bo popalisz włosy ! spróbuj tego skandynawskiego (

Dziękuję Kochana, na Ciebie zawsze mogę liczyć ale kotki jakbym dała wodę 9% do 219 (zamiast tej co jest 12%) i przełożyła te aktywatory z 100 co rozjaśnia do 6 tonów to już chyba byłoby lepiej ?
__________________
EmEj
madzia_lena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 21:02   #4479
Patrunia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 92
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość

Nie można dawać 12% wody do farby 100 bo spalisz włosy.
nie chodzi o to że nie chcemy ci pomóc tylko nie zadałaś sobie trudu by przeczytać chociaż kilkanaście stron wątku- nie mówię o 4 wątkach.
Nie dalaś podstawowych zdjęć- naturalne wlosy, co masz teraz, co byś chciała, nie opisałaś historii farbowań. Dlatego nie mozemy ci pomóc.
Przeczytalam wątek...
Także pierwsze zdj to moje naturalne włosy...
Na których od 5 lat robie blond platynowe pasemka u fryzjera co 3 miesiace (wiec odrost mam za***iaszczo duzy zawsze) (pewnie robiła mi rozjasniaczem) i tak one wyglądają z odrostem... 2 zdj(teraz mam dłuższe włoski bo to było dosc dawno). A teraz chce miec całę włosy platynowy bardzo jasny blond. Doradzicie mi teraz cos konkretnego?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bleeeeee.jpg (36,9 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg hhhh.jpg (46,4 KB, 52 załadowań)
Patrunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 21:05   #4480
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ja też ubolewam, bo z chęcią bym sie waszymi wloskami pobawiła.
To na którą ty do fryza idziesz? Na nockę???
Nie można dawać 12% wody do farby 100 bo spalisz włosy.
nie chodzi o to że nie chcemy ci pomóc tylko nie zadałaś sobie trudu by przeczytać chociaż kilkanaście stron wątku- nie mówię o 4 wątkach.
Nie dalaś podstawowych zdjęć- naturalne wlosy, co masz teraz, co byś chciała, nie opisałaś historii farbowań. Dlatego nie mozemy ci pomóc.
Cytat:
Napisane przez Patrunia Pokaż wiadomość
A powiedzcie mi czy jakbym do palette 100pernament color dodała zamiast wody 9% to 12%?można tak??

Używała któraś może rozjaśniacza leo platin albo venita?? Boze nie wie juz nie wiem co mam zrobic z włosami zeby wyszedł ładny kolorek bez żadnego zóltka na głowie śledze wasz watke od dawna, pytam, a tu sporadyczne odpowiedzi (mówiące delikatnie "nie mamy na ciebie czasu, wolimy swoje towarzystwo")
PS.Kurde myslałam, że ktos na tym wątku mi pomoże ale widze ze nic z tego....
Niee, jak Agatka pytała kiedy idę to mówiłam, że w przysżły wtorek - czyli jutro, mam iść na rano..

Patrunia, dokładnie.. dlaczego nas atakujesz, że nikt Ci nie pomaga?? Identyczne pytanie kilka postów wyżej - już nawet nie stron - a postów zadała Madzialena i odpisałam jej, że nie wolno bo popali włosy - tak ciężko było przeczytać??

---------- Dopisano o 22:05 ---------- Poprzedni post napisano o 22:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Patrunia Pokaż wiadomość
Przeczytalam wątek...
nie mów, że czytałaś - bo gdybyś czytała to byś nie dublowała pytań a już tym bardziej nie oskarżała nas o brak chęci pomocy..
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 21:07   #4481
rabbitka
Rozeznanie
 
Avatar rabbitka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków/Edinburgh
Wiadomości: 626
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

No i tak średnio na jeża zadowolona jestem.. trzeba było nie kombinować tylko to c12 kłaść :P jest ton ciemniej niż całość, a w dodatku wyszły cieplejsze stare odrosty, dodaje jedno zdjęcie z lampą, światło wiadomo sztuczne :P ah następnym razem spróbuje tą c12, a jak nie wyjdzie to przyciemnię do poziomu 8/9 i spokój będzie dodaje też dla przypomnienia kolor naturalek, bo zdjęcie przed farbowaniem skasowałam przez przypadek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg poc10.jpg (27,2 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg c10.jpg (32,3 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg od.jpg (15,5 KB, 20 załadowań)
__________________
Let us all be Dinosaurs
and Lovely Other Dinosaurs
together.

18.6.14


rabbitka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-20, 21:08   #4482
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
niestety mieszkam w niezbyt wielkim mieście więc zwykle pracują na kosmetykach jednej firmy. Ta moja fryzjerka pokazywała mi palete Ducastel czy coś takiego. A z takich sklepowych farb co wyszłoby mi ładnie perłowo? chciałabym takie jak u Kręglickiej
Ona nosi różne kolory- od popielatego blondu, po mroźny, perłowy...
Podobnie ci wyjdzie c12 palette, stokholm loreala, palette 219 naturals-popielaty. Jeśli woda 12% jest za mocna dla ciebie, nie chcesz bardzo jasnych wlosów to mozesz ją rozcieńczyć i nie będzie tak jasno.
myśle ze kolor c12 jest najpodobniejszy z tych co wymieniłam. On jest właśnie perlowo-popielaty.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 21:09   #4483
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
agatau chcialabym miec takie sloneczne loki na calosci
Dziękuje

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
Agatau prześliczny kolorek!!! wyglądasz super Pięknie Ci złapał kolor na całej długości

Pochwalę się Wam kobietki, że dziś dostałam ten płaszczyk :

http://www.wizaz.pl/szafa/wieszak_widok.php?wid=21282
Dziekuję, a płaszczyk bardzo ładny

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Agatau-bardzo mi się podoba Twoj nowy kolorek
dobrze, ze fryzjerka zrozumiała o co Ci chodzi a refleksów ile miałas zrobionych? chyba takie niteczki bo Ci się zlewają w całość? generalnie śliczny efekt

ok, zrobiłam kilka fotek i teraz zgrywam..powybieram te na których widac 100% takiego koloru jak w realu, bo juz ciemno sie zrobiło
Pięknie Ci wyszło U Ciebie to zawsze jest pięknie bo masz długie włosy, na takich zawsze jest pięknie

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
Agatau88, faaaajny kolor
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
swietny kroj taki kobiecy ja mam kozuszek na zimniejsze dni a na codzien latam w krotkiej skorce bo tu az tak zimno nie jest wogole kocham krotkie skory sa takie sexi do tego obscisle spodnie dlugie butytez myslalam nad plaszczykiem ale nie moglam zawsze sie zdecydowac nad kolorem podoba mi sie fuksja w tym rokutyle za ja zle sie czuje w takich rozach
Ja też uwielbiam skórzane kurtki

Cytat:
Napisane przez rosetta Pokaż wiadomość
Agatu No to Twoja fryzjerka miala troche roboty heheh.Ale efekt SUPER.Mi sie podoba
No trochę musiała się narobić

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
fajniutko wyszło
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
Agatau kolorek jest piękny taki jednolity i pasuje do twojej urody.
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Agatko i Adzi tak farbowalam wczoraj ale zdj dzis w swietle dziennym nie udalo mi sie zrobic bo wrocilam dopiero po 17-stej. Moze jutro wrzuce Ale wyszlo standardowo mozna powiedziec mi sie podoba
Agatko ja widze roznice, masz ciut ciemniejsze wloski Refleksow za bardzo na razie nie dostrzegam ale to przez zdj Super, ze Ci sie podoba
Zaraz postaram się zrobić jeszcze jakieś zdjęcia, moze bedzie widać

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
To mój monitor czy odrosty wyszły złoto ? Ale tak czy tak efekt całościowy miodzio
Odrost jest ciepły, ale tak miało być, pisałam o tym wczesniej

blond bunny a Ciebie mi nie zacytowało
Zapłaciłam 120zł za całość, reflesków nałożyla mi 15-20 folii.
Nakładała mi raczej na cienkie pasemka, nitki żeby zlewalo się z całością i rozświetliło, żeby nie było tego widać na pierwszy rzut oka, a po prostu żeby blond był bardziej swietlisty

Dodaję inne zdjęcia, moze bedzie lepiej widać i przynajmniej wyjdzie ze kolor nie jest szary.
Może tu lepiej widać refleksy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN8264.jpg (17,4 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN8265.jpg (14,2 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN8268.jpg (12,8 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN8269.jpg (13,8 KB, 27 załadowań)
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 21:09   #4484
Dina156
Raczkowanie
 
Avatar Dina156
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: ŁDZ
Wiadomości: 31
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cześć Dziewczęta
W końcu znalazłam odpowiednie forum dla siebie Cudownie Same fanki koloru blond też od niedawna mam platynowy blond..Dodam że miałam czarne farbowane włosy Extreeme
Dina156 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 21:09   #4485
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez madzia_lena Pokaż wiadomość
Dziękuję Kochana, na Ciebie zawsze mogę liczyć ale kotki jakbym dała wodę 9% do 219 (zamiast tej co jest 12%) i przełożyła te aktywatory z 100 co rozjaśnia do 6 tonów to już chyba byłoby lepiej ?
to już sa kombinacje alpejskie kochana
w teorii nie widzę przeciwwskazań - ale co z tego wyjdzie to już Bóg raczy wiedzieć, albo Bunny
Co tak się boisz tej 12%? Zobacz kotka robiła nutrissem z 12% i jak pięknie wysżło bez rudości - może ta 219 jest dla Ciebie stworzona bez kombinacji ? Jak nie spróbujesz to sie nigdy nie dowiesz - wyjście jest takie, że możesz kupić i spróbować te kombinację na pojedyńczych pasemkach by nie niszczyć całości. Więcej może będzie to kosztować ale włoski nie ucierpią, a jak zobaczysz po czym jakie są efekty to wtedy będziesz na 100% przekonana co najbardziej Ci się podoba i warto położyć już na całość (mówiąc na całość mam na myśli odrosty na całej głowie - na resztę włosów nie kładź z 12% wodą, albo rozcieńcz i połóż, albo po prostu na koniec farbowania zwilż głowę pomasuj jak szamponem i pochodź tak z 5-10 min dla wyrównania koloru i gotowe )
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 21:11   #4486
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez rabbitka Pokaż wiadomość
No i tak średnio na jeża zadowolona jestem.. trzeba było nie kombinować tylko to c12 kłaść :P jest ton ciemniej niż całość, a w dodatku wyszły cieplejsze stare odrosty, dodaje jedno zdjęcie z lampą, światło wiadomo sztuczne :P ah następnym razem spróbuje tą c12, a jak nie wyjdzie to przyciemnię do poziomu 8/9 i spokój będzie dodaje też dla przypomnienia kolor naturalek, bo zdjęcie przed farbowaniem skasowałam przez przypadek
Nie jest źle, bardzo się nie rozni, mi się podoba Nastepnym razem się wyrówna, ale uwierz mi-mocno to się w oczy nie rzuca

Mi odrost robiła z wodą 6%, trzymała na odroście łacznie 30 min i zlapało dobrze

Na tych zdjęciach-ja mam ogólnie jasne włosy, ciezko je przyciemnić za pierwszym razem, teraz kolor wydaje mi się bardziej swetlisty, zywy, trójwymiarowy, a refleksów jako takich to nie widać, za jasną mam bazę.

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-12-20 o 21:14
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 21:14   #4487
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez rabbitka Pokaż wiadomość
No i tak średnio na jeża zadowolona jestem.. trzeba było nie kombinować tylko to c12 kłaść :P jest ton ciemniej niż całość, a w dodatku wyszły cieplejsze stare odrosty, dodaje jedno zdjęcie z lampą, światło wiadomo sztuczne :P ah następnym razem spróbuje tą c12, a jak nie wyjdzie to przyciemnię do poziomu 8/9 i spokój będzie dodaje też dla przypomnienia kolor naturalek, bo zdjęcie przed farbowaniem skasowałam przez przypadek
Faktycznie wysżło troszkę ciepło, ale jak na tak ciemne naturalki wyszło całkiem nieźle Następnym razem zrobisz c12 i powinno się ładnie wyrównać

Cytat:
Napisane przez Agatau88;23897656
Odrost jest ciepły, ale tak miało być, pisałam o tym wczesniej:cmok:

[B
blond bunny[/B] a Ciebie mi nie zacytowało
Zapłaciłam 120zł za całość, reflesków nałożyla mi 15-20 folii.
Nakładała mi raczej na cienkie pasemka, nitki żeby zlewalo się z całością i rozświetliło, żeby nie było tego widać na pierwszy rzut oka, a po prostu żeby blond był bardziej swietlisty

Dodaję inne zdjęcia, moze bedzie lepiej widać i przynajmniej wyjdzie ze kolor nie jest szary.
Może tu lepiej widać refleksy.
Dlatego mówię, że całościowo miodzio. Ja tam nie widzę szarości bardziej perełkę i mnie się podoba Teraz taka pogoda, szaroburo - ciężko uchwycić kolor

Cytat:
Napisane przez Dina156 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczęta
W końcu znalazłam odpowiednie forum dla siebie Cudownie Same fanki koloru blond też od niedawna mam platynowy blond..Dodam że miałam czarne farbowane włosy Extreeme
O no to szybciutko pokazuj fotki z pzremiany - zarówno dla pożywki dydaktycznej jak i zaspokojenia naszej ciekawości
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 21:15   #4488
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez madzia_lena Pokaż wiadomość
Dziękuję Kochana, na Ciebie zawsze mogę liczyć ale kotki jakbym dała wodę 9% do 219 (zamiast tej co jest 12%) i przełożyła te aktywatory z 100 co rozjaśnia do 6 tonów to już chyba byłoby lepiej ?
Nie wolno tak mieszać różnych składników farb- skoro producent tak nie zrobil to wiedzial czemu. przestań kombinować.
Cytat:
Napisane przez Patrunia Pokaż wiadomość
Przeczytalam wątek...
Także pierwsze zdj to moje naturalne włosy...
Na których od 5 lat robie blond platynowe pasemka u fryzjera co 3 miesiace (wiec odrost mam za***iaszczo duzy zawsze) (pewnie robiła mi rozjasniaczem) i tak one wyglądają z odrostem... 2 zdj(teraz mam dłuższe włoski bo to było dosc dawno). A teraz chce miec całę włosy platynowy bardzo jasny blond. Doradzicie mi teraz cos konkretnego?
Wygląda że masz naturę poziom 7-6 czyli każda sklepowa farba ktora ma w nazwie platynowy da ci platynę. Bo woda 9% wystarczy zeby ci tak rozjasnić.
Pooglądaj teraz farby w sklepie i kupuj.

Cytat:
Napisane przez rabbitka Pokaż wiadomość
No i tak średnio na jeża zadowolona jestem.. trzeba było nie kombinować tylko to c12 kłaść :P jest ton ciemniej niż całość, a w dodatku wyszły cieplejsze stare odrosty, dodaje jedno zdjęcie z lampą, światło wiadomo sztuczne :P ah następnym razem spróbuje tą c12, a jak nie wyjdzie to przyciemnię do poziomu 8/9 i spokój będzie dodaje też dla przypomnienia kolor naturalek, bo zdjęcie przed farbowaniem skasowałam przez przypadek
Mowiłam że będzie ciemniej. Jak u mnie wyszlo. Za miesiac wyrównasz.
Ale kolor na całości masz teraz zaje7^% platynowy Czemu ta farba nie ma wody 12%... Nie chce mi sie juz kombinowac ale kolor byłby extra.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 21:16   #4489
rabbitka
Rozeznanie
 
Avatar rabbitka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków/Edinburgh
Wiadomości: 626
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Agata ha! teraz widzę refleksy naprawdę fajnie Ci wyszło, a i cena bardzo przystępna jak za bazę i refleksy! u mnie wiadomo, że troszkę się różni, ale przeżyje w końcu już gorzej bywało
__________________
Let us all be Dinosaurs
and Lovely Other Dinosaurs
together.

18.6.14


rabbitka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-20, 21:19   #4490
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Dlatego mówię, że całościowo miodzio. Ja tam nie widzę szarości bardziej perełkę i mnie się podoba Teraz taka pogoda, szaroburo - ciężko uchwycić kolor
Dziękuję, dodałam nowe zdjęcia, może widać lepiej i tak jak mowię-mam za jasną baze zeby było widać te refleksy, one bardziej mi rozświetlaja te blond.
A ja nie mogę się doczekać Twojego farbowania
Co wymysliłaś na jutro?



Cytat:
Napisane przez rabbitka Pokaż wiadomość
Agata ha! teraz widzę refleksy naprawdę fajnie Ci wyszło, a i cena bardzo przystępna jak za bazę i refleksy! u mnie wiadomo, że troszkę się różni, ale przeżyje w końcu już gorzej bywało
Kochana widac ale tak se, bo bazę mam za jasna po calości, tam gdzie odrost widac chyba lepiej, choc jak się przyjrzeć to i po całości moze widać troszkę.
A Ty masz bardzo jasne włoski, czysta platyna.
A odrost się zrowna, ale tak jak mowie-jest naprawdę ok

Princeska, snowhitee, blond bunny
dawać mi tu zdjęcia po farbowaniu, ale już
Ile mamy czekać kiedy? Ja się nie mogę doczekać

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-12-20 o 21:22
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 21:20   #4491
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Agatau co ty tam gadasz że refleksów nie widać jak ja je widzę
Są takie bielutkie kremowo-srebrzyste.
Bardzo ładnie masz teraz wloski zrobione.

diana witamy!
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 21:25   #4492
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Agatau co ty tam gadasz że refleksów nie widać jak ja je widzę
Są takie bielutkie kremowo-srebrzyste.
Bardzo ładnie masz teraz wloski zrobione.

diana witamy!
To chyba zależy od zdjęcia
Ale nalozyla mi 15-20 folii więc sporo. I zapłacilam 120zł więc przystępnie
A te farby Keune są dość fajne bo nie smierdzialy mocno i głowa nie szczypała, no może pierwsze 5 minut.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 21:30   #4493
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Dziękuje



Dziekuję, a płaszczyk bardzo ładny



Pięknie Ci wyszło U Ciebie to zawsze jest pięknie bo masz długie włosy, na takich zawsze jest pięknie



Dziękuję



Ja też uwielbiam skórzane kurtki



No trochę musiała się narobić



Dziękuję



Dziękuję



Zaraz postaram się zrobić jeszcze jakieś zdjęcia, moze bedzie widać



Odrost jest ciepły, ale tak miało być, pisałam o tym wczesniej

blond bunny a Ciebie mi nie zacytowało
Zapłaciłam 120zł za całość, reflesków nałożyla mi 15-20 folii.
Nakładała mi raczej na cienkie pasemka, nitki żeby zlewalo się z całością i rozświetliło, żeby nie było tego widać na pierwszy rzut oka, a po prostu żeby blond był bardziej swietlisty

Dodaję inne zdjęcia, moze bedzie lepiej widać i przynajmniej wyjdzie ze kolor nie jest szary.
Może tu lepiej widać refleksy.
teraz widze refleksy na 2zdj slicznie

Cytat:
Napisane przez Dina156 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczęta
W końcu znalazłam odpowiednie forum dla siebie Cudownie Same fanki koloru blond też od niedawna mam platynowy blond..Dodam że miałam czarne farbowane włosy Extreeme
Witamy

Rabbitka no jest rzeczywiscie cieplejszy ten odrost.. na zdj z fleszem bardzo to widac ale nic nie martw kilka myc i bedzie lepiej a nastepnym razem sprobuj z C12
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 21:35   #4494
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Agatko, widać refleksy wiadomo, ze swiatło sztuczne to lampa trochę przekłamuje a poza tym refleksy to nie pasemka, nie o to chodzi by były z kilometra widoczne kolorek jest bardzo ładny, perełkowy

majirelka też nie smierdziała, choc fryzjerka powiedziała, że to jakas woda specjalna. Dała mi nawet miseczke do powąchania i obie stwierdziłysmy że pachnie kwiatkami serio !

Yattamanka-to jutro przyciemniasz?
tak mi się nasuneło na mysl, bo Bunny coś kiedyś pisała i ja dziś u fryzjera wyczytałam, że trzeba zrobic taki myk ( w ang gazecie to nazwali) pre-pigmentation. Zeby włosy nie wyszły szare ani zielone. Dowiedz się jutro

z goldwella taki znalazłam http://www.hairstore.pl/Goldwell_Pre...60ml-2367.html

Bunny-co ile uzupełniasz zel??
ja robiłam 2 tyg temu a już mam dosc spory odrost, chyba musze isc jutro albo w sr bo jak na sylwka dotrwam z takimi ?;/ jak się pomaluje kolorem to jeszcze ale przy frenchu widać róznice. Ale musze przyznac, że super się trzymają, lśnią jak nowe i jest zero zapowietrzen

Edytowane przez infatuated
Czas edycji: 2010-12-20 o 21:43
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 21:39   #4495
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Agatko, widać refleksy wiadomo, ze swiatło sztuczne to lampa trochę przekłamuje a poza tym refleksy to nie pasemka, nie o to chodzi by były z kilometra widoczne kolorek jest bardzo ładny, perełkowy

Yattamanka-to jutro przyciemniasz?
tak mi się nasuneło na mysl, bo Bunny coś kiedyś pisała i ja dziś u fryzjera wyczytałam, że trzeba zrobic taki myk ( w ang gazecie to nazwali) pre-pigmentation. Zeby włosy nie wyszły szare ani zielone. Dowiedz się jutro

z goldwella taki znalazłam http://www.hairstore.pl/Goldwell_Pre...60ml-2367.html

Tak, mowila blond bunny ze trzeba nałożyc nature np. 8,0 i do tego zmieszać jakas farbe np.8,3. Yatamanka pamietaj o tym

infatuated
dziekuje, ale Twoje włoski wymiataja
Jak ja takie zapuszczę tez będzie ładniej
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 21:39   #4496
Patrunia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 92
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Wygląda że masz naturę poziom 7-6 czyli każda sklepowa farba ktora ma w nazwie platynowy da ci platynę. Bo woda 9% wystarczy zeby ci tak rozjasnić.
Pooglądaj teraz farby w sklepie i kupuj.
A jakiej firmy farbę byś mi poleciła?? bo wiesz wczesniej robiłam jak Ewciaoo najpierw palette deluxe 100 to wyszło zółtko, a potem za trzy dni syoss 9-5 i wyszedł mi odrost zółtawy ;/, a ja wolałabym bardziej zimny.. co Ty na to??
Przeraszam za moje wczesniejsze zachowanie wszystkie dziewczyny Ale jestem juz troszkę zkolowana przez te włoski... ;(
Patrunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 21:43   #4497
Dina156
Raczkowanie
 
Avatar Dina156
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: ŁDZ
Wiadomości: 31
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Załączam kilka fotek ze swojego maratonu od czerni do platyny Jak widać włosy ucierpiały, ale juz teraz maluje właściwie same odrosty ( też drastyczny zabieg bo najpierw rozjaśniacz, poźniej jakaś farbka) i chce odhodować
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (64,6 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (30,4 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (46,4 KB, 84 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (38,6 KB, 101 załadowań)
Dina156 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 21:46   #4498
Patrunia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 92
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Dina156 Pokaż wiadomość
Załączam kilka fotek ze swojego maratonu od czerni do platyny Jak widać włosy ucierpiały, ale juz teraz maluje właściwie same odrosty ( też drastyczny zabieg bo najpierw rozjaśniacz, poźniej jakaś farbka) i chce odhodować

Siczny masz ten kolorek jak ty to dziewczyno zrobiłas??
Patrunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 21:49   #4499
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Dina156 Pokaż wiadomość
Załączam kilka fotek ze swojego maratonu od czerni do platyny Jak widać włosy ucierpiały, ale juz teraz maluje właściwie same odrosty ( też drastyczny zabieg bo najpierw rozjaśniacz, poźniej jakaś farbka) i chce odhodować
Ale jasny! Ale na tym 4 zdjęciu wlosy wydają się w dobrej kondycji
Malujesz odrost rozjasniacz a potem na to farba?
Jakiej farby uzywasz, trzymasz wszystko po 50 min czy krócej?

Kolor masz śliczny, ale dla mnie teraz za jasny Co nie zmienia faktu że piękny

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-12-20 o 21:50
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 21:49   #4500
Antharas
Raczkowanie
 
Avatar Antharas
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lineage 2
Wiadomości: 32
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Dina156, świetny masz kolorek, sama bym taki chciała
__________________

I will remember before I forget.

L I N E A G E 2

... ^
゙(゚、 。 7
 l、゙ ~ヽ
 じしf_, )ノ



Antharas jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:35.