Odpadające Tipsy - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-14, 06:49   #421
misiu235
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 511
GG do misiu235
Dot.: Odpadające Tipsy

U mnie z kolei był problem z prawie wszystkimi markami dostępnymi na rynku - od niskiej półki po tą wysoką i na moich pazurach najlepiej się sprawdziły żele i-nail...
Jestem z nich zaowolona
misiu235 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-14, 08:27   #422
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Odpadające Tipsy

Cytat:
Napisane przez abra30 Pokaż wiadomość
a ja myslę (jeżeli mogę sunniva) ,że babka cos kombinuje przy paznokciach...bo aż nie chce sie wierzyć..nie dośc ,że jest przewrażliwiona to jeszcze kombinuje..

wiesz ,że jeżeli zawsze jest ok..to dlaczego nagle miałoby byc cos nie tak z tym materiałem.. moim zdaniem płytka nie ma nic do rzeczy chyba ,że bierze jakies leki albo ma mega zmasakrowana po innych stylizacjach ..
wiesz co, ja juz sie nauczylam po paru sytuacjach, ze faktycznie klientki potrafia kombinowac a pozniej udawac, ze one nic takiego nie robily tylko np. obcinaly paznockie z zelem nozyczkami i tak jakos popekaly.. No zobaczymy jak to bedzie...
a to przewrazliwienie to ja jestem w stanie zrozumiec, bo opowiadala mi jak pierwszy raz w zyciu miala robione paznokcie i dziewczyna tak jej mocno "matowila" plytke, ze ta czula smrod palonego paznokcia - jak to nazwala, a w nocy tak pulsowaly jej palce, ze maz chcial wzywac pogotowie. Dodam jeszcze, ze paznokcie miala robione u jednej z lepszych stylistek w moim miescia..Ale to bylo jakies 2 lata temu, wiec plytka juz zdarzyla dojsc do siebie i przed stylizacja u mnie nie zauwazylam zadnych zmian na naturalku..Ja tez musze sie pilnowac, bo wystarczy, ze gdzies tam mocniej przycisne pilnikiem i juz syczy, albo wyrywa mi reke..).

---------- Dopisano o 09:27 ---------- Poprzedni post napisano o 09:22 ----------

Cytat:
Napisane przez misiu235 Pokaż wiadomość
U mnie z kolei był problem z prawie wszystkimi markami dostępnymi na rynku - od niskiej półki po tą wysoką i na moich pazurach najlepiej się sprawdziły żele i-nail...
Jestem z nich zaowolona

no wlasnie, na moich paznokciach tez trzyma sie tylko blue celeste (jako baza) a reszte jade np. violetem.. W zasadzie nie przypominam sobie, zeby u ktorejs z moich klientek pojawialy sie problemy przy tych zelach, zdarzaja sie pojedyncze przypadki, ale najczesciej nie z mojej winy... moze u niej bedzie najlepszym materialem akryl.. jesli tak, to bedzie problem, bo ja na akrylu nie pracuje (oprocz zdobien 3D)..
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-14, 09:54   #423
kasiaczek888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 11
Dot.: Odpadające Tipsy

A jak się sprawuje żel Builder Brick z i-nails? Ten Blue Celeste lepiej się sprawdza w trudniejszych przypadkach? Przepraszam za troszkę głupio strzelone pytanie, ale chcę wykorzystać, że akurat o tym rozmawiacie i się wcinam
kasiaczek888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-14, 10:04   #424
gonia1203
Raczkowanie
 
Avatar gonia1203
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 201
Dot.: Odpadające Tipsy

U mnie builder brick lezy nie uzywany. jest dla mnie bardzo trudny do ladnego uformowania, dziwny taki ten zel. ja ze swojej strony nie polecam
__________________



gonia1203 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-14, 11:20   #425
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Odpadające Tipsy

ja tez bricka uzylam moze ze dwa razy i stoi na polce - czasami wykorzystuje go do cwiczen a tipsach..To jest ekstremalnie gesty zel i jak ktos nie pracowal na takim gesciochu to moze miec problem - ja go nie dalam rady ogarnac. Aha i lubi sie zapowietrzac... Blue celeste polecam -bynajmniej na moich paznokciach, na ktorych nawet bardzo drogie zele lubia byc kaprysne, on trzyma sie bez zadnych problemow, zreszta u klientek tez - no moze poza jednym przypadkiem
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-14, 12:25   #426
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Odpadające Tipsy

.....
w bricku moim zdaniem nie jest najwiekszym problemem to,ze jest gesty,tylko,że absolutnie nawet w najmniejszym stopniu sie nie poziomuje...gęsty to jest np 3-fazowy budujący a mistero milano...ale poziomuje sie bajecznie.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-14, 19:47   #427
abra30
Raczkowanie
 
Avatar abra30
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 274
GG do abra30 Send a message via Skype™ to abra30
Dot.: Odpadające Tipsy

słyszałam ,że i -nails to bardzo dobre żele .. moja znajoma stylistka używa tylko tych materiałów i jest naprawdę zadowolona.. może też spróbuje tej marki...od dawna sie zamierzam na wypróbowanie.. bo ja od lat uzywm alle i cto na przemian...i ciezko sie przestawić..

Sunniva to ja sie nie dziwie że przewrażliwiona dziewczyny po traumatycznych przezyciach boja sie, a zabieg kojarzy im sie jedynie z bólem a nie przyjemnoscia.. Tez miałam niedawno podobną sytuację.. Laska miała tak wrażliwą płytkę ,sama tez była przewrażliwiona bała sie bólu po zabiegu w jednej firmie . Jak jej te pazury zdejmowałam że nie mogłam jej normalnie tego zdjąć... bo bałam sie że zaraz ją coś zaboli...nad samym zdejmowaniem siedzialyśmy kupe czasu . Ciagle zaglądała..czy już..,że do końca itp...a musiałam zdjac do końca bo miała same zapowietrzenia ;/
__________________

Mój Świat paznokci






Edytowane przez abra30
Czas edycji: 2012-02-14 o 19:58
abra30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-14, 19:52   #428
kasiaczek888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 11
Dot.: Odpadające Tipsy

Hmmm... Dzięki, już rozumiem o co chodzi
kasiaczek888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-14, 20:35   #429
misiu235
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 511
GG do misiu235
Dot.: Odpadające Tipsy

Ja lubię bricka, też robiłam do niego podejścia i na początku łatwo nie było, ale już się z nim zaprzyjaźniłam.
Jest typową galaretką, ale nie ciągnie się za pędzelkiem - trzeba go nabierać z pudełka jak łopatką i nakładać na płasko nie gmerając za bardzo pędzlem, bo będą pęcherzyki powietrza. Jka się to poanuje to naprawdę super się nim pracuje - można robić wszystkie pazurki na raz i nic nie ucieka, co jest zaletą gdy się robi mega długi pazury
misiu235 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-15, 13:43   #430
DonnaJ
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1
Dot.: Odpadające Tipsy

Witam. Ja również mam problem z odpadaniem paznokci. Robię je już 3lata i szczerze powiedziawszy miałam ten problem na samym początku, później już nie. Chodzę do technikum kosmetycznego i wiem wszystko co i tak także myślę że to nie moja wina. Czy uważacie że winą może być lampa(złe żarówki,za słabo świeca),czy też żel?? Opiłowane są równiuśko i tak by zamknąć paznokieć więc to nie wina piłowania na 100%, Dziewczyny zaczynają mi się skarżyć i nie wiem co mam mówić bo pewna jestem swojej perfekcji. Piszę bo już po prostu sama nie wiem co jest grane. Pozdrawiam. :conf used:
DonnaJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-15, 13:57   #431
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Odpadające Tipsy

Cytat:
Napisane przez DonnaJ Pokaż wiadomość
Witam. Ja również mam problem z odpadaniem paznokci. Robię je już 3lata i szczerze powiedziawszy miałam ten problem na samym początku, później już nie. Chodzę do technikum kosmetycznego i wiem wszystko co i tak także myślę że to nie moja wina. Czy uważacie że winą może być lampa(złe żarówki,za słabo świeca),czy też żel?? Opiłowane są równiuśko i tak by zamknąć paznokieć więc to nie wina piłowania na 100%, Dziewczyny zaczynają mi się skarżyć i nie wiem co mam mówić bo pewna jestem swojej perfekcji. Piszę bo już po prostu sama nie wiem co jest grane. Pozdrawiam. :conf used:
..
na jakich kosmetykach pracujesz,co jaki czas wymieniasz żarówki w lampie?
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-15, 18:15   #432
abra30
Raczkowanie
 
Avatar abra30
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 274
GG do abra30 Send a message via Skype™ to abra30
Dot.: Odpadające Tipsy

Donna stylizacja paznokci to długaaa droga do perfekcji dłuższa niż trzy lata... trzy lata to tak naprawde jest nic..uwierz mi.. wiedza teoretyczna to pikuś z praktyczną..Stylizacja paznokci to ciagła nauka. Chyba ,że masz wrodzony talent i nazywasz sie Noriko )) (taki żarcik)
napisz konkretnie jak pracujesz oraz jakich produktów używasz..
__________________

Mój Świat paznokci






Edytowane przez abra30
Czas edycji: 2012-02-15 o 19:42
abra30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-15, 20:05   #433
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Odpadające Tipsy

dziewczyny-no wiec tak -byla ta klientka i.. nie wiem , czy dobrze mysle, ale wydaje mi sie, ze w tym tkwi problem. Zel odpryskuje jej z wolnego brzegu, tylko ze ona ma bardzo zakrzywiony tunel w naturalnym i tak mnie sie wydaje, ze zel jest malo elastyczny, zeby moc pracowac na takim wolnym brzegu - jej naturalne paznokcie sa jak ruloniki. wolny brzeg zalewam baaardzo dokladnie, wiec to nie jest takie typowe odchodzenie masy od naturalka, zapowietrzen tez nie ma od skorek, wiec wykluczam nietolerancje masy. Zauwazylam, ze dopoki jej naturalny jest jeszcze przedluzony zelem, to jest wszystko ok....
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-15, 20:27   #434
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Odpadające Tipsy

Cytat:
Napisane przez sunniva2007 Pokaż wiadomość
dziewczyny-no wiec tak -byla ta klientka i.. nie wiem , czy dobrze mysle, ale wydaje mi sie, ze w tym tkwi problem. Zel odpryskuje jej z wolnego brzegu, tylko ze ona ma bardzo zakrzywiony tunel w naturalnym i tak mnie sie wydaje, ze zel jest malo elastyczny, zeby moc pracowac na takim wolnym brzegu - jej naturalne paznokcie sa jak ruloniki. wolny brzeg zalewam baaardzo dokladnie, wiec to nie jest takie typowe odchodzenie masy od naturalka, zapowietrzen tez nie ma od skorek, wiec wykluczam nietolerancje masy. Zauwazylam, ze dopoki jej naturalny jest jeszcze przedluzony zelem, to jest wszystko ok....
..........
ojjj to bardzo typowy objaw dla pazurków rulonikowatych.Jedyna rada co trzecią odnowę zakładac na nowo,lub używać żelu elastyczniejszego...ja mam kilka takich klientek i np mój ukochany ibd nie daje na nich rady,a elastyczniejszy MM działa świetnie.Jeżeli na dodatek paznokcie są wysuszone,czyli brak regularnego oliwienia od spodu to pazanokcie się własnie odklejają i odspalają od żelu/akrylu.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-15, 20:31   #435
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Odpadające Tipsy

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
..........
ojjj to bardzo typowy objaw dla pazurków rulonikowatych.Jedyna rada co trzecią odnowę zakładac na nowo,lub używać żelu elastyczniejszego...ja mam kilka takich klientek i np mój ukochany ibd nie daje na nich rady,a elastyczniejszy MM działa świetnie.Jeżeli na dodatek paznokcie są wysuszone,czyli brak regularnego oliwienia od spodu to pazanokcie się własnie odklejają i odspalają od żelu/akrylu.

no to tak jak ja mam kilka klientek, ktore maja paznokcie typowe "skocznie narciarskie" tez musze im co trzecia wizyte robic paznokcie od nowa... no ale przynajmniej wiem juz jaka przyczyna dzieki wielkie za potwierdzenie
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-15, 22:50   #436
abra30
Raczkowanie
 
Avatar abra30
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 274
GG do abra30 Send a message via Skype™ to abra30
Dot.: Odpadające Tipsy

Oj no to wszystko jasne Sunniva .Na ruloniki chyba nie ma dobrego sposobu...wiec tak jak pisze darko..ja przy takich pazurkach tez robie często na nowo...lepiej zdjąć co 2 wizyte nawet. Bo przeciez nie bedziesz od spodu tych paznokci frezarką "wyrzynać " jakoś mi się skojarzyło z jedna babką którą miałam , że stylistka jej te paznokcie naturalne wyrzynała frezarka od spodu ..... przy takim problemie..wrr

ja mam skocznie ;/ niełatwe z nimi zycie...
__________________

Mój Świat paznokci






Edytowane przez abra30
Czas edycji: 2012-02-15 o 22:54
abra30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 13:10   #437
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Odpadające Tipsy

Cytat:
Napisane przez abra30 Pokaż wiadomość
Oj no to wszystko jasne Sunniva .Na ruloniki chyba nie ma dobrego sposobu...wiec tak jak pisze darko..ja przy takich pazurkach tez robie często na nowo...lepiej zdjąć co 2 wizyte nawet. Bo przeciez nie bedziesz od spodu tych paznokci frezarką "wyrzynać " jakoś mi się skojarzyło z jedna babką którą miałam , że stylistka jej te paznokcie naturalne wyrzynała frezarka od spodu ..... przy takim problemie..wrr

ja mam skocznie ;/ niełatwe z nimi zycie...
.......
no tylko klientki nie rzyjmują tego do wiadomości,ze muszą ciut więcej zapłacić za taką usługę zakładanie od nowa tak często.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-19, 18:26   #438
jotka97
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 135
Dot.: Odpadające Tipsy

A ja jestem właścicielka "ruloników"- i zawsze boczki odchodzą i niestety co 2 raz muszem dziergać od nowa
jotka97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-20, 10:01   #439
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Odpadające Tipsy

dobra laseczki -ja juz pisalam tutaj o mojej klientce, ktora ma paznokcie w ruloniki i co druga stylizacje powinnam jej robic pazurki od poczatku.. no wiec byla, zrobilam jej calego seta od zera (zelami Indigo) i... po 3 tygodniach dzwoni i mowi, ze jeden to juz jej po 4 dniach odpadl, a reszta tak jak zwykkle od wolnego brzegu po prostu popekala..hmmm.. ja juz nie mam pomyslow, chociaz jak przyszla jeszcze przed ta ostatnia stylizacja, to miala wszystkie ( w miedzy czasie jej dorabialam dwa) i sie wsio trzymalo..Ma byc 27go marca, wiec zrobie jej znowu i-nailsami i modena, bo pamietam, ze przy tych bylo nawet ok, ale trudno jest uwierzyc ze tak jej po prostu pekaja. Mam klientki, ktore graja w siatkowke i nic sobie nie lamia, moja mama robi wszystko bez rekawieczek i zel trzyma sie jej po 2 miesiace... Czy mam myslec, ze albo ona nie mowi wszystkiego albo tak po prostu ma??
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-20, 10:07   #440
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Odpadające Tipsy

Cytat:
Napisane przez sunniva2007 Pokaż wiadomość
dobra laseczki -ja juz pisalam tutaj o mojej klientce, ktora ma paznokcie w ruloniki i co druga stylizacje powinnam jej robic pazurki od poczatku.. no wiec byla, zrobilam jej calego seta od zera (zelami Indigo) i... po 3 tygodniach dzwoni i mowi, ze jeden to juz jej po 4 dniach odpadl, a reszta tak jak zwykkle od wolnego brzegu po prostu popekala..hmmm.. ja juz nie mam pomyslow, chociaz jak przyszla jeszcze przed ta ostatnia stylizacja, to miala wszystkie ( w miedzy czasie jej dorabialam dwa) i sie wsio trzymalo..Ma byc 27go marca, wiec zrobie jej znowu i-nailsami i modena, bo pamietam, ze przy tych bylo nawet ok, ale trudno jest uwierzyc ze tak jej po prostu pekaja. Mam klientki, ktore graja w siatkowke i nic sobie nie lamia, moja mama robi wszystko bez rekawieczek i zel trzyma sie jej po 2 miesiace... Czy mam myslec, ze albo ona nie mowi wszystkiego albo tak po prostu ma??
.......
ja bym nie ufała jej słowom do konca,że ''samo'' mi odpadło,czasami wystarczy niefortunnie wykonac jakąś czynnosc codzienną i już jest problem...ja bym spróbowała użyc do jej pazurków jakiegoś''twardszego'' żelu, i i-nailsy i Indigo są dla mnie dosyć miękkie i elastyczne w porównaniu do IBD np. ja na części moich klientek uzywam tylko i wyłącznie IBD, a na drugiej części Indigo i M.Milano jako tych bardziej elastycznych produktów.a próbowałaś na niej poprostu...akrylu<np.jako szkielet na spód>na niektórych Paniach,które mniej''szanują'' swoje dłonie taka metoda się sprawdza.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-20, 11:32   #441
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Odpadające Tipsy

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
.......
ja bym nie ufała jej słowom do konca,że ''samo'' mi odpadło,czasami wystarczy niefortunnie wykonac jakąś czynnosc codzienną i już jest problem...ja bym spróbowała użyc do jej pazurków jakiegoś''twardszego'' żelu, i i-nailsy i Indigo są dla mnie dosyć miękkie i elastyczne w porównaniu do IBD np. ja na części moich klientek uzywam tylko i wyłącznie IBD, a na drugiej części Indigo i M.Milano jako tych bardziej elastycznych produktów.a próbowałaś na niej poprostu...akrylu<np.jako szkielet na spód>na niektórych Paniach,które mniej''szanują'' swoje dłonie taka metoda się sprawdza.
ja w ogole nie pracuje na akrylu - tylko zdobienia 3D.. no i nie bede kupowac kolejnego zelku dla jednej klientki - bo i tak nie mam pewnosci czy zda egzamin.. ehhh.. no nic, bede nadal eksperymentowac Dzieki
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-20, 12:24   #442
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Odpadające Tipsy

Cytat:
Napisane przez sunniva2007 Pokaż wiadomość
ja w ogole nie pracuje na akrylu - tylko zdobienia 3D.. no i nie bede kupowac kolejnego zelku dla jednej klientki - bo i tak nie mam pewnosci czy zda egzamin.. ehhh.. no nic, bede nadal eksperymentowac Dzieki
.....
ejnoo szkoda,akryl sie czasami przydaje do cięższych przypadków
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-22, 15:03   #443
beatar6
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 38
Dot.: Odpadające Tipsy

mojej klientce robiłam akryl, który wytrzymał na jej paznokciach ponad 2 tygodnie ....gdzie żelem jak robię trzymają się super i po miesiącu niema żadnych zapowietrzeń
beatar6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-22, 15:21   #444
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Odpadające Tipsy

Cytat:
Napisane przez beatar6 Pokaż wiadomość
mojej klientce robiłam akryl, który wytrzymał na jej paznokciach ponad 2 tygodnie ....gdzie żelem jak robię trzymają się super i po miesiącu niema żadnych zapowietrzeń
......a czy akryl ''leży'' ci tak samo dobrze jak żel? ja póki nie dopracowałam techniki akrylowej tez miałam problemy....no i jakosc materiałow ma znaczenie.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-22, 15:33   #445
beatar6
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 38
Dot.: Odpadające Tipsy

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
......a czy akryl ''leży'' ci tak samo dobrze jak żel? ja póki nie dopracowałam techniki akrylowej tez miałam problemy....no i jakosc materiałow ma znaczenie.
wiesz na kursie pracowałam firmą MMilano i byłam bardzo zadowolona, narazie robię sobie i koleżankom paznokcie i nie stać mnie na MM ale napewno kiedyś je zakupię. Moje 1 kroki jednak robiłam z żelem dlatego staram sie nim więcej pracować a kwiatki lub inne ozdoby wykańczać akrylem ...
beatar6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-22, 22:32   #446
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Odpadające Tipsy

Mi na jednym w kursow mowiono, ze na takie "trudne" pazurki to dobra jest metoda combo.. ale chyba to niejest regula, bo kiedys mialam klientke, u ktorej metoda combo trzymala sie moze tydzien, ale to bardziej moja wina byla, bo ja sie z akrylem nie lubie..Mam nadziej, ze trafia sie jakies akrylowe warsztaty we Wroclawiu i moze sie z akrylkiem przeprosze
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 20:14   #447
karolina987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 6
Dot.: Żel odpada

hej dziewczynki sluchajcie mam problem moje klijetki skazra sie ze tipsy im szybko odpadaja... a ja domyslam sie dlaczego tylko nie wiem jak tego uzywac wiec prosze pomuzcie. Wiec przyznaje sie bez winy ze nie uzywam odtluszczacza bo nie wiem jak go uzywac czy po zmatowieniu paznkcia czy juz po nalozeniu tipsa. Jesli mozecie napiszcie mi kiedy naklada sie ten odtluszczacz i primer. z Gory dziekuje
karolina987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-05, 14:09   #448
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Żel odpada

Cytat:
Napisane przez karolina987 Pokaż wiadomość
hej dziewczynki sluchajcie mam problem moje klijetki skazra sie ze tipsy im szybko odpadaja... a ja domyslam sie dlaczego tylko nie wiem jak tego uzywac wiec prosze pomuzcie. Wiec przyznaje sie bez winy ze nie uzywam odtluszczacza bo nie wiem jak go uzywac czy po zmatowieniu paznkcia czy juz po nalozeniu tipsa. Jesli mozecie napiszcie mi kiedy naklada sie ten odtluszczacz i primer. z Gory dziekuje
.....
sorry..... ale.... jakim cudem masz odwagę robic komukolwiek paznokcie nie wiedzac takich podstawowych rzeczy!!! w głowie mi się to nie mieści jak higiena pracy i dezynfekcja tez tak wygląda to współczuje potencjalnym ''ofiarom''
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-24, 19:56   #449
aneta72_darmstadt
Przyczajenie
 
Avatar aneta72_darmstadt
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6
Exclamation Dot.: Odpadające Tipsy

Witam. Mam pytanie:
Mam ozdobne tipsy i chcialabym je pod zel nalozyc, wiem jednak, ze trzeba tipsy zmatowic. Jest na to sposób?
aneta72_darmstadt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 14:17   #450
myriamm
Przyczajenie
 
Avatar myriamm
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1
Dot.: Odpadające Tipsy

Cytat:
Napisane przez barbara potok Pokaż wiadomość
to jest jakieś pocieszenie!Czy ktoś ma jeszcze podobny problem??
Tak, ja niedawno skończyłam szkolenie, ale powiedziałyście - na tym się nie kończy nauka. Właśnie mam podobny problem, kiedyś zrobiłam tipsy żelowe i trzymały się świetnie dopóki ich nie zdjęłam.
Ostatnio znowu zrobiłam tipsy i jeden z nich odpadł już po 2 dniach . Zakłożyłam że po prostu powietrze podeszło przy aplikacji i nie zauważyłam tego. Jednak ostatecznie wszystkie odpadły stanowczo za szybko.
Teraz znowu miałam brać się za robienie tipsów ale klej zaczął się dziwnie mazać. Nie wiem dlaczego - zawsze dokładnie zamykam pojemniczki. Klej zamawiałam ze strony sunflower.com.pl. Tą firmę poleciła mi osoba która mnie szkoliła ale szczerze nie dobrze mi się pracuje z tym klejem. Mogły byście mi polecić jakiś dobry którego wy używacie?
myriamm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-18 14:36:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:04.