Jak powiekszyc oczy - tutorial :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-04, 16:41   #1
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924

Jak powiekszyc oczy - tutorial :)


Hey Gals

Chcialabym tutaj zaprezentowac makijaz, ktory powieksza oczy i podzielic sie z wami wlasnymi doswiadczeniami jak i wiedza jaka posiadam na ten temat. Wiem, ze jest duzo osob, ktore posiadaja male oczy i marza o wiekszych - ktora z nas nie chcialaby miec duzych, ladnych wyrazistych oczu? Ja naleze do tych "pechowchowców", ktorzy posiadaja male oczka Przez lata narzekalam na to, modlilam sie o wieksze i robilam niemalze wszystko by chociaz troche je powiekszyc. Przeczytalam uffff tysiace artykulow na ten temat - w gazetach i w internecie - glownie ze stron anglojezycznych, bo jest ich znacznie wiecej na ten temat niz polskich. Ogladnelam setki filmikow na youtube na ktorych profesjonali makijazysci powiekszali oczy, ale takze widzialam sporo amatorskich filmow. I przyszedl w koncu ten czas kiedy (chyba?) moge i ja pokazac jak to robie. Po wielu metodach prob i bledow chyba niejako wypracowalam sobie powiekszanie oczu. Czesto w artykulach spotykalam sie/zapewne spotykacie sie z tym, ze 'profesjonalisci' polecaja jasne cienie i zero czarnej kredki - blad!! Naprawde nic nie powieksza tak oczu jak podkreslenie ich ciemna kredka (niekoniecznie czarna - moga to byc odcienie sliwki, brazu, czekolady, itp.). Zaakcentowanie jasnym cieniem, rozswietlaczem luku brwiowego tez robi duzo w tym temacie - optycznie otwiera oko. Najlepiej nie laczyc czarnej kredki dookola oka ani nie robic kresek na tzw. water line (nie wiem jak to sie po polsku nazywa ) - w kazdym badz razie chodzi mi o linie wewnatrz oka - to najwiekszy blad jaki mozna popelnic, bo nic tak nie zmniejsza oczu jak wlasnie to! Zamiast tego proponuje biala kredke, ktora 'odswieza' spojrzenie i optycznie powieksza oko. Sztuczne rzesy sa jak najbardziej mile widziane - bardzo otwieraja oko, ale proponuje je raczej na specjalnie okazje - nie jest zbyt wygodnym codzienne ich nakladanie, a przy tym trzeba byc dosc precyzyjnym dopoki nie dojdzie sie do wprawy (a dochodzi sie dlugo). Wystarczy dobry tusz + zalotka! - zamiast scisnac zalotka raz rzesy i przytrzymywac przez okres tych 20 sekund to najlepiej wykonac pare energicznych ruchow (5-10) - to je podkreca duzo bardziej Oczywiscie cale oko i jego area powinna byc ladnie wyrownana podkladem badz korektorem - cienie pod oczami zmniejszaja oczy !!! Dlatego dobrze jest wyrownac to wszystko ladnie korektorem o ton jasniejszym od podkladu. Jezeli macie tzw. glitter'y (zele) z brokatem to nalozenie ich w wewnetrznym kaciku oka u gory i u dolu tez ladnie otwiera oczko . Brwi powinny byc ladnie wyregulowane (im bardziej geste tym oko mniejsze) - to chyba tyle takich roznych zasad ktorych warto sie trzymac - jezeli cos sobie przypomne, to bede tu pisac, bo trudno mi naraz wypisac wszystko czego dowiadywalam sie przez okres kilku lat Pomyslalalam, ze fajnie byloby to zebrac wszystko do kupy w jakims watku i podzielic sie z wami


A teraz makijaz

1 zdjecie - moje oczy bez grama makijazu - nalozony jest tylko podklad na cala buzie wraz z oczami dla wyrownania kolorytu skory na oczach + zlikwidowania ciemnych cieni i pomalowane sa brwi.

zdjecie 2 i 3 - nalozylam pare odcieni - na cala powieke polozylam delikatny, jasny kolorze brzoskwiniowym, nastepnie braz (moze to byc jasny braz badz sredni ale warunek jest taki, ze musi byc ciemniejszy od cienia polozonego na cala powieke) - kladziemy go w taki sposob, ze pedzelek dociskamy do punktu w zalamaniu powieki kiedy mamy przechylona buzie jakbysmy patrzyli w gore. Kiedy juz jest docisniety prostujemy buzie jakbysmy patrzyli przed siebie i przejezdzamy po calym zalamaniu - najlepiej zaczynac od zewn. kacika do wewn. - mozna nalozyc pare warstw tego cienia az efekt wydaje sie byc zadowalajacy - najlepiej uzywa sie do tego patyczka higienicznego przeznaczonego do uszu. Nastepnie bierzemy o ton/ dwa tony ciemniejszy odcien brazu badz jakiegos innego cienia (w zaleznosci od kolorystyki makijazu) i akcentujemy zewnetrzny kacik idac w gore - widac to wyraznie na zdjeciach.

zdjecia nr 4,5,6 - malujemy kreske - im blizej wewn. kacika tym ciensza, im blizej zewn tym powinna robic sie coraz grubsza a takze (!!!) wychodzic delikatnie poza oko - widac na zdjeciu wyraznie jaka powinna byc. Teraz juz widac wyraznie, ze oko znacznie sie powiekszylo - wystarczyloby teraz dosc dobrze wytuszowac gorne rzesy, podkrecic zalotka + uzyc bialej kredki na wewn. stronie powieki i mamy duze, piekne oczy - a jakbysmy jeszcze dodali sztuczne rzesy, to juz w ogole - oczy lalki

7 zdjecie - zamkniete oczy - czyli jak to wyglada - cienie + kreska.
Oczywiscie mozna by to bylo tak juz zostawic - wtedy makijaz jest bardziej lekki ale mozna takze zaakcentowac zewnetrzna linie na dole

Zdjecie nr 8 - malujemy kreske na dole i laczymy ja z gorna w zewnetrznym kacik oka, malujemy ja jednak nie do konca a 3/4 oka - do polowy w stronr wewn. kacika.

Kolejne zdjecia to juz tylko efekt wiekszych oczek

Voila!

Jezeli sa jakies pytania, to prosze pytac. Zaznaczam, ze nie jest to delikatny makijaz - do pracy raczej sie nie nadaje, ani do szkoly Ale na impreze, do pubu, na randke jak najbardziej Co nie oznacza, ze nie mozemy wykorzystac tych technik jezeli stosujemy delikatny makijaz - cienie wtedy moga zostac, jedynie kreska nie taka gruba i rzesy pociagniete tylko raz... Sorry, ze tak chaotycznie to pisalam, ale pada od rana, jest ciemno i zimnooo i jakies takie 'byle jakie' nastawienie mam dzisiaj do wszystkiego
Pozdrawiam...
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-04, 16:54   #2
Cashmeere
Raczkowanie
 
Avatar Cashmeere
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 296
Dot.: Jak powiekszyc oczy - tutorial :)

Fajny opis Bardzo ładnie Ci w tym makijazu .Ja tez mam oczy raczej małe .MI jednak nie pasuje sama , gruba kreska nad okiem , wtedy powieka wyglada na taka ciezka....poprostu nie jest mi ładnie w takiej kombinacji, ja rysuje nad okiem kreske , nie az taka gruba jak tu i na dolnej ( i tak samo na górnej ) powiece zaczynam od mniej wiecej 3/4 długosci ( mam namysli to ze nie rysuje od samego poczatku kącika wew.) i wydaje mi sie ze to tez powiększa i podkresla oko


a jakiej kredki uzywasz do rozjasniania wew. częsci oka ???
Mi zawsze łzawia oczy jak sobie "wkładam" kredke do wew. oka i sie rozmazuje wszystko :P
Cashmeere jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-04, 17:02   #3
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Jak powiekszyc oczy - tutorial :)

Kolejne zdjecia
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-04, 17:02   #4
Buxa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 62
Dot.: Jak powiekszyc oczy - tutorial :)

No wiec tak - popracuj odrobine nad kreskami.... i na tym koniec
Wygladasz swietnie zarwono w makijazu ( ktory cholernie mi sie podoba ) jak i bez niego.
__________________

ambicje...

"I need a Freak for seven days and seven nights"
Buxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-04, 17:04   #5
AgattkaM
Zadomowienie
 
Avatar AgattkaM
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Neverwhere
Wiadomości: 1 283
Dot.: Jak powiekszyc oczy - tutorial :)

ładnie wygląda na Twoim oku i optycznie faktycznie je lekko powiększa.

jednak nie zgodzę się, że profesjonaliści mówią o nieużywaniu czarnej/ciemnej kredki na małych oczach. zwykle chodzi o wew część dolnej powieki [tu radzą kredkę białą zamiast czarnej], bo taki makijaż faktyczne je zmniejsza nigdy nie spotkałam się z opinią profesjonalistów = 0 czarnej kredki na małych oczach
__________________
"To, że zwierzę jest duże, nie oznacza, że nie potrzebuje czułości. Jakkolwiek duży Tygrys się wydaje, potrzebuje tyle czułości, ile Maleństwo."

on Tygrys, ja Maleństwo
AgattkaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-04, 17:45   #6
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Jak powiekszyc oczy - tutorial :)

Jesteś śliczną dziewczyną i nawet na tym zdjęciu bez pomalowanych oczków bardzo ładnie wyglądasz (i moim zdaniem Twoje oczy wcale nie są takie małe - widziałam mniejsze).
Makijaż podoba mi się, aczkolwiek na co dzień zrezygnowałabym z tak grubej kreski.
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-04, 17:47   #7
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Jak powiekszyc oczy - tutorial :)

Zgadza sie Agatko Prawdziwi profesjonalisci uzywaja czarnej kredki. Dlatego wyraz 'profesjonalisci' dalam w cudzyslow w moim poscie Bo zadziwiajaco jednak czesto spotyka sie artykuly pisane przed pseudoprof. ktorzy maja odmienne zdanie.

Ktos tam pytal o biala kredke... Ja uzywam Bourjois. A oczka lzawia, bo nie sa po prostu przyzwyczajone
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-04, 17:51   #8
AgattkaM
Zadomowienie
 
Avatar AgattkaM
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Neverwhere
Wiadomości: 1 283
Dot.: Jak powiekszyc oczy - tutorial :)

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;9237397]Zgadza sie Agatko Prawdziwi profesjonalisci uzywaja czarnej kredki. Dlatego wyraz 'profesjonalisci' dalam w cudzyslow w moim poscie Bo zadziwiajaco jednak czesto spotyka sie artykuly pisane przed pseudoprof. ktorzy maja odmienne zdanie.
[/quote]

to już wszystko jasne nie zmienia to faktu, że ślicznie Ci w tym makijażu [zobaczyłam cały makijaż już po pierwszym komentarzu ]
__________________
"To, że zwierzę jest duże, nie oznacza, że nie potrzebuje czułości. Jakkolwiek duży Tygrys się wydaje, potrzebuje tyle czułości, ile Maleństwo."

on Tygrys, ja Maleństwo
AgattkaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-04, 17:53   #9
kolezankaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 643
Send a message via Skype™ to kolezankaa
Dot.: Jak powiekszyc oczy - tutorial :)

super kreska
piękny, delikatny makijaż
kolezankaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-04, 18:04   #10
Rybcia16
Rozeznanie
 
Avatar Rybcia16
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 883
Dot.: Jak powiekszyc oczy - tutorial :)

kreseczka nadaje oczom bardzo fajny koci kształt
chociaż ślicznie wyglądasz zarówno z makijażem jak i bez
Rybcia16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-04, 18:14   #11
kesly1
Zakorzenienie
 
Avatar kesly1
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Man
Wiadomości: 3 053
Dot.: Jak powiekszyc oczy - tutorial :)

ślicznie
__________________
Everything in life is temporary.
So if things are going good, enjoy it because it won't last forever.
And if things are going bad, don't worry...
It can't last forever either...
kesly1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-04, 18:23   #12
sylwia532
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia532
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z dala od domu
Wiadomości: 5 142
Dot.: Jak powiekszyc oczy - tutorial :)

makijaz dodaje ci mega uroku,ktory niewatpliwie masz-jestes sliczna kobieta
oczka mi sie podobaja
jakie piekne usta masz!!!!!! takie symetryczne
sylwia532 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-04, 18:27   #13
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: Jak powiekszyc oczy - tutorial :)

podobaja mi sie usta
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-04, 18:30   #14
axxxa
Zadomowienie
 
Avatar axxxa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Szczecin/Chorzow
Wiadomości: 1 075
GG do axxxa
Dot.: Jak powiekszyc oczy - tutorial :)

jak dla mnie to poprostu super!! wogole nie ma mowy o malych oczach kilka trikow i po sprawie.na prawde super.
__________________



ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA o kosmetykach


http://axxxasworld.blogspot.com/


albo stylizacji rzęs
http://lvlinsrzesy.blogspot.com/






Laura 28.09.2012


"lepiej zrobic cokolwiec niz nie zrobic nic"

axxxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-04, 20:05   #15
agatka661
Zakorzenienie
 
Avatar agatka661
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 5 168
GG do agatka661
Dot.: Jak powiekszyc oczy - tutorial :)

Kurde ale ladna
agatka661 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-04, 20:33   #16
Gatha
Raczkowanie
 
Avatar Gatha
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: .
Wiadomości: 347
GG do Gatha
Dot.: Jak powiekszyc oczy - tutorial :)

Podoba się

Można wiedzieć jakich dokładnie kosmetyków użyłaś? ;>
Gatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-04, 21:54   #17
zawszeboska
Zakorzenienie
 
Avatar zawszeboska
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 4 955
Dot.: Jak powiekszyc oczy - tutorial :)

Ślicznie wyglądasz. Naprawdę bardzo mi się podoba.
zawszeboska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-05, 07:55   #18
Bambusowy Kijek
Raczkowanie
 
Avatar Bambusowy Kijek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 114
Dot.: Jak powiekszyc oczy - tutorial :)

Śliczny makijaż , bardzo Ci pasuje

Jakich cieni użyłaś? (Firma, nr)
Bambusowy Kijek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-05, 10:43   #19
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: Jak powiekszyc oczy - tutorial :)

Dzięki, dzięki, dzięki!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-05, 12:07   #20
antidotum89
Wtajemniczenie
 
Avatar antidotum89
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 797
Dot.: Jak powiekszyc oczy - tutorial :)

mi tez sie bardzo podoba , rzuciły mi sie w oczy sliczne usta i brwi naprawde, bardzo łądne)

zaraz ide sie malowac:P:p
antidotum89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-05, 12:24   #21
Monika1994
Wtajemniczenie
 
Avatar Monika1994
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 424
Dot.: Jak powiekszyc oczy - tutorial :)

Cytat:
Napisane przez sylwia532 Pokaż wiadomość
makijaz dodaje ci mega uroku,ktory niewatpliwie masz-jestes sliczna kobieta
oczka mi sie podobaja
jakie piekne usta masz!!!!!! takie symetryczne
O tak tak jesteś prześliczna, nawet nie potrzeba Ci makijażu
__________________
"Wiesz, mam ochotę pokazać ci zdjęcia z poprzednich wakacji. (...) Wiesz co było najgorsze? Poranki. Za każdym razem, gdy się budziłam wyobrażałam sobie, że całujesz mnie w kark, a wtedy dreszcze przechodzą moje ciało. Ciebie tam nie było, nie całowałeś mnie, a jednak czułam dreszcze."
Monika1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-05, 12:41   #22
Dojota
Rozeznanie
 
Avatar Dojota
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 877
Dot.: Jak powiekszyc oczy - tutorial :)

To moze zaprezentujesz nam inne propozycje makijazu tym razem w wersji na dzien...? Ja tez mam male oczy,ale sa do tego gleboko osadzone
Dojota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-05, 14:49   #23
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Jak powiekszyc oczy - tutorial :)

Łoooooł! Dziekuje dziewczyny Bardzo mi milo, ze makijaz sie spodobal i, ze moglam w jakis sposob pomoc. Oczy sa przeciez tak wazne przy pierwszym kontakcie i w ogole... mowia, ze sa zwierciadlem naszej duszy Mysle, ze najwiecej w tym makijazu robia kreski - ja ciagle ucze sie i powoli dochodze do precyzji chociaz ciezko z tym jest... Prawde powiedziawszy, to w ogole nie umialam ich malowac, a raczej robilam to zle! Dopiero miesiac temu kolezanka pokazala mi jak ona to robi, a mianowicie łapie palcem miejsce gdzies w polowie skroni, naciaga na zewnatrz i wtedy maluje. Ona to robi z zamknietymi oczami ja ich nie zamykam I nigdy nie maluje tak, ze jade zaczynajac cienka linie i pozniej w tym samym czasie pogrubiam. Najpierw robie cienka linie, a dopiero pozniej im blizej zewn. kacika tym wiecej razy robie kreske w tym miejscu i jakos tak wychodzi mi grubsza z tego - ale mysle, ze kazdy bedzie mial tam swoj sposob - trzeba cwiczyc, to pewne! Pozniej pewnie bedzie nam to zajmowalo 30 sekund I ja maluje oczy kredka - jest bezpieczniejsza od eye-linera chociaz zastanawiam sie nad tym zeby najpierw namalowac kredka, a pozniej eye-linerem - makijaz na pewno bedzie jeszcze bardziej wyrazisty i trwalszy.

Co do cieni jakich uzylam, to troche lipa z tym, bo kupilam je w Londynie wraz z kuferkiem na kosmetyki wiec nie sa zadnej znanej firmy - jest to paletka roznych cieni i roznych odcieni brazu - jest 6 odcieni. Ale wiem, ze Inglot ma duzy wybor. Ja uzylam takiej zgaszonej/ jasnej brzoskwini/lososia na cala powieke a nastepnie odcienie cieplego brazu, no i na luk brwiowy jasniejszy odcien - taki jakby krem/jasny bez. Mysle, ze z powodzeniem znajdziecie cos w sklepach Uzylam tez do tego kredki Bourjois (pamietajcie by byla naostrzona dobrze!!!) A brwi to kredka Miss Sporty, ale to nie jest kredka do brwi a EYE PENCIL odcien 002 solid.

A co do makijazu na codzien, to mysle, ze z powodzeniem mozna zrobic tylko kreske u gory, ale delikatniejsza (nie tak gruba) i wytuszowac tylko gorne rzesy raz i bedzie super Jezeli chcialybyscie zeby przygotowala dla was jakis inny tutorial, to jestem otwarta na propozycje

Dojota!
Co do oczek gleboko osadzonych, to sprobuj ten makijaz ktory zaproponowalam, ale gorna kreske nie roba od wewn. do zewnetrznego, a od "momentu" gdzie zaczynaja Ci sie rzesy w wewn. kaciku (to jakies 3/4 powieki) - powinno pomoc

Pozdrawiam
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-05, 14:52   #24
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Jak powiekszyc oczy - tutorial :)

Aha, te cienie sa matowe! Tylko leciutko, tak prawie w ogole opaliazujace...
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-05, 14:57   #25
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Jak powiekszyc oczy - tutorial :)

Bardzo ładny makijaz oka. Kiedys probowalam sobie zrobic dosc podobny, ale na mojej twarzy to wyglada jak jakas parodia. Moze dlatego ze mam przebarwienia po tradziku, tradzik i raczej one zwracaja uwage i psują efekt ładnej buzi.

Bardzo mi się podoba
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-05, 15:14   #26
sharlottek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków - Nowa Huta
Wiadomości: 3 760
Dot.: Jak powiekszyc oczy - tutorial :)

Ślicznaś
sharlottek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-05, 18:46   #27
wisienka90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 1 481
GG do wisienka90 Send a message via Skype™ to wisienka90
Dot.: Jak powiekszyc oczy - tutorial :)

proponuje video step by step
__________________
Ja i On od 22.10.2009
Walka o nową JA:
-zapuszczam włosy
-przygoda z białą perłą i olejkiem rycynowym
-MŻ+WR!
61(19.07)- 60(28.07) - 59 -58 - 57 - 56 - 55!
17.08 przedłużanie i zagęszczanie rzęs
wisienka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-06, 14:19   #28
Dojota
Rozeznanie
 
Avatar Dojota
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 877
Dot.: Jak powiekszyc oczy - tutorial :)

Dziekuje za odp.
A jezeli czarna kredka to jaki cien na powieke?Jestem brunetka,wiec moge sobie tam walnac jakis polyskujacy ciemnobrazowy cien? (razem z biala kredka i wszytskimi propozycjami ktore nam dalas)
Dojota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-06, 16:17   #29
malwismichalka
Przyczajenie
 
Avatar malwismichalka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 16
Dot.: Jak powiekszyc oczy - tutorial :)

Bardzo mnie się podoba. ja mam problem z makijażem bo po 1). mam piwne oczy o odcieniu mlecznej czekolady i blond włosy.. kompletnie nie wiem jak sie za to zabrac..( jakie kolory pasuja??? pomocyyy !!!!
malwismichalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-06, 16:33   #30
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Jak powiekszyc oczy - tutorial :)

Juz wiem czemu mi to nie wychodzi! Po prostu ty masz powieke jakby ku górze wywinietą a mi opada kącik oka w dół i kreskę bym miała do policzka
Chciałabym mieć inne oczy, bo nie umiem swoich malować. Chciałabym zeby byly wieksze bo sa ponoc za blisko osadzone.. czasami cieniem ciemniejszym maluje kacik oka z zewnatrz, ale to niewiele daje.

Twoj bombastik fantastik, jestem dalej zachwycona
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-02 15:34:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:10.