Wąsiki??!! Ale ja nie jestem facetem!! - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-17, 19:23   #61
wiwisekcja
Raczkowanie
 
Avatar wiwisekcja
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: San Diego
Wiadomości: 188
Dot.: Wąsiki??!! Ale ja nie jestem facetem!!

Wyrywam podłe bestje podstepne pensetą..niestety nie sa ani słabsze, ani jasniejsze , ani nie jest ich mniej, mimo,że robię to już od jakiś...ekhm...15 lat... . Nie ma po nich sladu, zmian na skórze, ale broń boże wyjechac i zapomniec pensety......!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!
wiwisekcja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-17, 19:27   #62
lalinkaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 290
Dot.: Wąsiki??!! Ale ja nie jestem facetem!!

wg mnie najlepszy jest wosk na zimno, do kosmetyczki mozna isc na pierwszy raz ale pozniej to mozna robic samej w domu-tanio i skutecznie
lalinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 21:06   #63
doomka
Raczkowanie
 
Avatar doomka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 84
GG do doomka
Dot.: Wąsiki??!! Ale ja nie jestem facetem!!

ale się na ten wosk uparłyście! i naprawde chcecie to robić całe życie? Nie przebiega wam przez myśl laser? Czy to kwestia strachu? Czy kasy? powiedzcie prawde bo aż mi się w to wierzyć nie cche, że nie chciałybyscie spróbować pozbyc sie tego raz na kilka lat!
doomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 23:47   #64
diamond_princess
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: home is where the beat is at...
Wiadomości: 270
Wink Dot.: Wąsiki??!! Ale ja nie jestem facetem!!

Cytat:
Napisane przez lalinkaaa
wg mnie najlepszy jest wosk na zimno, do kosmetyczki mozna isc na pierwszy raz ale pozniej to mozna robic samej w domu-tanio i skutecznie
Ja pierwszy raz poszłam do kosmetyczki na depilacje ciepłym woskiem i było ok ale stwierdziłam że takie chodzenie co miesiąc mi sie nie uśmiecha więc kupiłam zimny wosk i robie sobie sama w domu nim depilację a efekt jest taki sam jak u kosmetyczki a nawet lepszy w sensie że ten ciepły wosk trochę jest gorący i zawsze jest jakies minimalne ryzyko poparzenia np. jak kosmetyczka zabardzo go rozgrzeje... tak jak pisze lalinkaaa - tanio i skutecznie
__________________
Sweet sweet baby, life is crazy

diamond_princess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 09:25   #65
doomka
Raczkowanie
 
Avatar doomka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 84
GG do doomka
Dot.: Wąsiki??!! Ale ja nie jestem facetem!!

Ale wy wiecznie to samo piszecie! Ze pierwsze razy u kosmetyczki a potem same. Cały czas o tym samym! A prawie nic o laserze! Czy naprawde nie marzycie o tym, żeby przestać ten cholerny wosk kupować? Ja postanowiłam zaryzykować i spróbuje z tym laserem! Bo potem całe życie będę jęczeć, że nie spróbowałam. Kto nie ryzykuje ten nie wygrywa
doomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 14:03   #66
Douvena
Raczkowanie
 
Avatar Douvena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 32
Doomka popieram Cię. Sama chętnie zdecydowałabym się na ten zabieg. Jak już go zrobisz to podziel się wrażeniami, no i ile kosztuje ten luksus. Jak fajny będzie i opłacalny to może to samo z nogami zrobię ^^
W końcu podsumowując ceny golarek + wosków + depilatorów przez całe życie zakupowanych to laser bardzie się opłaca
Douvena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-21, 12:35   #67
doomka
Raczkowanie
 
Avatar doomka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 84
GG do doomka
Dot.: Wąsiki??!! Ale ja nie jestem facetem!!

Douvena dziekuje!
Wczoraj zadzwonilam do jesnego salonu. A pani na wstępie się pyta czy biorę jakieś leki. To powiedzialam, ze antybiotyki od dermatologa. Ona stwierdziła, że jak już przestanę brać to po 2 tyg mogę się zapisać do nich! Cholera biorę lecki od 2 lat i nic nie zapowiada, że szybko skończe.
Nooo i się tym tak wkurzyłam, że wsiadłam na rower i pojechałam do kosmetyczki! Wspaniała kobieta. Powiedziala, ze przecież moge się teraz pomęczyć a potem iść na laser sobie. Noo i normalni edziś wyglądam jak dziewczynka! Uśmiechać mi się cały dzień chce (wcześniej bałam się uśmiechać, bo ten cholerny wąski było widać!
doomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-23, 16:44   #68
agniuszka87
Rozeznanie
 
Avatar agniuszka87
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 737
Dot.: Wąsiki??!! Ale ja nie jestem facetem!!

Rozjaśni je rozjaśniaczem do włosów Joanna ten taki najtańszy ok 5-5,5zł Efekt świetny tylko od czasu do czasu musisz go powtarzać ;-)
__________________
Aguniaaaa....











agniuszka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 08:41   #69
HELLOKITTY
Raczkowanie
 
Avatar HELLOKITTY
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 459
GG do HELLOKITTY
Dot.: Wąsiki??!! Ale ja nie jestem facetem!!

Tylko nie depilacja laserem. Moja znajoma poddała się takiemu zabiegowi już 10 raz a kosztuje to naprawde DUZO!!! pieniędzy i włoski wcale nie osłabły. Nie stać ją na więcej depilacji laserowych. Skończyło się to tragicznie. Staciła kasę i ma gorsze wąsy niż miała... Bo jakbyście nie wiedziały zabieg powtarza się do skutku! Nie można przerywać bo efekt jest zerowy. Za każdym razem koszt jest gromny...

Ja codziennie wieczorem przecieram wacikiem z wodą utlenioną rozcieńczoną troszkę.
__________________
Dziękuję za uwagę.
HELLOKITTY jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 09:49   #70
doomka
Raczkowanie
 
Avatar doomka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 84
GG do doomka
Dot.: Wąsiki??!! Ale ja nie jestem facetem!!

o kurde! dobrze, że się na to nie zdecydowałam!! szkoda w sumie, bo tak promuje się te lasery. A tu się okazuje, że lipa. Jeszcze nie słyszałam o nikim zadowolonym ze skutku laserowego
doomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 14:39   #71
HELLOKITTY
Raczkowanie
 
Avatar HELLOKITTY
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 459
GG do HELLOKITTY
Dot.: Wąsiki??!! Ale ja nie jestem facetem!!

To naprawde przereklamowane! To tak, jakbyś goliła się za od 1000 zł w zwyż raz na 3 tygodnie. Okropieństwo. Nawet w gazetach zaczynają "jeździć" po tej metodzie. Nie polecam a wręcz ostrzegam!!!
__________________
Dziękuję za uwagę.
HELLOKITTY jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-30, 19:51   #72
vikuniaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 054
Dot.: Wąsiki??!! Ale ja nie jestem facetem!!

u mnie nie widać, ale mnie to denerwuje ;/ zastanawiam sie nad woskiem
__________________
mom to be
vikuniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 23:20   #73
chocolate_brown
Rozeznanie
 
Avatar chocolate_brown
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 568
Dot.: Wąsiki??!! Ale ja nie jestem facetem!!

Ja tam polecam wosk Od razu lepiej sie czuje a te 5 minut raz na 2 tygodnie moge poswiecic
__________________
Always sentimental when I think of how it was..
chocolate_brown jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-02, 14:45   #74
deep green
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3
Dot.: Wąsiki??!! Ale ja nie jestem facetem!!

a moze mi ktos powiedziec jak wyglada gorna warga pomiedzy jednym a drugim woskowaniem? i czy wloski nie wrastaja?
deep green jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-02, 14:56   #75
ewelinka1924
Raczkowanie
 
Avatar ewelinka1924
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 31
Dot.: Wąsiki??!! Ale ja nie jestem facetem!!

u mnie bylo ok. po pierwszym wyrwaniu wloskow staly sie one slabsze i wolniej rosna. stosuje ta metode juz ponad 2 lata ale na szczescie do tej pory jeszcze nie wrastaja. polecam
ewelinka1924 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-03, 23:12   #76
deep green
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3
Dot.: Wąsiki??!! Ale ja nie jestem facetem!!

no dobrze ale co z gorna warga pomiedzy depilacjami..(bo wiem ze wloski musza miec kilka mm zeby moznabylo je wyrwac) boje sie ze bedzie wygladac jeszcze gorzej niz przed depilacja..
deep green jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 09:10   #77
doomka
Raczkowanie
 
Avatar doomka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 84
GG do doomka
Dot.: Wąsiki??!! Ale ja nie jestem facetem!!

no rosną takie pojedyńcze cieniutkie włoski... są naprawde niewidoczne w porónaniu z tym co pewnie teraz masz.
Ja czuje się rewelacyjnie w końcu. I znowu nie boję się szczerze uśmiechać. 2 razy byłam u kosmetyczki, podpatrzyłam technike, upewniłam się, że nic mi nie jest później... no i teraz co jakiś czas sobie woskiem Veeta robie w domciu. Rewelacyjna sprawa i naprawde polecam. nie ma czego się bać. Ja później tylko nakładam na miejsce po wosku grubą warstwę tłustego kremu
doomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 20:48   #78
1111c4b9c157e15532fa9e27a07e9b9b22376b0b_65935273b71bb
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 1 639
Dot.: Wąsiki??!! Ale ja nie jestem facetem!!

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka7
A ja polecam Sally Hansen Creme Hair Bleach rozjaśniacz do włosów na twarzy. Jest drogi, ale skutki jego stosowania są bardzo dobre.
Czy moglaby ktoras z was powiedziec gdzie w Krakowie dostane ten rozjasniacz, w moim miescie raczej pewnie bedzie ciezko, choc poszukam.
W weekend bede w Krakowie wiec tam bym sie zaopatrzyła. Wyrywać sie boje, myslalam nad laserem ale skutecznie mnie zniechecilo to co przeczytalam, woda utleniona nie dziala eszzz.
1111c4b9c157e15532fa9e27a07e9b9b22376b0b_65935273b71bb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 21:48   #79
sorceress
Rozeznanie
 
Avatar sorceress
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: spod Warszawy
Wiadomości: 783
Dot.: Wąsiki??!! Ale ja nie jestem facetem!!

I ja polecam zimny wosk. Tanio, szybciutko i skutecznie. Boli, ale to tylko sekundka
__________________
"Jeśli możesz kłaść się spać każdej nocy ze świadomością, że w ciągu dnia dałeś z siebie wszystko, sukces Cię znajdzie." Russell L. Mason

"Największym błędem jaki możesz zrobić w życiu jest ciągle obawianie się, że popełnisz błąd." Elbert Hubbard
sorceress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-05, 09:50   #80
Gizmiatko
Zakorzenienie
 
Avatar Gizmiatko
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk :o)
Wiadomości: 4 375
GG do Gizmiatko
Dot.: Wąsiki??!! Ale ja nie jestem facetem!!

pamietajcie ze wlosy depilowane sa ciemniejsze jak odrastaja wlosy na twarzy reaguja tak smao jak pod pachami czy na nogach, dlatego jelsi mam cos poelcac to jednak rozjasniacz, jelsi ktos ma duzo zbednych pieniedzy to kupic osbie rozjasniacz do wlosow na twarzy jelsi macie mniej to jakis zwykly rozjasniacz do wlosow jest o wiele tanszy starcza na dluzej ,a wlosy sa jasniutkie i ich nie widac co jakis czas sie zabiego powtarza,wloski wtedy sa coraz to bardziej slabe i sie lamia i o to chodzi i nadal sa blond pozdrawiam
__________________

24,07 - nasza data ;]
Szczęśliwa mama dwóch szkrabów

Nataniel urodzony 26.05,09 z masa ciała 1980 i długoscia 45 cm
Iga urodzona 12.02,2012 w 35 tygodniu ciąży masą ciała 3530 i długoscia 52 cm

udało sie -moj wykres
Gizmiatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 10:10   #81
sorceress
Rozeznanie
 
Avatar sorceress
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: spod Warszawy
Wiadomości: 783
Dot.: Wąsiki??!! Ale ja nie jestem facetem!!

U mnie bardzo widać jasne włoski, takze tylko depilacja wchodzi w grę. A odrastają cały czas jasne.
__________________
"Jeśli możesz kłaść się spać każdej nocy ze świadomością, że w ciągu dnia dałeś z siebie wszystko, sukces Cię znajdzie." Russell L. Mason

"Największym błędem jaki możesz zrobić w życiu jest ciągle obawianie się, że popełnisz błąd." Elbert Hubbard
sorceress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-06, 19:26   #82
1111c4b9c157e15532fa9e27a07e9b9b22376b0b_65935273b71bb
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 1 639
Dot.: Wąsiki??!! Ale ja nie jestem facetem!!

Cytat:
Napisane przez Gizmiatko
pamietajcie ze wlosy depilowane sa ciemniejsze jak odrastaja wlosy na twarzy reaguja tak smao jak pod pachami czy na nogach, dlatego jelsi mam cos poelcac to jednak rozjasniacz, jelsi ktos ma duzo zbednych pieniedzy to kupic osbie rozjasniacz do wlosow na twarzy jelsi macie mniej to jakis zwykly rozjasniacz do wlosow jest o wiele tanszy starcza na dluzej ,a wlosy sa jasniutkie i ich nie widac co jakis czas sie zabiego powtarza,wloski wtedy sa coraz to bardziej slabe i sie lamia i o to chodzi i nadal sa blond pozdrawiam

Właśnie dlatego mysle o rozjaśniaczu, teraz tylko przeliczam koszty bo za ten do twarzy na allegro trzeba zaplacic troche (plus przesyłka jeszcze), a u mnie w sklepach go nie widze ;(
1111c4b9c157e15532fa9e27a07e9b9b22376b0b_65935273b71bb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-07, 21:18   #83
deep green
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3
Dot.: Wąsiki??!! Ale ja nie jestem facetem!!

heh.. no to dziwne bo ja jak ogole nogi maszynka to odrastaja mocne,ciemne wlosy, a po stosowaniu depilatora znacznie sie oslabily i wiele z nich juz nie odrasta.. albo mam takie zludzenia.. dlaczego mialoby byc inaczej z wasikiem?
deep green jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-09, 14:14   #84
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: Wąsiki??!! Ale ja nie jestem facetem!!

słuchajcie no ja mam taki problem bo mojego wąsika nie widac za bardzo bez makijażu ale jak nałoze podkład nieraz do szkoły to wiem ze wąsik widac na wet kiedys powiedziała mi kumpela ze z dnia na dzien urosły mi wąsy, chciałabym isc na wosk ale sie boje ze beda wrastac i ze beda ciemniejsze. moje pytanie jest takie czy jak rozjaśnie wąsik sally hansenem to pod podkładem nadal bedzie go widac czy juz nie??
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-10, 17:40   #85
doomka
Raczkowanie
 
Avatar doomka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 84
GG do doomka
Dot.: Wąsiki??!! Ale ja nie jestem facetem!!

bedzie go widać!
To przkre, ale ja to samo przeżyłam.
W niektórym świetle kompletnie był niezauważalny, ale przeważnie był go widać. A szczyt już miałam, kiedy oblizująć językiem nad wargą czułam włoski. Po pierszym wosku czułam się tak znakoici4e,że chodziłam i lizałam.. nie mogłam w to uwierzyć!
Wcale nic nie wrasta pod skóre! (chociaż na nogach mi wrastają po depilacji).
Nie ma czego się bać!!
To robią setki kobiet!!
doomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-11, 08:51   #86
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: Wąsiki??!! Ale ja nie jestem facetem!!

boję sie ze dostane zapalenia meszkow włosowych albo ze beda juz po tygodniu odrastac
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-11, 08:52   #87
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: Wąsiki??!! Ale ja nie jestem facetem!!

ale w piatek spróbuje juz sie zapisałam
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-11, 09:23   #88
kk15s
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 45
GG do kk15s
Dot.: Wąsiki??!! Ale ja nie jestem facetem!!

hej, hej, dziewczyny co wy za bzdury wypisujecie (niektore) , depiluje sobie wasiki woskiem juz bardzo dlugo i swoim klientkom również, bzdura jest ze wloski odrastaja grubsze!!!!!!!! jesli zrobilyscie to jeden raz to takie macie wrazenie, ale jak ktos zrobił to chociazby 3 razy regularnie raz w miesiacu, raz na 1,5 miesiaca bo co tyle czasu nalezaloby depilowac to z pewnoscia oceni ze odrastaja slabsze, Tak jest z kazda depilacja-nogi, pachy itd. Bólu tez takie strasznego nie ma!!!! jesli regulowalyscie sobie brwi woskiem u kosmetyczki-to to jest praktycznie tak samo-chyba nie umarłyście z tego bólu co??? ahh zdenerwowalam sie bo glupoty niesamowite czytam...grrrrrrr. Nie polecem paskow do depilacji ze sklepow, bo czesto ludzie sobie podrazniaja naskorek, bo nie znaja podstawowaych zasad depilacji, i paski sa do du... .Przeciez u kosmetyczki to kosztuje zaledwie ok 8-10zł a gdzie niegdzie i jeszcze taniej. Ro jest niewielki wydatek, a bedziecie mialy fachowo zrobione.
Co do podraznien i krostek wyskakujacych po wosku, jesli chociaz raz sie wam to zdazylo, wniosek jest taki ze macie poprostu wrazliwa skore, czesto to tez zalezna jest od rodzaju wosku. Poproscie po woskowaniu zeby kosmetyczka zrobila wam darsonwalizacjie- to koszt 3zł a nic wam nie wyskoczy!!!! gwarantuje
kk15s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-11, 21:01   #89
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: Wąsiki??!! Ale ja nie jestem facetem!!

a co to jet ta darsonwalizacja??pierwszy raz słysze o takim czyms
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-11, 21:36   #90
neliaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 41
Dot.: Wąsiki??!! Ale ja nie jestem facetem!!

ja od pol roku chodze do kosmetyczki na woskowanie wloski nie wrastaja sa mniej widoczne u mnie to byla juz koniecznosc rozjasnianie by nic nie pomoglo mialam napawde ich bardzo duzo

a sama depilacja prawie wcale nie boli wszystko zalezy tez jaka kosmetyczka robi ja zmienilam po pewnym czasie place wiecej ale jestem bardziej zadowolona bo widze ze teraz jak zmienilam kosmetyczke to wloski tak szybko nie odrastaja robi mi woskiem na zimno wczesniej chodzilam na ogrzewany i wosk na zimno mi sie wydaje bardziej skuteczniejszy

a co do krostek to tez mam je praktycznie po kazdym zabiegu czasem wiecej czasem mniej mi kosmetyczka poradzila zeby pic wapno

ja za woskowanie place 20 zl i jak wy tu piszecie ile taki zabieg kosztuje to chyba zaczne szukac tanszej kosmetyczki ale wczesniej jak chodzilam gdzie indziej i placilam 17zl to widac roznice bo tamta to po woskowaniu mi przemywala tylko woda i chyba jakas pianke nakladala a po samym wyjsciu wstydzilam sie spojrzec w oczy innym bo strasznie mialam zaczerwieniona skore nad ustami a jak zmienilam kosmetyczke to zawsze mi daje przerozne preparaty lagodzace podraznienia i jak wychodze jest super zero zaczerwien
neliaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:27.