Zmeczone oczy, co zrobic ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-26, 14:48   #1
basiaczek511
Raczkowanie
 
Avatar basiaczek511
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 95
Unhappy

Zmeczone oczy, co zrobic ?


Ostatnimi czasy moje oczysą strasznie zmeczone... i to niedlatego, ze sie nie wysypiam wrecz przeciwnie spie wystarczajaco jak zawsze 9a kiedyś moje oczy nie były takie zmeczone ) Moje oczy zrobiły sie nawet tak jakby mniejsze (może to głupio brzmi) i te worki pod oczami których nigdy nie miałam Błagam pomózcie!!
__________________
... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...




basiaczek511 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-26, 15:16   #2
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Zmeczone oczy, co zrobic ?

jeśłi teraz to zaczęło Ci szwankować to moze byc sygnałem że moze brak Ci zelaza, bądz chorobie wątroby, nerek czy serca, więc zrb badania zeby to wyukluczyc.na opuchniete powieki dobre są chłodne kompresy czy to z ogórka, czy kosmetki loduowinięte w c, dobrze działa też papka z ziewmniaka schłodzona. husteczki. jeśłi chodzi o krem tozwroc uwage zeby zawierał swietlik ,skrzyp polny, arnikę, kasztanowiec,miłorząb . również dobrze działają okłady z czarnejk herbaty lub rumnianku
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-27, 22:13   #3
dottta
Zakorzenienie
 
Avatar dottta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 999
Dot.: Zmeczone oczy, co zrobic ?

Cytat:
Napisane przez basiaczek511
Ostatnimi czasy moje oczysą strasznie zmeczone... i to niedlatego, ze sie nie wysypiam wrecz przeciwnie spie wystarczajaco jak zawsze 9a kiedyś moje oczy nie były takie zmeczone ) Moje oczy zrobiły sie nawet tak jakby mniejsze (może to głupio brzmi) i te worki pod oczami których nigdy nie miałam Błagam pomózcie!!
Faktycznie może to być objawem jakiejś choroby lub przemęczenia. Może jest to wynikiem kontaktu z jakimś alergenem? Spróbuj robić okłady ziołowe a jak ci nie przejdzie poszłabym na twoim miejscu do lekarza
dottta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:35.