Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II - Strona 126 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-12, 22:44   #3751
kasiaoli2001
Rozeznanie
 
Avatar kasiaoli2001
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 513
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Niestety powyższy link się nie otwiera...
A ja tak przy okazji zapytam speca od Shiseido czy może zna to:
http://eu.strawberrynet.com/productD...37486&goChar=S
myślę co by zamowić dla TŻta
__________________
no to wróciłam
kasiaoli2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-12, 22:52   #3752
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez kasiaoli2001 Pokaż wiadomość
Niestety powyższy link się nie otwiera...
A ja tak przy okazji zapytam speca od Shiseido czy może zna to:
http://eu.strawberrynet.com/productD...37486&goChar=S
myślę co by zamowić dla TŻta
"My" jesteśmy w połowie tego i żadna rewelacja toto nie jest.
Całkiem przeciętny żelik żadnych spektakularnych efektów ani kojących ani nawilżających. Więcej nie kupię.
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-12, 23:00   #3753
m-habibi
Zakorzenienie
 
Avatar m-habibi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 699
GG do m-habibi
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

no i macie mnie dziewczyny na sumieniu (w sumie to moja kieszen ).. zamowilam po zachwytach 2 cristobale, bo zostalo 12 i sie wystraszylam, ze cos pieknego mnie ominie mam nadzieje, ze ich przynajmniej nie przechwyca
m-habibi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-12, 23:23   #3754
Maggie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Lodz
Wiadomości: 275
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez littlefrog Pokaż wiadomość
mój clarins eau lactee kupiony ponad rok temu ( on jest mega wydajny!!) miał datę 2006, potem się skończył i niedawno pojawiła się nowa partia. starsza od poprzedniej raczej nie jest po niedzieli podam datę tego nowego.
dziekuje, ale juz i tak zamówiłam tez pomyslałam,ze swieza dostawa z betoniarki, wiec muszą oznaczyć swieższą datą
zobaczymy, na razie czekam...

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Mnie UC chce dobić Dostałam przed chwilą 3 zawiadomienia na 4 paczki z truskawy Ostanio wszystkie paczki moje trafiają do UC
Dziewcyny czy Wy też długo czekacie na zwrot VAT-u z truskawy ?
Cytat:
Napisane przez iza72 Pokaż wiadomość
Mariolko, łącze sie z Tobą w bólu. U mnie ta sama sytuacja. Zaczynam sie zastanawiać czy nie zacząć zamawiać na adres mojej Mamy, zeby sie Uc odczepił
my tak zrobilysmy z Kasiaoli...i przeszlo....inna osoba i inny adres na naklejce wiec sie nie czepiaja...
wiem jak to wkurza, ciesz sie Mariola, ze choć mozesz faxowac, ja latałam na poczte z kserówkami i wydrukami maila i poleconym do W-wy Laczyny

Cytat:
Napisane przez kal1nka Pokaż wiadomość
jesli masz mozliwosc sprobuj zamowic na a)inna osobe mieszkajaca razem z Toba b)np na adres rodzicow jesli to nie problem odebrac paczke kiedy dojdzie do nich.
Ja tak zrobilam i na razie tfu tfu dziala, dzis doszla znow paczka bez cla

o zwrocie vatu ja dostawalam zawsze 1 maila na bialym tle, tresc szablonowa, a potem po ok 2 tygodniach pieniazki byly na koncie. Nigdy nie dostawalam drugiego maila np ze juz wyslali pieniazki
ja identycznie, tylko pierwszego maila ze zwrócą w ciagu 1-2 tyg, i ostatnio po ok.10 dniach pieniazki byly na karcie
Maggie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-12, 23:34   #3755
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez kal1nka Pokaż wiadomość
dziewczyny a co byscie polecily dla TŻ?

Ma cere przetluszczajaca sie, na skroniach wyskakuja mu jakies niespodzianki, ma 20pare lat.
Uzywa toniku 3 clinique i mydla do cery tlustej, na koniec ddmg w zelu do cery tlustej. Taka pielegnacja jest od dluzszego czasu niestety nic to nie zmienilo, kolo poludnia "swieci sie" i niespodzianki nadal wyskakuja. Moze macie jakis pomysl na cos skutecznego co sprawi ze cera bedzie zmatowiona i poprawi sie jej stan. Acha, na nosie rozszerzone pory, ale to mu jakos w ogole nie przeszkadza :P
do mycia dobry jest kremowy żel Hydra-Detox Biotherm Homme, świetnie oczyszcza i odswieża, lekko peelinguje i ściaga pory bo ma w składzie biała glinke, ale nie ma go na truskawie linia Biothermu jest najlepsza ze wszystkich meskich

to jedyny kosmetyk z meskich lini który lubie, wole klasyczne linie moim zdaniem maja lepsze właściwości pielęgnacyjne

dobrze nawilża ten kremik lancome http://eu.strawberrynet.com/productD...68100&goChar=L
nie klei sie, naprawde czuc pielęgnacje, opisany jest jako krem do skóry normalnej i suchej, ja mam tłustą ale dla mnie był swietny, lubie czuc że nakładam krem a nie wode, ale nie lubie sie świecic i dla tego ten kremik jest super. i te opakowania

Męska linia Lancome ma genialne opakowania, w każdym detalu, cieniowane szkło (nienawidze plastiku), specjalny kevlarowy wzór na spodzie, piekne korki, kolor w rzeczywistości wygląda cos jak mix gorzkiej czekolady ze śliwkami lekko perłowy coś jak lekki metalic, jedne z najładniej opakowanych kremów jakie znam
__________________
next life - KNK
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-12, 23:39   #3756
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
do mycia dobry jest kremowy żel Hydra-Detox Biotherm Homme, świetnie oczyszcza i odswieża, lekko peelinguje i ściaga pory bo ma w składzie biała glinke, ale nie ma go na truskawie linia Biothermu jest najlepsza ze wszystkich meskich

to jedyny kosmetyk z meskich lini który lubie, wole klasyczne linie moim zdaniem maja lepsze właściwości pielęgnacyjne

dobrze nawilża ten kremik lancome http://eu.strawberrynet.com/productD...68100&goChar=L
nie klei sie, naprawde czuc pielęgnacje, i te opakowania męska linia Lancome ma genialne opakowania, w każdym detalu, cieniowane szkło, specjalny wzór na spodzie, piekne korki, kolor w rzeczywistości wygląda cos jak mix gorzkiej czekolady ze śliwkami, jedne z najładniej opakowanych kremów jakie znam

To prawda, te słoiczki są śliczne A kosmetyki bardzo dobre
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 07:23   #3757
byasia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 337
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Mam do Was pytanie. Przeczytalam już chyba wszystkie wątki dot. UC i nadal mam wątpliwości. Po otrzymaniu pisma, za mam doslać mail z potwierdzeniem zamowienia+ tlumaczenie+ specyfikacja, wysłalam potwierdzenie to co przyszło z Truskawki. U góry napisałam po polsku, że to cienie (firma +numerek) +dopisałam wartość zamówienia. I do tego właśnie ograniczyłam to tlumaczenie. Czy powinnam jeszcze cos więcej? Oczywiście dopisałam w mailu, że dotyczy paczki na adres:......oraz poz. mag nr:................
Ale to było3 tygodnie temu a mojej paczki nie ma. Od kilku dni non stop dzwonię do tego Bytomia, ale bez efektu.
byasia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-13, 07:50   #3758
kal1nka
Zadomowienie
 
Avatar kal1nka
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: lubuskie :)
Wiadomości: 1 533
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
do mycia dobry jest kremowy żel Hydra-Detox Biotherm Homme, świetnie oczyszcza i odswieża, lekko peelinguje i ściaga pory bo ma w składzie biała glinke, ale nie ma go na truskawie linia Biothermu jest najlepsza ze wszystkich meskich

to jedyny kosmetyk z meskich lini który lubie, wole klasyczne linie moim zdaniem maja lepsze właściwości pielęgnacyjne

dobrze nawilża ten kremik lancome http://eu.strawberrynet.com/productD...68100&goChar=L
nie klei sie, naprawde czuc pielęgnacje, opisany jest jako krem do skóry normalnej i suchej, ja mam tłustą ale dla mnie był swietny, lubie czuc że nakładam krem a nie wode, ale nie lubie sie świecic i dla tego ten kremik jest super. i te opakowania

Męska linia Lancome ma genialne opakowania, w każdym detalu, cieniowane szkło (nienawidze plastiku), specjalny kevlarowy wzór na spodzie, piekne korki, kolor w rzeczywistości wygląda cos jak mix gorzkiej czekolady ze śliwkami lekko perłowy coś jak lekki metalic, jedne z najładniej opakowanych kremów jakie znam
dzieki za odpowiedz a moze jeszcze jakis kremik bys polecil? czy przy zelu jakims oczyszczajacym i kremie matujaco/nawilzajacym TŻ dalej ma uzywac np toniku clinique? czy tonik nie jest rzecza niezbedna w tym przypadku?
__________________
where words fail, music speaks - H. Ch. Andersen

21.02.10 zakochana
31.12.13 narzeczona
16.07.16 żona
kal1nka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 08:16   #3759
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez byasia Pokaż wiadomość
Mam do Was pytanie. Przeczytalam już chyba wszystkie wątki dot. UC i nadal mam wątpliwości. Po otrzymaniu pisma, za mam doslać mail z potwierdzeniem zamowienia+ tlumaczenie+ specyfikacja, wysłalam potwierdzenie to co przyszło z Truskawki. U góry napisałam po polsku, że to cienie (firma +numerek) +dopisałam wartość zamówienia. I do tego właśnie ograniczyłam to tlumaczenie. Czy powinnam jeszcze cos więcej? Oczywiście dopisałam w mailu, że dotyczy paczki na adres:......oraz poz. mag nr:................
Ale to było3 tygodnie temu a mojej paczki nie ma. Od kilku dni non stop dzwonię do tego Bytomia, ale bez efektu.
to normalne. Bytom ma takie tempo. Powinnaś na dniach dostać. Zawsze jak im wysyłasz daj sobie potwierdzenie odbioru wiadomości. bedziesz wiedziała kiedy odczytali. Dzwoń do skutku, bo ja tak kiedys czekałam i czekałam i okazało się że oni mojego maila jakimś "cudem" nie mieli
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 08:42   #3760
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez jazmine Pokaż wiadomość
mój TZ uzywa kosmetykow biothermu, shiseido i lancome ( na zmiane oczywiscie , bo głownie sa to trzy kosmetyki : krem orzezwiający pod oczy dla komputerowcow, cos dla bardzo problemowej , przetłuszczającej sie cery i mocny nawilzacz po goleniu)

do twarzy obecnie uzywa swietnego preparatu clarinsa

http://www.strawberrynet.com/product...24774&goChar=C

ach zapomnialam o oczyszczaniu -obecnie jest to zel diora

http://www.strawberrynet.com/product...68775&goChar=C
dobry patent na prezencik dla TZ niech no tylko pojawi sie okazja jakas, na pewno sprawie mu tego Clarinsa

jesli chodzi o zele to moj TZ ogranicza sie do mydelka i nie sadze zeby chcial uzywac jakiegos zelu za to kremiki bardzo chetnie, ostatnio namowilam go nawet na kremik na naczynka bo mial troche porozszerzane

gdyby ktos mial jeszcze jakies fajne propozycje kosmetykow dla panow dostepnych na Tru to prosze piszcie

Cytat:
Napisane przez jazmine Pokaż wiadomość
na razie na tru w rene f. sa głównie produkty do stylizacji, ale czuwajmy bo może sie pojawi reszta



Z RF polecam serie Fioravanti
szampon nadający włosom objętosc i połysk
http://www.lumiere.pl/product_info.p...ioravanti.html

oraz calą game produktow z tej serii do wyboru- listę znajdziesz w tym linku powyzej,


dziekuje bardzo tylko tam napisane ze to kosmetyki do wlosow cienkich i slabych, a moje sa raczej grube,mocne i geste myslisz ze mimo to ta seria bedzie dla nich dobra?? chcialabym zeby nadac im "volume'u" poniewaz sa proste i ciezkie i przez to takie troche "klapniete" dodanie blasku tez nie zaszkodzi oczywiscie no i wyprostowanie, np. oprocz podstawowych kosmetykow jakis preparat chroniacy przed prostownica i utrwalajacy jej efekt myslisz ze ta seria Fioravanti bedzie ok?



a tak z innej beczki to odebralam dzisiaj paczuszke z Tru, rzeczywiscie byla to przesylka od nich a nie list z UC tak jak sie obawialam mam swoj kremik Guinot tylko mysle nad jego data waznosci, na tubce jest taki kodzik: 701002078. ktos ma jakis pomysl moze jak to rozszyfrowac??help!

niestety na upragniona paczke z make-upem z Tru nadal czekam... kiedy to UC mi ja wreszcie odda wrrr
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 08:44   #3761
iza72
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 119
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez byasia Pokaż wiadomość
Mam do Was pytanie. Przeczytalam już chyba wszystkie wątki dot. UC i nadal mam wątpliwości. Po otrzymaniu pisma, za mam doslać mail z potwierdzeniem zamowienia+ tlumaczenie+ specyfikacja, wysłalam potwierdzenie to co przyszło z Truskawki. U góry napisałam po polsku, że to cienie (firma +numerek) +dopisałam wartość zamówienia. I do tego właśnie ograniczyłam to tlumaczenie. Czy powinnam jeszcze cos więcej? Oczywiście dopisałam w mailu, że dotyczy paczki na adres:......oraz poz. mag nr:................
Ale to było3 tygodnie temu a mojej paczki nie ma. Od kilku dni non stop dzwonię do tego Bytomia, ale bez efektu.
Byasiu, oj coś za długo ci Vat-ują tą paczuchę. Proponuję Ci wysłać jeszcze jednego maila z tą samą zawartością , a w treści wiadomości wpisać numer pisma który od nich dostałaś. Ja też wysyłam tylko to o czym napisałaś i od wysłania maila do nich, do przyjścia paczuchy mija tydzień. Trzymam kciuki!
iza72 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-13, 08:52   #3762
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Maggie Pokaż wiadomość
my tak zrobilysmy z Kasiaoli...i przeszlo....inna osoba i inny adres na naklejce wiec sie nie czepiaja...
Czasami to działa a czasem niestety nowe nazwisko i adres łapią już za pierwszym razem

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
Zawsze jak im wysyłasz daj sobie potwierdzenie odbioru wiadomości. bedziesz wiedziała kiedy odczytali.
Reese zawsze ci klikają potwierdzenie odebrania wiadomości?Zdarzyło się u mnie, że ktoś miły chyba celowo klika "nie potwierdzaj" i nici ze słodkiej wiedzy.


A jesli chodzi po pielęgnację męską to polecam biotherm
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 08:56   #3763
byasia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 337
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Bardzo dziękuje.
Zaraz przeslę jeszcze raz. Tylko u nie nie ma nr pisma.
Tylko u góry data: Bytom, 17 kwiecień 2008
o pod spodem poz.ks.mag. ........................
oraz Adresat.................. ..............
I to im napisalam w treści wiadomości.
byasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 08:57   #3764
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość

A jesli chodzi po pielęgnację męską to polecam biotherm
majade, a co konkretnie z Biothermu?? prosze o wyprobowane kosmetyki

kamisio, Ty tez polecales Biotherm zel do mycia twarzy, chyba go widze na Tru
http://eu.strawberrynet.com/productD...44750&goChar=B

czy probowales innych kosmetykow z tej serii lub innych serii Biothermu dla mezczyzn? mozesz cos jeszcze polecic?
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 09:12   #3765
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Czasami to działa a czasem niestety nowe nazwisko i adres łapią już za pierwszym razem


Reese zawsze ci klikają potwierdzenie odebrania wiadomości?Zdarzyło się u mnie, że ktoś miły chyba celowo klika "nie potwierdzaj" i nici ze słodkiej wiedzy.


A jesli chodzi po pielęgnację męską to polecam biotherm
no właśnie raz mi chyba ktoś nie kliknął ale ostatnio miałam takie potwierdzeni ena drugi dzień po wysłaniu maila.

Cytat:
Napisane przez byasia Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuje.
Zaraz przeslę jeszcze raz. Tylko u nie nie ma nr pisma.
Tylko u góry data: Bytom, 17 kwiecień 2008
o pod spodem poz.ks.mag. ........................
oraz Adresat.................. ..............
I to im napisalam w treści wiadomości.
dla nich najbardziej istotna jest właśnie ta pozycja magazynowa i twoje nazwisko
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 09:13   #3766
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Zestawów z tuszem jest jeszcze 517 sztuk.
dziekuje to troche ich jeszcze zostalo
Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
Mnie on wysuszył

Huraa Gratuluje Wiem jaka to radość, bo niedawno sama tego doznałam


Ja właśnie zrobiłam swój pierwszy zakup na Ebayu z UK. Mam nadzieje, że z płatnościa nic nie pokręciłam Przyszedł email potwierdzający z Paypala, że dokonałam płatności na konto tego ebayowaca w wysokości takiej i takiej...Tzn, ze wszystko poszło ok, prawda?
uczucie niezmienskie taki dreszczyk heh czhyba sie uzaleznie od tej Truskawki skoro Ci przyslali z paypala to chyba wszystko ok sama mam ochote przyczaic sie na JT bananowego
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 09:15   #3767
jazmine
Zadomowienie
 
Avatar jazmine
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: koszalin
Wiadomości: 1 786
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez kasiaoli2001 Pokaż wiadomość
Niestety powyższy link się nie otwiera...
A ja tak przy okazji zapytam speca od Shiseido czy może zna to:
http://eu.strawberrynet.com/productD...37486&goChar=S
myślę co by zamowić dla TŻta
wklejam jeszcze raz, czasami mi cos mi się robi dziwnego w tym okienku do linkowania i wkleja mi wtedy dwa razy http:

http://www.strawberrynet.com/product...37906&goChar=S

Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość
dobry patent na prezencik dla TZ niech no tylko pojawi sie okazja jakas, na pewno sprawie mu tego Clarinsa

jesli chodzi o zele to moj TZ ogranicza sie do mydelka i nie sadze zeby chcial uzywac jakiegos zelu za to kremiki bardzo chetnie, ostatnio namowilam go nawet na kremik na naczynka bo mial troche porozszerzane
z facetami jest tak jak z babkami- mają swoje preferencje ...moj TŻ np nie umyje się za chiny mydełkiem ,
zgadzam sie z kamisiem co do lancome - naprawdę fajne kosmetyki, a na tru z kolei biotherm ma chyba największą ofertę dla facetów

Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość
dziekuje bardzo tylko tam napisane ze to kosmetyki do wlosow cienkich i slabych, a moje sa raczej grube,mocne i geste myslisz ze mimo to ta seria bedzie dla nich dobra?? chcialabym zeby nadac im "volume'u" poniewaz sa proste i ciezkie i przez to takie troche "klapniete" dodanie blasku tez nie zaszkodzi oczywiscie no i wyprostowanie, np. oprocz podstawowych kosmetykow jakis preparat chroniacy przed prostownica i utrwalajacy jej efekt myslisz ze ta seria Fioravanti bedzie ok?
fryzjerzy często polecaja serie do włosów kreconych i cienkich z tego powodu ze preparaty dla tego typu nie moga obciazac włosów...ale jeśli chcesz czegos bardziej odzywczego - to jeszcze sobie popatrz w obrebie tych kosmetyków moze cos innego ci sie spodoba- ja uzywałam tej serii i juz sam szampon bardzo zwiększał mi objetosc włosow - tym sie kierowałam polecając...
__________________
decalkulator- wersja beta
http://jazzmine.revolweb.net/loreal.php


jazmine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 09:47   #3768
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

nulka
a konkretnie
http://www.strawberrynet.com/product...31737&goChar=B
http://www.strawberrynet.com/product...45062&goChar=B

i nowa, czerwona seria ale nie pamiętam nazwy
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 10:12   #3769
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Dziewczyny ratunku!!!

Mam zagwozdkę. Co wybrać: tusz Masterpiece Max czy Fatale ??

Muszę się zdecydować na jeden. W Fatale boje sie tego grzebyczka, ale kusi mni efekt, Masterpiece z kolei ma bardzo dobre opinie. I co ja mam zrobić teraz Klikać tego Fatale, czy nie?
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-13, 10:17   #3770
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
Dziewczyny ratunku!!!

Mam zagwozdkę. Co wybrać: tusz Masterpiece Max czy Fatale ??

Muszę się zdecydować na jeden. W Fatale boje sie tego grzebyczka, ale kusi mni efekt, Masterpiece z kolei ma bardzo dobre opinie. I co ja mam zrobić teraz Klikać tego Fatale, czy nie?
ja klikam na fatale mam masterpice i jest niby dobry ale jednak nie taki znowu zjawiskowy wiec mysle ze fatale bedzie dawal ciekawszy efekt


a jak to jest z Tru? dostalam na poczte potwierdzenie przelewu z paypalu na Tru i mam dostac od tru jakas faktyre dodatkowa czy cos?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 10:22   #3771
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ja klikam na fatale mam masterpice i jest niby dobry ale jednak nie taki znowu zjawiskowy wiec mysle ze fatale bedzie dawal ciekawszy efekt


a jak to jest z Tru? dostalam na poczte potwierdzenie przelewu z paypalu na Tru i mam dostac od tru jakas faktyre dodatkowa czy cos?
to ja też klikam

Poszło.....

Nic już nie dstaniesz od Tru, tylko to potwierdzenie od PayPala a potem shipment status jak kasa do nich dojdzie
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 10:26   #3772
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
to ja też klikam

Poszło.....

Nic już nie dstaniesz od Tru, tylko to potwierdzenie od PayPala a potem shipment status jak kasa do nich dojdzie
aaaaaaaaa i to przyjdzie na moja poczte?

ja zaraz tez klikam fatala zeby mi nie uciekl przypadkiem
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 10:27   #3773
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
dziekuje to troche ich jeszcze zostalo
Już 487 sztuk. Ania zaszalała.

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
to ja też klikam

Poszło.....
Jestem ciekawa jak spisze się u Ciebie Fatale Aniu. Nigdy nie miałam tuszu z grzebykiem i nie wiem czy umiałabym się tym posługiwać.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 10:30   #3774
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Już 487 sztuk. Ania zaszalała.



Jestem ciekawa jak spisze się u Ciebie Fatale Aniu. Nigdy nie miałam tuszu z grzebykiem i nie wiem czy umiałabym się tym posługiwać.
oj to ja sie spiesze bo cos za szybko chyba mi on ucieka!
ja tez nie mialam nigdy grzebyka i boje sie go jak....no brzydkie slowko byloby uzyte ale trzeba zaryzykowac!
jeszcze musze kliknac na JT, baze lancoma i Hypnose onyx dla siostry oj bedzie swietny truskawkowy chodzil z prezentami!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 10:39   #3775
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Już 487 sztuk. Ania zaszalała.



Jestem ciekawa jak spisze się u Ciebie Fatale Aniu. Nigdy nie miałam tuszu z grzebykiem i nie wiem czy umiałabym się tym posługiwać.
ja na pewno nie umiem sie tym posługiwać, ale bedę się uczyć aż wyjdzie. Kliknęłam go z myślą o weselu, kiedy muszę wyglądać zjawiskowo Sukienka już wybrana(pięęękna ) Teraz kombinuje makijaż i taki efektowny tusz sie przyda
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 10:46   #3776
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
oj to ja sie spiesze bo cos za szybko chyba mi on ucieka!
ja tez nie mialam nigdy grzebyka i boje sie go jak....no brzydkie slowko byloby uzyte ale trzeba zaryzykowac!
jeszcze musze kliknac na JT, baze lancoma i Hypnose onyx dla siostry oj bedzie swietny truskawkowy chodzil z prezentami!

dimiti, może lepiej pozamawiaj to w osobnych paczkach, przynajmniej dwóch?


Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
ja na pewno nie umiem sie tym posługiwać, ale bedę się uczyć aż wyjdzie. Kliknęłam go z myślą o weselu, kiedy muszę wyglądać zjawiskowo Sukienka już wybrana(pięęękna ) Teraz kombinuje makijaż i taki efektowny tusz sie przyda
A może jakieś zdjęcia tej sukieneczki? Mam tez wesele i muszę coś wybrać...
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 10:53   #3777
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
dimiti, może lepiej pozamawiaj to w osobnych paczkach, przynajmniej dwóch?

teraz kliklam na zestaw z fatalem zaplace za niego i klikne baze lancoma wiec chyba powinni mi w osobne paczki to wlozyc?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 10:59   #3778
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
dimiti, może lepiej pozamawiaj to w osobnych paczkach, przynajmniej dwóch?




A może jakieś zdjęcia tej sukieneczki? Mam tez wesele i muszę coś wybrać...
jeszcze jej nie mam Ale jest słonecznie żółta, za kolano, moja wymarzona

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
teraz kliklam na zestaw z fatalem zaplace za niego i klikne baze lancoma wiec chyba powinni mi w osobne paczki to wlozyc?
tak, przyjdzie w 2 paczkach
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 11:00   #3779
izabellini
Zakorzenienie
 
Avatar izabellini
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 648
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

dziewczyny klikajcie Fatala, bo jest naprawdę dobry
tzn na początku można dostać nie powiem czego, ale jak się nauczycie posługiwać grzebykiem ocenicie tusz jako boski
ma głęboką czerń z połyskiem, ładnie wyciąga i pogrubia
testowałam ostatnio Diorshowa i miałam wrażenie, że przy Fatale jest szary a nie czarny
izabellini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 11:05   #3780
kal1nka
Zadomowienie
 
Avatar kal1nka
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: lubuskie :)
Wiadomości: 1 533
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez izabellini Pokaż wiadomość
dziewczyny klikajcie Fatala, bo jest naprawdę dobry
tzn na początku można dostać nie powiem czego, ale jak się nauczycie posługiwać grzebykiem ocenicie tusz jako boski
ma głęboką czerń z połyskiem, ładnie wyciąga i pogrubia
testowałam ostatnio Diorshowa i miałam wrażenie, że przy Fatale jest szary a nie czarny
a jak dokladnie go uzywasz? bo obkrecanie tego grzebyczka klei mi rzesy, teraz czesze grzebyczkiem ale potrafi i tak troche je posklejac i efekt jest widoczny - ale nie powalajacy
__________________
where words fail, music speaks - H. Ch. Andersen

21.02.10 zakochana
31.12.13 narzeczona
16.07.16 żona
kal1nka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:25.