Nail Tek-i jak Wam pasuje? - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-10, 18:44   #931
sonia71
Raczkowanie
 
Avatar sonia71
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 172
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

no i... po paznokciach,wlaśnie je obcięłam na króciutko,popękały mi po bokach praktycznie co drugi,są twarde po NTII ale starsznie suche,zamowię dzisiaj HT III-do suchych i kruchych,tylko bez bazy bo będę stosowała NTII mleczną bo jeszcze sporo zostało i szkoda wyrzucić-może nie będzie konfliktu interesów:NTII baza i NH IIInawierzchniowa

Czy to możliwe na allegro nie ma Nail teka,dwie skropmne pozycje i to wszystko-nie wierzę!!!!
sonia71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-10, 20:28   #932
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez sonia71 Pokaż wiadomość
Czy to możliwe na allegro nie ma Nail teka,dwie skropmne pozycje i to wszystko-nie wierzę!!!!
Eeee, coś źle szukałaś... Zobacz ile tego jest http://www.allegro.pl/search.php?str...Mozilla-search
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-10, 20:57   #933
sonia71
Raczkowanie
 
Avatar sonia71
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 172
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

stokrotne dzięki ,kurczę kilkakrotnie wpisywałam Nail tek i ciągle tylko kilka pozycji i dlatego wydawało mi się to niemożliwe,jeszcze raz dzięki.

Zamówiłam u aipolska :HT III i przy okazji Quicken

Edytowane przez sonia71
Czas edycji: 2007-02-10 o 21:18
sonia71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-12, 16:05   #934
Blueska
Przyczajenie
 
Avatar Blueska
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 12
GG do Blueska
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Odżywka może odchodzić od płytki paznokcia własnie wtedy, kiedy paznokiec jest natłuszczony, albo np wtedy kiedy nakładamy za grubą warstwę odżywki. Zdarza się też również tak, że jesli paznokcie są BARDZO zniszczone to w pierwszych dniach stosowania ta odżywka też nie za dobrze trzyma się na paznokciu, ale ten problem mija bardzo szybko i wtedy własnie widać najlepiej czy kondycja paznokcia ulega poprawie
Blueska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-13, 20:18   #935
puli
Przyczajenie
 
Avatar puli
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: stolica
Wiadomości: 12
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

dzięki wam dziewczyny! wydaje mi się, że nakładam za duzo nail teka; mam nadzieje że teraz będzie dobrze
dzięki
puli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-14, 12:35   #936
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Dzisiaj dostałam moje Nail Teki Już zdążyłam nawet pomalować pazurki i mimo, że lakier pięknie lśni po zastosowaniu Intensive Therapy to już mi się wgniótł w jednym miejscu A minęło dużo więcej czasu od nałożenia ostatniej warstwy niż podane na ulotce 3 minuty... Teraz boję się cokolwiek zrobić, żeby sobie manicure nie uszkodzić Powiedzcie, ile Wy czekacie na wyschnięcie wszystkich warstw, a ile potem na wyschnięcie tej codziennie domalowywanej?
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-16, 11:28   #937
aad
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5
Thumbs up Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Witajcie
Zdaje relację z mojej kuracji NT IT II + F
Po prawie 1,5 miesiąca od początku kuracji widzę BARDZO DUŻĄ POPRAWĘ !!!
Pracuję przy komputerze - dlatego też prawie od 4 lat nie byłam w stanie zapuścić swoich pazurków - nie mówiąc już o tym, że jeżeli podczas urlopu zaczęły odrastać to od razu się rozdwajały. To był koszmar. Plus oczywiście wszelkie prace domowe nie przyczyniały się do poprawy ich stanu/mimo rękawiczek/.
Wszelkie witaminy też nie działały.
Ale teraz jestem w SZOKU !!!!
Pazurki wyraźnie twardsze, pięknie odrastają, końcówki bielutkie !!
WIELKI POZYTYW !!!
aad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-16, 17:58   #938
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Dzisiaj dostałam moje Nail Teki Już zdążyłam nawet pomalować pazurki i mimo, że lakier pięknie lśni po zastosowaniu Intensive Therapy to już mi się wgniótł w jednym miejscu A minęło dużo więcej czasu od nałożenia ostatniej warstwy niż podane na ulotce 3 minuty... Teraz boję się cokolwiek zrobić, żeby sobie manicure nie uszkodzić Powiedzcie, ile Wy czekacie na wyschnięcie wszystkich warstw, a ile potem na wyschnięcie tej codziennie domalowywanej?
Hm, ja malowałam tylko bazą i odżywką. Nie dokładałam lakieru, bo nigdy nie trzyma mi się dłużej niż 3 dni, więc musiałabym za często zmywać odżywkę. Ale tak sobie pomyślałam, że może poprostu za grube warstwy nałożyłaś?

A ja mam inny problem. Skończyła mi sie odżywka, więc teraz używam tylko bazy i znów mi się zaczęły paznokcie kruszyć. I to prawie natychmiast po odstawieniu IT. I jeszcze robią mi się zadziory na płytce paznokcia, od góry. Nie wiem czy to chwilowe pogorszenie czy terapia nic nie dała? ((

Edytowane przez Ami
Czas edycji: 2007-02-16 o 18:11 Powód: zapominalstwo
Ami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-16, 18:16   #939
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez Ami Pokaż wiadomość
Hm, ja malowałam tylko bazą i odżywką. Nie dokładałam lakieru, bo nigdy nie trzyma mi się dłużej niż 3 dni, więc musiałabym za często zmywać odżywkę. Ale tak sobie pomyślałam, że może poprostu za grube warstwy nałożyłaś?
Możliwe. Ale też fakt faktem, że wtedy uderzyłam w kant biurka, więc może oba te fakty się zbiegły... W sumie następne warstwy staram się nakładać cienko i póki co (odpukać ) wszystko mi się ładnie trzyma, a dziś manicure przetrwał mycie lodówki i garów Co prawda lakier mam jaśniutki, bardzo naturalny, ale nawet jak się mocno przyjrzę to tylko na 2-3 paznokciach widzę, że brzeg się delikatnie starł, i to i tak bardzo delikatnie. Normalnie to bym musiała zmywać lakier, a tu nie ma takiej potrzeby. I mam nadzieję, że do niedzieli jakoś to wszystko wytrzyma, bo jutro jadę do znajomych, a na jeden dzień nie chce mi się brać odżywki, bo raczej i tak nie będzie sposobności, żeby jej użyć. Więc proszę mnie tu nie straszyć odchodzeniem lakieru płatami
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-16, 18:25   #940
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Qrcze, jak Ty to robisz? Mój manicur często ma problemy z przetrwaniem kąpieli czy mycia włosów. Więcej niż 3 dni nidy nie wytrzymuje. :/ Mimo stosowania różnych utrwalaczy.
Ami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-16, 18:42   #941
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez Ami Pokaż wiadomość
Qrcze, jak Ty to robisz? Mój manicur często ma problemy z przetrwaniem kąpieli czy mycia włosów. Więcej niż 3 dni nidy nie wytrzymuje. :/ Mimo stosowania różnych utrwalaczy.
Jak to jak? Normalnie. Zastraszona odpryskiwaniem przetarłam paznokcie zmywaczem, pomalowałam Foundation II, potem 2 warstwy lakieru Loreal Jet Set, potem IT II, no i codziennie domalowuję warstwę, jutro będzie czwarta. Myję się normalnie, głowę też myłam, garczki też, no i lodówkę. I się trzyma
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-17, 16:36   #942
sonia71
Raczkowanie
 
Avatar sonia71
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 172
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

dostalam wczoraj przesyłkę od aipolska:HT III i Quckien, oba zwierają instrukcję także po polsku,przesyłka szła od wtorku do rana do piątku,więc śmiało można korzystać. I teraz pytanie z innej beczki(trochę się wstydze ale cóż) jak dodać komentarz dla sprzedawcy na allegro,chciałam to zrobić ale ja ciemna nijak nie mogę znaleść miejsca w którym to zrobić,może ktoś mnie oświeci z góry dziękuję
sonia71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-17, 20:22   #943
sql
Raczkowanie
 
Avatar sql
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 257
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Soniu wchodzisz u góry na moje allegro, szukasz zakładki aukcje wygrane i z prawej strony koło przedmiotu klikasz na link: wystaw komentarz, nie zapomnij żeby kliknąć na komentarz z zieloną kropką, pozytywny, bo jak już raz go wystawisz nigdy więcej już go nie zmodyfikujesz, także lepiej się nie mylić.
sql jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-17, 20:43   #944
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Jak to jak? Normalnie. Zastraszona odpryskiwaniem przetarłam paznokcie zmywaczem, pomalowałam Foundation II, potem 2 warstwy lakieru Loreal Jet Set, potem IT II, no i codziennie domalowuję warstwę, jutro będzie czwarta. Myję się normalnie, głowę też myłam, garczki też, no i lodówkę. I się trzyma
Ech, nic tylko pomarzyć o takich paznokciach. Moim przydałoby się chyba solidne lanie.
Ami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-18, 17:50   #945
sonia71
Raczkowanie
 
Avatar sonia71
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 172
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez sql Pokaż wiadomość
Soniu wchodzisz u góry na moje allegro, szukasz zakładki aukcje wygrane i z prawej strony koło przedmiotu klikasz na link: wystaw komentarz, nie zapomnij żeby kliknąć na komentarz z zieloną kropką, pozytywny, bo jak już raz go wystawisz nigdy więcej już go nie zmodyfikujesz, także lepiej się nie mylić.
dzieki za pomoc ,komentarz wystawiłam
sonia71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-19, 09:59   #946
Basia_K
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 198
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Witam!
Mam pytanie do Blueska, lub innych zorientowanych osób. Nie mam szczególnych problemów z paznokciami, tzn są grube, mocne, twarde, i szybko rosną. Jednak najlepiej czują się niepomalowane, wtedy nie mam z nimi problemów. Ale ponieważ jestem maniaczką malowania pazurków, po jakimś czasie wysuszają się. Między malowaniami stosuję oliwki, ale to za mało. Zamówiłam więc Hydration III, wahałam się między I a III, ale uznałam, że III będzie lepsza.
I tu moje pytanie. Na stronie sprzedawcy napisano, po dojściu do "siebie" paznokci, zmienić formułę na I, ale osoby dojrzałe stosują długoterminowo Hydration III bez zmiany na I. Czy jak mam 32 lata to dla Nail Teka jestem już osoba dojrzałą? Czy powinnam pokazać moje paznokcie po kuracji "trójką" manikiurzystce i wtedy zdecydować? A może napisać maila do Sprzedawcy z tym pytaniem?

I jeszcze jedno: może ktoś wie, który z salonów w Lublinie pracuje na Nail Teku i tam ewentualnie odpowiedzą mi na te pytania?
Basia_K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-19, 18:25   #947
Blueska
Przyczajenie
 
Avatar Blueska
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 12
GG do Blueska
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Hydration to linia do bardzo przesuszonych paznokci. Klientki dojrzałe to z reguły dojrzałe panie, ktore maja przesuszone ręce, w pewnym wieku sprężystość paznokcia jest już nie ta, dlatego trzeba im jej troszkę dodać i nawilżyć płytkę. Ale Hydration III to nie tylko odżywka dla dojrzałych kobiet, ale również dla takich, które mają bardzo przesuszone twarde paznokcie.
W ogóle jeśli chodzi o odżywki nail teka, dobrze jest kontrolować te paznokcie u manikiurzystki. Ważna jest systematyczność stosowania i... pokazanie od czasu do czasu tych paznokci manikiurzystce po to, by sprawdziła ich stan i ewentualnie zadecydowała czy istnieje potrzeba dalszego stosowania tej a nie innej odżywki.
Blueska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-19, 20:24   #948
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

A powiedzcie mi jeszcze jedno - czy podczas kuracji powinnam cały czas spiłowywać paznokcie na krótko czy mogę mieć dłuższe?
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-24, 06:25   #949
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
A powiedzcie mi jeszcze jedno - czy podczas kuracji powinnam cały czas spiłowywać paznokcie na krótko czy mogę mieć dłuższe?
ja spiłowywałam przynajmniej na początku na bardzo krótkie, teraz mam średniej długości, ale znów spiłuję, z tym że stan moich paznokci był fatalny na początku kuracji więc raczej innego wyjścia nie miałam
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-25, 20:28   #950
matylda1805
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 10
GG do matylda1805
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Witam
Jestem tu po raz pierwszy , przeczytałam częśc postów Ja tez stosuję NT II + NTF II juz od 2 tygodni. Pazurki faktycznie zrobiły się jakby twardsze, odżywka się trzyma przez tydzień mimo codziennego malowania.Wszystko niby OK, ale zastanawiam się na jak długo? Czy któraś z Was stosuje te odzywki dłużej niż pól roku i może powiedzieć mi co potem ?Bo tak na dobrą sprawę to po co wymyślono tipsy skoro mamy takie cudo
Pozdrawiam i dziękuję
matylda1805 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-25, 20:51   #951
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez matylda1805 Pokaż wiadomość
Witam
Jestem tu po raz pierwszy , przeczytałam częśc postów Ja tez stosuję NT II + NTF II juz od 2 tygodni. Pazurki faktycznie zrobiły się jakby twardsze, odżywka się trzyma przez tydzień mimo codziennego malowania.Wszystko niby OK, ale zastanawiam się na jak długo? Czy któraś z Was stosuje te odzywki dłużej niż pól roku i może powiedzieć mi co potem ?Bo tak na dobrą sprawę to po co wymyślono tipsy skoro mamy takie cudo
Pozdrawiam i dziękuję
Ja używam Nail Tek już ponad rok. Może dwa lata. Nawet dokładnie nie pamiętam Najpierw stosowałam pełną kurację, czyli F II + IT II. Efekt przyszeł po około pół roku stosowania.
Gdy skończyła mi się nawierzchniowa IT II, dalej (dla podtrzymania efektu) używałam tylko podkładowej. I tak było do stycznia tego roku. Paznokcie nadal były w porządku, ale zrobiły się suche, więc teraz stosuję Nail Tek Hydration. Używam go pod lakier kolorowy raz na 1,5 tygodnia - wtedy gdy maluję paznokcie.
Nie wyobrażam sobie nakładac kolorowy lakier wprost na paznokcie Odkąd pamietam, to zawsze najpierw nakładałam jakąś odżywkę, a potem dopiero lakier, z tym że żadna odżywka nie pomagała. Dopiero Nail Tek zdziałał cuda, więc tego się trzymam
magrest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-25, 21:04   #952
matylda1805
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 10
GG do matylda1805
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

dzięki magrest za szybką odpowiedz, Bo wiesz, zastanawiałam się czy jak skończę tę kurację to mi np. całe paznokcie nie zejdą po roku albo coś koło tego Bo to,że pomaga to widzę - oby tak dalej
Dzięki!
matylda1805 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-25, 21:06   #953
matylda1805
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 10
GG do matylda1805
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

aaa jeszcze jedno ,magrest - czy cały czas masz długie i twarde paznokietki odkąd stosujesz NT ?
matylda1805 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-25, 21:32   #954
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez matylda1805 Pokaż wiadomość
aaa jeszcze jedno ,magrest - czy cały czas masz długie i twarde paznokietki odkąd stosujesz NT ?
Tak, cały czas Z tym, że jak zrobiły się takie wysuszone, to zaczeły się trochę po bokach łamać, no ale zmieniłam wtedy F II na Hydration, kupiłam krem do rąk i paznokci Kamil (żeby nawilżyć skórki) i jest lepiej
A ludzie ciągle zachwycają się i komplementują moje paznokietki, zwłaszcza jak fajnie je sobie pomaluję Gdy zrobię "frencha" to często słyszę pytania, czy to moje naturalne paznokcie czy tipsy

To moje paznokcie na dzień dzisiejszy ---> DSCN2245.JPG DSCN2246.JPG
magrest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-25, 21:57   #955
matylda1805
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 10
GG do matylda1805
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Super masz pazurki Ja chyba takich nie bede miała , bo ty masz w ogóle fajną dużą płytke paznokcia a ja mam ,,wiewiórcze ogryzki" Ale może będa choć w połowie takie Super! Muszę sobie zapamiętać,żeby potem kupić tę druga odżywkę do przesuszonych
Czyli widocznie NT wysusza
__________________
Dlaczego wszystko co dobre tuczy, więc jest dla mnie zakazane?
matylda1805 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-25, 22:05   #956
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Nail Tek formuła II utwardza. A potem przy dłuższym stosowaniu twarde paznokcie mogą zacząć się kruszyć. Dlatego nawet producent zaleca, aby zmienić formułę z II na III.
Ja zamiast III wybrałam Hydration, ktora też jest do suchych paznokci, ponieważ naczytałam się dużo dobrego o niej i się skusiłam
magrest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-01, 12:55   #957
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez bluegirl Pokaż wiadomość
ja spiłowywałam przynajmniej na początku na bardzo krótkie, teraz mam średniej długości, ale znów spiłuję, z tym że stan moich paznokci był fatalny na początku kuracji więc raczej innego wyjścia nie miałam
Moje pazurki w kiepskim stanie nie są, w sumie jakbym się uparła to mogę mieć non stop długie, ale nie mogę ich malować, bo zaraz zaczynają się z nimi dziwne rzeczy robić Dlatego kupiłam Nail Teka i mam nadzieje, że pomoże. Przed rozpoczęciem kuracji spiłowałam je na krótko, ale póki co zapuszczam i krzywda im się nie dzieje, wręcz przeciwnie I chyba póki co nie będę ich skracać na siłę.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-01, 17:42   #958
dra
Zakorzenienie
 
Avatar dra
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 170
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

fajne pazurki
__________________
Dwa serduszka na zawsze w pamięci[*] 25.09.07[*]17.06.14
Życie to nie bajka, każdy o tym wie. Bajkę można powtórzyć - życia niestety nie...
dra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-04, 12:03   #959
sonia71
Raczkowanie
 
Avatar sonia71
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 172
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

zauważyłam że H III (po stosowaniu NTII )trzyma się na paznokciach gorzej niż w/w NTII ,tamten wytrzymaywal te 7 dni a ten odkleja się z każdą warstwą już na trzeci dzień przy takiej samej eksploatacji dłoni, mam jeszcze takie spostrzeżenie,zawsze miałam suche dłonie i zużywam tony kremów do rąk,ale odkąd(i tu nie wiem czy to ten sam czas ale mogę powiedzieć że w ostatnim okresie) zaczęłam stosować te odżywki -skóra dłoni jest okropona,bardzo sucha i popękana miejscami-czyżby w jakiś sposób odżywka z paznokci oddziaływała na dłonie czy to totalna bzdura?!a może jeszcze ktoś to zauważył?
sonia71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-04, 12:25   #960
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez sonia71 Pokaż wiadomość
zauważyłam że H III (po stosowaniu NTII )trzyma się na paznokciach gorzej niż w/w NTII ,tamten wytrzymaywal te 7 dni a ten odkleja się z każdą warstwą już na trzeci dzień przy takiej samej eksploatacji dłoni, mam jeszcze takie spostrzeżenie,zawsze miałam suche dłonie i zużywam tony kremów do rąk,ale odkąd(i tu nie wiem czy to ten sam czas ale mogę powiedzieć że w ostatnim okresie) zaczęłam stosować te odżywki -skóra dłoni jest okropona,bardzo sucha i popękana miejscami-czyżby w jakiś sposób odżywka z paznokci oddziaływała na dłonie czy to totalna bzdura?!a może jeszcze ktoś to zauważył?
Myślę, że to raczej zbieg okoliczności. Chyba, że chodzi głównie o skórę przy paznokciach? Może malujesz przez przypadek skórki?
A NTIII się rzeczywiście kiepsko trzyma.
Ami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-01 13:42:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:55.