U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.IV - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-11-12, 12:28   #4981
reila_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 304
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez Ewciak78 Pokaż wiadomość
Witajcie

Użyłam wyszukiwarki ale nie znalazłam w tym wątku informacji na temat kosmetyków Meishoku Detclear ( no chyba, że wyszukiwarka się leni ). Czy któraś z Was miała okazję używać owocowych peelingów z kwasami tej firmy ?
O to mnie już dawno kusi... ale niestety nie dane mi było spróbować.
reila_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-14, 22:14   #4982
MuniMuni
Raczkowanie
 
Avatar MuniMuni
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 327
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez Ewciak78 Pokaż wiadomość
Witajcie

Użyłam wyszukiwarki ale nie znalazłam w tym wątku informacji na temat kosmetyków Meishoku Detclear ( no chyba, że wyszukiwarka się leni ). Czy któraś z Was miała okazję używać owocowych peelingów z kwasami tej firmy ?

Ja używam tego peelingu w piance Zapach jest obłędny a i działanie fajne. Peeling jest delikatny ale usuwa skórki, dodatkowo rozjaśnia mi twarz ale to jest efekt raczej krótkotrwały
MuniMuni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-18, 13:34   #4983
Elssy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 19
Krem BB dla nastolatki

Witajcie
Planuję zakupić młodszej siostrze na święta azjatycki krem bb. Ma 14 lat i nie używała jeszcze żadnych kosmetyków kolorowych, ale chciała by zacząć stosować czegoś w formie lekkiego fluidu ( jak to nastolatka boryka się z trądzikiem, choć jest pod opieką dermatologa, chciałaby nieco zatuszować niedoskonałości). Pomyślałam, że na początek warto było by jej spróbować kremu bb, akurat mamy takie szczęśliwe czasy, że mamy do nich dostęp

Czy znacie jakiś azjatycki krem bb poza Dream Girls i Lovely Girl ze skin79, który nadawałby się do tak młodej cery? Ważne, aby krem nie miał właściwości przeciwzmarszczkowych, a jedynie pielęgnacyjne, najlepiej o małym stopniu krycia.
Elssy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-18, 14:05   #4984
Dziwactwo
Raczkowanie
 
Avatar Dziwactwo
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań/Szczecin
Wiadomości: 238
GG do Dziwactwo
Dot.: Krem BB dla nastolatki

Może holika-holika aqua petit? Albo Etude House shini star.
Nie wiem czy to jest lekkie krycie, bo sama nie potrafię ich mocy ocenić ( jakoś nie mam zbyt wiele do zakrycia i dla mnie wszystkie kremy bb z jakimi miałam styczność były po prostu kryjące).
Dziwactwo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-18, 14:53   #4985
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Krem BB dla nastolatki

Cytat:
Napisane przez Elssy Pokaż wiadomość
Witajcie
Planuję zakupić młodszej siostrze na święta azjatycki krem bb. Ma 14 lat i nie używała jeszcze żadnych kosmetyków kolorowych, ale chciała by zacząć stosować czegoś w formie lekkiego fluidu ( jak to nastolatka boryka się z trądzikiem, choć jest pod opieką dermatologa, chciałaby nieco zatuszować niedoskonałości). Pomyślałam, że na początek warto było by jej spróbować kremu bb, akurat mamy takie szczęśliwe czasy, że mamy do nich dostęp

Czy znacie jakiś azjatycki krem bb poza Dream Girls i Lovely Girl ze skin79, który nadawałby się do tak młodej cery? Ważne, aby krem nie miał właściwości przeciwzmarszczkowych, a jedynie pielęgnacyjne, najlepiej o małym stopniu krycia.
Mam nadzieję, że nowo założony wątek Elssy przesuwam we właściwe miejsce, skoro chodzi o azjatyckie kremy BB, gdyby jednak nie, to proszę stałe bywalczynie tego wątku o sygnał .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 11:10   #4986
Rainberry
Mroczny Elf św. Mikołaja
 
Avatar Rainberry
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Miasto Królów Polskich
Wiadomości: 1 205
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Wiecie co, męczy mnie trochę coś, czego się niedawno dowiedziałam od znajomych Koreańczyków. Mianowicie, że w Japonii nadal utrzymuje się promieniowanie po Fukushimie, że woda jest skażona i dlatego Korea zaprzestała importu ryb, owoców morza i KOSMETYKÓW. Podobno Japończycy ukrywają to skrzętnie, żeby nie tracić możliwości eksportowych. Może ktoś, kto tam mieszka wypowiedziałby się, chyba, że przed własnymi obywatelami Japonia też to ukrywa... W każdym razie proszę na mnie nie krzyczeć, mówię tylko co usłyszałam o mieszkańców kraju sąsiadującego
Rainberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 12:41   #4987
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez Dziwactwo Pokaż wiadomość
Może holika-holika aqua petit? Albo Etude House shini star.
Nie wiem czy to jest lekkie krycie, bo sama nie potrafię ich mocy ocenić ( jakoś nie mam zbyt wiele do zakrycia i dla mnie wszystkie kremy bb z jakimi miałam styczność były po prostu kryjące).
Holika to niezbyt dobra opcja, biorac pod uwage, jak duzo negatywnych opinii ma. Dream girls z kolei, o ile dobrze pamietam bo nie chce mi sie sprawdzac, mialo cos w skladzie niewskazanego dla cery tradzikowej, cos zapychajacego....

Cytat:
Napisane przez Rainberry Pokaż wiadomość
Wiecie co, męczy mnie trochę coś, czego się niedawno dowiedziałam od znajomych Koreańczyków. Mianowicie, że w Japonii nadal utrzymuje się promieniowanie po Fukushimie, że woda jest skażona i dlatego Korea zaprzestała importu ryb, owoców morza i KOSMETYKÓW. Podobno Japończycy ukrywają to skrzętnie, żeby nie tracić możliwości eksportowych. Może ktoś, kto tam mieszka wypowiedziałby się, chyba, że przed własnymi obywatelami Japonia też to ukrywa... W każdym razie proszę na mnie nie krzyczeć, mówię tylko co usłyszałam o mieszkańców kraju sąsiadującego
E tam Promieniowanie i skazenie pewnie utrzymuje sie tylko w tamtej okolicy, nikt chyba stamtad wody do kosmetykow nie bierze?
chiao jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-19, 13:04   #4988
sillke29
Raczkowanie
 
Avatar sillke29
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 171
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
Holika to niezbyt dobra opcja, biorac pod uwage, jak duzo negatywnych opinii ma. Dream girls z kolei, o ile dobrze pamietam bo nie chce mi sie sprawdzac, mialo cos w skladzie niewskazanego dla cery tradzikowej, cos zapychajacego....
Ja używam Holiki holiki i będę zachwalać. Ma super kolor, przyjemnie się nakłada, dobrze kryje, ogólnie świetnie wygląda na twarzy. I jest mega wydajny. Moja trądzikowa cera nie buntowała się na ten bb bardzo dobrze wygląda od kiedy go używam.

Minusem jest błyszczenie i opakowanie.
__________________
Tu es responsable pour toujours de ce que tu as apprivoisé.

57,5 -> 55 -> 52,5 -> 50
sillke29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 13:19   #4989
annje
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: .ie
Wiadomości: 986
GG do annje
Dot.: Krem BB dla nastolatki

Cytat:
Napisane przez Elssy Pokaż wiadomość
Witajcie
Planuję zakupić młodszej siostrze na święta azjatycki krem bb. Ma 14 lat i nie używała jeszcze żadnych kosmetyków kolorowych, ale chciała by zacząć stosować czegoś w formie lekkiego fluidu ( jak to nastolatka boryka się z trądzikiem, choć jest pod opieką dermatologa, chciałaby nieco zatuszować niedoskonałości). Pomyślałam, że na początek warto było by jej spróbować kremu bb, akurat mamy takie szczęśliwe czasy, że mamy do nich dostęp

Czy znacie jakiś azjatycki krem bb poza Dream Girls i Lovely Girl ze skin79, który nadawałby się do tak młodej cery? Ważne, aby krem nie miał właściwości przeciwzmarszczkowych, a jedynie pielęgnacyjne, najlepiej o małym stopniu krycia.
Moze po prostu rozowy Skin79? Albo ktoras Holike Petit?
annje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 13:33   #4990
Rainberry
Mroczny Elf św. Mikołaja
 
Avatar Rainberry
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Miasto Królów Polskich
Wiadomości: 1 205
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
E tam Promieniowanie i skazenie pewnie utrzymuje sie tylko w tamtej okolicy, nikt chyba stamtad wody do kosmetykow nie bierze?
No Koreańczycy twierdzą, że skażona woda bierze udział w produkcji kosmetyków. I nie byłabym pewna czy woda jest skażona tylko tam... No ale oczywiście nie byłam i śledztwa nie prowadziłam
Rainberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 15:19   #4991
szmyglo
Zakorzenienie
 
Avatar szmyglo
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 477
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Ojam, dziewczyny, czym tu się przejmować. Najwyżej będziemy mieć (po)promienną cerę A tak serio jestem trochę w szoku, bo nawet o tym nie pomyślałam... chyba na razie odłożę zakupy.
szmyglo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-19, 16:55   #4992
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez Rainberry Pokaż wiadomość
No Koreańczycy twierdzą, że skażona woda bierze udział w produkcji kosmetyków. I nie byłabym pewna czy woda jest skażona tylko tam... No ale oczywiście nie byłam i śledztwa nie prowadziłam
Nie przesadzalabym
U nas / sąsiadów byl Czarnobyl. Ciągle żyję i ja i większość moich rowieśnikow, 3 cycek mi nie wyrósl
Jak nawet jakimś cudem dostaniesz odrobinę skażonego czegoś tam w kosmetyku ( w co wątpie ) to w takiej mikro ilości krzywdy nie zrobi ;-)

---------- Dopisano o 17:55 ---------- Poprzedni post napisano o 17:53 ----------

Cytat:
Napisane przez szmyglo Pokaż wiadomość
Ojam, dziewczyny, czym tu się przejmować. Najwyżej będziemy mieć (po)promienną cerę A tak serio jestem trochę w szoku, bo nawet o tym nie pomyślałam... chyba na razie odłożę zakupy.
No dziewczyny bez paniki. Bardziej bym się bala spożywać Chińskie czy bliżej - Niemieckie warzywa/owoce czy inne art . spożywcze, gdzie maja normy duzo bardziej lużne niż u nas ;-)
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 17:33   #4993
szmyglo
Zakorzenienie
 
Avatar szmyglo
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 477
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
No dziewczyny bez paniki. Bardziej bym się bala spożywać Chińskie czy bliżej - Niemieckie warzywa/owoce czy inne art . spożywcze, gdzie maja normy duzo bardziej lużne niż u nas ;-)
Z tego co się orientuję wprowadzając towar na teren naszego kraju, musi on spełniać nasze normy. Z drugiej strony niestety wiem, że niektóre stopnie kontroli są bardzo słabe i różnie bywa.
szmyglo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 17:39   #4994
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez szmyglo Pokaż wiadomość
Z tego co się orientuję wprowadzając towar na teren naszego kraju, musi on spełniać nasze normy. Z drugiej strony niestety wiem, że niektóre stopnie kontroli są bardzo słabe i różnie bywa.
Dokładnie tak
Tylko że to teoria...a w praktyce, sama wiesz ;-)
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-21, 00:22   #4995
djprinzesin
Rozeznanie
 
Avatar djprinzesin
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: JaponiA
Wiadomości: 724
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

nie sadze, zeby wprowadzili kosmetyki w ktorych uzywa sie skazonej wody.

jakos tu zyjemy wciaz chociaz gruszki z Fukushimy prawie znalazly sie w moim koszyku wczoraj...


odterazwjaponii.blogspot. com

Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
djprinzesin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-21, 00:33   #4996
haru_haru
Rozeznanie
 
Avatar haru_haru
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 956
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Z tą skażoną wodą to chyba bzdura... przecież są kontrole, poza tym to są wielkie firmy robiące kosmetyki a nie jakieś podróby z bazarku
Koreańskie kosmetyki kupują Europejki, Amerykanki i Azjatki, myślę, że nie ma się czego obawiać, bo gdyby faktycznie coś było nie tak z tymi kosmetykami to na pewno znalazłaby się niejedna użytkowniczka która by nas ostrzegła Informacje się szybko rozchodzą.
Z tego co wiem to obszar elektrowni jest nadal obserwowany i odizolowany, ludzie którzy tam mieszkali jeszcze nie mają pozwolenia na powrót. Także trzeba być ostrożnym, ale bez wpadania w panikę.

A swoją drogą witam wszystkie maniaczki koreańskich kosmetyków i Azji
haru_haru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-21, 10:36   #4997
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
U nas / sąsiadów byl Czarnobyl. Ciągle żyję i ja i większość moich rowieśnikow, 3 cycek mi nie wyrósl
Ja też; Choć wszystko przed nami
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-21, 11:34   #4998
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

kupowała któraś z Was ostatnio od sing-sing-girl? bo trochę już czekam a wzięłam jak zawsze bez trackingu
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-21, 11:46   #4999
blackdaisy
Rozeznanie
 
Avatar blackdaisy
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 934
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
kupowała któraś z Was ostatnio od sing-sing-girl? bo trochę już czekam a wzięłam jak zawsze bez trackingu
Ja zawsze kupuje i jestem zadowolona
Zadnych problemow nie bylo.
blackdaisy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-21, 11:50   #5000
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez blackdaisy Pokaż wiadomość
Ja zawsze kupuje i jestem zadowolona
Zadnych problemow nie bylo.
ja też, ale chodzi mi o ostatni okres czasu.
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-21, 12:08   #5001
Rukmini
Raczkowanie
 
Avatar Rukmini
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 384
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Ja kupowałam i czekam już 1,5 miesiąca.
Rukmini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-21, 13:05   #5002
blackdaisy
Rozeznanie
 
Avatar blackdaisy
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 934
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
ja też, ale chodzi mi o ostatni okres czasu.
Ostanie zakupy byly miesiac temu wiec chyba sie kwalifikuja jako dosc swieze
blackdaisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-21, 14:34   #5003
201605170931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 490
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
kupowała któraś z Was ostatnio od sing-sing-girl? bo trochę już czekam a wzięłam jak zawsze bez trackingu
zamawiałam miesiąc temu i szło dokładnie 8 dni. A czy teraz w Korei nie ma jakiegoś święta narodowego czy coś?
201605170931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-21, 17:28   #5004
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez Rukmini Pokaż wiadomość
Ja kupowałam i czekam już 1,5 miesiąca.
oo, to bym już interweniowała.


to czekam dalej... coś się relacja pocztowa Polska-Korea pogorszyła.
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-21, 19:34   #5005
Lara1980
Raczkowanie
 
Avatar Lara1980
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: deutschland
Wiadomości: 167
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

A mi niemiecki urząd celny zatrzymał paczkę z 2 japońskimi kosmetykami (bb i tonik hadalabo)... Szlag. Będę się po urzędach tłukła. Ciekawe jak podejdą do wyciągu z polskiego pajpala?
__________________

http://www.pamietnik-malkontentki.blogspot.com mój misz-masz

Schudłam 24 kg i trzymam wagę
Lara1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-21, 19:39   #5006
Rukmini
Raczkowanie
 
Avatar Rukmini
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 384
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
oo, to bym już interweniowała.


to czekam dalej... coś się relacja pocztowa Polska-Korea pogorszyła.
Miałam już to zrobić jakiś czas temu, ale że zamawiałam tylko 1 rzecz i stosunkowo niedrogą, to jakoś odwlekam pisanie (bom beztalencie językowe i muszę męża poprosić, żeby maila w moim imieniu napisał).

Ale trochę się zraziłam. To mój pierwszy w życiu zakup na ebay.
Chyba wolę zapłacić więcej na allegro i mieć to na drugi dzień w domu.
Czekanie sprawia, że już zdążyłam chcieć zupełnie coś innego i przestało mi zależeć na tym, co kupiłam.
Rukmini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-21, 19:52   #5007
Lara1980
Raczkowanie
 
Avatar Lara1980
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: deutschland
Wiadomości: 167
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Rukmini - rozumiem Cię doskonale.
__________________

http://www.pamietnik-malkontentki.blogspot.com mój misz-masz

Schudłam 24 kg i trzymam wagę
Lara1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-21, 20:16   #5008
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez Rukmini Pokaż wiadomość
Czekanie sprawia, że już zdążyłam chcieć zupełnie coś innego i przestało mi zależeć na tym, co kupiłam.
O, właśnie, mam podobnie. nie wiem czemu; w wakacje utopiłam sporo kasy w ten sposób... Ale po tak długim okresie oczekiwania łapie mnie rezygnacja już + druga sprawa, że nawet, jak minie mi, powiedzmy, 1,5 miesiąca, to nie mam sprawy jasnej w ogóle, gdyż, jak już kiedyś wspominałam, paczki potrafią mi iść nawet przeszło dwa miesiące, ale dochodzą, więc w takim wypadku nie mam pojęcia, czy zaginęła, czy nie wysłali, czy nadal jest w drodze.
Ale wspomnę, że ostatnio sprowadziłam sobie książkę z Japonii, która została wysłana w poprzedni poniedziałek, a którą otrzymałam we wtorek w tym tygodniu Byłam tak niesamowicie mega zaskoczona i szczęśliwa! Tym bardziej, że sprzedawca prognozował nadejście przesyłki do Pl na ok 20 grudnia... Natomiast dziś otrzymałam maila od sprzedawcy z Chin, że dostali zwrot mojej przesyłki [z wakacji...], ale oddali mi kasę... Ale kurde, już zaczyna mnie irytować ta cała sytuacja. Chciałabym tyle zamówić, ale się już porządnie zraziłam. Swoją droga, w tamtym tygodniu otrzymałam także wakacyjny zakup, eh...
Najbardziej nurtuje mnie tak niesamowita różnorodność w czasie, w jakim dostaję zakupy.
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-21, 20:21   #5009
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

5000 postów - założyłam na szybko nowy wątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43826339
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-21, 20:26   #5010
Lara1980
Raczkowanie
 
Avatar Lara1980
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: deutschland
Wiadomości: 167
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
O, właśnie, mam podobnie. nie wiem czemu; w wakacje utopiłam sporo kasy w ten sposób... Ale po tak długim okresie oczekiwania łapie mnie rezygnacja już + druga sprawa, że nawet, jak minie mi, powiedzmy, 1,5 miesiąca, to nie mam sprawy jasnej w ogóle, gdyż, jak już kiedyś wspominałam, paczki potrafią mi iść nawet przeszło dwa miesiące, ale dochodzą, więc w takim wypadku nie mam pojęcia, czy zaginęła, czy nie wysłali, czy nadal jest w drodze.
Ale wspomnę, że ostatnio sprowadziłam sobie książkę z Japonii, która została wysłana w poprzedni poniedziałek, a którą otrzymałam we wtorek w tym tygodniu Byłam tak niesamowicie mega zaskoczona i szczęśliwa! Tym bardziej, że sprzedawca prognozował nadejście przesyłki do Pl na ok 20 grudnia... Natomiast dziś otrzymałam maila od sprzedawcy z Chin, że dostali zwrot mojej przesyłki [z wakacji...], ale oddali mi kasę... Ale kurde, już zaczyna mnie irytować ta cała sytuacja. Chciałabym tyle zamówić, ale się już porządnie zraziłam. Swoją droga, w tamtym tygodniu otrzymałam także wakacyjny zakup, eh...
Najbardziej nurtuje mnie tak niesamowita różnorodność w czasie, w jakim dostaję zakupy.
Gdzie mieszkasz?
__________________

http://www.pamietnik-malkontentki.blogspot.com mój misz-masz

Schudłam 24 kg i trzymam wagę
Lara1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:31.