Efekty olejowania paznokci / część 2 - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-02-21, 20:13   #2041
justynamoroz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 9
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Zobaczcie co tu mamy....znajduje sie to kilka km od mojej miejscowosci. Takie cuda. Bardziej do jedzenia niz do smarowania, ale moze ktos skorzysta. Ja kupilam kokosowy i ręcze jest idealny....raz smaruje nim wlosy,a raz robie z nim kanapke ,a mężowi olej z ostropestu bo ma problemy z watrobą. Podsyłam link
http://www.olejowyraj.pl/
justynamoroz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-21, 20:53   #2042
rombek
Wtajemniczenie
 
Avatar rombek
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Kraina Lodu
Wiadomości: 2 758
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Jak komuś olejki z cytrusów cofają przyrost, to polecam olej awokado na wybielenie końcówek

Ostatnio zaczęłam nakładać na paznokcie mleczko pszczele, całkiem fajnie nawilża. Na to wcieram masło awokado i chyba wreszcie zaczyna mi przyrost ruszać
__________________
rombek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-21, 21:21   #2043
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;50355686]Chyba się przekonam, aby kupić Alterrę limonkową, ponieważ bardzo mi zależy na wybieleniu końcówek, a tak chwalicie olejki cytrusowe/cytrusy w walce o białe końce[/QUOTE]

teraz jest w promocji za 14,99 zł
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-21, 23:00   #2044
taka owaka 77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 313
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez justynamoroz Pokaż wiadomość
Zobaczcie co tu mamy....znajduje sie to kilka km od mojej miejscowosci. Takie cuda. Bardziej do jedzenia niz do smarowania, ale moze ktos skorzysta. Ja kupilam kokosowy i ręcze jest idealny....raz smaruje nim wlosy,a raz robie z nim kanapke ,a mężowi olej z ostropestu bo ma problemy z watrobą. Podsyłam link
http://www.olejowyraj.pl/
no cuda cuda naturalne 100% i jakie wielkie butle .Pjerniczek też chce zobaczyć tą metamorfoze.
taka owaka 77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-22, 10:24   #2045
Joasiunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Joasiunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 15 589
GG do Joasiunia:)
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Mi sie wydaje ze na samym poczatku olejowania mialam bielsze koncowki :/ No ale nic tam. Wazne ze sa mocniejsze rosna zdrowo i sie nie rozdwajaja

Swoja droga ciekawe jak smakuje kanapka z olejem kokosowym
Joasiunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-22, 11:25   #2046
Cytrynowe_Marzenie
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynowe_Marzenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Deszczowa kraina :D
Wiadomości: 5 394
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

A mi cos skorki wysusza
__________________
Szukaj mnie
Szczesliwie dzień po dniu...


Cytrynowe_Marzenie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-22, 12:22   #2047
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Cytat:
Napisane przez rombek Pokaż wiadomość
Jak komuś olejki z cytrusów cofają przyrost, to polecam olej awokado na wybielenie końcówek

Ostatnio zaczęłam nakładać na paznokcie mleczko pszczele, całkiem fajnie nawilża. Na to wcieram masło awokado i chyba wreszcie zaczyna mi przyrost ruszać
Święte słowa! Po oleju z awokado końcówki mam białe jak śnieg. Zawsze miałam białe (nie palę papierosów i rzadko maluję paznokcie), ale teraz są bielusieńkie, nie prześwitują. Są takie jakby bardziej zwarte i mocne.

Skąd masz to mleczko pszczele, jakiej firmy?
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-22, 13:32   #2048
Kiwaczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Kiwaczka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wodzisław śląski
Wiadomości: 2 158
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

wy mi tu piszcie o olejkach z awokado, kokosowym czy cytrusowych... a ja bez grosza przy duszy zostane
Kiwaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-22, 14:43   #2049
rombek
Wtajemniczenie
 
Avatar rombek
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Kraina Lodu
Wiadomości: 2 758
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Święte słowa! Po oleju z awokado końcówki mam białe jak śnieg. Zawsze miałam białe (nie palę papierosów i rzadko maluję paznokcie), ale teraz są bielusieńkie, nie prześwitują. Są takie jakby bardziej zwarte i mocne.

Skąd masz to mleczko pszczele, jakiej firmy?
No name, kupiłam na zrób sobie krem - http://www.zrobsobiekrem.pl/mobile/p...o-pszczele/216
__________________
rombek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-22, 15:38   #2050
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Cytat:
Napisane przez rombek Pokaż wiadomość
No name, kupiłam na zrób sobie krem - http://www.zrobsobiekrem.pl/mobile/p...o-pszczele/216
Dzięki wielkie

Kilka z Was zainteresowało się jednym z moich wcześniejszych postów, więc wklejam, o czym mowa. Przykro mi, że się rozczarujecie
Nie jest to metamorfoza zapierająca dech w piersiach, typu z ogryzków - perły, ale mnie się po prostu podoba.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg naturalne.jpg (37,7 KB, 169 załadowań)
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55

Edytowane przez Pjerniczek
Czas edycji: 2015-02-22 o 15:40
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-22, 16:39   #2051
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Dzięki wielkie

Kilka z Was zainteresowało się jednym z moich wcześniejszych postów, więc wklejam, o czym mowa. Przykro mi, że się rozczarujecie
Nie jest to metamorfoza zapierająca dech w piersiach, typu z ogryzków - perły, ale mnie się po prostu podoba.
Jest różnica jest ! Bardzo ładne masz teraz paznokcie!
Zawsze takie chciałam mieć.
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-22, 16:49   #2052
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
Jest różnica jest ! Bardzo ładne masz teraz paznokcie!
Zawsze takie chciałam mieć.
to nie jej paznokcie.. przeczytaj wcześniejszą stronę..
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-22, 17:00   #2053
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
Jest różnica jest ! Bardzo ładne masz teraz paznokcie!
Zawsze takie chciałam mieć.
Hehe, to nie moje Ale fajniutkie płytki i do takiego efektu dążę
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-22, 17:09   #2054
Drakan
Zadomowienie
 
Avatar Drakan
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa/Włocławek
Wiadomości: 1 493
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Dzięki wielkie

Kilka z Was zainteresowało się jednym z moich wcześniejszych postów, więc wklejam, o czym mowa. Przykro mi, że się rozczarujecie
Nie jest to metamorfoza zapierająca dech w piersiach, typu z ogryzków - perły, ale mnie się po prostu podoba.
Hmm, właściwie babka na wyjściu miała dosyć dobry 'materiał', więc na prostą dała radę to wyprowadzić.
No niestety u mnie nie ma tyle szczęścia, 24 lata gryzienia zrobiło swoje, a rok dbania to przy wszystkim kropla w morzu. Ale i tak parę rzeczy wiem, że da się zrobić. Żeby się tylko cholery nie łamały i nie strzępiły to już byłoby w ogóle pięknie.

Się tylko pochwalę, że jak odkąd krem na biurku stoi tak nie zapominam o smarowaniu rąk. Niby wcześniej było raz dziennie, ale jak mi krem przenieśli z kuchni do pokoju to mi było jakoś nie po drodze i w efekcie, ręce nie były niczym smarowane. A teraz bomba i paznokcie również odżyły.
__________________
Matematyk to maszyna do zmieniana kawy w twierdzenia.




Drakan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-22, 17:29   #2055
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Cytat:
Napisane przez Drakan Pokaż wiadomość
Hmm, właściwie babka na wyjściu miała dosyć dobry 'materiał', więc na prostą dała radę to wyprowadzić.
No niestety u mnie nie ma tyle szczęścia, 24 lata gryzienia zrobiło swoje, a rok dbania to przy wszystkim kropla w morzu. Ale i tak parę rzeczy wiem, że da się zrobić. Żeby się tylko cholery nie łamały i nie strzępiły to już byłoby w ogóle pięknie.

Się tylko pochwalę, że jak odkąd krem na biurku stoi tak nie zapominam o smarowaniu rąk. Niby wcześniej było raz dziennie, ale jak mi krem przenieśli z kuchni do pokoju to mi było jakoś nie po drodze i w efekcie, ręce nie były niczym smarowane. A teraz bomba i paznokcie również odżyły.
No dokładnie. Kiedyś były po prostu takie sobie, ani ładne, ani okropne. Więc zdawałam sobie sprawę, że jak pokażę, o jakie foto chodzi, to emocje opadną szybciutko Ale najważniejszy dla mnie jest efekt ostateczny i takie kąski mnie motywują.

Ja smaruję ręce zawsze, bo inaczej nie mogę wytrzymać. Zmieniłam też w domu mydła - wlewam łagodne produkty bez SLSów i rzeczywiście od razu mniej się skóra wysusza. I cieszę się z tego kremu z mocznikiem - zawsze marzyłam o takim, który nawilża i błyskawicznie się wchłania. Tak więc w domu dużo olejuję, a poza domem smaruję isaną mocznikową, bo nie brudzi rąk ani wszystkiego wokół
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55

Edytowane przez Pjerniczek
Czas edycji: 2015-02-22 o 17:32
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-22, 18:04   #2056
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Dzięki wielkie

Kilka z Was zainteresowało się jednym z moich wcześniejszych postów, więc wklejam, o czym mowa. Przykro mi, że się rozczarujecie
Nie jest to metamorfoza zapierająca dech w piersiach, typu z ogryzków - perły, ale mnie się po prostu podoba.
Patrząc na to zdjęcie wstępuje w mnie nadzieja, bo mam podobne paznokcie jak te po lewo
Mam motywator
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-22, 20:50   #2057
201702061026
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 64
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

No hej ;P Czytam Was już od jakiegoś (dłuższego) czasu i wasze historie i te wszystkie metamorfozy jakie były tutaj dokumentowane stały się dla mnie taką małą nadzieją dla tych moich "paznokci". A więc od początku słów kilka: przez całe życie obgryzałam paznokcie. W końcu się do tego przyznaje. To jeden z największych moich kompleksów jak nie największy, bo trwa to od chyba nawet przedszkola, kiedy po raz pierwszy zaczęto mi wmawiać jakie mam piękne paznokcie. W gimnazjum - wiadomo - próbowałam coś z tym zrobić. Zaczęłam wycinać skórki. Zabójstwo. Robiłam to przez kilka dobrych lat, nawet co pare dni. Efektem tego są piękne narastające do połowy paznokcia grube jak u nosorożca wały. Do tego tak suche, że aż białe no i pozadzierane, bo jak by inaczej. Do olejowania podchodziłam już niejednokrotnie, lecz zazwyczaj zapał mijał po kilku dniach. Już wiem jaki jest tego powód. Nie widziałam rozwiązania mojego problemu. Problem suchych skórek dotyczył mnie od zawsze (od niedawna dodatkowo męczę się z na maxa suchą i popękaną skórą na dłoniach, wygląda to trochę na AZS). I nigdy nic ich (tych nieszczęsnych skórek) nie mogło postawić do pionu. Same olejki też nie dawały sobie z tym rady, ja nie widziałam żadnej poprawy. Teraz, kiedy w końcu to piszę, mam nadzieję, że będzie to dla mnie taką motywacją, żeby zacząć olejowanie jeszcze raz, tym razem próbować do skutku i być w tym regularnym jak w niczym innym. Chcę mieć ładne paznokcie....stop. Chcę mieć NORMALNE paznokcie i skórki. Nie chcę się ich wstydzić. Możecie wierzyć lub nie, jak taki mały i głupi "defekt" może podcinać Wam skrzydła. Ok.. trochę się rozpisałam, ale chyba było mi to potrzebne. Mam trochę zapasów, bo olejek pomarańczowy Alterra, olej rycynowy, kokosowy, arganowy, z drzewa herbacianego, oliwka Hipp, Babydream, no i oliwa z oliwek, do której dodam dziś sok z cytryny i zrobię im ciepłą olejową kąpiel na dobry początek
Dodatkowo zamierzam w końcu wykończyć te magazyny kremów do rąk, muszę się przekonać, żeby stosować je po KAŻDYM myciu. Albo olejki. Nie wiem jak to wszystko wyjdzie z moją regularnością, ale trzymajcie kciuki
Zdjęć nie dodam, ale chyba mi to wybaczycie, nie?
201702061026 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-22, 21:27   #2058
Jouvencelle
Zadomowienie
 
Avatar Jouvencelle
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 297
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Hej dziewczyny, wczoraj natrafiłam na ten wątek i od razu złapałam za oleje, które miałam w domu i zrobiłam swoją mieszankę, strasznie się tym podjarałam (Alterra limonkowa, oliwa z oliwek i rycyna. Oprócz tego maść z witaminą A). Co prawda nie chodzi mi o przyrost, bo mam dość długą płytkę, nigdy nie obgryzałam, chcę je tylko trochę wzmocnić. Nigdy nie miałam z nimi większych problemów, sporadycznie się rozdwajały, zaczęłam używać jakieś 3 lata temu Eveline 8w1 i diamentowej i po tych odżywkach autentycznie przez te wszystkie lata może ze 2 razy mi się jakiś paznokieć złamał (musiałam naprawdę nieźle przywalić o coś), miałam długie, piękne paznokcie. Dosłownie każdy pytał się czy to tipsy

No ale właśnie jakiś miesiąc temu totalnie paznokcie mi poleciały. Łamią i rozdwajają się na potęgę (może trochę dramatyzuję, ale po tak długim czasie noszenia długich migdałków czuję się średnio komfortowo z krótkimi kwadratami)

Podejrzewam, że za długo stosowałam odżywki Eveline, paznokcie są dość mocno wysuszone. Mam nadzieję, że olejki dadzą radę!
__________________
I had hoped you'd see my face and that you'd be reminded
That for me it isn't over

Jouvencelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-22, 21:27   #2059
Martinezzzz
Raczkowanie
 
Avatar Martinezzzz
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 254
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Wieczorem zmyłam lakier. Rozeznanie w stanie paznokci, oleje i spać. Rano wstaję i co widzę?! Trzy rozdwojone paznokcie! Trzy! Dawno już nie puściłam takiej wiązanki żeby sobie ulżyć! KU**A!

Bvbarmy witam w towarzystwie Grunt to samozaparcie! Ja też zaczęłam, przestałam i znów zaczęłam. Czasami tracę cierpliwość (tak jak dzisiaj rano kiedy olejki prawie wylądowały za oknem :p ), ale wdech, wydech i dalej olejuję. Widzę różnicę w skórkach i paznokciach więc pomimo iż jestem w gorącej wodzie kąpana to cierpliwie czekam na w pełni zadowalające efekty
Czeka Cię długa droga, ale na jej końcu czekają piękne pazurki Ja po 9 miesiącach (jakoś tak, w tym około 3 miesiące przerwy) nadal nie doczekałam się wymarzonego stanu paznokci, a miałam o tyle łatwiej, że nigdy nie rujnowałam ich obgryzaniem, a przygoda z wycinaniem skórek zakończyła się po pierwszym razie Także cierpliwości!
__________________
"Take what you need and be on your way"
Martinezzzz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-22, 21:29   #2060
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Mam jedno pytanko ... tak zapadło mi w pamięć, bo pisałyście, że dodajecie do mieszanki olejowej masło shea ? a to jakoś nie opadnie na dno ? ładnie się wymiesza ? czy ja coś pokręciłam bo już zgłupiałam kupiłam masło shea razem z olejkiem z awokado i leży nieużywane, bo zapach nie bardzo mi odpowiada :/ ale jeśli miałby dawać takie efekty to może jakoś się przekonam ;p ale własnie zastanawia mnie fakt dodawania go do mieszanki
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-22, 21:33   #2061
Jouvencelle
Zadomowienie
 
Avatar Jouvencelle
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 297
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez kizdaM Pokaż wiadomość
Mam jedno pytanko ... tak zapadło mi w pamięć, bo pisałyście, że dodajecie do mieszanki olejowej masło shea ? a to jakoś nie opadnie na dno ? ładnie się wymiesza ? czy ja coś pokręciłam bo już zgłupiałam kupiłam masło shea razem z olejkiem z awokado i leży nieużywane, bo zapach nie bardzo mi odpowiada :/ ale jeśli miałby dawać takie efekty to może jakoś się przekonam ;p ale własnie zastanawia mnie fakt dodawania go do mieszanki
O właśnie, też miałam o to zapytać, ale zapomniałam w poprzednim poście. Bo chciałam je rozpuścić i dolać do mieszanki, tylko też się zastanawiam czy to wszystko później nie zgęstnieje i w ogóle jak to zrobić
__________________
I had hoped you'd see my face and that you'd be reminded
That for me it isn't over

Jouvencelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-22, 21:52   #2062
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

[1=377b519153ace8f38426cdf 0b0980aad6bbc22c4_5d5886f 2b45de;50367276]to nie jej paznokcie.. przeczytaj wcześniejszą stronę..[/QUOTE]

Spoko, bez nerwów
Pochwalić zawsze można
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-23, 04:34   #2063
evicca1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 187
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Kiwaczka Pokaż wiadomość
evicca1, witamy ja z mojej strony moge polecić kokosowy, rycynowy, herbaciany i mango&papaja. Z resztą, na pierwszej stronie Majowa Rosa ma wypisane olejki których ona używa i większośc z nas się do tego stosuje i dokłada jeszcze parę groszy od siebie także tam zerknij.
U mnie 3 mce użytkowania złotej SH i doszłam dzisiaj do wniosku że niestety ale się nie spisuje. Paznokcie rosną szybko ale rozdwojenia dalej występują. Musze szukać dalej.
Co do olejków wpadłam na genialny pomysł połączyłam krem do rąk z avonu z różnymi olejkami i teraz mam papkę idealną na noc nic nie spływa, a dłonie i skórki nieziemsko nawilżone
akurat olejek rycynowy mam w domu (stosuję na rzęsy) więc chyba od niego zacznę. bardzo jestem ciekawa jak szybko doczekam się efektów, czasem pojawiają mi się białe kropki - myślicie, że to wynika z jakichś niedoborów w organizmie czy po prostu wady wzrostu paznokcia?
evicca1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-23, 07:57   #2064
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Święte słowa! Po oleju z awokado końcówki mam białe jak śnieg. Zawsze miałam białe (nie palę papierosów i rzadko maluję paznokcie), ale teraz są bielusieńkie, nie prześwitują. Są takie jakby bardziej zwarte i mocne.

Skąd masz to mleczko pszczele, jakiej firmy?
Ja mam białe ale bielsze nie zaszkodzą :P
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-23, 08:20   #2065
Kiwaczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Kiwaczka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wodzisław śląski
Wiadomości: 2 158
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez evicca1 Pokaż wiadomość
akurat olejek rycynowy mam w domu (stosuję na rzęsy) więc chyba od niego zacznę. bardzo jestem ciekawa jak szybko doczekam się efektów, czasem pojawiają mi się białe kropki - myślicie, że to wynika z jakichś niedoborów w organizmie czy po prostu wady wzrostu paznokcia?
mnie zawsze powtarzano, że gdy na paznokciu pojawiają się białe kropki to za mało mamy w organizmie wapnia. Także: ryby, galaretki itp
Kiwaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-23, 11:31   #2066
201702061026
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 64
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Cytat:
Napisane przez Martinezzzz Pokaż wiadomość
Wieczorem zmyłam lakier. Rozeznanie w stanie paznokci, oleje i spać. Rano wstaję i co widzę?! Trzy rozdwojone paznokcie! Trzy! Dawno już nie puściłam takiej wiązanki żeby sobie ulżyć! KU**A!

Bvbarmy witam w towarzystwie Grunt to samozaparcie! Ja też zaczęłam, przestałam i znów zaczęłam. Czasami tracę cierpliwość (tak jak dzisiaj rano kiedy olejki prawie wylądowały za oknem :p ), ale wdech, wydech i dalej olejuję. Widzę różnicę w skórkach i paznokciach więc pomimo iż jestem w gorącej wodzie kąpana to cierpliwie czekam na w pełni zadowalające efekty
Czeka Cię długa droga, ale na jej końcu czekają piękne pazurki Ja po 9 miesiącach (jakoś tak, w tym około 3 miesiące przerwy) nadal nie doczekałam się wymarzonego stanu paznokci, a miałam o tyle łatwiej, że nigdy nie rujnowałam ich obgryzaniem, a przygoda z wycinaniem skórek zakończyła się po pierwszym razie Także cierpliwości!
O tak, samozaparcie to podstawa, po prostu trzeba tego bardzo chcieć, a efekty kiedyś przyjdą. Dzięki, kochana
201702061026 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-23, 11:42   #2067
Joasiunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Joasiunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 15 589
GG do Joasiunia:)
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Gdzie kupowalyscie dziewuszki ten olej z avokado?

Nowo przybyle witam i trzymam kciuki za systematyczność Dacie rade trzeba tylko chciec

Martinezzzz uuuu ciekawe czemu to tak. Tosz przecież olejujesz wiec nie powinno sie tak dziac. Ale... Niezbadane sa wyroki boskie Bedzie dobrze
Joasiunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-23, 12:25   #2068
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Cytat:
Napisane przez Joasiunia:) Pokaż wiadomość
Gdzie kupowalyscie dziewuszki ten olej z avokado?
Ja swój zamówiłam na ZSK.
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-23, 12:51   #2069
Drakan
Zadomowienie
 
Avatar Drakan
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa/Włocławek
Wiadomości: 1 493
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Przy okazji trochę o dobrym jedzeniu i paznokciach - http://qchenne-inspiracje.blogspot.c...a-skora-i.html
Sporo o siarce.
__________________
Matematyk to maszyna do zmieniana kawy w twierdzenia.




Drakan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-23, 12:52   #2070
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Ja swój kupiłam na Allegro (rafinowany). Zamierzam kupić nierafinowany, też na Allegro, 100 ml za 15,50
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-17 07:18:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:05.