Cienie pod oczami - makijaż, kosmetyki, kamuflowanie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-07, 19:15   #1
angela_6
Rozeznanie
 
Avatar angela_6
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 745

Cienie pod oczami - makijaż, kosmetyki, kamuflowanie


Witam ,
Czy znacie może dobre sposoby i kremy na zmniejszenie cieni pod oczami? Już jako dziecko miałam je sporawe, a teraz jako nastolatka stały się naprawdę ogromne ._. . Stosuję kosmetyki, które je maskują, są dzięki temu o wiele mniejsze, ale nadal widoczne.
angela_6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-07, 20:08   #2
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Cienie pod oczami

Uzyj wyszukiwarki, jest milion watkow na ten temat.
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-07, 21:28   #3
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: Cienie pod oczami

Dokładnie, było wiele takich wątków . Chociaż mi i tak to nic nie dało, bo w sumie nic takiego nie znalazłam, a dzisiaj kolega powiedział, że przez te sińce wyglądam jak ćpunka
Stace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-07, 21:55   #4
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Cienie pod oczami

Jesli cienie powstaja od zmeczenia czy niedoborow - wystarczy dobrze sie wyspac, nawilzyc powieki, podgryzac warzywka, owoce i robic oklady z kawy.

Ja tez mam cienie, ale mam je tak piekne, ze bez nalozenia korektora na krem pod oczy nie wychodze z domu. Wiekszosc z podbitookich ma swoje since na stale i zaden krem ich nie usunie. Najwyzej chirurg plastych wstrzyknie troche jakiegos hialuronu czy innego tam kolagenu, by przykryc ten cien warstwa kamuflazu.

Kup sobie dobry nawilzajacy korektor albo mieszaj gesty podklad z lekkim kremem pod oczy. Innej rady raczej nie ma. No... ewentualnie udaj sie na ostrzykiwanie za jakis tysiac zlotych.
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 08:51   #5
NioseWamPicie
Zadomowienie
 
Avatar NioseWamPicie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 948
Dot.: Cienie pod oczami

ja używam żelu z arniki na opuchliznę / sińce i trochę mi pomaga - poduchy pod oczami robią się mniejsze i mniej je widać pod korektorem
NioseWamPicie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 09:47   #6
angela_6
Rozeznanie
 
Avatar angela_6
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 745
Dot.: Cienie pod oczami

Oj przepraszam, trochę jeszcze nie ogarniam forum >.< i nie zauważyłam zaawansowanego wyszukiwania, a w zwykłym niczego nie znalazłam, zara przejrze wszystkie wątki :3.
angela_6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 13:08   #7
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Cienie pod oczami

Cytat:
Napisane przez NioseWamPicie Pokaż wiadomość
ja używam żelu z arniki na opuchliznę / sińce i trochę mi pomaga - poduchy pod oczami robią się mniejsze i mniej je widać pod korektorem
Opuchlizna i since to czesto dwa rozne problemy, ale czesto chodza parami . Ja mam typowe wklesle since i te ciezko zwalczyc jakimkolwiek kremem, najwyzej mozna przygipsowac tynkiem . Ma je tak ciemne, ze wygladam jak chora - poranna wersja Halloween.
Opuchlizne mozna wyslac z torbami nieco latwiej, w wiekszosci przypadkow, ale, tak jak piszesz, krem niezbedny. No i pewnie nieco lzejszy korektor od mojego
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-08, 16:07   #8
angela_6
Rozeznanie
 
Avatar angela_6
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 745
Dot.: Cienie pod oczami

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Opuchlizna i since to czesto dwa rozne problemy, ale czesto chodza parami . Ja mam typowe wklesle since i te ciezko zwalczyc jakimkolwiek kremem, najwyzej mozna przygipsowac tynkiem . Ma je tak ciemne, ze wygladam jak chora - poranna wersja Halloween.
Opuchlizne mozna wyslac z torbami nieco latwiej, w wiekszosci przypadkow, ale, tak jak piszesz, krem niezbedny. No i pewnie nieco lzejszy korektor od mojego
Ja mam tak samo wklęsłe i bardzo ciemne sińce, a nie używałaś jakiegoś kremu, który choć trochę ci pomógł?
angela_6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 16:29   #9
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Cienie pod oczami

Cytat:
Napisane przez angela_6 Pokaż wiadomość
Ja mam tak samo wklęsłe i bardzo ciemne sińce, a nie używałaś jakiegoś kremu, który choć trochę ci pomógł?
Angela, uzywalam roznych kremow... na wklesle since, mysle, ze niewiele co mniej radykalnego pomoze. Ja stawiam glownie na profilatyke przeciwzmarszczkowa i nawilzenie. Since jedynie przykrywam korektorem w kremie (tu skladam poklony marce Bobbi Brown, co w koncu ukryla moje sliwki).
Uzywalam roznych wersji Clinique (beznadzieja), Heleny Rubinstein (cos juz lepiej), serum Nuxe w aplikatorze z kulka (fajna ta zimna masujaca kulka, ladne ujedrnienie i nawilzenie), mase probek La Prairie (chyba mialam lacznie prawie cala pojemnosc kremu w tych saszetkach - wspaniala rzecz na suche skorki i suchosc w ogole, ale sincow nie tknal). Kremy te ladnie wygladzaja, odzywiaja, wyrownuja lekko koloryt, ale smych sincow nie usuwaja. Czasem mam lepszy dzien, czasem gorszy. Z pewnoscia dobry sen i jakis krem z kwasem hialuronowym (wiaze on wode, choc powierzchniowo, przez co nieco wypycha naskorek i lekko tuszuje te since), niekoniecznie drogi, i odzywcze serum przeciw pierwszym zmarszczkom i tyle co mozna zrobic w temacie pielegnacji sincow...

Powiem tak... moja siostra ma opuchniete since i jej latwiej sie tego pozbyc, niz mi moich wkleslych. Ja sie chyba juz pogodzilam
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 18:32   #10
kokieta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 281
Dot.: Cienie pod oczami

Ja mam podobny problem... na swoje sińce próbowałam już wszystkiego i nic nie skutkuje. Przykrywam je korektorem i podkładem, ale i tak je widać :/ Dziewczyny czy możecie polecić jakiś dobry korektor i podkład kryjący? Na Bobbi Brown niestety mnie nie stać
kokieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 19:16   #11
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Cienie pod oczami

Kokietka, nie wiem, jaki poziom cenowy Ci odpowiada, ale duzo dobrego slyszalam o korektorach aptecznych typu Bioderma czy Avene. Cenowo ok. 50 tak na moje oko. Czesto bywaja w promocji kompakty - zwykle wraz z tubka filtra. Warto pomeczyc aptekarki o probki

Sporo zawodowych wizazystek poleca podklady i korektory Kryolan. Ponoc mocno kryja. Cenowo - przynajmniej o polowe cenowo przyziemne, niz Bobbi.

Niestety, nie znam duzo tanszych specyfikow tego rodzaju, bo korektorow zaczelam uzywac stosunkowo niedawno, gdy juz moge sobie poszalec .
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-08, 20:04   #12
angela_6
Rozeznanie
 
Avatar angela_6
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 745
Dot.: Cienie pod oczami

O kryolan ma dobre opinie, mam nawet z tej firmy puder i jestem zadowolona (nie jest on kryjący), ceny nie są takie przerażające (60-70zł jakoś zniosę) chyba wybiorę się w czwartek i przetestuję i ewentualnie kupię C: , mam nadzieję, że będą jakieś testery ._.
angela_6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 20:25   #13
rapunzel8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 111
Dot.: Cienie pod oczami

ja polecam pupa magic- dość tani i wg mnie lepszy od różnych hitów za 200 zł.
Ja tez mam "wklęsłe sińce", a fachowo, to jest dolina łez i dużo gorsze świństwo niż sam siniak(który można przecież łatwo ukryć). No i z wiekim jest coraz gorzej(chociaz i u małych dzieci czasami widuję taką budowę twarzy). Ja to chyba dojrzewam do wizyty w tej sprawie u jakiegoś chirurga.
rapunzel8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 21:44   #14
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: Cienie pod oczami

Ja już mam tak dosyć tych sińców.... . Ale oprócz zabiegów chirurgicznych tak naprawdę nie odkryto jeszcze żadnego cudownego specyfiku, nie oszukujmy się .
Jak dla mnie na razie najlepszy był dermacol, co prawda i tak nie krył w 100%, ale zawsze coś. Zrezygnowałam z niego, bo potwornie wysusza .
A jak myślicie, gdybym się trochę opaliła to sińce będą mniej widoczne czy wręcz przeciwnie?
Stace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 22:27   #15
mbamboo
Wtajemniczenie
 
Avatar mbamboo
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 376
Dot.: Cienie pod oczami

(może ktoś mnie oświeci, jaki skrót klawiaturowy w Firefoxie cofa mi stronę w taki sposób, że nie mogę przywrócić zawartości posta, piszę to już trzeci raz :/)

Jak do tej pory moim najlepszym korektorem jest The Oriental BB concealer z firmy Skin79. Nabyłam go przy okazji kupowania zwykłego BB kremu i zachwyciłam się. Ukrywa sińce o wiele lepiej niż powinny korektory różowe i dodatkowo trochę je leczy (co prawda u mnie już nie, bo za często nie dosypiam, ale to tylko i wyłącznie moja wina) od kiedy pojawiły się ponownie po zakończeniu zbawiennego wpływu wakacji na moją cerę. Niestety, tubka nieubłaganie mi się kończy, a nie umiem nigdzie go znaleźć Jakby Tobie się udało, to polecam gorąco.
Wiem, że jest jeszcze znany korektor BB, ze Skin Food, poczytaj sobie o nim. Pewnie będzie to mój następny typ.

Dodatkowo stosowałam też żele ze świetlikiem (i ewentualnie zieloną herbatą) z firmy Flos-Lek, w takich małych fikuśnych słoiczkach za około 6 zł jeden. Działają zbawiennie, szczególnie rano, wspaniale chłodzą, niwelują opuchliznę oczu i trochę pomagają na sińce. Uwielbiam je, niestety w Anglii nie umiem znaleźć czegoś takiego, a zwykły krem pod oczy nie pomaga.

Stosowałam też w ciężkich przypadkach okłady ze świetlika, tzn z torebek herbatki ziołowej, na oczy na 10-15 min, też pomaga.

Ale generalnie chyba nic na to nie poradzimy, ja moje mam zawsze, nawet będąc wypoczętą, tylko czasami są mało widoczne (głównie w wakacje, jeszcze opalenizna dodatkowo je zakrywa). U mnie to rodzinne, mama i babcia mają, więc pewnie taka moja 'uroda'.
__________________
mbamboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 22:34   #16
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: Cienie pod oczami

Cytat:
Napisane przez mbamboo Pokaż wiadomość
Dodatkowo stosowałam też żele ze świetlikiem (i ewentualnie zieloną herbatą) z firmy Flos-Lek, w takich małych fikuśnych słoiczkach za około 6 zł jeden. Działają zbawiennie, szczególnie rano, wspaniale chłodzą, niwelują opuchliznę oczu i trochę pomagają na sińce. Uwielbiam je, niestety w Anglii nie umiem znaleźć czegoś takiego, a zwykły krem pod oczy nie pomaga.
Te żele są w jakichś drogeriach, czy tylko w aptekach?
Stace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 08:55   #17
kokieta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 281
Dot.: Cienie pod oczami

Żele ze świetlikiem kupowałam w aptece, ale w drogeriach też pewnie są.


Dziękuję Dziewczyny za porady, przejrzałam jeszcze KWC, spisałam kilka produktów i później wyruszam na polowanie
kokieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 15:18   #18
mbamboo
Wtajemniczenie
 
Avatar mbamboo
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 376
Dot.: Cienie pod oczami

Cytat:
Napisane przez Stace Pokaż wiadomość
Te żele są w jakichś drogeriach, czy tylko w aptekach?
Ja też kupowałam w aptece, ale pewnie są w większych drogeriach.
__________________
mbamboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 18:03   #19
angela_6
Rozeznanie
 
Avatar angela_6
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 745
Dot.: Cienie pod oczami

Ja jeszcze mam dość dziwne te cienie, ponieważ na lewym oku wydają mi się większe .-. . Myślicie, że fakt iż miałam te oko podbite (dawno bo rok temu) mogło jakoś na to wpłynąć?
angela_6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-09, 19:17   #20
mbamboo
Wtajemniczenie
 
Avatar mbamboo
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 376
Dot.: Cienie pod oczami

Cytat:
Napisane przez angela_6 Pokaż wiadomość
Ja jeszcze mam dość dziwne te cienie, ponieważ na lewym oku wydają mi się większe .-. . Myślicie, że fakt iż miałam te oko podbite (dawno bo rok temu) mogło jakoś na to wpłynąć?
Też mam większe pod jednym okiem, o wiele ciężej je zamalować niż pod drugim. Nie wiem, od czego to zależy, bo ja nie miałam go podbitego.
__________________
mbamboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-10, 10:07   #21
kokieta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 281
Dot.: Cienie pod oczami

U mnie też pod jednym okiem większy siniec jest Kupiłam wczoraj korektor i podkład Bourjois, musze przyznać, że całkiem dobrze kryją! Prawie nie było widać cieni, ja dotąd najlepszy zestaw jaki miałam Pan w Douglasie pomógł mi bardzo
kokieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-10, 18:51   #22
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: Cienie pod oczami

Cytat:
Napisane przez kokieta Pokaż wiadomość
U mnie też pod jednym okiem większy siniec jest Kupiłam wczoraj korektor i podkład Bourjois, musze przyznać, że całkiem dobrze kryją! Prawie nie było widać cieni, ja dotąd najlepszy zestaw jaki miałam Pan w Douglasie pomógł mi bardzo
jak się nazywają?
Stace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 09:00   #23
kokieta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 281
Dot.: Cienie pod oczami

podkład Bourjois Flower Perfection i korektor Healthy Mix. Bardzo dobry zestaw
kokieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 10:59   #24
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: Cienie pod oczami

Wielkie dzięki
Stace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 11:45   #25
mbamboo
Wtajemniczenie
 
Avatar mbamboo
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 376
Dot.: Cienie pod oczami

Cytat:
Napisane przez kokieta Pokaż wiadomość
podkład Bourjois Flower Perfection i korektor Healthy Mix. Bardzo dobry zestaw
Ja tez dziekuje, bede musiala wyprobowac
__________________
mbamboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 13:57   #26
angela_6
Rozeznanie
 
Avatar angela_6
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 745
Dot.: Cienie pod oczami

Cytat:
Napisane przez kokieta Pokaż wiadomość
podkład Bourjois Flower Perfection i korektor Healthy Mix. Bardzo dobry zestaw
Przejdę się do rossmana i wypróbuje testery

Byłam wczoraj w hurtowni z kryolanem, pani powiedziała, że sprzedają tylko dla kosmetyczek, a w kwietniu bez problemu kupiłam tam puder .-. , widocznie zmienili politykę firmy, a szkoda bo na KWC tak je zachwalali. Online tak średnio chcę kupować.

Jeszcze pytanie, czy jakaś odpowiednia dieta może pomóc na sińce?
angela_6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-17, 20:03   #27
aaniko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 12
Dot.: Cienie pod oczami

Też mam taki problem, ale prawdą jest że jeśli wysypiam się, zwłaszcza w okresie wiosenno-letnim , kiedy buźka jest opalona, to te zasinienia nie są aż tak widoczne.
Co do korektorów to używałam kilku, ale dzięki KWC trafiłam na korektor mineralny, płynny Bell Muli-Mineral. Kosztuje jakieś grosze ok10zł a jest naprawdę niezły . Czasem odnoszę wrażenie iż troszeczkę zmniejsza także opuchliznę powiek. Myslę, że możesz go spróbować, ma dobre opinie a jeśli Ci nie podpasuję nie będzie szkoda wydanych pieniążków. Ja używam go także do zakrycia pojedynczych naczynek i również daje radę!!!
A mam pytanie odnośnie żelu ze świetlikiem Flos-Leku, czy jest on dostępny w SuperPharmie?Widziałam tam kosmetyki tej firmy a nie pamiętam czy ten był żel?
aaniko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-21, 08:32   #28
angela_6
Rozeznanie
 
Avatar angela_6
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 745
Dot.: Cienie pod oczami

Cytat:
Napisane przez aaniko Pokaż wiadomość
Też mam taki problem, ale prawdą jest że jeśli wysypiam się, zwłaszcza w okresie wiosenno-letnim , kiedy buźka jest opalona, to te zasinienia nie są aż tak widoczne.
Co do korektorów to używałam kilku, ale dzięki KWC trafiłam na korektor mineralny, płynny Bell Muli-Mineral. Kosztuje jakieś grosze ok10zł a jest naprawdę niezły . Czasem odnoszę wrażenie iż troszeczkę zmniejsza także opuchliznę powiek. Myslę, że możesz go spróbować, ma dobre opinie a jeśli Ci nie podpasuję nie będzie szkoda wydanych pieniążków. Ja używam go także do zakrycia pojedynczych naczynek i również daje radę!!!
Akurat tak się składa, że go używam xD, nawet na KWC zostawiłam dla niego opinię ;P. Przyznam, że jest niezły, jednakże nie zakrywa mi ich całkowicie, wprawdzie z połączeniem z podkładem prawego cienia prawie, że nie ma, ale lewy nadal jest dość widoczny.
angela_6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-24, 10:49   #29
electro-lady
Raczkowanie
 
Avatar electro-lady
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa/Piła
Wiadomości: 50
Dot.: Cienie pod oczami

ja mam jakis straszny fiolet pod oczami, juz dobre pare lat...duzo siedze przed kompem ale mysle ze to tez wina tarczycy no i oczywiscie moich problemow ze snem ;<
mam nadzieje ze z czasem branie lekow na tarczyce cos da no i wypoczynek

Edytowane przez electro-lady
Czas edycji: 2011-12-25 o 20:55
electro-lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-21, 12:44   #30
slonecznikowaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 9
Cienie pod oczami

Witam.
Prawie od małego mam podkrążone oczy.Gdy zaczełam uzywac roznych korektoroów pod oczy too powiedziałabym ze sa jeszcze bardziej sine.
I szczerze mowiac nie wiem czy po prostu moja taka uroda czy jest jakas inna przyczyna .Gdyby miał ktos taki sam problem, niech podzieli sie nim
i powie jak próbuje pozbyc sie tych cieni.
Pozdrawiam
slonecznikowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-22 09:15:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:14.