Myszka na nodze. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-04-27, 17:56   #1
makapakahahaha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2
Exclamation

Myszka na nodze.


Czy jest jakiś sposób żeby ukryć znamię, myszkę na nodze? Mam ją na lewym udzie, a zbliża się lato więc nie chcę kolejny rok chodzić w długich spodniach. Chcę wreszcie móc założyć krótkie spodenki. Wstydzę się mamę poprosić o wizytę u dermatologa żeby on coś z tym zrobił, jakoś usunął dlatego chcę znaleźć jakiś sposób żeby tą myszkę ukryć. Jest brązowa, a ja mam blade nogi więc to strasznie rzuca się w oczy, na basen nie pójdę się opalić bo mam to znamię dlatego dajcie mi jakiś sposób żeby to ukryć, zamaskować. Proszę!
makapakahahaha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-27, 19:36   #2
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Myszka na nodze.

Cytat:
Napisane przez makapakahahaha Pokaż wiadomość
Czy jest jakiś sposób żeby ukryć znamię, myszkę na nodze? Mam ją na lewym udzie, a zbliża się lato więc nie chcę kolejny rok chodzić w długich spodniach. Chcę wreszcie móc założyć krótkie spodenki. Wstydzę się mamę poprosić o wizytę u dermatologa żeby on coś z tym zrobił, jakoś usunął dlatego chcę znaleźć jakiś sposób żeby tą myszkę ukryć. Jest brązowa, a ja mam blade nogi więc to strasznie rzuca się w oczy, na basen nie pójdę się opalić bo mam to znamię dlatego dajcie mi jakiś sposób żeby to ukryć, zamaskować. Proszę!
no co ty, nikt nie jest doskonały. Takie znamię to nic strasznego moja kolezanka miala na ręce i bez problemu nosiła krótkie rękawki ja mam na plecach i też nie uciekam od stroju kąpielowego. Nigdy mi to nawet do głowy nie przyszło
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-28, 17:08   #3
kawa_zmlekiem
damn good coffee
 
Avatar kawa_zmlekiem
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 11 448
Dot.: Myszka na nodze.

Czego Ty się wstydzisz Mnóstwo ludzi ma takie znamiona. I dlaczego wstydzisz się pójść z tym do dermatologa? Może mógłby tą plamkę usunąć (chirurg), ale musisz liczyć się z ewentualną blizną.
kawa_zmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:19.