Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-08-09, 21:12   #3571
sspy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3
Dot.: Nieudana korekcja odstających uszu

Mąż mojej siostry ciotecznej zrobił sobie taki zabieg. Rzeczywiście mial odstające uszy, ale żeby aż zrobić zabieg... No ale miał kompleks, po zabiegu czul się lepiej, a ona potraktowała to jako jego zachcianke - z tamtymi uszami i tak by go kochała A że mają kasę... Zabieg robił greese Łyko, taka sława
sspy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-14, 11:01   #3572
malamiiii19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 168
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

Czy wiecie może czy zabieg można wykonać na NFZ ? Jeśli tak to gdzie?
malamiiii19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-14, 11:12   #3573
alicen80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

malamiiii19 widze że jesteś z Białegostoku. W sumie czy na NFZ można to nie wiem ale jeśli szukasz dobrej kliniki w kwestii operacji plastycznej uszu polecam ci właśnie w Białymstoku Humana Medica Omeda. Siostra moja tam miała operację w zeszłym miesiącu u dr Doroty Żukowskiej. Ja też planuje bo u nas niestety problem z uszami jest dziedziczny
alicen80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-15, 06:42   #3574
panirogalinska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 10
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

z tego co wiem odstawanie uszu nie jest refundowane przez nfz ale najlepiej pytac w szpitalu bo może jak jest jakies zniekształcenie np. pourazowe to może wtedy robią. Zwykłe plastusiowe odstawanie nie jest na pewno robione w ramach funduszu.


Z kronikarskiego obowiązku melduję się prawie miesiąc po operacji. Uszy są prześliczne. Nic nie odskoczyły, slicznie przylegają, czuc je jak kładę się na boku więc jeszcze ostrożnie ale najważniejsze że już lezec można. z opaski już zrezygnowałam bo w te upały nie dawałam rady. opuchlizny brak, zresztą od początku u mnie jej nie było. Tak że doktor Dębski the best ) Rafek65, tylko pierwsze dni są dosyć trudne, a najgorsze 2-3. Potem wracasz normalnie do swojej codzienności. Nie ma niestety wymówki, żeby dłużej sobie poleżeć i poudawać chorego ))
POZDROWIENIA


p/s Agitkam jesteś jeszcze tu?? jak u Ciebie kilka miesięcy po? Zrobiłam to po części dzięki Tobie więc jesteś matką chrzestną moich uszu )))
panirogalinska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-17, 12:20   #3575
NowaaJaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 170
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

Przeszłam już trzy operacje ucha, potrzebuję naprawdę doświadczonego chirurga który poprawi mi ucho. Kogo mi polecicie?
NowaaJaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-18, 06:13   #3576
Devanq
Raczkowanie
 
Avatar Devanq
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 46
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez panirogalinska Pokaż wiadomość
z tego co wiem odstawanie uszu nie jest refundowane przez nfz ale najlepiej pytac w szpitalu bo może jak jest jakies zniekształcenie np. pourazowe to może wtedy robią. Zwykłe plastusiowe odstawanie nie jest na pewno robione w ramach funduszu.


Z kronikarskiego obowiązku melduję się prawie miesiąc po operacji. Uszy są prześliczne. Nic nie odskoczyły, slicznie przylegają, czuc je jak kładę się na boku więc jeszcze ostrożnie ale najważniejsze że już lezec można. z opaski już zrezygnowałam bo w te upały nie dawałam rady. opuchlizny brak, zresztą od początku u mnie jej nie było. Tak że doktor Dębski the best ) Rafek65, tylko pierwsze dni są dosyć trudne, a najgorsze 2-3. Potem wracasz normalnie do swojej codzienności. Nie ma niestety wymówki, żeby dłużej sobie poleżeć i poudawać chorego ))
POZDROWIENIA


p/s Agitkam jesteś jeszcze tu?? jak u Ciebie kilka miesięcy po? Zrobiłam to po części dzięki Tobie więc jesteś matką chrzestną moich uszu )))
Jak długo nosiłaś opaskę ?
Devanq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-18, 21:47   #3577
panirogalinska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 10
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Devanq Pokaż wiadomość
Jak długo nosiłaś opaskę ?
3 tygodnie. Może ciut krócej. Trafiłam na upały i mi przeszkadzała.
panirogalinska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-19, 06:07   #3578
Devanq
Raczkowanie
 
Avatar Devanq
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 46
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez panirogalinska Pokaż wiadomość
3 tygodnie. Może ciut krócej. Trafiłam na upały i mi przeszkadzała.
Czyli nosiłaś non stop ? Bo mi jeden lekarz mówił, że wystarczy na noc ...
Devanq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-20, 18:52   #3579
EsperanzaMunioz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

Cześć,jestem po operacji uszu, mam pytanko do ciebie, tak samo jak ty Dużo ćwiczę,a teraz po prostu nie mogę,ile dni, tygodni po operacji zaczelas normalnie Ćwiczyć? Czy widziałaś jakieś skutki na uszach? Zaczęły boleć itd? Mam tak samo właśnie czuje ze tyje;/ dziękuję za odpowiedź





K
EsperanzaMunioz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-23, 07:48   #3580
Elewyn
Zakorzenienie
 
Avatar Elewyn
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 3 007
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

Cześć
Od lat marzę o korekcie uszu, jednak przez koszt (ok3,5 tyś) ciągle odkładam to na później bo ciągle są ważniejsze wydatki, a czerwcu mam ślub Na jakimś forum natknęłam się na post o czeskiej klinice w Ostrawie, gdzie wykonują korektę laserem, nie ma później blizn. W dodatku cena jest bardzo atrakcyjna - 2400 zł oraz konsultacje odbywają się w polskim Cieszynie więc miałabym blisko.

Problem w tym, że nie znalazłam zbyt wielu opinii o tego rodzaju operacji ani o samej klinice.
Może ma ktoś jakieś doświadczenia i chciałby się podzielić?
__________________
www.ellewyn.soup.io
Elewyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 06:19   #3581
Devanq
Raczkowanie
 
Avatar Devanq
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 46
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

Mam pytanie, jakie opaski nosiłyście/nosiliście ?
Devanq jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-30, 15:32   #3582
dianand
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 2
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

Hej
W poniedziałek poddałam się korekcie uszu. Pierwsza noc była tragedią ale wraz z wypisem dostałam receptę na Ketonal z którym jakoś przeżyłam pierwszą dobę. Lekarz kazał mi samej zmieniać opatrunki( co dwa dni) oraz między pierwszą/drugą dobą od zabiegu zmienić bandaż na opaskę, tak też zrobiłam (w drugi dzień od zabiegu bo jedno ucho mi trochę krwawiło i opatrunek przesiąkł na wylot). Uszy były bardzo spuchnięte i sine, ale już tak nie bolały (prawego do tej pory praktycznie nie czuję, za to lewe boli- ale do wytrzymania). Zauważyłam też że prawe ucho lekko odstaje, a lewe jest bardzo blisko głowy- nie wiem czy mi się to wyrówna . Jak kolejny raz zmieniałam opatrunek to jakby opuchlizna mniejsza. Dzisiaj prawe ucho strasznie mnie boli, zajrzałam pod opaskę i uszy znów mam spuchnięte. Nie wiem czy to jest normalne czy może jakaś infekcja mi się wdała...

Edytowane przez dianand
Czas edycji: 2015-08-30 o 15:31
dianand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-31, 00:29   #3583
CHECA1980
Raczkowanie
 
Avatar CHECA1980
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 39
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Devanq Pokaż wiadomość
Mam pytanie, jakie opaski nosiłyście/nosiliście ?
ja nosiłam zwykłą , szeroką ,bawełniana opaskę do włosów, kupioną w kiosku ruchu.

---------- Dopisano o 00:29 ---------- Poprzedni post napisano o 00:19 ----------

Cytat:
Napisane przez dianand Pokaż wiadomość
Hej
W poniedziałek poddałam się korekcie uszu. Pierwsza noc była tragedią ale wraz z wypisem dostałam receptę na Ketonal z którym jakoś przeżyłam pierwszą dobę. Lekarz kazał mi samej zmieniać opatrunki( co dwa dni) oraz między pierwszą/drugą dobą od zabiegu zmienić bandaż na opaskę, tak też zrobiłam (w drugi dzień od zabiegu bo jedno ucho mi trochę krwawiło i opatrunek przesiąkł na wylot). Uszy były bardzo spuchnięte i sine, ale już tak nie bolały (prawego do tej pory praktycznie nie czuję, za to lewe boli- ale do wytrzymania). Zauważyłam też że prawe ucho lekko odstaje, a lewe jest bardzo blisko głowy- nie wiem czy mi się to wyrówna . Jak kolejny raz zmieniałam opatrunek to jakby opuchlizna mniejsza. Dzisiaj prawe ucho strasznie mnie boli, zajrzałam pod opaskę i uszy znów mam spuchnięte. Nie wiem czy to jest normalne czy może jakaś infekcja mi się wdała...
Najlepiej jakbyś cykneła zdjęcia ,a jeszcze lepiej gdybys jednak udała sie do lekarza...ja po zabiegu miałam posmarowaną ranę maścią zabezpieczającą rany i opatrunek nosiłam pełne 5 dni.po zabiegu brałam tez antybiotyk przez 14 dni,któr miał właśnie zabezpieczyć ,przed ewentualnym zakażeniem rany.po zabiegu mimo,iż biorę leki ,które mają wpływ na krzepnięcie krwi ,nie miałam żadnego krwotoku,opatrunki były czyste.A jak spisz?kładziesz sie na boku?czy śpisz na wznak?-ja kupiłam taką poduszke na odleżyny(z dziurą w środku) i tak układałam ucho z opatrunkiem ,że nic nie uciskało ucha i mogłam spokojnie spać.Dopisze jeszcze ,bo dawno sie nie odzywałam ,że w maju jechałam na poprawkę ,bo lewe ucho odskoczyło...mija własnie pełne 3 miesiące po drugim zabiegu ,a te moje felerne ucho znów odlazło od głowy-kontaktowałam się z lekarzem ,i czeka mnie trzecia poprawka-oczywiście w ramach pierwotnego zabiegu-czytałam ,że może to byc wina mniej elastycznej i twardszej chrząstki w uchu,a to uszko własnie miałam większe....wrrrrr
CHECA1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-07, 11:26   #3584
colaa00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 8
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

Witam . Mam nadzieję, że wątek dalej jest aktualny i ktoś go czyta. Przed operacją naczytałam się tu wiele na jej temat. Teraz pora na mój wpis . Zabieg miałam 25 sierpnia w Białymstoku u dr Żukowskiej. Koszt samej operacji 3690 + 80zł konsultacja + cena badań 25zł, opaski, octeniseptu i leków przeciwbólowych. Operacja, tak jak większość z Was pisała - jak najbardziej do przeżycia. Tylko te znieczulenie brrr. Doktor modelowała mi chrząstkę, a nie wycinała w całości. Pierwsze 3 dni po zabiegu w moim przypadku były wyjęte z życia. Ani tramal, ani ketonal, ani pyralgina nie pomagały. No ale trzeba się było przemęczyć . Uszy właściwie nie krwawiły. We wtorek zabieg, w piątek zdjęli mi mój turban z głowy, przemyli uszka i założyli gaziki. Jutro idę na zdjęcie szwów. Jeżeli chodzi o wygląd uszu, to mam wrażenie, że ich kształt trochę się zmienił. Nie są takie ładne, jak wcześniej, ale co tam ważne, że nie odstające . Trochę mnie martwi, że lewe ucho po zdjęciu opaski odchodzi minimalnie, a prawe jest mocno przylegające. Jak będzie potrzebna korekta, to tego nie przeżyje ponownie :P. Mam nadzieję, że po zdjęciu szwów jakoś oba się unormują. Jeżeli będzie, tak jak jest teraz, to będę zadowolona z zabiegu i w końcu moje odstające uszy nie będą już zmorą.

Aha, i jeszcze mam do Was pytanie. Ile czasu Wasze uszy "dochodziły do siebie"? To znaczy, kiedy zeszła całkowicie opuchlizna i powróciły do normalnego koloru?
colaa00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-07, 19:56   #3585
dianand
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 2
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

Cześć, ja zabieg miałam 24 sierpnia i jestem już po częściowym zdjęciu szwów ( 3 września miałam ściągane- całość z prawego i cześć z lewego ucha, bo lekarz stwierdził, że w jednym miejscu rana musi się jeszcze zagoić). Podczas zmiany opatrunków też zauważyłam, że jedno ucho mi trochę odstaje, ale przy wizycie kontrolnej chirurg mnie uspokoił i powiedział, że to normalne, bo stopień opuchnięcia uszu jest różny, po ściągnięciu szwów uszy trochę odejdą od głowy i wszystko się wyrówna. Dzisiaj już praktycznie opuchlizna zeszła, a ja jestem coraz bardziej zadowolona z efektów jeszcze tylko tydzień noszenia opaski 24/dobę (15 września mam kolejną wizytę kontrolną i ściągnięcie reszty szwów) i przez 3 tygodnie tylko na noc .
dianand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-14, 09:06   #3586
zlota12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 16
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

Cześć pytanie mam czy znacie jakiegoś dobrego lekarza plastyka ( uszy) z trójmiasta?
zlota12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-15, 07:35   #3587
Devanq
Raczkowanie
 
Avatar Devanq
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 46
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez zlota12 Pokaż wiadomość
Cześć pytanie mam czy znacie jakiegoś dobrego lekarza plastyka ( uszy) z trójmiasta?
W czwartek będą miała zabieg u dr Muraszko-Kuźma z Gdańska więc wtedy powiem coś więcej do tej pory sugerowałam się opiniami na portalu znany lekarz. Trochę się boje ;d
Devanq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-15, 13:02   #3588
colaa00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 8
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

Nie martwcie się, szybko zapomnicie o bólu . Mi w prawym uchu wyszły dwa wewnętrzne szwy, w tym jeden na samym czubki ucha... Trochę się martwię, czy wyjęcie ich, nie zmieni kształtu i przylegania ucha. Ktoś miał taki problem?
colaa00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-16, 06:34   #3589
Devanq
Raczkowanie
 
Avatar Devanq
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 46
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

O matko... Dwa wewnętrzne ? a dawno temu był ten zabieg ? aż mnie ciarki przeszły na myśl o tych szwach szyciach itd.
a mam pytanko czy na ten zabieg trzeba iść na czczo ? Oczywiście nie raz dzwoniłam do kliniki z jakimś pytaniem ale o to nie zapytałam ;/
Devanq jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-17, 13:03   #3590
NowaaJaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 170
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

Kogo wybrać do poprawy ucha? wszędzie szukam, ale nie mogę znaleźć nikogo dobrego
NowaaJaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-17, 15:59   #3591
Devanq
Raczkowanie
 
Avatar Devanq
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 46
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

Jestem po zabiegu sam zabieg nie bolał nic a nic a znieczulenie jak u dentysty delikatnie odczuwalne. Zabieg miałam o godzinie 9 rano i teraz zmagam się z bólem jutro jadę na zmianę opatrunku...
Devanq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-18, 08:26   #3592
magda2428
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 4
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

Dr. Bieńkowski Bydgoszcz, ja miałam robiony zabieg i jestem zadowolona , klinika rewelka , a obsługa nieziemsko miła
magda2428 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-19, 21:57   #3593
colaa00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 8
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

Zabieg miałam 25 sierpnia. W poniedziałek idę do pani doktor i dowiem się, co to oznacza. Napiszę Wam, co powiedziała, w razie gdybyście mieli taki sam kłopot ze szwami wewnętrznymi .
colaa00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-20, 11:25   #3594
KlimekG
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 18
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez NowaaJaa Pokaż wiadomość
Kogo wybrać do poprawy ucha? wszędzie szukam, ale nie mogę znaleźć nikogo dobrego
A co masz do poprawy? mi poprawiał dr Dębski, bo ten co sp... umył od tego ręce. Poprawka super ale na Twoim miejscu do skutku bym probowal u tego co popsuł bo w innym wypadku musisz znowu płacic.
KlimekG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-21, 16:18   #3595
NowaaJaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 170
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

KlimekG ja mam do poprawy obrąbek, czyli na końcu ucha mam ubytek. Wygląda to jak jakby ktoś na końcu obciął mi kawałek ucha.
Na razie szukam do tego co u niego robiłam już nie wrócę bo poprawiał to ucho trzy razy i za każdym razem jest coraz gorzej, teraz żałuję że po pierwszym razie nie wybrałam kogoś innego.
NowaaJaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-22, 07:14   #3596
KlimekG
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 18
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez NowaaJaa Pokaż wiadomość
KlimekG ja mam do poprawy obrąbek, czyli na końcu ucha mam ubytek. Wygląda to jak jakby ktoś na końcu obciął mi kawałek ucha.
Na razie szukam do tego co u niego robiłam już nie wrócę bo poprawiał to ucho trzy razy i za każdym razem jest coraz gorzej, teraz żałuję że po pierwszym razie nie wybrałam kogoś innego.
jak jesteś z warszawy to idz do Dębskiego. Była tez tu dziewczyna która u niego odtwarzała fragment ucha ale nie pamiętam czy to obrąbek czy cos innego, cofnij się kilka stron to gdzies to znajdziesz. Moim zdaniem najlepszy lekarz.
KlimekG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-22, 10:58   #3597
zlota12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 16
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

cześć ok czekam

---------- Dopisano o 11:58 ---------- Poprzedni post napisano o 11:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Devanq Pokaż wiadomość
W czwartek będą miała zabieg u dr Muraszko-Kuźma z Gdańska więc wtedy powiem coś więcej do tej pory sugerowałam się opiniami na portalu znany lekarz. Trochę się boje ;d
Devang
i jak lekarz cena i reszta . Daj znać .
zlota12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-22, 11:45   #3598
NowaaJaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 170
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

KlimekG dla mnie bez znaczenia jest skąd jest chirurg, chce poprawić ucho u naprawdę doświadczonego chirurga, czy ten Dębski taki jest? mogłabyś napisać coś więcej o nim? dlaczego według Ciebie jest najlepszy?
Co do tej dziewczyny to może pamiętasz na której stronie to było? bo szukałam i nie mogę znaleźć :/
NowaaJaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-22, 17:43   #3599
KlimekG
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 18
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez NowaaJaa Pokaż wiadomość
KlimekG dla mnie bez znaczenia jest skąd jest chirurg, chce poprawić ucho u naprawdę doświadczonego chirurga, czy ten Dębski taki jest? mogłabyś napisać coś więcej o nim? dlaczego według Ciebie jest najlepszy?
Co do tej dziewczyny to może pamiętasz na której stronie to było? bo szukałam i nie mogę znaleźć :/
zaraz poszukam i dam ci link, ona na pewno była po mnie bo o coś tam pytała ale muszę odszukać. U mnie były uszy spartolone, bo nie dość ze znowu odstawały to jeszcze wcześniejszy magik zrobił tam duzy ubytek w chrząstce i potrzebna była rekonstrukcja. Dębski pomocy nie odmowił, a inni co chcieli operować mówili że wiele się nie da zrobić, wymyślali jakies przeszczepy za górę pieniędzy etc. I to co obiecał że zrobi to zrobił. Wiec dla mnie najlepszy. Wiem że dużo w szpitalu pracuje więc tam pewnie się wyrobił bo z tego co o nim czytałem robi też m.in. odtwarzanie ucha w całości więc dla mnie to kosmos. Anyway, ja polecam Ty zrob jak uważasz. Każdy niech wybiera to co mu najlepiej pasuje ) Zaraz poszukam ci tej dziewczyny.

---------- Dopisano o 18:43 ---------- Poprzedni post napisano o 18:38 ----------

Cytat:
Napisane przez NowaaJaa Pokaż wiadomość
KlimekG dla mnie bez znaczenia jest skąd jest chirurg, chce poprawić ucho u naprawdę doświadczonego chirurga, czy ten Dębski taki jest? mogłabyś napisać coś więcej o nim? dlaczego według Ciebie jest najlepszy?
Co do tej dziewczyny to może pamiętasz na której stronie to było? bo szukałam i nie mogę znaleźć :/
Dziewczyna nazywa się AgitkaM, prawy górny róg masz tam numer posta 3508. Potem też pisała. Może jeszcze tu zagląda
KlimekG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-22, 18:38   #3600
NowaaJaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 170
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

KlimekG bardzo Ci dziękuję, napisałam maila do Dr zobaczymy co odpisze, chce iść do jakiegoś naprawdę doświadczonego chirurga bo ten chirurg co mnie operował twierdzi że to wina mojego ucha. Ja własnie też mam ubytek w chrząstce i w obrąbku, może jest szansa zobaczenia Twoich zdjęć przed i po? popisania trochę? bo mam trochę pytań...
NowaaJaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-09 14:38:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:12.