Mój pierwszy raz, moje obawy, pomocy.. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-04, 17:43   #31
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Mój pierwszy raz, moje obawy, pomocy..

Cytat:
Napisane przez onanowaa Pokaż wiadomość
hm , jeżeli jesteś pewna tego i uważasz że to ten jedyny i go kochasz ja swój pierwszy raz miałam 1 rok i 2 miesiące temu i podajże też po 8 miesiącach razem ,
a jeżeli chodzi o odczucia , to ból jest przeokropny , w pewnych momentach chce się powiedzieć "pierd*le to , wyłaź ze mnie bo nie wytrzymam" i wydaje się że trwa w nieskończoność + duuużo krwi , ale jak już po pewnym momencie ból ustanie to jest baardzo przyjemie
No ładnie jej doradziłaś.
Ja nie miałam żadnego bólu - taka budowa, że nadal jestem fizycznie dziewicą. Ginekolog twierdzi, że to wcale nie takie rzadkie...
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-04, 18:11   #32
onanowaa
Raczkowanie
 
Avatar onanowaa
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 325
Dot.: Mój pierwszy raz, moje obawy, pomocy..

zgadzam się z ama4 , 2 miesiace to zdecydowanie za mało , nie znasz go na tyle dobrze by mu zaufać , a chyba nie chcesz iść z pierwszym lepszym a później tego żałować bo chyba każda chcialaby zrobić to z kimś z kim jest silnie związana emocjonalnie i z kim spędzi reszte zycia , w końcu oddajemy "coś" cennego poczekaj jeszcze i zobacz jak się sytuacja rozwinie
__________________

If the food don't kill ya , the service will.
onanowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-04, 19:09   #33
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Mój pierwszy raz, moje obawy, pomocy..

Cytat:
Napisane przez onanowaa Pokaż wiadomość
zgadzam się z ama4 , 2 miesiace to zdecydowanie za mało , nie znasz go na tyle dobrze by mu zaufać ,
Znasz ją? znasz jego? nie... więc nie Tobie to oceniać
Cytat:
Napisane przez onanowaa Pokaż wiadomość
a chyba nie chcesz iść z pierwszym lepszym a później tego żałować bo chyba każda chcialaby zrobić to z kimś z kim jest silnie związana emocjonalnie i z kim spędzi reszte zycia , w końcu oddajemy "coś" cennego poczekaj jeszcze i zobacz jak się sytuacja rozwinie
1) nie każda bedzie żałować że kochała się pierwszy raz z "pierwszym lepszym"
2) wyobraź sobie że nie każda
3) to że jest się emocjonalnie związaną z chłopakiem nie oznacza automatycznie że się z nim spędzi całe życie
4) co takiego cennego jest w kawałku błony????
Ogólnie trochę nie oganiam niektórych Twoich poglądów
Cytat:
Napisane przez Szangal1206 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam do was pytanko. Mam nadzieje że mi pomożecie. Jestem już z moim TŻ 8 miesiecy. Bardzo sie kochamy i wiem ze on nie zrobiłby mi krzywdy. Chodzi wiec o to że nie mialam jeszcze swojego pierwszego razu i troche sie boje. Rozmawialam z moim TŻ na ten temat i on powiedział ze nie bedzie na mnie naciskać i jak sama bede chciała to wtedy to zrobimy. No własnie problem jest w tym że bardzo bym chciała żebyśmy sie do siebie bardziej zblizyli. Pieszczoty juz przerobiliśmy. Tak że wiemy co drugiej osobie sprawia najwiekszą przyjemnośc. Jesli chodzi o zabezpieczenia to bedą to prezerwatywy i zrobilibysmy to w dni niepłodne. Nie mam regularnych okresów ale wiem kiedy mam owulację a kiedy zbliza mi sie okres. Chciałabym sie was zapytac jakie to jest odczucie. I czy 8 miesiecy znajomosci to nie jest za mało na pierwszy raz czy jeszcze z tym zaczekać. Aha i jeszcze dodam ze mój TŻ jest prawiczkiem. Powiedzcie co powinnam zrobić?
Ja bym jednak zastanowaiła się nad tabletkami jeśli masz nierówne cykle, ew. za wczasu wzięła receptę na tabletkę "po" żeby nie było paniki jeśli prezerwatywa zawiedzie
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-04, 20:08   #34
ama4
High Quality Since 2007
 
Avatar ama4
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wild wild south
Wiadomości: 4 268
Dot.: Mój pierwszy raz, moje obawy, pomocy..

viki, moim zdaniem różnica byłaby gdyby autorka była nieco starsza. Ale tutaj mamy 16-latkę która jest z chłopakiem 2 miesiące...
ama4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-04, 20:29   #35
onanowaa
Raczkowanie
 
Avatar onanowaa
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 325
Dot.: Mój pierwszy raz, moje obawy, pomocy..

Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
No ładnie jej doradziłaś.
Ja nie miałam żadnego bólu - taka budowa, że nadal jestem fizycznie dziewicą. Ginekolog twierdzi, że to wcale nie takie rzadkie...
wystarczyło przeczytać kolejny post gdzie napisałam że to jest moje doświadczenie
__________________

If the food don't kill ya , the service will.
onanowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-04, 21:09   #36
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Mój pierwszy raz, moje obawy, pomocy..

Cytat:
Napisane przez ama4 Pokaż wiadomość
viki, moim zdaniem różnica byłaby gdyby autorka była nieco starsza. Ale tutaj mamy 16-latkę która jest z chłopakiem 2 miesiące...
Różnica?
tzn. ja generalnie jeśli chodzi o autorkę wątku to zgadzam się z tym zdaniem:
Cytat:
Napisane przez ama4 Pokaż wiadomość
Skoro uważasz, że jest za wcześnie, to po prostu tego nie rób. I nie ma tu nad czym dywagować.
Ale nie rozumiem czemu niektóre osoby w wątku sprowadzają pierwszy seks do niemalże jakiegoś sacrum które może byc przeżyte jedynie z facetem z którym się bedzie potem całe życie (wtf?) bo inaczej na pewno beda tego żałować i płakać po nocach
No kurde, nie przesadzajmy
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-04, 21:37   #37
ama4
High Quality Since 2007
 
Avatar ama4
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wild wild south
Wiadomości: 4 268
Dot.: Mój pierwszy raz, moje obawy, pomocy..

A z tym że nie ma co przesadzać z ważnością pierwszego razu to też się zgadzam. Tylko ja nie kładę aż takiego nacisku na sam jej pierwszy raz, tylko seks w ogóle. W wieku 16 lat naprawdę poczekałabym dłużej niż 2 miesiące. Zwłaszcza jak się chłopak dziwi, że ona jeszcze nie czuje się na tyle pewnie, żeby mu wskakiwać do łóżka.
No ale - jej życie, jej decyzje. Będzie chciała, to się zdecyduje. Byleby sama się z tym źle nie czuła, bo to najgorsze co się może zdarzyć (poza ciążą w wieku 16 lat ).
ama4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-05, 01:08   #38
STP
Raczkowanie
 
Avatar STP
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 157
Dot.: Mój pierwszy raz, moje obawy, pomocy..

Autorko - jeśli nie jesteś pewna, czy już chcesz przeżyć ten pierwszy raz - poczekaj. Gwarantuję, że jeszcze seksu masz przed sobą tyle, że nie zbawi Cię te kilka miesięcy czekania (czy ile tam wybierzesz )
Poza tym - jeśli planujecie pierwszy raz, to radziłabym wybrać się do ginekologa, on da Ci receptę na tabletki antykoncepcyjne i stres od razu będzie mniejszy

ps. aha, i nie przejmuj się jakością tego pierwszego razu, bo to rzadko jest tak, że jest tak cudownie i wspaniale - do dobrego seksu się dochodzi z czasem
__________________
Damn, you!

Edytowane przez STP
Czas edycji: 2011-09-05 o 01:09
STP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-05, 07:07   #39
Szangal1206
Raczkowanie
 
Avatar Szangal1206
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 215
Dot.: Mój pierwszy raz, moje obawy, pomocy..

Cytat:
Napisane przez Clemence Pokaż wiadomość
Hm a skad wiesz kiedy masz dni plodne,skoro masz nierowny cykl,ze sie tak zapytam ? szczerze mowiac 8 miesiecy to nieduzo.. ja ze swoim jestem prawie 1,5 roku i w zasadzie sama sie zastanawiam jeszcze czy to będzie na zawsze.. ja bym poczekala na Twoim miejscu.
Skoro pieszczoty macie za sobą to nic dziwnego ,ze Ci się chce.. skoro juz na tyle masz rozbudzona wyobraxnie i nie tylko to krok dalej wydaje sie banalny i konieczny...

Bo kiedy mam dni płodne mam duza ilość wydzieliny z pochwy i im blizej owulacji tym jest jej wiecej i jest przeźroczysta. A pare dni przed okresem bola mnie piersi.

Edytowane przez Szangal1206
Czas edycji: 2011-09-05 o 07:13
Szangal1206 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-05, 10:09   #40
Suigetsu
Przyczajenie
 
Avatar Suigetsu
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 9
Dot.: Mój pierwszy raz, moje obawy, pomocy..

Cytat:
Napisane przez STP
Gwarantuję, że jeszcze seksu masz przed sobą tyle, że nie zbawi Cię te kilka miesięcy czekania
W przypadku kobiety, to masz rzeczywiście rację, bo to faceci, jak się przyjęło, latają i adorują baby. W przypadku faceta sprawa wygląda podobnie, jak w moim przypadku - czekałem, czekałem i się nie doczekałem jeszcze.
Suigetsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-07, 12:49   #41
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Mój pierwszy raz, moje obawy, pomocy..

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
4) co takiego cennego jest w kawałku błony????

Ja bym jednak zastanowaiła się nad tabletkami jeśli masz nierówne cykle, ew. za wczasu wzięła receptę na tabletkę "po" żeby nie było paniki jeśli prezerwatywa zawiedzie
Wiesz, myślę, że to jest kwestia kawałka błony, tylko emocji- to raz.
Dwa- tabletki anty i tym bardziej tabletka "po" dla 16 latki to chyba nie jest najszczęśliwszy pomysł.

Uważam, że ten pierwszy raz jest bardzo ważny. Ważny dlatego, by wspominając go potem można było się do wspomnień uśmiechnąć. To nie muszą być fajerwerki, ale coś co warto zapamiętać ze względu na emocji które wiązą się z pierwszym seksem. Seks to dopełnienie miłości- niggdy na odwrót.

Warto zawsze się dobrze zastanowić z kim przezyjemy ten pierwszy, a także każdy inny seks.

Czy 16 lat to za mało? Nie wiem, ale jeśli ma się wątpliwości i lęk, to na pewno nie warto się spieszyć.
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-07, 14:51   #42
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Mój pierwszy raz, moje obawy, pomocy..

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Dwa- tabletki anty i tym bardziej tabletka "po" dla 16 latki to chyba nie jest najszczęśliwszy pomysł.
Ale ja nie proponowałam tabletki "po" autorce wątku tylko innej wizażance z resztą i tak pisałam że by mieć ją na wszelki wypadek, jakby np. gumka pękła - a nie żeby je zjadać jak cukierki, jednak w takiej awaryjnej sytuacji lepiej mieć taka możliwość, a nie być w niechcianej ciąży, c'nie?
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Wiesz, myślę, że to jest kwestia kawałka błony, tylko emocji- to raz.
Uważam, że ten pierwszy raz jest bardzo ważny. Ważny dlatego, by wspominając go potem można było się do wspomnień uśmiechnąć. To nie muszą być fajerwerki, ale coś co warto zapamiętać ze względu na emocji które wiązą się z pierwszym seksem. Seks to dopełnienie miłości- niggdy na odwrót.
Warto zawsze się dobrze zastanowić z kim przezyjemy ten pierwszy, a także każdy inny seks.
Czy 16 lat to za mało? Nie wiem, ale jeśli ma się wątpliwości i lęk, to na pewno nie warto się spieszyć.
Bo aj wiem ja tam już nie pamiętam za bardzo tego 1 razu, ani jak było ani jakiś szczegółów a uśmiecham się raczej na wspomnienie tego co przezywam z moim obecnym Tż
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-07, 18:32   #43
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Mój pierwszy raz, moje obawy, pomocy..

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
Ale ja nie proponowałam tabletki "po" autorce wątku tylko innej wizażance z resztą i tak pisałam że by mieć ją na wszelki wypadek, jakby np. gumka pękła - a nie żeby je zjadać jak cukierki, jednak w takiej awaryjnej sytuacji lepiej mieć taka możliwość, a nie być w niechcianej ciąży, c'nie?
Przepraszam zatem, źle zrozumiałam

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
Bo aj wiem ja tam już nie pamiętam za bardzo tego 1 razu, ani jak było ani jakiś szczegółów a uśmiecham się raczej na wspomnienie tego co przezywam z moim obecnym Tż
No ba to co teraz to w ogóle bez porównania , ale zdecydowanie pozytywnie odnosze się do pierwszego razu. Nie żałuję, że to był właśnie ten facet, choć potem niestety okazał się .... ech nevermind. Tuż potem poznałam męża więc nie ma co żałować
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 14:07   #44
przytu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 17
Dot.: Mój pierwszy raz, moje obawy, pomocy..

według mnie nie ma co przypisywać aż tak olbrzymiego znaczenia pierwszemu razowi. oczywiście, nie warto robić tego z byle kim i byle jak, bo to doświadczenie, które może mieć duży wpływ na wasze dalsze życie, lecz z drugiej strony nie jest tak, że cały świat się potem zmienia. według mnie ludzie generalnie za dużo czasu poświęcają na myślenie o seksie
przytu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-22, 18:29   #45
Feigned
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 122
Dot.: Mój pierwszy raz, moje obawy, pomocy..

czy to normalne, jeśli w 3 dzień po 1 razie pobolewa mnie podbrzusze? jest to bardzo delikatne, ale jednak i nie wiem czy się niepokoić
Feigned jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:19.