Kwasomaniaczki - wątek dla miłośników stosowania kwasów - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-01-03, 20:02   #301
obywatelka planety Ziemia
Rozeznanie
 
Avatar obywatelka planety Ziemia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 646
GG do obywatelka planety Ziemia
Dot.: Kwasomaniaczki - wątek dla miłośników stosowania kwasów

mnie sie kojarzy z blizną dziurkowa stosowanie tca punktowo
https://www.youtube.com/watch?v=uxJMnWYV2mE
obywatelka planety Ziemia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-03, 20:39   #302
serefe
Przyczajenie
 
Avatar serefe
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 8
Dot.: Kwasomaniaczki - wątek dla miłośników stosowania kwasów

Dziewczyny, kogo dobrego polecanie w Warszawie na kwasy? Znacie jakiegoś zaufanego dermatologa?
serefe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-30, 14:17   #303
zerooo
Raczkowanie
 
Avatar zerooo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 139
Effaclar duo + bieledna maska na noc

Hej dziewczyny!
Mam pytanie odnośnie stosowania razem dwóch preparatów: Effaclar Duo + oraz maskę na noc z bielendy z kwasem migdałowym.
W tygodniu używam effaclaru, a w soboty chciałabym spróbować maski. Tylko, czy oba te kwasy będą dobrze ze sobą działać? Nie wiem, czy nie wyjdzie z tego katastrofa ... bo na łączeniu się kwasów nie nam.
__________________
[SIZE="2"][I]# dbam o włosy * akcja zagęszczanie *
# trening z chodakowską
# picie pokrzywy!
zerooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-03, 15:25   #304
Esiulka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 25
Dot.: Effaclar duo + bieledna maska na noc

Przy tak niskich stężeniach kwasów nic nie powinno się stać
Esiulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-04, 20:52   #305
KamilVanDiesel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 23
Dot.: Kwasomaniaczki - wątek dla miłośników stosowania kwasów

Dziewczyny , jaki najlepszy kwas dla mnie ? mam cere tłustą raczej i mam liczne wypryski po których zostają czerwone plamki ;/ chciałbym jakoś odblokować to co siedzi w skórze by nie tworzyły sie zaskórniki i te czerwone plamki ;/ Mogę sobie zrobić jakiś tonik na noc z kwasami ? potrzebuje jakiegoś kremu czy coś na to by skóra w nocy sie regenerowała i nawilżała , znacie cos ? ;/
KamilVanDiesel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-04, 20:59   #306
shini
Zakorzenienie
 
Avatar shini
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Paradise City
Wiadomości: 5 270
Dot.: Kwasomaniaczki - wątek dla miłośników stosowania kwasów

Cytat:
Napisane przez KamilVanDiesel Pokaż wiadomość
Dziewczyny , jaki najlepszy kwas dla mnie ? mam cere tłustą raczej i mam liczne wypryski po których zostają czerwone plamki ;/ chciałbym jakoś odblokować to co siedzi w skórze by nie tworzyły sie zaskórniki i te czerwone plamki ;/ Mogę sobie zrobić jakiś tonik na noc z kwasami ? potrzebuje jakiegoś kremu czy coś na to by skóra w nocy sie regenerowała i nawilżała , znacie cos ? ;/
LRP Effaclar Duo [+], Pharmaceris T, Avene Triacneal, Bielenda Mezo Power Mezo krem, serum, tonik...Różne są rzeczy, nikt nie wie, która się sprawdzi u Ciebie...
__________________
Wymienie w lutym rozswietlacz Boirjois, ciuchy s/m
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1220876
shini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-04, 21:17   #307
KamilVanDiesel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 23
Dot.: Kwasomaniaczki - wątek dla miłośników stosowania kwasów

eh sam już nie wiem co na ten powstający trądzik zaradzić , łykam nawet cynk w zwiększonej dawnce '' zincas forte '' i witaminy z olimpu które posiadają witamine A i to dużo i witaminy z grupy B ale nie wiem czy to coś pomaga . Zawarta jest tez tam wit b12 ktora podobno nasila trądzik czy to prawda ?
KamilVanDiesel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-07, 09:37   #308
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Kwasomaniaczki - wątek dla miłośników stosowania kwasów

Cytat:
Napisane przez KamilVanDiesel Pokaż wiadomość
eh sam już nie wiem co na ten powstający trądzik zaradzić , łykam nawet cynk w zwiększonej dawnce '' zincas forte '' i witaminy z olimpu które posiadają witamine A i to dużo i witaminy z grupy B ale nie wiem czy to coś pomaga . Zawarta jest tez tam wit b12 ktora podobno nasila trądzik czy to prawda ?
Myślę, że co do suplementacji powinieneś się poradzić lekarza lub dietetyka. Poza tym najlepiej się wchłaniają witaminy z jedzenia.
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-10, 18:20   #309
Patiszok
Przyczajenie
 
Avatar Patiszok
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 16
Dot.: Kwasomaniaczki - wątek dla miłośników stosowania kwasów

Witam. Potrzebuję pilnej rady. Otóż moją siostra odbyła kilka zabiegów kwasami u kosmetyczki. Był to jeden zabieg kwasem migdałowym a później trzy następne już mocniejszym. Na tym miało się skończyć, ale kosmetyczka przekonała ją, że jeden zabieg więcej nie zaszkodzi. Zabiegi odbywały się w odstępach 1go miesiąca. Ten ostatni niestety jednak zaszkodził. Podejrzewamy,że jest to poparzenie. Skóra zareagowała dalece inaczej niż we wcześniejszych przypadkach. Najpierw pojawiły się małe krostki, później oczywiście zluszczanie, aczkolwiek dużo większe niż wszesniej. Skóra jest strasznie zirytowana i bardzo piecze. Jest sucha i bardzo zaczerwieniona. Generalnie nie tak to powinno wyglądać. Najbliższa wizyta u dermatologa za trzy dni min. Co robić? Czy iść z tym na pogotowie jak z normalnym poparzenie? Czy taki lekarz coś pomoże? Czy stosować jakieś okłady? Nie chce zaszkodzić. Mam nadzieję że pytanie umiscilam w dobrym watku. Bylabym wdzięczna za radę. Dodam że kosmetyczka twierdzi, że to nic takiego, ale jednak w porównaniu do poprzednich zabiegów skutki tego wypadają tragicznie ...
Patiszok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-11, 19:30   #310
KamilVanDiesel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 23
Dot.: Kwasomaniaczki - wątek dla miłośników stosowania kwasów

Dziewczyny mam problem .. robiłem sobie ten tonik z kwasami bha i gdy porcjowałem kwas salicylowy niestety bardzo pyli i wciągłem go i czułem jego smak w ustach i nosie .. nie ma od tego jakiś zatruć ? sam pyłek wpadł mi do nosa i instynktownie wciągłem ;/ jest tam tez wodorowęglan sodu
KamilVanDiesel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-07, 12:39   #311
basia0707
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 229
Dot.: Kwasomaniaczki - wątek dla miłośników stosowania kwasów

Cześć dziewczyny Czy , która z was była by mi w stanie pomóc, co roku chodziłam na zabiegi z kwasami do salonu, oraz używałam kwasów delikatnych w domu . Obecnie się przeprowadziłam do innego miasta i nie potrafię znaleźć w swojej okolicy salonu który wykonywałby zabieg w miarę rozsądnej cenie. Nie ukrywam że praca dom i mało czasu zakupiłam więc kwas migdałowy sproszkowany i spróbowałam wykonać go sama za pomocą instrukcji z sklepów z pół produktami jednak cos nic z tego nie wyszło . CZY KTOS ZNA INSTRUKCJE WYKONANIA SPROSZKOWANEGO KWASU MIGDAŁOWEGO?Tak by wykonać peeling w domu?
basia0707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-07 13:39:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:36.