Proszę o poradę w sprawie ust :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-12-13, 19:36   #1
SzAnElKa
Zadomowienie
 
Avatar SzAnElKa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 340

Proszę o poradę w sprawie ust :)


Witam.

Myślę, że to najlepsze miejsce aby dowiedzieć się wstępnie coś w tym temacie ...

Mianowicie: Chciałabym wstrzyknąć sobie bardzo małą dawkę "powiększacza" ponieważ nie chcę mieć serduszka na ustach= chcę mieć pełne usta, czyli chcę wypełnić górna część górnej wargi. W pozostałe miejsca na ustach nie chcę nic. Dodam, że serduszko nie jest wielkie, ale mam dość maskowania go pomadką bo mnie to denerwuje i widać to ...

Czy to będzie kosztowało tyle samo co całe usta czy będzie liczone jako mniejsza dawka i wyjdzie taniej? Jak myślicie/ wiecie coś na ten temat?
Nie chcę płacić za taką drobnostkę tyle co za całe usta ...
Jest taka możliwość w ogóle?
__________________
WYMIANA -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=843846

Edytowane przez SzAnElKa
Czas edycji: 2013-12-13 o 19:37
SzAnElKa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-19, 19:57   #2
alfa2000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 28
Dot.: Proszę o poradę w sprawie ust :)

Robiłam to - fachowo nazywa się wstrzyknięciem w dzióbek płaciłam 300 zł gdzies w krakowie mi to robili ale podczas szkolenia dla lekarzy i nie pamiętam nazwiska pani, która wykonywała. w każdym razie musisz do dobrego fachowca trafić, który będzie wiedział o co chodzi.
alfa2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-26, 21:14   #3
malwi*
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14
Dot.: Proszę o poradę w sprawie ust :)

Nie wiem wprawdzie ile kosztuje częściowe powiększenie ust. Ale mogę Ci polecić najlepszą według mnie metodę. Zamiast faszerować się jakimiś specyfikami, lepiej jest zaufać naturze. Ja zrobiłam sobie usta dzięki przeszczepowi mojego własnego tłuszczu. Efekty są powalające i długo się utrzymują. Zabieg nazywa się lipofiling. Naprawdę serdecznie Ci polecam!

Edytowane przez malwi*
Czas edycji: 2014-01-24 o 10:24
malwi* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-29, 18:31   #4
muay
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: W
Wiadomości: 3
Dot.: Proszę o poradę w sprawie ust :)

Cytat:
Napisane przez SzAnElKa Pokaż wiadomość
Witam.

Myślę, że to najlepsze miejsce aby dowiedzieć się wstępnie coś w tym temacie ...

Mianowicie: Chciałabym wstrzyknąć sobie bardzo małą dawkę "powiększacza" ponieważ nie chcę mieć serduszka na ustach= chcę mieć pełne usta, czyli chcę wypełnić górna część górnej wargi. W pozostałe miejsca na ustach nie chcę nic. Dodam, że serduszko nie jest wielkie, ale mam dość maskowania go pomadką bo mnie to denerwuje i widać to ...

Czy to będzie kosztowało tyle samo co całe usta czy będzie liczone jako mniejsza dawka i wyjdzie taniej? Jak myślicie/ wiecie coś na ten temat?
Nie chcę płacić za taką drobnostkę tyle co za całe usta ...
Jest taka możliwość w ogóle?

Hej, na Medycynie Estetycznej masz cały wątek o powiększaniu ust - ponad 120 stron - napisz tam, dziewczyny na pewno Ci doradzą
muay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:05.