Tamilee Webb: "Ty też możesz mieć takie ramiona!" - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-15, 17:51   #1
Jodi _
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 279

Tamilee Webb: "Ty też możesz mieć takie ramiona!"


Są już wątki o ćwiczeniach na brzuch i pośladki, postanowiłam stworzyć kolejny do kolekcji o ćwiczeniach na ramiona, mam nadzieję, że wątek będzie cieszył się równie dużą popularnością, co dwa poprzednie

Ćwiczę ramiona od paru miesięcy i dzięki Tami udało mi się je wysmuklić i ujędrnić, a robiłam to dość nieregularnie z 2 kg ciężarkami. Skuszona świetnymi efektami postanowiłam wziąć się ostro do pracy i ćwiczyć solidnie i systematycznie, stopniowo zwiększając obciążenie, by ładnie wyrzeźbić ramiona.

Zapraszam do dzielenia się swoimi doświadczeniami
Jodi _ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-16, 17:43   #2
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Tamilee Webb: "Ty też możesz mieć takie ramiona!"

O jak miło, że ktoś założył taki wątek. Właśnie tego o ramionach mi brakowało. Od tygodnia ćwiczę Tamilee z dwukilogramowymi ciężarkami, wykonuję dwa programy naraz, co dwa-trzy dni. Wcześniej jakieś dwa tygodnie ćwiczyłam sama biceps i triceps (hantle 2 kg) i teraz już po tych trzech tyg widzę lekkie rezultaty.
Ćwiczenie, które sobie jednak podarowałam, to to na podłodze w drugim programie - tylko raz spróbowałam je wykonać. Za trudne jak narazie.
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-16, 18:28   #3
Paula_M
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 487
Dot.: Tamilee Webb: "Ty też możesz mieć takie ramiona!"

I nie budują się wam mięśnie, po ćwiczeniach Tamilee?
I pozwolę sie zapytać co do innych partii ciała - jakie są wasze wrażenia po reszcie ćwiczeń z Tamilee? Ponieważ za max 1,5miesiaca (a raczej od czerwca) zamierzam zacząć ćwiczyć na wyrzeźbienie pośladków, ud i brzucha oraz myślałam o ramionach, ale trochę obawiam się ich 'powiększenia' oraz muszę brać pod uwagę kontuzję. No ale tak czy siak, co o jej ćwiczonkach myślicie?
__________________
Życie nie pyta Cię, czy dasz radę.[/SIZE][/FONT]
Paula_M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-16, 19:27   #4
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Tamilee Webb: "Ty też możesz mieć takie ramiona!"

No ćwiczenia z hantlami na ramionach robi się, żeby wyrobić/zarysować mięsnie, żeby ramiona ładnie wyglądały, a skóra na nich nie zwisała. Naturalnie nie chcę mieć bicepsów jak Pudzian i absolutnie takie też nie grożą. Wszystko zależy od obciązenia.
Ja właśnie widzę, że leciutko zarysowały mi się mięśnie na ramionach. Ale czekam na lepsze efekty
Co do pozostałych ćwiczeń - brzuch - nie wypowiem się, bo nie ćwiczę. pupa - ćwiczę bardzo nieregularnie, więc nie ma żadnych efektów.
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-16, 19:51   #5
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 514
Dot.: Tamilee Webb: "Ty też możesz mieć takie ramiona!"

Nie bolą Was ręce od 2 kg ciężarków ?

wolałabym mniejsze ciężarki a więcej powtórzeń
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-16, 20:37   #6
Jodi _
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 279
Dot.: Tamilee Webb: "Ty też możesz mieć takie ramiona!"

[1=749d3470e67da5a340716cf 11c99d98c9d41692a_5eab587 331573;19353024]Nie bolą Was ręce od 2 kg ciężarków ?

wolałabym mniejsze ciężarki a więcej powtórzeń[/QUOTE]

Na początku, kiedy ręce były jeszcze nie wytrenowane i słabe, to miałam problem żeby dotrwać z takim obciążeniem do końca programu, ale teraz ręce są już "wyrobione" i już nie czuje tych 2 kg ciężarków.
Ćwiczenia są naprawdę efektywne, mi zależy na wyrzeźbieniu mięśni, a żeby to osiągnąć trzeba użyć siły i dlatego w tym przypadku podnoszenie małych ciężarów nie ma sensu.

Zacytuję poradę z gazety "Uroda":

"Ciężar musi być ciężki. Trening siłowy, jak sama nazwa wskazuje, wymaga użycia siły. Dlatego zastosowane podczas ćwiczeń obciążenie nie może być minimalne. Trening z jedno kilogramowymi ciężarkami nie przyniesie efektu, nawet jeśli wykonasz wiele powtórzeń w kilku seriach.
Owszem ważne by ciężar było dobrany do indywidualnych potrzeb i możliwości (to rola trenera), ale zawsze trzeba uważać, by nie był on za mały. Idealne obciążenie to takie, które pozwoli ci poprawnie wykonać 15 (ale nie więcej) powtórzeń danego ćwiczenia.
Wykonując takim ciężarem od 4 do 6 powtórzeń trenujesz siłę, od 6 do 10 - pracujesz nad rozbudowaniem masy mięśniowej, robiąc zaś od 10 do 15 powtórzeń - trenujesz wytrzymałość, rzeźbisz ciało i zdecydowanie poprawiasz jego jędrność."

Planuję przerzucić się na 3 kg ciężarki i stopniowo dalej zwiększać obciążenie adekwatnie do moich możliwości.


Jeśli chodzi o ćwiczenia na pośladki to narazie jest to dla mnie masakra jakaś nie potrafię wykonać nawet jednej serii, trzęsą mi się nogi, robią się, jak z waty, nie mam siły ustać, a na drugi dzień mam mega zakwasy. Taki cienias ze mnie, ale trzeba przyznać, że te ćwiczenia dają porządny wycisk, więc na pewno są skuteczne. Dopiero po takich ćwiczeniach człowiek naprawdę wie, że ma mięśnie, czuje się mięśnie o których wcześniej nie miało się pojęcia

Działania ćwiczeń na brzuch jeszcze nie sprawdzałam, bo robię zestaw na brzuch z "Shape'a", ale na pewno Tamile też przetestuję.


Cytat:
Napisane przez mychamycha Pokaż wiadomość
Ćwiczenie, które sobie jednak podarowałam, to to na podłodze w drugim programie - tylko raz spróbowałam je wykonać. Za trudne jak narazie.
Ja też narazie odpuściłam to ćwiczenie, bo dostaję jakiegoś dziwnego skurczu w mięśniach skośnych brzucha.

Edytowane przez Jodi _
Czas edycji: 2010-05-16 o 20:55
Jodi _ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-16, 21:06   #7
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Tamilee Webb: "Ty też możesz mieć takie ramiona!"

[1=749d3470e67da5a340716cf 11c99d98c9d41692a_5eab587 331573;19353024]Nie bolą Was ręce od 2 kg ciężarków ?

wolałabym mniejsze ciężarki a więcej powtórzeń[/QUOTE]
Ja ćwiczę tymi po 2 kg i właściwie zauważyłam, że przy niektóryc ćwiczeniach są one dla mnie za lekkie. Zamierzam wkrótce zmienić na 3 kg. Ale na samym początku te 2 były dla mnie trochę za ciężkie.
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-17, 10:23   #8
$ylwu$
Zadomowienie
 
Avatar $ylwu$
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 1 655
GG do $ylwu$
Dot.: Tamilee Webb: "Ty też możesz mieć takie ramiona!"

Moja przygoda z ćwiczeniami na ramiona i plecy zaczęła się właśnie od Tamilki. Na początku używałam hantli 2kg, jednak bardzo szybko stały się one dla mnie zbyt lekkie. Kupiłam hantle z regulowanym ciężarem i obecnie ćwiczę z 3,5 - 4,5 kg. Teraz Tamilee Webb już nie ćwiczę, zamieniłam ją na swój zestaw wybranych ćwiczeń. Ale mięśnie się bardzo ładnie zarysowały, broń Boże nie rozbudowały (zresztą to niemożliwe przy ujemnym bilansie ) i wydać je mimo tego że nie należę do szczupłych osób i mam trochę tłuszczyku tu i ówdzie.

Jeśli chodzi o pozostałe ćw. Tamilee na brzuch i pośladki to i owszem - próbowałam - brzuch spokojnie dałabym rade sobie "wyrobić" ale pośladki to masakra jakaś mam strasznie słabe mięśnie nóg i pupy, pierwszy raz jak to zrobiłam nie dałam rady chodzić, miałam zakwasy przez parę dni i niestety odpuściłam sobie, czego teraz niezmiernie żałuję, w krótkim czasie planuję zacząć znów robić wszystkie zestawy "Ja chcę mieć takie..."
__________________
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu.
Czas i tak upłynie "
______________________

Bieganie - nowa miłość <3

$ylwu$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 19:17   #9
mircia14
Zakorzenienie
 
Avatar mircia14
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk ;)
Wiadomości: 8 817
Dot.: Tamilee Webb: "Ty też możesz mieć takie ramiona!"

Dzisiaj na zakończenie treningu machnęłam 1program z hantlami 1,5kg Tak lajtowo
Szkoda, że hantle są takie drogie..
mircia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-19, 19:01   #10
Marcia_E
Raczkowanie
 
Avatar Marcia_E
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Nowa Sól
Wiadomości: 258
Dot.: Tamilee Webb: "Ty też możesz mieć takie ramiona!"

Ja ćwiczę Tamille na pośladki
Dzisiaj spróbuje zrobić trening na ramiona, tylko, że nie mam ciężarków... i wymyśliłam, że zastąpię je 1,5l butelkami z wodą Myślicie, że ma to sens, czy lepiej sobie odpuścić do czasu zakupienia hantelków ?
Marcia_E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-19, 21:05   #11
Jodi _
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 279
Dot.: Tamilee Webb: "Ty też możesz mieć takie ramiona!"

Cytat:
Napisane przez Marcia_E Pokaż wiadomość
Ja ćwiczę Tamille na pośladki
Dzisiaj spróbuje zrobić trening na ramiona, tylko, że nie mam ciężarków... i wymyśliłam, że zastąpię je 1,5l butelkami z wodą Myślicie, że ma to sens, czy lepiej sobie odpuścić do czasu zakupienia hantelków ?
Kiedy zaczynałam ćwiczyć ramiona z Tamilee, też nie miałam ciężarków i ćwiczyłam z butelkami z wodą 1,5 l, ale było mi tak niewygodnie :/ ręce mi się ślizgały na tych butelkach, w końcu butelki mają dużą objętość, a ciężarki mają wąskie uchwyty. O ile dobrze pamiętam Tamilee mówiła właśnie, że jak ktoś nie ma ciężarków, to może użyć butelek.

Na początek możesz poćwiczyć z butelkami, a jak będziesz mogła, to zamienisz na ciężarki i tak jak pisałam wyżej jeśli chce się pracować nad mięśniami, to minimalne obciążenie to 2 kg ( na początek), a o ile się nie mylę, to butelka 1,5 l wody odpowiada 1,5 kg.
Jodi _ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 11:24   #12
Renia90
Zakorzenienie
 
Avatar Renia90
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 872
Dot.: Tamilee Webb: "Ty też możesz mieć takie ramiona!"

cześć, przyłączam do Was

wczoraj i dzisiaj ćwiczyłam 2 programy pod rząd
__________________

"Robienie czegoś najlepiej jak się potrafi jest ważniejsze niż bycie najlepszym" /Shannon Miller/

KLIKnij raz dziennie i pomóż
i jeszcze tutaj!
Renia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 14:21   #13
Jodi _
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 279
Dot.: Tamilee Webb: "Ty też możesz mieć takie ramiona!"

Cytat:
Napisane przez Renia90 Pokaż wiadomość
cześć, przyłączam do Was

wczoraj i dzisiaj ćwiczyłam 2 programy pod rząd
Witamy

Z jakim obciążeniem ćwiczysz?

Ja czasami muszę robić dzień przerwy w ćwiczeniach, bo mam jakieś takie słabe ręce i nie mam siły wymiatać ciężarkami muszę się zabrać za siebie i poprawić kondycję.
Jodi _ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 17:26   #14
Renia90
Zakorzenienie
 
Avatar Renia90
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 872
Dot.: Tamilee Webb: "Ty też możesz mieć takie ramiona!"

1,5kg mam hantelki.

mnie najbardziej powala ćwiczenie na siedząco w lekkim skłonie i ręce na boki
__________________

"Robienie czegoś najlepiej jak się potrafi jest ważniejsze niż bycie najlepszym" /Shannon Miller/

KLIKnij raz dziennie i pomóż
i jeszcze tutaj!
Renia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 20:03   #15
Jodi _
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 279
Dot.: Tamilee Webb: "Ty też możesz mieć takie ramiona!"

Mnie też nie wiem, czy w ogóle robię poprawnie to ćwiczenie, na filmiku Tamilee robi je z takim rozmachem siup siup.. a ja ledwo, ledwo daje rade ręce unieść i nigdy nie wiem, jak bardzo powinnam być pochylona;P im niżej się pochylam tym jest trudniej. Nie lubię też ćwiczenia z pierwszego programu, tego gdzie trzyma się ciężarki nad głową i spina mięśnie :/ strasznie mnie skurcze łapią w mięśniach i ręce mi się trzęsą. Staram się szybko je wykonać, bo nie mogę długo wytrzymać tak z rękami w górze.
Jodi _ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 21:05   #16
Renia90
Zakorzenienie
 
Avatar Renia90
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 872
Dot.: Tamilee Webb: "Ty też możesz mieć takie ramiona!"

Cytat:
Napisane przez Jodi _ Pokaż wiadomość
Mnie też nie wiem, czy w ogóle robię poprawnie to ćwiczenie, na filmiku Tamilee robi je z takim rozmachem siup siup.. a ja ledwo, ledwo daje rade ręce unieść i nigdy nie wiem, jak bardzo powinnam być pochylona;P im niżej się pochylam tym jest trudniej. Nie lubię też ćwiczenia z pierwszego programu, tego gdzie trzyma się ciężarki nad głową i spina mięśnie :/ strasznie mnie skurcze łapią w mięśniach i ręce mi się trzęsą. Staram się szybko je wykonać, bo nie mogę długo wytrzymać tak z rękami w górze.
dokładnie, zapomniałam o tym ćwiczeniu też wspomnieć, ja odpadam gdzieś po 8 powtórzeniach, mam wrażenie że mi ręce eksplodują
__________________

"Robienie czegoś najlepiej jak się potrafi jest ważniejsze niż bycie najlepszym" /Shannon Miller/

KLIKnij raz dziennie i pomóż
i jeszcze tutaj!
Renia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-23, 12:49   #17
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Tamilee Webb: "Ty też możesz mieć takie ramiona!"

Cytat:
Napisane przez Renia90 Pokaż wiadomość
1,5kg mam hantelki.

mnie najbardziej powala ćwiczenie na siedząco w lekkim skłonie i ręce na boki
O, mnie te, bo to jest już druga seria i trochę jestem już zmęczona. Nigdy nie zrobię pełnej serii tego ćwiczenia.
Cytat:
Napisane przez Jodi _ Pokaż wiadomość
Mnie też nie wiem, czy w ogóle robię poprawnie to ćwiczenie, na filmiku Tamilee robi je z takim rozmachem siup siup.. a ja ledwo, ledwo daje rade ręce unieść i nigdy nie wiem, jak bardzo powinnam być pochylona;P im niżej się pochylam tym jest trudniej. Nie lubię też ćwiczenia z pierwszego programu, tego gdzie trzyma się ciężarki nad głową i spina mięśnie :/ strasznie mnie skurcze łapią w mięśniach i ręce mi się trzęsą. Staram się szybko je wykonać, bo nie mogę długo wytrzymać tak z rękami w górze.
A ja lubię to ćwiczenie
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-23, 13:24   #18
Jodi _
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 279
Dot.: Tamilee Webb: "Ty też możesz mieć takie ramiona!"

Cytat:
Napisane przez mychamycha Pokaż wiadomość

A ja lubię to ćwiczenie
Masochistka jesteś
Jodi _ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 12:09   #19
Renia90
Zakorzenienie
 
Avatar Renia90
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 872
Dot.: Tamilee Webb: "Ty też możesz mieć takie ramiona!"

wczoraj i dzisiaj po 30 min czyli całe dwa programy, zwiększyłam sobie obciążenie na 2kg, tylko tam gdzie nie wyrabiam zabieram lżejsze hantle

Jodi wytrzymałam dzisiaj wszystkie powtórzenia tego ćwiczenia gdzie spina się mięśnie
__________________

"Robienie czegoś najlepiej jak się potrafi jest ważniejsze niż bycie najlepszym" /Shannon Miller/

KLIKnij raz dziennie i pomóż
i jeszcze tutaj!
Renia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 13:04   #20
live
Rozeznanie
 
Avatar live
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 941
Dot.: Tamilee Webb: "Ty też możesz mieć takie ramiona!"

Zacznę od tego ze mam 34 lata i kondycję jak u.... .....komara, ale ćwiczę Tamilee od miesiąca , 1 program pośladki i od razu po nim 1 program ramiona wiem tylko jedno ze, cały czas te dwa 15 minutowe zestawy maksują mnie ogromnie,ale dziewczęta nie poddawajcie się bo ja widze ze z kazdym dniem jest coraz lepiej , juz potrwfię utrzymac w miare równowage co było na początku katorgą,zakwasy na nogach miałam takie ze w pracy śmieli sie z mojego chodzenia ,bo wyglądało to mniej więcej jak poruszanie się w galarecie,teraz jest o wiele lepiej dzieki tym cwiczeniom wbiegam na 4 piętro bez najmniejszej zadyszki co kiedys było niemozliwe,poz tym zakwasy mineły jak odległy koszmar, więc cwiczmy je cały czas trzymam za was kciuki i ramiona stały się przyjemnie spręzyste , samopoczucie 100% poprawy , powiedzenie ze trening czyni mistrza jest prawdziwe, jeszcze jedno wam powiem było mi tak ciezko w pierwszych dniach ze myslałam sobie odpuszczam, bo się zwymiotuje albo padne i nie wstane , teraz kicham na to i ciesze sie ze nie odpusciłam bo widzę ze było warto

Edytowane przez live
Czas edycji: 2010-05-25 o 13:12
live jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 23:43   #21
Jodi _
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 279
Dot.: Tamilee Webb: "Ty też możesz mieć takie ramiona!"

Cytat:
Napisane przez Renia90 Pokaż wiadomość
wczoraj i dzisiaj po 30 min czyli całe dwa programy, zwiększyłam sobie obciążenie na 2kg, tylko tam gdzie nie wyrabiam zabieram lżejsze hantle

Jodi wytrzymałam dzisiaj wszystkie powtórzenia tego ćwiczenia gdzie spina się mięśnie

dobry zawodnik z Ciebie

A ja muszę się przyznać, że przez ostatnie dni nie ćwiczyłam, bo mi sie nie chciało ale od jutra biorę się ostro do pracy


live witamy cieszę się, że kolejna osoba zawitała do wątku
Gratuluję efektów
Też muszę się w końcu zabrać za ćwiczenia na pośladki, trzeba żeby się zmniejszyło tu i ówdzie

Edytowane przez Jodi _
Czas edycji: 2010-05-26 o 23:45
Jodi _ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 11:35   #22
Renia90
Zakorzenienie
 
Avatar Renia90
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 872
Dot.: Tamilee Webb: "Ty też możesz mieć takie ramiona!"

haaaaaaaaaaaaaaaaloOoOo!

ćwiczy tu jeszcze któraś

ja zaprzestałam na miesiąc, ale od dzisiaj znów zaczynam 3x w tygodniu, dzisiaj już zrobiłam cały program
__________________

"Robienie czegoś najlepiej jak się potrafi jest ważniejsze niż bycie najlepszym" /Shannon Miller/

KLIKnij raz dziennie i pomóż
i jeszcze tutaj!
Renia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-30, 14:31   #23
Kaczusia17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 40
GG do Kaczusia17
Dot.: Tamilee Webb: "Ty też możesz mieć takie ramiona!"



przyłączam się do was
moje ramiona to masakra jakas, strasznie słabe :/
także wczoraj zaczęłam...
i dla mnie też najcięższe są te ćwiczenia co dla was
jakoś ostatnio jestem bardzo zmotywowana
miejmy nadzieję, że nie minie
__________________
Take it easy
Kaczusia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-17, 17:05   #24
Rzygamuczuciami
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Oln
Wiadomości: 19
GG do Rzygamuczuciami
Dot.: Tamilee Webb: "Ty też możesz mieć takie ramiona!"

.
Rzygamuczuciami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-06, 09:46   #25
malamenda2009
Zakorzenienie
 
Avatar malamenda2009
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 623
Dot.: Tamilee Webb: "Ty też możesz mieć takie ramiona!"

taki fajny watek, moze jeszcze ktos dalej cwiczy i wypowie sie motywujaco? gdzie zaopatrujecie sie w hantle?
__________________
nasz dzień
malamenda2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-06, 10:06   #26
Jodi _
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 279
Dot.: Tamilee Webb: "Ty też możesz mieć takie ramiona!"

Ooo ktoś odkopał mój wątek a tu wstyd się przyznać, że prawie na całą zimę hantle poszły w kąt się kurzyć, a od czasu mojej ostatniej deklaracji tutaj, że biorę się ostro do pracy, to do zimy ćwiczyłam bardzo nie regularnie
Zawsze mam takie ambitne plany działania, a potem wszystko spada na manowce Jak co roku przypominam sobie o formie dopiero, gdy pierwsze wiosenne promienie słońca wychodzą za chmur i wtedy zaczynam trząść portkami, że o mamo już wiosna, lato, a ja znowu nic nie robiłam całą zimę i jestem otłuszczona. Teraz będę na biegu ćwiczyła, żeby do lata się ogarnąć
Jodi _ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:22.