Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2014-06-18, 11:50   #931
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ

Ten transporter mi siê podoba bo jest wysoki, ale i tak uwa¿am ¿e najlepsze jest co¶ co jest od góry równie¿ zamykane. W razie nag³ego hamowania ¿eby pies nie wylecia³
Kokardka na maltanczyku hehe zobaczysz jak zacznie wariowaæ przy zabawie albo postanowi podrapaæ siê po g³owie to siê poddasz i siê skoñcz± kucyki
Z tymi w±sami w tym wieku to nie jest normalne... Sprawd¼ sobie poziom hormonów, mo¿e co¶ jest nie tak.
Siedzê w³a¶nie z Henna Waxem na g³owie tak zachwala³a¶ wiêc zabra³am mamie ten co jej da³am kiedy¶.

---------- Dopisano o 08:54 ---------- Poprzedni post napisano o 08:52 ----------


Mam to samo Lubiê swoje obecne w³osy, ale w br±zie czu³am siê bardziej "jaka¶".
Poziom 8 jest ok, ale taki "zwyk³y"
Ja chce transporter zamykany te¿. Ale zanim kupie cokolwiek najpierw zadbaæ muszê o zdrowie, potem praca albo na odwrót, zale¿y jak bêdzie

Co do hormonów wszystkie mam w normie. Teraz mia³am robion± prolaktynê ze wzglêdu na w³osy i takie tam objawy ale jest w porz±dku, za to w posiewie od gina mi co¶ wysz³o paskudnego i nie chce o tym pisaæ

W±sy to nie tylko pod³o¿e hormonalne, to niestety geny po mamusi na przyk³ad, po ci±¿ach jak hormony szala³y i po prochach anty, które przeciez nigdy mi nie pasowa³y i musia³am odstawiæ. Ogólnie z wiekiem cz³owiek potrafi zarastaæ

Nie wiem jak ten Wax czarny ale ten mój mi pasuje jak nie wiem

A ja przy blondzie w koñcu jestem sob±. Lepiej siê czujê i wiem, ¿e podobam sie otoczeniu. Znowu w br±zie nikt mnie nie dostrzega³ No a juz z pewno¶ci± w poziomie 6

Cytat:
Napisane przez Beata. Poka¿ wiadomo¶æ
Niestety przedostatnio fryzjerka tak mnie urzadzi³a wyglada³am tragicznie
Teraz w³osy odros³y, ostatnio inna fryzjerka troche mi poprawi³a , ale jeszcze troche czasu minie, zanim bede jako¶ wygladac
W³osy mam dosyæ geste, ale cienutkie i delikatne
Ponizej moje w³osy wyprostowane zaraz po fryzjerze i w moim normalnym
stanie Ja w³osów nie prostuje, fryzjerka chcia³a ciaæ na wyprostowanych .
Ale¿ Ty masz gêste w³oski!
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-18, 12:20   #932
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Beata ¶liczne masz w³osy. I gêste i ciemne zawsze mi siê podoba³y twoje w³osy.

Ja mam wycieniowane tak jak twoje, ale nigdy nie uzyskam takiej gêsto¶ci w³osów choæbym nie wiem jakie loki sobie zrobi³a


Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Ja mia³am na my¶li ró¿nice w cieniowaniu na prostych w³osach, jak zobaczy³am 15cm to od razu mia³am przed oczami co¶ takiego
Ta blond

mcromance gdzie ty siê ukrywasz? Ja rozumiem, ¿e brak ci weny czy czego¶ tam, ale ¿eby tak zupe³nie siê nie odzywaæ?

---------- Dopisano o 13:20 ---------- Poprzedni post napisano o 13:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Ogólnie z wiekiem cz³owiek potrafi zarastaæ
Z wiekiem to siê ³ysieje, a nie zarasta

Ja przechodzê burze hormonaln± ju¿ lata i nic siê nie uspokaja, ale to wina mojej choroby, na któr± póki co nie ma ¿adnego leku. Ale ¿aden w±sik mi siê nie pojawi³.
To raczej sprawa genetyczna. Moja mama nie ma.

A 'dowcipnej' choroby nie zazdroszczê, bo bez wzglêdu na to czy to bakteria, czy grzyb, czy inne cholerstwo, to jest to jednak niezbyt przyjemne i nie dziwiê siê, ¿e nie chce ci siê o tym gadaæ
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-18, 12:30   #933
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomo¶ci: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Dziekuje
W³osy bardzo mi zgêstnia³y dzieki róznym wcierkom . Juz wam pisa³am ze jestem wielka wielbicielka i ciagle cos wcieram Chyba nigdy w zyciu nie mia³am tak gestych w³osów jak teraz. Oczywi¶cie fale mocno optycznie pogrubiaj± :0
__________________

Beata. jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-18, 12:59   #934
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja chce transporter zamykany te¿. Ale zanim kupie cokolwiek najpierw zadbaæ muszê o zdrowie, potem praca albo na odwrót, zale¿y jak bêdzie

Co do hormonów wszystkie mam w normie. Teraz mia³am robion± prolaktynê ze wzglêdu na w³osy i takie tam objawy ale jest w porz±dku, za to w posiewie od gina mi co¶ wysz³o paskudnego i nie chce o tym pisaæ

W±sy to nie tylko pod³o¿e hormonalne, to niestety geny po mamusi na przyk³ad, po ci±¿ach jak hormony szala³y i po prochach anty, które przeciez nigdy mi nie pasowa³y i musia³am odstawiæ. Ogólnie z wiekiem cz³owiek potrafi zarastaæ

Nie wiem jak ten Wax czarny ale ten mój mi pasuje jak nie wiem

A ja przy blondzie w koñcu jestem sob±. Lepiej siê czujê i wiem, ¿e podobam sie otoczeniu. Znowu w br±zie nikt mnie nie dostrzega³ No a juz z pewno¶ci± w poziomie 6
Dbaj o zdrówko !!

Ta od¿ywka taka sobie, powiedzia³abym zwyk³a. Trzyma³am 40min pod czapk±.

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ

Ta blond
Wyobra¼ sobie ¿e ta fryzura to jest efekt metamorfozy ...
http://prasamlodziezowa.blog.onet.pl...trycja-subocz/
strasznie dziewczynê skrzywdzili A ten tekst mnie powali³ "Zale¿a³o nam na objêto¶ci" .... bez komentarza...

Edytowane przez MorganLeFay
Czas edycji: 2014-06-18 o 13:00
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-18, 13:44   #935
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ

Z wiekiem to siê ³ysieje, a nie zarasta

Ja przechodzê burze hormonaln± ju¿ lata i nic siê nie uspokaja, ale to wina mojej choroby, na któr± póki co nie ma ¿adnego leku. Ale ¿aden w±sik mi siê nie pojawi³.
To raczej sprawa genetyczna. Moja mama nie ma.

A 'dowcipnej' choroby nie zazdroszczê, bo bez wzglêdu na to czy to bakteria, czy grzyb, czy inne cholerstwo, to jest to jednak niezbyt przyjemne i nie dziwiê siê, ¿e nie chce ci siê o tym gadaæ
O jest takie co¶ jak hirsutyzm, a mi w czasie ci±¿ ostro wszystko szala³o. ja nie mówiê, ¿e mam w±sy tylko jakby mi lekko ¶ciemnia³y tu w³oski. Ale widoczne s± jak po zbli¿eniu pod lup±. Jestem facetem, wiedzia³am
Kochana, ¿eby to tylko jaki¶ grzyb by³ czy bakteria. Nie wiem jak to nazwaæ ale jest paskudne w nazwie i nie powtórzê publicznie.


Cytat:
Napisane przez Beata. Poka¿ wiadomo¶æ
Dziekuje
W³osy bardzo mi zgêstnia³y dzieki róznym wcierkom . Juz wam pisa³am ze jestem wielka wielbicielka i ciagle cos wcieram Chyba nigdy w zyciu nie mia³am tak gestych w³osów jak teraz. Oczywi¶cie fale mocno optycznie pogrubiaj± :0
Nawracam siê na wcierki

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Dbaj o zdrówko !!

Ta od¿ywka taka sobie, powiedzia³abym zwyk³a. Trzyma³am 40min pod czapk±.
Ca³y czas dbam i ci±gle co¶ wy³azi Najlepsze jest to, ¿e nie wiem sk±d to siê wziê³o dos³ownie. ¯ebym siê gdzie¶ szlaja³a na baseny publiczne, z facetami po nocach, cokolwiek. Szkoda gadaæ. A my¶leæ te¿ mi siê o tym nie chce. Mia³o byæ rutynowe badanie i dla pewno¶ci pobrany posiew a tu co¶ wysz³o, no siê dzi¶ upije chyba.
Mówi³am Ci, ¿e fryzjerka mi to samo powiedzia³a. Po czarnej nic specjalnego ale po zielonej w³osy marzenie. No i u niektórych efekty widaæ po czasie. Na pocz±tku mo¿e nie byæ sza³u.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2014-06-18 o 13:47
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-18, 20:15   #936
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Beata chwal aie jakie wcierki stosujesz! masz super wlosy!


mcromance hooop hoooop, odezwij sie
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-20, 14:23   #937
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cisza tu jak makiem zasia³...
a jakby kogo interesowa³o, to pofarbowa³am moje odrosty po 3 tygodniach, a wiêc pobi³am swój rekord
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2014-06-20, 14:46   #938
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Cisza tu jak makiem zasia³...
a jakby kogo interesowa³o, to pofarbowa³am moje odrosty po 3 tygodniach, a wiêc pobi³am swój rekord
Ja mam ospê nr 2 Starszy w³a¶nie zachorowa³. Normalnie ca³y miesi±c siedzenie w domu Najpierw m³odszy 2 tygodnie teraz ten. Ech.

A teraz czekamy na kolejny rekord i 4 tygodnie. Jak dojdziesz do tego to bêdzie w koñcu zalecany przez fryzjerów czas kolejnego farbowania
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-20, 14:53   #939
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Etam mnie nie obchodzi co kto zaleca. Farbujê jak widzê, ¿e powinnam i tyle
My¶lê, ¿e przy moim blondzie , te 3 tygodnie to max.

A ospy nie zazdroszczê. Parê ³adnych lat temu te¿ to przechozili¶my. Najpierw mia³ syn i zaraz potem córka, a wiêc siedzieli¶my miesi±c w domu.
Najm³odszy prawdopodobnie nigdy nie przejdzie ospy, bo jest zaszczepiony.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-20, 15:01   #940
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Etam mnie nie obchodzi co kto zaleca. Farbujê jak widzê, ¿e powinnam i tyle
My¶lê, ¿e przy moim blondzie , te 3 tygodnie to max.

A ospy nie zazdroszczê. Parê ³adnych lat temu te¿ to przechozili¶my. Najpierw mia³ syn i zaraz potem córka, a wiêc siedzieli¶my miesi±c w domu.
Najm³odszy prawdopodobnie nigdy nie przejdzie ospy, bo jest zaszczepiony.
U nas w przedszkolu by³y dzieciaki zaszczepione ale i tak chorowa³y. Tyle, ¿e l¿ej. Mo¿e parê krostek czy bez gor±czki itp. Szczepionka wcale nie oznacza, ¿e siê uda bez ospy przej¶æ. Z jednej strony siê cieszê, bo bêdziemy mieæ to ju¿ za sob±
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-20, 15:23   #941
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

No zobaczymy jak ta szczepionka zadzia³a u nas. Ja nie widzê sensu szczepienia na ospê, ale obecnie jest to tutaj obowi±zkowe, wiêc nie mam nic do gadania.
Za to moja starsza dwójka, która "za m³odu" nie mia³a takich szczepieñ - strasznie ciê¿ko przechodzi³a ospê. Wtedy siê cieszy³am gdy zobaczy³am pierwsze krostki, bo oni byli wtedy mali, a ponoæ im mniejsze dziecko tym l¿ej przechodzi. Guzik prawda. Moje przechodzi³y bardzo ciê¿ko. Krostki by³y dos³ownie wszêdzie.
Wiêc je¶li szczepionka nie uchroni najm³odszego ca³kowicie, to mo¿e chocia¿ l¿ej bêdzie przechodzi³.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-20, 16:01   #942
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
No zobaczymy jak ta szczepionka zadzia³a u nas. Ja nie widzê sensu szczepienia na ospê, ale obecnie jest to tutaj obowi±zkowe, wiêc nie mam nic do gadania.
Za to moja starsza dwójka, która "za m³odu" nie mia³a takich szczepieñ - strasznie ciê¿ko przechodzi³a ospê. Wtedy siê cieszy³am gdy zobaczy³am pierwsze krostki, bo oni byli wtedy mali, a ponoæ im mniejsze dziecko tym l¿ej przechodzi. Guzik prawda. Moje przechodzi³y bardzo ciê¿ko. Krostki by³y dos³ownie wszêdzie.
Wiêc je¶li szczepionka nie uchroni najm³odszego ca³kowicie, to mo¿e chocia¿ l¿ej bêdzie przechodzi³.
No to zawsze lepiej jak l¿ej. Mój m³odszy by³ nie¼le obsypany ale nie narzeka³. Starszy za¶ ju¿ przy pierwszej krostce marudzi³, ¿e swêdzi i on juz nie wytrzymuje. Mamy Fenistill kropelki i ju¿ po jednej dawce nieco pomog³o. Liczê po cichu aby go lekko wysypa³o.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-20, 20:42   #943
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Weronisia gratulujê rekordu
Meldujê ¿e u mnie te¿ rekord - w najbli¿szy wtorek bêdzie 6 (!!!) tygodni od farbowania odrost ma jakie¶ 12mm, mi wolno rosn± w³osy niestety... Jako¶ mi nie przeszkadza ani ten odrost ani nawet odcieñ... dzi¶ piwrwszy raz zrobi³am p³ukank± ale sama nie wiem po co. I ma³o z³apa³o, nie s± zielone
Wyci±gnê³am te¿ od¿ywkê Deba z pó³ki (Goldika chyba jej u¿ywa³a?). Zostawi³am na 40min po myciu i efekt naprawdê super Zdecydowanie stwierdzam ¿e wiêkszo¶æ od¿ywek dzia³a tylko wtedy jak siê je przetrzyma d³u¿ej i pod czapk±
Kachula wspó³czujê Ci ¿e masz chorego synka i znów musisz siedzieæ w domu
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-21, 07:43   #944
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Weronisia gratulujê rekordu
Meldujê ¿e u mnie te¿ rekord - w najbli¿szy wtorek bêdzie 6 (!!!) tygodni od farbowania odrost ma jakie¶ 12mm, mi wolno rosn± w³osy niestety... Jako¶ mi nie przeszkadza ani ten odrost ani nawet odcieñ... dzi¶ piwrwszy raz zrobi³am p³ukank± ale sama nie wiem po co. I ma³o z³apa³o, nie s± zielone
Wyci±gnê³am te¿ od¿ywkê Deba z pó³ki (Goldika chyba jej u¿ywa³a?). Zostawi³am na 40min po myciu i efekt naprawdê super Zdecydowanie stwierdzam ¿e wiêkszo¶æ od¿ywek dzia³a tylko wtedy jak siê je przetrzyma d³u¿ej i pod czapk±
Kachula wspó³czujê Ci ¿e masz chorego synka i znów musisz siedzieæ w domu
Synek to diabe³ wcielony. Rozrabia za dwóch tyle tylko, ¿e ma fioletowe kropki A ja przez te kropki wyj¶æ z nim nie mogê. No szlag by to. Mi te¿ odrost miesiêczny nie przeszkadza. Fryzjerka tak to zrobi³a, ¿e moje w³osy na razie wtapiaj± sie w te lekko rozja¶nione i potem w te mocniej rozja¶nione. No i s³oñce daje mi s³oneczne refleksy wiêc w ogóle jest ok. Zobaczê jak to bêdzie mia³o miejsce w sierpniu
P³uka³am sobie ostatnio Deli± i to nie to. W³osy sztywne i kolor bury. Chyb ana chwilê obecn± najbardziej pasuje mi ten Garnier Blond Booster Ale kupi³am sobie saszetkê Marion do blondu. W weekend sprawdzê.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-22, 19:54   #945
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Synek to diabe³ wcielony. Rozrabia za dwóch tyle tylko, ¿e ma fioletowe kropki A ja przez te kropki wyj¶æ z nim nie mogê. No szlag by to. Mi te¿ odrost miesiêczny nie przeszkadza. Fryzjerka tak to zrobi³a, ¿e moje w³osy na razie wtapiaj± sie w te lekko rozja¶nione i potem w te mocniej rozja¶nione. No i s³oñce daje mi s³oneczne refleksy wiêc w ogóle jest ok. Zobaczê jak to bêdzie mia³o miejsce w sierpniu
P³uka³am sobie ostatnio Deli± i to nie to. W³osy sztywne i kolor bury. Chyb ana chwilê obecn± najbardziej pasuje mi ten Garnier Blond Booster Ale kupi³am sobie saszetkê Marion do blondu. W weekend sprawdzê.
Czyli fryzjerka zrobi³a Ci wreszcie tak jak trzeba Chyba o to chodzi ¿eby nie lataæ co chwilê do fryzjera, tylko ¿eby kolor jako¶ ³agodnie przechodzi³. Najwa¿niejsze ¿e nadal jeste¶ zadowolona
Testowa³a¶ maseczkê Mariona? Widzia³am j± ostatnio w Naturze za 1,99 ale nie wziê³am bo pomy¶la³am sobie ¿e i tak bym j± po³o¿y³a tylko na koñcówki, a dziwnie tak korygowaæ kolor tylko na po³owie w³osów
Kachula jak Ty prze¿y³a¶ to zapuszczanie boba? Napisz mi jakie¶ dobre s³owo bo oszalejê nied³ugo z t± d³ugo¶ci± ... no ile mo¿na chodziæ w kucyku.....

PS : co tu taka cisza????

---------- Dopisano o 20:54 ---------- Poprzedni post napisano o 20:52 ----------

Dzi¶ siê napatrzy³am w DD Tvn na Pani± prowadz±c± (M. Mo³ek??) i chyba czarne odrosty sa w modzie no i przypadkiem mam dok³adnie to samo na g³owie ale jutro lub pojutrze farbowanie....
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-23, 08:32   #946
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Czyli fryzjerka zrobi³a Ci wreszcie tak jak trzeba Chyba o to chodzi ¿eby nie lataæ co chwilê do fryzjera, tylko ¿eby kolor jako¶ ³agodnie przechodzi³. Najwa¿niejsze ¿e nadal jeste¶ zadowolona
Testowa³a¶ maseczkê Mariona? Widzia³am j± ostatnio w Naturze za 1,99 ale nie wziê³am bo pomy¶la³am sobie ¿e i tak bym j± po³o¿y³a tylko na koñcówki, a dziwnie tak korygowaæ kolor tylko na po³owie w³osów
Kachula jak Ty prze¿y³a¶ to zapuszczanie boba? Napisz mi jakie¶ dobre s³owo bo oszalejê nied³ugo z t± d³ugo¶ci± ... no ile mo¿na chodziæ w kucyku.....

PS : co tu taka cisza????

---------- Dopisano o 20:54 ---------- Poprzedni post napisano o 20:52 ----------

Dzi¶ siê napatrzy³am w DD Tvn na Pani± prowadz±c± (M. Mo³ek??) i chyba czarne odrosty sa w modzie no i przypadkiem mam dok³adnie to samo na g³owie ale jutro lub pojutrze farbowanie....
Mariona nie testowa³am, bo kolor po ostatnim u¿yciu Garnier jest spoko. Chyba poczekam a¿ naprawdê z¿ó³knie.
Co do boba to chyba ju¿ sobie odpowiedzia³a¶
Tylko kucyk, jak oczywi¶cie uda³o siê wszystko z³apaæ. Potem przyszed³ kryzys na w³osy jeszcze nie d³ugie ale d³u¿sze, choæ za krótkie aby nazwaæ d³ugimi Chyba wiesz o co mi chodzi Jedyne co mnie pociesza³o, to zdrowe koñcówki
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-24, 20:01   #947
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Jak makiem zasia³...

__________________
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-25, 09:59   #948
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Rzeczywi¶cie cisza...
¯adna siê nie farbuje? Nie kombinuje?

Kachula jak tam ospa? Minê³a?

Ja ¿yjê zbli¿aj±cym siê urlopem, czyli kupujê materace, zabawki do wody, stroje k±pielowe i buty. Jednym s³owem masakra. Kasa idzie strasznie.

Do tego jeszcze mia³am stres przez praktykê córki, a w³a¶ciwie brak praktyki. Ona siê bardzo dobrze uczy, wiêc chcia³am, ¿eby wybra³a praktykê, w której przyda siê jej mózg A ¿e ona gapa i za pó¼no zaczê³a szukaæ, to nigdzie ju¿ nie ma miejsc. Ale wreszcie siê dosta³a po znajomo¶ci. Moja klientka us³ysza³a o czym rozmawiamy i zaproponowa³a, ¿e zapyta u siebie w pracy. No i siê uda³o Tym sposobem moja córka bêdzie siê uczyæ w kierunku in¿yniera nadzoru budowlanego Zobaczymy czy siê jej spodoba. Ale z tego co opowiada moja klientka, to jest do¶æ ciekawie i nie ma czasu na nude.

A! Pamiêtacie jak moja córka chcia³a co¶ z w³osami zrobiæ? Pozwoli³am jej kupiæ szamponetke tak± na 3 mycia. Ona blondynka, a kupi³a czekoladowy br±z. Nie chwyci³o nic, nawet po drugiej saszetce. Ona za³amana. A z drugiej strony da³a siê przekonaæ, ¿e jej w³osy nie dadz± siê pofarbowac i da³a se spokój Tak wiêc na razie mam problem z g³owy :p

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-25, 13:54   #949
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Rzeczywi¶cie cisza...
¯adna siê nie farbuje? Nie kombinuje?

Kachula jak tam ospa? Minê³a?

Ja ¿yjê zbli¿aj±cym siê urlopem, czyli kupujê materace, zabawki do wody, stroje k±pielowe i buty. Jednym s³owem masakra. Kasa idzie strasznie.

Do tego jeszcze mia³am stres przez praktykê córki, a w³a¶ciwie brak praktyki. Ona siê bardzo dobrze uczy, wiêc chcia³am, ¿eby wybra³a praktykê, w której przyda siê jej mózg A ¿e ona gapa i za pó¼no zaczê³a szukaæ, to nigdzie ju¿ nie ma miejsc. Ale wreszcie siê dosta³a po znajomo¶ci. Moja klientka us³ysza³a o czym rozmawiamy i zaproponowa³a, ¿e zapyta u siebie w pracy. No i siê uda³o Tym sposobem moja córka bêdzie siê uczyæ w kierunku in¿yniera nadzoru budowlanego Zobaczymy czy siê jej spodoba. Ale z tego co opowiada moja klientka, to jest do¶æ ciekawie i nie ma czasu na nude.

A! Pamiêtacie jak moja córka chcia³a co¶ z w³osami zrobiæ? Pozwoli³am jej kupiæ szamponetke tak± na 3 mycia. Ona blondynka, a kupi³a czekoladowy br±z. Nie chwyci³o nic, nawet po drugiej saszetce. Ona za³amana. A z drugiej strony da³a siê przekonaæ, ¿e jej w³osy nie dadz± siê pofarbowac i da³a se spokój Tak wiêc na razie mam problem z g³owy :p

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ospa trwa jeszcze, niestety...

Co do sprzêtu wodnego to ja mam jeszcze z zesz³ego roku. Ale i tak nie mamy w tym roku wakacji. Marnie z kas±, wiêc teraz na 2tygodnie tylko do rodziców wyje¿d¿amy, no i z koñcówk± ospy mo¿e tam m³ody lataæ po dworze, bo u nas w mie¶cie na dwór nie wychodzi taki fioletowy.

Co do szamponetki to mo¿e zamiast tego pozwól jej jak±¶ p³ukank± ala ombre lub pasemka zrobiæ np ró¿owe czy fioletowe. To siê sp³ukuje a bêdzie mia³a kolorowo i wakacyjnie
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-25, 20:51   #950
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Poczyta³am sobie bloga Kachuli w³a¶nie. Ale¿ Ty masz kosmetyków Ja mam jeden szampon, jedn± od¿ywkê, jeden olejek do w³osów.. Pora chyba wybraæ siê na zakupy kosmetyczne Za to w d³ugi weekend zaszala³am i naby³am 6 sztuk odzie¿y
__________________
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-25, 20:51   #951
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Fioletowe? O nie! Na szczê¶cie ona nie przepada za takimi udziwnieniami
Ja intensywnie my¶lê nad zrobieniem jej kilku ja¶niejszych pasemek. Na d³ugich prostych w³osach bêdzie to fajnie wygl±daæ. Nie wiem tylko czy braæ rozja¶niacz, czy jak±¶ farbê. Nie chcê jej za mocno rozja¶niæ, a jedynie takie refleksy zrobiæ. To chyba lepsza bêdzie farba.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-25, 21:03   #952
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Fioletowe? O nie! Na szczê¶cie ona nie przepada za takimi udziwnieniami
Ja intensywnie my¶lê nad zrobieniem jej kilku ja¶niejszych pasemek. Na d³ugich prostych w³osach bêdzie to fajnie wygl±daæ. Nie wiem tylko czy braæ rozja¶niacz, czy jak±¶ farbê. Nie chcê jej za mocno rozja¶niæ, a jedynie takie refleksy zrobiæ. To chyba lepsza bêdzie farba.
Na pewno farba, skoro chcesz nadaæ tylko refleks Nie ma sensu od razu ³adowaæ siê w rozja¶niacz, skoro dziewczyny farb± rozja¶niaj±c± poschodzi³y z ciemnych kolorów
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-26, 08:17   #953
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ
Poczyta³am sobie bloga Kachuli w³a¶nie. Ale¿ Ty masz kosmetyków Ja mam jeden szampon, jedn± od¿ywkê, jeden olejek do w³osów.. Pora chyba wybraæ siê na zakupy kosmetyczne Za to w d³ugi weekend zaszala³am i naby³am 6 sztuk odzie¿y
Kosmetyki i ich ilo¶æ to wy³±cznie wina mojej g³upiej cery i w³osów. Ci±gle nic mi nie pasuje lub pasuje na chwilê a potem siê psuje. No i mam ma³± s³abo¶æ do zakupów w drogeriach A co do ciuchów to mam tylko dwie pary spodni, trampki za 6z³ i parê bluzek. Nie lubiê zakupów "ciuchowych". Wszystko dla mnie za drogie, nie pasuje. I w ogóle nie mam parcia na latanie po butikach. Wolê nowo¶ci do domu, dla w³osów, nowo¶ci w produktach spo¿ywczych - tak mogê wydaæ ca³± kasê

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Fioletowe? O nie! Na szczê¶cie ona nie przepada za takimi udziwnieniami
Ja intensywnie my¶lê nad zrobieniem jej kilku ja¶niejszych pasemek. Na d³ugich prostych w³osach bêdzie to fajnie wygl±daæ. Nie wiem tylko czy braæ rozja¶niacz, czy jak±¶ farbê. Nie chcê jej za mocno rozja¶niæ, a jedynie takie refleksy zrobiæ. To chyba lepsza bêdzie farba.
U nas jest teraz taka nowo¶æ: http://www.zeberka.pl/art/casting-su...o-wlosow-30250 Mo¿e u siebie poszukaj?

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Na pewno farba, skoro chcesz nadaæ tylko refleks Nie ma sensu od razu ³adowaæ siê w rozja¶niacz, skoro dziewczyny farb± rozja¶niaj±c± poschodzi³y z ciemnych kolorów
¯YJE!!!!!!!
Gdzie Ty by³a¶ dziewczyno??
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-26, 14:20   #954
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
¯YJE!!!!!!!
Gdzie Ty by³a¶ dziewczyno??
By³am tu ca³y czas, tylko nie komentowa³am
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-26, 14:40   #955
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
By³am tu ca³y czas, tylko nie komentowa³am
A ja ju¿ my¶la³em ¿e sobie zrobi³a¶ odwyk od wiza¿u
Mi by siê taki przyda³ te¿ nawet jak nie piszê to czytam
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-26, 15:12   #956
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
By³am tu ca³y czas, tylko nie komentowa³am
Podgl±dacz!

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
A ja ju¿ my¶la³em ¿e sobie zrobi³a¶ odwyk od wiza¿u
Mi by siê taki przyda³ te¿ nawet jak nie piszê to czytam
Bo takie ci±g³e tu pisanie koñczy siê widzeniem strasznych odrostów i jakim¶ farbowaniem Ja mam teraz dobrze, bo w³osów sama sobie nie zrobiê, wiêc nie mam jak pofarbowaæ. Za to dostajê fio³a i szukam co nowego do pielêgnacji k³aków kupiæ Jestem ju¿ uzale¿niona
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2014-06-26 o 17:30
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-26, 15:40   #957
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Podgl±dacz!
Dok³adnie
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-26, 17:16   #958
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomo¶ci: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Jaki avek masz ladny
__________________

Beata. jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-26, 20:46   #959
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
By³am tu ca³y czas, tylko nie komentowa³am
Podejrzewam, ¿e jak wiêkszo¶æ z nas

Kachula dziêki za linka. Fajna ta farba. Poszukam u nas.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-26, 21:16   #960
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Podejrzewam, ¿e jak wiêkszo¶æ z nas

Kachula dziêki za linka. Fajna ta farba. Poszukam u nas.
Prze bardzo
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2022-11-20 00:40:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:19.