Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-01, 12:17   #1741
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

Będę unikać drzwi .... tak na wszelki wypadek....
Oj tam, nie umrzesz z głodu, a jeśli nawet to pomyśl o ile ładniejsza dzięki nowym nabytkom

---------- Dopisano o 12:51 ---------- Poprzedni post napisano o 12:47 ----------

Uparłam się na krem sanoflore (orzeźwiający), ten co Sicilia ma i Anakazar też na niego poluje i znalazłam go w końcu w aptece ch wileńska (kosztuje tam 56 z kawałkiem)! Zadzwoniłam i Pani mi go odłożyła - jak kupię dzisiaj po drodze do domu to wrzuce fotkę
osz Tyale Ci zazdroszczę
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 12:38   #1742
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Uroda się przyda, jak już mi nic nie pozostanie, tylko isc pod latarnie
A to jak już jesteśmy w tym temacie to taki mały offtop:
Czekam ostatnio na męża pod rossmannem w mariocie. Stoję sobie z boczku, nikomu nie wadząc. Nagle podchodzi do mnie krawaciarz w średnim wieku i bez ogrodek pyta: 200?
Zdurniałam na moment, ale zaraz zmysły oraz poczucie własnej wartości wróciły na miejsce i odpowiedziałam: chyba tysięcy!!
Niestety przegięłam z negocjacjami cenowymi i nie doczekałam sie kontrpropozycji....

---------- Dopisano o 13:28 ---------- Poprzedni post napisano o 13:19 ----------

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
osz Tyale Ci zazdroszczę
wiedziałam
Chętnie Ci kupię i wyslę pocztą.
A jak nie chcesz całego to dla mnie nie ma problemu z wysłaniem Ci próbki - przemyśl

---------- Dopisano o 13:38 ---------- Poprzedni post napisano o 13:28 ----------

A tak w ogóle, to TŻ, szwędający sie wczoraj po superpharmie w poszukiwaniu tegoz własnie kremu Sanoflore, powiedział, że jest promocja -10% na produkty tej firmy... Nie jestem pewna, czy czegoś nie pokręcił (jak to facet), ale może warto sprawdzić..
Oczywiście tego kremu, który chciałam, nie było
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 12:38   #1743
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
A to jak już jesteśmy w tym temacie to taki mały offtop:
Czekam ostatnio na męża pod rossmannem w mariocie. Stoję sobie z boczku, nikomu nie wadząc. Nagle podchodzi do mnie krawaciarz w średnim wieku i bez ogrodek pyta: 200?
Zdurniałam na moment, ale zaraz zmysły oraz poczucie własnej wartości wróciły na miejsce i odpowiedziałam: chyba tysięcy!!
Niestety przegięłam z negocjacjami cenowymi i nie doczekałam sie kontrpropozycji....

---------- Dopisano o 13:28 ---------- Poprzedni post napisano o 13:19 ----------


wiedziałam
Chętnie Ci kupię i wyslę pocztą.
A jak nie chcesz całego to dla mnie nie ma problemu z wysłaniem Ci próbki - przemyśl

Chętnie skorzystałabym z tej opcji
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 12:40   #1744
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Donoszę, że dostałam maila od feelunique.com, że do piątku jeszcze jest promocja http://webe.emv3.com/feelunique/BH_l...011/promo2.jpg
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 12:43   #1745
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
A to jak już jesteśmy w tym temacie to taki mały offtop:
Czekam ostatnio na męża pod rossmannem w mariocie. Stoję sobie z boczku, nikomu nie wadząc. Nagle podchodzi do mnie krawaciarz w średnim wieku i bez ogrodek pyta: 200?
Zdurniałam na moment, ale zaraz zmysły oraz poczucie własnej wartości wróciły na miejsce i odpowiedziałam: chyba tysięcy!!
Niestety przegięłam z negocjacjami cenowymi i nie doczekałam sie kontrpropozycji....

O rzesz Ty, to musisz na nastkę wyglądać ,pewnie Cię pomylil z Galerianką, wstręciuch jeden
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 12:57   #1746
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Chętnie skorzystałabym z tej opcji
to nie ma sprawy - nawet znalazłam go w superpharmie w innej części wawy, ale tam kosztuje 58,99 . To ja juz wolę ten za 56 z ogonkiem
To kupię Ci dzisiaj i postaram sie od razu jutro wysłać (wrzuć mina PW adresik).

---------- Dopisano o 13:57 ---------- Poprzedni post napisano o 13:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
O rzesz Ty, to musisz na nastkę wyglądać ,pewnie Cię pomylil z Galerianką, wstręciuch jeden
Ewentualnie na zwykłą ....... wyglądam
A co dokładnie nakupiłaś dziecku na promocji?
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 13:08   #1747
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Ewentualnie na zwykłą ....... wyglądam
A co dokładnie nakupiłaś dziecku na promocji?

Zwykle nie używają naturalnych kosmetyków, dlatego są 'zwykle'

A kupilam synkowi plyn do mycia ciala i wlosów i balsam do ciala TOPFER, mleczko do mycia BORN TO BIO, a dla siebie wzielam żel pod prysznic kakaowa dżungla i wode micelarną z tej serii dla dzieci ( born to bio)
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-01, 13:18   #1748
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Zwykle nie używają naturalnych kosmetyków, dlatego są 'zwykle'

A kupilam synkowi plyn do mycia ciala i wlosów i balsam do ciala TOPFER, mleczko do mycia BORN TO BIO, a dla siebie wzielam żel pod prysznic kakaowa dżungla i wode micelarną z tej serii dla dzieci ( born to bio)

Ja kiedys myślałam o zakupie tej wody micelarnej dla siebie - ciekawa byłam, czy do zmywania mojej starej paszczy by sie nadawał
Te kosmetyki topfer ślicznie wyglądają, oby tak samo dobrze działały
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 13:18   #1749
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Dziewczyny a jaki żel do mycia polecicie, taki żeby nawilżał a przynajmniej nie przesuszał
używałam olejku Nivea i efekt był ok ale teraz chce zmienić
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 15:20   #1750
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Caameroon, kremik pierwsza klasa, idealny na lato, bo jest lekki i nie bedzie splywać w upale, ale oczywiście przed slońcem chronić nie będzie. Gdyby za slabo nawilżal, to można się wspomóc czymś treściwszym, parę kropli oleju zalatwi sprawę. Poza tym samo dobro i uważam, że cera będzie po nim ladnie wyglądać.
Korah, dziękuuuje Jesteś cudowna i niezastąpiona!

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Myślę, że to przez zbyt wodnistą konsystencję nie widziałaś większych efektów. Ostatnio robiłam maseczkę z glinki białej i też wyszła mi zbyt wodnista. Nie zobaczyłam wtedy efektów takich jak wcześniej Następnym razem dolewaj po odrobinie wody
Oj ta woda Tak się zawsze staram a i tak najczęściej przekombinuje.. jak nie za dużo wody to za mało (bo boje się, że znowu wyjdzie za wodnista) ale praktyka czyni mistrza Kiedyś uda mi się idealna

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ja już 4 kilo jestem lżejsza, mialam schudnac tyle w miesiąc, ale poszlo w 2 tygodnie, bo jeszcze dużo spacerowalam ostatnio w tym upale, jeszcze mi zostalo 6 kg do zrzucenia, a wcale sie nie katuje, jem po prostu najzdrowiej jak to możliwe i unikam smażonego tluszczu, same chude rzeczy gotowane lub surowe, dużo przetworów mlecznych oczywista wszystko bez cukru, unikam potraw mącznych i zbożowych, tzn one są też ważne, ale jak najmniej, tak więc zachęcam bardzo.
Zazdroszczę Ja też staram się odżywiać zdrowo Taa i udawało się.. dopóki mój TŻ nie uraczył mnie całą brytfanką pysznego domowego serniczka zrobionego przez jego mame (uwielbiam sernik ) I chwilowo dieta poszła się bujać Korah a jak oczka? Lepiej?
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 18:43   #1751
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Kotwilka, tak jak obiecałam upaprałam sobie rękę podkładami lumiere przepraszam, że wklejam zdjęcia na forum - ciapa jestem i w opcji PW nie umiałam załączyć zdjęć
Ponieważ jestem ciapa (jak wspomniałam wyżej) nie umiem tez opisać kolorów na zdjęciu, tak jak inni to potrafią
W związku z tym, że jestem ciapa (tak, juz o tym pisałam) załączam zdjęcie próbek, które ułożone są zgodnie z mazami na łapce i 2 zdjęcia pomazanej łapki (z lampą i bez), żeby wiadomo było, który maz jest jakim kolorem zrobiony . Górny rząd to formuła VV, dolny rząd cashmere pod tym samym kolorem z formuły VV.
Anula, dziękuję Ci bardzo, kochana jesteś!!!! Fajne te kolorki, takie naturalne (bez pomarańczy, ktora zazwyczaj przebija z tych drogeryjnych).

Wklejam moje zakupy:
fot.1 Peeling do ciała z krzemem i tonik w sprayu z oczarem (z naszego wizażowo-naturalnego zamówienia z Natuderm Botanics)
fot. 2 Mydełka Cytrynowy Zmierch i Cynamonowe z Lawendowej Farmy.
Zamawiałam te mydełka na Lilinatura, kiedy była ta darmowa wysyłka 26.05. I słuchajcie, takie malutkie zamówienie (16 zł), darmowa wysyłka priorytetem i jeszcze 6 próbek dostałam z Lavery i Safea Nawet liścik ręcznie wypisany przez właścicielkę. Jestem pozytywnie zaskoczona (bo np, w biolanderze wydałam ponad 30 zł i nawet jednej próbki nie dostałam). Także sklep polecam. Mydełka ślicznie pachną, za jakiś tydzień, jak mi się skończy czekoladowe Tuli, to któreś wezmę na warsztat
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_6136.jpg (106,1 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_6141.jpg (117,2 KB, 33 załadowań)
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-01, 19:32   #1752
2016100512001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 114
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Kupiłam, kupiłam, kupiłam

http://www.biolander.com/produkty/po...-rozowa-100gr/


Teraz czekam niecierpliwie aż przyjdzie.
2016100512001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 19:50   #1753
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Anula, dziękuję Ci bardzo, kochana jesteś!!!! Fajne te kolorki, takie naturalne (bez pomarańczy, ktora zazwyczaj przebija z tych drogeryjnych).

Wklejam moje zakupy:
fot.1 Peeling do ciała z krzemem i tonik w sprayu z oczarem (z naszego wizażowo-naturalnego zamówienia z Natuderm Botanics)
fot. 2 Mydełka Cytrynowy Zmierch i Cynamonowe z Lawendowej Farmy.
Zamawiałam te mydełka na Lilinatura, kiedy była ta darmowa wysyłka 26.05. I słuchajcie, takie malutkie zamówienie (16 zł), darmowa wysyłka priorytetem i jeszcze 6 próbek dostałam z Lavery i Safea Nawet liścik ręcznie wypisany przez właścicielkę. Jestem pozytywnie zaskoczona (bo np, w biolanderze wydałam ponad 30 zł i nawet jednej próbki nie dostałam). Także sklep polecam. Mydełka ślicznie pachną, za jakiś tydzień, jak mi się skończy czekoladowe Tuli, to któreś wezmę na warsztat
Mina TŻ, kiedy go poprosiłam o zrobienie zdjęcia upapranej ręki - BEZCENNE!!
Polecam się
Wow! To faktycznie podejscie do klienta pierwsza klasa! A mydełka odlotowe - kocham mydełka daj znać jak sie sprawują, bo tych nie mam.

Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
Kupiłam, kupiłam, kupiłam

http://www.biolander.com/produkty/po...-rozowa-100gr/


Teraz czekam niecierpliwie aż przyjdzie.
Ja bardzo sobie chwale mydło z różowa glinką czekamy na relacje z używania jak juz zostaniesz dumną posiadaczką różowej glinki
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2011-06-01 o 19:52
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 19:56   #1754
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

czy Wy tez czekacie tak dlugo na wysylke z BU ?
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 19:58   #1755
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Haha!!!! Mam krem sanoflore orzeźwiający ale sie naszukałam, ale sie nadzwoniłam!!
Jutro od razu sie nim wysmaruje na dzień!!!
Ja się wysmaruje nim już jutro a Anakazar musi czekac na przesyłkę nanananananaaa! Mam nadzieję, że poczta sie spisze i szybko dojdzie Twój kremik
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF1134.jpg (127,1 KB, 55 załadowań)
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 20:36   #1756
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Anakazar, umknęlo mi gdzieś Twoje pytanie o moje oczy, nie mogę znaleźć, albo zapadlo się pod ziemię, albo tylko mi się wydawalo, że z moimi oczami jest już lepiej. Przepraszam. Już jest dobrze, z zatokami tez, muszę brać te okropne leki przez 5-7 dni, ale w zasadzie po chorobie ani śladu.

Kotwilka, jestem pod wrażeniem, już sama nie mogę się doczekać


Ckin2u, a co zamówilaś? U nich się dlugo czeka, niestety, z resztą piszą o tym na swojej stronie.

Anula, Ty zlośnico okropna, daj znać jak się toto spisuje.

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2011-06-01 o 20:40
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 20:48   #1757
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Mina TŻ, kiedy go poprosiłam o zrobienie zdjęcia upapranej ręki - BEZCENNE!!
Polecam się
Wow! To faktycznie podejscie do klienta pierwsza klasa! A mydełka odlotowe - kocham mydełka daj znać jak sie sprawują, bo tych nie mam.
Dam znać a TŻ pozdrów. Co oni z nami mają
Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
czy Wy tez czekacie tak dlugo na wysylke z BU ?
Tak, 2-3 tygodnie od zamówienia
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 20:59   #1758
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

tak wiem ale grr juz chce miec je u siebie, dziwnie ze tak maja z tymi wysylkami

zamowilam
olejek myjacy
zel hialuronowy
i 2 oleje.. z pestek malin i hmm.. nie pamietam
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 21:20   #1759
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Wklejam moje zakupy:
fot.1 Peeling do ciała z krzemem i tonik w sprayu z oczarem (z naszego wizażowo-naturalnego zamówienia z Natuderm Botanics)
fot. 2 Mydełka Cytrynowy Zmierch i Cynamonowe z Lawendowej Farmy.
Zamawiałam te mydełka na Lilinatura, kiedy była ta darmowa wysyłka 26.05. I słuchajcie, takie malutkie zamówienie (16 zł), darmowa wysyłka priorytetem i jeszcze 6 próbek dostałam z Lavery i Safea Nawet liścik ręcznie wypisany przez właścicielkę. Jestem pozytywnie zaskoczona (bo np, w biolanderze wydałam ponad 30 zł i nawet jednej próbki nie dostałam). Także sklep polecam. Mydełka ślicznie pachną, za jakiś tydzień, jak mi się skończy czekoladowe Tuli, to któreś wezmę na warsztat
Ahh.. Szczęściara! A ja muszę jeszcze troszkę poczekać na swoje cuda z NB. Mam nadzieje, że niedługo
Sklep faktycznie fajny ciężko teraz o takie podejście do klienta

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Mina TŻ, kiedy go poprosiłam o zrobienie zdjęcia upapranej ręki - BEZCENNE!!
Polecam się
Wow! To faktycznie podejscie do klienta pierwsza klasa! A mydełka odlotowe - kocham mydełka daj znać jak sie sprawują, bo tych nie mam.


Ja bardzo sobie chwale mydło z różowa glinką czekamy na relacje z używania jak juz zostaniesz dumną posiadaczką różowej glinki
Haha, wyobraziłam sobie minę Twojego TŻ'ta
anula a czy to mydełko z różową glinką pozostawia na Twojej skórze jakąś yyy.. barwe? Tak jak zdarza się to glince różowej czy czerwonej? Nie wiem czy dobrze się wyraziłam
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-01, 21:21   #1760
violka42
Raczkowanie
 
Avatar violka42
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 183
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

szukałam kremu z filtrem 50+ dla dzieci i znalazłam taki, co o nim sądzicie?

http://www.natural-beauty.pl/promocj...ce-spf-50.html
__________________
zapraszam
natura i ja
violka42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 21:43   #1761
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Haha!!!! Mam krem sanoflore orzeźwiający ale sie naszukałam, ale sie nadzwoniłam!!
Jutro od razu sie nim wysmaruje na dzień!!!
Ja się wysmaruje nim już jutro a Anakazar musi czekac na przesyłkę nanananananaaa! Mam nadzieję, że poczta sie spisze i szybko dojdzie Twój kremik
Och... swojego czasu patrzyłam na ten krem.
A własnie... bo na wizażu w KWC i na innych stronach jest napisane, że to krem-fluid. Jak zaczniesz go używać to daj znać czy to krem czy krem z fluidem, bo kiedyś pamiętam dostałam z Nivea właśnie krem z fluidem i strasznie go nie cierpiałam i wywaliłam. To było to: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ul.html&next=1 (takiego koszmarku nie da się zapomnieć) i dlatego nie preferuje takich kombinacji. Poza tym koniecznie mi napisz czy jest wydajny jak już zaczniesz używać. ^^
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 21:54   #1762
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Violka, w tej cenie jest wiele kremów ochronnych, np lavera, eco cosmetics itp. Jestem zdania, że ten filtr jest mega cieżki, ma konsystencję pasty i może strasznie bielić skórę, kleić się do niej, o ile podany sklad jest pelny. A w jakim wieku jest dziecko? Wg mnie nie ma co przesadzac z tak cieżkim filtrem, bo się tylko umeczycie, ono z tym czymś na ciele i Ty, kiedy będziesz mu to nakladać, a potem próbowac doczyścić ubrania i wszystko inne co się zetknie z tą mazią. Jeśli dziecko cierpi na poważne problemy skórne, poparzenia, atopie itp to wtedy wskazany jest bloker, jeśli nei to spokojnie wystarczy filtr 30-35.

---------- Dopisano o 20:54 ---------- Poprzedni post napisano o 20:48 ----------

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Och... swojego czasu patrzyłam na ten krem.
A własnie... bo na wizażu w KWC i na innych stronach jest napisane, że to krem-fluid. Jak zaczniesz go używać to daj znać czy to krem czy krem z fluidem, bo kiedyś pamiętam dostałam z Nivea właśnie krem z fluidem i strasznie go nie cierpiałam i wywaliłam. To było to: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ul.html&next=1 (takiego koszmarku nie da się zapomnieć) i dlatego nie preferuje takich kombinacji. Poza tym koniecznie mi napisz czy jest wydajny jak już zaczniesz używać. ^^

Mialam ten glut nivei. Jest tam moja recenzja. Możesz mi wierzyć, to nie jest ani krem, ani fluid. To jakaś anonimowa masa. Nie ma nic wspólnego z innymi fluido-kramami, kremami tonujacymi, czy tez kremami z podkladem typu 2in1.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 21:59   #1763
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Mialam ten glut nivei. Jest tam moja recenzja. Możesz mi wierzyć, to nie jest ani krem, ani fluid. To jakaś anonimowa masa. Nie ma nic wspólnego z innymi fluido-kramami, kremami tonujacymi, czy tez kremami z podkladem typu 2in1.
Wiem Korah, bo też go miałam, ale szybko się go pozbyłam, bo dla mnie również był beznadziejny.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 22:08   #1764
violka42
Raczkowanie
 
Avatar violka42
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 183
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

dzięki korah za informacje, mam synka 3 letniego i córkę 8 letnią, sama używam kremów z filtrem 50+ bo nie lubię się opalać, mam po lecie mnóstwo przebarwień na twarzy, a moja skóra reaguje wysypką na słońce, mam tak od kilku lat, może dlatego dzieciom też tak wpajam, że nalezy chronić skórę przed słońcem, aktualnie smaruję je Babydream 50+ tym w żółtym opakowaniu
__________________
zapraszam
natura i ja
violka42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 22:42   #1765
cle
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 30
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Dopuszczalne stężenie olejków eterycznych stanowią pewne normy, których producenci kosmetyków musza przestrzegać. Te normy są takie same zarówno w kosmetyce syntetycznej jak i naturalnej czy certyfikowanej. I tu chcę podkreślić, iż w niemalże każdym produkcie komercyjnym oprócz synetycznych substancji zapachowych i konserwantów są zawarte takze związki olejków eterycznych.
Tak naprawdę każdy jeden skladnik może być alergenem sam w sobie lub pośrednio. Zarówno silikon, parafina, jak i naturalny olej czy naturalny wyciag z roślin jest takim samym niebezpieczeństwem, zależy tylko od indywidualnych predyspozycji uczuleniowych konsumenta. Należy pamiętac także, iż naturalne kosmetyki oraz organizacje ekologiczne je certyfikujące dopuszczają jako konserwant nie tylko olejki eteryczne, ale takze o wiele skuteczniejszy alkohol czy Sodium Benzoate w ustalonej dopuszczalnej ilości, oraz witaminy, C i E czy kwasek cytrynowy
Jeśli jesteś blizej zainteresowana, to chcę zwrócić Twoja uwagę na nową serię AA Eco, która nie zawiera ani syntetycznych parfum ani olejków eterycznych. Zapach tych kosmetyków jest delikatny, jest jednak strzeżony póki co tajemnicą handlową. Podejrzewam jednak, że sekret tkwi w naturalnych ekstraktach roślinnych, wiele jest aromatycznych roślin, wanilia, wszelkie przyprawy, soki owocowe.
znalazłam na wizażu
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ji.html&next=1
czy o tą serię Ci chodziło
bo tu jest wyraźnie zaznaczony "parfum" a poza tym z jego naturalnością to po tym składzie to raczej słabo.
cle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-02, 07:28   #1766
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Jakby któraś chciała to mam na wymiance:

Natuderm botanics:
Ginkgo&Mikrosrebro Krem Sensitive na noc 40ml- zużycie minimalne
Ginkgo&Oliwka Krem nawilżający na noc 40 ml-zużycie minimalne
I Olejek z Rokitnika tej samej firmy
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-02, 08:00   #1767
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Haha!!!! Mam krem sanoflore orzeźwiający ale sie naszukałam, ale sie nadzwoniłam!!
Jutro od razu sie nim wysmaruje na dzień!!!
Ja się wysmaruje nim już jutro a Anakazar musi czekac na przesyłkę nanananananaaa! Mam nadzieję, że poczta sie spisze i szybko dojdzie Twój kremik

Dzięki Twojej wczorajszej wędrówce na poczte jestem prawie pewna,że jutro dojdzie

Zdaj relacje z kremu
Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
Kupiłam, kupiłam, kupiłam

http://www.biolander.com/produkty/po...-rozowa-100gr/


Teraz czekam niecierpliwie aż przyjdzie.


korah cieszę się,że już się lepiej czujesz

A ja wczoraj wymyłam twarz mydełkiem tuli z glinką i ciało czekoladowym.Do póznej nocy czułam na ciele piękny miętowo-czekoladowy zapaszeka mydełko do buzi porządnie oczyściło twarzTe mydełka zostaną moimi ulubionymi tzn.chodzi mi ogólnie o Tuli
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-02, 08:14   #1768
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Anula, Ty zlośnico okropna, daj znać jak się toto spisuje.

Użyłam oczywiście dziś rano i super sie wchłania, faktycznie matuje! i ładnie pachnie zgodnie z opisem
Ma raczej rzadką konsystencję, takiej śmietanki kosmetycznej może. Na razie trudno mi określić wydajność, bo na pierwsze zużycie poszło chyba ze 3 takie pełne psiknięcia, ale u mnie z reguły po kilku razach zapotrzebowanie skóry na dany krem jest mniejsze.

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Dam znać a TŻ pozdrów. Co oni z nami mają
Co znami mają? Raj na ziemi!!!
Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Haha, wyobraziłam sobie minę Twojego TŻ'ta
anula a czy to mydełko z różową glinką pozostawia na Twojej skórze jakąś yyy.. barwe? Tak jak zdarza się to glince różowej czy czerwonej? Nie wiem czy dobrze się wyraziłam
Nic na twarzy mi nie zostaje po żadnym mydle - nawet czarne węglowe ani trochę nie barwi skóry.
Jeśli chodzi o glinkę to używałam maseczkę z zielonej i czerwonej i również nie barwiły skóry. Używam ostatnio maske z błota syberyjskiego, czarnego i śmierdzącego , ale też bez efektów ubocznych w kolorystyce skóry.

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Och... swojego czasu patrzyłam na ten krem.
A własnie... bo na wizażu w KWC i na innych stronach jest napisane, że to krem-fluid. Jak zaczniesz go używać to daj znać czy to krem czy krem z fluidem, bo kiedyś pamiętam dostałam z Nivea właśnie krem z fluidem i strasznie go nie cierpiałam i wywaliłam. To było to: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ul.html&next=1 (takiego koszmarku nie da się zapomnieć) i dlatego nie preferuje takich kombinacji. Poza tym koniecznie mi napisz czy jest wydajny jak już zaczniesz używać. ^^
To jest normalny krem, bez żadnego zabarwienia, całkiem biały. Ja myślę, że fluid nie musi oznaczać fluidu rozumianego jako podkład, czyli zabarwiony krem. Spotkałam sie już wielokrotnie z okresleniem fluid do twarzy i odnosiły sie one do produktów do twarzy niebarwionych.
Nie wiem, czy nie namieszałam?
Pewnie jest jakas różnica, ale dla mnie wiele produktów określanych jako fluid to to samo co krem.... Oczywiście nie mam na myśli fluidów w rozumieniu kremu koloryzującego twarz w mniejszym lub wiekszym stopniu.

---------- Dopisano o 09:14 ---------- Poprzedni post napisano o 09:01 ----------

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość

Dzięki Twojej wczorajszej wędrówce na poczte jestem prawie pewna,że jutro dojdzie

Zdaj relacje z kremu



korah cieszę się,że już się lepiej czujesz

A ja wczoraj wymyłam twarz mydełkiem tuli z glinką i ciało czekoladowym.Do póznej nocy czułam na ciele piękny miętowo-czekoladowy zapaszeka mydełko do buzi porządnie oczyściło twarzTe mydełka zostaną moimi ulubionymi tzn.chodzi mi ogólnie o Tuli
No mam nadzieje, że poczta sie spisze - Pani w okienku obiecała
Kremik raczej Ci sie spodoba opisałam jego pierwsze użycie w poprzednim poście.

Ja tez bardzo polubiłam tuli - mam te małe okrągłe, sa takie poręczne i takie w sam raz. Zanim mi się jakies znudzi, to zdąże je zużyć

Korah ja tez się cieszę, że wróciłaś do zdrowia!
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-02, 08:45   #1769
francuzzka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 419
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

A to moje najnowsze zakupu
1. Pomadka truskawka Lavera
2. Żel pod prysznic Sante
3. Lotion do ciała Sante
4. Kredka do brwi brązowa AnneMarie Borlind
5. Błękitna glinka krymska
6. Krem matujący AnneMarie Borlind

Niedługo dodam opinie jak przetestuję, jak na razie użyłam tylko kredki, bardzo miękka fajnie się jej używa, ma grzebyk, dość ciemny brązowy kolor ale może za mocno smarowałam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kosmetyki.jpg (32,1 KB, 56 załadowań)
francuzzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-02, 08:49   #1770
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez cle Pokaż wiadomość
znalazłam na wizażu
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ji.html&next=1
czy o tą serię Ci chodziło
bo tu jest wyraźnie zaznaczony "parfum" a poza tym z jego naturalnością to po tym składzie to raczej słabo.
Tak jak pisalam, parfum w skladach AA Eco jest naturalnego pochodzenia, pozbawiony jest alergenów, są to wyciagi roślinne, przynajmniej tak twierdzi producent. A mogę wiedzieć, który skladnik w tym skladzie uważasz za nienaturalny

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
korah cieszę się,że już się lepiej czujesz

A ja wczoraj wymyłam twarz mydełkiem tuli z glinką i ciało czekoladowym.Do póznej nocy czułam na ciele piękny miętowo-czekoladowy zapaszeka mydełko do buzi porządnie oczyściło twarzTe mydełka zostaną moimi ulubionymi tzn.chodzi mi ogólnie o Tuli
Dziękuję, ale kusisz tą miętową czekoladą, ech, na pewno się skuszę, na razie używam SDM różanego i w szafce czeka jeszcze Jericho z blotem z morza martwego.

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

Użyłam oczywiście dziś rano i super sie wchłania, faktycznie matuje! i ładnie pachnie zgodnie z opisem
Ma raczej rzadką konsystencję, takiej śmietanki kosmetycznej może. Na razie trudno mi określić wydajność, bo na pierwsze zużycie poszło chyba ze 3 takie pełne psiknięcia, ale u mnie z reguły po kilku razach zapotrzebowanie skóry na dany krem jest mniejsze.

To jest normalny krem, bez żadnego zabarwienia, całkiem biały. Ja myślę, że fluid nie musi oznaczać fluidu rozumianego jako podkład, czyli zabarwiony krem. Spotkałam sie już wielokrotnie z okresleniem fluid do twarzy i odnosiły sie one do produktów do twarzy niebarwionych.
Nie wiem, czy nie namieszałam?
Pewnie jest jakas różnica, ale dla mnie wiele produktów określanych jako fluid to to samo co krem.... Oczywiście nie mam na myśli fluidów w rozumieniu kremu koloryzującego twarz w mniejszym lub wiekszym stopniu.

Korah ja tez się cieszę, że wróciłaś do zdrowia!


Ja tez się z tym spotkalam, wydaje mi się, że fluid to tylko taki chwyt, podobnie jak mus, czy emulsja, czy balsam do twarzy, ale i celowe nadanie różnic w nazwach, żeby się nie mylily produkty.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:25.