Kosmetyki Essence - część XI - Strona 112 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-05, 15:02   #3331
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 707
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Źle się wyraziłam: znika nawet pod Fix&Matte.
zwracam honor!
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 15:09   #3332
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

[1=4a76f9601d26f07fbd1341d 93bf1dac994330f1e_6420ce7 2cabf7;30890828]a ja po raz enty polecę mocną, bezdrobinkową taflę jaką daje Wiosenna Mgła Pudrowa Paese. W rzeczywistości lśni bardziej niż na fotach [/QUOTE]
O tak również polecam.
Jest idealna, sa dostępne 4 odcienie więc można jej też użyć jako bronzera.
Daje faktycznie taflę, bez drobinek.Juz ją miałam brac ale akurat zabrakło najjaśniejszego odcienia.
__________________



Edytowane przez kuki9
Czas edycji: 2011-12-05 o 15:38
kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 15:12   #3333
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 707
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Lungo Pokaż wiadomość
Ja mam prawdziwy dylemat! Nie wiem, czy kupić Wiosenną Mgłę Pudrową albo Revlonowy rozswietlacz w płynie czy czekać na Crystalliced. Narazie mam rozswietlacz z Blossoms, ale cały czas tu kusicie i kusicie.
Wiecie może czy i gdzie w Katowicach można gdzieś kupić Paese?
Tak poza tym, to się zdziwiłam, że Marionnaud jest w Katowicach. Wieeeeeeeeki nie byłam w Silesii.

Na Crystalliced nie ma co czekać, bo może się nie doczekamy wcale, jak np ja na Papagenę, bierz tą Mgłę bez zastanowienia! Revlona też możesz wziąć i opowiedzieć nam jak się sprawuje

http://paese.pl/ w razie potrzeby...
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 16:00   #3334
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Z Legends of the sky interesuje mnie róż, a z Crystalliced oczywiście rozświetlacz. Coś czuję, że o oba będę musiała walczyć z rzeszami napalonych wizażanek.

Może wiecie, gdzie w Trójmieście znajdę jakieś stoisko Paese? Mnie też nakręciłyście na tą Wiosenną Mgłę Pudrową (świetna nazwa ).
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 16:17   #3335
madzia0007
Zadomowienie
 
Avatar madzia0007
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 1 736
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość



Ja jestem zakochana w różu z Balleriny, ale on już jest chyba nieosiągalny, niestety. Mojej mam-nadzieję-przyszłej-szwagierce ;d poleciłam ten róż pawie oczko z Essence, w kolorystyce beżowej (ma 28 lat a to był jej pierwszy róż :P) i mówiła, że świetnie jej się go używa, ciężko sobie zrobić nim krzywdę. Tak mi się u niej spodobał, że mimo iż ja zawsze używam tylko różowych róży, to mam ochotę kupić to beżowe pawie oczko
W zapowiedziach limitki catrice pojawil sie roz w musie, pewnie bedzie dosc podobny, radzilabym sie mu przyjrzec jesli nie dorwiesz balleriny

Co do rozswietlaczy to nie jestem jakos super doswiadczona (mam 3, wszystkie z essence), ale najlepszy efekt bezdrobinkowej tafli daje u mnie... lososiowy cien stardust z mysecret Daje efekt bardzo silnego rozswietlenia, smiem watpic nawet czy jest to rozswietlenie odpowiednie dla dziennego makijazu Ale mozna sprobowac w ramach ciekawostki szczegolnie jesli zalezy komus na WIDOCZNYM rozswietleniu

Co do paletki VL to jej jakosc jest zdecydowanie lepsza niz pojedyncze cienie ze stalej oferty. Sa zdecydowanie bardziej kremowe i lepiej napigmentowane, chociaz ten oliwkowy po nalozeniu na powieki wyglada u mnie jak grafit ze zlotymi drobinkami Macalam niedawno testery paletek z Big City Life Catrice i ta z VL jest w moim odczuciu o wiele lepsza jesli chodzi o pigmentacje i konsystencje a jest o polowe tansza Jesli komus odpowiadaja takie kolory to polecam.

Edytowane przez madzia0007
Czas edycji: 2011-12-05 o 16:19
madzia0007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 16:20   #3336
britnay
Zakorzenienie
 
Avatar britnay
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 506
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

na którym zdjęciu kolor lakieru no more drama jest najbardziej zbliżony? Wiem, ze zdjęcia często przekłamują kolory, dlatego zupełnie nie wiem jaki odcień ma ten lakier.
zdjęcia ściągniete z netu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg essence-no-more-drama1-c.jpg (30,6 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zuzia aparat 013.jpg (72,9 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg essencenomoredrama.jpg (102,6 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_0783.jpg (18,1 KB, 16 załadowań)
__________________
Always Fighter

Edytowane przez britnay
Czas edycji: 2011-12-05 o 16:27
britnay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 16:27   #3337
NioseWamPicie
Zadomowienie
 
Avatar NioseWamPicie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 948
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez britnay Pokaż wiadomość
na którym zdjęciu jest kolor najbardziej zbliżonydo lakieru no more drama? Wiem, ze zdjęcia często przekłamują kolory, dlatego zupełnie nie wiem jaki odcień ma ten lakier.
zdjęcia ściągniete z netu.
według mnie trzecie
NioseWamPicie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-05, 16:41   #3338
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Jeśli ktoś z Olsztyna ma chrapkę na VL, to w Polonii dziś był jeden rozświetlacz, jeden wymacany lipstain, chyba 4 betonowe lakiery, po jednym granatowym i czarnym, do tego dwa pudry do rzęs i chyba 3 paletki.
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 16:44   #3339
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

[1=4a76f9601d26f07fbd1341d 93bf1dac994330f1e_6420ce7 2cabf7;30897523]zwracam honor! [/QUOTE]
Ufffffffffff...

Kupiłam dziś w Hebe tusz I <3 extreme. Na razie pomalowałam się na "stary" tusz i już widzę, że będzie mega. Szczoteczka mnie na szczęście nie przeraża, ale ja już tyle tuszy przetestowałam, że żadna szczota mi nie straszna.
A w ogóle ta drogeria to raj.. Pełna szafa essence i wiele wiele innych. Co prawda, pani zapytana o VS w ogóle nie wiedziała o co mi chodzi, ale nic to.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 17:14   #3340
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Weź wszystkie. Każdy da inny efekt
Ja na ten kryształkowy czekam. Może się uda.

W piątek robiłam koło 19 zakupy w Jasmin.... W sklepie mnóstwo ludzi i tylko dwie dziewczyny do obsługi. Uwijały sie jak w ukropie próbując obsłużyć kilka osób na raz. Zakupiłam sobie tam długo poszukiwana kredkę na linię wodną i na przeprosiny, że zmacana była dostałam tusz pierre rene i błyszczyk joko.... Na pewno do nich wrócę Mają tam kilka fajnych polskich marek min Pease i Barbara. Nadal tam jest prawie pełna marynarska limitka.
Kurcze, naprawdę fajna obsługa, na to wygląda Przy Kleparzu jestem rzadko, ale jak kiedyś tam będę to z chęcią zaglądnę

Cytat:
Napisane przez madzia0007 Pokaż wiadomość
W zapowiedziach limitki catrice pojawil sie roz w musie, pewnie bedzie dosc podobny, radzilabym sie mu przyjrzec jesli nie dorwiesz balleriny
Widziałam właśnie, będę musiała się zaczaić na ten z Catrice Z Essence pewnie starczy mi jeszcze do wiosny, ale wolę zrobić zapas Planowałam po wykończeniu Balleriny kupić róż w musie z Maybelline, ale ten z Catrice jakoś bardziej mnie chyba przekonuje no i cena pewnie będzie też niższa.
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 17:14   #3341
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez jamapi Pokaż wiadomość
kredki do oczu metallic, 04 lilectric i 06 green day KLIK
Ty niedobra Tyyyyyyyy ;((( żem się oto napaliła na te kredki, uwielbiam kolorowe kreski!

Dziewczęta, ja tak jeszcze raz w klimacie paese - czy oprócz mgły coś poleccacie?
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-05, 17:21   #3342
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość
Oj, na Zakopiańskiej to może dwa razy w życiu byłam, w ogóle nie moje tereny :P
Ale wiesz... Czego się nie robi dla Essence i innych zachcianek kosmetycznych Ja np. dla Essence też zwiedziłam mało znane mi rejony miasta swego i nie tylko swego... Możesz tam odkryć coś naprawdę ciekawego, o czym byś nigdy nie wiedziała gdybyś tam nie pojechała. Naprawdę warto zrobić taką eskapadę

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
W piątek robiłam koło 19 zakupy w Jasmin.... W sklepie mnóstwo ludzi i tylko dwie dziewczyny do obsługi. Uwijały sie jak w ukropie próbując obsłużyć kilka osób na raz. Zakupiłam sobie tam długo poszukiwana kredkę na linię wodną i na przeprosiny, że zmacana była dostałam tusz pierre rene i błyszczyk joko.... Na pewno do nich wrócę Mają tam kilka fajnych polskich marek min Pease i Barbara. Nadal tam jest prawie pełna marynarska limitka.
Muszę się wybrać do tej drogerii... Tak kusicie Mają i Essence, i Paese, i coś mi się obiło o uszy, że mają Hean? Sprostujcie, jeśli coś pomieszałam Ale jeśli faktycznie mają Hean i te cienie czwórki z serii High Definition to przepadłam...
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 17:24   #3343
NioseWamPicie
Zadomowienie
 
Avatar NioseWamPicie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 948
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Zastanawiałyście się nad dodaniem pudru dorzęs do jakiejś mascary - ja zrobiłam tak od razu jak kupiłam wszystko z VL i powiem Wam tylko , że wg mnie warto. Próbowałam jej już kilka razy . Jutro postaram się wrzucić recenzję ze zdjęciami na bloga...
NioseWamPicie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 17:25   #3344
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Niosewamplacki

czekamy na fotki
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 17:32   #3345
NioseWamPicie
Zadomowienie
 
Avatar NioseWamPicie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 948
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
Niosewamplacki

czekamy na fotki
na razie pomalowałam paznokcie holo od Miss Sporty i staram się uchwycić efekt aparatem - coś mi nie idzie ale topik <33333

a mascarę zaadaptowałam tą 2w1 Essence, bo mi się nie podobała ani trochę - strasznie mokra, efekt marny. Z pudrem zdecydowanie lepiej
NioseWamPicie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 17:36   #3346
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez NioseWamPicie Pokaż wiadomość
Zastanawiałyście się nad dodaniem pudru dorzęs do jakiejś mascary - ja zrobiłam tak od razu jak kupiłam wszystko z VL i powiem Wam tylko , że wg mnie warto. Próbowałam jej już kilka razy . Jutro postaram się wrzucić recenzję ze zdjęciami na bloga...
to pierwsze o czym pomyślałam jak zobaczyłam puder... czekam tylko aż wykończę jakieś mazidło, bo na razie nie chcę sypać do nowej maskary
Ale mam jakieś resztki MA więc będę próbować.
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 17:36   #3347
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez NioseWamPicie Pokaż wiadomość
na razie pomalowałam paznokcie holo od Miss Sporty i staram się uchwycić efekt aparatem - coś mi nie idzie ale topik <33333

a mascarę zaadaptowałam tą 2w1 Essence, bo mi się nie podobała ani trochę - strasznie mokra, efekt marny. Z pudrem zdecydowanie lepiej
Zagęścił ją i pewnie dlatego lepiej działa
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 17:38   #3348
mamm
Rozeznanie
 
Avatar mamm
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Uć
Wiadomości: 505
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Widzę po aukcjach, że jedna blogerka wykupiła chyba wszystkie najlepsze rzeczy z VL i ciągle je wystawia albo na licytacje albo na KT...
I dziwić się później, że limitki są tak trudno dostępne
__________________
mamm ma mi ja
Lenistwo to nic więcej niż zwyczaj odpoczywania zanim się zmęczysz.
Jules Renard, pisarz francuski
mamm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 17:46   #3349
NioseWamPicie
Zadomowienie
 
Avatar NioseWamPicie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 948
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez mamm Pokaż wiadomość
Widzę po aukcjach, że jedna blogerka wykupiła chyba wszystkie najlepsze rzeczy z VL i ciągle je wystawia albo na licytacje albo na KT...
I dziwić się później, że limitki są tak trudno dostępne
róż w żelu 25 zł

Dobrze, że udalo mi sie go kupić w N
NioseWamPicie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-05, 17:50   #3350
mamm
Rozeznanie
 
Avatar mamm
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Uć
Wiadomości: 505
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Wiecie, ja rozumiem, że można wziąć jedną sztukę więcej czegoś, bo a nuż się okaże hitem i będzie w zapasie a jak nie to się kogoś poratuje w potrzebie albo wystawi na aukcji.
Jednak wkurzają mnie takie osoby, które biorą wszystkie sztuki tego co najlepsze, żeby interes na tym zbić
__________________
mamm ma mi ja
Lenistwo to nic więcej niż zwyczaj odpoczywania zanim się zmęczysz.
Jules Renard, pisarz francuski
mamm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 17:53   #3351
paradiso perduto
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 073
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Ja się zakochałam w różu Legendowym i całej limitce tej zimowej w odcieniach pastelowych
__________________
Zaślubiny: 31.07.2021 r.




Wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280977
paradiso perduto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 17:59   #3352
Charmain
Zakorzenienie
 
Avatar Charmain
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Hl.m. Praha
Wiadomości: 24 166
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez mamm Pokaż wiadomość
Widzę po aukcjach, że jedna blogerka wykupiła chyba wszystkie najlepsze rzeczy z VL i ciągle je wystawia albo na licytacje albo na KT...
I dziwić się później, że limitki są tak trudno dostępne
Eh
Z Catrice chyba było podobnie
Charmain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 18:00   #3353
paradiso perduto
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 073
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez mamm Pokaż wiadomość
Wiecie, ja rozumiem, że można wziąć jedną sztukę więcej czegoś, bo a nuż się okaże hitem i będzie w zapasie a jak nie to się kogoś poratuje w potrzebie albo wystawi na aukcji.
Jednak wkurzają mnie takie osoby, które biorą wszystkie sztuki tego co najlepsze, żeby interes na tym zbić
Ale tak już jest. Pamiętam jak róż Cute as Hell schodził za ponad 40zł!!!!!!! Ja mam jeden roż w zapasie, choć nie wiem kiedy to zużyję, a reszta poszła w ręce koleżanek i mamy. Na jej ciemniejszej karnacji nawet go widać!! I moja mama radzi sobie z aplikacją, a ja nie mogę tego opanować
__________________
Zaślubiny: 31.07.2021 r.




Wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280977
paradiso perduto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 18:16   #3354
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Tak oglądam sobie zapowiedzi nowych limitek i przy Crystalliced nie mogę oprzeć się wrażeniu, że Essence tworząc ten płynny rozświetlacz znów mocno zainspirowało się Benefit'em Czy Wam też on kojarzy się z High Beam?
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 18:20   #3355
NioseWamPicie
Zadomowienie
 
Avatar NioseWamPicie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 948
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
Tak oglądam sobie zapowiedzi nowych limitek i przy Crystalliced nie mogę oprzeć się wrażeniu, że Essence tworząc ten płynny rozświetlacz znów mocno zainspirowało się Benefit'em Czy Wam też on kojarzy się z High Beam?
od razu tak go sobie skojarzyłam. Mam nadzieję, że będzie miał aplikator z pompką - mam odpowiednik High Beama z W7 i trochę mi przeszkadza pędzelek.
NioseWamPicie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 18:24   #3356
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
Tak oglądam sobie zapowiedzi nowych limitek i przy Crystalliced nie mogę oprzeć się wrażeniu, że Essence tworząc ten płynny rozświetlacz znów mocno zainspirowało się Benefit'em Czy Wam też on kojarzy się z High Beam?


Tak, pisałam nawet o tym w którymś z wcześniejszych postów.
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 18:26   #3357
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez NioseWamPicie Pokaż wiadomość
od razu tak go sobie skojarzyłam. Mam nadzieję, że będzie miał aplikator z pompką - mam odpowiednik High Beama z W7 i trochę mi przeszkadza pędzelek.
Mam dziwne przeczucie, ze on będzie miał taki sam sposób aplikacji, co żelowy róż z VL - dozownik z pompką i takim tłokiem, co wyciska produkt przez co dno się podwyższa - bo tak działa ten żelowy? Nie mam go, więc wolę się upewnić, coby w błąd nie wprowadzać. No ale fajnie by było, gdyby rozświetlacz działał właśnie tak
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 18:31   #3358
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 707
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez mamm Pokaż wiadomość
Wiecie, ja rozumiem, że można wziąć jedną sztukę więcej czegoś, bo a nuż się okaże hitem i będzie w zapasie a jak nie to się kogoś poratuje w potrzebie albo wystawi na aukcji.
Jednak wkurzają mnie takie osoby, które biorą wszystkie sztuki tego co najlepsze, żeby interes na tym zbić

z jednej strony to dobrze, bo właśnie ktoś się na coś nie załapie i może kupić, oczywiste jest też, że sprzedawca chce zarobić - rozumiem cenę wyższą parę złotych, ale nie 25 zł za coś co kosztowało 11 zł! a ta aukcja http://allegro.pl/essence-vampire-s-...964814549.html
to już przeginka, sprzedawca i tak łaskawie obniżył cenę ze stówy na 75 zł, na dodatek piszą, że róż nowy a ewidentnie jest używany/testowany, bo to wewnętrzne denko podeszło wyżej.... eeehhhhh
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 18:46   #3359
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
Muszę się wybrać do tej drogerii... Tak kusicie Mają i Essence, i Paese, i coś mi się obiło o uszy, że mają Hean? Sprostujcie, jeśli coś pomieszałam Ale jeśli faktycznie mają Hean i te cienie czwórki z serii High Definition to przepadłam...
Też poluję na te cienie.
I też muszę się tam wybrać.

Cytat:
Napisane przez NioseWamPicie Pokaż wiadomość
Zastanawiałyście się nad dodaniem pudru dorzęs do jakiejś mascary - ja zrobiłam tak od razu jak kupiłam wszystko z VL i powiem Wam tylko , że wg mnie warto. Próbowałam jej już kilka razy . Jutro postaram się wrzucić recenzję ze zdjęciami na bloga...
Ciekawi mnie ten efekt więc czekam z niecierpliwością.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 18:48   #3360
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
W piątek robiłam koło 19 zakupy w Jasmin.... W sklepie mnóstwo ludzi i tylko dwie dziewczyny do obsługi. Uwijały sie jak w ukropie próbując obsłużyć kilka osób na raz. Zakupiłam sobie tam długo poszukiwana kredkę na linię wodną i na przeprosiny, że zmacana była dostałam tusz pierre rene i błyszczyk joko.... Na pewno do nich wrócę Mają tam kilka fajnych polskich marek min Pease i Barbara. Nadal tam jest prawie pełna marynarska limitka.
A możesz zdradzic co to za drogeria i gdzie się znajduje?
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:09.