Kosmetyki M.A.C. cz. 5 - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-08, 17:24   #811
nieshya
Zadomowienie
 
Avatar nieshya
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 388
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie interesuję się kosmetykami MAC, bo nie mam ich nigdzie w pobliżu, jednak chciałam Was o coś zapytać. Natknęłam się na all na ten tusz http://allegro.pl/false-lash-effect-...586091795.html podróbka prawda? Sprawdziłam na stornie MACa i nie ma w ogóle takiego w sprzedaży

---------- Dopisano o 15:51 ---------- Poprzedni post napisano o 15:49 ----------

mi byłoby wstyd sprzedawać podróbkę kosmetyku
Na taką bezczelność po prostu brak mi słów
No coż, kuchnię fusion to ja lubię, ale w przypadku kosmetyków jakoś fuzja dwóch marek do mnie nie przemawia
nieshya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-08, 17:46   #812
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie interesuję się kosmetykami MAC, bo nie mam ich nigdzie w pobliżu, jednak chciałam Was o coś zapytać. Natknęłam się na all na ten tusz http://allegro.pl/false-lash-effect-...586091795.html podróbka prawda? Sprawdziłam na stornie MACa i nie ma w ogóle takiego w sprzedaży

---------- Dopisano o 15:51 ---------- Poprzedni post napisano o 15:49 ----------

mi byłoby wstyd sprzedawać podróbkę kosmetyku
Ale wstrętna podróbka, też zgłosiłam.

Cytat:
Napisane przez EwaLuna Pokaż wiadomość
Dzięki podpatrzę sobie te kolory:cmok
Proszę
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-08, 18:21   #813
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez indywidumm Pokaż wiadomość
Tak więc mam pytanko -jaką dzienną szmineczke polecacie dla ciepłego typu urody - moja skóra jest dość żółta?
Cherish, albo Blankety.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-08, 18:42   #814
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Wiesz ze mam dokładnie tak samo! Zużyłam 2 opakowania P+P potem kupiłam mojej mamie Careblenda a wzięłam jej MSFNa i go zużywam "na siłę" bo też mi nie podchodzi.
Ja nie wiem, czy to ja go źle nakładam, czy za dużo ale strasznie osiada mi na włoskach na twarzy (nawet nie sądziłam że mam ich tyle i aż takie ), no i niestety obawiam się, że chyba jednak zatyka pory jego skład też mi się średnio podoba i to jest jednak mój ostatni kontakt z minerałami MAC - zdecydowanie nie służą mojej cerze
a ten P+P jest tak drobno zmielony, lekki, no i przez brak jakiejś emolientowej "zaprawy" nawet nie ma czym pozapychać (jednak trzymanie się sypkich pudrów jest bezpieczniejsze )
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-08, 20:02   #815
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Mam nadzieję, że wiecie już, iż 13 maja w trakcie Nocy Zakupów w Galerii Krakowskiej od 20 do 24 godziny w MAC będzie mega promocja
znów losowanie
Może losować od zakupu 2 produktów: obowiązkowo coś z limitowanki + coś z normalnej kolekcji.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-08, 21:13   #816
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że wiecie już, iż 13 maja w trakcie Nocy Zakupów w Galerii Krakowskiej od 20 do 24 godziny w MAC będzie mega promocja
znów losowanie
Może losować od zakupu 2 produktów: obowiązkowo coś z limitowanki + coś z normalnej kolekcji.
Łeeee to niesprawiedliwe, że w Wawie nie ma żadnych promocji

Może znajdę jakąś Dobrą Duszę, która skorzystałaby w moim imieniu z tej promocji i potem wysłała rzeczy?
Chcę i tak kupić 3 produkty ze stałej kolekcji, może któraś z Was kupiłaby coś z nowej i byśmy się zgrały akurat

http://allglam.com/2011/05/03/mac-se...ive/#more-1798 - widziałyście aktualizację? Pędzelki mnie zaintrygowały, szczególnie ten za $47 Z opisu wydaje mi się, że będzie to skośny skunks do różu ale i tak z niecierpliwością czekam na fotki
__________________

Edytowane przez MissScareAll
Czas edycji: 2011-05-08 o 21:15
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-08, 22:03   #817
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

http://makeupzone.net/wordpress/wp-c...acneutros1.jpg

http://makeupzone.net/wordpress/wp-c...macmorados.jpg

http://makeupzone.net/wordpress/wp-c...rdesazules.jpg

może się komuś przyda
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-08, 22:20   #818
indywidumm
Rozeznanie
 
Avatar indywidumm
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 976
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Cherish, albo Blankety.
Dziękuje, sprawdzę w piątek.

Ma któraś z was białą kredkę z SB? Jak się sprawdza na linii wodnej?
Z czym łączycie tą turkusową? Mam nadzieję, że w piątek uda mi się którąś zdobyć - JESZCZE!
__________________
Przygarnę wkłady do paletki MAC !


indywidumm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-08, 22:22   #819
palina_malina
Rozeznanie
 
Avatar palina_malina
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Leeds, UK
Wiadomości: 580
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość

http://allglam.com/2011/05/03/mac-se...ive/#more-1798 - widziałyście aktualizację? Pędzelki mnie zaintrygowały, szczególnie ten za $47 Z opisu wydaje mi się, że będzie to skośny skunks do różu ale i tak z niecierpliwością czekam na fotki
Ja ostatnio na spectrze czytałam dość burzliwą dyskusję odnośnie tej strony, bo allglam "zapożyczyła" sobie ze spectry zdjęcia SP, opatrzyła własnym nickiem i napisała, że ma na nie wyłączność. Trochę nieładnie. We mnie ta kolekcja na początku wzbudzała emocje, ale teraz tak sobie pomyślałam, że może zaopatrze się w jakiś cień, góra dwa, nad msf się zastanowię, bo nie wiem czy jest mi potrzebny, a tak w sumie, wiem że jestem dziwna, ale coraz bardziej podoba mi się Surf Baby. Zakupiłam co prawda tylko Hibiscusa i kredkę białą, ale teraz żałuję. Bo zapragnęłam coraz bardziej Careblenda i Bronzsticka, no i chyba jeszcze tej drugiej kredki. My Paradise ładny, ale wiem, że nie uzywała bym go bo by mi było szkoda. No w każdym bądź razie chyba zamówię sobie to wszystko ze strony zanim mi kolekcja zniknie

---------- Dopisano o 23:22 ---------- Poprzedni post napisano o 23:21 ----------

Cytat:
Napisane przez indywidumm Pokaż wiadomość
Dziękuje, sprawdzę w piątek.

Ma któraś z was białą kredkę z SB? Jak się sprawdza na linii wodnej?
Z czym łączycie tą turkusową? Mam nadzieję, że w piątek uda mi się którąś zdobyć - JESZCZE!
Ja mam białą, ale jestem chora i jeszcze nie miałam okazji jej użyć. W przyszłym tygodniu będę ją testowała
palina_malina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-08, 22:35   #820
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
A ja znowu nic z limitowanki sobie nie kupiłam ale za to wybrałam wkład Deep Truth(macie jakieś ulubione zestawienia z tym kolorem?).
Dziewczyny pięknie mnie umalowały i zachciało mi się różowego Magicaly Cool Liquid Powder ale z drugiej strony tyle pięknych MSFów się zapowiada w SP
Kochana, ten MCLP wyglądał na Tobie nieziemsko, w tym słoneczku po prostu miodzio! ja bym brała bez zastanowienia!
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-08, 22:43   #821
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość

Acha,potrzebuję rady moi nieocenieni macomaniacy,który Dazzleglass fajniejszy,którego częściej użuwacie: Baby Sparks czy Smile(ten drugi jest na truskawie co daje ponad 20zł oszczędności i chociaż początkowo chciałam koniecznie BS to teraz Smile też kusi).
Baby Sparks to jedyny blyszczol, ktorego zaczelam drugie opakowanie
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-09, 07:41   #822
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
Ja nie wiem, czy to ja go źle nakładam, czy za dużo ale strasznie osiada mi na włoskach na twarzy (nawet nie sądziłam że mam ich tyle i aż takie ), no i niestety obawiam się, że chyba jednak zatyka pory jego skład też mi się średnio podoba i to jest jednak mój ostatni kontakt z minerałami MAC - zdecydowanie nie służą mojej cerze
a ten P+P jest tak drobno zmielony, lekki, no i przez brak jakiejś emolientowej "zaprawy" nawet nie ma czym pozapychać (jednak trzymanie się sypkich pudrów jest bezpieczniejsze )
Ja mam do niego największe zastrzeżenie takie że NIC nie robi - zazwyczaj jak nałożę puder to po pary godzinach podkład wygląda lepiej jak bez a przy MSFNie wygląda jakbym nic nie nakładała. Ja wiem że to nie jest jego główna rolą jak w przypadku P+P ale bez przesady I tez mi osiada na włoskach ale myślałam ze to ja nie umiem go używać.

Burn
- jak miałaś nakładany MCLP? Na cała twarz czy jako rozświetlacz?

Pędzle zapowiadają się ciekawie ale jestem już pędzlowo zaspokojona... chyba I nic mnie w MACu tak nie wkurza jak robienie limitowanych pędzli Pędzel to jest jednak rzecz na lata - ja zawsze muszę koło pędzla 'pochodzić'- pozastanawiac sie na spokojnie, wypróbować jak się będzie sprawdzał itp. a wiadomo jak się kupuje limitowanki
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 16:11   #823
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Burn ja lubię Deep Truth z ciemnymi fioletami albo ze złotem. A Stars n'Rockets kup koniecznie
Tak myślałam że może fajne wyglądać np. z Woodwinked.

Mam teraz zdecydowanie "fioletową fazę" lecę niedługo to S&R
Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Kochana, ten MCLP wyglądał na Tobie nieziemsko, w tym słoneczku po prostu miodzio! ja bym brała bez zastanowienia!
Kusi mnie strasznie....
Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
Baby Sparks to jedyny blyszczol, ktorego zaczelam drugie opakowanie
No właśnie on bardziej mnie kusi bo tak pięknie płyskuje i niesamowicie miły na ustach jest.
Cytat:
Napisane przez BrandNewName;26802768[B
Burn[/B] - jak miałaś nakładany MCLP? Na cała twarz czy jako rozświetlacz?
Najjaśniejszy miałam na całą twarz(dawał efekt lekkiego rozświetlenia i o dziwo pomimo tego,że mam ostatnio skórę w kiepskim stanie i z alergią nie podkreślał niedoskonałości,wręcz przeciwnie) a różowy na policzkach jako rozświetlacz(bo on jest dużo bardziej błyszczący)
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 17:33   #824
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

A czy blot daje jakiś kolor i krycie? Zastanawiam się czy studio fix + w kompakcie czy blot właśnie ...
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 18:46   #825
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
A czy blot daje jakiś kolor i krycie? Zastanawiam się czy studio fix + w kompakcie czy blot właśnie ...
No chyba,że kupisz najciemniejszy Ja używam do matowienia Medium Dark i Dark w lecie jak jestem opalona. Generalnie to u mnie nie zauważyłam,żeby zmieniał kolor podkładu. A krycia nie ma tylko zmatowienie.
Mój MACowy kolor to NW 25-30
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 19:38   #826
palina_malina
Rozeznanie
 
Avatar palina_malina
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Leeds, UK
Wiadomości: 580
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Testowałam dziś białą kredkę z Surf Baby na linię wodną ( nie mogłam się powstrzymać i będąc cały dzień w domu z powodu choroby zrobiłam sobie pełny makijaż - taaak jestem dziwna ) i powiem wam, że ona jest świetna. Na samej linii wodnej nie trzyma się idealnie (ale biorę poprawkę na to, że jestem chora), ale tak się fajnie osadziła na samej jej krawędzi i stamtąd ani rusz. Ma taki fajny perłowo biały kolor i dodaje spojrzeniu blasku, na pewno powiększa oczka. Ja jestem zauroczona efektem
palina_malina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 19:52   #827
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez palina_malina Pokaż wiadomość
Testowałam dziś białą kredkę z Surf Baby na linię wodną ( nie mogłam się powstrzymać i będąc cały dzień w domu z powodu choroby zrobiłam sobie pełny makijaż - taaak jestem dziwna ) i powiem wam, że ona jest świetna. Na samej linii wodnej nie trzyma się idealnie (ale biorę poprawkę na to, że jestem chora), ale tak się fajnie osadziła na samej jej krawędzi i stamtąd ani rusz. Ma taki fajny perłowo biały kolor i dodaje spojrzeniu blasku, na pewno powiększa oczka. Ja jestem zauroczona efektem
Absolutnie nie jesteś dziwna, a jak ktoś stwierdzi inaczej- to jest nas dwie Nowe skarby za bardzo kuszą
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 19:59   #828
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
No chyba,że kupisz najciemniejszy Ja używam do matowienia Medium Dark i Dark w lecie jak jestem opalona. Generalnie to u mnie nie zauważyłam,żeby zmieniał kolor podkładu. A krycia nie ma tylko zmatowienie.
Mój MACowy kolor to NW 25-30
A masz może porównanie z MSFN?
Ja jestem w NC15, choć trochę jaśniejszy też by mógł być :P.
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 20:26   #829
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
A masz może porównanie z MSFN?
Ja jestem w NC15, choć trochę jaśniejszy też by mógł być :P.
Msf-a mam tylko jednego w odcieniu Medium Plus, chwilowo jest troszkę zbyt ciemny, ale jak mam jaśniejszy fluid to fajnie się uzupełnia. Jeśli chodzi o krycie to MSF, matowienie natomiast to zdecydowanie polecam Blota prasowanego - pierwszy puder, który pokonał moją mieszaną cerę
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-09, 21:16   #830
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Absolutnie nie jesteś dziwna, a jak ktoś stwierdzi inaczej- to jest nas dwie Nowe skarby za bardzo kuszą
Ja bym powiedziała,że to jest zupełnie normalne
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 21:17   #831
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Msf-a mam tylko jednego w odcieniu Medium Plus, chwilowo jest troszkę zbyt ciemny, ale jak mam jaśniejszy fluid to fajnie się uzupełnia. Jeśli chodzi o krycie to MSF, matowienie natomiast to zdecydowanie polecam Blota prasowanego - pierwszy puder, który pokonał moją mieszaną cerę
Hm potrzebuję czegoś kompaktowego jak po wfie itp. muszę wyjść do ludzi na dłuższy czas i nie mam możliwości targania ze sobą worka kosmetyków, pędzli itd. (to miało być coś co spełni rolę podkładu i pudru w jednym) dlatego zastanawiałam się nad studio fixem albo ewentualnie clinique almost powder, w najgorszym wypadku msfn, ale do niego muszę nosić pędzel i to już mnie niezbyt satysfakcjonuje ...
Jak dotąd nosiłam podkład edm + pędzel i msfn + pędzel, ale to za dużo, nie mam tyle czasu po zajęciach ani miejsca w torebce żeby to nosić, szczególnie na basen . No i tak myślę i myślę :P. A potrzebuję już!
Chciałam dziś popytać w MACu,ale był słynny Pan, który jak to zwykle mnie olał :|.
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 21:52   #832
palina_malina
Rozeznanie
 
Avatar palina_malina
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Leeds, UK
Wiadomości: 580
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Absolutnie nie jesteś dziwna, a jak ktoś stwierdzi inaczej- to jest nas dwie Nowe skarby za bardzo kuszą
Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Ja bym powiedziała,że to jest zupełnie normalne
Dzięki dziewczyny, dobrze że jestem wśród swoich

Burn też dzisiaj miałam make up ze Swishem + do tego Print + Silver Ring + udawacz Carbonu i + kredka z SB. Nawet mi brat powiedział, że chyba zdrowieję, bo ładnie wyglądam
palina_malina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 22:04   #833
indywidumm
Rozeznanie
 
Avatar indywidumm
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 976
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez palina_malina Pokaż wiadomość
Testowałam dziś białą kredkę z Surf Baby na linię wodną ( nie mogłam się powstrzymać i będąc cały dzień w domu z powodu choroby zrobiłam sobie pełny makijaż - taaak jestem dziwna ) i powiem wam, że ona jest świetna. Na samej linii wodnej nie trzyma się idealnie (ale biorę poprawkę na to, że jestem chora), ale tak się fajnie osadziła na samej jej krawędzi i stamtąd ani rusz. Ma taki fajny perłowo biały kolor i dodaje spojrzeniu blasku, na pewno powiększa oczka. Ja jestem zauroczona efektem
Skoro tak mówisz to chyba się na nią zdecyduje, ale zastanawiam się też nad tą turkusową - tylko z czym ją łączyć?

Jaki korektor najbardziej nadawałby się pod oczy? Myślałam o tym w tubce (nie pamiętam nazwy)? A wy jak sądzicie?
__________________
Przygarnę wkłady do paletki MAC !


indywidumm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 22:10   #834
palina_malina
Rozeznanie
 
Avatar palina_malina
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Leeds, UK
Wiadomości: 580
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

indywidumm kup ją na pewno będziesz zadowolona. A co do niebieskiej to ja bym ją łączyła z brązami, taki akcent podkreślający kolor moich oczu (brązowy notabene ). A tak pozatym to nie wiem, hmmm... pomyślę
palina_malina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 22:30   #835
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez indywidumm Pokaż wiadomość
Jaki korektor najbardziej nadawałby się pod oczy? Myślałam o tym w tubce (nie pamiętam nazwy)? A wy jak sądzicie?
Myślisz o Moisturecover, tak? Miałam go, był niezły, bo nie włazi w zmarszczki, tylko fajnie kryje cienie i nawilża. Ale moim zdaniem najlepiej sprawdza się jednak duet: Prep & Prime Highlighter, a jak się wchłonie, to na to cieniuteńka warstwa Studio Finisha, nakładana puchatym pędzelkiem typu 224. Taki zestaw rozjaśnia cienie, nie włazi w ew. zmarszczki i wyrównuje fajnie kolor skóry pod oczami.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 22:51   #836
indywidumm
Rozeznanie
 
Avatar indywidumm
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 976
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Myślisz o Moisturecover, tak? Miałam go, był niezły, bo nie włazi w zmarszczki, tylko fajnie kryje cienie i nawilża. Ale moim zdaniem najlepiej sprawdza się jednak duet: Prep & Prime Highlighter, a jak się wchłonie, to na to cieniuteńka warstwa Studio Finisha, nakładana puchatym pędzelkiem typu 224. Taki zestaw rozjaśnia cienie, nie włazi w ew. zmarszczki i wyrównuje fajnie kolor skóry pod oczami.
Nie, nie chodzi mi o Select Cover Up - wyszperałam w google
__________________
Przygarnę wkłady do paletki MAC !


indywidumm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 22:56   #837
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Chciałam dziś popytać w MACu,ale był słynny Pan, który jak to zwykle mnie olał :|.
ten pan jest już rzeczywiście słynny, ale ja pierwszy kontkat z nim miałam sympatyczny (i mnie nie olał) ale mam wrażenie, że chyba jest trochę nieśmiały/stremowany. No nie oszukujmy się, to w końcu Kraków
Dziwię się, że faceci w sklepach kosmetycznych w ogóle się przebili w rolach innych niż tylko ochroniarze. Ten jeden pan w Douglasie w GK jest chyba ze wszystkich najbardziej pewny siebie (i pan w Douglasie na Grodzkiej - zna się na dobrych perfumach i ma zwariowane poczucie humoru)
Ale często podpatruję jak dziko zachowywać się potrafią dziewczyny w kontakcie z męskim konsultantem/wizazystą, że ja się panom naprawdę nie dziwię, że mają opory w takim naturalnym podejściu do klienta

---------- Dopisano o 23:56 ---------- Poprzedni post napisano o 23:52 ----------

Cytat:
Napisane przez indywidumm Pokaż wiadomość

Jaki korektor najbardziej nadawałby się pod oczy? Myślałam o tym w tubce (nie pamiętam nazwy)? A wy jak sądzicie?
ja uwielbiam Select Moisturecover
ale niestety na niektórych filtrach niezbyt ładnie się rozprowadza. Za to na wszystkich innych zwykłych kremach (nie aptecznych spf 50+) spisuje się rewelacyjnie.
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 23:36   #838
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

znalazłam idealne pędzle do eyelinera i załamania powieki jestem zachwycona z jaka łatwością zrobiłam makijaż.. i jaka idealna kreska mi wyszła dodam, że zrobiłam ją z Superslicka.. a niektórzy wiedzą, że ich nienawidziłam teraz je chyba pokocham

ale, żeby nie było offtopowo, to w przyszły wtorek jadę na 'Master Class on Trend Make-up' prowadzony przez senior Artist z MACa już się nie mogę doczekać
__________________

mój blog

www.beautyness.pl




Edytowane przez martiryb
Czas edycji: 2011-05-09 o 23:37
martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 01:06   #839
Vanth
Raczkowanie
 
Avatar Vanth
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 279
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
ten pan jest już rzeczywiście słynny, ale ja pierwszy kontkat z nim miałam sympatyczny (i mnie nie olał) ale mam wrażenie, że chyba jest trochę nieśmiały/stremowany. No nie oszukujmy się, to w końcu Kraków
On już się legendarny chyba robi. I o ile podczas pierwszej wizyty w MAC - u kiedy nic nie kupiłam rozmawiał ze mną chyba pół godziny, obdarował próbkami kilku podkładów i w ogóle sprawiał wrażanie bardzo sympatycznego, to kiedy przyszłam z zamiarem kupienia cieni i poprosiłam o doradzenie, tudzież identyfikację konkretnych kolorów miałam odczucie, że mu zabieram cenny czas. I teraz chyba się zraziłam, bo kiedy go widzę, to nie wchodzę.

Ponawiam prośbę o propozycje, z czym łączyć Vex, bo dojrzewam do kolejnych zakupów

Martiryb - wyjazdu zazdroszczę! Relacja dokładna będzie?

Edytowane przez Vanth
Czas edycji: 2011-05-10 o 01:13
Vanth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 07:19   #840
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
ten pan jest już rzeczywiście słynny, ale ja pierwszy kontkat z nim miałam sympatyczny (i mnie nie olał) ale mam wrażenie, że chyba jest trochę nieśmiały/stremowany. No nie oszukujmy się, to w końcu Kraków
Kajol, podobne wrażenie odniosłam co do tego Pana

Cytat:
Napisane przez Vanth Pokaż wiadomość
On już się legendarny chyba robi. I o ile podczas pierwszej wizyty w MAC - u kiedy nic nie kupiłam rozmawiał ze mną chyba pół godziny, obdarował próbkami kilku podkładów i w ogóle sprawiał wrażanie bardzo sympatycznego, to kiedy przyszłam z zamiarem kupienia cieni i poprosiłam o doradzenie, tudzież identyfikację konkretnych kolorów miałam odczucie, że mu zabieram cenny czas. I teraz chyba się zraziłam, bo kiedy go widzę, to nie wchodzę.
Vanth, bo zdaje mi się, ze rozpoznowanie i doradzanie w cieniach to nie jest mocna strona tego Pana mówię to z autopsji
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:32.