Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja] - Strona 131 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-02, 14:50   #3901
DoDoo
Zakorzenienie
 
Avatar DoDoo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kostarina
Wiadomości: 5 560
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Sugar Jak miałam blond to kupowałam ten do platyny i dawał duuużo, może nawet za duuużo
Podobno trzeba go przytrzymać kilka minut na włosach, no ciekawe, zobaczymy.
Drogi to on jakiś nie był bo niecałe 7zł hehe
DoDoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 15:18   #3902
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez DoDoo Pokaż wiadomość
Sugar Jak miałam blond to kupowałam ten do platyny i dawał duuużo, może nawet za duuużo
Podobno trzeba go przytrzymać kilka minut na włosach, no ciekawe, zobaczymy.
Drogi to on jakiś nie był bo niecałe 7zł hehe
no racja drogi to on nie jest.. ale ja ogolnie nie uzywam szamponu a jak uzywam to bez slsa .. szkoda ze czerwonej odzywki nie ma.. moze bym kupila..
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 19:22   #3903
12x
Wtajemniczenie
 
Avatar 12x
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 589
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Hej a ja mam takie pytanie: ostatnio rozjaśniłam włosy i pofarbowałam Soczystą Maliną z Joanny i efekt mi się nieziemsko spodobał, niestety - po dwóch dniach włosy były bardziej rude niż malinowe (bez mycia). Czy jest jakiś sposób, by kolor trzymał się dłużej? Albo ewentualnie czy jest jakiś zamiennik tej farby, w podobnym odcieniu, jakaś lepszej jakości farba? Dodaję foto efektu po farbowaniu z fleszem i bez
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF6894.jpg (89,4 KB, 70 załadowań)
__________________
WYMIANA I WISHLISTA
12x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 19:10   #3904
Nedera
Raczkowanie
 
Avatar Nedera
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 252
GG do Nedera
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez 12x Pokaż wiadomość
Hej a ja mam takie pytanie: ostatnio rozjaśniłam włosy i pofarbowałam Soczystą Maliną z Joanny i efekt mi się nieziemsko spodobał, niestety - po dwóch dniach włosy były bardziej rude niż malinowe (bez mycia). Czy jest jakiś sposób, by kolor trzymał się dłużej? Albo ewentualnie czy jest jakiś zamiennik tej farby, w podobnym odcieniu, jakaś lepszej jakości farba? Dodaję foto efektu po farbowaniu z fleszem i bez
Majicontrast Magenta Rouge daje niemal identyczny kolor
__________________
I tak Lucynka stała się dyplomowaną wizażystką
Nedera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 19:11   #3905
uolcia
Rozeznanie
 
Avatar uolcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 696
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

No nie wiem ja tu nie widzę różu... prędzej czerwony majicontrast jak na twoim avatarku
uolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 19:43   #3906
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez Nedera Pokaż wiadomość
Majicontrast Magenta Rouge daje niemal identyczny kolor
dokładnie
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 22:16   #3907
Nedera
Raczkowanie
 
Avatar Nedera
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 252
GG do Nedera
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez uolcia Pokaż wiadomość
No nie wiem ja tu nie widzę różu... prędzej czerwony majicontrast jak na twoim avatarku
Ale ja farbowałam się maliną Joanny i u mnie efekt zaraz po farbowaniu był bardzo zbliżony do magenty właśnie ;P Tylko nietrwały :/
__________________
I tak Lucynka stała się dyplomowaną wizażystką
Nedera jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-03, 22:32   #3908
uolcia
Rozeznanie
 
Avatar uolcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 696
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

tak tak wiem jak wygląda efekt po malinie joanny, tylko że po tych zdjęciach w życiu bym nie pomyślała że to była ta farba... a efektu ze zdjęć nie osiągnie magentą
uolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 06:33   #3909
jezozwierzyk
Zadomowienie
 
Avatar jezozwierzyk
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 055
GG do jezozwierzyk
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Hej dziewczyny
Ze względu na to że jest lato chciałabym zaszaleć ze swoim image... Obecnie mam włosy w kolorze ciemnego brązu, wyglądam dobrze, mam ciemnobrązowe oczy i zdaje się to podkreślać... Ale chciałabym coś zmienić... Interesuje mnie kolor ciemno-czerwony brąz, np. perfect mousse 388
http://www.kosmetykionline.pl/data/include/cms/388.jpg

Może to być też jakaś inna farba, jeśli macie taką do polecenia...
Zastanawiam się czy potrzebna dekoloryzacja, czy może pokryje ciemno-brązowe włosy.. Wg. producenta pokrywa, ale to różnie bywa...

Aha i jeszcze jedno... Końcówki mam ciemniejsze, kiedyś zaliczyłam wpadkę z ciemniejszą farbą, na co dzień nie widać tego mocno, ale nie wiem jak to będzie wyglądało po farbowaniu...


Mam nadzieję że mi coś doradzicie
__________________
Ludzie tęsknią za całkowitą odmianą,
a jednocześnie pragną,
by wszystko pozostało
takie jak dawniej.


P. Coelho
"Demon i Panna Prym"


jezozwierzyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 10:54   #3910
Nedera
Raczkowanie
 
Avatar Nedera
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 252
GG do Nedera
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Maji rouge się wymył paskudnie na rudo :/ To jest jakieś czyste szaleństwo, po 20 myciach jest paskudna, rudo-buro-czerwona plama.
Wydaje mi się, że końcówki spalone rozjaśnianiem już na zawsze pozostaną rude... Bo niezniszczone partie kolor trzymają rewelacyjnie.
Idę się olejnąć, może coś to da...

Na szczęście niedługo urlop. Więc będzie dużo mniej mycia włosów (ostatnio myję znowu codziennie, bo codziennie jestem w pracy... i włosy przestają wyglądać po 12h spędzonych w 30 stopniach...). Może kolor utrzyma się dłużej.
A jak nie to przechodzę na miedź majicontrastową. Jak się zrobią rude końcówki na rudych włosach to... nie będzie widać

Zdjęcie włosisków. Tylko się nie przeraźcie... Dla porównania efekt zaraz po farbowaniu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0414.jpg (53,8 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0423.jpg (69,0 KB, 58 załadowań)
__________________
I tak Lucynka stała się dyplomowaną wizażystką
Nedera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 12:05   #3911
uolcia
Rozeznanie
 
Avatar uolcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 696
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

o kurde..ta farba aż tak wypala włosy?????
to jest maji na ten ciemny kolor położony co nie? nieźle!
A powiedz czym myjesz włosy? Może przerzuć się na mycie tylko odżywką, wtedy mi się kolor praktycznie nie spłukuje.

Ja miałam noc z kokosem na suche włosy, ale zrobiłam właśnie coś za☠☠☠iście głupiego.. chciałam sprawdzić czy szampon dla dzieci babydream jest dobry, ale okazał się ch...owy jak wszystko tej firmy i musiałam nałożyć jakąś odżywkę mamy pewnie napakowaną silikonami...ale w sumie może to i lepiej przy takiej pogodzie ;p Tylko trudno mi ocenić jak spisał się olej.

jezozwierzyk- uroczy avatar, sama mam jeża pigmejskiego . Co do włosów to nie jestem w stanie ci pomóc, bo nie widzę na zdjęciu żadnej czerwieni tylko średni brąz... najlepiej wrzuć zdjęcie swoich włosów i pożądanego efektu
uolcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-04, 13:18   #3912
Nedera
Raczkowanie
 
Avatar Nedera
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 252
GG do Nedera
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez uolcia Pokaż wiadomość
o kurde..ta farba aż tak wypala włosy?????
to jest maji na ten ciemny kolor położony co nie? nieźle!
A powiedz czym myjesz włosy? Może przerzuć się na mycie tylko odżywką, wtedy mi się kolor praktycznie nie spłukuje.
Obawiam się że to efekt wcześniejszego rozjaśniania włosów u fryzjera :/ Końcówki są dosłownie spalone. Masakra. Świeżo po farbowaniu tego nie widać, całość ładna i gładka, ale jak już kolor zejdzie to... no. Fuj.
I tak, to jest maji na fiolet położony. Wypala bardzo bardzo. I trzyma się rewelacyjnie. Poza tymi rozjaśnianymi... :/
Nie mogę myć tylko odżywką, niestety mam za ciężkie włosy do tego Proste jak druty i ciężkie. Po samej odżywce mogę je co najwyżej drugi raz umyć.
Ale używam szamponu bez slsa. Teraz mam Alterrę. Wcześniej miałam J&J 3w1. I mniej wypłukiwał.
Ale spróbujemy po 2 farbowaniu. Może będzie lepiej...
__________________
I tak Lucynka stała się dyplomowaną wizażystką

Edytowane przez Nedera
Czas edycji: 2012-07-04 o 13:20
Nedera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 13:22   #3913
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Alterra nie ma S(E)LSów, ale ma inne dość silne detergenty, więc w sumie na jedno wychodzi.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 13:31   #3914
DoDoo
Zakorzenienie
 
Avatar DoDoo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kostarina
Wiadomości: 5 560
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Nedera, jak masz tak spalone włoski to co z nimi zrobisz? Nie boisz się ich farbować? Ja też tak mam, jak wypłukuje mi się pianka to moje włosy tak wyglądają. Ostatni raz farbowałam w lutym, wtedy właśnie je spaliła, boję się teraz farbować, że będą jeszcze gorsze
Pianka odrostów już tak ładnie nie łapie, a ja mam już takie, że ho ho...
Z jaką wodą powinnam farbować włosy? Dodam jeszcze, że farbować będę za miesiąc, a za kilka dni idę na odnowę keratynową włosów do fryzjera...
DoDoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 14:00   #3915
Nedera
Raczkowanie
 
Avatar Nedera
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 252
GG do Nedera
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez DoDoo Pokaż wiadomość
Nedera, jak masz tak spalone włoski to co z nimi zrobisz? Nie boisz się ich farbować? Ja też tak mam, jak wypłukuje mi się pianka to moje włosy tak wyglądają. Ostatni raz farbowałam w lutym, wtedy właśnie je spaliła, boję się teraz farbować, że będą jeszcze gorsze
Pianka odrostów już tak ładnie nie łapie, a ja mam już takie, że ho ho...
Z jaką wodą powinnam farbować włosy? Dodam jeszcze, że farbować będę za miesiąc, a za kilka dni idę na odnowę keratynową włosów do fryzjera...
Fryzjerka troszkę przesadziła z rozjaśnianiem w styczniu. Wierz mi, że to co jest teraz to jest niebo w porównaniu z tym, co miałam.
Tylko żadne farby się nie trzymają...
Farbować się nie boję. Najwyżej się obetnę na krótko ;P Mam to w planach od kilku lat, więc może będzie okazja... ;P
__________________
I tak Lucynka stała się dyplomowaną wizażystką
Nedera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 14:20   #3916
DoDoo
Zakorzenienie
 
Avatar DoDoo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kostarina
Wiadomości: 5 560
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez Nedera Pokaż wiadomość
Fryzjerka troszkę przesadziła z rozjaśnianiem w styczniu. Wierz mi, że to co jest teraz to jest niebo w porównaniu z tym, co miałam.
Tylko żadne farby się nie trzymają...
Farbować się nie boję. Najwyżej się obetnę na krótko ;P Mam to w planach od kilku lat, więc może będzie okazja... ;P
Jaką wodę używasz do farbowania? Ja miałam zamiar zapuścić sobie włoski, a wyszło jak zawsze i to z mojej głupoty
DoDoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 15:09   #3917
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Ned, ja też tak miałam właśnie po majicontraście i dlatego zmieniłam kolor.. bo taki różowawy czerwony z łososiowo-pomarańczowymi końcówkami mnie do szału doprowadzał.. ze względu na to walnęłabym sobie najpierw rudy, no ale mi nie pasuje i tylko siedze w domu i gdybam
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 16:19   #3918
uolcia
Rozeznanie
 
Avatar uolcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 696
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

hmm nie wiem w takim razie o co chodzi...wcześniej jakoś równomiernie ci się to w miarę wypłukiwało... A próbowałaś chociaż myć odżywką? Te szampony alterry faktycznie mają podejrzany skład, skoro pamiętam, że wczoraj odłożyłam jeden z powrotem na półkę ;p Spróbuj może mrs potters balsam z aloesem i jedwabiem, to mój faworyt do mycia włosów. Może zrób prepigmentację i odświeżaj kolor tonerami/piankami... ?

Edytowane przez uolcia
Czas edycji: 2012-07-04 o 16:20
uolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 20:06   #3919
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Hej dziewczyny!!
Ojojoj rozpisałyście się troszku..
Ned- ale masz wyblakłą tą czerwień już...
ja ostatnio mam na wlosach 3 rodzaje kolorów.. z przodu coś na desent czerwienio- brązu.. u góry czerwień czysta.. i na dole przy końcach rudo brązową czerwień.. bosche straszne.. ale 2 tygodnie temu farbowalam więc muszę tak połazić jeszcze ze 2 tyg.. potem machne jakąs ciemną wiśnie czy burgund...
Poza tym odstawilam na razie oleje bo caly czas mialam ZA tłuste włosy (nawet swiezo po myciu) i ostatnie 2 mycia byly z szamponem.. uff moje wlosy odżyły od razu..! chyba muszę w takk razie olej zmienić.. albo się ograniczyć do jednego.. bo mieszałam dwa..
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-04, 20:53   #3920
Szatanica z Eden
Raczkowanie
 
Avatar Szatanica z Eden
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 103
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez DoDoo Pokaż wiadomość
Nedera, jak masz tak spalone włoski to co z nimi zrobisz? Nie boisz się ich farbować? Ja też tak mam, jak wypłukuje mi się pianka to moje włosy tak wyglądają. Ostatni raz farbowałam w lutym, wtedy właśnie je spaliła, boję się teraz farbować, że będą jeszcze gorsze
Pianka odrostów już tak ładnie nie łapie, a ja mam już takie, że ho ho...
Z jaką wodą powinnam farbować włosy? Dodam jeszcze, że farbować będę za miesiąc, a za kilka dni idę na odnowę keratynową włosów do fryzjera...
A właśnie pomaga ta keratyna włosom? Zamierzam się wybrać na to, ale kompletnie nie wiem czy i jak to działa

Nedera kurczę współczuję, przykrywaj te kłaczki jakąś pianką, ja po moim niepowodzeniu z Soczystą joanną odstawiłam trwałe farby, tera mą miłością stała się pianka z Venity, wszystkie kolorki mam w planach wypróbować niestety odrostu nie łapią, ale co tam, nie widać tak mocno bo ciemny
jednak przydało by się coś z nimi zrobić... ale naczytałam się tu o farbach i boję się że źle trafię żadna fryzjerka w moim miasteczku nie ma w palecie czeriwni wpadającej w róż/fiolet. ajjjj
Szatanica z Eden jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 21:22   #3921
DoDoo
Zakorzenienie
 
Avatar DoDoo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kostarina
Wiadomości: 5 560
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez Szatanica z Eden Pokaż wiadomość
A właśnie pomaga ta keratyna włosom? Zamierzam się wybrać na to, ale kompletnie nie wiem czy i jak to działa
Wiesz co, moja znajoma sobie to robiła i mówi, że widać różnice już po pierwszym zabiegu (mi sa potrzebne co najmniej trzy). Ja będę robiła to po znajomości, więc dużej kaski nie będę płacić, około 30zł. Mam nadzieję, że mi pomoże, bo jak nie to to juz nie wiem
Zabieg kosmetykami Artego.
DoDoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-05, 09:14   #3922
Szatanica z Eden
Raczkowanie
 
Avatar Szatanica z Eden
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 103
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez DoDoo Pokaż wiadomość
Wiesz co, moja znajoma sobie to robiła i mówi, że widać różnice już po pierwszym zabiegu (mi sa potrzebne co najmniej trzy). Ja będę robiła to po znajomości, więc dużej kaski nie będę płacić, około 30zł. Mam nadzieję, że mi pomoże, bo jak nie to to juz nie wiem
Zabieg kosmetykami Artego.
A no właśnie, moja fryzjerka też Artego robi. Koszt od 40-50 zł. Chociaż inna miała jakiś czas temu promocje, że za 20zł robiła. podobno włos po tym jak nowy. Przyda mi się na końcówki. Mówiła fryzjerka, że wybija trochę farbę z włosa więc lepiej nie iść ze świeżo pomalowanymi włoskami
A od czego ilość zabiegów zależy? mocno masz zniszczone włosy?
Szatanica z Eden jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-05, 10:21   #3923
DoDoo
Zakorzenienie
 
Avatar DoDoo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kostarina
Wiadomości: 5 560
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez Szatanica z Eden Pokaż wiadomość
A no właśnie, moja fryzjerka też Artego robi. Koszt od 40-50 zł. Chociaż inna miała jakiś czas temu promocje, że za 20zł robiła. podobno włos po tym jak nowy. Przyda mi się na końcówki. Mówiła fryzjerka, że wybija trochę farbę z włosa więc lepiej nie iść ze świeżo pomalowanymi włoskami
A od czego ilość zabiegów zależy? mocno masz zniszczone włosy?
W lutym spaliłam włoski, teraz jest już o niebo lepiej, ale nadal źle, poza tym przez lata dobijałam włosy prostownicą i teraz widac efekty...
A więc, tak mam mocno zniszczone włosy, pewnie powinnam je całe obciąć do długości 5 cm . Po koloryzacji pianką nie widac tego, ze są w takim stanie, ale po kilku myciach robi się bigos na głowie
Właśnie się umówiłam na jutro, później na początku sierpnia jeszcze pójdę na odnowę i nie ukrywam, że liczę na mega efekty
A jak te kosmetyki będą takie super, fajne i skuteczne to zamawiam fluid i maskę i sama w domciu będę robiła

aaaa i takie pytanko, nie wiesz jak później wygląda farbowanie włosów? Czy farba się wgl będzie trzymała po zabiegach??? Ja zapomniałam się dopytac mojej fryzjerki.

Edytowane przez DoDoo
Czas edycji: 2012-07-05 o 12:53
DoDoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-05, 12:34   #3924
Nedera
Raczkowanie
 
Avatar Nedera
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 252
GG do Nedera
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez DoDoo Pokaż wiadomość
Jaką wodę używasz do farbowania? Ja miałam zamiar zapuścić sobie włoski, a wyszło jak zawsze i to z mojej głupoty
Z 9% na odrost, 6% na resztę.
Obawiam się, że kolor popsuła mi Alterra jednak. Bo żadnych innych kosmetyków nowych nie mam :/
Ale na szczęście włoski błyszczą radośnie, nie jest źle...
Zaraz sieknę sobie całość Maji po raz kolejny, bo odrost już z 1,2 cm... Troszkę szybko mi kłaki rosną

O ile dobrze pamiętam to pierwsza warstwa rouge też się masakrycznie szybko wymyła.
Magento, wierzę w ciebie! Nie zawiedź mnie!
__________________
I tak Lucynka stała się dyplomowaną wizażystką
Nedera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-05, 17:09   #3925
Szatanica z Eden
Raczkowanie
 
Avatar Szatanica z Eden
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 103
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez DoDoo Pokaż wiadomość
W lutym spaliłam włoski, teraz jest już o niebo lepiej, ale nadal źle, poza tym przez lata dobijałam włosy prostownicą i teraz widac efekty...
A więc, tak mam mocno zniszczone włosy, pewnie powinnam je całe obciąć do długości 5 cm . Po koloryzacji pianką nie widac tego, ze są w takim stanie, ale po kilku myciach robi się bigos na głowie
Właśnie się umówiłam na jutro, później na początku sierpnia jeszcze pójdę na odnowę i nie ukrywam, że liczę na mega efekty
A jak te kosmetyki będą takie super, fajne i skuteczne to zamawiam fluid i maskę i sama w domciu będę robiła

aaaa i takie pytanko, nie wiesz jak później wygląda farbowanie włosów? Czy farba się wgl będzie trzymała po zabiegach??? Ja zapomniałam się dopytac mojej fryzjerki.
Na zdrowy rozum to powinna na zdrowszych włosach się trzymać elegancko sama nie wiem

Edytowane przez Szatanica z Eden
Czas edycji: 2012-07-05 o 17:12
Szatanica z Eden jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-05, 18:15   #3926
DoDoo
Zakorzenienie
 
Avatar DoDoo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kostarina
Wiadomości: 5 560
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez Szatanica z Eden Pokaż wiadomość
Na zdrowy rozum to powinna na zdrowszych włosach się trzymać elegancko sama nie wiem
Też tak myślę, ale wiesz różnie to bywa
Jutro napiszę co i jak, bo jadę rano
DoDoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-05, 18:58   #3927
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Dzisiaj nareszcie poszłam się rozpieścić u fryzjera.
Postawiłam znów na 9% i chyba błąd, bo jest na mój gust za jasno... Ciekawe, jak się będzie wypłukiwało.
Ale ważne, że lista obowiązkowa przed wyjazdem zaliczona:
- kolor - jest
- gładki włos - jest
- wielka radocha - jest jest jest!

(Nie zwracajcie uwagi na brak makijażu, latem staram się unikać tapetowania ;p... udawajcie, że jest całkiem ok. Ojtam ojtam ;p)

Btw. fryzjerka mnie namawia na to: http://lokikoki.pl/product-pol-2021-...ml-Artego.html
Zna któraś z Was?
Ja się tych wszystkich odżywiająco-wygładzających masek koloryzujących boję, bo kiedy piszą, że 'czerwona', to przeważnie jest odcień wiśniowy, absolutnie niedopuszczalne... albo mahoń, jeszcze gorzej.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0350.jpg (145,4 KB, 64 załadowań)
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-05, 19:51   #3928
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez sonea8 Pokaż wiadomość
Dzisiaj nareszcie poszłam się rozpieścić u fryzjera.
Postawiłam znów na 9% i chyba błąd, bo jest na mój gust za jasno... Ciekawe, jak się będzie wypłukiwało.
Ale ważne, że lista obowiązkowa przed wyjazdem zaliczona:
- kolor - jest
- gładki włos - jest
- wielka radocha - jest jest jest!

(Nie zwracajcie uwagi na brak makijażu, latem staram się unikać tapetowania ;p... udawajcie, że jest całkiem ok. Ojtam ojtam ;p)

Btw. fryzjerka mnie namawia na to: http://lokikoki.pl/product-pol-2021-...ml-Artego.html
Zna któraś z Was?
Ja się tych wszystkich odżywiająco-wygładzających masek koloryzujących boję, bo kiedy piszą, że 'czerwona', to przeważnie jest odcień wiśniowy, absolutnie niedopuszczalne... albo mahoń, jeszcze gorzej.
racja barddzzzo jasno wyszlo. ale pasuje Ci kochana
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-05, 19:52   #3929
DoDoo
Zakorzenienie
 
Avatar DoDoo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kostarina
Wiadomości: 5 560
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez sonea8 Pokaż wiadomość
Dzisiaj nareszcie poszłam się rozpieścić u fryzjera.
Postawiłam znów na 9% i chyba błąd, bo jest na mój gust za jasno... Ciekawe, jak się będzie wypłukiwało.
Ale ważne, że lista obowiązkowa przed wyjazdem zaliczona:
- kolor - jest
- gładki włos - jest
- wielka radocha - jest jest jest!

(Nie zwracajcie uwagi na brak makijażu, latem staram się unikać tapetowania ;p... udawajcie, że jest całkiem ok. Ojtam ojtam ;p)

Btw. fryzjerka mnie namawia na to: http://lokikoki.pl/product-pol-2021-...ml-Artego.html
Zna któraś z Was?
Ja się tych wszystkich odżywiająco-wygładzających masek koloryzujących boję, bo kiedy piszą, że 'czerwona', to przeważnie jest odcień wiśniowy, absolutnie niedopuszczalne... albo mahoń, jeszcze gorzej.
Jakiej farby użyła fryzjerka?
DoDoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-05, 19:53   #3930
uolcia
Rozeznanie
 
Avatar uolcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 696
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Sonea piękna czerwień, a jeśli uważasz że zbyt jasna to nawet lepiej, bo 6% mniej zniszczy włosy Stan włosów też super, ani trochę nie wyglądają na zniszczone, a mejkap ci nie jest potrzebny

Tak w ogóle to muszę się pochwalić, że moje włosy totalnie nie przypominają już tych z przed (nawet) 2 miesięcy... Dziś się im dokładnie przyglądałam w lustrze i ich nie poznaję : ) oleje i półprodukty naprawdę potrafią zdziałać cuda! Także polecam dziewczęta, nie zapominajcie tylko o cierpliwości i systematyczności.

a tak btw, to mam nową dziarę! ładnie się komponuje z włosami
uolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:33.