Usunięcie pieprzyków/znamion Rzeszów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-11, 11:20   #1
czarnula4321
Zakorzenienie
 
Avatar czarnula4321
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 10 117

Usunięcie pieprzyków/znamion Rzeszów


Witam,

Czy możecie mi polecić jakiegoś lekarza w Rzeszowie który zbada mi i usunie pieprzyki i znamiona? Chodzi mi oczywiście o jakiegoś dobrego lekarza najlepiej sprawdzonego albo przez Was albo przez Waszych znajomych. Za informacje bardzo dziękuje i czekam na odpowiedzi
__________________
Second hand just click https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post88268001
czarnula4321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-11, 11:50   #2
kamilaza
Rozeznanie
 
Avatar kamilaza
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 695
Dot.: Usunięcie pieprzyków/znamion Rzeszów

Kilka lat temu znamiona usuwał mi dr Bajcar, przyjmował wtedy za blokami na ul. Fredry (nie wiem czy nadal ma tam przychodnię). Profesjonalne podejście, całkiem miły. Byłam prywatnie, ale wiem, że na fundusz też przyjmuje
kamilaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-11, 12:08   #3
czarnula4321
Zakorzenienie
 
Avatar czarnula4321
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 10 117
Dot.: Usunięcie pieprzyków/znamion Rzeszów

Cytat:
Napisane przez kamilaza Pokaż wiadomość
Kilka lat temu znamiona usuwał mi dr Bajcar, przyjmował wtedy za blokami na ul. Fredry (nie wiem czy nadal ma tam przychodnię). Profesjonalne podejście, całkiem miły. Byłam prywatnie, ale wiem, że na fundusz też przyjmuje
Tak ja też prywatnie jak coś będę szła, zadowolona jesteś? Mogłabyś napisać jak sam zabieg wyglądał? Wiem że boli troszkę to?
__________________
Second hand just click https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post88268001
czarnula4321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-11, 12:45   #4
kamilaza
Rozeznanie
 
Avatar kamilaza
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 695
Dot.: Usunięcie pieprzyków/znamion Rzeszów

zabieg był w zasadzie bezbolesny miałam wycinane w sumie 4 znamiona, pierwsze dwa na plecach lat temu około 10 ( i to było skalpelem- średnio przyjemne, ze znieczuleniem miejscowym), a dwa kolejne 6 i 4 lata temu- już wycinane laserem, też ze znieczuleniem miejscowym. Przy samym zabiegu nic nie czułam, gorzej już jak przeszło znieczulenie... Ale tak to żadnych problemów po kilku dniach do ściągnięcia szwów, a do tego czasu trzeba było sobie tą ranę przemywać czymś. Przy zabiegu był pan dr i jakaś pielęgniarka. Zabiegi są wykonywane 1 dnia w tygodniu, trzeba swoje odstać pod drzwiami, bo wiadomo, że czasem te wcześniejsze mogą się przedłużyć.
Ale ogólnie jestem zadowolona, tylko pan dr jest dość małomówny i o wiele rzeczy trzeba się samemu dopytać czy poprosić (np. o zwolnienie)
kamilaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-11, 12:59   #5
czarnula4321
Zakorzenienie
 
Avatar czarnula4321
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 10 117
Dot.: Usunięcie pieprzyków/znamion Rzeszów

Cytat:
Napisane przez kamilaza Pokaż wiadomość
zabieg był w zasadzie bezbolesny miałam wycinane w sumie 4 znamiona, pierwsze dwa na plecach lat temu około 10 ( i to było skalpelem- średnio przyjemne, ze znieczuleniem miejscowym), a dwa kolejne 6 i 4 lata temu- już wycinane laserem, też ze znieczuleniem miejscowym. Przy samym zabiegu nic nie czułam, gorzej już jak przeszło znieczulenie... Ale tak to żadnych problemów po kilku dniach do ściągnięcia szwów, a do tego czasu trzeba było sobie tą ranę przemywać czymś. Przy zabiegu był pan dr i jakaś pielęgniarka. Zabiegi są wykonywane 1 dnia w tygodniu, trzeba swoje odstać pod drzwiami, bo wiadomo, że czasem te wcześniejsze mogą się przedłużyć.
Ale ogólnie jestem zadowolona, tylko pan dr jest dość małomówny i o wiele rzeczy trzeba się samemu dopytać czy poprosić (np. o zwolnienie)
aa to fajnie, dziękuje za informację w takim razie poszukam jakichś namiarów na tego Pana, o ceny nie pytam bo zapewne się zmieniły. A to sama się w takim razie dopytam wszystko, mój gin też taki małomówny ale za to złota rączka w swoim fachu. Jeszcze raz dzięki
__________________
Second hand just click https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post88268001
czarnula4321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-11, 16:26   #6
kamilaza
Rozeznanie
 
Avatar kamilaza
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 695
Dot.: Usunięcie pieprzyków/znamion Rzeszów

nie ma sprawy
kamilaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-30, 14:22   #7
helvetet
Zakorzenienie
 
Avatar helvetet
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: łóżko
Wiadomości: 4 716
Dot.: Usunięcie pieprzyków/znamion Rzeszów

moja sisotra też miała usuwanego pieprzyka u doktora Bajcara. mimo, ze było to już jakies 5 lat temu, to nadal ma widoczna blizne na plecach. ja osobiście go nie polecam, być może dlatego, że sama chodziłam do niego kiedyś z problemami tradzikowymi i narobiłam sie tylko blizn na twarzy (nie chodzi tu o przebarwienia, tylko po prostu wypalił mi jeden lek troche skóry, wiem dziwnie to brzmi troche ) ale przepisałam sie do pani Marii Szuber, która zdecydowanie polecam! przyjmuje na fundusz i prywatnie. wiem, że mojej mamy koleżanka chodzi do niej również z córka, bo doktor Bajcar wycinał jej też coś i miała jakies zakażenie czy cos takiego, w każdym razie były jakieś powikłania. ja go osobiście nie polecam
__________________
21.11.2014

25.04.2015
24.08.2018
21.08.2021

Bloggerka
helvetet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-01, 07:41   #8
czarnula4321
Zakorzenienie
 
Avatar czarnula4321
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 10 117
Dot.: Usunięcie pieprzyków/znamion Rzeszów

Cytat:
Napisane przez helvetet Pokaż wiadomość
moja sisotra też miała usuwanego pieprzyka u doktora Bajcara. mimo, ze było to już jakies 5 lat temu, to nadal ma widoczna blizne na plecach. ja osobiście go nie polecam, być może dlatego, że sama chodziłam do niego kiedyś z problemami tradzikowymi i narobiłam sie tylko blizn na twarzy (nie chodzi tu o przebarwienia, tylko po prostu wypalił mi jeden lek troche skóry, wiem dziwnie to brzmi troche ) ale przepisałam sie do pani Marii Szuber, która zdecydowanie polecam! przyjmuje na fundusz i prywatnie. wiem, że mojej mamy koleżanka chodzi do niej również z córka, bo doktor Bajcar wycinał jej też coś i miała jakies zakażenie czy cos takiego, w każdym razie były jakieś powikłania. ja go osobiście nie polecam
Dziękuje,

w takim razie dalej proszę o jakieś opinie może jakiś inny lekarz
__________________
Second hand just click https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post88268001
czarnula4321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-13, 08:06   #9
czarnula4321
Zakorzenienie
 
Avatar czarnula4321
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 10 117
Dot.: Usunięcie pieprzyków/znamion Rzeszów

hoop

A może jakieś inne miasteczka nie tylko Rzeszów, bardziej Podkarpacie

Ewentualnie południowa Polska
__________________
Second hand just click https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post88268001
czarnula4321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-14, 13:48   #10
StarDustt
Przyczajenie
 
Avatar StarDustt
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 1
Dot.: Usunięcie pieprzyków/znamion Rzeszów

Hej! Kilka lat temu usunęłam znamię barwnikowe z twarzy laserowo. Zabieg był po pierwsze bolesne, po drugie - chodziłam z dziurką w twarzy przez ok. rok zanim się jako tako zabliźniło (blizenka pozostała do dziś), po trzecie - znamię się odnawia, chociaż było wypalone dość głęboko, dlatego chyba tak bolało, bo pani dr stwierdziła, że im głębiej tym lepiej. Teraz zastanawiam się nad usunięciem kolejnego znamienia, ale szukam innej metody - wymrażanie, prąd? Czy moglibyście mi polecić jakąś alternatywną metodę dostępną w Rzeszowie i jakichś konkretnie specjalistów? Z góry dziękuję za pomoc!
StarDustt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-14 14:48:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:41.